memfio grizzlies

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „memfio grizzlies“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „memfio grizzlies“.

Paryžiaus klubą į NBA iškeitęs suomis su buvusiu darbdaviu bylinėsis teisme

Praėjusį sezoną Europos taurę su Paryžiaus „Paris“ iškovojęs Tuomas Iisalo vasarą prisijungė prie Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) žaidžiančio Memfio „Grizzlies“ trenerių štabo. Visgi tai dar nėra istorijos pabaiga. „Sportal.gr“ praneša, jog dabar Paryžiaus klubas su buvusiu treneriu aiškinsis teisme. 42-ejų suomis dar turėjo metų sutartį su į Eurolygą patekusiu klubu, o „Grizzlies“ iš pradžių siūlė 1,8 mln. JAV dolerių išpirką.
2024-09-20

Įspūdingoje NBA Vasaros lygos atomazgoje – „Heat“ pergalė per pratęsimą

Las Vegase vykusi NBA Vasaros lyga pirmadienį baigėsi įspūdinga kova tarp dviejų paskutinių nenugalėtų komandų. Majamio „Heat“ 120:118 po pratęsimo nugalėjo Memfio „Grizzlies“ ir iškovojo pirmąjį Vasaros lygos titulą.  Pergalingą dvitaškį pratęsime pelnė antrojo rato naujokas Pelle Larssonas. Vasaros lygos pratęsimo taisyklės skyrėsi nuo tradicinių, nes buvo siekiama 120 taškų, o ne vadovaujamasi laiku.
2024-07-23

224 cm bokštas NBA Vasaros lygoje debiutavo surinkdamas dvigubą dublį

Po atkaklios kovos pergalę NBA Vasaros lygos rungtynėse iškovojo Jutos „Jazz“ ekipa. Will Hardy auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 97:95 (17:27, 24:25, 27:14, 22:24, 7:5) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ komandą. Memfio komandoje sėkmingai debiutavo 224 cm ūgio Zachas Edey. Devintasis šaukimas per 29 žaidimo minutes įmetė 14 taškų (7/11 dvit.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus bei padarė 2 klaidas.
2024-07-09

Įspūdingai žaidusio Lebrono Jameso dėjimas įtvirtino „Lakers“ pergalę

Po atkaklios kovos pergalę NBA dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (46/35) komanda. Darvino Hamo treniruojama komanda išvykoje 123:120 (34:26, 34:38, 30:33, 25:23) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (27/54) ekipą. LeBronas Jamesas šiąnakt buvo nesustabdomas Los Andželo klubo gretose. 39 metų puolėjas per 41 minutę surinko 37 taškus (10/13 dvit., 3/7 trit., 8/11 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet kartą pažeidė taisykles bei padarė 8 klaidas.
2024-04-13

„Lakers“ į pergalę vedė trigubą dublį surinkęs LeBronas Jamesas

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (41/32) komanda. Darvino Hamo auklėtiniai išvykoje 136:124 (37:36, 32:25, 33:31, 34:32) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (24/49) ekipą ir laimėjo penktą kartą iš eilės. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose atliko trigubą dublį. Po čiurnos problemų į aikštę sugrįžęs puolėjas per 34 žaidimo minutes surinko 23 taškus (8/13 dvit., 0/1 trit., 7/11 baud.
2024-03-28

Nikola Jokičiaus vedami NBA čempionai namuose susidorojo su „Grizzlies“

Namuose žaidusi Denverio „Nuggets“ (51/21) 128:103 (39:24; 30:20; 30:32; 29:27) įveikė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus. Į pergalę Denverio ekipą vedė Nikola Jokičius, kuris surinko 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir padavė 8 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu Memfio komandos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Lamaras Stevensas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir pasižymėjo 2 rezultatyviais perdavimais.
2024-03-26

Galingą Victoro Wembanyamos pasirodymą apkartino minimalus „Spurs“ pralaimėjimas

Įspūdingą pasirodymą surengęs Victoras Wembanyama pergalės San Antonijaus „Spurs“ (15-55) komandai neatnešė, nes po dramatiško mūšio namuose jo komanda 97:99 (30:18, 14:25, 24:28, 29:28) nusileido Memfio „Grizzlies“ (24-47) krepšininkams. Pastarieji nutraukė keturių paeiliui patirtų nesėkmių seriją NBA lygoje.
2024-03-23

Draymondas Greenas vėl karščiuojasi – liejo nepasitenkinimą prieš „Grizzlies“ komandą

Užtikrintą pergalę NBA pasiekė „Golden State Warriors“ (36/32), kuri rezultatu 137:116 (33:32, 35:26, 40:32, 29:26) įveikė Memfio „Grizzlies“ (23/47) ekipą.  Nors pirmąjį kėlinį laimėjo vos vienu tašku, San Francisko krepšininkai vėliau perėmė iniciatyvą ir antrame kėlinyje sukrauto pranašumo iki rungtynių pabaigos nebeiššvaistė.  Stephenas Curry jau penktą sezoną pasiekė 300 tritaškių rekordą NBA, o šįvakar pelnė 14 taškų, iš kurių keturi buvo tritaškiai.
2024-03-21

Pratęsimo dramoje Sakramente – dvigubą dublį užfiksavęs Domantas Sabonis ir „Kings“ pergalė

Antradienio rytą Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (38/28) po atkaklios kovos ir pratęsimo (28:32; 29:15; 27:29; 21:29; 16:6) įsirašė pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ (23.45). Pats lietuvis šiose rungtynėse buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. D. Sabonis surinko dvigubą dublį fiksuodamas 25 taškų, 18 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvių perdavimų statistiką.
58
2024-03-19

„Hornets“ debiutavęs Vasilije Micičius buvo vienas komandos lyderių

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Šarlotės „Hornets“ (11/41) klubas. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda savo arenoje 115:106 (25:28, 33:21, 27:27, 30:30) įveikė Memfio „Grizzlies“ (18/35) krepšininkus. Vasilije Micičius debiutavo Šarlotėje ir buvo vienas komandos lyderių. Serbas per 26 minutes surinko 18 taškų (6/10 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą bei suklydo 3 sykius.
2024-02-11

Kristapas Porzingis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

Lengvą pergalę NBA rungtynėse iškovojo Bostono „Celtics“ (38/12) ekipa. Joe'o Mazzulla treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 131:91 (29:20, 41:30, 29:26, 32:15) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (18/32) komandą. Kristaps Porzingis  šiąnakt sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių. Jis Bostono klubo gretose per 27 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (8/12 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.
2024-02-05

Prie legendos savo pavardę įrašęs Domantas Sabonis fiksavo karjeros rekordą ir vedė „Kings“ į pergalę

NBA Vakarų konferencijoje ketvirtą pergalę iš eilės pasiekė Sakramento „Kings“ (27/18). Domanto Sabonio atstovaujama ekipa rezultatu 103:94 (18:33, 29:17, 28:21, 28:23) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (18/29) komandą.  D. Sabonis šiandien Memfyje žibėjo ryškiai. Lietuvis pelnė 20 taškų (10/11 dvit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 26 kamuolius, o tai yra jo atkovotų kamuolių karjeros rekordas.
100 2024-01-30

Sugrįžusio Draymondo Greeno „Golden States Warriors“ neužteko – patyrė nesėkmę Memfyje

Memfio „Grizzlies“ (15/25) pirmadienio vakarą 116:107 (23:29, 31:27, 31:30, 31:20) įveikė „Golden State Warriors“ (18/22). Memfio komandai, kuri dėl daugybės traumų neturi daug žaidėjų, pergalė prieš „Warriors“ žaidusią visu pajėgumu, buvo šiokia tokia staigmena. Pirmadienio rungtynėse Memfio komandai negalėjo padėti net septyni žaidėjai. Rungtynės visą laiką buvo lygios, o per pirmuosius tris ketvirčius nė viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo.
2024-01-16

„Grizzlies“ laidoja sezoną: paskui Morantą dėl traumos ilgam iškrito ir Smartas

Memfio „Grizzlies“ komandos ir toliau neapleidžia traumos. Visam sezonui netekus lyderio Ja Moranto, iš rikiuotės iškrito dar vienas svarbus žaidėjas. Pranešama, kad traumą patyrė gynėjas Marcusas Smartas. Dešinės rankos pirštą susižeidęs 29 metų 191 cm ūgio amerikietis negalės padėti komandai iki šešių savaičių. Šį sezoną M.Smartas per vidutiniškai 30 minučių renka 14,5 taško, atkovoja 2,7 atšokusio, perima 2,1 kamuolio ir atlieka 4,3 rezultatyvaus perdavimo.
2024-01-11

„Mavericks“ žvaigždžių duetas neprilygo traumų retinamam „Grizzlies“

Pralaimėjimą NBA reguliariojo sezono dvikovoje patyrė Dalaso „Mavericks“ (22/16) klubas. Jasono Kiddo treniruojama komanda savo arenoje 103:120 (22:29, 31:39, 30:35, 20:17) nusileido Memfio „Grizzlies“ (14/23) komandai. Memfio komandą į pergalę vedė Desmondas Bane‘as, kuris įmetė 32 taškus. Snaiperis trečiajame ketvirtyje pelnė 13 iš paskutinių 18 komandos taškų bei padėjo „Grizzlies“ ekipai prieš paskutinį kėlinį susikrauti 20 taškų pranašumą.
2024-01-10

Jonas Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dubliu, tačiau „Pelicans“ apmaudžiai krito pratęsime

Antradienio vakarą apmaudų pralaimėjimą patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (17/13). Jono Valančiūno atstovaujama komanda tik pratęsime rezultatu 115:116 (19:24, 29:19, 32:24, 23:36, 12:13) nusileido Memfio „Grizzlies“ (9/19).  J. Valančiūnas rungtynėse surinko dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 17 taškų (8/13 dvit., 1/3 baud.) ir atkovojo 13 kamuolių. Tiesa, rungtynėse jis taip pat susirinko 5 asmenines pražangas.
2023-12-27

Solidaus Jono Valančiūno neapakako: Naujajame Orleane „Grizzlies“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ savo fanų akivaizdoje apmaudžiai 113:115 (21:25; 39:16; 27:36; 26:38) nusileido Memfio „Grizzlies“ krepšininkams. Iki šios pergalės Memfio ekipa buvo patyrusi 5 pralaimėjimų seriją. J. Valančiūnas šiose rungtynėse pasirodė itin solidžiai ir buvo antrasis pagal naudingumą komandoje bei surinko dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 22 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.
2023-12-20

Prieš Ja Moranto sugrįžimą – penktas „Grizzlies“ pralaimėjimas paeiliui

Pirmadienio vakarą jau penktąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Vakarų konferencijos lentelės apačioje besirikiuojantys Memfio „Grizzlies“ (6/19). Šįkart jie rezultatu 97:116 (26:34, 27:34, 13:26, 31:22) nepasipriešino Oklahoma Sičio „Thunder“ (17/8).  Tai yra paskutinės Memfio ekipos rungtynės prieš sugrįžtant diskvalifikuotam Ja Morantui.
2023-12-19

Solidus Luka Dončičius ir „Mavericks“ toliau žengia pergalingai

NBA Vakarų konferencijos lyderių trejetuke esantys Dalaso „Mavericks“ (14/8) pratęsė savo pergalių seriją, kai rezultatu 120:113 (29:24, 38:27, 29:28, 24:34) įveikė Memfio „Grizzlies“ (6/16).  Luka Dončičius buvo geriausias laimėtojų gretose. Slovėnas pelnė net 35 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.
2023-12-12

Be džiugių žinių sulaukusio Luka Dončičiaus žaidę „Mavericks“ pralaimėjo namuose

Tėvu tapęs Luka Dončičius praleido rungtynes, o Dalaso „Mavericks“ (11-7) be jo pagalbos patyrė nesėkmę. Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 94:108 (20:28, 24:31, 28:20, 22:29) neatsilaikė prieš Memfio „Grizzlies“ (5-13) krepšininkus. L.Dončičius negalėjo padėti komandai, nes jis su savo sužadėtine Anamaria Goltes susilaukė pirmagimės dukrytės. Abu tėvai išrinko savo atžalai ir vardą – Gabriela. Visgi, be savo lyderio likęs Dalaso klubas pernelyg varžovams nepasipriešino.
2023-12-02

Wembanyama medžiojo įspūdingą trigubą dublį, „Spurs“ krito aštuntą sykį paeiliui

NBA szono starte buksuojantys Memfio „Grizzlies“ (3/9) krepšininkai įveikė gilioje duobėje esančią San Antonijaus „Spurs“ (3/10). „Grizzlies“ svečiuose 120:108 (26:35, 25:33, 36:26, 33:14) pranoko Grego Popovičiaus auklėtinius, kuriems tai buvo aštunta nesėkmė iš eilės.  Lygos naujokas Victoras Wembanyama pralaimėtojų gretose per 31 žaidimo minutes surinko 19 taškų (4/11 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.
2023-11-19

Vėl dominavęs Dončičius nukalė dar vieną „Mavericks“ pergalę

Vėl dominavęs Luka Dončičius surinko trigubą dublį, o Dalaso „Mavericks“ (3-0) išliko nepralaimėjusi NBA lygoje, kai šįsyk išvykoje 125:110 (30:36, 37:25, 30:25, 28:24) pranoko Memfio „Grizzlies“ (0-4). Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmę svečiai vis pirmavo, bet „Grizzlies“ išliko šalia (73:77). Visgi ketvirtajame kėlinyje Dalaso ekipa kiek atitrūko 99:88 bei tempiami L. Dončičiaus sugebėjo varžovų neprisileisti ir išlaikyti pergalingą pranašumą.
2023-10-31

Adamsas praleis visą ateinantį NBA sezoną

Iki NBA reguliaraus sezono pradžios likus vos kelioms dienoms Memfio „Grizzlies“ komanda sulaukė labai prastos žinios. Sunkią traumą patyrė vidurio puolėjas Stevenas Adamsas. 30 metų 211 cm ūgio zelandietis ruošiasi operacijai, krepšininkui trūko kryžminiai kelio raiščiai. Pranešama, kad aukštaūgis praleis visą ateinantį sezoną. Praėjusį sezoną S.Adamsas per vidutiniškai 27 minutes pasiekė 8,6 taško ir 11,5 atkovoto kamuolio vidurkius.
2023-10-23

Antrą kartą su ginklu pasirodęs Morantas atsiprašo: „Mano žodžiai dabar daug nereiškia“

Savaitgalį vėl su ginklu pasirodęs Ja Morantas išplatino oficialų atsiprašymą. „Žinau, kad nuvyliau daug žmonių, kurie mane palaikė. Tai yra kelionė ir suprantu, kad reikia atlikti daugiau darbo. Mano žodžiai dabar turbūt daug nereiškia, tačiau prisiimu pilną atsakomybę dėl savo veiksmų. Toliau dirbsiu ties savimi“, - sakė Memfio „Grizzlies“ gynėjas. „Grizzlies“ komanda po šio incidento suspendavo savo žvaigždę. Šiuo metu tyrimą atlieka NBA ir pati Memfio ekipa.
2023-05-17

„Grizzlies“ ekipą sutraiškę „Lakers“ žengė į konferencijos pusfinalį

Per įkrintamąsias varžybas bilietą į atkrintamąsias išsikovoję Los Andželo „Lakers“ krepšininkai žengė į Vakarų konferencijos pusfinalį. Darvino Hamo auklėtiniai namuose 125:85 (31:20, 28:22, 41:25, 25:18) sutraiškė Memfio „Grizzlies“ komandą ir seriją laimėjo rezultatu 4-2. Antrąją vietą reguliariajame sezone užėmę Memfio klubo atstovai jau baigė pasirodymą šį sezoną, o Los Andželo ekipa kitame etape susikaus su Sakramento „Kings“ ir San Fransisko „Golden State Warriors“ poros nugalėtoju.
2023-04-29

„Grizzlies“ įveikė „Lakers“ ir išsaugojo galimybę patekti į kitą etapą

Memfyje vykusiose atkrintamųjų rungtynėse „Grizzlies“ išsaugojo savo šansus patekti į kitą etapą. Rezultatu 116:99 (38:24, 23:28, 33:24, 22:23) jie įveikė Los Andželo „Lakers“ ir pratęsė seriją. „Lakers“ atkrintamųjų serijoje pirmauja 3-2, o „Grizzlies“ išvengė ankstyvo pasitraukimo iš kovų. Memfio gretose galingai žaidė Desmondas Bane‘as, kuris per 42 min. sumetė 33 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dar 31 tašką į komandos sąskaitą įrašė Ja Morantas.
2023-04-27

Nesustabdomas Jamesas išvedė „Lakers“ į pergalę po pratęsimo

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Los Andželo „Lakers“ ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje po pratęsimo 117:111 (29:23, 25:29, 27:31, 23:21, 13:7) palaužė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus ir Vakarų konferencijos serijoje pirmauja 3-1. LeBronas Jamesas per 45 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvit., 1/7 trit., 5/7 baud.), sugriebė 20 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 3 kartus.
2023-04-25

Karaliui Jamesui į tarpukojį smogęs Brooksas buvo išvarytas, „Lakers“ šventė svarbią pergalę

Los Andželo „Lakers“ komanda susigrąžino persvarą Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje. Darvino Hamo auklėtiniai namuose 111:101 (35:9, 18:28, 35:31, 23:33) nukovė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-1 Los Andželo klubo naudai. Verta paminėti, kad pirmąjį kėlinį „Lakers“ ekipa laimėjo net 26 taškų skirtumu. Tai didžiausiu skirtumu laimėtas pirmasis kėlinys atkrintamųjų istorijoje.
2023-04-23

Be lyderio rungtyniavusi „Grizzlies“ išlygino seriją su „Lakers“

NBA lygoje Memfio „Grizzlies“ namuose 103:93 (30:19; 29:25; 24:27; 20:22) įveikė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus. „Lakers“ buvo laimėjusi 11 iš 13 ankstesnių rungtynių, o šis pralaimėjimas nutraukė keturių pergalių seriją ir išlygino Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rezultatą (1-1). Memfis perėmė kontrolę pirmajame ketvirtyje rezultatu, o kėlinio pabaigoje jau pirmavo (30:19). Nors antroje rungtynių pusėje Los Andželo krepšininkams pavyko sumažinti atsil...
2023-04-20

Atkrintamosiose startavę „Lakers“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Grizzlies“

Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje pirmąją pergalę įsirašė Los Andželo „Lakers“ krepšininkai. Memfyje arenos šeimininkus „Grizzlies“ jie nukovė rezultatu 128:112 (32:27, 27:38, 37:25, 32:22). Geriausias karjeros rungtynes šiame mače sužaidė „Lakers“ gretose žaidžiantis Rui Hachimura. Per 29 minutes ant parketo R. Hachimura sumetė 29 taškus (5/6 trit., 6/8 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.
2023-04-17

Į aikštę po suspendavimo sugrįžęs Morantas prisidėjo prie „Grizzlies“ pergalės

Trečiadienio naktį NBA lygoje Memfio „Grizzlies“ namuose 130:125 (37:34; 38:30; 26:32; 29:29)  įsirašė pergalę prieš Hiustono „Rockets“ ekipą. Po devynių rungtynių pertraukos į aikštę sugrįžo Memfio ekipos gynėjas Ja Morantas. Pirmą kartą nuo kovo 4 dienos aikštėje pasirodė J. Morantas, kuris per 24 žaidimo minutes į Memfio ekipos sąskaitą pridėjo 17 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.
2023-03-23

Skandaluose skęstantis Morantas sulaukė NBA verdikto: krepšininkas – suspenduotas

Memfio „Grizzlies“ komandos įžaidėjas Ja Morantas sulaukė NBA lygos verdikto.Krepšininkas yra suspenduojamas 8 rungtynėms. Piniginės baudos amerikiečiui mokėti nereikės. Tokį sprendimą NBA vadovai priėmė dėl J.Moranto veiksmų. Atakų organizatorius viename iš naktinių klubų pasirodė su ginklu rankose. Policija tyrimą nutraukė, kadangi pristigo tiesioginių įrodymų. Pasak pareigūnų, šie nesulaukė iškvietimų tą vakarą naktiniame klube, kuriame viešėjo J.Morantas.
2023-03-15

Be Moranto, bet su pergale: „Grizzlies“ sutriuškino NBA čempionus

Pergalę NBA iškovojo Memfio „Grizzlies“ (39/26) komanda. Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 131:110 (48:28, 29:31, 22:34, 32:17) sutriuškino San Francisko „Warriors“ (34/33) krepšininkus. Nugalėtojus į priekį Tyusas Jonesas, įmetęs 22 taškus ir atlikęs 11 perdavimų. Jarenas Jacksonas ir Desmondas Bane'as pridėjo po 21 tašką. Trijų pralaimėjimų seriją nutraukusi „Grizzlies“ vertėsi be Ja Moranto ir Steveno Adamso.
2023-03-10

NBA blogiuko kirčiai „Grizzlies“ puolėjui: išvadino klounu ir idiotu

San Francisko „Warriors“ žvaigždė Draymondas Greenas kirto Memfio „Grizzlies“ atstovui Dillonui Brooksui. D.Greenas teigė, kad šis „Grizzlies“ krepšininkas yra idiotas ir klounas bei mažai supranta apie krepšinį. „Jei kada svarstysite, kodėl „Grizzlies“ negali laimėti čempionato, toliau nei už šio idioto nežiūrėkite. Jie yra priklausomi nuo šio vyruko čempionatui laimėti. Ir jis sako, kad jo žaidimas yra puikus.
2023-03-09

Lyderių vedama „Clippers“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ (34/33) klubas. Tyronno Lue'o auklėtiniai namuose 135:129 (30:28, 37:33, 30:51, 38:17) palaužė Memfio „Grizzlies“ (38/25) komandą. Paulas George’as nugalėtojams pelnė 42 taškus ir paskutiniame ketvirtyje vedė komandą į pergalę. Kawhi Leonardas pridėjo 34 taškus, o „Clippers“ laimėjo pirmą kartą po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertraukos. Memfio klubui Desmondas Bane’as pelnė 30 taškų.
2023-03-06

Žvėriškai rungtyniavęs Morantas nepasigailėjo be Jameso rungtyniavusių „Lakers“ krepšininkų

Žvėriškai rungtyniavęs Ja Morantas vedė Memfio „Grizzlies“ (37-23) į pergalę namuose 121:109 (26:22; 20:27; 47:35; 28:25) prieš Los Andželo „Lakers“ (29-33) krepšininkus. J. Morantas aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 39 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.  Memfio ekipa atgijo trečiajame kėlinyje, kai pelnė daugiau taškų, negu per pirmus du kėlinius sudėjus.
2023-03-01

Vakarų konferencijos lyderių mūšyje – tvirta „Grizzlies“ pergalė

Triuškinančią nesėkmę NBA lygoje patyrė Denverio „Nuggets“ (42-19) krepšininkai. Michaelo Malone‘o auklėtiniai šį kartą išvykoje 94:112 (20:28, 22:38, 20:28, 32:18) nepasipriešino Memfio „Grizzlies“ (36-23) komandai. Denverio ekipoje dviženklį taškų skaičių pelnė keturi žaidėjai, o rezultatyviausias su 15 buvo Nikola Jokičius, kuris dar spėjo atkovoti 13 kamuolių ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus per 27 minutes aikštėje.
2023-02-26

Iš aikštės lietuvio teisėjo išvarytam Curry teks paploninti piniginę

Stephenui Curry teks susimokėti 25 tūkst. JAV dolerių už netinkamą elgesį rungtynėse. Oklando žvaigždė rungtynėse su Memfio „Grizzlies“ iš aikštės išvarė teisėjas iš Lietuvos Gediminas Petraitis, o vėliau lyga nusprendė skirti ir piniginę baudą. S. Curry buvo išvytas dėl emocijų protrūkio rungtynėse, kai jis sviedė savo dantų apsaugą. Tuo metu buvo nuspręsta krepšininką išvaryti iš aikštės, tačiau NBA nusprendė, jog tokios bausmės neužtenka.
2023-01-28

Naujausias NBA reitingas: Valančiūno klubas praranda pozicijas, Sabonio vedamas „Kings“ kopia aukštyn

Po daugiau nei pusės reguliariojo NBA sezono pateiktame reitinge – pokyčiai lietuvių atstovaujamų komandų pozicijose. Dar neseniai antra geriausia komanda vertinta „Pelicans“ krenta žemyn, o „Kings“ užtikrintai skinasi kelią į priekį. Žengiant į 15-ąją NBA sezono savaitę oficialus lygos portalas vėl sudarė komandų reitingą, kuriame apžvelgiami paskutiniai klubų rezultatai ir įvertinami rezultatai. Vakarų konferencijoje galima pamatyti įdomų reiškinį.
2023-01-24

Šeimininkų pergale ir konfliktais paženklintos rungtynės Memfyje: Clarksonas diskvalifikuotas dėl smūgio varžovui

Memfio „Grizzlies“ (26-13) namuose 123:118 (23:24; 43:28; 32:38; 25:28) nugalėjo Jutos „Jazz“ (20-23) krepšininkus. Memfio krepšininkams tai jau šeštoji pergalė iš eilės. Šeimininkai varžovams atseikėjo 15 iš 38 taiklių tolimų metimų (39 proc.), tuo tarpu „Jazz“ krepšininkai realizavo 10 iš 32 (31 proc.).  Jordanas Clarksonas buvo diskvalifikuotas iš rungtyniu, po to, kai iš nugaros trenkė Desmondui Bane'ui. Šis smūgis sukėlė šeimininkų pasipiktinimą.
2023-01-09

Sabonio dvigubo dublio neužteko ir „Kings“ suklupo prieš „Grizzlies“

Eilinio Domanto Sabonio dublio neužteko ir Sakramento „Kings“ (19-16) svečiuose rezultatu 108:118 (26:27, 32:32, 29:32, 21:27) nusileido Memfio „Grizzlies“ (23-13) komandai. Lietuvis per 32 minutes aikštelėje pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviausiai „Kings“ pusėje pasirodė De‘Aronas Foxas, surinkęs 19 taškų.
2023-01-02

Valančiūnas buvusius komandos draugus iš Memfio „vaišino“ blokais

Pergalę NBA lygoje iškovojo Memfio „Grizzlies“ (22/13) ekipa. Tayloro Jenkinso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 116:101 (31:25, 22:25, 30:29, 33:22) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (23/13) krepšininkus. Jonas Valančiūnas per 22 minutes surinko 6 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), sugriebė 6 kamuolius, blokavo 3 metimus perėmė 1 kamuolį ir prasižengė 6 kartus. „Pelicans“ komandoje rezultatyviausias buvo Zionas Williamsonas, surinkęs 20 taškų.
2023-01-01

Rusiškai padėkojęs Jokičiui Shaquille‘as sulaukė netikėtos reakcijos

Po pergalingų rungtynių Nikolą Jokičių kalbinęs legendinis Shaquille‘as O‘Nealas sulaukė piktos serbo reakcijos. Antradienį Memfio „Grizzlies“ komandą 91:105 nugalėjo N. Jokičiaus atstovaujamas Denverio „Nuggets“ klubas. Serbas prie pergalės prisidėjo trigubu dubliu: 13 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų. Po tokio puikaus N. Jokičiaus pasirodymo interviu jį kalbino NBA legenda S. O‘Nealas.
2022-12-21

Denveryje – Jokičiaus trigubas dublis ir pergalė prieš „Grizzlies“

Pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (19/11) klubas. Michaelo Malone'o auklėtiniai namuose 105:91 (35:14, 20:26, 29:31, 21:20) įveikė Memfio „Grizzlies“ (19/11) klubą. Nikola Jokičius per 37 minutes surinko 13 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), sugriebė 13 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 1 kartą. N. Jokičius trigubą dublį atliko antrose rungtynėse iš eilės, o šiame sezone tai yra šeštas toks pasiekimas.
2022-12-21

Cirkelis NBA: Ja Moranto pokalbis su žiūrovu baigėsi išvarymu iš aikštės

Memfio „Grizzlies“ komandos lyderis Ja Morantas negalėjo pademonstruoti visų savo gebėjimų rungtynėse prieš Oklahomos „Thunder“ ekipą. Atakų organizatorius buvo išvytas iš aikštės už itin keistą teisėjo sprendimą, o be savo lyderio „Grizzlies“ pralaimėjo rungtynes rezultatu 109:115 (21:25, 22:39, 33:27, 33:24). Krepšininkas sulaukė dviejų techninių pražangų per pirmuosius du kėlinius ir turėjo palikti parketą.
2022-12-18

„Grizzlies“ su trigubą dublį surinkusiu Morantu sutraiškė „Bucks“

Memfio „Grizzlies“ (18-9) komanda rezultatu 142:101 (33:18, 37:23, 47:30, 25:30) namuose nesunkiai įveikė priešininkų Milvokio „Bucks“ (20-7) klubą. „Grizzlies“ pusėje Ja Morantas per 25 min. pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Iš viso net aštuoni Memfio krepšininkai sumetė po dviženklį taškų skaičių. Laimėtojų pusėje taip pat puikiai pasirodė Dillonas Brooksas su 18 taškų bei Tyusas Jonesas su 16 taškų.
2022-12-16

Penktą karjeroje trigubą dublį užfiksavęs Morantas ištempė Memfio ekipą į pergalę

Trigubą dublį surinkusio Ja Moranto vedama Memfio „Grizzlies“ (12-8) 127:123 (25:26; 29:26; 39:31; 34:40) įveikė Niujorko „Knicks“ (9-11). J. Morantui tai buvo penktasis trigubas dublis karjeroje. Iš viso aikštėje jis praleido 35 minutes per kurias pelnė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų.
2022-11-28

Pergalingose „Nets“ rungtynėse – solidus Simmonsas ir Irvingo sugrįžimas

Pergalę NBA iškovojo Bruklino „Nets“ (8/9) klubas. Jacque'o Vaughno auklėtiniai savo arenoje 127:115 (28:29, 29:33, 39:31, 31:22) įveikė Memfio „Grizzlies“ (10/7) komandą. Geriausias sezono rungtynes sužaidė „Nets“ australas Benas Simmonsas. Jis per 34 minutes pelnė 22 taškus (11/13 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 5 klaidas, prasižengė 3 kartus.
2022-11-21

Du NBA klubai prarado savo puolimo lyderius

Memfio „Grizzlies“ ir Filadelfijos „76ers“ komandos sulaukė nemalonių naujienų. Traumas patyrė svarbūs krepšininkai. „Grizzlies“ ekipai kurį laiką padėti negalės atakų organizatorius Ja Morantas. 23 metų 188 cm ūgio amerikietis susižeidė rungtynėse prieš Oklahomos „Thunder“ klubą. Krepšininkas patyrė pirmojo laipsnio čiurnos patempimą. Mažiausiai J.Morantas praleis vieną savaitę be krepšinio, tačiau labai tikėtina, kad įžaidėjas gali nežaisti ir ilgesnį laiką, jei situacija nepasikeis.
2022-11-20

Markkanenas šou „Jazz“ klubui atnešė pergalę prieš „Grizzlies“

Pergalę NBA iškovojo Jutos „Jazz“ (6/2) ekipa. Willo Hardy auklėtiniai savo arenoje 121:105 (23:26, 38:18, 36:30, 24:31) įveikė Memfio „Grizzlies“ (4/3) ekipą. Lauri Markkanenas Jutos komandai per 31 minutę pelnė 31 tašką (7/9 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau po dukart suklydo ir prasižengė. Pralaimėjusiems Ja Morantas per 31 minutes įmetė 37 taškus (11/16 dvit., 1/2 trit., 12/15 baud.