luigi datome

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luigi datome“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luigi datome“.

Krepšiniui „sudie“ ištaręs Datome džiaugėsi paskutine patirtimi: „Smagu, kad galėjau pasirinkti savo pabaigą“

Pasaulio taurę Italijos rinktinė užbaigė trimis pralaimėjimais paeiliui ir su tokiu savo pasirodymu užėmė aštuntąją vietą. Paskutinėse rungtynėse italai susitiko su Slovėnijos rinktine, o jose paskutinį kartą karjeroje į aikštę išbėgo Italijos krepšinio legenda Luigi Datome. 35-erių veteranas dar prieš čempionatą paskelbė po jo baigsiantis karjerą.  Krepšininkas buvo išlydėtas plojimais ir daugybe sentimentalių žinučių.
2023-09-09

Datome netrukus baigs krepšininko karjerą

Šiais metais 36-ą gimtadienį švęsiantis Luigi Datome paskelbe, kad netruku baigs karjerą. Pranešama, kad krepšininkas oficialiai karjerą baigs pasibaigus pasaulio krepšinio čempionatui. Italas pastaruosius tris sezonus atstovavo Milano „EA7 Emporio Armani“ ekipą ir toliau tęs darbą šiame klube, tačiau jau kitose pareigose. L.Datome 2017 m. su Stambulo „Fenerbahče“ triumfavo Eurolygoje, po tris kartus laimėjo Italijos ir Turkijos lygas bei po du kartus – šių šalių taures.
2023-07-07

„AX Armani“ prieš „Žalgirį“ žais be keturių krepšininkų

Milano „AX Armani“ komanda prieš Kauno „Žalgirio“ ekipa žais nusilpusia sudėtimi. Italijos klubas paskelbė, kad Kaune jiems nepadės Billy Baronas, Shavonas Shieldsas, Luigi Datome ir Stefano Tonutas. „AX Armani“ sezoną Eurolygoje pradėjo keturių pergalių serija, bet dabar turi tris nesėkmės iš eilės. 31 metų 188 cm ūgio B.Baronas Eurolygoje per 22 minutes vidutiniškai renka 9,7 taško (67 proc. dvit., 60 proc. trit., 83 proc. baud.
2022-11-17

„AX Armani“ puolėjas Luigi Datome iškrito iš rikiuotės

Milano „AX Armani“ komanda sulaukė nemalonių naujienų. Į Eurolygos atkrintamąsias varžybas bilietą iškovojęs Italijos klubas nemažą laiką turės verstis be Luigi Datome. Pranešama, kad 34 metų 203 cm ūgio puolėjas turėjo gultis ant operacinio stalo. Jam buvo atlikta kairiojo kelio operacija. Po jos krepšininkas negalės rungtyniauti mažiausiai tris savaites. Tai reiškia, kad italas ant parketo geriausiu atveju galėtų sugrįžti tik gegužės mėnesio pradžioje.
2022-04-05

Luigi Datome – apie sugrįžimą į rikiuotę, pirmus karjeros taškus Kaune ir finalo ketvertą Belgrade

Penktadienio vakarą Eurolygos rungtynėse Milano „Medionalum Forum“ arenoje šeimininkų „AX Armani Exchange“ ekipa dvikovoje su Kauno „Žalgiriu“ jau gali sulaukti į aikštelę sugrįžtančio Luigi Datome. Krepšininką iš rikiuotės buvo išmušusi nedidėlė čiurnos trauma prieš susitikimą su Maskvos CSKA. Apie sugrįžimą ant parketo bei įdomiausius savo turtingos karjeros akcentus L.Datome kalbėjosi su „Žalgiris Insider“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku #ŽalgirisOnAir+ tinklalaidėje.
2022-01-28

Čempionai klimpsta Eurolygos dugne – „Anadolu Efes“ suklupo ir Milane

Vis dar be pergalių Eurolygoje lieka Stambulo „Anadolu Efes“ (0/4) krepšininkai. Titulą ginanti Turkijos ekipa svečiuose 71:75 (21:16, 15:26, 13:21, 22:12) nusileido Milano „AX Armani“ (4/0) komandai, kuri vis dar žengia be nesėkmių šį sezoną turnyre. Turkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir pirmoje mačo dalyje kontroliavo situaciją, bent jau didžiąją dalį.
2021-10-15

Eurolygos žaidėjų asociacija išsirinko naują prezidentą

Eurolygos žaidėjų asociacijos (ELPA) susirinkime išrinktas naujasis organizacijos prezidentas. Anksčiau šias pareigas ėjusį Milano „AX Armani“ puolėją Luigi Datome keičia Maskvos CSKA žvaigždė Tornikė Šengelija. Viceprezidento pareigas dalinsis Jaysonas Grangeris (Vitorijos „Baskonia“), Mateušas Ponitka (Sankt Peterburgo „Zenit“), Kyle‘as Hinesas („AX Armani“), Adamas Hanga (Madrido „Real“), Nikola Kaliničius (Belgrado „Crvena Zvezda“) bei L.Datome.
2021-09-08

Reikalus iki pertraukos sutvarkę „dizainieriai“ išstūmė „Valencia“ iš aštuntuko

Pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (11/7) komanda, kuri namuose 95:80 (21:20, 33:16, 22:24, 19:20) įveikė „Valencia“ (10/9) ekipą. Milano klube nesulaikomas buvo Luigi Datome, kuris per 26 minutes pelnė 27 taškus. Visa komanda pataikė 16 tritaškių iš 27 bei realizavo visus devynis baudų metimus.
2021-01-12

TOP 10: tarp skambiausių Eurolygos perėjimų – vienas lietuvis

Šį ketvirtadienį ketveriomis rungtynėmis prasidės 2020-2021 m. Eurolygos sezonas, žadantis labai daug intrigų. Prie starto linijos stos tos pačios 18 ekipų, kaip ir praėjusį sezoną, bet pokyčių šiose netrūksta. Tv3.lt kviečia susipažinti su skambiausiais perėjimais, tarp kurių – lietuviškas akcentas.
2020-09-30

Italija sutrumpino kandidatų sąrašą vykti į pasaulio čempionatą

Italijos vyrų krepšinio rinktinės treneris Romeo Sacchetti paskelbė sutrumpintą kandidatų sąrašą, kurie kviečiami ruoštis pasaulio pirmenybėms Kinijoje. Sąraše liko 19 žaidėjų, kurie liepos 22 d. rinksis į pirmą treniruotę. Tą pačią dieną Palangoje pasiruošimą pradės ir Lietuvos nacionalinė komanda. Sąraše liko garsiausios italų pavardės – Marco Belinelli, Luigi Datome, Danilo Gallinari, Alessandro Gentile, Nicolo Melli ir kiti.
2019-07-12

Italų kariauna pasaulio čempionatui – bus ir Datome, ir Belinelli

Iki pasaulio krepšinio čempionato likus mažiau nei dviems mėnesiams Italijos nacionalinės komandos treneris Romeo Sacchetti paskelbė 24 pavardes, pretenduosiančias patekti į galutinę rinktinės sudėtį. Sąraše netrūksta ir puikiai krepšinio gerbėjams pažįstamų pavardžių: italams veikiausiai atstovaus Stambulo „Fenerbahče“ staiguolis Luigi Datome, taip pat italams padės San Antonijaus „Spurs“ priklausantis Marco Belinelli.
2019-07-01

Sirgaliai nuščiūvo: „Fenerbahče“ karys Datome po smūgio prarado atmintį

Turkijos krepšinio sezonas pasiekė finišo tiesiąją – dviems Stambulo klubams beliko išsiaiškinti, kuris jų šiemet kels išsvajotą trofėjų į viršų. Tiesa, įsibėgėjusi finalo serija jau pažymėta ir nemaloniais incidentais. Penktoji finalo serijos dvikova tarp „Fenerbahče“ ir „Anadolu Efes“ žiūrovams padovanojo įsimintinų epizodų, tačiau vienas jų arenoje susirinkusius gerbėjus privertė kaip reikiant aiktelėti.
2019-06-18

Smūgis „Fenerbahče“: du žaidėjai tikrai praleis finalo ketvertą

Kauno „Žalgirį“ Eurolygos ketvirtfinalio serijoje nugalėję Stambulo „Fenerbahče“ su nekantrumu laukia turnyro finalo ketverto varžybų. Tiesa, pusfinalyje ir finale Željko Obradovičiaus kariauna žais ne pilnos sudėties. Trečiadienį patvirtinta, kad „Fenerbahče“ bus priversti žaisti be Luigi Datome. Italas vietinės Turkijos lygos rungtynėse patyrė blauzdos traumą ir jos išsigydyti nebespės. Tačiau tai nėra vienintelė Stambulo klubo netektis.
2019-05-08

Slogios „Fenerbahče“ nuotaikos: finalinį kevertą gali praleisti vienas lyderių

Kauno „Žalgrį“ Eurolygos ketvirtfinalio serijoje 3-1 įveikęs Stambulo „Fenerbahče“ klubas aktyviai ruošiasi turnyro finaliniam ketvertui. Tiesa, jame gali tekti verstis be kelių svarbių žaidėjų. Trečiame mūšyje prieš žalgirečius petį susižaidė serbas Nikola Kaliničius. Ar jis spės pasveikti iki finalinio ketverto kol kas nėra aišku, tačiau panašu, kad „Fenerbahče“ problemos ties tuo nesibaigia. Vietinėje Turkijos lygoje paskutinių rungtynių metu blauzdos traumą patyrė Luigi Datome.
2019-04-29

Stambule – „Real“ parbloškęs „Fenerbahce“ spurtas rungtynių gale

Penktadienį Stambule susitiko dvi praėjusio Eurolygos sezono finalininkės, o pergale džiaugėsi Stambulo „Fenerbahce“ (14-1), kuri privertė čempioną Madrido „Real“ (12-3) patirti trečią pralaimėjimą.
2018-12-28

Bradas Wanamakeris ir Luigi Datome gyrė disciplinuotą „Žalgirio“ komandos žaidimą

Į Eurolygos finalo ketverto „Štark“ areną ketvirtadienio vakarą susirinkusi didžiulė minia krepšinio žurnalistų apspito rytoj pusfinalyje kovosiančių ekipų – Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahče“ komandų žaidėjus. „Žalgiris TV“ pasinaudojo proga pakalbinti būsimų žalgiriečių varžovų krepšininkus – Bradą Wanamakerį bei Luigi Datome. Kartu su „Žalgiris TV“ mintimis pasidalijo ir žalgirietis Antanas Kavaliauskas.
2018-05-17

„Baskonia“ nepasiduoda – sušvelnino ketvirtfinalio serijos rezultatą

Eurolygoje pergalę iškovojo Vitorijos „Baskonia“ krepšininkai, sušvelninę ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:2. Ispanijos komanda antradienį namuose 88:83 (19:20, 28:18, 20:28, 21:17) nugalėjo titulą ginančią Stambulo „Fenerbahče“. Svečiai rimčiau priešinosi pusantro kėlinio. Vėliau pranašesnė buvo „Baskonia“. Ji ketvirtajame kėlinyje spurtavo 15:0 ir pirmavo 82:66. „Fenerbahče“ atsakė atkarpa 10:0 (78:84), bet nebeišsigelbėjo.
2018-04-25

Eurolygos atkrintamųjų pristatyme – iš žalgiriečių išskirtas Edgaras Ulanovas

Eurolyga vaizdo klipu pristatė beprasidedančias atkrintamąsias varžybas. Siužete atsidūrė krepšininkas Edgaras Ulanovas ir Kauno „Žalgirio“ arena. Klipe vaizduojamos pašėlusios „Žalgirio“ arenos tribūnos ir kova dėl ginčo kamuolio. Vėliau pasirodo E. Ulanovas, pristatomas kaip „Kūdikio veidas“. Iškart po to „Žalgirio“ puolėjas galingai krauna kamuolį iš viršaus.
2018-04-17

„Simpsonai“ ruošia bombą sporto mėgėjams – kuria seriją apie Europos krepšinį

Vienas populiariausių visų laikų animacinių filmų „Simpsonai“ kuria seriją apie Europos krepšinį. Tą išdavė Stambulo „Fenerbahce“ žvaigždė Luigi Datome. Italas taps vienu iš krepšininkų, kurie bus pavaizduoti naujame epizode. „Tapti vienu iš žaidėjų, kurie pasirodys serijoje apie Europos krepšinį – svajonės išsipildymas! Matyti save sėdintį ant garsiosios lovos yra nuostabus jausmas“, – džiaugsmo „Instagram“ tinkle neslėpė puolėjas. Kol kas neaišku, kada bus išleista ši serija.
2018-03-27

Lietuviai buvo kuklūs, „Armani“ neturėjo jokių šansų

Eurolygoje eilinį pralaimėjimą patyrė Milano „Armani“. Ji savo aikštėje neturėjo jokių šansų rungtynėse su Maskvos CSKA krepšininkais – 81:107 (15:23, 21:27, 25:27, 20:30). Atkakli kova vyko pusę pirmojo kėlinio. Vėliau CSKA didino pranašumą. Didžiausias – 31 taškas (105:74). Toks rezultatas švieslentėje degė 39-ąją minutę.
2018-01-12

Eurolygoje – „lietuviškos“ Milano komandos pralaimėjimas

Du Lietuvos rinktinės krepšininkai – Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis – nepadėjo klubui laimėti Stambule. Milano „AX Armani“ ketvirtadienį 68:73 (16:23, 14:10, 20:19, 18:21) nusileido „Anadolu Efes“. Šeimininkai dominavo pustrečio kėlinio.
2017-12-01

Eurolygoje – dar vienos nuostabios rungtynės

Tritaškis su pražanga, pratęsimas ir pergalingas metimas jo pabaigoje. Tokią krepšinio dramą pamatė Maskvoje susirinkę žiūrovai. Stambulo „Fenerbahce“ išsiveržė laimėjimą į Turkiją – 95:93 (27:16, 19:25, 15:22, 22:20, 12:10) nugalėjo šeimininkę CSKA. „Fenerbahce“ 15-ąją minutę turėjo 18-os taškų persvarą. Nepaisant to, atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.
2017-11-17

Drąsus ir rezultatyvus Luko Lekavičiaus žaidimas prisidėjo prie principinės pergalės

Lukas Lekavičius žaidė drąsiai ir rezultatyviai, o Lietuvos krepšininko atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ penktadienį svečiuose 70:62 (16:17, 19:13, 14:17, 21:15) nugalėjo principinį varžovą – Pirėjo „Olympiacos“. „Panathinaikos“ su nedidelėmis pertraukomis pirmavo visų rungtynių metu. 37-ąją minutę komandas skyrė 12 taškų – 66:54. Svečiai pataikė 58 procentus dvitaškių (19/33), šeimininkai – 41 (15/37). „Olympiacos“ metė 19 baudų, „Panathinaikos“ – septynias.
2017-11-10

Eurolyga: titulą ginanti „Fenerbahce“ nugalėjo Ispanijos čempionę

Ketvirtadienį Eurolygoje pergalę iškovojo titulą ginantys Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai. Jie savo aikštėje 79:66 (20:18, 18:12, 19:19, 22:17) įrodė pranašumą prieš Ispanijos čempionę „Valencia“. Svečiai priešinosi 12 minučių. Tada „Valencia“ pirmavo 22:20. „Fenerbahce“ surengė spurtą 11:0 ir atitrūko (31:22). Stambulo komanda buvo priekyje visą likusį rungtynių laiką.
2017-11-02

Luko Lekavičiaus komanda iškovojo pergalę paskutiniuoju metimu

Antrąją pergalę Eurolygos sezone iškovojo Luko Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“. Ji penktadienį namie 70:68 (19:21, 17:23, 17:11, 17:13) palaužė titulą ginančius Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkus.
2017-10-28

Eurolyga: naudingas Luko Lekavičiaus žaidimas ir atsistatydinęs pirmasis treneris

Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11). CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę.
2017-10-26

Lietuviai Eurolygoje: rezultatyviausias buvo Lukas Lekavičius

Ketvirtadienį ant Eurolygos parketo žengė keturi Lietuvos krepšininkai. Geriausiai sekėsi Lukui Lekavičiui, kuris buvo rezultatyviausias, o jo komanda laimėjo. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ savo aikštėje 93:83 (22:15, 21:20, 26:21, 24:27) įveikė Bambergo „Brose“. Šeimininkai pirmavo visų rungtynių metu. Didžiausia „Panathinaikos“ persvara buvo 24-ąją minutę. Tada komandas skyrė 18 taškų (57:39). Abi ekipos pataikė po devynis tolimus metimus.
2017-10-20

Italai baigė suomių Europos čempionato pasaką

Suomiai, fantastiškai žaidę A grupės varžybose, baigė savo pasirodymą Europos čempionate. Juos eliminavo lietuvių grupėje rungtyniavę italai – 70:57 (30:17, 18:12, 10:13, 12:15). Italijos rinktinė per pirmąją kėlinį į varžovų krepšinį „suleido“ 30 taškų. Italai 9-ąją minutę pirmavo 30:15. Rekordinė Italijos komandos persvara – 20 taškų (51:31). Tokią ribą italai pasiekė 22-ąją minutę. Suomiams ketvirtajame kėlinyje pavyko sumažinti deficitą.
2017-09-09

Italai gruzinus nustūmė į nepavydėtiną padėtį

Italijos rinktinė užsitikrino trečiąją Europos krepšinio čempionato B grupės vietą. Italai trečiadienį po atkaklios kovos 71:69 (27:10, 11:20, 20:17, 13:22) nugalėjo gruzinus. Italai rungtynes pradėjo 16:2 (6 minutė), o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 29:10. Gruzinai, visas rungtynes besiviję varžovus, juos aplenkė paskutinę minutę (68:67). Tačiau likusį laiką sėkmingiau sužaidė italai. Pastarieji atliko 20 rezultatyvių perdavimų, gruzinai – 10. Italai blokavo penkis varžovų metimus.
2017-09-06

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.
2017-09-03

Gynybinėje kovoje – italų triumfas

Europos čempionato B grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuvos rinktinė, Italijos komanda 69:48 (21:15, 15:17, 15:9, 18:7) įtikinamai nugalėjo šeimininkus Izraelio krepšininkus. Italai nuo pat rungtynių pradžios stvėrė iniciatyvą į savo rankas.
2017-08-31

Šarūnas Jasikevičius šmaikštavo prieš mokytojo ir mokinio dvikovą

„Jis įmes 0 taškų ir aš įmesiu 0 taškų – bus tikrai malonu su juo pasimatyti. Jis – aukščiausio lygio treneris, žino, kaip paruošti komandą. Stengsiuosi paruošti ir aš – jis neįmes nei taško“, – prieš išvyką į Stambulą apie buvusį trenerį Željko Obradovičių kalbėjo Šarūnas Jasikevičius. Trečiadienį „Žalgiris“ Turkijoje susikaus su Stambulo „Fenerbahce“ klubu. Kol kas būsimi varžovai dar nėra patyrę pralaimėjimų, tiesa, tiek „Barcelona“, tiek „Brose Basket“ buvo patiesti vienu tašku.