londono chelsea

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „londono chelsea“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „londono chelsea“.

„Chelsea“ puolėjui iš Senegalo ruošiamas naujas kontraktas

Londono „Chelsea“ vyriausiasis treneris Enzo Maresca patvirtino, jog Nicolas Jacksonas artimiausiu metu su „mėlynaisiais“ pasirašys naują kontraktą. Kontraktas galios iki 2033-ųjų. Į „Chelsea“ 22-ejų puolėjas atvyko prieš metus iš „Villarreal“ klubo, kuriam mėlynieji sumokėjo 37 milijonus eurų. Su N. Jacksonu buvo pasirašytas net 8 metų kontraktas. Debiutiniame savo sezone Anglijoje jis pelnė 17 įvarčių.
2024-09-02

„Chelsea“ ir „Manchester United“ pasiekė susitarimą dėl Jadono Sancho, laukia „Premier“ lygos sprendimo

Paskutinėmis žaidėjų perėjimo akimirkomis įvyko susitarimas tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“. Pagal susitarimą „Chelsea“ turėtų papildyti „United“ atstovas Jadonas Sancho. Visgi, perėjimas įvyko pačiomis paskutinėmis perėjimo lango akimirkomis, tad laukiama patvirtinimo iš „Premier“ lygos, kad visi dokumentai buvo atsiųsti laiku. Pranešama, jog nuoma yra su sutartyje įrašyta išpirkos galimybe. Jei „Chelsea“ savo sezoną baigs pirmajame 14-tuke, ji taps privaloma.
2024-08-31

Įspūdingas dviejų „Chelsea“ žaidėjų pasiekimas – tą yra padariusios tik pirmo ryškumo žvaigždės

Sekmadienį Londono „Chelsea“ iškovojo vietą įsimintiniausių pastarųjų sezono pergalių. Išvykoje žaidę mėlynieji 6:2 nepasigailėjo „Wolverhampton Wanderers“ ekipos. Rungtynės tapo ypatingos ir dviem Londono klubo žaidėjams, kurie užfiksavo itin retai Anglijos „Premier“ lygoje pasitaikantį pasiekimą.
2024-08-26

„Chelsea“ treneris nušalino du svarbius žaidėjus – nebemato komandoje

London „Chelsea“ treneris Enzo Maresca patvirtino, kad Raheemas Sterlingas ir Benas Chilwellas treniruojasi atskirai nuo pagrindinės komandos ir turėtų palikti organizaciją prieš užsidarant žaidėjų perėjimo langui. R.Sterlingas nebuvo įtrauktas į „Chelsea“ sudėtį pirmose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse prieš „Manchester City“. Anglijos rinktinės krašto puolėjas prašė klubo „aiškumo“ dėl savo ateities.
2024-08-21

„Premier“ lygos čempionai sezoną pradėjo pergale išvykoje

Sekadienį centrinėje Anglijos „Premier“ lygos dvikovoje čempionų titulą ginanti „Manchester City“ ekipa svečiuose 2:0 palaužė Londono „Chelsea“ klubą. Pirmą rungtynių įvartį 18-ą minutę pelnė Erlingas Haalandas. Teisėjai dar pasitelkę VAR peržiūrinėjo, ar Silva nebuvo nuošalėje, tačiau įvartis nebuvo panaikintas.
2024-08-18

„Chelsea“ treneriu tapo „Championship“ laimėjęs Enzo Maresca

Londono „Chelsea“ baigė derybas ir pirmadienį oficialiai patvirtino, kad naujuoju ekipos treneriu taps 44-erių italas Enzo Maresca. E. Maresca su „Leicester City“ laimėjo antrą pagal pajėgumą Anglijos lygą bei iškovojo kelialapį į „Premier“ čempionatą. Jis „Chelsea“ trenerio poste pakeis Mauricio Pochettino.
2024-06-03

Oficialu: Mauricio Pochettino palieka „Chelsea“ trenerio postą

Pasibaigus „Premier“ lygos sezonui – netikėta žinia iš „Chelsea“ stovyklos. Pranešama, kad skiriasi klubo ir trenerio Mauricio Pochettino keliai. Teigiama, jog po įvykusios sezono apžvalgos argentinietis sutiko su pasiūlymu nutraukti bendradarbiavimą. Šios savaitės pradžioje M. Pochettino bendravo tiek ir su komandos vadovu Toddu Boehly, tiek ir su kitais jos vadovais. Po šių pokalbių nuspręsta pasukti skirtingais keliais. M. Pochettino komandą palieka vos po vienerių metų darbo.
2024-05-21

Fantastiškai atsitiesęs „Chelsea“ vis labiau taikosi į europinį turnyrą

Londono „Chelsea“ klubas išsikapstė iš nepavydėtinos padėties ir šventė gyvybiškai svarbią pergalę kovoje dėl europinių pozicijų. Mauricio Pochettino auklėtiniai išvykoje 3:2 (1:0) įveikė „Nottingham Forest“, nors šie dar 75 minutę pirmavo 2:1. Po 36 turų „aristokratai“ susilygino su „Newcastle“ ir abi komandos dabar turi po 57 taškus. 6 vietą Anglijoje užėmusi ekipa galės varžyti Konferencijų lygos atrankoje, o Londono klubas dabar žengia septintas.
2024-05-11

Patyręs brazilas vasarą paliks Londono „Chelsea“

Londono „Chelsea“ klubas nutarė atsisveikinti su vienu svarbiausiu gynybos žaidėju 39-erių Thiago Silva. Patyręs brazilas pas „aristokratus“ atvyko 2020-ųjų vasarą iš Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos ir jau pirmajame sezone padėjo Londono klubui laimėti UEFA Čempionų lygą. Šiandien išplatintame oficialiame pranešime paskelbta, jog centro gynėjas ekipą palis pasibaigus sezonui. Per keturis metus Anglijoje brazilas Londono gretose sužaidė daugiau nei 150 rungtynių.
2024-04-29

„Arsenal“ be gailesčio sutriuškino „Chelsea“ ekipą

Londono „Arsenal“ klubas iškovojo įspūdingą pergalę „Premier“ lygos rungtynėse, kai net 5:0 sutriuškino „Chelsea“ komandą. „Arsenal“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau penktąją minutę įsiveržė į priekį. Ataką tiksliai užbaigė Leandro Trossardas. Po keturių minučių kilo kontraversiškas epizodas. „Chelsea“ puolėjas Nicolas Jacksonas grubiai užmynė ant Takehiro Tomiyasu čiurnos, bet daugumos nuostabai, jam ne tik buvo neparodyta raudona kortelė, tačiau jis aplamai išvengė kortelės.
2024-04-24

Žingsniu arčiau titulo: „Manchester City“ prasibrovė į Anglijos taurės finalą

„Manchester City“ tęsia savo Anglijos taurės titulo gynybą. Šeštadienį taurės pusfinalio rungtynėse Pepo Guardiolos auklėtiniai iškovojo pergalę prieš Londono „Chelsea“. Jie dvikovą laimėjo rezultatu 1:0. Dvikovą „City“ klostėsi nelengvai. Jie labai ilgai ne tik nepelnė įvarčių, tačiau ir neturėjo gerų progų pasižymėti. Rungtynių baigtį išsprendė epizodas 84-ąją minutę.
2024-04-20

Po dar vienų lygiųjų Mauricio Pochettino įvardijo, ko trūksta „Chelsea“ komandai

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Sheffield United“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Mauricio Pochettino po šio susitikimo pripažino, jog auklėtiniams trūksta brandos. „Žinoma, kad žaidėjai buvo pavargę, tačiau šį kartą tai nėra pasiteisinimas, kodėl mes nelaimėjome rungtynių. Būdamas 52-ejų metų ir žiūrėdamas futbolą greitai supranti, kada komanda yra pasiruošusi kovoti ir kada ne.
2024-04-08

Varžovą nuvertinusi „Chelsea“ neįveikė „Sheffield United“

Anglijos „Premier“ lygoje toliau banguotą žaidimą demonstruoja Londono „Chelsea“. Du kartus rungtynėse pirmavę „aristokratai“ išvykoje nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių „Sheffield United“ 2:2 (1:1). Pirmajame kėlinyje „Chelsea“ išsiveržė į priekį po 11-ą minutę Thiago Silvos pelnyto įvarčio. Aikštės šeimininkai nesutriko ir lygybę rungtynėse 32-ą minutę atstatė Jaydenas Bogle‘as.
2024-04-07

Anglijos „Premier“ lygoje – skirtingi Londono klubų pasirodymai prieš autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti 30-ojo turo susitikimai. Sunkią pergalę šventė Londono „Tottenham“. Anksti įvartį praleidę šeimininkai galiausiai atsitiesė ir 2:1 palaužė „Luton“ komandą. Svečius į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Tahithas Chongas. Savo pranašumą „Luton“ sugebėjo išlaikyti iki antrojo kėlinio. Po pertraukos kamuolys atsidūrė svečių vartuose nuo gynėjo Issa Kabore, kuriam įskaitytas įvartis į savus vartus.
2024-03-30

„Premier“ lygoje „Chelsea“ įsirašė nelengvą pergalę

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.   Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai.
2024-03-12

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

„Liverpool“ pratęsimo stebukle iškovojo Anglijos taurę

Anglijos lygos taurės varžybose triumfavo „Liverpool“ komanda. Sekmadienį „Wembley“ stadione vykusiame finale Jurgeno Kloppo auklėtiniai po pratęsimo 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“. Pirmajame kėlinyje aktyviau žaidė „Liverpool“ klubas, bet pavojingiausia jo ataka priklausė „Chelsea“ komandai. Greitos atakos smaigalyje atsidūrė ir lengvą įvartį pelnė Raheemas Sterlingas. Visgi, po VAR peržiūros nuspręsta, jog jam asistavęs Nicolasas Jacksonas buvo atsidūręs nuošalėje.
2024-02-25

Per pridėtą rungtynių laiką 2 įvarčius pelnęs „Chelsea“ išplėšė pergalę prieš „Crystal Palace“

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus. Šeiminkus į priekį išvedė Jeffersonas Lerma, kuris 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.
2024-02-13

„Manchester United“ puolėjas 21-ą gimtadienį paminėjo įvarčiu ir pergale, „Chelsea“ apmaudžiai sudegė namuose

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“ futbolininkus. Tuo tarpu Londono „Chelsea“ namuose 2:4 (1:2) turėjo pripažinti „Wolves“ futbolininkų pranašumą.
2024-02-04

Įspūdingas „Chelsea“ talento šou nukalė dramatišką pergalę „Premier“ lygoje

Už 21-erių Cole'ą Palmerį vasarą 42 mln. svarų sterlingų „Manchester City“ ekipai atseikėjusi Londono „Chelsea“ trina rankomis. Įspūdingą formą Anglijos „Premier“ lygoje šiuo metu demonstruojantis atakuojantis saugas prisidėjo prie trijų „mėlynųjų“ įvarčių, o „Chelsea“ išvykoje 3:2 (2:0) įveikė „Luton“ futbolininkus.
2023-12-30

„Chelsea“ šventes apkartino pralaimėjimas „Wolves“ komandai

Sekmadienį „Wolves“ namuose 2:1 palaužė Londono „Chelsea“ komandą. Svečiams iš Londono tai buvo jau aštuntas pralaimėjimas sezone, po kurio jie lygoje žengia dešimti. Pirmajame kėlinyje puikią progą išvesti savo komandą į priekį turėjo Raheemas Sterlingas. Visgi, išbėgęs prieš vartininką jis nuginkluoti jo nesugebėjo. Antrąjį kėlinį pradėjo sėkmingas „Wolves“ kampinis. Galva kamuolį į vartus nukreipė Mario Lemina.
2023-12-24

Anglijos čempionai prarado taškus prieš lygos autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir „Crystal Palace“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Julianas Alvarezas 5-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Deanas Hendersonas. Rodri 16-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2023-12-16

„Premier“ lyga: „Man City“ nublanko prieš varžovus, pergalę iškovojo „Man United“

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti dar du mačai. Iš nesėkmingo ruožo išbristi nesugebėjo „Manchester City“ komanda, kuri išvykoje ji 0:1 nusileido Birmingemo „Aston Villa“. Į save nepanaši Pepo Guardiolos kompanija šiose rungtynėse atliko vos 2 smūgius, kai tuo tarpu varžovai į vartus atakavo net 22 kartus. Lemtingu rungtynėse tapo epizodas antrajame kėlinyje. 74-ąją minutę greitoje atakoje Leonas Bailey keturių varžovų apsuptyje sugebėjo surasti erdvės atlikti smūgį.
2023-12-07

Anglijoje prapliupo įvarčiais, o „Liverpool“ fantastiškame trileryje stebuklingai išsigelbėjo

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos ketverios rungtynės, kuriose netrūko įvarčių. Fantastiškus įvarčius pelniusi ir charakterį pademonstravusi „Liverpool“ komanda dėka dviejų vėlyvų atakų 4:3 palaužė „Fulham“ futbolininkus. 20-ąją minutę „Liverpool“ įsiveržė į priekį, kai preciziškai tikslų baudos smūgį atliko Trentas Alexanderis-Arnoldas. Jo smūgis į vartus įskriejo nuo skersinio. Persvara šeimininkai pasidžiaugė vos keturias minutes.
2023-12-03

Rungtynės – vienos iš tūkstančio: „Chelsea“ ir „Man City“ akistata pažymėta aštuoniais įvarčiais

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 4:4. Cole‘as Palmeris 12-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo pasiaukojančiai sužaidęs varžovas.
2023-11-12

Londono derbyje Jacksono įvarčių lietus palaužė be dviejų žaidėjų likusį „Tottenham“ klubą

Anglijos „Premier“ lygos Londono derbyje „Chelsea“ klubas 4:1 pasiekė pergalę prieš „Tottenham“, kuris daugiau nei 30 minučių žaidė be dviejų žaidėjų.
2023-11-07

„Chelsea“ patyrė dar vieną pralaimėjimą „Premier“ lygoje, o „Arsenal“ šventė pergalę

Anglijoje sužaistos „Premier“ lygos dešimtojo turo rungtynė. Šeštadienio dvikovų seriją „Premier“ lygoje nesėkmingai pradėjo „Chelsea“ atstovai. Jie namuose 0:2 nusileido „Brentford“ futbolininkams. Jau dešimtąją minutę „Chelsea“ buvo arti savo įvarčio. Visgi, Noni Madueke smūgis sudrebino vartų konstrukciją. Dar vieną progą po devynių minučių turėjo Marcas Cucurella, bet ir jam pasižymėti nepavyko. Neišnaudoję savo progų, šeimininkų atstovai buvo nubausti antrajame kėlinyje.
2023-10-28

Londono derbyje išsigelbėjęs „Arsenal" išplėšė lygiąsias su „Chelsea"

Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Londono miesto derbis tarp „Chelsea“ ir „Arsenal“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Cole‘as Palmeris 15-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.  Bukayo Saka 27-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-10-22

Škoto dėka magiškai išsigelbėję „raudonieji velniai“ įsirašė tris taškus

„Premier“ lygoje sužaisti dar keturi aštuntojo turo susitikimai. Įspūdingai savo rungtynėse išsigelbėjo „Manchester United“ komanda. Stringantys Eriko ten Haago auklėtiniai šeštadienį namuose tik per pridėtą laiką sugebėjo pralaužti oponentų gynybą ir dviem įvarčiais jo metu 2:1 palaužė „Brentford“ atstovus. Šiose rungtynėse nesėkminga šeimininams buvo 26-oji minutė.
2023-10-07

Ukrainiečio dėka „Chelsea“ pagaliau nutraukė įvarčių sausrą

Anglijos „Premier“ lygoje šiandien sužaistos paskutinės septintojo turo rungtynės. Londono derbyje susitiko „Fulham“ ir „Chelsea“ komandos: nors pastarieji žaidė išvykoje, jiems pavyko iškovoti pergalę ir nutraukti trijų iš eilės nesėkmingų rungtynių seriją. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 2:0 „mėlynųjų“ naudai. 18-ąją minutę „Chelsea“ sugebėjo nutraukti ilgą atkarpą be pelnyto įvarčio: po trijų „sausų“ rungtynių jiems pagaliau pavyko pasižymėti.
2023-10-03

„Tottenham“ sutriuškino „Burnley“, „Chelsea“ namuose krito prieš „Nottingham Forest“

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:2 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus.  Lyle‘as Fosteris 4-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Burnley“ ekipą į priekį 1:0. Heungas Min Sonas 16-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Cristians Romero per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1. Jamesas Maddisonas 54-ąją ...
2023-09-02

Smūgis „Chelsea“ ambicijoms: net mažumoje likęs „West Ham“ sutriuškino „aristokratus“

Sekmadienį įspūdingą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „West Ham“ ekipa, kuri liko dešimtyje, tačiau namuose 3:1 nugalėjo Londono „Chelsea“ klubą. 7-ą minutę Nayefas Aguerdas galva po kampinio nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė šeimininkus į priekį. Atrodė, kad 9-ą minutę „Chelsea“ uždirbs 11 metrų baudinį, tačiau netrukus buvo užfiksuota nuošalė. 28-ą minutę Carney Chukwuemeka pelnė pirmąjį savo įvartį už „Chelsea“ ekipą ir išlygino rezultatą.
2023-08-20

Azpilicueta po 11 praleistų metų komandoje atsisveikino su „Chelsea“

Cesaras Azpilicueta ketvirtadienį oficialiai patvirtino, jog palieka Londono „Chelsea“ klubą, kuriame praleido net 11 metų. „Tai yra pats sunkiausias laiškas, kurį man kada nors teko rašyti. Visgi norėjau būti tas, kuris tuo su jumis pasidalins. Po 11 praleistų neįtikėtinų sezonų, kurių metu išdidžiai laikiau aukštai iškėlęs mėlyną vėliavą, atėjo man laikas palikti „Chelsea“. Mūsų bendra kelionė prasidėjo 2012 metų rugpjūčio 24 dieną.
2023-07-06

„Man Utd“ gretas turėtų papildyti „Chelsea“ saugas Mountas

„Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ komandos pasiekė susitarimą dėl Masono Mounto sandorio, praneša Anglijos žiniasklaida. Pasak šaltinių, „Chelsea“ kiek anksčiau atmetė 55 mln. svarų sterlingų pateiktą „Raudonųjų velnių“ pasiūlymą. Visgi dabar „Man Utd“ sutiko sumokėti 55 mln. svarų sterlingų ir dar papildomus 5 mln. svarų sterlingų už įvairius priedus. Gerai žinomas futbolo žurnalistas Fabrizio Romano taip pat pranešė, jog M.Mountas po šio savaitgalio atliks medicininę patikrą.
2023-06-29

Abramovičius atsisako paaukoti Ukrainai 2,3 mlrd. svarų sterlingų

Buvęs Londono „Chelsea“ savininkas Romanas Abramovičius gali niekada nesumokėti 2,3 mlrd. svarų sterlingų, kuriuos yra skolingas Ukrainai, po Anglijos klubo pardavimo. R.Abramovičiui yra skirtos sankcijos po Rusijos pradėto karo Ukrainoje. Prieš klubo pardavimą pastarasis teigė, kad nori, jog visos pajamos būtų pervestos į labdaros fondą, abiejų Rusijos ir Ukrainos konflikto pusių poreikiams tenkinti. Toddas Boehly ir „Clearlake Capital“ sumokėjo 2,5 mlrd.
429 2023-06-18

„Chelsea“ sutriuškinęs „Man Utd“ užsitikrino bilietą į Čempionų lygą

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 sutriuškino Londono „Chelsea“ futbolininkus ir užsitikrino galimybę kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygos grupių etape. Casemiro 6-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Kai Havertzas 32-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2023-05-26

„Premier“ lygos titulą jau užsitikrinusi „Man City“ namuose nugalėjo „Chelsea“

Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą jau užsitikrinusi „Manchester City“ ekipa sekmadienį namuose 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“ klubą ir iškovojo jau 12 pergalę lygoje iš eilės. „Man City“ minimalų pranašumą susikrovė jau 12-ą minutę, kai pasižymėjo Julianas Alvarezas. 72-ą minutę „Man City“ dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas.
2023-05-21

Užtikrintai su „Chelsea“ susidorojęs „Arsenal“ klubas sugrįžo į pirmą „Premier“ lygos vietą

Antradienį Anglijos „Premier“ lygoje užtikrintą pergalę Londono derbyje iškovojo „Arsenal“, kurie 3:1 nugalėjo „Chelsea“. Dar pirmame kėlinyje „Arsenal“ mušė tris įvarčius – pasižymėjo Martinas Odegaardas (18‘ ir 31‘) bei Gabrielis Jesusas (34‘) – ir pasiuntė „Chelsea“ į nokdauną. Nors 65-ą minutę Noni Madueke dar rezultatą sušvelnino, tačiau žaidimas aikštelėje nekėlė abejonių, kas šiose rungtynėse švęs pergalę.
2023-05-03

Pochettino – favoritas stoti prie „Chelsea“ vairo

Sekmadienį žymus futbolo žurnalistas Fabrizio Romano paskelbė, kad didžiuliu Londono „Chelsea“ klubo favoritu tapti vyriausiuoju treneriu yra 51-erių metų strategas Mauricio Pochettino. „Chelsea“ ieško, kuo kitą sezone pakeisti atleistą Grahamą Potterį, o buvęs „Tottenham“ strategas M.Pochettino klubą vilioja dėl savo patirties. Su juo taip pat diskutuojama dėl įvairių detalių, galimų žaidėjų įsigijimų ir žaidimo idėjų.
2023-04-24

Bilietus į Čempionų lygos pusfinalį išplėšė „Real“ ir „Milan“ ekipos

Antradienio vakarą vyko dvi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosios rungtynės. Londone į kovą stojo „Chelsea“ ir titulą ginantys Madrido „Real“ futbolininkai. Tuo tarpu Italijoje susikovė „Napoli“ ir „Milan“ futbolininkai. Londone bilietą į Čempionų lygos pusfinalį iškovojo rezultatu 2:0 šeimininkus vėl nugalėjęs Madrido „Real“. Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo kelis neblogus šansus pasižymėti, bet išnaudoti progų nepavyko.
2023-04-19

Premier lygoje – „Chelsea“ ir „Tottenham" pralaimėjimai

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą. Evano Fergusono 10-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Conoras Gallagheris 13-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Kaoru Mitoma 26-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga sėkmingai atrėmė kamuolį.
2023-04-15

Lampardo sugrįžimą paženklino „Chelsea“ pralaimėjimas prieš „Wolves“, „Tottenham“ namuose įveikė „Brighton“

Londono „Chelsea“ vairą laikinai perėmusio Franko Lampardo vadovaujama komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Wolves“ futbolininkų pranašumą. Matheusas Nunesas 31-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė „Wolves“ į priekį 1:0. Diego Costa 37-ąją minute atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas ir pasižymėti nepavyko.
2023-04-08

Lampardas tapo laikinuoju „Chelsea“ treneriu

Frankas Lampardas pasirašė su Londono „Chelsea“ kontraktą ir taps Anglijos klubo vyriausiuoju treneriu iki birželio mėnesio. 44-erių metų specialistas dirbs su „mėlynaisiais“ artimiausius du mėnesius tol, kol „Chelsea“ nuosekliai vykdys ilgalaikio vyriausiojo trenerio paieškas. Priminsime, jog „Chelsea“ klubas kiek anksčiau iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Grahamą Potterį, su kuriuo buvo pasirašytas ilgalaikis kontraktas.
2023-04-06

„Premier“ lygoje – 2 neįskaityti „Chelsea“ įvarčiai ir nulinės lygiosios su „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Mateo Kovačičius 6-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau varžovas sėkmingai blokavo kamuolį. Kai Havertzas 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.   Reece‘as Jamesas 25-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinką, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.
2023-04-05

Trenerį atleidęs „Chelsea“ domisi prieš savaitę darbo netekusiu Nagelsmannu

Dar visai neseniai Londono „Chelsea“ klubas atleido jau antrąjį trenerį ši sezoną. Artėjant UEFA čempionų lygos ketvirtfinaliui ekipa ieško naujo specialisto. Žurnalistas Fabrizio Romano teigia, kad „Chelsea“ domisi Julianu Nagelsmannu, kuris prieš savaitę buvo atleistas iš trenerio pareigų  Miuncheno „Bayern“ ekipoje. Po stratego atleidimo daugelis garsių Europos klubų išreiškė susidomėjimą, o tarp jų ir Londono ekipa.
2023-04-04

Permainos „Chelsea“ klube – atleistas vyriausiasis treneris

Londono „Chelsea“ klubas sekmadienį oficialiai pranešė, jog iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Grahamą Potterį. „Chelsea“ praneša, jog G. Potteris paliko klubą. Grahamas sutiko bendradarbiauti su komanda, kad palengvintų sklandų perėjimą. Per savo praleistą laiką Grahamas „Chelsea“ nuvedė į Čempionų lygos ketvirtfinalį, kur susitiks su Madrido „Real“. „Chelsea“ norėtų padėkoti Grahamui už jo visas įdėtas pastangas ir indėlį bei linki sėkmės ateityje“, – skelbiama „mėlynųjų“ pranešime.
2023-04-03

„Premier“ lygoje pergalės šventė „Chelsea“, „Tottenham“ ir „Man City“ klubai

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. Benas Chilwellas 11-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Kiernanas Dewsbury Hallas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-11

„Premier“ lygoje įvykusiame Londono miesto derbyje – „Tottenham“ pergalė prieš „Chelsea“

„Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono miesto derbyje 2:0 nugalėjo „Chelsea“ futbolininkus. Pierre‘as Emile‘is Hojbjergas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Rungtynių teisėjas pirmojo kėlinio pabaigoje nubaudė Hakimą Ziyechą raudona kortele, tačiau po VAR peržiūros pakeitė šį savo sprendimą ir žaidėjui parodė geltoną kortelę.
2023-02-26

Enzo Fernandezo istorija: „Benficos“ iškeltas talentas klubo vertę išaugino dešimteriopai

Iki paskutinės Europos perėjimų lango dienos pabaigos likus mažiau nei trims valandoms, sausio 31-osios vakarą, 21.15 Portugalijos bei Anglijos laiku visi reikiami parašai buvo sudėti. Taip baigėsi mėnesį trukusios klubų derybos dėl pasaulio čempiono argentiniečio vidurio saugo 22-iejų metų Enzo Jeremiaso Fernandezo perėjimo iš Lisabonos „Benfica“ į Londono „Chelsea“. Perėjimas Anglijos klubui kainavo 106,8 milijonus svarų. Arba 121 milijoną eurų. Ši suma Didžiojoje Britanijoje – rekordinė.
2023-02-04

„Premier“ lygoje – nulinės „Chelsea“ ir „Fulham“ klubų lygiosios

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Fulham“ komandų  baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Andreas Pereira 25-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį. Kai Havertas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Raheemas Sterlingas 63-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.