lecce

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lecce“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lecce“.

„Juventus“ Italijos lygoje sutriuškino „Leece“ futbolininkus

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Lecce“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Nikola Krstovičus jau 5-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.  Nors pirmajame kėlinyje Turino futbolininkai dar susikūrė kelias pavojingas progas, tačiau pasižymėti nepavyko.
2024-01-22

Lietuvos futbolo talentas spėjo palikti Italiją: negaliu sakyti, kad valdžia reagavo gerai

Keltai, traukiniai, autobusai ir netgi „Spartan“ lėktuvas. Taip pastarąją savaitę atgal į gimtinę buvo kuo skubiau grąžinami po pasaulį išsibarstę lietuviai. Į Italijos prestižinės „Serie A“ futbolo lygos duris besibeldžiantis jaunasis Lietuvos futbolo talentas Augustas Dubickas viso to išvengė, kaip paaiškėjo vėliau, galbūt didelio atsitiktinumo dėka. 19-metis Marijampolės „Sūduvos“ akademijos talentas iš Lietuvos į Italiją persikėlė prieš trejus metus.
2020-03-23

Paskelbta Lietuvos U-21 rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos rungtynėms

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė artimiausiu metu pradės pasiruošimą Europos čempionato atrankos rungtynėms su Suomija ir Lenkija, o vyriausiasis treneris Caritas Falchas paskelbė į stovyklą pakviestų žaidėjų sąrašą. Paskelbtame sąraše yra 10 užsienyje žaidžiančių futbolininkų, tarp kurių yra ir pirmą kartą kvietimą į rinktinę gavę futbolininkai.
2018-03-09

UEFA Čempionų lygos trenerių 11-ukas

Antradienį startuoja antrasis Čempionų lygos turas. Jį UEFA svetainė pasitinka pristatydama iš buvusių futbolininkų, kurie dabar dirba treneriais, sudarytą vienuolikę. UEFA pasirinko šiuolaikišką 3-5-1-1 taktinę schemą. Vartininkas – Senolas Gunesas (Stambulo „Bešiktaš“) S. Gunesas, gindamas Trabzono „Trabzonspor“ vartus, šešiskart tapo Turkijos čempionu ir laimėjo tris šalies taures.
2017-09-26

Jaunimo rinktinės sudėtyje – trys naujokai

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinės treneris Caritas Falchas paskelbė žaidėjų sudėtį, kuri ruošis Europos čempionato atrankos rungtynėms su Danija. Iš 23 futbolininkų, kurie dalyvaus rinktinės stovykloje, 10 atstovauja užsienio klubams. Po sunkios traumos atsigavo ir po ilgos pertraukos rinktinėje bus „Koln“ klube rungtyniaujantis Manfredas Ruzgis.
2017-08-23

Turbūt kvailiausias ir gėdingiausias futbolininko poelgis

Ar esate kada nors padarę tokį kvailą dalyką, apie kurį geriau niekam nepasakotumėte? Jei taip, tuomet puikiai suprasite „Lecce“ klubo narį Ousmane Drame. Yra tik vienas skirtumas – visas pasaulis sužinojo apie kvailą jo poelgį. Pirmadienio rytą Lečės mieste O.Drame nusprendė pasinaudoti prostitutės „paslaugomis“. 20-metis atakuojantis saugas pasimylėjo su juodaode moterimi kilusią iš Nigerijos., tačiau po šių linksmybių ir prasidėjo visos futbolininko bėdos.
2013-04-24

Panevėžio „Ekranas“ prieš Čempionų lygos dvikovas žada stiprintis

Panevėžio “Ekranas" šią savaitę sulaukė trijų futbolininkų, kurie bandys papildyti komandą. Ar jie liks ekipoje, paaiškės artimiausiu metu rašo fkekranas.lt. Prie komandos prisijungė Klaipėdoje gimęs Edvinas Girdvainis. Devyniolikmetis žaidėjas prieš porą metų išvyko į Italiją, „Padova“ komandą, čia rungtyniavo „Primavera“ čempionate. Futbolininkas gali rungtyniauti centrinio gynėjo pozicijoje. Taip pat atvyko kitas centro gynėjas André Mollestam.
2012-06-29

„Serie A“: „Roma“ kitą sezoną gali nebežaisti Europos turnyruose

Šeštadienį buvo žaidžiamos dvejos priešpaskutino Italijos „Serie A“ XXXVII turo rungtynės. Sezono antroje pusėje sąvojo žaidimo neradanti „Roma“ nesugebėjo įveikti „Catania“ vienuolikės. Mačas baigėsi lygiosiomis 2-2, o tai reiškia, kad nuo vietos Europos lygoje Italijos sostinės klubą skiria trys taškai ir Luiso Enriques auklėtiniai turi tik teorinius šansus patekti į antrą pagal stiprumą Europos turnyrą.
2012-05-06

„Napoli“ vartininkas atsiprašė kamuolius padavinėjusio berniuko už savo šiurkštų elgesį

„Napoli“ vartininkas Morganas De Sanctis per praėjusio sekmadienio mačą prieš „Lecce“ aprėkė kamuolius padavinėjusį berniuką, nes jam pasirodė, kad šis per greitai įmetė kamuolį į aikštę. Po rungtynių, kurias Neapolio ekipa laimėjo 0-2, italas atsiprašė berniuko ir jį pabučiavo bei įteikė savo marškinėlius.
2012-04-27

Kodėl „Napoli“ vartininkas liūdėjo dėl savo komandos įmušto įvarčio?

Dar 2011 metų pabaigoje „Napoli“ šventė pergalę Italijos čempionate, tačiau nuostabą sukėlė ekipos vartininko Morgano De Sanctiso reakcija. Komandos draugams pelnius ketvirtą įvartį bei įtvirtinus pergalę prieš „Lecce“ 4-2, kameros nukrypo į vartų sargą, kuris ne tik nesidžiaugė, bet ir skėsčiojo rankos bei kraipė galvą lyg pats būtų padaręs klaidą. Kadangi Italijoje netrūksta skandalų dėl neteisėto futbolininkų bendradarbiavimo su lažybininkais, kilo įtarimas, kodėl italas taip elgiasi.
2012-01-11

Futbolo komentavimas itališkai „rauna stogą“

Jeigu daugelis futbolo komentatorių pasižymi neutralumu ir susilaikymu, tai to negalima pasakyti apie Tiziano Crudeli, kuris iš meilės italų „Milan“ komandai atiduotų paskutinius marškinius, rašo „Sport Bild“. Viename mėgstamiausių italų televizijos šou „Diretta stadio“ komentuojantis T. Crudeli praėjusį savaitgalį išgyveno daugybę jausmų stebėdamas savo mylimos ekipos rungtynes.
2011-10-28

Italijoje – „Palermo“ futbolininkų pergalė

Ketvirtadienį vėlai vakare sužaistose paskutinėse Italijos „Serie A“ pirmenybių VIII turo rungtynėse pergalę iškovojo „Palermo“ futbolininkai. „Juodai-rožiniai“ savų žiūrovų akivaizdoje sausu rezultatu 2-0 palaužė „Lecce“ vienuolikės pasipriešinimą ir pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą. „Lecce“ žengia priešpaskutinė čempionato pozicijoje. „Palermo“ 2 - 0 „Lecce“ 27' [1 - 0] M.R. Pinilla (iš 11 m. baudinio), 77' [2 - 0] A. Hernandez.
2011-10-28

„Milan“ ekipa atsitiesė po trijų praleistų įvarčių ir nukovė „Lecce“

Italijos čempionas „Milan“ įrodė, kad trijų įvarčių pranašumas negarantuoja pergalės. Triuškinančiai pralaimėję pirmąjį kėlinį „Lecce“ ekipai, po pertraukos Massimo Allegri auklėtiniai sudaužė varžovus bei iškovojo pergalę 4-3. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis saugas Kevinas Prince'as Boatengas.
2011-10-23

M. Stankevičiaus ekipa įveikė „Milaną“

Italijos futbolo čempionato 26-ojo turo rungtynėse sekmadienį Genujos „Sampdoria“ komanda, kuriai atstovauja Marius Stankevičius, namuose 2:1 (1:0) įveikė „AC Milan“ futbolininkus ir iškovojo aštuntąją pergalę. Genujos komandai įvarčius pelnė A. Cassano (33 min.) ir G. Pazzini (51 min.). 80-ąją min. rezultatą sušvelnino Milano klubo žaidėjas A. Pato. M. Stankevičius žaidė iki 84-osios min. „Sampdoria“, po 26 rungtynių turinti 32 taškus, užima 14-ąją vietą.
2009-03-02

M. Stankevičius įmušė įvartį, o „Sampdoria“ šventė pergalę!

Vakar buvo sužaista dešimt Italijos „Serie A“ čempionato 21-ojo turo rungtynių. Ypač sėkmingai jos susiklostė Lietuvos rinktinės gynėjui Mariui Stankevičiui – Genujos „Sampdoria“ šventė retą pergalę, o mūsiškis įmušė antrąjį savo įvartį sezone. Turnyrinės lentelės antroje pusėje esanti „Sampdoria“ savo aikštėje priėmė Romos „Lazio“ futbolininkus. Susitikimo pradžia šeimininkams susiklostė puikiai – jau 13 minutę juos į priekį išvedė taiklus Gennaro Delvecchio smūgis.
2009-01-29

M. Stankevičius: „Mano įvartis – gražus, bet sunkiai pasiektas“

Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius įspūdingu smūgiu galva pagaliau atidarė savo įvarčių sąskaitą Italijos „Serie A“ čempionate ir nulėmė svarbią „Sampdoria“ pergalę. Po mačo lietuvis neslėpė džiaugsmo, bet tikino, kad įvartis buvo pasiektas sunkiai.
2008-11-17

Italijoje - įspūdingas M. Stankevičiaus įvartis ir „Sampdoria“ pergalė

Šiandien Italijoje buvo sužaistos septynerios „Serie A“ čempionato rungtynės, kuriose pirmą savo įvartį pelnė Marius Stankevičius - lietuvis pasižymėjo įspūdingu galvos smūgiu 61 minutę ir padėjo Genujos „Sampdoriai“ pasiekti pergalę namuose prieš „Lecce“ futbolininkus rezultatu 3:2 (2:0). M. Stankevičius aikštėje pasirodė tik po keitimo 41 minutę, kai jo klubas jau pirmavo 2:0. Nors varžovams pavyko sušvelninti rezultatą 55 minutę, mūsiškis į tai atsakė puikiu smūgiu galva permesdamas kamuolį...
2008-11-16

Italijos „Serie A“ čempionate – dar viena M.Stankevičiaus ekipos nesėkmė

Vakar Italijos „Serie A“ čempionate buvo sužaisti likę aštuoni 11-o turo susitikimai. Dar vieną pralaimėjimą išvykoje patyrė Genujos „Sampdoria“ su Mariumi Stankevičiumi, kuri 0:2 (0:1) nusileido vienai pirmenybių lyderių „SSC Napoli“ vienuolikei ir nukrito į 16-ą turnyrinės lentelės vietą. Įvarčius nugalėtojams pelnė: 23 min. Daniele Mannini, 74 min. Marcelo Zalayeta. Lietuvos rinktinės gynėjas M. Stankevičius aikštėje pasirodė 77-ą minutę.
2008-11-10

Liūtis nutraukė M. Stankevičiaus klubo rungtynes su „AS Roma“

Vakar turėjo būti sužaisto dešimt Italijos „Serie A“ pirmenybių 9-ojo turo rungtynės, bet įvyko tik devynerios iš jų. Romoje, kur turėjo susitikti vietos „AS Roma“ ir Genujos „Sampdoria“, mačas buvo nutrauktos jau 6-ąją minutę dėl prapliupusio itin stipraus lietaus. Švieslentėje tuo metu degė lygus rezultatas 0:0. Kol kas dar neaišku, kada bus žaidžiamos šios rungtynės. M. Stankevičius susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo.
2008-10-30

„Serie A“: „Inter“ pergalė bei „Lazio“ lygiosios

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienio vakarą buvo žaidžiami du susitikimai. Šalies čempionas Milano „Inter“ klubas namuose po atkaklios kovos rezultatu 2-1 įveikė „Bologna“. Pirmasis mačo įvartis buvo įmuštas 25 minutę - puikiai sužaidęs su komandos draugu Adriano, Zlatanas Ibrahimovičius stipriu smūgiu nuginklavo „Bologna“ vartininką Francesco Antonioli.
2008-10-05

Italijoje – pirmas Ronaldinho įvartis ir „Milano“ pergalė prieš „Interą“

Vakar Italijos stadionuose vyko aštuonerios šalies futbolo pirmenybių „Serie A“ 5-ojo turo  rungtynės. Daugiausia dėmesio sulaukė Milano derbis tarp AC „Milano“ ir  „Inter“, kuriame Ronaldinho pelnė pirmąjį savo įvartį Italijoje, o Jose Mourinho patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Pilnutėliame „San Siro“ stadione susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkų teisėmis žaidę AC „Milano“ futbolininkai – jie ilgiau kontroliavo kamuolį ir diktavo žaidimo ritmą.
2008-09-29

Italijos „Serie A“ čempionate – dar vienos M. Stankevičiaus klubo lygiosios

Vakar Italijoje buvo žaidžiami šalies futbolo pirmenybių 4-ojo turo susitikimai. Pergalės ir vėl nepavyko iškovoti Genujos „Sampdoria“ ekipai su Mariumi Stankevičiumi – ji išvykoje buvo priversta tenkintis nulinėmis lygiosiomis su Sienos klubu. Lietuvis rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas antrajame kėlinyje - 71 minutę. Po šių lygiųjų „Sampdoria“ vienuolikė su trimis taškais turnyrinėje lentelėje užima itin kuklią 17-ąją vietą.
2008-09-25

Tragiškai žuvo Genujos „Sampdoria“ ekipos saugas

Šiandien netoli Venecijos Italijos Genujos „Sampdoria“ ir „Treviso“ klubams priklausančio saugo Gionato Mingozzi vairuojamas „Porsche“ automobilis kaktomuša susidūrė su sunkvežimiu, o 23-ejų metų amžiaus italų futbolininko gyvybė užgeso akimirksniu. G. Mignozzi važiavo pasitikrinti sveikatos prieš naująjį sezoną, bet kelionės tikslo taip ir nepasiekė.
2008-07-15

Į Italijos elitinę futbolo lygą prasibrovė „Lecce“ klubas

Sekmadienį atsakomosios finalo rungtynės kovoje dėl trečiojo - paskutiniojo - kelialapio į Italijos futbolo elitą (Serie A) tarp antrojo diviziono (Serie B) „Lecce“ klubo ir „Albinoleffe“ komandos baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). Pirmąjį finalo mačą trečiadienį svečiuose 1:0 (0:0) buvo laimėjusi „Lecce“ vienuolikė, kuri 2008-2009 metų sezone ir žais Italijos futbolo elite. Sekmadienio rungtynėse aikštės šeimininkai pirmavo po Elvio Abbruscato (9 min.
2008-06-16

M. Stankevičiaus klubas į Italijos futbolo elitą neprasimušė

Sekmadienį atsakomąsias pusfinalio rungtynes kovoje dėl trečiojo - paskutiniojo - kelialapio į Italijos futbolo elitą (Serie A) antrojo diviziono (Serie B) Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ klubas svečiuose 1:2 (0:2) pralaimėjo "Albinoleffe" ekipai bei pasitraukė iš tolesnių varžybų. Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visą mačą. Į finalą iškopusiems nugalėtojams įvarčius pelnė Filippo Carobbio (16 min.) ir Federico Peluso (40 min.
2008-06-09

M. Stankevičiaus „Brescia“ klubas beldžiasi į „Serie A“

Sėkmingai kovą dėl vienintelio kelialapio į Italijos elitinę futbolo lygą „Serie A“ pradėjo Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ komanda. Trečiadienį pirmosiose Italijos antrosios pagal pajėgumą lygos „Serie B“ keturių komandų turnyro pusfinalio rungtynėse „Brescia“ futbolininkai namuose 1:0 (1:0) įveikė „Albinoleffe“ ekipą. Lietuvos rinktinės narys M. Stankevičius žaidė visą susitikimą. Pergalingą įvartį 40 min. po tikslaus Marco Zambelli perdavimo įmušė Andrea Caracciolo.
2008-06-05

M. Stankevičiaus ir T. Danilevičiaus ekipos Italijoje tenkinosi lygiosiomis

Sekmadienį baigėsi Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) 22 komandų reguliariojo sezono turnyras, kuriame penktąją vietą su 72 taškais užėmė bei dėl vietos elitinėje lygoje (Serie A) kovos Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ klubas. Paskutiniojo turo mačą išvykoje „Brescia“, kuriose gretose žaidė lietuvis, su devynioliktojoje pozicijoje likusia „Avellino“ (36 tšk.) baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Rungtynių pradžioje svečiai pirmavo po Andrea Rispoli (5 min.), tačiau netrukus (9 min.
2008-06-02

Antrasis T.Danilevičiaus įvartis

Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius Italijos „Serie B“ pirmenybėse įmušė savo antrąjį įvartį, atstovaudamas „Grosseto" klubui. Lietuvis jau 3-ą minutę pasiuntė kamuolį į vieno čempionato lyderio „Lecce“ vartus, bet dar pirmajame kėlinyje varžovai rezultatą išlygino ir mačas baigėsi 1:1. T.Danilevičius 62-ąją minutę buvo pakeistas.
2008-03-30

Lietuvos futbolininkui bausmė už smūgį alkūne

Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas Marius Stankevičius diskvalifikuotas trejoms Italijos „Serie B“ čempionato rungtynėms. „Brescia“ gynėjui bausmė skirta po vakarykščių rungtynių su „Lecce“, pasibaigusių nulinėmis lygiosiomis. M.Stankevičius nubaustas už smūgį alkūne varžovui į veidą. Šis nukrito ant vejos, bet šio epizodo nepastebėjo nė vienas rungtynių arbitras.