meluoti
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „meluoti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „meluoti“.
Melą atskirsite iškart: išduos vienas akių judesys
Kiekvienas turi paslapčių, kurias nori pasilaikyti sau, tačiau visi santykiai turėtų būti grindžiami pasitikėjimu. Kartais gali būti sunku suprasti, kur nubrėžti liniją tarp atvirumo ir nutylėjimo. Žinojimas, kokie ženklai rodo, kad jūsų partneris turi paslapčių, gali padėti, rašoma brightside.me.
1. Balso pokyčiai
Jei pastebėsite partnerio balso pokytį, kai jie kalba su jumis, tai reiškia, kad jis gali meluoti. Gali būti, kad jis pradės netgi sunkiau kvėpuoti.
17 populiariausių melagių frazių
Tikriausiai nerasime tokio žmogaus, kuris niekada nebūtų melavęs. Visi kartais pasakome tai, kas nėra tiesa, tačiau ne iš blogos valios. Tad apie ką dažniausiai meluoja žmonės? Tikriausiai, kitą kartą išgirdę tokią frazę susimąstysite ar jūsų neapgaudinėja. Pagalvokite, ar jūs dažnai sakote kitiems žmonėms šiuos žodžius? 1. Man nieko neatsitiko. Viskas gerai. 2. Labai malonu tave matyti. 3. Dabar aš su savimi neturiu pinigų. 4. Aš tau paskambinsiu. 5. Atleisk, negirdėjau, kai tu skambinai.
Dažniausios moterų melagystės apie meilę ir seksą
Vyrams sunku tuo patikėti, bet kartais moterys meluoja šiaip sau, tiesiog iš meilės menui... Gal tai galima pavadinti ir kitu žodžiu – jos paprasčiausiai fantazuoja. Būtent todėl pavojingą moterišką melą būna labai sunku atskirti nuo melo nekalto, maždaug – „man tiesiog norėjosi sukurti šią istoriją...“Pabandysiu, vis dėl to, tai padaryti, nors puikia suprantu, jog momentais reikės eiti peilio ašmenimis.
Kaip meluoja Zodiako ženklai
Tiesą sakyti lengva ir malonu. Taip mums yra sakyta dar nuo vaikystės, taip parašyta ir amžinose knygose. Tačiau nėra žmogaus, kuris nepameluotų. Kas daugiau, kas mažiau, kai kas dėl naudos, kai kas dėl to, kad sumeluotų. Kai kurie iš mūsų gražina tikrovę, kai kurie stengiasi išvengti nemalonumų, užmaskuoti klaidas ir nesklandumus. Tačiau kartais melas tiek įsigeria į mūsų gyvenimą, kad žmogus pradeda meluoti ir pats sau, sugalvoja įvykius, kurių niekada nebuvo, ir tuo įtikina aplinkinius.
Nemeluok, policija stebi
VL žurnalistė Nijolė Petrošiūtė Vaizdo kameros naudojamos vis plačiau: jomis nufilmuoti vaizdai tampa pažeidimų padarymo įrodymais tiriant bylas ir nagrinėjant jas teismuose, jos drausmina gatvių chuliganus, nes jie žino, kad kameromis fiksuojami jų veiksmai. Ten, kur įrengtos vaizdo kameros, akivaizdžiai mažėja nusižengimų, gyventojai jaučiasi saugesni.
Ar dažnai meluoja vyrai?
Didžiosios Britanijos mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, ar dažnai žmonės sako netiesą ir kas labiau linkęs tai daryti – vyrai ar moterys. Tyrimo metu nustatyta, kad stipriosios lyties atstovai meluoja vidutiniškai 6 kartus per dieną. Moterys apgaudinėja perpus rečiau. Be to, vyrai meluoja ne tik savo gyvenimo draugėms, bet ir tėvams, kolegoms darbe, vadovui ir draugams. Apklausos, kurioje dalyvavo daugiau nei 2000 vyrų ir moterų, rezultatai parodė, kad dažniausiai žmonės slepia savo nesėkmes.
Melo požymiai
Yra daug požymių, leidžiančių įžvelgti meluojančiojo ir kalbančiojo tiesą skirtumus, bet nėra nė vieno, kuris leistų be išlygų teigti, jog girdėjome teisybę ar apgaulę. Netiesa matyti veide Visgi pravartu žinoti, kad apsimetusieji esą linksmi, šypsosi tik lūpomis, o jų akių išraiška beveik nekinta. Kai juokiamasi nuoširdžiai, šiek tiek patempiami aukštyn apatiniai aidų vokai, todėl akys tarsi sumažėja.
Išgyvena tas, kuris daugiau meluoja
Išgyvena tie, kurie geriau įvaldę apgaudinėjimo meną, teigia mokslininkai. Pavyzdžiui, varlių patinėliai kvarkimu informuoja jų nematančias pateles apie savo dydį. Kuo didesnis patinėlis, tuo žemesnis ir sodresnis jo balsas. O ką gi daro apsukresni mažesnieji patinėliai? Jie ima ir pastorina savo balsą, taip prisiviliodami daugiau „širdies damų“. Maskuojamoji gyvūnų spalva irgi yra ne kas kita, kaip apgaulė – taip apgaunami plėšrūnai ir priešai arba taip lengviau patykoti aukos.
Sumeluota žvėriška aistra (N-18)
Kad moterys turi įgimtų gabumų imituoti orgazmą, Tu tikriausiai jei nežinojai, tai bent nujautei. Tačiau net jei orgazmas buvo tikras, gali būti, kad prieš jį, jo metu ir po to kylantys klyksmai ir žvėriški aistros stūgavimai iš tiesų tebuvo gražus spektaklis. Ne iš blogos valios – tiesiog kad abiem būtų linksmiau.
Apie 80 procentų moterų lovoje dejuoja, tačiau dejuoja ne šiaip sau, o iš nuobodulio.
10 dalykų, kuriuos meluojame vaikams
Meluoti – negarbinga ir negražu. To mokome vaikus. Ir vis dėlto patys kasdien sumeluojame jiems daugybę kartų. Štai 10 populiariausių tėvų melagysčių. Kiek kartų per dieną sumeluojate jūs? 1. Mes nesipykstame, mes tik kalbamės Vaikas girdi pakeltus balsus kai mama barasi su tėčiu. Jam tai nemalonu. Tačiau tėvams būtų dar nemaloniau pripažinti mažam žmogučiui, kad jie smarkiai susipyko.
REKLAMA
REKLAMA
Apie ką vyrams meluoja moterys?
Kaip manote, kas geriau meluoja – moterys ar vyrai? Na, į šį klausimą tikrai neatsakysime, tačiau turime pripažinti, kad kartais pameluoja tiek vieni, tiek kiti. Šįkart pateikiame 9 dalykus, apie kuriuos dažniausiai moterys meluoja vyrams.
1. „Aš ant tavęs nepykstu“. Kai jis su jumis dėl kažko nekalba visą dieną, o jūs, paklausęs „dėl ko pyksti, brangioji“, išgirstate šią frazę, būkite tikras, kad tai netiesa.
Kaip suprasti, kad partneris meluoja
Jei įtariate, kad jūsų partneris jums meluoja, atkreipkite dėmesį į jo elgesį. Šiek tiek pastabumo, nuojautos – ir jūs nesunkiai galite suprasti, ar jis (arba ji) vedžioja jus už nosies...
1. Klausykite savo intuicijos. Tam, kad suprastumėte, ar jūsų partneris jums meluoja, nereikia ypatingų protinių sugebėjimų. Suprasti, ar žmogus jums meluoja, visada galima stebint jo elgesį. Pasitikėkite savo instinktais – jei jaučiate, kad kažkas ne taip, greičiausiai ir yra kažkas negerai.
Kaip atpažinti melagį?
Supažindinsime jus su tokiais apgaulės aptikimo metodais, kuriuos naudoja policija, teismo psichologai, saugumo ekspertai bei kiti tyrėjai. Tapktie melo detektoriumi!
Apžvelgsime pagrindinius neverbalinės (kūno) kalbos gestus bei verbalinės (žodinės) kalbos ypatumus, kurie gali išduoti, kai kažkas meluoja.