maistas į namus
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maistas į namus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maistas į namus“.
„Kurjeris labai skaniai pavalgė“ – pamokanti Ievos istorija, kuri aktuali visiems
Vis populiarėjant maisto pristatymui į namus užsisakius internetu, daugėja ir įvairaus plauko nesusipratimų dėl pristatymo. Žmonės skundžasi nesusikalbantys su maisto kurjeriais, mat jie neretai nekalba lietuviškai. Štai Ievos maistą neva kurjeris suvalgė ir ji dar liko skolinga „Bolt Food“. Atvejį pakomentavo įmonės generalinis vadovas.
Naujienų portalo.
Maisto išvežiotojams užsienyje jau užtikrinamas 16,40 euro valandinis minimalus atlygis: kodėl to nėra Lietuvoje?
Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, daugybė gyventojų dirba įvairioms skaitmeninėms platformoms. Tarp tokių darbuotojų yra ir maisto išvežiotojai. Iki šiol jiems nebuvo garantuojama minimalioji mėnesinė alga (MMA), socialinis draudimas ir kitos garantijos.
Maisto išvežiotojai Lietuvoje dirba su individualia veikla, todėl neturi įprastų socialinių garantijų, pastovaus uždarbio ir jiems nėra užtikrinama MMA.
Papasakojo apie kurjerio darbą: užsakymų vagystės, apgaudinėjantys klientai ir 250 eurų per dieną
Šiandien daug gyventojų naudojasi maisto ar kitų prekių pristatymo į namus paslaugomis. Vis tik kelias nuo užsakymo pradžios iki pristatymo nėra toks lengvas.
Pasirodo, būna atvejų, kai klientai meluoja apie nepristatytą maistą, kai kurjeriai vagia vieni kitų užsakymus arba nurodytas adresas būna visai kitame rajone, nei maisto užsisakęs klientas.
Rūpintis šventiniu stalu nebūtina: nustebsite, kokių patiekalų pagamins ir pristatys vos už 300 eurų
Artėjant šventėms laikas bėga greitai: žmonės perka dovanas, puošia namus, o kai 12-ai patiekalų laiko pritrūksta – gelbėja restoranai, tiekiantys šventinius patiekalus į namus. Priklausomai nuo pasirinkimo, tokia vakarienė vienam valgytojui atsieina keliasdešimt eurų.
Įvairūs restoranai Lietuvoje siūlo meniu Kūčių ar Kalėdų stalui. Dažniausiai tai būna tradiciniai patiekalai iš žuvies, įvairios mišrainė, kūčiukai.
Pasijuto apgauti: pavadinimai skirtingi, bet maistas tas pats tik trečdaliu brangiau
Internautai piktinasi žinomais Lietuvos restoranais. Pasirodo, populiarūs kavinių tinklai pardavinėja šiek tiek pakeistą ar net tokį patį maistą prisidengę naujais kavinių pavadinimais. Sutampa tiek adresai, tiek kontaktai, skiriasi tik kainos. Žmonės naujų restoranų neranda, nes jie – virtualūs. Tačiau atstovai ramina, kad tai – ne suktas planas, o nauja strategija.
Iš pradžių žmonės pasipiktino „Čili pizza“ gudrybe iš tos pačios virtuvės pristatyti maistą kitų kavinių vardu.
Atsikandusi sumuštinio moteris nustėro: to jame rasti tikrai nesitikėjo
Užsisakiusi maisto į namus, moteris liko be žado. Pirmadienį, spalio 3 dieną, Leanne Daly nusprendė su vaikais užsisakyti maisto iš „Burger King“, tačiau atsikandus sumuštinio nustėro – jame rado pieštuką.
„Liverpool Echo“ Leanne sakė, kad ji užsisakė maisto išsinešimui, nes tai daro „visą laiką“, o vietoje, kurioje įprastai užsisakinėja, maistas „itin šviežias.“
„Mano sūnus padavė man mano sumuštinį, atsikandau ir pajaučiau kažką keisto, – aiškino ji.
Pamačiusi, kas slepiasi atvežtame maiste, moteris bėgo neatsisukdama: niekam to nelinkėtų
Chloe Walshaw ir jos vaikinas Naujųjų metų dieną užsisakė du patiekalus, tačiau to, ką rado maiste, visiškai nesitikėjo. Moteris prabilo apie patirtą siaubą po to, kai paaiškėjo, kad savo vakarienėje rado sraigę.
C. Walshaw ir jos vaikinas sausio 1 dieną užsisakė du patiekalus iš „Tipton‘s Burnt Tree Island“ restorano, kai bevalgydama žirneliuose pastebėjo moliuską.
Prekybininkai jau ruošiasi pirkėjų antplūdžiui: ieško šimtų naujų darbuotojų už 700–1300 eurų algą
Maisto produktų pristatymo į namus paslaugų teikėjai ruošiasi užsakymų antplūdžiui. Anot jų, klientų srautai augs nuo rugsėjo 13 d. Vieni klientai neturės galimybių pasų, kiti turės, tačiau nenorės gaišti laiko eilėse, kurios susidarys dėl patikrų. Tad įmonės didina pajėgumus ir ieško naujų darbuotojų.
Prekybos tinklo „Rimi“ atstovė Gabrielė Šerėnienė sakė, kad pasibaigus vasarai jaučiamas klientų sugrįžimas į namus, o kartu ir į didesnis pirkėjų srautas į tinklo parduotuvę internete.
Daugiabučio gyventojus šokiravo kurjerio elgesys: to mažiausiai tikiesi iš pristatančių maistą
Gyventojai piktinasi maisto pristatymo į namus „Bolt Food“ kurjerio elgesiu. Šis gamtinius reikalus nusprendė atlikti tiesiog daugiabučio, į kurį pristatė maistą, laiptinėje. Įmonės atstovas apgailestavo dėl kurjerio elgesio, tačiau priminė, kad kurjeriai nėra bendrovės darbuotojai, o savarankiški platformos partneriai. Tačiau jis patikino, kad netinkamai besielgiančių kurjerių paskyra yra blokuojama.
Maistą į namus užsisakiusi panevėžietė liko pasibjaurėjusi: „Pateikė kaip jovalą kiaulėms“
Būna dienų, kai nesinori gaminti ir maistas į namus tampa tikru išsigelbėjimu. Tačiau maisto užsisakiusi Inga (vardas pakeistas – aut. past.) liko nemaloniai nustebinta – papiktino ne tik maisto kokybė, bet ir kainos.
Moteris užsisakė Čičinsko kepsnių ir šaltibarščių iš Panevėžyje esančio restorano „Čičinskas“. Tačiau maistas buvo prastos kokybės – beskonis ir nepilnai iškepęs, o užsakymo teko laukti porą valandų.
REKLAMA
REKLAMA
Naujųjų vakarienės į namus: kainos – nuo keliasdešimt eurų, o užkandžiams negaili 147 eurų
Artėjant Naujiesiems metams restoranai džiaugiasi klientų antplūdžiu ir gausesniais užsakymais. Vakarienei žmonės negaili ir 100 eurų. Tačiau restoranų darbuotojų nuotaikos dvejopos. Nors užsakymų daug, tačiau jie neatperka pernykščių metų, kai žmonės Naujuosius metus šventė restoranuose.
Tad portalas tv3.lt keliuose Vilniuje įsikūrusiuose restoranuose pasidomėjo, kiek kainuoja naujametinės vakarienės.
Gera žinia: augant maisto užsakymams internetu, įmonės ieško naujų darbuotojų
Prasidėjus karantinui, daugelis žmonių vėl ėmė mažiau vaikščioti po parduotuves ir maistą užsisako internetu. Elektroninių parduotuvių ir maisto į namus pristatymo programėlių atstovai pastebi, kad užsakymų kiekiai išaugo, todėl ieškoma naujų darbuotojų.
Elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ generalinis direktorius Andrius Mikalauskas teigė, kad užsakymų srautas, panašiai kaip ir pavasarį, pradėjo augti dar iki karantino.
Dalis vilniečių trečiadienį liks be pietų – streikuos „Bolt“ maisto pristatytojai
Trečiadienį, liepos 15 d., nuo 11 iki 15 valandos dalis vilniečių gali likti be dienos pietų. Dėl vienašališkai sumažintų tarifų tuo metu streikuos apie 80 „Bolt Food“ kurjerių.
Jų kantrybės taurę perpildė pirmadienio rytą 8.37 val. gauta žinutė, kad maisto pristatymo kompanija nuo 9 val. keičia bazinius įkainius. Vietoj 3 eurų už pristatymą, kurjeriai nuo šiol gauna po 2,8 euro, rašoma „Gegužės 1-osios“ profesinė sąjungos pranešime žiniasklaidai.
Karantinas negrįžtamai pakeitė maisto produktų užsakymo į namus rinką
Maisto prekių į namus vežėjai sako, kad dėl koronaviruso COVID-19 pandemijos paskelbtas karantinas negrįžtamai pakeitė maisto produktų užsakymo į namus rinką. Anot jų, nors užsakymų srautas ėmė mažėti dar neatšaukus karantino, o po to smuko dar labiau, tačiau vistiek išlieka didesnis nei buvo iki karantino paskelbimo kovo mėnesio viduryje.
Pokyčiai rinkoje vienas įmones paskatino tobulinti paslaugų kokybę Lietuvoje, tuo metu kitos planuoja investicijas ir plėtrą kitose šalyse.
Karantino metu išskirtinė paslauga: šaldyti produktai ir ledai į bet kurį Lietuvos kampelį
Visoje šalyje įvedus karantiną ir paskelbus rekomendacijas likti namuose bei vengti žmonių susibūrimų, gyventojai suskubo maisto produktus užsisakinėti internetu. Šie pasikeitimai paskatino verslus reaguoti itin operatyviai ir prisitaikyti prie neeilinės situacijos.
„Wolt“ žengė į Lietuvos pajūrį
Sparčiai Europoje auganti Suomijos maisto pristatymo bendrovė „Wolt“ žengė į trečiąjį Lietuvos miestą – savaitgalį pirmieji užsakymai buvo pristatyti klientams Klaipėdoje. Naudojant „Wolt“ programėlę maisto užsisakyti galima iš populiariausių Klaipėdos restoranų, atrinktų atsižvelgiant į siūlomų patiekalų kokybę, populiarumą ir vartotojų rekomendacijas. „Wolt“ partnerių sąrašas pajūryje plėsis – kiekvieną savaitę prie jo prisijungs nauji restoranai.
Britai labai tingi gaminti
Portalo Dailymail pateikiami duomenys rodo, jog statistinis britas išleidžia apie 110 svarų per mėnesį užsisakydamas maistą į namus. Tai, kas anksčiau buvo savaitgalio pasilepinimas, šiuolaikiniams užsiėmusiems britams tampa kasdienybe. Anot apskaičiavimų, per metus vienas klientas išleidžia vidutiniškai apie 1320 svarų, užsisakydamas vakarienę į namus apie dvylika kartų per mėnesį.
Daržovės internetu: tik žaidimas ar rimtas ateities konkurentas turgui? (apklausa)
Kol vieni drąsiai plaukioja interneto vandenyse pirkdami drabužius, kosmetiką, buitinę techniką ir kitas prekes, kiti dar tik jaukinasi idėją, kad elektroninėje erdvėje galima užsisakyti ir šviežio maisto.
Lietuvoje pamažu šaknis leidžia elektroninė prekyba ūkininkų produkcija, kuomet norimas įsigyti daržoves, pieną ar šviežiai iškeptą duoną galima pagal individualų pageidavimą užsisakyti tiesiai iš ūkininko rankų.
Per šalčius auga maisto į namus užsakymai
Gal jūsų ir nedžiugina šalčiai, tačiau maistą į namus vežiojančiomis bendrovėms jie – tikras džiaugsmas.
Kai kurie verslininkai skaičiuoja, kad šį savaitgalį nosių į auką kišti nenorėjusiems klientams jie vežė maždaug penktadaliu daugiau maisto nei įprastai. O ir apskritai, maisto į namus paslauga Lietuvoje – vis populiaresnė.
Kaip praneša „Panorama“, iš kavinių itin populiaru užsisakyti dienos pietus, mat daugelis darbuotojų per pertrauką nespėja išeiti pavalgyti.