lazio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lazio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lazio“.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje – PSG pergalė ir netikėtas „Bayern“ niuksas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos. PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG. Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.
2024-02-14

Čempionų lyga: „Šachtar“ priartėjo prie atkrintamųjų, svarbią pergalę iškovojo ir „Lazio“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Svarbias pergales mačuose iškovojo Donecko „Šachtar“ ir „Lazio“ klubai.  H grupėje rungtyniaujantis Ukrainos klubas 1:0 įveikė „Antwerp“ komandą. Pergalę atnešusį įvartį Mykola Matviyenko įmušė jau 12 minutę.  Šiuo metu „Šachtar“ turi 9 taškus ir taip prisivijo „Barcelona“ bei „Porto“ komandas. Ketvirtoji H grupės komanda – „Antwerp“ – kol kas neturi nė taško.
2023-11-28

„Juventus“ klubas „Serie A“ lygoje iškovojo šeštąją pergalę iš eilės, „AC Milan“ išsigelbėjo mačo pabaigoje

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3 – 0 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus. Arkadiušas Milikas 19-ąją minutę iš tolimesnės distancijos atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų. Moise‘as Keanas 43-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Filipas Kostičius 54-ąją mintuę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Ivanas Provedelas meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-11-14

Lietuviai Europos lygose: Černychas pelnė įvartį Lenkijoje

Stipriausioje Lenkijos lygoje įvarčiu ir pergale galėjo džiaugtis Fedoras Černychas, kurio ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas namuose 4:1 nugalėjo Kelcų „Korona“ ekipą. F.Černychas šiose rungtynėse žaidė 71 minutę, o 62 minutę realizavo antrą jo ekipai paskirtą baudinį. Po rungtynių lietuvis atskleidė, kad turėjo pareigą įmušti ir pirmą baudinį, bet sutiko jį perduoti komandos draugui, kuris jį sėkmingai realizavo.
2022-10-02

Pokštas virto raudona kortele: ant kito futbolininko nugaros užšokęs žaidėjas stebėjosi teisėju

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse šeštadienį 1:3 neatsilaikė prieš „Lazio“ futbolininkus, o nugalėtojų gynėjas Luizas Felipe po mačo iškrėtė visišką kvailystę. Po finalinio švilpuko jis pribėgo prie Joaquino Correa, užšoko jam ant nugaros ir šventė pergalę. Problema ta, kad „Lazio“ prieš porą mėnesių paskolino J.Correa „Inter“ klubui, todėl argentinietis įsiuto dėl tokio brazilo elgesio, o teisėjas L.Felipei parodė raudoną kortelę.
2021-10-17

Skandalas Italijoje – diskvalifikuotas „Lazio“ prezidentas ir du komandos daktarai

Nacionalinis federalinis teismas „Lazio“ prezidentui Claudio Lotito skyrė septynių, o dviem komandos daktarams Fabio Rodia ir Ivo Pulcini po dvylika mėnesių truksiančią diskvalifikaciją dėl COVID-19 protokolo pažeidimų. Kaip skelbia ESPN, Italijos klubas taip pat turės sumokėti 150 000 tūkstančių eurų siekiančią piniginę baudą. „Lazio“ klubas rizikavo prarasti visus surinktus taškus arba net gi iškristi į žemesnę lygą. Prokuroras prašė skirti 200 000 tūkst.
2021-03-27

Tragiškai žuvo jaunas italų futbolininkas

Gedulas futbolo pasaulyje. Skelbiama, kad tragiškai žuvo Romos „Lazio“ klubo jaunimo komandos narys Danielio Guerini. 19-metis su dar dviem asmenimis trečiadienį pateko į autoavariją. Pranešama, kad D. Guerini žuvo, o dar dviejų žmonių būklė išlieka labai sunki. D. Guerini yra atstovavęs „Lazio“, „Torino“, „Fiorentina“ ir SPAL klubų akademijoms. Taip pat žaidęs Italijos jaunimo rinktinėse.
2021-03-25

Ispano dublis paženklintas „Juventus“ pergale

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje namuose 3:1 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Joaquinas Correa 14-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Lazio“ ekipą į priekį 1:0. Adrienas Rabiotas 39-ąją minutę nuostabiu smūgiu išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Alvaro Morata 57-ąją minute pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 2:1. Netrukus ispanas realizavo ...
2021-03-07

Čempionų lyga: smūgis per save nustelbė „Atletico“, čempionai pasivaikščiojo Romoje

UEFA Čempionų lygoje tęsiasi aštuntfinalio kovos. Antradienį didelį žingsnį link tolimesnio etapo dėjo Londono „Chelsea“ ir Miuncheno „Bayern“. Londono „Chelsea“ į Ispanijos sostinę Madridą atvyko tikėdamiesi nerezultatyvios kovos.  Taip ir įvyko, tačiau su anglams laiminga pabaiga – iš „Atletico“ tvirtovės Londono ekipa išsivežė pergalę 1:0 (0:0). Kaip ir įprasta, Madrido „Atletico“ primetė savo žaidimo stilių varžovams.
2021-02-23

Vilniaus „Žalgiris“ stiprinasi buvusiu „Lazio“ saugu

Vilniaus „Žalgiris“ pasipildė solidžią patirtį Italijos lygoje ir tarptautinėse rungtynėse sukaupusiu žaidėju. Į Lietuvos čempionų gretas atvyko ilgametis Nigerijos rinktinės vidurio saugas Ogenyi Eddy Onazi. 28 metų O. Onazi futbolo pasaulyje geriausiai žinomas iš atstovavimo vienam stipriausių Italijos klubų Romos „Lazio“. Jame nigerietis pradėjo savo karjerą Europoje per penkis sezonus visuose turnyruose sužaidė 110 rungtynių, įmušė 7 įvarčius.
2021-02-18

„Lazio“ įsigijo futbolo net nežaidusį afrikietį

Vienas garsiausių Italijos futbolo klubų Romos „Lazio“ nustebino naujausiu savo pirkiniu – ekipa pasirašė kontraktą su 17-mečiu Larssonu Coulibaly, kuris niekada nežaidė futbolo. Iš Dramblio Kaulo Kranto kilęs vaikinas atkreipė „Lazio“ akademijos trenerio Mauro Bianchessi dėmesį dėl savo fizinių duomenų. „Vos prieš keletą mėnesių jis dar nebuvo lietęs futbolo kamuolio, bet išsiskiria įgimtu talentu. Jis augo labai prastomis sąlygomis ir į Romą atvyko vienas.
2021-01-23

Lietuviai, subrendę futbolo „Vatikane“: nerealus jausmas būti to dalimi

Lietuva dar visai neseniai turėjo labai aukšto lygio futbolininkų. Jei dabar, 2020 metais, Lietuvos rinktinės lyderiai žaidžia kaimyninėse Lenkijoje, Ukrainoje ir Rusijoje, tai prieš maždaug dešimtmetį lietuviai buvo pilnaverte Europos futbolo elito dalimi. Tie futbolininkai rodė Lietuvos vaikams, kad viskas yra įmanoma. Mariaus Stankevičiaus ir Tomo Danilevičiaus pavardės skambėjo pačiuose didžiausiuose pasaulio stadionuose.
2020-05-20

Futbolo donžuanas: atskleisti Ronaldo romanai

Portugalijos futbolo rinktinės ir Turino „Juventus“ klubo žvaigždė 35-erių metų Cristiano Ronaldo po ilgų ieškojimų, panašu, pagaliau rado savo antrąją pusę. Jau ketverius metus jis draugauja su Georgina Rodriguez, kuri 2017 m. pagimdė jų dukrą Alaną Martiną. Anglijos žiniasklaida nusprendė pažvelgti į praeitį ir prisiminė ankstesnius C.Ronaldo viražus už aikštės ribų. Skaičiuojama, kad portugalas draugavo net su 14 merginų, kol surado tą vienintelę G.Rodriguez.
2020-05-05

Ronaldo įvartis mačo pabaigoje „Juventus“ ekipai išplėšė pergalę

Italijos futbolo „Serie A“ čempionate – nieko naujo. Čempionų titulą ginantys Turino „Juventus“ futbolininkai iškovojo eilinę pergalę. Namuose žaidusi Romos „Lazio“ turėjo persvarą, tačiau galiausiai pralaimėjo 1 – 2. 59-ą minutę „Juventus“ klubo naujokas Emre Canas kampinio metu bandydamas išmušti kamuolį toliau nuo vartų netyčia pasiuntė jį į savuosius. Turino klubui pavyko išsigelbėti. 74-ą dvikovos minutę rezultatą išlygino Joao Cancelo.
2019-01-27

Romos derbyje pergalę šventė tris įvarčius pelniusi AS „Roma“

Šeštadienio pavakarę Italijoje vyko istoriškai itin svarbios rungtynės – Romos derbis. Jame po įtemptos dvikovos pergalę rezultatu 3:1 (1:0) šventė AS „Roma“ vienuolikė. Pirmasis įvartis krito pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ą minutę pasižymėjo Lo. Pellegrini. Antrajame kėlinyje „Lazio“ puolėjas C. Immobile 67-ą minutę rezultatą išlygino, tačiau vėliau „Roma“ pelnė dar du įvarčius – pasižymėjo A. Kolarovas ir F. Fazio.
2018-09-29

Europos lyga: pergales iškovojo „Chelsea“, „Lazio“ ir „Sevilla“, netikėtai suklupo „Marseille“

Ketvirtadienio vakarą startavo UEFA Europos lyga. Viso buvo žaidžiamos net 24 rungtynės, tačiau 12 jų prasidėjo ir baigėsi kiek anksčiau. Pirmosiose turnyro rungtynėse didelių netikėtumų nesulaukėme, tačiau įdomių rezultatų taip pat netrūko. Londono „Chelsea“, kaip ir buvo prognozuojama, išvykoje nugalėjo „PAOK“ komandą. Tiesa, Anglijos klubas rungtyniavo be savo lyderio Edeno Hazardo, kuriam buvo leista pailsėti.
2018-09-20

Atvyksiančioje serbų rinktinėje – su Zinedine‘u Zidane‘u lyginamas aukštaūgis talentas

Kai rugsėjo 7 dieną Lietuvos futbolo rinktinė maču su serbais pradės kovas UEFA Tautų lygoje, varžovų gretose bus ir vienas didžiausių šalies talentų Sergejus Milinkovičius-Savičius. Neseniai pasaulio čempionate žaidęs 192 centimetrų ūgio saugas gerai pažįstamas ir su vienu lietuviu – drauge Romos „Lazio“ klube rungtyniaujančiu Lietuvos U-21 rinktinės vartininku Mariumi Adamoniu. Tuo metu serbo brolis, vartininkas Vanja yra kito lietuvio Karolio Uzėlos komandos draugas Ferraros SPAL klube.
2018-08-27

C.Ronaldo išlieka „tuščias“: čempionai apgynė savo tvirtovę

Šeštadienio vakarą startavo antrasis Italijos futbolo „Serie A“ lygos turas. Antrą pergalę iš eilės iškovojo čempionų titulą ginantys Turino „Juventus“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje 2:0 įveikę „Lazio“ vienuolikę. Aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo Miralemas Pjaničius (30 min.) ir Mario Mandžukičius (75 min.). Tai buvo pirmasis kartas, kai šią vasarą Į „Juventus“ klubą atvykęs Cristiano Ronaldo rungtyniavo „Allianz“ stadione.
2018-08-25

Cristiano Ronaldo „Juventus“ debiutavo be įvarčio

Pirmąsias oficialias rungtynes su Turino „Juventus“ apranga sužaidė geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo. Puolėjas naujojoje komandoje debiutavo be įvarčio. „Juventus“ pirmajame Italijos futbolo lygos mače po dramatiškos kovos 3:2 (1:1) palaužė Veronos „Chievo“. Ekipos pirmajame kėlinyje apsikeitė įvarčiais. 3-ąją minutę pasižymėjo svečių saugas Sami Khedira, 38-ąją rezultatą išlygino Mariuszas Stepinski. Po pertraukos taip pat krito įvarčiai į abiejų komandų vartus.
2018-08-18

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Ernestas Šetkus: tai – vienas geriausių mano sezonų

Lietuvos rinktinės ir Haifos „Hapoel“ klubo vartininkas Ernestas Šetkus šį sezoną buvo vienas pastebimiausių mūsų nacionalinės komandos žaidėjų. Pasaulio čempionato atrankoje ne sykį gelbėjo Lietuvos rinktinės vartus nuo varžovų smūgių, o Izraelio taurėje atrėmė vieną 11 metrų baudinį po kito bei kartu su komanda džiaugėsi Izraelio taure. „Sunkiai dirbome visus metus ir tas trofėjus vainikavo visą mūsų darbą, – į rinktinės stovyklą atvykęs pasakojo E. Šetkus.
2018-06-01

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Italijoje – užtikrinta „Juventus“ pergalė ir dvejos nulinės lygiosios

Italijoje lengvą pergalę iškovojo titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškino Genujos „Sampdoria“ futbolininkus. 45-ąją minutę tikslus buvo Mario Mandžukičius, 60-ąją – Benediktas Howedesas, 75-ąją – Sami Khedira. Visiems trims futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Douglasas Costa. Kiti du svarbūs „Serie A“ mačai baigėsi be įvarčių.
2018-04-15

„Arsenal“ ir „Atletico“ žengė tvirtus žingsnius pusfinalių link

Įtikinamas pergales pirmosiose UEFA Europos lygos krtvirtfinalių rungtynėse iškovojo favoritai – Londono „Arsenal“ ir Madrido „Atletico“ futbolininkai. „Kanonieriai“ ketvirtadienį savo aikštėje 4:1 (4:1) sutriuškino Maskvos CSKA. Nors 9-ąją minutę Aaronas Ramsey išvedė šeimininkus į priekį, 15-ąją rezultatą išlygino Aleksandras Golovinas. Tada prasidėjo „Arsenal“ šou.
2018-04-05

Europos lyga: „Salzburg“ futbolininkai išmetė „Borussia“

Vokietijos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ baigė kovas UEFA Europos lygoje. Ją aštuntfinalyje pašalino „Salzburg“ futbolininkai. Ketvirtadienį Austrijoje vykusios rungtynės baigėsi 0:0. Prieš tai Dortmunde svečiai nugalėjo 2:1. Į kitą etapą nepateko ir Liono „Olympique“, ketvirtadienį namie Maskvos CSKA pralaimėję 2:3. Pirmasis mačas Rusijoje baigėsi Prancūzijos komandos pergale 1:0. Bene labiausiai intrigavusioje poroje Londono „Arsenal“ savo aikštėje 3:1 (1:1) pranoko „Milan“. Dubliu pasiž...
2018-03-16

„Roma“ pergalė priartino „Juventus“ prie „Serie A“ viršūnės

„Serie A“ turnyro lentelės viršus dega atvira liepsna. Po šeštadienio rungtynių į pirmąją Italijos futbolo čempionato poziciją dar narsiau taikosi titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Romos „Lazio“. Pergalingą įvartį 93-ąją minutę pelnė Paulo Dybala. „Serie A“ pirmaujantis „Napoli“ savo aikštėje 2:4 (1:2) neatsilaikė prieš „Roma“. Šeimininkai pirmavo po 6-ąją minutę įmušto Lorenzo Insigne įvarčio. Romos komanda į tai atsakė keturiais tiksliais smūgiais.
2018-03-04

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

„Serie A“: lyderiai tolsta

Italijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Serie A“ lyderiai. „Napoli“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Veronos „Hellas“. 65-ąją minutę įmušė Kalidou Koulibaly, 78-ąją – Jose Callejonas. Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Cagliari“. Pergalingą įvartį 74-ąją minutę pelnė Federico Bernardeschi. „Napoli“ ir „Juventus“ tvirtai pirmauja lygoje.
2018-01-07

Milano derbyje prireikė pratęsimo

Intriguojančiame Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje prireikė pratęsimo. Po jo „Milan“ iš tolimesnių „Coppa Italia“ varžybų eliminavo principinį varžovą – Milano „Inter“. Derbis baigėsi „Milan“ pergale 1:0. Tokį rezultatą lėmė 104 minutę įmuštas 19-mečio Patricko Cutrone įvartis.
2017-12-28

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.
2017-12-24

„Napoli“ grįžo į pirmąją poziciją, laimėjo ir „Juventus“

Milano „Inter“ pirmąja „Serie A“ pozicija džiaugėsi parą. Sekmadienį į viršūnę sugrįžo „Napoli“, svečiuose 1:0 (0:0) parklupdęs Udinės „Udinese“ futbolininkus. 33-ąją minutę Jorginho pasinaudojo šeštadienio Cristiano Ronaldo pamoka – nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie vartininko Simone Scuffeto atmušto kamuolio. Triuškinamą pergalę iškovojo Turino „Juventus“, savo aikštėje 3:0 (0:0) nugalėjęs „Crotone“. Visi įvarčiai krito per 19 antrojo kėlinio minučių.
2017-11-27

Romoje – atšauktos „Serie A“ rungtynės

Sekmadienį neįvyko Italijos „Serie A“ 12-ojo turo futbolo rungtynės tarp Romos „Lazio“ ir Udinės „Udinese“. Jos atšauktos dėl smarkaus lietaus. Liūtis startavo 14 valandą Lietuvos laiku. Mačas turėjo prasidėti po poros valandų, bet sąlygos nebuvo tinkamos žaisti. Aikštę kelis kartus išbandė teisėjas Luca Banti ir komandų kapitonai, tačiau kamuolys vis strigo balose. Kol kas neaišku, kada rungtynės įvyks.
2017-11-05

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Italijoje – „Juventus“ ir „Roma“ pergalės

Šeštadienį Italijoje pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir „Roma“ futbolininkai. „Juventus“ svečiuose buvo stipresnis už „Milan“ – 2:0 (1:0). Pergalę lėmė Gonzalo Higuaino dublis (23, 63 minutėmis). „Roma“ savo aikštėje įrodė pranašumą prieš „Bologna“ – 1:0 (1:0). 33-ąją minutę buvo tikslus Stephanas El Shaarawy. „Serie A“ pirmauja „Napoli“ (28 taškai). Jį „Juventus“ pavijo, bet yra sužaidęs rungtynėmis daugiau. Turino futbolininkus dar gali aplenkti Milano „Inter“ (26 tšk.
2017-10-29

Italijoje – „Juventus“ ir „Napoli“ pergalės

Trečiadienį Italijos „Serie A“ pergales iškovojo lygos lyderiai – Turino „Juventus“ ir „Napoli“. „Juventus“ savo aikštėje 4:1 (2:1) nugalėjo Feraros SPAL. Šeimininkams įvarčius pelnė Federico Bernardeschi (14 minutė), Paulo Dybala (22 min.), Gonzalo Higuainas (65 min.) ir Juanas Cuadrado (70 min.). „Napoli“ svečiuose 3:2 (2:1) įveikė „Genoa“. Dubliu pasižymėjo Driesas Mertensas (14, 30 min.). 60-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Genoa“ futbolininkas Ervinas Zukanovičius.
2017-10-26

Mažumoje žaidęs „Juventus“ įmušė šešis įvarčius, tris jų – Sami Khedira

„Serie A“ futbolo lygoje įspūdingą pergalę iškovojo šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 6:2 (2:1) sutriuškino Udinės „Udinese“. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. 8-ąją minutę pasižymėjo Stipe Perica. „Juventus“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samiras. 20-ąją minutę Turino futbolininkai pirmavo po Sami Khediros įvarčio. 26-ąją „Juventus“ liko dešimtiese.
2017-10-22

„Serie A“ lyderis prarado pirmuosius taškus

Italijos „Serie A“ lygoje neliko taškų nepraradusių komandų. Lyderis „Napoli“ šeštadienį namie be įvarčių sužaidė su Milano „Inter“ – 0:0. Kitose šeštadienio rungtynėse Genujos „Sampdoria“ sutriuškino „Crotone“ – 5:0. „Napoli“ ir „Inter“ pirmauja „Serie A“ lygoje. Neapolio komanda turi 25, Milano – 23 taškus.
2017-10-22

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Rezultatyvus Milano derbis baigėsi dramatiška „Inter“ pergale

3:2 (1:0). Taip dramatiškai sekmadienį baigėsi Milano derbis. Jį laimėjo nominalūs rungtynių šeimininkai „Inter“ futbolininkai, įveikę „Milan“. „Inter“ po Mauro Icardi dublio (28, 63 minutėmis) pirmavo 2:1. „Milan“ gretose pasižymėjo Suso (56 min.). 81-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino Giacomo Bonaventura (81 min.). Šeimininkų pergalę lėmė 11 metrų baudinys. Jį 90-ąją minutę realizavo hetriką įsirašęs tas pats M. Icardi.
2017-10-16

„Juventus“ toliau barsto taškus, „Napoli“ – sprunka

Italijoje ir toliau stringa šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Tuo naudojasi „Serie A“ lyderiai – „Napoli“ futbolininkai. „Juventus“ šeštadienį savo aikštėje 1:2 (1:0) pralaimėjo Romos „Lazio“. Turino komanda pirmavo po 23-ąją minutę įmušto Douglaso Costos įvarčio. „Lazio“ į tai atsakė dviem tiksliais Ciro Immobile smūgiais (47, 54 min.). Antrasis įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos.
2017-10-15

Paulo Dybala neįmušė 11 metrų baudinio, „Juventus“ prarado pirmuosius taškus

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pirmuosius sezono taškus prarado šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su Bergamo „Atalanta“. Turino komandai pergalę galėjo išplėšti Paulo Dybala, bet argentinietis nerealizavo 11 metrų baudinio. „Juventus“ pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0. Turino ekipa du įvarčius pelnė per tris minutes. 21-ąją buvo tikslus Federico Bernardeschi. 24-ąją po jo perdavimo įmušė Gonzalo Higuainas.
2017-10-02

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

UEFA Čempionų lygos trenerių 11-ukas

Antradienį startuoja antrasis Čempionų lygos turas. Jį UEFA svetainė pasitinka pristatydama iš buvusių futbolininkų, kurie dabar dirba treneriais, sudarytą vienuolikę. UEFA pasirinko šiuolaikišką 3-5-1-1 taktinę schemą. Vartininkas – Senolas Gunesas (Stambulo „Bešiktaš“) S. Gunesas, gindamas Trabzono „Trabzonspor“ vartus, šešiskart tapo Turkijos čempionu ir laimėjo tris šalies taures.
2017-09-26

„Juventus“ minimaliu rezultatu palaužė „Fiorentina“ futbolininkus

„Juventus“ Italijos „Serie A“ žengia be pralaimėjimų. Turino futbolininkai trečiadienį namie 1:0 (0:0) nugalėjo Florencijos „Fiorentina“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 52-ąją minutę. Kamuolį į vartus nukreipė Mario Mandžukičius. „Fiorentina“ rungtynes baigė dešimtiese, mat 66-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Milanas Badeljis.
2017-09-20

Fantastiška kova: „Lazio“ išplėšė Italijos supertaurę

Sekmadienį „Lazio“ iškovojo Italijos supertaurę. Romos futbolininkai vietos olimpiniame stadione 3:2 (1:0) palaužė etatinį titulų laimėtoją Turino „Juventus“. „Lazio“ 54-ąją minutę pirmavo 2:0. To priežastis – Ciro Immobile. Puolėjas pasiekė dublį, 32-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį, o 54-ąją minutę pridėjęs įvartį iš žaidimo. „Juventus“ atkuto rungtynių pabaigoje. 85-ąją minutę Paulo Dybala įmušė iš žaidimo, o 91-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.
2017-08-14

Italijoje – įspūdingos rungtynės, kuriose krito net 10 įvarčių

Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos itin rezultatyvios rungtynės, kuriose krito net 10 įvarčių. Kituose susitikimuose neapsieita be netikėtų rezultatų. „Lazio“ ekipa namuose net 7:3 nugalėjo „Sampdoria“ ekipą. Jau antrąją minutę pirmąjį įvartį aikštės šeimininkai mušė jau antrąją minutę, kai pasižymėjo Balde Diao Keita. 18-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo svečių žaidėjas Milanas Skriniaras. Jau po minutės Ciro Immobile (19`) realizavo 11 metrų baudinį.
2017-05-07

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

„Juventus“ prisijungė prie „Lazio“ – žais taurės finale

Trečiadienį Turino „Juventus“ Neapolyje 2:3 (1:0) pralaimėjo vietos „Napoli“, bet pateko į Italijos taurės finalą, mat pirmąsias rungtynes namie buvo laimėjęs 3:1. „Juventus“ pasiekė svarbų įvartį svečiuose – 32-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo Gonzalo Higuainas. 53-ąją minutę rezultatą išlygino šeimininkų žvaigždė Marekas Hamšikas. Į tokį akibrokštą G. Higuainas atsakė dar vienu įvarčiu, pelnytu 58-ąją minutę.
2017-04-06

„Lazio“ antrąjį derbį pralaimėjo, bet finale žais

Antradienį Romos „Lazio“ žengė į Italijos taurės finalą. „Lazio“ 2:3 (1:1) nusileido to paties miesto „Roma“, bet pirmąsias rungtynes buvo laimėjęs 2:0. Mačui buvo registruotas „Lazio“ vartininkas iš Lietuvos Marius Adamonis. Antradienį „Lazio“ pelnė pirmąjį mačo įvartį.