middlesbrough

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „middlesbrough“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „middlesbrough“.

Dambrauskas – tarp pagrindinių kandidatų treniruoti garsų Anglijos klubą

Praėjusį mėnesį Splito „Hajduk“ (Kroatija) darbus užbaigęs treneris Valdas Dambrauskas atsidūrė tarp pagrindinių kandidatų stoti už Anglijos „Championship“ pirmenybėse besivaržančio „Middlesbrough“ klubo vairo. Dėl šio posto lietuvis varžosi su dar trimis varžovais. Praėjusį sezoną V. Dambrauskas su Splito klubu laimėjo Kroatijos taurę, o šalies čempionate užėmė antrąją vietą.
2022-10-17

Victoro Valdeso pasitraukimas: pranešė apie karjeros pabaigą ir dingo iš socialinių tinklų

Legendinis „Barcelona“ vartininkas Victoras Valdesas baigia profesionalaus futbolininko karjerą. 35-erių vartų sargas, pranešęs apie savo sprendimą ir visiems padėkojęs, ištrynė paskyras socialiniuose tinkluose. V. Valdesas sprendimą baigti karjerą ir dingti iš socialinių tinklų motyvavo tuo, kad nori daugiau dėmesio skirti šeimai.
2018-01-03

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Ekspertų žodis: ko tikėtis iš Anglijos „Premier“ lygos sezono?

Futbolo gerbėjai sulaukė šventės – šiandien startuoja Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Šiemet jis žada didžiulę intrigą: komandos dar labiau sustiprėjo, lygą ir toliau gaubia žaidėjų perėjimų gandų debesis, o nuspėti čempionato nugalėtoją – nepaprastai sunku. Daug žadantis sugrįžimas Šiemet tarp 20-ies komandų nebubus „Hull City“, „Middlesbrough“ ir „Sunderland“. Šios ekipos praėjusiame sezone atsidūrė toli nuo išlikimo. Pirmajai pritrūko šešių, antrajai – 12, trečiajai – 16 taškų.
2017-08-11

Prie starto linijos – Anglijos „Premier“ lygos klubai

Jau šį penktadienį prasideda populiariausias ir žiūrimiausias pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos čempionatas. Jo kovas vėl rodys „Viasat Sport Baltic“. Savaitgalį šis kanalas, taip pat vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt tiesiogiai parodys net šešerias rungtynes. Tai bus 26-asis „Premier“ lygos sezonas. Čempionate, kuriose kovos 20 klubų, dalyvaus trys naujokės – Braitono „Hove Albion“, „Newcastle United“ ir „Huddersfield Town“ komandos.
2017-08-10

Bręsta perėjimas: Fiodoras Černychas kelsis į Angliją?

Lietuvos rinktinės ir Balstogės „Jagiellonia“ puolėjas Fiodoras Černychas veikiausiai paliks Lenkiją ir išvyks rungtyniauti į Angliją. Lenkijos žiniasklaida praneša, kad už 26-rių lietuvį „Middlesbrough“ klubas yra pasiruošęs sumokėti milijoną eurų. Skelbiama, kad F. Černychas buvo pastebėtas oro uoste, iš kurio patraukė į Didžiąją Britaniją, kur turėtų pereiti medicininę patikrą.
2017-07-25

Lietuviai: treniruotėse liejosi kraujas, įsivaizduokite, kas bus rungtynėse

Penktadienį, pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynių su slovakais išvakarėse, Lietuvos rinktinė surengė spaudos konferenciją. Joje pasirodė gynėjas Tadas Kijanskas, kuriam keliomis siūlėmis „sukabintas“ antakis. Treneris neturi nė menkiausio priekaišto „Prieš konferenciją papuošė“, – tik atėjęs šypsojosi T. Kijanskas. Vėliau surimtėjęs pridėjo: „Buvo dvikova, susidūrėme galvomis. Kartais futbole taip būna.
2017-06-09

Surakinti futbolo brolybės grandine: į aikštę – degančia širdimi ir šaltu protu!

„Mes esame tarsi broliai, geriausi draugai. Juk visus vaikinus pažįstu nuo mažens. Negaliu būti aukščiau už juos, - prisipažino Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fedoras Černychas. – Visada prisimename laikus, kai buvome pypliai, kai augome kartu, treniruodavomės stovyklose, žaisdavome rungtynes ir kartu džiaugdavomės pergalėmis. O dabar esame kartu rinktinėje...“ Paprašytas prisiminti bent kelis pokštus, kuriuos „broliai“ krečia vienas kitam, F. Černychas susimąstė.
2017-06-09

Sidabriniai „Jagiellonia“ lietuviai: apie šventes, draugystę, vokiečių kalbą ir kompiuterinius žaidimus

Dar sekmadienį antrąją vietą Lenkijos čempionate su Balstogės „Jagiellonia“ iškovoję lietuviai Arvydas Novikovas ir Fiodoras Černychas jau pluša Lietuvos rinktinės treniruotėse ir ruošiasi šeštadienio kovai su Slovakija. Sezonas Lenkijoje – su laiminga pabaiga „Po rungtynių buvo daug emocijų, nes rungtynių eigoje vienu momentu neturėjome nieko, pralaiminėdami 2:0“, – per tiesioginę „Facebook“ transliaciją paskyroje „Lietuvos futbolas“ pasakojo A. Novikovas.
2017-06-07

Nuleista „Premier“ lygos uždanga: čempionų karūnavimas, atsisveikinimas su legenda ir „Liverpool“ triumfas

Anglijos „Premier“ lygoje sudėlioti taškai ant „i“. Paskutiniame ture Londono „Chelsea“ pagaliau iškėlė jau seniau užsitikrintą trofėjų, atsisveikino su Johnu Terry, o „Liverpool“ paliko „Arsenal“ už Čempionų lygos borto. Visų akys sekmadienio popietę krypo į Liverpulį, kur vietos komanda pergalės atveju galėjo užsitikrinti vietą kitų metų Čempionų lygoje.
2017-05-21

Anglijos čempionate – paskutinės kovos dėl bilietų į Čempionų lygą

Sekmadienį baigsis Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionatas. Nors čempionas jau aiškus, tačiau dar nežinomi du klubai, kurie pateks į pirmąjį ketvertą ir kitą sezoną žais UEFA Čempionų lygoje. Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas tiesiogiai nuo 16.55 val. rodys lemiamas „Liverpool“ komandos rungtynes. Ši ekipa namie priims „Middlesbrough“ futbolininkus. Per www.viaplay.
2017-05-19

„Liverpool“ neturėjo vargo su „West Ham United“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje triuškinamą pergalę iškovojo „Liverpool“. Jis svečiuose 4:0 (1:0) nepasigailėjo Londono „West Ham United“. Liverpulio futbolininkai vargo daugiau kaip pusvalandį. 35-ąją minutę šeimininkų vartus atrakino Danielis Sturridge’as. Likusius tris įvarčius „Liverpool“ pelnė per 19 minučių. 57-ąją ir 61-ąją dublį pasiekė Philippe’as Coutinho, o 76-ąją paskutinį tašką padėjo Divockas Origi. „Liverpool“ (73 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją.
2017-05-14

„Premier“ lygoje – favoritų pergalės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos priešpaskutiniajame, 37-ajame, ture pergales šventė rungtynių favoritai – „Bournemouth“, „Southampton“ ir „Swansea City“. Joshua Kingas (nuotr. SCANPIX) Bornmuto futbolininkai namie 2:1 (1:0) nugalėjo „Burnley“. Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Junioras Stanislasas, pasižymėjęs 25-ąją minutę. 83-ąją minutę rezultatą išlygino Samas Vokesas, bet po dviejų minučių pergalingą „Bournemouth“ įvartį pelnė Joshua Kingas.
2017-05-13

Per žingsnį nuo titulo esantis Antonio Conte: mano žaidėjai nusipelnė trofėjaus

Londono „Chelsea“ yra per žingsnį nuo Anglijos čempionų titulo. Komandos vyriausiasis treneris Antonio Conte ragina savo žaidėjus neužmigti ir užtikrintai finišuoti šalies pirmenybėse. „Aristokratais“ pravardžiuojami „Chelsea“ futbolininkai net 3:0 namuose nugalėjo „Middlesbrough“ ekipą, kuri po sezono iškris į antrąjį divizioną. Londono ekipos pergalė penktadienio rungtynėse lemtų triumfą „Premier“ lygoje. „Tai buvo didelis žingsnis.
2017-05-09

„Chelsea“ iki titulo trūksta trijų taškų

Londono „Chelsea“ iki Anglijos „Premier“ titulo trūksta trijų taškų. Anglijos sostinės futbolininkai pirmadienį savo stadione 3:0 (2:0) nugalėjo „Middlesbrough“. „Chelsea“ pačioje rungtynių pradžioje parodė, kad yra rimtai nusiteikusi. 2-ąją minutę, po Cesco Fabregaso perdavimo, vienu lietimu kaire koja į vartus šovė Marcosas Alonso. Vartininkas Bradas Guzanas smūgį atrėmė. Po to kamuolys atsimušė į skersinį. Londono komandai įvartį pavyko pelnyti kėlinio viduryje.
2017-05-09

Londono derbį laimėjo „Spurs“, Mančesterio komandos varžovų neįveikė

Sekmadienį Anglijoje įvyko didžiulį ažiotažą kėlęs Londono derbis. Jį laimėjo „Tottenham Hotspur“. Kitose „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynėse savo varžovų nesugebėjo įveikti dvi Mančesterio komandos – „City“ ir „United“. „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo kitą Anglijos sostinės ekipą – „Arsenal“. Šeimininkai viską išsprendė per tris antrojo kėlinio minutes. 55-ąją minutę įmušė Dele Alli, 58-ąją – 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane’as.
2017-05-01

Anglijoje – sunki ir labai svarbi „Tottenham Hotspur“ pergalė

Pagrindinė Londono „Chelsea“ konkurentė dėl Anglijos „Premier“ lygos trofėjaus „Tottenham Hotspur“ ekipa išvykoje šventė sudėtingą pergalę. Po tris taškus iškovojo ir Londono „Arsenal“ bei „Middlesbrough“ klubai. Londono „Tottenham Hotspur“ svečiuose 1:0 įveikė „Crystal Palace“ ekipą. Vienintelį ir pergalingą įvartį „gulbėms“ pelnė Christianas Eriksenas, pasižymėjęs 78-ąją minutę. Londono „Arsenal“ identišku rezultatu 1:0 nugalėjo čempionų titulo jau neapginsiantį „Leicester City“ klubą.
2017-04-26

Anglijoje – šeimininkų pergalės ir „Everton“ kluptelėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos ketverios rungtynės, po kurių išlikimą aukščiausiame divizione iš esmės užsitikrino „Bournemouth“ klubas. „Bournemouth“ futbolininkai namuose 4:0 sutriuškino priešpaskutinėje vietoje likusią „Middlesbrough“ ekipą. Po J.Kingo (2 min.) ir B.Afobe (16 min.) įvarčių jau 20-ąją minutę aikštę dėl dviejų geltonų kortelių turėjo palikti svečių žaidėjas G.Ramirezas. Antrajame kėlinyje po kartą pasižymėjo M.Pughas (65 min.) ir C.Danielsas (70 min.
2017-04-22

Mesutas Ozilas išgelbėjo Arsene’ą Wengerą nuo dar vienos gėdos

Pirmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse Londono „Arsenal“ svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjo „Middlesbrough“ futbolininkus. Pergalingas įvartis pelnytas 71-ąją rungtynių minutę. Mačas prasidėjo drąsiu ir itin tolimu šeimininkų kapitono Granto Leadbitterio smūgiu. Futbolininkas į vartus nepataikė. Kito pavojingo momento reikėjo laukti iki pat kėlinio pabaigos. 42-ąją minutę puikiu spyriu baudos smūgį realizavo Alexis Sanchezas (1:0). Antrasis kėlinys buvo aktyvesnis.
2017-04-18

Ar nutrūks 21-erių iš eilės nepralaimėtų „Manchester United“ rungtynių serija?

Anglijos futbolo „Premier“ lygoje sekmadienį bus žaidžiamos neeilinės rungtynės. Jose Mourinho treniruojamas „Manchester United“ klubas kovos prieš čempionato lyderę Londono „Chelsea“ – komandą, kuriai šis strategas dirigavo dar praėjusį sezoną. Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso savaitgalį bei pirmadienį parodys šešerias rungtynes. „Raudonieji velniai“ Anglijos pirmenybėse nepralaimėjo net 21 mačo iš eilės.
2017-04-14

Grandų rungtynes laimėjo „Chelsea“, „Arsenal“ varžovus triuškino, „Liverpool“ nugalėti nesugebėjo

Trečiadienį baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 31-asis turas. Grandų rungtynes laimėjo Londono „Chelsea“, savo varžovus sutriuškino Londono „Arsenal“, o „Liverpool“ pergalės iškovoti nesugebėjo. Londono „Chelsea“ namie 2:1 (2:1) palaužė „Manchester City“. Šeimininkus į pergalę atvedė dublį įmušęs Edenas Hazardas. Belgas pasižymėjo 10-ąją ir 35-ąją minutėmis.
2017-04-06

Philippe’as Coutinho priartėjo prie rekordo

„Liverpool“ saugas Philippe’as Coutinho priartėjo prie rekordo. Jis gali tapti daugiausia įvarčių Anglijos „Premier“ lygoje įmušusiu brazilu. 24-erių futbolininkas rekordą gali pakartoti ir pagerinti trečiadienį, kai jo atstovaujama „Liverpool“ namie priims „Bournemouth“. Šiuo metu P. Coutinho įmušęs 28 įvarčius per 130 „Premier“ lygos rungtynių. Rezultatyviausių Anglijos čempionato brazilų įskaitoje pirmauja buvęs „Middlesbrough“ narys Juninho. Jis per 125 mačus pelnęs 29 įvarčius.
2017-04-05

Anglijoje – dar vienos nulinės lygiosios

Pirmosiose sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse įvarčių nepelnyta. „Swansea City“ savo aikštėje nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė su „Middlesbrough“. Pirmajame kėlinyje žaidimo persvarą turėjo šeimininkai. Įsiminė reidai kraštais ir tolimi smūgiai. Po jų teko gerokai paprakaituoti „Middlesbrough“ vartininkui Victorui Valdesui. Sužaidus pusvalandį, itin grėsmingas buvo „Swansea City“ futbolininko Tomo Carrollo smūgis, kai kamuolys prašvilpė greta virpsto.
2017-04-02

Pirmasis „Middlesbrough“ gynėjo kvietimas į rinktinę – prieš rungtynes su lietuviais

Išsipildė „Middlesbrough“ gynėjo Beno Gibsono svajonė. 24-erių futbolininkas pirmąkart sulaukė kvietimo į Anglijos rinktinę. Tai įvyko prieš pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes su lietuviais. Vidurio gynėjui atsilaisvino vieta rinktinėje – traumą patyrė Chrisas Smallingas. B. Gibsonas prie Anglijos rinktinės prisijungė penktadienį popiet. Gynėjas pirmojoje treniruotėje dalyvaus šeštadienį. Trečiadienį anglai Dortmunde 0:1 pralaimėjo draugiškas rungtynes vokiečiams.
2017-03-24

Midlsbro – susistumdymas, Victoro Valdeso stebuklai ir nuostabus Jesse Lingardo įvartis

Susistumdymas, Victoro Valdeso stebuklai ir nuostabus Jesse Lingardo įvartis. Visa tai buvo galima išvysti sekmadienį Midlsbro – Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse. Ten vietos komanda 1:3 (0:1) pralaimėjo „Manchester United“. Rungtynės prasidėjo vartininkų stebuklais. 7-ąją minutę fantastiškai sužaidė „Middlesbrough“ vartų sargas V. Valdesas. Ispanas koja atrėmė Marcuso Rashfordo smūgį. Puolėjas buvo pabėgęs vienas prieš V. Valdesą.
2017-03-19

Darbo neteko „Middlesbrough“ treneris

Tris su puse metų „Middlesbrough“ klubą į pergales vedęs treneris Aitoras Karanka liko be darbo. Per pastarąsias 10 rungtynių „Premier“ lygoje klubas nesugeba iškovoti pergalės ir nusirito iki iškritimo zonos. Iki saugios pozicijos jiems trūksta trijų taškų, o liko 11 mačų iki sezono pabaigos. „Middlesbrough“ yra mažiausiai įvarčių lygoje mušanti komanda (19), tačiau penkta geriausia pagal gynybą. A. Karankos vietą bent jau kurį laiką užims asistentas Steve'as Agnew.
2017-03-16

„Manchester City“ užtikrintai žengė į FA taurės pusfinalį

„Manchester City“ ekipa 2:0 nugalėjo „Middlesbrough“ ir pateko į FA taurės pusfinalį. Rungtynės priklausė Mančesterio klubui, kuris buvo aiškiai pranašesnis už savo oponentus. Pirmasis įvartis krito jau 3-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Davidas Silva, o tašką padėjo tikslus Sergio Aguero smūgis 67-ąją minutę, jam puikų perdavimą pasiuntė Leroy`us Sane. Pergalė rezervavo „Manchester City“ klubui kelionę į „Wembley“ stadioną, kuriame bus žaidžiamas pusfinalis.
2017-03-11

Anglijos „Premier“ lyga. Nubudę čempionai ir fejerverkas Votforde

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo titulą ginantis Lesterio „Leicester City“. Septyni įvarčiai įmušti Votforde. Bene labiausiai intriguojančią dvikovą, vykusią Liverpulyje, laimėjo šeimininkai. Lesterio futbolininkai namie buvo priversti vytis. 14-ąją minutę „Hull City“ į priekį išvedė Samas Clucasas. Čempionai į šį akibrokštą atsakė trimis įvarčiais – Christiano Fuchso (27 min.), Riyado Mahrezo (59 min.) ir Tomo Huddlestone’o (90 min.
2017-03-04

„Premier“ lyga: nesustabdomas „Chelsea“ ir išsikapstę „raudonieji velniai“

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos net 6 priešnaujametinės rungtynės, kuriose apsieita be staigmenų: „Chelsea“ turėjo daug vargo su „Stoke City“, o „Manchester United“ išsikapstė per plauką. Londono „Chelsea“ vis mušė, o „Stoke City“ rezultatą lygino, tačiau galiausiai „aristokratai“ šventė pergalę 4:2. Tai – jau dvyliktoji jų pergalė iš eilės.
2016-12-31

„Manchester United“ atsigavo ir palaužė „Tottenham Hotspur“

Anglijos „Premier“ lygoje iš duobės lipti pradėjo „Manchester United“ klubas. „Raudonieji velniai“ namuose 1:0 nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą. Daug progų rungtynėse nebuvo, o vienintelį rungtynių įvartį 29-ąją minutę pelnė Henrikas Mkhitaryanas. Kitame susitikime „Southampton“ vienuolikė 1:0 palaužė „Middlesbrough“ klubą. Pergalingą įvartį 53-ąją minutę mušė Sofiane Boufalas.
2016-12-11

Anglijoje – išvargta „Liverpool“ pergalė ir devyni įvarčiai vienų rungtynių metu

Anglijos „Premier“ lygos tryliktasis turas – itin intriguojantis. Turnyro lentelės viršuje – mėsmalė, o į pirmąją vietą galėjęs sugrįžti „Liverpool“ savo šansu nepasinaudojo.
2016-11-26

„Chelsea“ iškovojo sunkią pergalę ir žengė į pirmą turnyro lentelės vietą

Londono „Chelsea“ futbolininkai pakilo į pirmąją „Premier“ lygos lentelės vietą. „Arsitokratai“ 1:0 palaužė „Middlesbrough“ ekipą. Rungtynės buvo klampios, o vienintelį įvartį 41-ąją minutę pelnė Diego Costa. Brazilijoje gimęs ispanas pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį į V. Valdeso saugomus vartus. Nugalėtojai į vartų plotą smūgiavo tik tris kartus, tačiau varžovai – vos vieną.
2016-11-20

„Manchester City“ taškus išbarstė paskutinę minutę

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos keturios rungtynės. Nors iš grandų žaidė tik „Manchester City“, tačiau įvarčių nestigo, o ir patys „Miestiečiai“ 1:1 sužaidė su „Middlesbrough“. „AFC Bournemouth“ klubas namuose 1:2 pralaimėjo „Sunderland“ ekipai.
2016-11-05

Anglijos „Premier“ lyga: „lapių“ pergalė ir Londono klubų kluptelėjimai

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos septynios rungtynės, net trys iš jų baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Įdomiausia, kad taškus barstė ir turnyro favoritai. Štai „Arsenal“ vienuolikė namuose nesugebėjo palaužti „Middlesbrough“, o Londonos „Tottenham Hotspur“ išvykoje 0:0 sužaidė su „AFC Bournemouth“. Trečios rungtynės be įvarčių baigėsi Svonsyje, kur vietos „Swansea City“ ir „Watford“ išsiskyrė be įvarčių. „Burnley“ 2:1 namuose palaužė „Everton“ vienuolikę.
2016-10-22

„Arsenal“ žengia į kitą FA taurės etapą

Londono „Arsenal“ įmušė tris įvarčius per aštuonias antrojo kėlinio minutes ir po permainingos kovos 3-2 palaužė Birmingemo „Aston Villa“. Arsene'o Wengero auklėtiniai po šios pergalės prasimušė į Anglijos Futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro aštuntfinalį. Nepaisant to, kad antrąjį kėlinį svečiai pradėjo turėdami dviejų įvarčių pranašumą, po pertraukos Robino van Persie ir Theo Walcotto smūgiai lėmė „Arsenal“ pergalę.
2012-01-29

Londono „Arsenal“ treneris: tai nėra misija neįmanoma

Antradienį bus žaidžiamos atsakomosios UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynės tarp „Manchester United“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkų. Nors pirmąsias Mančesteryje vykusias rungtynes rezultatu 1:0 laimėjo šeimininkai, tačiau kanonierių strategas Arsenas Wengeras teigia, kad jo vadovaujama komanda gali reikiamu rezultatu įveikti „raudonuosius velnius“ ir kad ši užduotis nėra misija neįmanoma.
2009-05-05

Anglijoje nutrūko įspūdinga E. Van der Saro „sausų“ rungtynių serija

Vakar buvo sužaisti likę septyni Anglijos „Premier“ lygos 28-ojo turo susitikimai. Dar vieną pergalę iškovojo čempionų titulą ginantis pirmenybių lyderis „Manchester United“ klubas, tačiau jo vartininkui Edwinui Van der Sarui nepavyko pratęsti 14-os „sausų“ rungtynių serijos.
2009-03-05

„Manchester United“ įveikė „Middlesbrough“ ir beveik pasivijo lyderius

Vakar Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 20-ojo turo rungtynėse. Jose čempionės titulą ginanti „Manchester United“ ekipa savo aikštėje nelengvai 1:0 (0:0) palaužė „Middlesbrough“ vienuolikę ir dar labiau priartėjo prie turnyro lyderių – „Liverpool“ ir „Chelsea“ klubų. Nors kone viso mačo metu savo sąlygas diktavo „raudonieji velniai“, jiems pavyko išnaudoti tik vienintelę iš gausybės progų.
2008-12-30

„Premier“ lygoje – sunki „Liverpool“ pergalė

Vakar Anglijos stadionuose buvo žaidžiami 10-ojo turo susitikimai. Juose pergales šventė visi trys realiausiais pretendentais į čempionų titulą laikomi klubai - „Liverpool“, „Chelseaa“ ir „Manchester United“, o taip pat prie favoričių priskiriama Londono „Arsenal“ ekipa išplėšė tik lygiąsias. Pirmenybėse pirmaujantys „Liverpool“ futbolininkai savo aikštėje turėjo vargo – jie tik po 76 minutę Steveno Gerrardo realizuoto vienuolikos metrų baudinio 1:0 palaužė „Portsmouth“ vienuolikę.
2008-10-30

„Arsenal“ futbolininkai išsigelbėjo 90-ąją minutę

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Arsenal“ ekipa išvykoje 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Sunderland“ klubu ir iškovojo 12-ąjį tašką. Pirmasis rungtynių įvartį 86-ąją minutę pelnė Grantas Leadbitteris, išvedęs šeimininkus į priekį. Vis dėlto pranašumu „Sunderland“ futbolininkai ilgai pasidžiaugti nespėjo, nes 90-ąją minutę rezultatą išlygino Francescas Fabregasas. Turnyrinėje lentelėje po šešių turų „Arsenal“ ekipa žengia ketvirtoje vietoje.
2008-10-04

Anglijoje – sensacinga „Arsenal“ nesėkmė

Anglijos „Premier“ lygoje šiandien buvo sužaisti aštuoni šalies futbolo pirmenybių 6-ojo turo susitikimai. Didžiausią sensaciją pateikė lygos naujokė „Hull City“ ekipa, Londone 2:1 patiesusi patį „Arsenalą“. Po šios nesėkmės Arseno Wengero auklėtiniai prarado pirmąją turnyrinės lentelės vietą, kurią okupavo Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ klubai.
2008-09-27

Londono „Arsenal“ toliau šėlsta Anglijoje

Anglijos futbolo lygos taurės („Carling Cup“) trečiojo etapo rungtynėse antradienį įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ komanda, kuri namuose net 6:0 (3:0) sutriuškino „Sheffield United“ futbolininkus.
2008-09-24

Ar M. Stankevičiui ir kompanijai pavyks dar kartą sudrebinti Europą?

Šeštadienį išvykoje nepadoriu rezultatu net 3:0 su Rumunija susidorojusių lietuvių šiandien Marijampolėje laukia ne ką mažiau intriguojanti akistata su Austrijos vienuolike, kuri savaitgalį taip pat pateikė sensaciją - 3:1 nuskriaudė Prancūzijos futbolininkus. Kas ką nustebins šį kartą? Austrai atvyko pergalės Vakar po pietų Karmėlavos oro uoste nusileidusi Austrijos rinktinė be užuolankų išdėstė savo planus - iš Lietuvos išsivežti tris taškus.
2008-09-10

Komentaras: Turkijos titanai į šipulius sudaužė Kroatijos svajonę

Net be 7 pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavusi Turkijos rinktinė buvo laikoma aiškia šios poros autsaidere, bet imperatoriaus F. Terimo muštruojami turkai nė nemanė nuvilti savo gerbėjų ir be kovos pasiduoti visus varžovus iš kelio iki tol šlavusiai roko gitaristo S. Biličiaus vedamai Kroatijai. Neįtikėtinai įtempto siužeto Vienos mūšyje džiaugsmą čia pat keitė nusivylimo atodūsiai, o tragiškai perkreiptus veidus – triumfo šypsenos.
2008-06-21

Gandai bei žinutės iš vasaros futbolo transferų lango

Tebesitęsiant Europos futbolo čempionatui, nerimsta ir klubinių ekipų kovos dėl naujų žvaigždžių įsigijimo. Štai vis dar prie Portugalijos rinktinės vairo stovintis, tačiau po Senojo žemyno pirmenybių į Londono „Chelsea“ persikelsiantis Luisas Felipe Scolaris kovoja su Milano „Inter“ treneriu Jose Mourinho dėl gynėjo Ricardo Carvlaho.
2008-06-15

„Manchester United“ apgynė Anglijos čempiono titulą

Anglijos futbolo čempiono titulą apgynė „Manchester United“ klubas, sekmadienį lemiamose XXXVIII turo rungtynėse svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjęs „Wigan Athletic“ ekipą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (33 min. iš 11 m baudinio) ir Ryanas Giggsas (80 min.
2008-05-11

Anglijoje aikštės šeimininkai iškovojo vos vieną pergalę

Šeštadienį įvyko septynerios Anglijos futbolo pirmenybių XXXIV turo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai iškovojo vos vieną pergalę. Trys šio turo mačai baigėsi lygiosiomis, o dar tris susitikimus laimėjo svečiai: „Bolton Wanderers“  - „West Ham United“    1:0 (0:0) Įvartis - Kevin Davies (46 min.).     „Tottenham Hotspur“ - „Middlesbrough“      1:1 (1:0) Įvarčiai - Jonathan Grounds (27 min.
2008-04-13

Čempionų lyga: kas žengs toliau?

Šiandien vėlai vakare paaiškės likusių dviejų kelialapių į UEFA Čempionų lygos pusfinalį savininkai, kurie ir prisijungs prie vietas pusfinalyje jau užsitikrinusių „Liverpoolio“ bei „Chelsea“ futbolininkų. „Manchester United“ ir „Barcelonai“ klubai prieš atsakomąsias rungtynes turi kiek geresnes startines pozicijas nei jų priešininkai (atitinkamai „Romos“ ir „Schalke 04“ komandos), nes ne tik laimėjo pirmąjį susitikimą, bet ir šiandien žais sau įprastoje aplinkoje- namų aikštėje.
2008-04-09

Anglijos futbolo čempionate - penktosios lyderio lygiosios

Anglijos futbolo pirmenybių XXXIII turas sekmadienį baigėsi dvidešimties komandų turnyro lyderio čempiono titulą ginančio „Manchester United“ klubo lygiosiomis 2:2 (1:1) su keturioliktojoje pozicijoje esančią „Middlesbrough“ (35 tšk.) ekipa. Iškovoję 77-ąjį tašką „Manchester United“ futbolininkai tik trim taškais lenkia antrą vietą užimančią Londono „Chelsea“ vienuolikę. Trečiojoje pozicijoje su 71 tašku lieka Londono „Arsenal“ komanda.
2008-04-06

Anglijos antrojo futbolo diviziono klubų triumfas (papildyta)

Anglijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje žais net trys II lygos klubai - „West Bromwich Albion", „Cardiff City", „Barnsley", o elitiniam šalies divizionui atstovaus tik "Portsmouth". „Cardiff City" išvykoje  2:0 (2:0) nugalėjo "Middlesbrough", o „West Bromwich Albion" svečiuose net 5:1 (2:1) sutriuškino „Bristol Rovers" iš III diviziono.