man city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „man city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „man city“.

„Liverpool“ namuose sulaukė niukso, o monstriškas Halaandas čempionus atvedė į dar vieną pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Liverpool“ komanda. Namuose žaidę Arne Sloto auklėtiniai netikėtai 0:1 nusileido „Nottingham Forest“ atstovams. Nors visų rungtynių metu pavojingesni buvo „Liverpool“ atstovai, kurie 16-ąją rungtynių minutę sudrebino virpstą, vienintelis rungtynių įvartis antrajame kėlinyje krito būtent į jų vartus. Greitoje atakoje Callumas Hudsonas-Odoi`us iš toli įsuko įvartį į tolimąjį vartų kampą.
2024-09-14

Dėl tvarkaraščio kritikos atvirai pažėręs „Manchester City“ saugas: „Situacija yra absurdiška“

„Manchester City“ ir Portugalijos rinktinės žvaigždė Bernardo Silva atvirai pasidalijo, ką galvoja apie sudarytą tvarkaraštį ir krūvį, kurį patiria žaidėjai. „Situacija yra absurdiška. Tai yra beprotiška. Manau, kad čia turime dvi visiškai skirtingas problemas. Kai žaidėjai skundžiasi, žmonės sako, kad žaidėjai negali skųstis dėl savo asmeninio gyvenimo. Jie yra teisūs, mes pildome savo svajonę ir darome tai, ką darome. Tai sąžininga. Iš kitos pusės, tvarkaraštis yra beprotiškas.
2024-09-06

„Man City“ susigrąžino ilgametį saugą

„Manchester City“ susigrąžino Ilkay Gundoganą. Skelbiama, kad „Barcelona“ leido I.Gundoganui išvykti nemokamai, o tai buvo pagrindinė priežastis, leidusi jam sugrįžti pas Pepą Guardiolą. Dokumentai ir kontraktas yra jau pasirašyti, o apie tai bus paskelbta artimiausiu metu. Žurnalistas Fabrizio Romano skelbia, kad kontraktas pasirašytas iki 2026 m. birželio. Primename, jog „Man City“ gretose I.Gundoganas žaidė 2016-2023 metų sezone.
2024-08-22

Londono komandų akistatoje – įvarčių fiesta ir „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje „Arsenal“ klubas 3:2 nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus.  Pierre‘as Emile Hojbjergas susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį 1:0. Bukayo Saka sužaidus beveik pusvalandį tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0. Kai Havertzas pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Antrajame kėlinyje abi komandos...
2024-04-28

Dėl nieko nesigailintis „Manchester City“ treneris nesmerkia „Real“ už jų gynybinį žaidimo planą

Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse po baudinių serijos 2:1 nugalėjo „Manchester City“ ir iškovojo paskutinį kelialapį į šio turnyro pusfinalį. Po ankstyvo Rodrygo įvarčio, „Man City“ dominavo, tačiau per 33 smūgius į vartus sugebėjo tik išlyginti rezultatą, kai tą padarė Kevinas De Bruyne‘as. Tuo tarpu „Real“ atliko tik 8 smūgius. Po rungtynių „Man City“ strategas Pepas Guardiola sakė, kad „nesmerkia“ Madrido klubo už jų žaidimo stilių.
2024-04-18

Čempionų lygos aštuntfinalis: „Real“ turėjo didelio vargo, o „Man City“ didesnių problemų išvengė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės, po kurių bilietus į turnyro ketvirtfinalį iškovojo Madrido „Real“ ir titulą ginantis „Man City“ klubas. Madrido „Real“ ir „Leipzig“ susitikimas šįvakar baigėsi lygiosiomis 1:1, bet ispanai pirmąjį mačą buvo laimėję 1:0. Svečiams žūtbūt reikėjo įmušti ir būtent jie pirmajame šio vakaro mačo kėlinyje atrodė kur kas geriau.
2024-03-07

Josepas Guardiola atsiprašė žaidėjo už savo išsakytus žodžius

„Manchester City“ komandos treneris Josepas Guardiola atsiprašė Kalvino Phillipso už tai, kad po 2022 m. pasaulio futbolo čempionato pasakė, kad saugas į komandą sugrįžo turėdamas antsvorio. P.Guardiola sakė, kad K.Phillipsas nebuvo tinkamos būklės, jog Po Katare vykusio čempionato galėtų lankytis treniruotėse, kadangi Anglijos rinktinėje jis buvo panaudotas tik 40 minučių. 2022 m. iš „Leeds United“ į „Man City“ perėjęs K.Phillipsas turėjo sunkų laiką ir per 18 mėnesių įmušė tik 6 įvarčius.
2024-02-20

Į „Premier“ lygos kovas sugrįžę čempionai įsirašė nelengvus tris taškus

Pergalę Anglijos čempionate iškovojo titulą ginantis „Manchester City“ klubas, kuris svečiuose 3:1 (0:1) įveikė Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Čempionai turėjo vytis varžovus, nes pirmieji mače praleido įvartį, kai šeimininkus pirmojo kėlinio viduryje į priekį 29-ąją minutę išvedė Jackas Harrisonas. Galiausiai palaužti varžovus svečiams pavyko po pertraukos.
2023-12-28

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai: išvengta sunkiasvorių akistatų, čempionų lauks danų barjeras

Pirmadienį Šveicarijoje buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo burtai, kurie šešiolika likusių komandų suskirstė į aštuonias poras.  Titulą ginantis „Manchester City“ klubas aštuntfinalyje žais sus „Copenhagen“ klubu. Vienas iš favoritų Miuncheno „Bayern“ kovos su Romos „Lazio“, o štai puikiai sezoną pradėjęs Madrido „Real“ klubas susikaus su „Leipzig“. Labai ntriguojanti yra Madrido „Atletico“ ir Milano „Inter“ pora.
2023-12-18

Prisipažino: „Liverpool“ saugas užmigo per vaizdo peržiūrą

Po savaitgalio rungtynių su „Manchester City“ komanda, „Liverpool“ saugas Alexis Mac Allisteris pripažino, jog pasiruošimas šioms rungtynėms buvo itin sunkus. 24-erių metų argentinietis trečiadienį dar žaidė savo rinktinėje Brazilijoje vykusiose rungtynėse, o po jų turėjo atlaikyti 5000 kilometrų kelionę. Žaidėjas pripažino, jog tai visiškai jį nualino, o po kelionės jam nepavyko išsilaikyti neužmigus, kai treneris Jurgenas Kloppas penktadienį kalbėjo apie komandos taktiką.
2023-11-27

„Man City“ treneris „Everton“ likimo nebijo: „Šios bylos yra visiškai skirtingos“

Po to, kai „Premier“ lyga nubaudė „Everton“ komandą 10 taškų atėmimo nuobauda, pasigirsta vis daugiau kalbų apie galima bausmę „Manchester City“ komandai. „Everton“ buvo pripažinta kalta dėl finansinio tvarumo taisyklių punkto pažeidimo, už ką jiems buvo skirta nuobauda. Tuo tarpu „City“ yra tiriama dėl net 115 galimų pažeidimų. Paprašytas įvertinti sprendimą atimti taškus iš „Everton“ ir galimą bausmę jo komandai, „Man City“ treneris Pepas Guardiola pareiškė, jog šių bylų lyginti neįmanoma.
2023-11-24

36-erių Messi toliau kuria istoriją: aštuntą kartą tapo geriausiu planetos futbolininku

Prancūzijos sostinėje Paryžiuje įvyko „Ballon d’Or“ (liet. „Auksinio kamuolio“) apdovanojimai. Geriausiu 2023 m. planetos futbolininku pripažintas Lionelis Messi. Tai argentiniečiui – jau aštuntasis „Ballon d’Or“. Argentinietis triumfavo 2009, 2010, 2011, 2012, 2015, 2019 ir 2021 m.  Šiuo metu 36-erių L. Messi žaidžia JAV MLS lygoje ir gina Majamio „Inter“ garbę. Šio klubo bendrasavininkas yra legendinis Davidas Beckhamas. Būtent britas ir įteikė apdovanojimą L. Messi.
460
2023-10-30

UEFA Čempionų lyga: atsilikinėję čempionai galiausiai palaužė serbus, „Barcelona“ sutrypė varžovus

Vėlų antradienio vakarą buvo sužaisti likę šeši dienos UEFA Čempionų lygos susitikimai. Pergalingai startavo nugalėtojų titulą ginantis „Man City“ klubas. Anglijos ekipa G grupės rungtynėse namuose 3:1 įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą. Įdomu tai, kad, nepaisant dominavimo pirmajame kėlinyje, būtent „Man City“ teko vytis varžovus. Serbai į priekį įsiveržė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai pasižymėjo Osmanas Bukari.
2023-09-19

UEFA Supertaurėje prireikė baudinių serijos: titulą pirmą kartą laimėjo „Man City“

Trečiadienį Georgios Karaiskakis (Pirėjus, Graikija) stadione prie maždaug 30 tūkst. sirgalių vykusiose UEFA Supertaurės rungtynėse praėjusio sezono Čempionų lygos laimėtojai „Manchester City“ po baudinių serijos 2:1 (1:1) nugalėjo Europos lygoje triumfavusią „Sevilla“ ekipą ir iškovojo pirmąjį tokį trofėjų. Tai jau ketvirtasis „Man City“ trofėjus 2023 m. Už pergalę UEFA Supertaurėje „Man City“ savo sąskaitą papildys 5 mln. eurų, tuo tarpu „Sevilla“ už pralaimėjimą gaus 3 mln. eurų.
2023-08-17

Dėl traumos De Bruyne nežais bent jau du mėnesius

„Manchester City“ žvaigždė Kevinas De Bruyne patyrė rimtą pakinklės sausgyslės traumą ir dabar klubas turės nuspręsti, ar jam bus atliekama operacija. „Man City“ strategas Pepas Guardiola teigė, kad K.De Bruyne nerungtyniaus keletą mėnesių ir dabar klubas sprendžia, ar rekomenduoti žaidėjui atlikti operaciją gydant šią problemą. Dar Čempionų lygos finale K.De Bruyne patyrė identišką traumą ir negalėjo dalyvauti nei vienose komandos priešsezoninėse rungtynėse.
2023-08-15

„Premier“ lygos starte – Haalando dublis ir užtikrinta čempionų pergalė

Titulą ginantis „Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos pirmose sezono rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus.  Svečiai į priekį išsveržį jau mačo pradžioje, kai  Erlingas Haalandas 4-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu tiksliai uždarė perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0. Kėliniui artėjant prie pabaigos tas pats nesustabdomas E. Haalandas 36-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.&nbs...
2023-08-12

Guardiola: „Saudo Arabija pakeitė žaidėjų rinką“

„Manchester City“ vyriausiasis treneris Pepas Guardiola teigė, kad Saudo Arabija pakeitė žaidėjų rinką futbole po to, kai Riyadas Mahrezas persikėlė rungtyniauti į „Al Ahli“ komandą. „Saudo Arabija pakeitė žaidėjų rinką. Prieš keletą mėnesių, kai Cristiano Ronaldo buvo vienintelis išvykęs ten rungtyniauti, niekas negalvojo, kad tiek daug aukščiausios klasės žaidėjų žais Saudo Arabijos lygoje. Ateityje tokių žaidėjų bus net gi daugiau. Klubai dėl to, kas vyksta, turi būti atsargūs.
2023-07-31

Mahrezas už įspūdingą sumą palieka geriausią klubą Europoje: žais Saudo Arabijoje

Anglijos „Premier“ lygos čempionai „Manchester City“ sutiko parduoti Riyadą Mahrezą Saudo Arabijos klubui „Al-Ahli“, už kurį buvo sumokėta 35 mln. svarų. „Man City“ iš pradžių nenorėjo prarasti Alžyro rinktinės žaidėjo, tačiau susitarimas jau pasiektas. 32-ejų R.Mahrezas ruošiasi atlikti medicininę apžiūrą ir pasirašys trejų metų sutartį, su galimybe pratęsti dar metams. Priminsime, kad praėjusį sezoną „Manchester City“ laimėjo Anglijos čempionatą ir UEFA čempionų lygą.
2023-07-19

„Man City“ traukiasi iš kovos dėl Rice‘o

Garsus futbolo žurnalistas Fabrizio Romano trečiadienį pranešė, jog „Manchester City“ ketina trauktis iš kovos su Londono „Arsenal“ dėl Declano Rice‘o. Pasak šaltinių, „Arsenal“ derasi su „West Ham Utd“ dėl sandorio struktūros ir mokėjimo sąlygų po to, kai pateiktas paskutinis pasiūlymas pasiekė 105 mln. svarų sterlingų.
2023-06-28

Oficialu: Gundoganas papildė „Barcelonos“ gretas

Pirmadienį „Barcelona“ oficialiai pranešė, kad „Manchester City“ kapitonas Ilkay'us Gundoganas prisijungs prie Katalonijos ekipos šio mėnesio pabaigoje. Į Ispaniją turkas persikels kaip laisvasis agentas. I.Gundoganas „Man City“ komandoje praleido septynerius metus, o su „Barelona“ pasirašys dviejų metų kontraktą, su galimybe pratęsti tretiesiems.
2023-06-26

Naštą nuo pečių nusimetęs Guardiola: „Tai buvo užrašyta žvaigždėse“

„Manchester City“ klubas pirmą kartą komandos istorijoje iškovojo UEFA Čempionų lygos trofėjų. Mančesterio ekipa finale jau žaidė 2021 metais, tačiau tada buvo priversti nuleisti galvas. Šįsyk jau jie neklydo ir lemiamame mače 1:0 palaužė Milano „Inter“. Po finalo treneris Josepas Guardiola sakė, kad pirmasis komandos titulas buvo „užrašytas žvaigždėse“. „Inter“ yra tikrai labai gera komanda, per pertrauką sakiau, kad būtume kantrūs ir tikrai pasiseks.
2023-06-11

Čempionų lygoje pirmą kartą klubo istorijoje triumfavo „Manchester City“

„Manchester City“ šeštadienio vakarą UEFA Čempionų lygos finale minimaliai 1:0 (0:0) įveikė Milano „Inter“ ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo prestižiškiausią futbolo trofėjų Europoje. Mančesterio ekipa kartu pasiekė unikalų pasiekimą – J. Guardiolos auklėtiniai sezone laimėjo visus tris svarbiausius komandos titulus. Jie triumfavo „Premier“ lygoje, iškovojo šalies FA taurę, o dabar ir Čempionų lygą. Šio vakar finalas prasidėjo gana ramiai.
111 2023-06-10

UEFA Čempionų lygoje – finalo atomazga: kas kels nugalėtojų trofėjų į viršų?

Šiandien, šeštadienį, futbolo aistruolius džiugins prestižiškiausio futbolo turnyro Europoje finalas. Dėl UEFA Čempionų lygos trofėjaus Stambule susikaus „Manchester City“ ir Milano „Inter“ klubai. Šios komandos Čempionų lygos finale susitinka pirmą kartą, o jų laukia įsimintiniausia kova dėl trofėjaus net 76 tūkst. žiūrovų talpinančiame Atatiurko olimpiniame stadione Turkijoje.
2023-06-10

Šansų „Real“ klubui nepalikęs „Man City“ užtikrintai žengė į Čempionų lygos finalą

Trečiadienio vakarą į antrąją pusfinalio kovą stojo Madrido „Real“ ir „Manchester City“ klubai. Triuškinančiu 4:0 rezultatu pranokę karališkąjį klubą „Man City“ futbolininkai iškovojo bilietą į Čempionų lygos finalą. Finale jų jau laukia Milano derbį laimėjęs „Inter“ klubas, kuris antradienį nugalėjo „AC Milan“. „Man City“ gynėjas Kyle'as Walkeris 4-ąją minutę atliko smūgį dešine koja iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.
2023-05-17

Po lygiųjų Čempionų lygos pusfinalyje – Ancelotti priekaištai teisėjams

Madrido „Real“ vyriausiasis treneris Carlo Ancelotti tvirtino, jog „Manchester City“ pelnytas išlyginamasis įvartis pirmose UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo rungtynėse neturėjo būti įskaitytas. „Kamuolys buvo už šoninės linijos. Prieš tai buvo kampinis, kurio teisėjas nedavė. Teisėjas nebuvo labai dėmesingas. Jis davė man geltoną kortelę, o aš jam pasakiau, kad duotų jas aikštėje, o ne už jos ribų. Tai sakau ne aš, technologija tai daro. Mane tai stebina.
2023-05-10

Čempionų lygos pusfinalyje – kovingos „Real“ ir „Manchester City“ lygiosios

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaistas pirmasis pusfinalio mačas, kuriame titulą ginantis Madrido „Real“ klubas namuose lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su „Manchester City“ ekipa. Svečiai, kaip ir dažniausiai būna, didžiąją laiko dalį pirmajame kėlinyje kontroliavo kamuolį. Nors itin pavojingų progų  „Man City“ susikirtu nepavyko, bet keliskart Madrido ekipos vartų sargui teko atremti pavojingus smūgius nukreipiant kamuolį už galinės linijos.
2023-05-09

Čempionų lygos pusfinalis – jau antradienį: „Man City“ žvaigždė „karališkojo“ klubo nebijo

Jau antradienį Čempionų FIFA Čempionų lygoje startuos pirmasis pusfinalis, kuriame susikaus praėjusio sezono čempionai Madrido „Real“ ir „Manchester City“ komandos. Prieš artėjantį susitikimą „Man City“ komandos žaidėjas Bernardo Silva pabrėžė, kad nepaisant to, jog praėjusiais metais „Real“ įveikė „Man City“ Čempionų lygos pusfinalyje, jie nejaučia jokios baimės prieš laukiantį susitikimą.
2023-05-08

„Man City" sutvirtino „Premier" lygos lyderio poziciją

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Leeds United“ futbolininkus ir sutvirtino lyderio poziciją. Šeimininus į priekį išvedė Ilkay‘us Gundoganas 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.
2023-05-06

Paaiškėjo Čempionų lygos pusfinalio poros – paskutinius bilietus iškovojo „Man City“ ir „Inter“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai. Paskutinius bilietus užsitikrino „Man City“ ir Milano „Inter“ klubai. „Man City“ šįvakar 1:1 svečiuose sužaidė su Miuncheno „Bayern“, bet pirmajame komandų mače prieš savaitę Anglijos čempiona namuose varžovus buvo įveikę 3:0. „Bayern“ pirmieji turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet 16-ąją minutę Leroy'us Sane iššokęs vienas prieš vartininką nesugebėjo pelnyti įvarčio.
2023-04-19

Guardiola po fantastiškos pergalės prieš „Bayern“: „Šiandien pasenau dar 10 metų“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo ketvirtfinalio kovos, kuriose fantastišką pergalę iškovojo „Manchester City“, namuose net 3:0 nugalėjusi Thomaso Tuchelio treniruojamą Miuncheno „Bayern“ komandą, kuriai tai apskritai buvo pirmasis šio sezono pralaimėjimas šiame turnyre. Po rungtynių „Man City“ strategas Pepas Guardiola teigė, kad buvo „emociškai išsunktas“ bei gerokai paseno, tačiau rungtynių rezultatą pavadino „neįtikėtinu. „Emociškai esu išsunktas, – sakė P.Guardiola.
2023-04-12

UEFA Čempionų lyga: Vokietijos milžiną sutriuškinęs „Man City“ priartėjo prie pusfinalio

UEFA Čempionų lygoje prasidėjo ketvirtfinalio etapas. Pagrindinėje antradienio vakaro dvikovoje Anglijoje susitiko Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester City“. Įtikinamą pergalę 3:0 šventė „Man City“. Pirmąjį rungtynių įvartį „miestiečiams“ pelnė Rodri. „Man City“ ispanas pasižymėjo 27 min. po komandos draugo Bernardo Silva perdavimo. Antrasis įvartis į vokiečių vartus krito 70 minutę, kai po Erlingo Halando perdavimo pasižymėjo B. Silva.  Dar po 7 min.
2023-04-11

Haalandas dėl traumos paliko Norvegijos rinktinės stovyklą

Norvegijos rinktinės ir „Manchester City“ žvaigždė Erlingas Haalandas dėl kirkšnies traumos buvo priverstas palikti nacionalinės komandos stovyklą. „Tikėjomės, kad tai tokia trauma, kuri E.Haalandui leis žaisti šeštadienį. Visgi atlikus tyrimus tapo aišku, kad jis turės praleisti rungtynes su Ispanija ir Sakartvelu. Šiuo metu yra geriau, kad jis gautų medicininę priežiūrą savo klube“,- situaciją pakomentavo Norvegijos rinktinės daktaras Ola Sandas.
2023-03-21

Guardiola įvardijo, kas ateityje treniruos „Man City“

Vyriausiasis „Manchester City“ treneris Josepas Guardiola įvardijo trenerį, kuris ateityje dirbs klube. „Vieną dieną Vincentas Kompany taps „Man City“ treneriu. Manau, tai lėmė žvaigždės – tai nutiks. Anksčiau ar vėliau, V.Kompany taps „Man City“ treneriu. Nežinau, tiksliai, kada. Nebendravau apie tai su juo, tačiau jis žino šį klubą“, – cituoja trenerį žurnalistas Fabrizio Romano. Priminsime, kad V.Kompany dabar treniruoja „Burnley“ ekipą.
2023-03-03

UEFA Čempionų lygos atkrintamosios: „Man City“ nesugebėjo laimėti Vokietijoje

UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos pirmosios aštuntfinalio serijos rungtynės. Vieni turnyro favoritų „Man City“ futbolininkai Vokietijoje 1:1 sužaidė su „RB Leipzig“ klubu. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Riyadas Mahrezas. Alžyrietis 27 min. pasižymėjo po Ilkay‘aus Gundogano perdavimo. Rezultatą 70 min. išlygino kroatas Joško Gvardiolis. Jis pasižymėjo po Marcelo Halstenbergo perdavimo.
2023-02-22

„Marijampolė City“ gretose – lietuviškų šaknų turintys futbolo talentai iš Brazilijos

Iš Brazilijos, „Guarani Futebol Clube“, akademijos į „Marijampolė City“ futbolo akademiją persikėlė du broliai - Gabriel ir Leonardo Penna Martins Glugovskiai. Brolių pavardė lietuviškai skamba neatsitiktinai, nors jie gimė ir augo Brazilijoje, jų proseneliai yra kilę iš Lietuvos, todėl broliai turi Lietuvos pilietybę.
2023-02-22

„Premier“ lyga pareiškė kaltinimus „Man City“ dėl finansinio sąžiningumo pažeidimų

ESPN pirmadienį pranešė, jog Anglijos „Premier“ lyga pateikė kaltinimus „Manchester City“ dėl įvykdytų finansinių taisyklių pažeidimų.  „Premier“ lyga patvirtino, kad keletas galimų pažeidimų padarytų 2009–2010 m. ir 2017–2018 m. sezonų metu buvo perduoti nepriklausomai komisijai, pasibaigus ketverius metus trukusiam tyrimui. Teigiama, kad klubas galėjo pažeisti net daugiau kaip 100 taisyklių.
2023-02-06

Principiniame Mančesterio derbyje – permaininga kova ir „Man United“ pergalė

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko principinė akistata tarp „Manchester United“ – „Manchester City“ klubų. Pergalę permainingos kovos 2:1 iškovojo „Man United“ klubas. Pirmieji pasižymėjo „Man City“ – įvartį „miestiečiams“ 60 min. po Kevino De Bruyne perdavimo pelnė Jackas Grealishas. Vis tik „raudonieji velniai“ rado jėgų atsitiesti – 78 min. po Casemiro perdavimo rezultatą išlygino Bruno Fernandesas, o dar po 4 min.
2023-01-14

Grįžo klubinis futbolas: „Man City“ ir „Liverpool“ rungtynėse – 5 įvarčių fiesta

„Manchester City“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės aštuntfinalyje 3:2 įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą. Erlingas Haalandas 10-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Fabio Carvalho 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Riyadas Mahrezas 47-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1. Mohamedas S...
2022-12-23

Sutartis pratęsta: Guardiola ilgam lieka „Man City“ treneriu

Antradienį „The Athletic“ pranešė, kad „Manchester City“ treneris Pepas Guardiola susitarė dėl dviejų metų kontrakto pratęsimo, pagal kurį klubui vadovaus iki 2025 m. Pagrindinė sutartis bus sudaryta vieneriems metams, bet klubas ir treneris turės galimybę ją pratęsti dar vienam sezonui. Tai reiškia, kad jeigu tik nori, bet kuri iš šalių gali nutraukti sutartį anksčiau laiko. Dabartinė galiojanti P.Guardiolos sutartis yra pasirašyta iki sezono pabaigos.
2022-11-22

„Premier“ lygoje dešimtyje likęs „Man City“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Fulham“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Manchester City“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė „Fulham“ futbolininkus ir bent jau laikinai aplenkė Londono „Arsenal“ ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Nors 16-ą minutę „Man City“ į priekį išvedė J.Alvarezas, tačiau jau po dešimties minučių už šiurkštumą raudona kortelė buvo parodyta J.Cancelo ir šeimininkai ne tik rungtynes tęsė dešimtyje, bet ir užsidirbo 11 metrų baudinį, kurį svečių gretose realizavo A.Pereira.
2022-11-05

Čempionų lyga: „AC Milan“ iškovojo žūtbūtinę pergalę, paaiškėjo visi atkrintamųjų etapo dalyviai

Trečiadienio vėlų vakarą sužaistos paskutinės šešerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynės, po kurių paaiškėjo visi aštuntfinalio dalyviai. E grupėje žūtbūtinę pergalę dėl bilieto į kitą etapą iškovojo „ACMilan“ klubas, namuose 3:0 palaužęs „Salzburg“. 14-ąją minutę po kampinio šeimininkus į priekį išvedė Olivier Giroud. Iškart po pertraukos Rade Kruničius padvigubino rezultatą, o vėliau dar vieną įvartį pridėjo tas pats O. Giroud.
2022-11-02

Čempionų lygoje – čempionų nesėkmė, įvarčių fiesta Paryžiuje ir „Juventus“ žygio turnyre pabaiga

UEFA Čempionų lygoje antradienio vėlų vakarą sužaisti dar šeši penktojo turo mačai, kuriose netrūko daug įvarčių. E grupėje „Milan“ svečiuose užtikrintai 4:0 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“ klubą. 39-ąją minutę svečius į priekį išvedė galva pasižymėjęs Matteo Gabbia. Antrajame kėlinyje po įvartį dar pridėjo Rafaelis Leo ir Olivier Giroud. Galiausiai kroatai dar įsimušė įvartį į savo vartus.
2022-10-25

Kloppas įvertino gautą raudoną kortelę ir už sirgalių elgesį atsiprašė Guardiolos

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje Jurgenas Kloppas buvo išvytas iš aikštės, tačiau jo vadovaujama „Liverpool“ ekipa 1:0 nugalėjo „Manchester City“ komandą. Iš aikštės J.Kloppas buvo išvytas, kai pažėrė kritikos teisėjams dėl to, kad Mohamedui Salah nebuvo sutweiktas laisvas smūgis, kai jį pargriovė Bernardo Silva. Visgi po rungtynių strategas teigė „tikriausiai nusipelnantis“ raudonos kortelės. „Rungtynių pabaigoje tikriausiai kortelę gavau pelnytai, bet tokios situacijos būti negali.
2022-10-17

Neįtikėtina: Haalandas jau įmušė 1 proc. visos „Man City“ istorijos įvarčių

Norvegijos puolėjas Erlingas Haalandas, rungtyniaujantis „Manchester City“ komandoje įmušė 1 proc. visų ekipos įvarčių Anglijos „Premier ir Čempionų lygose per visą klubo istoriją. Tokią statistiką savo socialiniuose tinkluose pateikia sporto analitikas Duncanas Alexanderis. Pabrėžiama, kad Anglijos „Premier“ lygoje „Man City“ įmušė 1687 įvarčius, Čempionų lygoje – 217. E.Haalando sąskaitoje – jau 19 įvarčių. Šį sezoną jis sužaidė 3 Čempionų lygos rungtynes, įmušė 5 įvarčius.
2022-10-06

Čempionų lyga: eiliniai Haalando įvarčiai, pergalingai žygiuojantys čempionai ir svarbi „Chelsea“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje vėlų vakarą buvo sužaistos likusios šešerios trečiojo turo rungtynės. E grupėje svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 įveikęs „Milan“ ekipą. Londono ekipą į priekį išvedė 24-ąją minutę pasižymėjęs gynėjas Wesley Fofana, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino P. E. Aubameyangas. 62-ąją dar labiau „Chelsea“ persvarą įtvirtino įvartį pelnęs Reece'as Jamesas.
2022-10-05

Puikaus starto pasekmė: „Man City“ Haalandui siūlys didesnį atlyginimą

„Manchester City“ klubas yra pasiryžęs pateikti savo puolėjui Erlingui Haalandui naujo, patobulinto kontrakto pasiūlymą, praneša „Daily Star“. Pasak šaltinių, Anglijos čempionai nori apdovanoti 22-ejų metų Norvegijos futbolininką už puikų startą šiame sezone ir padidinti jo dabar gaunamą atlyginimą. Šią vasarą prie „Man City“ prisijungęs E.Haalandas jau yra pelnęs 11 įvarčių Anglijos „Premier“ lygoje.
2022-10-02

„Real“ ambicijos: siekia įsigyti Haalandą

Madrido „Real“ norės įsigyti du „Manchester City“ žaidėjus: Joao Cancelo ir Erlingą Haalandą. Apie tai praneša „AS“. Kaip rašo Madrido laikraštis, 2023-aisiais „Real“ nori įsigyti J.Cancelo, o 2024-ųjų vasarą – E.Haalandą. Pabrėžiama, kad tuomet E.Haalandą išpirka sieks 180 mln. eurų. Kiek anksčiau jau buvo spekuliuojama apie E.Haalando ateitį. „Marca“ buvo pranešusi, kad 2024-aisiais puolėjas kainuos 200 mln. eurų, o „AS“ teigė, kad kaina sieks 150 mln. eurų.
2022-09-29

Anglijos čempionai įsigijo „Leeds Utd“ saugą, „Arsenal“ gretas papildė Gabrielis Jesusas

„Manchester City“ klubas pirmadienį oficialiai paskelbė, jog įsigijo Kalviną Phillipsą, su kuriuo buvo pasirašytas ilgalaikis, šešerių metų trukmės kontraktas. „Labai džiaugiuosi, kad prisijungiau prie „Man City“, kuri vėl įrodė, jog yra geriausia komanda šalyje, turinti nuostabią sudėtį ir trenerį Pepą Guardiolą, kuris pagrįstai laikomas geriausiu pasaulyje. „Man City“ yra pasaulinio lygio klubas, turintis aukščiausio lygio personalą, o prisijungti prie komandos yra svajonės išsipildymas.
2022-07-04

Guardiola prieš lemiamą „Man City“ mūšį pareiškė: „Premier“ lygą laimėti sunkiau nei Čempionų lygą“

Šį vakarą paaiškės 2021-2022 m. Anglijos „Premier“ lygos sezono nugalėtojai. Prieš paskutinį turą visi koziriai yra „Man City“ klubo rankose. Jiems užtenka pergalės prieš Birmingamo „Aston Villą“ ir jie taps čempionais. Tuo tarpu „Liverpool“ ne tik reikia įveikti „Wolves“, bet ir tikėtis, kad „Man City“ neįveiks „Aston Villos“. „Aston Villa“ lygoje nėra atėmusi taškų iš „Man City“ nuo 2015 m. spalio.
2022-05-22

Ar įvyks staigmena paskutiniame Anglijos „Premier“ lygos ture?

„Manchester City“ futbolininkams Anglijos „Premier“ lygos čempionų taurė pasiekiama ranka. Viltį, nors ir menką, tapti pirmenybių nugalėtoju turi ir „Liverpool“ klubas. Mančesterio komanda triumfuos čempionate, jei paskutiniame ture sekmadienį namie įveiks Birmingemo „Aston Villa“ ekipą. Jeigu „City“ sužais lygiosiomis ar pralaimės, o „Liverpool“ savo aikštėje nugalės „Wolverhampton“ futbolininkus, pirmąją vietą užims Liverpulio klubas.