leicester

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leicester“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leicester“.

Anglijoje – itin svarbios „Arsenal“ ir „Everton“ pergalės

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Leeds United“ futbolininkus. Eddie Nketiah jau 5-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Pastarasis po vos penkių minučių tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Luke’as Aylingas 27-ąją minutę po VAR peržiūros už grubią pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti deši...
2022-05-08

„Premier“ lygoje dramatišką pergalę iškovojo „Newcastle United“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos 33-ojo turo rungtynės. Dramatišką pergalę iškovojo „Newcastle United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė „Leicester City“. 19-ąją minutę pirmieji įsiveržė į priekį svečiai, kai pasižymėjo Ademola Lookmanas. Bet jau 30-ąją Bruno Guimaraesas atstatė pusiausvyrą mače bei rezultatą išlygino.
2022-04-17

„Real“ nori stiprintis žiemą – metė tinklus ant „Leicester“ gynėjo

Turkijos gynėjas Caglaras Soyuncu, rungtyniaujantis Anglijos „Premier“ lygoje už „Leicester“, gali pratęsti savo karjerą Ispanijos pirmenybėse. Apie tai praneša „Goal.com“. Pasak žurnalistų, Madrido „Real“ vadovai planuoja pateikti pasiūlymą Anglijos klubui jau šią žiemą. „Leicester“ neprieštarautų atsisveikinti su turku, jei ispanai sumokėtų 45 mln. eurų. 25-ų futbolininkas už „Leicester“ žaidžia nuo 2018-ųjų. Jo dabartinė sutartis galioja iki 2022/23 sezono pabaigos.
2021-09-27

Svarbią pergalę iškovojusi „Chelsea“ priartėjo prie Čempionų lygos

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:1 įveikė „Leicester City“ futbolininkus ir pakilo turnyrinėje lentelėje į trečiąją vietą. Benjaminas Chilwellas 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Timo Werneris 22-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.
2021-05-19

Finale „Chelsea“ nugalėjęs „Leicester City“ iškovojo FA taurę

„Leicester City“ Anglijos FA taurės finale minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Londono „Chelsea“ futbolininkus ir pirmą kartą klubo istorijoje tapo šio turnyro nugalėtojais. Jamie Vardy 16-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs. Caglaras Soyuncu 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2021-05-15

„Man Utd“ vasarai ruošia įspūdingą biudžetą, taikinyje trys žaidėjai

Pasak „Daily Star“, „Manchester United“ apsisprendė dėl žaidėjų, kurie vasarą galėtų sustiprinti komandą. „Raudonieji velniai“ savo gretose nori matyti „Aston Villa“ gynėją Tyrone'ą Mingsą, „Leicester“ saugą Jamesą Maddisoną ir „Borussia“ puolėją Jadoną Sancho. Pranešama, kad klubas gaus 150 mln. eurų šiems pirkiniams. Pasak „Transfermarkt.com“, J.Maddisono rinkos vertė siekia 55 mln. eurų, T.Mingso – 27 mln. eurų, o J.Sancho – 100 mln. eurų.
2021-01-28

„Chelsea“ sudorojęs „Leicester“ tapo „Premier“ lygos lyderiu

„Leicester City“ Anglijos „Premier“ lygoje 2:0 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Wilfredas Ndidi jau 6-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0 Jameso Maddisono 15-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs. Callumui Hudsonui-Odoi 33-ąją minutę nepavyko perkelti kamuolio per vartininką, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.
2021-01-20

Oficialu: „Chelsea“ už 50 mln. įsigijo Chilwellą

Londono „Chelsea“ komandą papildė „Leicester“ gynėjas Benas Chilwellas. 23 metų anglas su naujuoju klubu pasirašė ilgalaikį penkerių metų trukmės kontraktą. „Džiaugiuosi prisijungęs prie „Chelsea“ komandos. Noriu būti šios jaunos komandos sudėties dalimi, kurią į priekį ves Frankas Lampardas, o mes kitą sezoną kovosime dėl titulų.
2020-08-26

90 minučių iki triumfo Anglijoje – kapitonas padovanojo žūtbūtinę „Man City“ pergalę

Viena pergalė. Tiek iki triumfo Anglijos „Premier“ lygoje liko „Manchester City“ klubui, priešpaskutiniame ture laimėjusiam dramą prieš „Leicester“ futbolininkus. „Man City“ namuose svečius iš Lesterio įveikė tik po atkaklios kovos – savų žiūrovų akivaizdoje miestiečiai šventė 1:0 (0:0), o vienintelį rungtynių įvartį iš maždaug 30-ies metrų fantastiniu smūgiu pelnė kapitonas Vincentas Kompany.
2019-05-06

Dėl vietos Čempionų lygoje kovojantis „Arsenal“ sutriuškintas Lesteryje

Trečią iš eilės ir ketvirtą per paskutines penkerias rungtynes pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje patyrė Londono „Arsenal“ futbolininkai. 36-ojo turo rungtynėse „Arsenal“ liko dešimtiese ir išvykoje neturėjo jokių vilčių prieš „Leicester“ – pralaimėta 0:3 (0:0). Svečiai jau 36-ąją mačo minutę liko mažumoje, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo saugas Ainsley Maitlandas-Nilesas. Kiekybinę persvarą „Leicester“ išnaudojo 59-ąją minutę, kai šeimininkus į priekį išvedė Youri Tielemansas.
2019-04-28

„Leicester“ Anglijos „Premier“ lygoje pakilo į septintą poziciją

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos trejos 33-ojo turo rungtynės, po kurių „Leicester“ futbolininkai pakilo į septintą turnyrinės lentelės vietą. „Leicester“ išvykoje 4:1 (1:0) sudaužė absoliučius lygos autsaiderius „Huddersfield“. Du įvarčius pelnė Jamie Vardy (48 ir 84 min.), po vieną Youri Tielemansas (24 min.) ir Jamesas Maddisonas (79 min.). Paguodos įvartį šeimininkams pelnė Aaronas Mooy’us (52 min.
2019-04-06

„Tottenham“ šventė pergalę ir toliau nepaleidžia lyderių

Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai įsirašė pergalę 26-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse ir toliau kvėpuoja lyderiams į nugarą. Sostinės ekipa namie 3:1 (1:0) įveikė „Leicester“. Nugalėtojams įvarčius mušė Davinsonas Sanchezas (33 min.), Christianas Eriksenas (63 min.) ir Sonas Heung-Minas (90+1 min.). Vienintelį svečių įvartį pasiekė Jamie Vardy (76 min.). Po šios pergalės „Tottenham“ (60 tšk.) toliau išliko trečioje vietoje.
2019-02-10

„Arsenal“ galingai sugrįžo į pergalių kelią „Premier“ lygoje

21-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie namie 4:1 (1:0) sutriuškino „Fullham“. Įvarčius nugalėtojams mušė Granitas Xhaka (23 min.), Alexandre’as Lacazette (55 min.), Aaronas Ramsey (79 min.) ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas (83 min.). Svečiams įvartį pelnė Aboubakaras Kamara (69 min.). „Arsenal“ lieka penktoje vietoje su 41 tašku. „Fullham“ lieka priešpaskutinėje vietoje su 14 taškų.
2019-01-01

„Leicester City” stebukladarys grįžta gelbėti „Premier” lygos autsaiderių

2016-aisiais viso pasaulio futbolo bendruomenė stebėjo neįtikėtiną stebuklą, kai vos iš Anglijos „Premier” lygos neiškritusi „Leicester City” komanda vėliau sugebėjo sensacingai triumfuoti čempionate. Lesterio ekipą tuo metu treniravo kuklusis italas Claudio Ranieri. Trečiadienį buvo pranešta, kad strategas, po kelių Prancūzijoje pralaistų metų, grįžta į Anglija ir stoja prie Londono „Fulham” vairo.
2018-11-14

Savo akimis degantį sraigtasparnį matęs vartininkas davė pirmą interviu

Spalio pabaigoje Anglijos futbolo bendruomenę ir visą šalį sukrėtė kraupi tragedija – Lesteryje, šalia „King Power” stadiono nukrito ir sudegė „Leicester City” savininko Vichai Srivaddhanaprabha sraigtapsarnis. Išgventi nepavyko nei vienam iš penkių tailandiečio sraigtasparnyje buvusių žmonių, o tokios šokiruojančios naujienos iškart apskriejo visą pasaulį.
2018-11-04

Tragedija Anglijoje – šalia stadiono sudužo „Leicester“ savininko sraigtasparnis

Milžiniška tragedija sukrėtė Anglijos sporto pasaulį – Lesteryje po „Premier“ lygos rungtynių šalia „King Power Stadium“ sudužo ir sudegė vietos „Leicester“ ekipos savininko Vichai Srivaddhanaprabha sraigtasparnis. Nelaimė įvyko automobilių stovėjimo aikštelėje. Kol kas niekas nepraneša, ar sraigtasparnyje buvo 61-erių vyras. Vis tik jis į jam priklausančios komandos rungtynes namų stadione visada atvykdavo ir išvykdavo nuosavu sraigtasparniu.
2018-10-28

Sadio Mane pratęsė įvarčių fiestą, „Liverpool“ – pergalių seriją

Sadio Mane pratęsė įvarčių fiestą, o „Liverpool“ klubas – pergalių seriją Anglijos „Premier“ lygoje. Tiesa, po grubios vartininko Alissono klaidos nepavyko pirmą kartą šiame sezone nepraleisti nė vieno įvarčio. Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 2:1 (2:0) palaužė „Leicester“ futbolininkus. Svečiai galingai pradėjo rungtynes ir jau 10 min. tai virto įvarčiu. Pasižymėjo Sadio Mane, kuriam tai buvo jau ketvirtasis įvartis šiame „Premier“ lygos sezone. 45 min.
2018-09-01

Anglijoje Londono „Chelsea“ prarado taškus prieš dešimtiese žaidusį „Leicester“

Anglijos „Premier“ lygos 23-ojo turo rungtynėse taškus prarado Londono „Chelsea“ klubas, nesugebėjęs įveikti dešimtiese žaidusio „Leicester“ - rungtynėse baigėsi 0:0. Svečiai mažumoje liko 68-ąją minutę, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Benjaminas Chilwellas. Dvi korteles jis sugebėjo užsidirbti per penkias minutes. Su 47 taškais „Chelsea“ liko trečioje turnyrinės lentelės vietoje, „Leicester“ - aštunti (31 tšk.
2018-01-13

Anglijos „Premier“ lygoje - „Arsenal“ ir „Chelsea“ pergalės

Anglijos „Premier“ lygos 18-ojo turo rungtynėse pergales įsirašė trys Londono klubai - „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Crystal Palace“. „Arsenal“ 1:0 (1:0) įveikė „Newcastle“. Vienintelį įvartį 23-ąją minutę pelnė Mezutas Ozilas. „Chelsea“ taip pat 1:0 (1:0) nugalėjo „Southampton“. Pirmo kėlinio pabaigoje per pridėtą laiką pasižymėjo Marcosas Alonso. „Crystal Palace“ klubas 3:0 (2:0) įveikė „Leicester“ klubą, rungtynes baigusį dešimtiese.
2017-12-16

Nepaisant didelių išlaidų, Anglijos klubas atleido garsųjį olandą

Ronaldas Koemanas neteko darbo Liverpulio „Everton“ klube – tai kaina už prastą sezono pradžią, kai komanda atsidūrė iškritimo zonoje, nepaisant 170 mln. eurų investicijų į naujus futbolininkus. Olandas atleistas per antrąjį mėnesį savo antrajame sezone „Everton“. Sekmadienį R. Koemano treniruojamas klubas 2:5 pralaimėjo Londono „Arsenal“ ir liko be pergalės penktajame mače iš eilės.
2017-10-24

Staigmena: „Leicester“ stebuklą sukūręs Claudio Ranieri dirbs kukliame Prancūzijos klube

Anglijos „Premier“ lygos stebuklą su „Leicester City“komanda sukūręs Claudio Ranieri nusprendė savo karjerą tęsti kuklioje Prancūzijos čempionato vidutiniokų komandoje – „Nantes“. 2015–2016 metų „Premier“ lygos čempionų titulą su Lesterio ekipa laimėjęs 65-erių italas kito sezono viduryje buvo atleistas, kai „Leicester“ sekėsi kur kas prasčiau. Iki pat vasaros C. Ranieri buvo be darbo, tačiau jį viliojo ne vienas kur kas pajėgesnis klubas.
2017-06-15

„Leicester City“ futbolininkai kelia į viršų „Premier“ lygos titulą

Nuostabaus palaikymo paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos namų rungtynėse sulaukę „Leicester City“ komandos futbolininkai atsidėkojo savo gerbėjams. Šeštadienio vakarą jie 37-ojo turo susitikime rezultatu 3-1 įveikė Liverpulio „Everton“ ekipą ir kėlė į viršų iškovotą titulą. „Leicester“ futbolininkai žaidė atsipalaidavę ir varžovams rodė savo meistriškumą. Jau penktą minutę šeimininkus į priekį išvedė Jamie Vardy, kuris iš keleto metrų vienu lietimu puikiai uždarė Andy Kingo perdavimą.
2016-05-07

Sužinokite, kiek jie laimėjo: 24 žmonės statė, kad Anglijos čempionu taps „Leicester City“

Tikrove tapusi pasaka – taip dažniausiai apibūdinama „Leicester City“ klubo kelionė į „Premier“ lygos sostą šiais metais. „Business Insider“ praneša, kad 47 žmonės ryžosi statyti lažybų kontorose, kad Anglijos čempionais taps Lesterio komanda, nors koeficientas buvo niekinis – 5000 prie 1. Pirmadienį vakare po lygiųjų 2:2 rungtynėse tarp „Tottenham“ ir „Chelsea“ visi „Leicester City“ sirgaliai pradėjo tikriausiai ne vieną dieną truksiančią fiestą.
2016-05-03

Futbolo stebuklas įvyko – „Chelsea“ padovanojo „Leicester“ klubui „Premier“ lygos titulą

Pirmadienį vakare „Premier“ lygoje galiausiai įvyko visą sezoną brendusi sensacija. Praėjusiais metais dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojusi „Leicester“ ekipa 2015/16 metų sezone tapo „Premier“ lygos čempionė. Tiesa, pats „Leicester“ klubas pirmadienį nežaidė, o darbą už juos atliko Londono „Chelsea“ ekipa. „Aristokratai“ namuose lygiosiomis 2:2 (0:2) sužaidė su antroje vietoje esančia Londono „Tottenham“ ekipa ir panaikino visus „Tottenham“ šansus laimėti lygą.
2016-05-03

„Leicester“ ekipai nepavyko užsitikrinti čempionų titulo

Sekmadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos tris 36-to turo rungtynės. Savo šansą čempionais tapti turėjo „Leicester“ ekipa, tačiau „lapės“ išvykoje lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su Mančesterio „United“ klubu. Pirmoje pozicijoje esančiai „Leicester“ reikėjo pergalės norint tapti čempionais, tačiau šio momento dar teks palaukti.
2016-05-01

„Leicester“ namuose prarado svarbius taškus, „Liverpoolis“ laimėjo

Sekmadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos dar tris 34-to turo rungtynės. Dėl titulo kovojantį „Leicester“ ekipa namuose prarado du svarbius namuose. „Lapės“ namuose rezultatu 2:2 (1:0) namuose sužaidė su „West Ham United“ ekipa. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. 18-ąją minutę „lapių“ žvaigždė Jamie Vardy dar vienu tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Antrasis kėlinys „Leicester‘ futbolininkams nesiklostė taip sėkmingai.
2016-04-17

„Leicester“ žengė dar vieną svarbų žingsnį link čempionų titulo

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos trejos 33-io turo rungtynės. Ir toliau prie čempionų titulo sėkmingai artėja „Leicester City“ klubas. „Lapės“ išvykoje rezultatu 2:0 (0:0) nugalėjo iškritimo zonoje esančią „Sunderland“ ekipą. Pirmoje vietoje esanti Lesterio ekipa į priekį išsiveržė 66-ąją minutę. Šį sezoną suspindėjęs Jamie Vardy aplėnkę varžovų gynėją ir išbėgęs vienas prieš vartininką šį nuginklavo.
2016-04-10

„Premier“ lygoje J.Vardy nepasigailėjo „Liverpool“ futbolininkų

Antradienį netradiciškai buvo sužaistos aštuonios „Premier“ lygos rungtynės. Ir toliau stebuklą kuria „Leicester“ futbolininkai, kurie šįkart namuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Liverpool“ vienuolikę. „Premier“ lygoje prieš sezoną daugelio nurašyti Leicester „City“ futbolininkai ir toliau išlaiko pirmą poziciją lygoje. Lapės namuose nepasigailėjo ir legendinio „Liverpool“ klubo. Pirmjame kėlinyje abi komandos žaidė atvirą, atakuojantį futbolą, tačiau nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko.
2016-02-02

Londono „Chelsea“ namuose stebuklingai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 22-asis turas. „Stamford Bridge“ stadione Londono „Chelsea“ išplėšę neįtikėtinas lygiąsias rezultatu 3:3 (0:0) prieš Liverpulio „Everton“ ekipą. Buksuojantis „Chelsea“ futbolininkai namuose tik pačiame rungtynių gale sugebėjo išsigelbėti prieš „Everton“ klubą. Anglijos čempionai pirmajame kėlinyje atrodė žymiai silpnesni už savo varžovus, o antrojo kėlinio pradžioje kamuolys pirmą kartą krito į „Chelsea“ vartus.
2016-01-16

L. van Gaalo auklėtiniai patyrė eilinį pralaimėjimą „Premier“ lygoje

Kol daugelis aukščiausių Europos lygų klubų šventiniu laikotarpiu ilsisi, Anglijos „Premier“ klubai ir toliau žaidžia. Pirmieji ant vejos žengė Stoke „City“ ir Mančesterio „United“ futbolininkai. Pergalę rezultatu 2:0 (2:0) šventė šeimininkai, Stoke futbolininkai.
2015-12-26

Garsųjį S. G. Erikssoną vilioja Irano milijonai

Buvęs Anglijos rinktinės treneris Svenas Goranas Erikssonas karjerą veikiausiai tęs Irane. 63 metų specialistas derasi su aštuoniskart šalies čempionate triumfavuso Teherano „Persepolis“ klubo vadovais. Spalio mėnesį Erikssonas buvo atleistas iš Anglijos antrosios lygos „Leicester“ komandos, o į egzotiškąjį Iraną jį suviliojo 1,15 milijono eurų pasiūlymas.
2011-11-24

„Leicester“ klubas atleido S. Erikssoną

Antrajame Anglijos futbolo divizione rungtyniaujanti „Leicester City“ vienuolikė atleido savo trenerį Sveną Goraną Erikssoną, kuris nuvylė komandos savininkus savo treniravimu. Anot šaltinių, buvęs „Manchester City“ klubo treneris nevykdė tinkamai klubo vadovų reikalavimų, kurie prieš sezoną buvo kategoriški – iškovoti kelialapį į „Premier“ lygą, o kantrybės taurę perpildė sekmadienį namuose patirtas sutriuškinimas prieš autsaiderę – Londono „Milwall“ ekipą.