ludogorec

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ludogorec“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ludogorec“.

Europos lygos burtai: „Žalgirį“ eliminavę bulgarai kausis su Mourinho kariauna

Penktadienį buvo ištraukti UEFA Europos lygos burtai, kurie 32 komandas suskirstė į grupes. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad žalgiriečių skriaudikai Razgrado „Ludogorec“ C grupėje kovos su „Roma“, Sevilijos „Real Betis“ ir Helsinkio HJK klubais. Tuo tarpu E grupėje varžysis „Manchester United“, San Sebastiano „Real Sociedad“, Tiraspolio „Sheriff“ ir „Omonoia“ ekipos.
2022-08-26

Viltys dar gyvos: Bulgarijoje pralaimėjęs „Žalgiris“ parsiveža minimalų deficitą

Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo kovą dėl vietos Europos lygos grupių etape. Vis dėlto Vladimiro Čeburino auklėtiniams pirmajame mače išvykoje 0:1 (0:1) teko pripažinti Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) pranašumą. Rungtynės žalgiriečiams prasidėjo labai nesėkmingai – pirma pavojinga ataka baigėsi šeimininkų įvarčiu, kai po pražangos arti baudos aikštelės iš kairiojo krašto smūgiuotą kamuolį į savo vartus nukreipė Ivanas Tatomirovičius.
2022-08-18

Oficialu: „Ludogorec“ klubas nutrauks sutartį su Valdu Dambrausku

Bulgarijos naujienų portalui Temasport.com paskelbus, kad artimiausiu metu Razgrado „Ludogorec“ futbolo klubas ketina atleisti vadovų kantrybės taurę perpildžiusį futbolo specialistą iš Lietuvos Valdą Dambrauską, šia informaciją patvirtino ir pats klubas. „Ludogorec“ jau šio vakaro šalies pirmenybių rungtynėse versis be stratego iš Lietuvos.
2021-10-03

Debiutui Europos lygoje pasiruošęs Valdas Dambrauskas: „Noriu pamatyti kitokį „Ludogorec“

Dėl diagnozuoto COVID-19 viruso dvi savaites su komanda negalėjęs būti Valdas Dambrauskas jau ruošiasi oficialiam savo debiutui UEFA Europos lygos grupių etape. Būtent prieš pirmąsias Europos lygos grupės etapo rungtynes su Danijos „Midtjylland“, kurios pasibaigė lygiosiomis 1:1, lietuviui ir buvo nustatytas virusas, bet jau šįvakar V. Dambrauskas galės išvesti savo komandą į aikštę.
2021-09-30

Sunegalavusio Valdo Dambrausko auklėtiniai Europos lygoje startavo lygiosiomis

Dėl COVID-19 viruso į Daniją neišvykęs ir savo debiuto UEFA Europos lygos grupėse dar laukiantis Valdas Dambrauskas iš Bulgarijos stebėjo savo treniruojamos Razgrado „Ludogorec“ komandos rungtynes su „Midtjylland“. Išvykoje žaidę Bulgarijos čempionai iškovojo tašką, kadangi rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 1:1. „Midtjylland“ šiose rungtynėse į priekį įsiveržė jau 3 minutę, bet „Ludogorec“ rezultatą išlygino sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, kuomet pasižymėjo Kirilas Despodovas.
2021-09-17

Blogai pasijutusiam Valdui Dambrauskui debiuto UEFA Europos lygoje dar teks palaukti

Treneriui iš Lietuvos Valdui Dambrauskui debiuto UEFA Europos lygoje dar teks palaukti. Pranešama, kad blogai pasijutęs strategas privalės praleisti ketvirtadienio mačą. Razgrado „Ludogorec“ treniruojantis V. Dambrauskas komandai turėjo vadovauti rungtynėms Danijoje su Herningo „Midtjylland“. Vis dėlto klubas į Daniją jau išvyko be lietuvio. Komandai susitikime vadovaus lietuvio asistentai.
2021-09-15

Valdo Dambrausko ekipa Bulgarijoje išlieka nepralaimėjusi

Bulgarijos čempionate toliau pergales skina Razgrado „Ludogorec“, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas. Lietuvio komanda namuose 2:0 įveikė „Cherno More“ ekipą. „Ludogorec“ po įvartį pelnė kiekviename kėlinyje. 16 minutę pasižymėjo Elvis Manu, o 71 minutę pergalę įtvirtino Kirilas Despodovas, realizavęs baudinį. Tai buvo penktoji „Ludogorec“ pergalė iš tiek pat galimų ir su 15 taškų „Ludogorec“ pirmauja čempionate. „Džiaugiuosi trimis taškais. Yra daug teigiamų dalykų.
2021-09-12

Ištraukti UEFA Europos lygos burtai – Valdo Dambrausko auklėtinių laukia palankūs varžovai

Penktadienį Stambule buvo ištraukti 2021–2022 m. sezono UEFA Europos lygos grupių etapo burtai, kurie 32 komandas suskirstytė po keturias į aštuonias grupes. Turnyre dalyvaus į Čempionų lygą nepatekusi ir lietuvo Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorec“ ekipa, kuri varžysis F grupėje. „Ludogorec“ susikaus su „Braga“ (Portugalija), Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) ir Herningo „Midtjylland“ (Danija). V. Dambrauskui tai bus debiutas Europos lygos turnyre.
2021-08-27

Bulgarijoje – dominuojanti Valdo Dambrausko auklėtinių repeticija prieš Čempionų lygą

Po skaudaus pralaimėjimo UEFA Čempionų lygos paskutiniame atrankos etape (0:2 prieš „Malmo“), Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ jau ruošiasi atsakomosios rungtynėms ir tą pasiruošimą pasitikrino vietinėje Bulgarijos lygoje. Šeštadienį vakare „Ludogorec“ savame stadione priėmė Sofijos „Lokomotiv“ ekipą ir ją tiesiog sutriuškino rezultatu 5:0. Per pirmąjį kėlinį „Ludogorec“ pelnė du įvarčius – 21 minutę pasižymėjo Wandersonas, o po dvejų minučių įvartį pelnė Dominikas Yankovas.
2021-08-22

Valdas Dambrauskas pralaimėjo mūšį, bet ne karą: „Jautėme įtampą“

Razgrado „Ludogorec“ treneris Valdas Dambrauskas labai racionaliai įvertino savo komandos pasirodymą pirmose UEFA Čempionų lygos atkrintamojo etapo rungtynėse, kurias „Ludogorec“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Malmo“ klubui. Treneris pabrėžė, kad jo komandai rungtynių metu nepavyko išsivaduoti iš aukšto „Malmo“ spaudimo ir pažymėjo, kad jo komanda pilnai išanalizuos rungtynes Švedijoje, kad kitą antradienį Razgrade organizuotų geresnį žaidimą.
2021-08-19

Valdo Dambrausko Čempionų lygos viltis prigeso – „Ludogorec“ suklupo Švedijoje

Šįvakar UEFA Čempionų lygos pirmąsias paskutinio atrankos etapo rungtynes žaidė Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas, kuris išvykoje susitiko su Švedijos čempionais „Malmo“. Šiaurietiškas klimatas ir „Malmo“ ekipos fanų skanduotės buvo per sunkus išbandymas „Ludogorec“ ekipai, kurį pirmąsias rungtynes išvykoje pralaimėjo rezultatu 0:2. „Ludogorec“ ekipai pirmasis kėlinys nebuvo itin sėkmingas.
2021-08-19

Valdas Dambrauskas laimingas: „Mes jau iškovojome sidabrą“

Vakar Razgrado „Ludogorec“ po baudinių serijos palaužė Pirėjo „Olympiacos“ klubą ir įveikė trečiąjį Čempionų lygos atrankos etapą. Po šio triumfo Bulgarijos čempionų treneris Valdas Dambrauskas buvo labai laimingas ir didžiavosi savo komanda. „Tai buvo tikras siaubo trileris, pasibaigęs baudiniais. Manau, kad nusipelnėme judėti toliau dėl gerbėjų ir visų, kurie mus palaikė. Kiekvienos treniruotės metu vyrai treniruojasi mušti baudinius. Jiems patinka tai daryti.
2021-08-11

Valdas Dambrauskas triumfuoja: „Ludogorec“ – per žingsnį nuo Čempionų lygos grupės etapo

UEFA Čempionų lygos trečiajame atrankos etape fantastiška kova buvo užfiksuota tarp Valdo Dambrausko treniruojamo Razgrado „Ludogorec“ ir Graikijos čempionų Pirėjo „Olympiacos“. Pirmoji šių komandų dvikova Graikijoje pasibaigė lygiu rezultatu 1:1, o Razgrade vyko dar nuožmesnės rungtynės. Čia pagrindinis laikas pasibaigė lygiu rezultatu 2:2, o nugalėtojas galiausiai paaiškėjo tik po baudinių serijos, kurioje nepriekaištingai pasirodė lietuvio auklėtiniai.
2021-08-11

Dambrauskas po lygiųjų Čempionų lygoje: „Rezultatas yra logiškas“

Vakar Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas sužaidė pirmąsias antrojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo rungtynes. Lietuvio auklėtiniai Slovėnijoje susirėmė su „Mura“ ekipa. Pirmosios rungtynės pasibaigė lygiosiomis 0:0. Nors „Ludogorec“ šiame mače ilgiau kontroliavo kamuolį, bet sugebėjo tik kartą smūgiuoti į vartų plotą. Varžovai tai padarė du kartus, bet įvarčių niekas neįmušė. Po rungtynių V.Dambrauskas pasidalino savo mintimis spaudos konferencijoje.
2021-07-22

Dambrauskas su „Ludogorec“ iškovojo Bulgarijos supertaurę

Bulgarijos nacionaliniame stadione buvo pažymėta naujojo Bulgarijos futbolo sezono pradžia. Buvo sužaistos Bulgarijos supertaurės rungtynės. Dėl pirmojo sezono trofėjaus susirėmė Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas ir amžinas jų varžovas – Sofijos CSKA. Lietuvio, kurio trenerių štabe yra Marius Skinderis, auklėtiniai sugebėjo pasiekti triuškinančią pergalę rezultatu 4:0. Šiose rungtynėse puikiai dirbo ne tik „Ludogorec“ puolimas, bet ir gynyba.
2021-07-18

Dambrauskas: „Padarysime viską, kas įmanoma, kad laimėtume supertaurės rungtynes“

Razgrado „Ludogorec“ vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas prieš šio vakaro susirėmimą su Sofijos CSKA dėl Bulgarijos supertaurės pasidalino savo mintimis spaudos konferencijoje.
2021-07-17

Dambrausko ekipa pasiekė antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą

Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas įveikė Salihorsko „Šakhtar“ barjerą pirmajame Čempionų lygos atrankos etape. Pirmąsias rungtynes namuose „Ludogorec“ laimėjo 1:0, o atsakomąsias rungtynes, kurios dėl padėties Baltarusijoje vyko Serbijos sostinėje Belgrade, taip pat laimėjo rezultatu 1:0. Tad „Ludogorec“ šventė pergalę bendru rezultatu 2:0. Vienintelį įvartį vakarykštėse rungtynėse 71 minutę įmušė saugas Kirilas Despodovas.
2021-07-14

Dambrauskas: „Būsime pasirengę pirmosioms Čempionų lygos rungtynėms“

Naujam sezonui Austrijoje besiruošianti Razgrado „Ludogorec“ ekipa šeštadienį sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes. Šįkart Valdo Dambrausko auklėtiniai susirėmė su Rumunijos čempionais Klužo CFR, kurios gretose Giedrius Arlauskis nežaidė. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1. „Ludogorec“ po pirmojo kėlinio dėka Claudiu Keseru smūgio pirmavo, bet CFR antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą.
2021-06-20

Dambrauskas atstovaujamą organizaciją lygino su „Barca“ ir „Man Utd“

Valdas Dambrauskas praleido praėjusias savo klubo rungtynes, kuriose Razgrado „Ludogorec“ 4:1 nugalėjo „Arda“ ekipą. Pasak Bulgarijos spaudos pranešimų, V.Dambrauskas buvo išvykęs stebėti potencialių komandos naujokų, bet per tą laiką lietuvis spėjo duoti trumpą interviu Kroatijos dienraščiui „Sportske novosti“, kuriam papasakojo apie laimėtą Bulgarijos čempionų titulą. „Tikslas Bulgarijoje buvo pasiektas – kiekvienam žaidėjui ir treneriui yra puikus jausmas tapti čempionu.
2021-05-18

Dambrausko ekipa Bulgarijoje sugrįžo į pergalių kelią

Čempionų titulą užsitikrinęs Razgrado „Ludogorec“ klubas po šio fakto patyrė du pralaimėjimus iš eilės, bet šiandien sugrįžo į pergalių kelią. Valdo Dambrausko auklėtiniai namuose 4:1 įveikė „Arda“ klubą. Įdomu tai, kad „Arda“ pirmieji pelnė įvartį 37 minutę, bet „Ludogorec“ iki pertraukos ne tik išlygino, o ir persvėrė rezultatą. 40 minutę Dominikas Yankovas atstatė „status quo“, o per pridėtą kėlinio laiką „Arda“ pati įsimušė į savus vartus ir „Ludogorec“ jau buvo priekyje.
2021-05-15

Valdo Dambrausko vadovaujama „Ludogorec“ – Bulgarijos čempionė

Bulgarijos aukščiausioje lygoje antradienį dar vienas rungtynes teko sužaisti Valdo Dambrausko, kurio trenerių štabe yra lietuvis Marius Skinderis, treniruojamam Razgrado „Ludogorec“ klubui. „Ludogorec“ namuose priėmė „Beroe“ klubą, kurį po ne itin lengvos kovos nugalėjo rezultatu 3:1. Tačiau šios rungtynės „Ludogorec“ buvo labai svarbios.
2021-05-04

Danilevičius apie „Superlygos“ griūtį išsamiai: „Aistruoliai gavo spjūvį į veidą“

Laidoje „Nematoma pusė“ su Tomu Langviniu buvo gvildenama neseniai nuaidėjusi „Superlygos“ griūtis. Apie per naktį susikūrusį ir per 60 valandų sugriuvusį mechanizmą mintimis pasidalijo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius. „Mano nuomonė apie „Superlygą“ yra visai kita. Tai buvo labai netikėta žinia visiems aistruoliams, vadovams. Iš esmės – turėjo įvykti futbolo perversmas, lūžis ir sportas eitų visai kita kryptimi.
2021-05-01

Golubickas apie grįžimą į Lietuvą: „Lygis žemesnis, bet gausiu daugiau žaidybinio laiko“

Lietuvos rinktinės narys Paulius Golubickas pastaruoju metu išgyveno pokyčius karjeroje – jau prasidėjus naujam Lietuvos futbolo sezonui žaidėjas priėmė sprendimą grįžti rungtyniauti į gimtąją šalį ir prisijungė prie Alytaus „Dainavos“ ekipos.
2021-04-13

Po pirmųjų pusfinalio rungtynių Dambrauskas grįžta su lygiosiomis

Šįvakar Bulgarijoje Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas sužaidė pirmas Bulgarijos taurės pusfinalio rungtynes. „Ludogorec“ žaidė išvykoje prieš Sofijos CSKA ekipą ir su ja sužaidė lygiu rezultatu 1:1, tad atsakomosiose rungtynėse lietuvio ekipa turės įvarčio svečiuose pranašumą. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, bet varžovams pavyko atlikti daugiau smūgių į vartų plotą. Visgi įvarčio niekas iki pertraukos neįmušė.
2021-04-07

Dambrausko ekipa Bulgarijoje palaužė principinius varžovus

Lietuvio Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorec“ ekipa Bulgarijoje iškovojo svarbią pergalę, kai 1:0 buvo įveiktas principinis varžovas Sofijos CSKA. Praėjusiame ture V. Dambrausko auklėtiniai patyrė nesėkmę, tad šiame mače siekė sugrįžti į pergalių kelią, o CSKA turnyrinėle lentelėje dar ir buvo atsilikę vos trimis taškais. Pirmąjį ir, kaip vėlliau paaiškėjo, vienintelį mačo įvartį  4-ąją minutę pelnė Bernardas Tekpetey`us.
2021-02-27

Dambrausko auklėtiniai pasiruošimo cikle gavo pirmąjį niuksą

Sekmadienį pirmąjį pralaimėjimą prie Razgrado „Ludogorec“ vairo patyrė Valdas Dambrauskas. Draugiškose rungtynėse prieš antros Rusijos lygos klubą Toljačio „Akron“ Bulgarijos čempionai pralaimėjo 1:2. Pagal pradinį planą šiandien „Ludogorec“ turėjo žaisti prieš Slovėnijos „Maribor“ klubą, tačiau šioje komandoje įvyko COVID-19 protrūkis, tad greitai V.Dambrausko kariaunai buvo rastas naujas varžovas.
2021-01-31

Dambrausko auklėtiniai pasiekė pergalę pasiruošimo cikle

Trečias draugiškas rungtynes treniruočių stovykloje Turkijoje sužaidė Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas. Šįkart lietuvio treniruojami Bulgarijos čempionai žaidė prieš Kijevo „Dynamo“ klubą ir nugalėjo juos rezultatu 2:1. „Ludogorec“ pirmieji praleido įvartį, kuomet 23 minutę į savus vartus įsimušė vartininkas Renanas. Tačiau „Ludogorec“ rezultatą išlygino jau 38 minutę, o 55 minutę Josue Sa išvedė „Ludogorec“ į priekį.
2021-01-30

Iššūkiui Bulgarijoje pasirengęs Dambrauskas: norėtųsi girdėti Čempionų lygos himną ne tik per televizorių

Vienas geriausių Lietuvos futbolo trenerių Valdas Dambrauskas karjeroje žengė dar vieną žingsnį į priekį – lietuvis metų pradžioje tapo Bulgarijos galiūno Razgrado „Ludogorec“ klubo strategu. 44 metų treneris beveik sezoną dirbo Kroatijoje, kur vadovavo „HNK Gorica“ ekipai. Komanda šiemet Kroatijoje žaidė puikiai, grūmėsi su šalies grandais ir žygiavo vos keturiais taškais atsilikdama nuo lyderių. Vis dėlto skambutis iš Bulgarijos pakeitė viską.
2021-01-28

Dambrausko „Ludogorec“ atsilaikė prieš Ukrainos čempionus

Šeštadienį Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas sužaidė antrąsias rungtynes pasiruošimo stovykloje Turkijoje. Šįkart Bulgarijos čempionai susikovė su Ukrainos čempionai Donecko „Šachtar“. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis 2:2. UEFA Čempionų lygoje dažnai žaidžiantis Ukrainos klubas pirmą įvartį pelnė jau 4 minutę, po tikslaus puolėjo Manoro Solomono smūgio. Tai buvo vienintelis pirmojo kėlinio įvartis.
2021-01-23

Paaiškėjo, kokią kompensaciją už Dambrauską gavo „Gorica“ klubas

Praėjusį penktadienį Valdas Dambrauskas buvo oficialiai pristatytas kaip naujasis Razgrado „Ludogorec“ treneris. 44-erių metų strategas į Bulgarijos čempionų gretas atvyko iš HNK „Gorica“ klubo Kroatijoje, kurį V.Dambrauskas paliko trečioje turnyrinės lentelės vietoje. „Gorica“ sugebėjo greitai surasti V.Dambrausko pamainą, tačiau už strategą iš Lietuvos „Gorica“ taip pat gavo kompensaciją.
2021-01-15

Bulgarijoje pristatytas Dambrauskas: nebijau iššūkių

Penktadienį Bulgarijos sostinėje Sofijoje Razgrado „Ludogorec“ klubas pristatė naująjį komandos trenerį lietuvį Valdą Dambrauską. Su žiniasklaida bendravęs strategas tikino, kad nesibaimina naujo iššūkio. „Puikiai suprantu, kokius tikslus kiekvienais metais kelia „Ludogorec“ klubui, tačiau mes norime ne tik pasiekti tai – tapti Bulgarijos čempionais ir žaisti Europoje, norime tai pasiekti žaisdami gražų ir atakuojantį futbolą.  Kiekvienas karys nori būti generolu.
2021-01-08

Kelią prie „Ludogorec“ vairo Dambrauskui atvėrė ir aukšti Bulgarijos specialisto reikalavimai

Neeilinės galimybės sulaukęs ir ją priėmęs Valdas Dambrauskas jau penktadienį bus oficialiai pristatytas Bulgarijos žiniasklaidai kaip naujasis Razgrado „Ludogorec“ vyriausiasis treneris. 43-ejų metų pakruojiškis nepabūgo iššūkio stoti prie devynis kartus Bulgarijos čempionu tapusio ir šiame sezone lygoje pirmaujančio „Ludogorec“ klubo vairo.
2021-01-06

Atkakliose „Sūduvos“ rungtynėse apsilankė ir Nausėda su žmona: „Jų žaidimas man labai patinka“

Lietuvos čempionei „Sūduvai“ nepavyko sustiprinti pozicijų ir įgyti pranašumo pirmose UEFA Europos lygos ketvirtojo atrankos etapo rungtynėse, kurios vyko sausakimšame Marijampolės stadione. Vladimiro Čeburino auklėtiniai namie 0:0 sužaidė su Vengrijos čempione Budapešto „Ferencvaroš“. Įnirtingą kovą Marijampolės stadione stebėjo ir „Sūduvą“ palaikė pats šalies prezidentas Gitanas Nausėda.
2019-08-22

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

„Sūduvos“ vartininko žinutė „Celtic“: niekas negali tikėtis, kad Marijampolėje bus lengva

Marijampolės „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas nekantriai laukia rungtynių su Glazgo „Celtic“ ir teigia, kad Lietuvos čempionai įrodė – joks varžovas „Arvi“ arenoje negali tikėtis lengvų rungtynių. Europos lygos atrankos atkrintamojo etapo pirmąjį mačą „Sūduva“ ir „Celtic“ žais šį ketvirtadienį, 20 valandą. „Celtic“ vardas kalba pats už save. Tai – labai didelis, garsus klubas, nuolatinis savo šalies čempionas, kasmet žaidžiantis Čempionų ar Europos lygoje.
2018-08-21

Valdas Dambrauskas stoja mūru už Edgarą Jankauską: palikime jį ramybėje

Pastarosios dienos Valdui Dambauskui buvo išskirtinės. Treneris su Ryčiu Vyšniausku per TV6 komentavo tragiškai pasibaigusias Lietuvos rinktinės rungtynes su Gruzijos komanda, o po paros kėlė į viršų pirmąjį trofėjų Latvijoje – šalies futbolo lygos taurę. Futbole greito vaisto nėra R. Vyšniauskui bei V. Dambrauskui teko sunki misija. Lietuvos rinktinė Tbilisyje praleido keturis įvarčius per 25 pirmojo kėlinio minutes ir pralaimėjo 0:4. „Negalime kalbėti apie graudžius vaizdus.
2018-03-28

Vytauto Černiausko komanda iš kovos pašalino „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ skriaudikus

Į Bulgarijos futbolo taurės varžybų pusfinalį žengė Vytauto Černiausko Sofijos CSKA. Ji ketvirtadienį ketvirtfinalyje po pratęsimo eliminavo Razgrado „Ludogorec“ – 2:1 (1:1). Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė tiksliais smūgiais. Namie žaidusiai CSKA įvartį 9-ąją minutę pelnė Nikolay Bodurovas. Rezultatą 34-ąją minutę nuo 11 metrų žymos išlygino Cosminas Moti. Antrojoje rungtynių dalyje įvarčių nebuvo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.
2017-12-15

Po 70-mečio – naujas klubo puslapis: kas laukia „Žalgirio“?

Jubiliejinis, 70-asis, Vilniaus „Žalgirio“ sezonas tapo tikra katastrofa. Apie UEFA turnyrų grupių etapą svajoję žalgiriečiai liko ne tik be jo, o ir praktiškai be trofėjų. „Žalgiris“ džiaugėsi mažiausiai prestižo turinčia Lietuvos futbolo federacijos (LFF) supertaure, bet prarado čempiono vardą ir LFF taurę. Kokios permainos laukia „Žalgirio“? Serija nutrūko 14 titulų iš eilės.
2017-11-30

„Sūduvos“ prezidentas – apie norą viską mesti, kišimąsi į trenerių darbą ir žaidėjų lėbavimus

14 metų. Tiek laiko save Marijampolės „Sūduvai“ aukojo klubo prezidentas Vidmantas Murauskas. Jis nesėkmingai siekė pagrindinio tikslo – laimėti A lygą. Šiemet Marijampolės futbolo mecenato svajonė tapo realybe. Viską mestų nors ir šiandien – Pone Murauskai, praėjęs sezonas – svajonės išsipildymas? – Jei laimi čempionatą, sezonas, aišku, sėkmingas. Kad suprastume tai, kas įvyko, reikia laiko.
2017-11-23

Geriausiųjų rinkimai: tradicija sena, bet naujovių netrūksta

Geriausiojo Lietuvos futbolininko rinkimai vyksta daugiau kaip pusę amžiaus, o treneris apdovanojamas dešimtmetį. Vis dėlto, šiemet naujovių netrūksta. Viena jų – balsavimas vyksta portale tv3.lt. Čia gruodžio 4-ąją bus transliuojama ir apdovanojimų ceremonija. Vienintelis Lietuvos čempionas – už rinktinės kapitoną Šiemet geriausiu Lietuvos futbolininku pretenduoja tapti visa komanda – 11 futbolininkų. Aštuoni jų žaidžia užsienyje.
2017-11-22

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Legendinis „Sūduvos“ treneris Algimantas Gabrys: juokai baigėsi, prasideda kova

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų pergalingas žygis A lygoje abejingų nepalieka. Po sėkmingos pastarųjų savaičių žaidimo atkarpos marijampoliečių šansai iškovoti aukso medalius atrodo vis realesni, o prieš paskutines IV rato rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ jaučiamas stiprus futbolo gerbėjų susidomėjimas. Sekmadienį namie įveikę „Žalgirį“, sūduviečiai įgytų pranašumą prieš lemiamus penkis čempionato turus.
2017-10-19

Jeremy Manzorro: didžiausia komandos stiprybė – vienybė

Marijampolės „Sūduvos“ aistruoliai greitai pamilo liepą į Lietuvą atvykusį saugą iš Prancūzijos Jeremy Manzorro. Puikia technika pasižymintis legionierius nuolat varo į neviltį kamuolio iš jo nesugebančius atimti varžovus, o futbolo gerbėjus žavi įspūdingais perdavimais. 25 metų prancūzas A lygoje sužaidė šešerias rungtynes, per kurias atliko keturis rezultatyvius perdavimus, o LFF taurės ketvirtfinalyje ir pats pelnė įvartį į „Trakų“ vartus.
2017-10-09

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

„Sūduvoje“ – patyręs puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius

Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną naujoką. Juo tapo 30 metų puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius, per savo karjerą, be gimtosios šalies pirmenybių, rungtyniavęs Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Australijos ir Turkijos čempionatuose. 30-metis dešiniakojis buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 15-mečių iki 21 metų – Kroatijos rinktines, o profesionalo karjerą 2004 metais pradėjo gimtinės „Osijek“ klube.
2017-09-25

„Sūduvoje“ – brazilas Choco

Po nacionalinių rinktinių pertraukos Marijampolės „Sūduva“ į A lygą bei Lietuvos futbolo federacijos taurės varžybas grįš pasikeitusi. Prie komandos prisijungė Bulgarijos pilietybę turintis brazilas Guilherme de Souza, dar žinomas kaip Choco.
2017-09-05

Garbingai: „Sūduva“ namie su galingais bulgarais sužaidė be įvarčių

0:0. Taip antrąsias UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etapo rungtynes Marijampolėje baigė vietos „Sūduva“. Ji be įvarčių sužaidė su daugkartiniais Bulgarijos čempionais – Razgrado „Ludogorec“. Marijampoliečiai prieš savaitę svečiuose pralaimėjo 0:2, tad rungtynėse namie liko teoriniai šansai. „Sūduva“ privalėjo nugalėti trimis įvarčiais. Tokia pergalė būtų atvėrusi kelią į UEFA Europos lygos grupių etapą. Ten nėra žaidusi nė viena Lietuvos komanda.
2017-08-24

„Sūduvos“ treneris Eivinas Černiauskas: stengsimės įmušti

Marijampolės „Sūduva“ intensyviai rengiasi UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo atsakomosioms rungtynėms su Razgrado „Ludogorec“. Marijampolės komandos vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas sako, kad „Sūduva“ stengsis iš visų jėgų kovoti dėl kelialapio į Europos lygos grupių etapą. „Visu pajėgumu rengiamės antrosioms rungtynėms, – po pirmadienio vakarinės treniruotės, kurios pabaigoje komandą užklupo stipri liūtis, kalbėjo treneris.
2017-08-22

Robertas Vėževičius: bendromis jėgomis sieksime savo tikslo

Marijampolės „Sūduva“ antradienio vakarą surengė vienintelę savo treniruotę Razgrado „Ludogorec“ arenoje, kurioje šiandien komandos žais pirmąsias UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo rungtynes. Po treniruotės įspūdžiais apie stadioną ir savo lūkesčius pasidalijo „Sūduvos“ saugas Robertas Vėževičius. Būtent jo taiklus smūgis Ženevoje padėjo tašką „Sūduvos“ dvikovoje su „Sion“ ir išsklaidė visas abejones dėl Marijampolės komandos patekimo į Europos lygos atrankos atkrentamąjį etapą.