Lukas Sutkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Lukas Sutkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Lukas Sutkus“.

Lengvosios atletikos estafetėje pagerintas 19 metų gyvavęs Lietuvos rekordas

Penktadienį Vilniuje, Vingio parko stadione, vykusiose tradicinėse sporto klubo „Cosma“ vasaros taurės varžybose buvo pagerintas vyrų 4×400 m rungties rekordas. Einius Trumpa, Matas Janarauskas, Lukas Sutkus ir Tomas Keršulis visą distanciją įveikė per 3 min. 09,65 sek. bei pagerino dar 2004 metais Rygoje (Latvija) užfiksuotą estafetės rekordą (Vitalij Kozlov, Vitalij Gorbunov, Raimondas Turla, Mažvydas Butkus – 3 min. 09,93 sek.). Vyrų disko metimą laimėjo Martynas Alekna.
82
2023-07-07

Rekordus gerinę „Cosma“ bėgikai pasaulio jaunimo čempionate pateko į pusfinalius

Praėjusią savaitę Kalyje vykęs pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Lietuvos atstovams nebuvo toks sėkmingas, koks pernai, kada aukso medalį iškovojo disko metikas Mykolas Alekna. Tolimojoje Kolumbijoje aukščiausią vietą – 13-ąją – iškovojo diskininkė Paulina Stuglytė, tuo tarpu du sporto klubo „Cosma“ lengvaatlečiai sužibo bėgimo takuose, pagerinę asmeninius rekordus ir prasibrovę į savo rungčių pusfinalius.