londono tottenham hotspur

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „londono tottenham hotspur“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „londono tottenham hotspur“.

Italijoje nepritapęs Eriksenas gali grįžti į „Tottenham“

Milano „Inter“ saugas Christianas Eriksenas gali vėl tapti „Tottenham Hotspur“ žaidėju. „Gazzetta dello Sport“ teigia, kad šis veiksmas bus galimas, jei „Tottenham“ saugas Dele Alli persikels į PSG. Skelbiama, kad Londono komandos treneris Jose Mourinho norėtų, kad danas užsivilktų „Hotspur“ marškinėlius. Pasak trenerio, C.Erikseno sugrįžimas suteiktų komandai daugiau variantų puolime.
2021-01-08

„Man City“ ir „Tottenham“ mūšis baigėsi įspūdingomis lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje sunkiasvorių mūšis tarp „Manchester City“ ir Londono „Tottenham“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Kyle’as Walkeris 4-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas užtikrintai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų. Gynėją suklaidinęs K.Walkeris atliko puikų perdavimą Raheemui Sterlingui, tačiau pastarojo 7-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo rikošeto skriejo virš vartų.
2019-08-17

Neįtikėtina: Kane'as įvarčiu iš aikštės vidurio patiesė Ronaldo gvardiją

Londono „Tottenham“ klubas Tarptautinėje Čempionų taurėje 3:2 įveikė Turino „Juventus“ futbolininkus, o pergalę jiems padovanojo reto grožio įvartis. Erikas Lamela 30-ąją minutę pirmasis prišoko prie varžovų atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Gonzalo Higuainas 56-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1. Cristiano Ronaldo 60-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „J...
2019-07-21

Kloppas nesiskyrė su alumi: juokavo apie „palengvėjusias“ šeimos atostogas

„Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas po triumfo UEFA Čempionų lygos finale į spaudos konferenciją atėjo nešdamasis alų ir teigė, kad šis vakaras „yra geriausias per gyvenimą“. „Švęsime visi kartu, turėsime neįtikėtiną vakarą“, – šypsodamasis sakė jis. „Liverpool“ šeštadienį Madride 2:0 (1:0) įveikė „Tottenham“ ir šeštą kartą klubo istorijoje laimėjo Čempionų lygą. Paskutinį kartą „raudonieji“ tą buvo padarę 2005 metais.
2019-06-02

Anglų mūšį laimėjęs „Liverpool“ triumfavo UEFA Čempionų lygoje

„Liverpool“ futbolininkai šeštą kartą klubo istorijoje laimėjo UEFA Čempionų lygą. Pergalę Jurgeno Kloppo auklėtiniams atnešė Mohamedo Salah ir Divocko Origi įvarčiai. Madride vykusiose rungtynėse „Liverpool“ 2:0 (1:0) palaužė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą ir kėlė Čempionų lygos taurę po 14 metų pertraukos. Londono klubui tai buvo pirmasis turnyro finalas klubo istorijoje. Pirmasis įvartis krito jau 2-ąją rungtynių minutę.
2019-06-01

Pamatyktike: pusnuogė gražuolė sustabdė Čempionų lygos finalą

Šeštadienį Madride vykusį UEFA Čempionų lygos finalą trumpam sustabdė pusnuogė mergina, įsiveržusi į aikštę. Ji spėjo nubėgti iki aikštės vidurio, kur buvo sučiupta apsaugos darbuotojų ir palydėta į tribūnas. Finale santykius besiaiškinusių Anglijos ekipų „Liverpool“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ žaidėjai dėl šio incidento gavo kelių minučių atokvėpio pertrauką. Finale galiausiai triumfavo „Liverpool“ ekipa, kuri 2:0 palaužė varžovus ir šeštą kartą tapo Čempionų lygos nugalėtoja.
2019-06-01

„Tottenham“ vėl stiprinsis – už argentinietį siūlo rekordinę sumą

Londono „Tottenham Hotspur“ siekia perpirkti Sevilijos „Real Betis“ saugą Giovani Lo Celso ir pateikė 60 milijonų eurų pasiūlymą, skelbia BBC. Vis tik dėl 23-ejų argentiniečio kovoja ir keletas kitų Anglijos „Premier“ lygos klubų, o „Real Betis“ norėtų gauti 100 mln. eurų išpirką, kuri nurodyta futbolininko sutartyje. „Tottenham“ paskutinį kartą nauju žaidėju pasipildė dar 2018 metų žiemą, o nuo tada nebuvo aktyvūs žaidėjų rinkoje.
2019-05-28

„Liverpool“ ir „Tottenham“ finale sulauks puolimo žvaigždžių pagalbos

Harry Kane’as jaučiasi sveikas ir pasirengęs žaisti UEFA Čempionų lygos finale, tuo tarpu „Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas turi vieną gerą ir kitą blogą žinią. „Liverpool“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos dėl Čempionų lygos karūnos kausis birželio 1 d. Madride. „Aš jaučiuosi gerai. Šią savaitę stengiuosi kuo stipriau pagerinti savo fizinę būklę. Dėl mano žaidimo spręs treneris, bet pats jaučiuosi gerai ir esu pasirengęs“, – BBC sakė „Tottenham“ puolimo lyderis H.Kane’as.
2019-05-28

Stebuklą sukūrusio „Tottenham“ treneris: „Ačiū tau, futbole“

Lucas Moura smeigė tris įvarčius ir stebuklingai ištempė Londono „Tottenham Hotspur“ klubą į UEFA Čempionų lygos finalą. Po paskutinio įvarčio anglų treneris Mauricio Pochettino krito ant kelių ir nebeslėpė emocijų. „Tottenham“ Amsterdame 3:2 palaužė „Ajax“, nors vienu metu atsiliko 0:2. Pirmas rungtynes Londone „Ajax“ buvo laimėjęs 1:0. L.Moura įvarčius mušė 55, 59 ir 90+5 min. „Emocijos yra neįtikėtinos, ačiū tau, futbole. Tokios emocijos.. Be futbolo yra neįmanoma gyventi.
2019-05-09

Išvyskite įvarčius: įspūdingas „Tottenham“ sugrįžimas

Londono „Tottenham Hotspur“ klubas sukūrė neįtikėtino grožio spektaklį, kai bendu rezultatu 0:3 atsilikdami Amsterdame sugebėjo prasibrauti į UEFA Čempionų lygos finalą. Anglai pirmas rungtynes buvo 0:1 pralaimėję namie prieš „Ajax“, o atsakomajame mūšyje atsiliko 0:2. Vis tik tada į priekį žengė brazilas Lucas Moura, pelnęs „hatrciką“ - įvarčius jis mušė 55, 59 ir 90+5 minutėmis.
2019-05-09

UEFA Čempionų lyga: ar „Liverpool“ klubas sukurs stebuklą?

UEFA Čempinų lygoje antradienį ir trečiadienį vyks pusfinalio atsakomosios rungtynės. Arčiau finalo dabar – „Barcelona“ ir Amsterdamo „Ajax“ futbolininkai. Katalonijos komanda pirmajame mače namie net 3:0 pranoko „Liverpool“ ekipą, nors mačas buvo apylygis. „Ajax“pirmojoje pusfinalio dvikovoje svečiuose 1:0 palaužė Londono „Tottenham Hotspur“. „Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas tiki, kad jo vadovaujama komanda gali pateikti staigmeną ir žengti į finalą.
2019-05-06

Pochettino pripažino klydęs, „Ajax“ treneris džiūgavo: „Kovėmės kaip liūtai“

Londono „Tottenham Hostpurs“ ekipos treneris Mauricio Pochettino pripažino savo klaidą pirmosiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse prieš Amsterdamo „Ajax“, tačiau savo vyrų šansų dar tikrai nenurašo. Londono ekipa namie 0:1 turėjo pripažinti svečių pranašumą po vienintelio Donny van de Beeko įvarčio 15-ąją rungtynių minutę. „Manau, kad mūsų nusiteikimas buvo geras, tačiau niekaip neatradome kelio, kaip turėtume žaisti. Antra mačo pusė buvo žymiai geresnė, privertėme juos žaisti giliau.
2019-05-01

„Ajax“ tęsia pasaką Čempionų lygoje: Londone įveikė „Tottenham“

Amsterdamo „Ajax“ futbolininkai nusiteikę pratęsti pasakiškai sėkmingą sezoną UEFA Čempionų lygoje – pirmose pusfinalio rungtynėse Eriko Ten Hago auklėtiniai Londone 1:0 (1:0) įveikė vietos „Tottenham Hospur“ ir prieš atsakomąjį susirėmimą įgijo įvarčio persvarą. Jis vyks gegužės 8 dieną, Amsterdame. Tuo tarpu Londone vienintelį ir pergalingą mačo įvartį 15-ąją minutę pelnė Donny van de Beekas, sulaukęs puikaus Hakimo Ziyecho perdavimo.
2019-05-01

Anglijos „Premier“ lygoje – netikėtas „Tottenham“ kluptelėjimas

Anglijos „Premier“ lygos 36-ojo turo rungtynėse pralaimėjimą patyrė Londono „Tottenham Hotspur“, nusileidusi kitai miesto ekipai „West Ham“. „Tottenham“ namie turėjo pripažinti varžovų pranašumą 0:1 (0:0). Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį 67 minutę pelnė Michailas Antonio. Po nesėkmės „Tottenham“ liko trečioje turnyrinės lentelės vietoje su 70 taškų. „West Ham“ su 46 taškais toliau žengia vienuolikti. Šeštadienį dar bus žaidžiamos penkerios 36-ojo turo rungtynės.
2019-04-27

„Manchester City“ sieks atkeršyti „Tottenham Hotspur“ komandai

Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionate tęsiasi įnirtingos lenktynės dėl čempiono titulo ir vietų pirmajame ketverte. Šį šeštadienį dėmesio centre – „Manchester City“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ akistata. Trečiadienį tame pačiame „Etihad“ stadione šie klubai dar kovėsi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse.
2019-04-19

„Tottenham“ pranešė liūdnas naujienas dėl Kane’o traumos

Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa greičiausiai iki sezono pabaigos neteko atakų lyderio Harry Kane’o. Anglijos klubas paskelbė, kad čiurnos traumą, kurią puolėjas patyrė UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse su Mančesterio „City“, yra rimta. „Tottenham“ kol kas nepraneša, kaip ilgai nežais 24-erių žaidėjas. Tuo tarpu Dele Alli, taip pat patyręs traumą minėtame mače, neturėtų ilgam iškristi iš rikiuotės.
2019-04-12

Čempionų lyga: Kane’o netekęs „Tottenham“ įveikė „City“, laimėjo ir „Liverpool“

UEFA Čempionų lygoje sužaisti pirmieji ketvirtfinalių mačai – „Liverpool“ namie užtikrintai įveikė „Porto“, tuo tarpu Londono „Tottenham Hotspur“ dėl traumos neteko savo žvaigždės Harry Kane’o, bet parklupdė poros favoritę Mančesterio „City“. „Liverpool“ 2:0 (2:0) įveikė portugalų „Porto“ po dviejų greitų įvarčių pirmame kėlinyje. Situaciją aikštėje užtikrintai kontroliavusius Jurgeno Kloppo auklėtinius jau 5-ąją rungtynių minutę į priekį išvedė Naby Keita.
2019-04-09

„City“ grįžo į viršūnę, „Tottenham“ pergalingai atidarė naują stadioną

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienį sužaistos trejos 32-ojo turo rungtynės, po kurių į viršūnę vėl grįžo Mančesterio „City“, o Londono „Tottenham Hotspur“ pergalingai pradėjo naujojo stadiono erą. „City“ namie 2:0 (2:0) įveikė „Cardiff“ klubą. Po šios pergalės Pepo Guardiolos auklėtiniai su 80 taškų grįžo į pirmą poziciją ir tašku lenkia „Liverpool“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Kevine’as De Bruyne’as (6 min.) ir Leroy’us Sane (44 min.
2019-04-03

Paaiškėjo Čempionų lygos ketvirtfinalių poros ir likęs kelias trofėjaus link

Penktadienį Nione (Šveicarija) ištraukti UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio ir pusfinalio etapų burtai. Jie į vieną porą suvedė dvi Anglijos ekipas, o Turino „Juventus“ ir „Liverpool“ bus akivaizdūs favoritai žengti toliau. Kartu ištraukti ir pusfinalių burtai. Pirmajame kausis 1 ir 3 ketvirtfinalių laimėtojai, kitame antrojo ir ketvirtojo.
2019-03-15

„Tottenham“ šventė pergalę ir toliau nepaleidžia lyderių

Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai įsirašė pergalę 26-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse ir toliau kvėpuoja lyderiams į nugarą. Sostinės ekipa namie 3:1 (1:0) įveikė „Leicester“. Nugalėtojams įvarčius mušė Davinsonas Sanchezas (33 min.), Christianas Eriksenas (63 min.) ir Sonas Heung-Minas (90+1 min.). Vienintelį svečių įvartį pasiekė Jamie Vardy (76 min.). Po šios pergalės „Tottenham“ (60 tšk.) toliau išliko trečioje vietoje.
2019-02-10

„Tottenham“ už savo įvarčių mašiną iš „Real“ prašo kosminės sumos

Londono „Tottenham Hotspur“ nėra pasiruošusi atsisveikinti su savo lyderiu Harry Kane’u, skelbia ispanų „AS“ dienraštis. Jo žiniomis, Anglijos ekipa perspėjo 25-erių puolėją medžiojantį Madrido „Real“ klubą, kad šiam teks pakloti net 350 milijonų eurų. Karališkasis klubas desperatiškai ieško puolimą galinčio sustiprinti žaidėjo, nes vasarą pardavus Cristiano Ronaldo išseko ir įvarčių gausa. H.Kane’as šiame sezone „Premier“ lygoje yra pelnęs 14 įvarčių bei atlikęs 4 rezultatyvius.
2019-01-12

Anglijos „Premier“ lygoje „ManUtd“ ir „Arsenal“ sužaidė lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje pasibaigė 15-ojo turo varžybos, kurių centrinė dvikova vyko Mančesteryje. Čia Jose Mourinho vadovaujami „Manchester United“ futbolininkai 2:2 (1:1) sužaidė su Londono „Arsenal“. Svečiai du kartus pirmavo po Stefani Shkodrano (26 min.) ir Alexandre’o Lacazette’o (68 min.) įvarčių, bet rezultatą iš pradžių lygino Anthony Martialis (30 min.) ir Jesse Lingardas (69 min.). Po šių lygiųjų „ManUtd“ liko aštuntoje vietoje (23 tšk.), „Arsenal“ penktoje (31 tšk.
2018-12-05

„Tottenham Hotspur“ Anglijoje sutriuškino pirmą pralaimėjimą patyrusią „Chelsea“

Centrinėje Anglijos „Premier“ lygos 13-ojo turo dvikovoje susitiko dvi Londono milžinės - „Tottenham Hotspur“ ir „Chelsea“. Gana lengvą ir užtikrintą pergalę 3:1 (2:0) šventė namie žaidę „Tottenham Hotspur“. „Chelsea“ komandai tai buvo pirmas pralaimėjimas šiame sezone. Nugalėtojams įvarčius mušė Dele Alli (8 min.), Harry Kane’as (16 min.) ir Heung-Min Sonas (54 min.). Rezultatą mačo pabaigoje sušvelnino Olivier Giroud (85 min.). Po šios pergalės „Tottenham Hotspur“ (30 tšk.
2018-11-24

Anglijos „Premier“ lygoje – raudonų kortelių lietus ir šešta „Tottenham“ pergalė

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo aštuntasis turas, kuriame net trys komandos rungtynes baigė ne pilnos sudėties. Londono „Tottenham Hotspur“ namie 1:0 (1:0) įveikė „Cardiff“, kuris žaidė dešimtiese po to, kai raudoną kortelę 58 minutę gavo Joe Rallsas. Vienintelį rungtynių įvartį 8 min. pelnė Ericas Dieras.
2018-10-06

Ar „Manchester City“ futbolininkai išlips iš duobės?

„Manchester City“ futbolininkai, kurie atsidūrė per plauką nuo Anglijos čempionų titulo, pastaruoju metu išgyvena krizę. Šeštadienį jų laukia dar vienas itin sudėtingas išbandymas – „Premier“ lygos mūšis svečiuose su puikią sportinę formą demonstruojančiu „Tottenham Hotspur“ klubu. Šį ir dar penkis Anglijos pirmenybių mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
2018-04-13

Anglijos futbolo čempionate – įspūdingas P.Aubameyango „suktukas“ ore po įvarčio

Anglijos futbolo „Premier“ lygos čempionate šeštadienį sužaistos dvejos 30-o turo rungtynės. Pirmoje akistatoje Londono „Arsenal" futbolininkai namuose 3:0 (1:0) nesunkiai susitvarkė su „Watford" vienuolike.
2018-03-11

Prancūzas W. Gallas nežais tris savaites

Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos gynėjas Williamas Gallas dėl treniruotėje patirtos traumos nerungtyniaus maždaug tris savaites. 33-ejų metų prancūzas kulkšnį susižeidė penktadienį, tad jau nerungtyniavo „Premier“ lygos mače su „West Ham United“, kurį „Totteham Hotspur“ pralaimėjo 0:1. Tačiau W. Gallas nuostolis yra ne vienintelis, mat traumą gydosi ir kitas gynėjas Ledley Kingas.
2010-09-27

Čempionų lyga – su „Tottenhamu“, „Ajaxu“ ir „Auxerre, bet be „Zenito“

Trečiadienį vėlai vakare paaiškėjo paskutinės penkios komandos, iškovojusios kelialapius į pagrindinį UEFA Čempionų lygos turnyrą – jomis tapo: „Ajax“, „Auxerre“, „Kobenhavn“ „Tottenham Hotspur“ ir „Zilina“. Kiek netikėtai į pagrindinį turnyrą pateko prancūzų „Auxerre“ ekipa, namuose 2:0 (1:0) nugalėjusi Rusijos čempionate pirmaujantį „Zenitą“ ir taip atsirevanšavusi už nesėkmę 0:1, patirtą prieš savaitę Sankt Peterburge. Prancūzų pergalę lėmė C. Hengbarto (9 min.) ir I. Jeleno (53 min.