milano ax armani

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milano ax armani“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milano ax armani“.

Pratęsimą išplėšusi „AX Armani“ pergale pradėjo Italijos lygos finalą

Pergalę Italijos lygos finalo pirmose rungtynėse iškovojo iškovojo Milano „AX Armani“ ekipa. Ettore Messina auklėtiniai svečiuose po pratęsimo 86:75 (14:19, 11:14, 29:15, 14:20, 18:7) nugalėjo Bolonijos „Virtus“ komandą.
2024-06-07

Osvaldas Olisevičius buvo komandos lyderis kovoje prieš Eurolygos klubą

Dramatišką nesėkmę Italijos lygoje patyrė Trevizo „Trevizo Basket“ (10/17) krepšininkai, kurie namų arenoje 89:91 (31:17, 9:22, 25:25, 24:27) nusileido Milano „AX Armani“ (19/8) ekipai. Osvaldas Olisevičius pralaimėjusiems per 38 minutes surinko 22 taškus (3/7 dvit., 5/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet padarė 1 klaidą. „Trevizo Basket“: Osvaldas Olisevičius 22 (3/7 dvit., 5/6 trit., 7 atk. kam.
2024-04-14

„AX Armani“ Eurolygos sezoną baigė nesėkme prieš „Maccabi“

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Aviv „Maccabi“ klubas. Odedo Kattashio auklėtiniai Belgrade 92:86 (27:23, 25:29, 25:18, 15:16) nugalėjo Milan „Emporio Armani“ krepšininkus. Šio mačo rezultatas komandoms įtakos neturėjo: „Maccabi“ lieka septintoje vietoje, o „AX Armani“ komandos sezonas yra baigtas. Priešpaskutinę minutę „AX Armani“ prie varžovų priartėjo iki keturių taškų. Tada likus 66 sekundėms Loreno Browno dėjimas didino skirtumą iki šešių.
2024-04-11

Italijos klubų akistatą laimėję Milano krepšininkai išsaugojo viltis tęsti kovas

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (15-18) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 90:75 (22:18, 24:16, 27:19, 17:22) susitvarkė su Bolonijos „Virtus“ (17-16) klubu. Milano ekipai tai buvo trečioji pergalė per pastaruosius keturis mačus turnyre, o Bolonijos komanda pralaimėjo jau šeštas rungtynes iš eilės.
2024-04-05

Bilietų nebeliko: „Žalgirį“ pilnutėlė arena palaikys ir mače su Milano ekipa

Eurolygos reguliariajame sezone bilietų į rungtynes „Žalgirio“ arenoje nebeliko. Sirgaliai pasirūpino, kad ir šios savaitės Kauno „Žalgirio“ krepšininkų susitikimą su Milano „EA7 Emporio Armani“ ekipa stebėtų sausakimšos tribūnos. Kiek anksčiau šią savaitę visi bilietai buvo išpirkti ir į rungtynes su Madrido „Real“ komanda. Ištikimiausi Lietuvos čempionų gerbėjai visus bilietus į Eurolygos kovas šiame sezone išpirko jau šešioliktą kartą.
2024-03-27

Gimto miesto komandą pasitinkantis Andrea Trinchieri – apie trokštamą įsitraukimą ir Milano formos pakilimą

Eurolygoje artėja reguliariojo sezono pabaiga. Komandoms liko sužaisti po tris mačus, o Kauno „Žalgirio“ (13/18) šią savaitę lauks Milano „AX Armani“ (14/17) iššūkis.  Rungtynės „Žalgirio“ arenoje rytoj, ketvirtadienį, prasidės 20 val. Jas tiesiogiai transliuos Go3 televizija, o mačo eigą padės sekti tv3.lt.
2024-03-27

„AX Armani“ prieš išvyką į Kauną vos išnešė sveiką kailį Italijoje

Nikola Mirotičiaus tempiama „Emporio Armani“ (16-8) prieš Eurolygos išvyką į Kauną įsirašė pergalę po atkaklios kovos vietinėse pirmenybėse. Trečią vietą Italijos lygoje užimantys Ettore's Messinos auklėtiniai 86:84 (28:22, 15:20, 21:26, 22:16) namuose įveikė Neapolio „Basket“ (12/12). Rungtynių pabaigoje pergalę Neapolio ekipai galėjo išplėšti NBA patirties turintis įžaidėjas Jacobas Pullenas, tačiau jo mestas tritaškis skriejo pro šalį.
2024-03-25

Dramatiškai Milane pralaimėjusi Šaro kariauna nutraukė sėkmingą seriją

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (14/17) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 77:76 (28:18, 15:18, 16:15, 18:25) nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Stambulo „Fenerbahče“ (19/12) komandą.
65
2024-03-22

Nikola Mirotičius nutraukė įspūdingą Donato Motiejūno ekipos pergalių seriją

Monako „AS Monaco“ (19-11) krepšininkams nepavyko pratęsti įspūdingos pergalių serijos. Aštuonias pergales paeiliui iki tol Eurolygoje iškovojusi Donato Motiejūno ekipa namuose 80:98 (20:27, 24:31, 23:18, 13:22) nusileido Milano „AX Armani“ (13-17) ekipai. D. Motiejūnas per 11 minučių pasižymėjo 3 taškais (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovotu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida, 2 asmeninėmis pražangomis ir 3 naudingumo balais.
2024-03-20

Sėkmingą atkarpą tęsianti „Baskonia“ sutriuškino Milano ekipą

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (16-13) komanda, kurios gretose žaidžia Tadas Sedekerskis. Baskai šį kartą namuose 88:73 (19:18, 29:16, 21:21, 19:18) susitvarkė su Milano „AX Armani“ (12-17) krepšininkais. Ispanijos klubui tai buvo ketvirtoji pergalė per pastaruosius penkis mačus turnyre. 27 minutes žaidęs T.Sedekerskis pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.
2024-03-14

„AX Armani“ gretas paliko vos prieš kelis mėnesius atvykęs amerikietis

Milano „AX Armani“ komanda oficialiai paskelbė apie atsisveikinimą su Rodney McGruderį. Krepšininkas į Italiją atvyko sausio mėnesį, prieš tai jis visą karjerą žadė NBA. „Krepšininkas pareiškė norą grįžti į JAV dėl asmeninių priežasčių. Vertiname jo profesionalumą ir atsidavimą komandai, linkime sėkmės ateityje“, – skelbia „AX Armani“. 32 metų 193 cm ūgio atletas Eurolygoje per 18 minučių vidutiniškai renka 7,6 taško, atkovoja 2,4 kamuolio ir atlieka po 1 rezultatyvų perdavimą.
2024-03-13

Dramatiškose rungtynėse Shabazzo Napiero metimas išplėšė Milano ekipos pergalę prieš „Partizan“

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (12/17) ekipa, kuri namuose 85:83 (22:21, 19:19, 23:27, 21:16) palaužė Belgrado „Partizan“ (13/16) krepšininkus. Likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (78:78), netrukus Danilo Andžusičius persvėrė rezultatą (80:78), tačiau Shabazzas Napieras atsakė tritaškiu (81:80). Kita Belgrado ekipos ataka buvo netiksli, o pražangą išprovokavęs Sh.
2024-03-08

Milano ekipa savo žiūrovų akivaizdoje patiesė Eurolygoje lyderiaujančią „Real“

Eurolygoje lyderiaujančią Madrido „Real“ (22/4) ekipą namuose priėmę Milano „AX Armani“ (11/15) krepšininkai įsirašė nelengvą, tačiau svarbią pergalę rezultatu 81:76 (23:19; 25:10; 18:25; 15:22). Ispanijos ekipą į priekį vedė Džananas Musa, kuris surinko 12 taškų ir atkovojo 3 kamuolius. Tuo tarpu Milano komandoje lyderiavo Shavonas Shieldsas, kurio sąskaitoje – 27 taškai, 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.
2024-02-08

Trenerį pakeitusi „Anadolu Efes“ atsigavo pasiekdama pergalę prieš Milano ekipą

Penktadienio vakarą Stambule įvyko akistata tarp vietos „Anadolu Efes“ (10/15) ir Milano „AX Armani“ (10/15) ekipų. Po atkaklios kovos dviguboje Eurolygos savaitėje pirmąją pergalę 79:73 (15:15; 19:28; 30:7; 15:23) įsirašė Stambulo krepšininkai.
2024-02-02

Prieš išvyką į Kauną – „Panathinaikos“ pergalė ir rezultatyvus Marius Grigonis

Triuškinančią pergalę Eurolygos 24-ajame ture iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (15/9) komanda, kurios marškinėlius vilki Marius Grigonis. Graikijos ekipa namuose 79:62 (21:16, 23:12, 13:13, 22:21) dominavo akistatoje prieš Milano „AX Armani“ (10/14) krepšininkus. 32 minutes žaidęs M. Grigonis pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius pats prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.
2024-01-31

Rokas Jokubaitis buvo tarp naudingiausių, bet to neužteko – „Barcelona“ patyrė nesėkmę Milane

Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (15/8) ekipa, kuri išvykoje 70:74 (12:23, 16:24, 21:10, 21:17) nusileido Milano „AX Armani“ (10/13) krepšininkams.
2024-01-26

Nikola Mirotičius ruošiasi sugrįžimui į aikštę

Milano „AX Armani“ komandos žvaigždė Nikola Mirotičius yra arti sugrįžimo į aikštelę. Skelbiama, kad krepšininkas jau šią savaitę gali prisijungti prie komandos treniruočių ir būti registruojamas rungtynėms. N.Mirotičius paskutinį kartą žaidė lapkričio 30-ąją dieną rungtynėse prieš Kauno „Žalgirį“. 32 metų atletas šiame sezone Eurolygoje renka 17,6 taško bei atkovoja 6,2 kamuolio.
2024-01-24

Ketvirtajame kėlinyje atitrūkusi „Valencia“ nutraukė nesėkmių seriją

Ketvirtajame kėlinyje atitrūkusi Valensijos „Valencia Basket“ (11-11) komanda nutraukė nesėkmių seriją Eurolygoje. Pastaroji namuose 84:72 (21:19, 11:21, 29:19, 23:13) nugalėjo Milano „AX Armani“ (9-13) krepšininkus ir išrašė jiems antrą nesėkmę iš eilės. Savo ruožtu Valenijos klubas laimėjo pirmą kartą po trijų paeiliui patirtų pralaimėjimų turnyre.
2024-01-19

Roko Giedraičio traukiama „Crvena Zvezda“ triumfavo Milane

Rokas Giedraitis buvo svarbi priežastis, kodėl Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-12) krepšininkai pasiekė pergalę 21-ajame Eurolygos ture. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 76:62 (23:15, 24:16, 10:16, 19:15) pranoko Milano „AX Armani“ (9-12) komandą ir neleido jai pasiekti trečiosios pergalės iš eilės. Pastaruoju metu Serbijos klubas demonstruoja puikią formą ir laimėjo tris susitikimus iš paskutinių keturių turnyre. 28 minutes ant parketo praleidęs R.Giedraitis pelnė 22 taškus (5/8 dvit.
2024-01-11

Milane – sunkus „AX Armani“ laimėjimas prieš svečius iš Berlyno

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (9/11) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 82:76 (16:17, 21:18, 23:23, 22:18) po sunkios kovos pranoko Berlyno ALBA (3/17) komandą, kuri pralaimėjo jau penktą mačą iš eilės. Praktiškai visų rungtynių metu vyko nuožmi kova. Ketvirtajame kėlinyje esant lygiam rezultatui (65:65), keturis taškus iš eilės surinkę italai perėmė iniciatyvą (69:65) ir daugiau varžovams išlyginti ar persverti rezultato nebeleido.
2024-01-10

Messinos kariaunos spurtas lėmė pergalę prieš „Bayern“

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Milano „AX Armani“ (8-11) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 76:62 (19:12, 15:15, 16:20, 26:15) įveikė Miuncheno „Bayern“ (8-11) komandą. Pirmojo ketvirčio pabaigoje penki taškai be atsako aikštės šeimininkams leido atsiplėšti (19:10). Antrajame ketvirtyje atstumas jau tapo dviženklis (32:22). Po didžiosios pertraukos bavarai sugebėjo rezultatą išlyginti (47:47). Vis dėlto, spurtas lemiamo ketvirčio pradžioje galutinai pražudė svečius.
2024-01-05

Be Igno Brazdeikio „Olympiakos“ iškovojo dramatišką pergalę Eurolygoje

Pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (10/8)  su Ignu Brazdeikiu, kurie namuose 79:74 (18:19, 22:16, 23:15, 16:24) įveikė Milano „AX Armani“ (7/11). Ignas Brazdeikis OLY gretose nebuvo registruotas. Šįsyk registruotas buvo Eurolygoje jau galintis žaisti Nazas Mitrou-Longas, bet jis ant parketo nepasirodė trenerio sprendimu. Nugalėtojus į priekį vedė Alecas Petersas, surinkęs 16 taškų.
2024-01-02

„AX Armani“ pagaliau išleido Keviną Pangosą į Valensiją

Milano „AX Armani“ komandai ilgai priklausęs, bet nežaidęs Kevinas Pangosas pagaliau paliko italų klubą. Apie naujoką oficialiai jau paskelbė ilgai į jį besitaikiusi Valensijos „Valencia“. „Las Provincias“ skelbė, kad Milano komandai pavykus prisivilioti Shabazzą Napierą pasikeitė požiūris ir į kanadiečio situaciją. Iš pradžių „AX Armani“ ekipa nenorėjo perleisti K. Pangoso konkurentams Eurolygoje, tačiau patiems radus naujoką situaciją buvo išspręsta.
2023-12-31

„AX Armani“ į namų rungtynes neįsileis „Crvena Zvezda“ sirgalių

Milano „AX Armani“ komanda pranešė, kad į namų arenos rungtynes neįsileis Belgrado „Crvena Zvezda“ klubo gerbėjų. Italijos komanda tokio sprendimo ėmėsi norėdama išvengti Serbijos sirgalių dažnai sukeliamų konfliktų ir kitų nesklandumų. Sausio 11 dieną vyksiančių rungtynių bilietai bus parduodami tik Lombardijos regiono gyventojams.
2023-12-29

Į Milaną sugrįžęs Shabazzas Napieras buvo „AX Armani“ vedlys į pergalę

Triuškinamą pergalę Italijos lygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (8/5) klubas, kuris savo arenoje 74:51 (16:11, 16:11, 22:25, 20:4) nugalėjo „Cremona“ (6/7) krepšininkus. Shabazzas Napieras sugrįžimo rungtynėse buvo rezultatyviausias Milano komandoje. Jis nugalėtojų gretose per 24 žaidimo minutes įmetė 16 taškų (3/3 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, bet pažeidė taisykles 3 kartus ir padarė 4 klaidas.
2023-12-24

„AX Armani“ pratęsė ASVEL nesėkmių seriją, o „Bayern“ susitvarkė su „Anadolu Efes“

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (6-9) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 84:61 (22:21, 24:15, 21:12, 17:13) pervažiavo Vilerbano ASVEL (2-13) komandą. Italams tai buvo antroji pergalė iš eilės, o Prancūzijos klubas pralaimėjo jau septintą sykį paeiliui.
2023-12-21

Rokas Jokubaitis neblizgėjo, o Milano klubas netikėtai laimėjo „Barcelona“ tvirtovėje

Penktadienį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (10/4) ekipa, kuri namuose 86:90 (19:29, 21:22, 19:17, 27:22) nusileido be Nikola Mirotičiaus rungtyniavusiai Milano „AX Armani“ (5/9) komandai. Tai buvo pirmasis Barselonos ekipos pralaimėjimas namų arenoje šiame sezone. Tuo tarpu „AX Armani“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Milano komanda rungtynes pradėjo laimėdama atkarpą 15:3 ir pirmą pusę rungtynių turėjo dviženklį pranašumą.
2023-12-15

Nikola Mirotičius veikiausiai ilgam iškrito iš rikiuotės

Milano „AX Armani“ lyderis Nikola Mirotičius veikiausiai ilgam iškrito iš rikiuotės dėl traumos. Pasak klubo trenerio, prognozės nėra optimistinės. Kaip po vakarykščio mačo sakė Ettore Messina, ispanas tikrai nežais bent kelias savaites, bet veikiausiai jo sugrįžimas užtruks kur kas ilgiau.
2023-12-08

Pratęsime sąlygas diktavęs „Bayern“ išrašė dar vieną pralaimėjimą Milano klubui

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (6/6) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai namuose po pratęsimo 91:84 (22:25, 22:14, 11:13, 21:24, 15:8) pranoko Milano „AX Armani“ (4/8) komandą ir pasiekė trečią pergalę iš eilės turnyre. Prasidėjus paskutinei minutei ketvirtajame kėlinyje, svečiai iš Italijos dar turėjo 6 taškų pranašumą (70:76). Visgi, jo neišsaugojo.
2023-12-05

Parodė pasitikėjimą: Milano klubas pratęsė sutartį su Ettore Messina

Milano „AX Armani“ klubas parodė pasitikėjimą Ettore Messina. Oficialiai paskelbta, kad su italu pratęsta sutartis iki 2026 metų vasaros. Vyriausiojo trenerio ir krepšinio operacijų prezidento kontraktas galiojo iki šio sezono pabaigos.  Italijos žiniasklaidoje pastaruoju metu sklando daug gandų apie galimą E. Messinos atleidimą ar pasitraukimą, tačiau klubas parodė pasitikėjimą krepšinio profesoriumi vadinamu treneriu.
2023-12-04

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – banguojantys „dizaineriai“, kurie žalgiriečiams prilygsta tolišaude artilerija

Buksuojančio Kauno „Žalgirio“ (4/6) Eurolygoje laukia dar viena išvyka. Šįsyk Kazio Maksyčio auklėtiniai Milane susitiks su vietos Milano Kauno „AX Armani“ klubu (4/6). Rungtynės kevirtadienio vakarą prasidės 21.30 val. Lietuvos laiku. Susitikimą tiesiogiai transliuos naujos kartos televizija Go3, o mačo eigą padės sekti ir portalas tv3.lt. Sezoną prastai pradėję italai situaciją šiek tiek pagerino per pastaruosius du turus, kai iškovojo dvi pergales.
2023-11-30

„Žalgirį“ pasitinkantis Ettore Messina išskyrė keturis krepšininkus Kauno ekipoje

Milano „AX Armani“ (4/6) komanda ruošiasi mačui su Kauno „Žalgiriu“ (4/6), o prieš jį Ettore Messina teigė, kad jį supa kontrastingi jausmai. Milano ekipa Eurolygoje pastarajame mače 93:71 sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“, bet Italijos lygoje 81:86 nusileido Pistojos „Estra“ klubui. „Turiu prieštaringus jausmus, nes po gero pasirodymo Eurolygoje sekė prastas Italijoje.
2023-11-29

Naujoką apžvelgęs Kazys Maksvytis – apie Tomo Dimšos traumą ir kada galima tikėtis dar vieno papildymo

Buksuojančio Kauno „Žalgirio“ (4/6) Eurolygoje laukia dar viena išvyka. Šįsyk Kazio Maksyčio auklėtiniai Milane susitiks su vietos Milano Kauno „AX Armani“ klubu (4/6). Rungtynės ketvirtadienį prasidės 21.15 val. Lietuvos laiku. Susitikimą tiesiogiai transliuos naujos kartos televizija Go3, o mačo eigą padės sekti ir portalas tv3.lt. Rungtynes žalgiriečiai pasitiks pagaliau sulaukę papildymo.
2023-11-29

Prieš rungtynes su„Žalgiriu“ „AX Armani“ pralaimėjo Italijos vidutiniokams

Dramatišką nesėkmę Italijos lygoje patyrė Milano „AX Armani“ (5/4) komanda, kuri namuose 81:86 (28:19, 25:20, 10:29, 18:18) nusileido „Pistoia“ (4/5) klubui. Kitą savaitę Milano komanda namuose priims Kauno „Žalgirio“ krepšininkus. „AX Armani“: Shavonas Shieldsas 26 (4/7 dvit., 6/9 trit.), Ismaelas Kamagate (6/7 dvit.) ir Maodo Lo (3/5 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd.) po 12, Stefano Tonutas 10 (5/6 dvit.), Nicolo Melli 6 . „Pistoia“: Paytonas Willis 31 (5/8 dvit., 6/13 trit., 7 atk. kam.
2023-11-27

Rokas Giedraitis pernelyg neišsiskyrė, o „Crvena Zvezda“ namuose triuškinamai pralaimėjo

Triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Belgrado „Crvena Zvezda“ (3-7) klubas, kurio marškinėlius vilki Rokas Giedraitis. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 71:93 (19:20, 20:18, 17:25, 15:30) neatsilaikė prieš Milano „AX Armani“ (4-6) krepšininkus, kurie iškovojo antrąją pergalę iš eilės. R.Giedraitis per 29 minutes pasižymėjo 7 taškais (2/2 dvit., 1/4 trit.), 3 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida, asmenine pražanga ir 8 naudingumo balais.
2023-11-24

Ketvirtajame kėlinyje įsibėgėjęs „AX Armani“ įveikė svečius iš Stambulo

Trečiąją pergalę Eurolygoje šį sezoną pasiekė Milano „AX Armani“ (3/6) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 92:76 (19:18, 24:21, 20:22, 29:15) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (4/5) komandą ir nutraukė jos dviejų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą. Milano klubui tai buvo antroji pergalė per pastaruosius tris žaistus mačus turnyre. Tris kėlinius vyko atkakli kova, bet situacija pasikeitė nuo ketvirtojo kėlinio pradžios.
2023-11-16

Atkakliame Italijos klubų mūšyje pergalę lemiamu momentu išplėšė „Virtus“ gynėjas

Antradienio vakarą Eurolygos aštuntajame ture akis į akį susitiko dvi Italijos komandos: Bolonijos „Virtus“ (6/2) ir Milano „AX Armani“ (2/6). Pergalę rezultatu 86:79 (21:26, 24:14, 20:23, 21:16) šventė namuose žaidę Bolonijos krepšininkai. Rungtynės buvo atkaklios.
2023-11-14

Iš duobės išlipę „AX Armani“ sutriuškino svečius iš Ispanijos

Keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Milano „AX Armani“ (2-5) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 83:52 (23:12, 21:19, 20:8, 19:13) sutraiškė Valensijos „Valencia Basket“ (5-2) komandą, kuriai tai buvo tik antrasis pralaimėjimas šį sezoną turnyre.
2023-11-09

„AX Armani“ veda derybas su G lygos geriausiai besiginančiu žaidėju

Milano „AX Armani“ komanda veda derybas su NBA patirties turinčiu Shaquille’u Harrisonu. Krepšininkas iki šiol šiol visą karjerą nuo 2017 metų žaidė NBA ir G lygoje. Jis atstovavo Fynikso, Čikagos, Jutos, Denverio, Bruklino ir Portlando komandoms. Praėjusiame sezone gindamas „Trail Blazers“ garbę sužaidė penkias rungtynes ir pelnydavo 8,8 taško. Visos NBA karjeros vidurkis per 180 sužaistų rungtynių yra 5,3 taško.
2023-11-08

Mirotičiaus šou neužteko: įspūdingai atsitiesusi ALBA iškovojo pirmąją pergalę

Pirmąją pergalę šį sezoną Eurolygoje iškovojo Berlyno ALBA (1-4) krepšininkai. Pastarieji namuose po sunkios kovos 85:82 (12:18, 23:19, 22:24, 28:21) palaužė Milano „AX Armani“ (1-3) komandą. Italijos klubo neišgelbėjo net ir 30 taškų suvertęs Nikola Mirotičius. Puolėjas taip pat atkovojo 12 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus. Apčiuopiamas skirtumas tarp ekipų atsirado po didžiosios pertraukos.
2023-10-26

Į „AX Armani“ rikiuotę sugrįžta gynėjas

Milano „AX Armani“ komandą pasiekė geros naujienos - Maodo Lo šią savaitę sugrįš į aikštę. Krepšininkas galės žaisti artimiausiose Eurolygos rungtynėse prieš Berlyno ALBA komandą. Vokietis pastarąsias tris savaites nežaidė dėl kojos raumens traumos. M.Lo šiame sezone Italijos lygoje aikštėje pasirodė vienose rungtynėse, kuriose pelnė 6 taškus ir atliko du rezultatyvius perdavimus. „AX Armani“ Eurolygoje po keturių turų turi dvi pergales, o ALBA pralaimėjo visus mačus.
2023-10-23

Ir toliau be klaidų: veterano vedamas „Real“ savo meistriškumą parodė ir prieš Milano klubą

Ir toliau be klaidų Eurolygoje žengia karališkasis Madrido „Real“ (4/0) klubas, kuris namuose 88:71 (19:25, 23:17, 25:19, 21:10) nesunkiai susitvarkė ir su Milano „AX Armani“ (1/2) krepšininkais.
2023-10-20

„Olympiakos“ su Brazdeikiu sukrapštė vos 53 taškus ir pralaimėjo „dizaineriams“

Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Pirėjo „Olympiacos“ (1/2) komanda. Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje 53:65 (17:19, 15:12, 9:13, 12:21) nusileido Milano „AX Armani“ (1/1) klubui. Ignas Brazdeikis pralaimėjusiems per 18 minučių surinko 6 taškus (1/7 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, tačiau prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius. Jis surinko tris naudingumo balus.
2023-10-18

Paaiškėjo nukeltų „Maccabi“ Eurolygos rungtynių data

Eurolyga paskelbė naują nukelto Eurolygos antrojo turo mačo tarp Tel Avivo „Maccabi“ ir Milano „AX Armani“ komando rungtynių datą. Jos turėjo vykti Tel Avive, bet dėl Izraelyje prasidėjusio karo buvo nukeltos. Dabar paskelbta, kad rungtynės Milane bus žaidžiamos spalio 31 dieną, antradienį. Kol kas lieka neaišku, kaip bus su kitomis „Maccabi“ namų mačais.
2023-10-13

Mirotičiaus indėlio „AX Armani“ Italijos lygoje nepakako – krito prieš vidutiniokus

Pergalę Italijos lygoje iškovojo Neapolio „Basket“ (2/0) krepšininkai, kurie namų arenoje 77:68 (23:13, 12:22, 23:12, 19:21) nugalėjo Milano „AX Armani“ (1/1) klubą. „Basket“ kitas rungtynes išvykoje žais su Brešos „Germani“ krepšininkais, o „AX Armani“ savo arenoje susitiks su Emilijos Redžo „Pallacanestro“ ekipa. „Basket“: Tomislavas Zubcičius 17 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Tariq Owensas (6/7 dvit., 10 atk. kam.) ir Michalas Sokolowski (3/6 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam.
2023-10-08

Banchi prie „Virtus“ vairo debiutavo eliminuodamas „AX Armani“

Pergalę Italijos Supertaurės pusfinalyje iškovojo Bolonijos „Virtus“ ekipa, kuri rezultatu 78:73 pranoko Milano „AX Armani“ komandą. Šiame mače prie Bolonijos komandos vairo debiutavo Luca Banchi. Finale „Virtus“ kovos prieš Brešos komandą. Nugalėtojams Marco Belinelli įmetė 15 taškų, Jordanas Mickey (3/6 dvit., 4 atk. kam.) ir Tornike Shengelia (3/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) pridėjo po 13, Awudu Abassas – 10 taškų.