laurynas birutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laurynas birutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laurynas birutis“.

„Žalgirio“ sezonas Eurolygoje – trenerių chaosas, nenutilęs klausimas ir (ne)maloniai nustebinę pasirodymai

Kauno „Žalgiris“ praėjusią savaitę jau baigė savo Eurolygos sezoną. Nepaisant to, 2023-2024 m. sezonas žalgiriečiams buvo labiau nei įsimintinas įvairiomis šio žodžio formomis, nes netrūko ir nusivylimo, ir chaoso, ir puikių pergalių. „Žalgiris“ su netikėtumais susidūrė dar net neprasidėjus sezonui, kai komandą paliko ir į Pirėjo „Olympiakos“ išvyko Ignas Brazdeikis. Vėliau Lietuvos čempionus sekė viena naujiena po kitos, kurios vienaip ar kitaip lėmė ir galutinį rezultatą Eurolygoje.
2024-04-16

„Žalgiryje“ liekantis Laurynas Birutis: „Čia radau savo vietą“

Kauno „Žalgiryje“ šį sezoną ryškiu žaidimu išsiskiriantis vidurio puolėjas Laurynas Birutis ir toliau gins žaliai baltų garbę. Kauno klubas su aukštaūgiu pratęsė sutartį pagal formulę „1+1“. Padėjus parašą po nauja sutartimi, krepšininkas pasidalijo savo karštais įspūdžiais su „Žalgiris TV“. „Jaučiuosi gerai, man čia viskas patinka. „Žalgirio“ organizacijoje jau esu nuo dublerių komandos laikų. Jaučiu papildomą stimulą būdamas čia nuo tų pirmų dienų.
86 2024-04-09

Oficialu: „Žalgiris“ pratęsė sutartį su Laurynu Biručiu

Kovas šiame sezone tęsiantis Kauno „Žalgiris“ jau deda pamatus ir kitam sezonui. Lietuvos čempionai pagal formulę „1+1“ pratęsė sutartį su pastaruoju metu gerą formą demonstruojančiu Laurynu Biručiu. Prie komandos prisijungus vyr. treneriui Andrea Trinchieri, 26 metų 213 cm krepšininkas pasislinko į pagrindinio vidurio puolėjo poziciją.
172 2024-04-09

Nesustabdomas „Žalgirio“ duetas atsidūrė tarp efektyviausiai taškus Eurolygoje renkančių žaidėjų

Eurolyga sudarė sąrašą žaidėjų, kurie nuo 2024 m. pradžios efektyviausiai rinko taškus, o tarp jų atsidūrė ir du Kauno „Žalgirio“ žaidėjai.   Tarp efektyviausiai metų pradžioje taškus rinkusių žaidėjų atsirado Keenano Evanso ir Lauryno Biručio pavardės. Primename, kad būtent šis duetas vedė kauniečius į 6 pergales per pastarąsias 9 rungtynes. Nuo sausio mėnesio L. Birutis yra ketvirtas lygoje pagal pelnytus taškus.
2024-02-27

Lauryno Biručio vietą rinktinėje užims Marekas Blaževičius

Šį vakarą į pirmąją FIBA 2025 m. Europos čempionato lango atrankos treniruotę susirinksianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė bus pasikeitusi – dėl sveikatos problemų prie rinktinės neprisijungs Kauno „Žalgirio“ žaidėjai Laurynas Birutis ir Dovydas Giedraitis, tačiau rinktinės gretas papildys Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ ekipos aukštaūgis Marekas Blaževičius. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sudėtyje lieka 13 krepšininkų.
2024-02-19

MVP tapęs Laurynas Birutis turėjo žinių ir dėl Lietuvos rinktinės stovyklos

Kauno „Žalgiris“ dar kartą apgynė Karaliaus Mindaugo Trofėjų. Andrea Trinchieri auklėtiniai sekmadienio vakarą gana užtikrintai 86:70 (23:19, 29:19, 18:18, 16:14) įveikė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ ir penktą kartą iš eilės kėlė šį trofėjų į viršų. Tuo tarpu „Lietkabelis“ savo ruožtu ketvirtą kartą turės tenkintis antraja vieta.
83 2024-02-18

Belgrado išbandymą pasitinkantis Laurynas Birutis: „Eurolygoje nėra dienų, kad tavęs varžovai neįvertintų“

Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienio vakarą Eurolygoje lygiai po dviejų savaičių pertraukos vėl žais rungtynes Belgrado „Štark“ arenoje. Šįkart žalgiriečių varžovais bus „Crvena Zvezda“ krepšininkai. Dar prieš ketvirtadienį prasidėjusią kelionę į Serbijos sostinę mintimis su „Žalgiris TV“ apie savo gerą atkarpą Eurolygoje ir būsimą išbandymą su serbų klubu dalijosi Laurynas Birutis.
2024-02-09

Laurynui Biručiui „grasinęs“ Keenanas Evansas vertino komandos kovą: „Nusipelnėme pergalės“

Kauno „Žalgiris“ namų arenoje penktadienį nepriekaištingai užbaigė dvigubą Eurolygos savaitę. Šįkart po žalgierių kojomis krito Atėnų „Panathinaikos“, kuriuos jie įveikė rezultatu 80:68.  Vedlys į pergalę Kauno komandoje jau ne pirmą kartą buvo Keenanas Evansas. Amerikietis šįkart į Graikijos klubo krepšį sumetė 24 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir surinko net 35 naudingumo balus.
78 2024-02-02

Dvigubo dublio nesureikšminęs Laurynas Birutis: „Jei žaidžiame nebijodami, matome rezultatą“

Kauno „Žalgiris“ penktadienį namuose iškovojo itin džiugią pergalę. Nuo pat pirmų minučių aikštelėje dominavę žalgiriečiai nepaliko šansų Šarūno Jasikevičiaus Stambulo „Fenerbahče“ ir įveikė ją rezultatu 98:75 (20:14, 23:21, 23:20, 32:20).  „Žalgirio“ krepšininkai startavo įspūdingai ir pabėgo atkarpa 10:0, o sužaidus pusę pirmojo kėlinio šeimininkai jau buvo atitrūkę 14:1.  Saugų atstumą Kauno komanda išlaikė ir visas likusias rungtynes, o paskutinį kėlinį laimėjo 32:20 ir pasiekė d...
2024-01-19

Žvilgsnis į „Žalgirio“ krepšininkų Kalėdas: mielos akimirkos šildo širdį

Kauno „Žalgiris“ jau ketvirtadienį žais Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“. Tai bus pirmojo Eurolygos rato pabaiga, o rungtynes nuo 19:45  val. transliuos „Go3“ televizija. Prieš rungtynes žalgiriečiai rado laiko atsipūsti ir kartu su savo šeimos nariais atšventė Kalėdas. Pateikiame akimirkas, kuriose kalėdinėmis akimirkomis dalinasi Laurynas Birutis, Arnas Butkevičius, Lukas Lekavičius, Kevarriusas Hayesas.
98 2023-12-26

Lauryno Biručio dėjimas – tarp gražiausių Eurolygos turo epizodų

Penktadienio vakarą baigėsi 16-asis Eurolygos turas, kuriame buvo sužaista aštuonerios rungtynės. Tradiciškai lyga praskelbė ir dešimt gražiausių turo epizodų.  Tarp dešimties gražiausių momentų pateko ir vienas iš Lauryno Biručio dėjimų. Prieš Willy Hernangomezą į krepšį įkrovęs žalgirietis užėmė 9-ąją vietą.  10-oje vietoje buvo momentas taip pat iš „Žalgirio“ rungtynių, kai po Tomašo Satoransky perdavimo į žalgiriečių krepšį įdėjo Janas Vesely.
2023-12-23

Edgaro Ulanovo asmeninis rezultatas ir kova netenkino: „Norėtųsi pasiguosti, bet nėra rezultato“

Penktadienį Nemuno saloje Kauno „Žalgiris“ (5/11) patyrė jau penktąjį pralaimėjimą iš eilės. Jau beveik jautę pergalės skonį kauniečiai kluptelėjo rungtynių pabaigoje ir lyg Kalėdų dovaną pergalę rezultatu 80:85 padovanojo „Barcelona“ (11/5).  Ketvirtojo kėlinio pradžia K. Maksvyčio auklėtiniams buvo itin nerezultatyvi, o pirmuosius savo taškus pastarieji pataikė tik prabėgus daugiau negu dviems minutėms (75:75). Nors vėliau žalgiriečiams pavyko išlaikyti apylygį rezultatą, paskutinis Kee...
2023-12-22

Laurynas Birutis savo įspūdingo pasirodymo nesureikšmino: „Mažos detalės nulėmė šias rungtynes“

Barselonos „Barcelona“ išrašė dar vieną skaudų pralaimėjimą Kauno „Žalgirio“ ekipai rezultatu 85:80. Naudingiausiai komandoje žaidė 18 taškų (8/10 dvit., 2/4 baud.) surinkęs, atkovojęs 3 kamuolius ir surinkęs 20 naudingumo balų Laurynas Birutis, kuriam tai buvo geriausios karjeros rungtynės pagal rezultatyvumą. Tiesa, savo įspūdingo pasirodymo nesureikšmino ir akcentavo, kad šią savaitę patirti du itin skaudūs pralaimėjimai. Kas lėmė šį pralaimėjimą? Barsa žaidė daug greitų atakų.
2023-12-22

Eurolygos epizodų dešimtuke – du žalgiriečių epizodai

Eurolygos gražiausių epizodų dešimtuke atsidūrė du momentai iš Kauno „Žalgirio“ rungtynių. Lauryno Biručio dėjimas į Milano „AX Armani“ ekipos krepšį užėmė dešimtąją vietą, o Stefano Tonuto blokas Keenanui Evansui yra antroje pozicijoje. Gražiausiu turo epizodu tapo Stambulo „Fenerbahče“ gynėjo Yamo Madaro pergalingas metimas į Madrido „Real“ krepšį.
2023-12-02

„Real“ žaidimą apibūdinęs Birutis išskyrė stipriausias varžovų puses

Pirmadienį į Madridą išskridę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį vakare su vietos „Real“ klubu žais Eurolygos trečiojo turo rungtynes. Iškart po šios dvikovos, ketvirtadienį, žalgiriečiai Ispanijoje sužais ir dar vienerias rungtynes, kai Vitorijoje susitiks su „Baskonia“. Prieš skrydį į Ispanijos sostinę žalgiriečiai „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje surengė treniruotę, o po jos mintimis su „Žalgiris TV“ dalijosi aukštaūgis Laurynas Birutis.
2023-10-17

Birutis – apie „prisiaugintą“ kairę ranką, bandymą prasimušti į „Žalgirį“ ir antrą sezoną Kaune

„Žalgirio“ arenos treniruočių salėje jau plušantis ir naujam sezonui pasiruošimą pradėjęs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Laurynas Birutis pasitinka antrą iš eilės ir trečią karjeros sezoną žaliai baltų gretose. Vidurio puolėjas, į komandą po trejų metų pertraukos sugrįžęs praėjusią vasarą, savo kylančiu žaidimu praėjusiame sezone išsikovojo tvirtas minutes rotacijoje.
2023-08-18

Į tikruosius namus grįžtantis „Žalgiris“ sieks užbaigti seriją: „Svarbiausia neišsigąsti“

Penktadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate gali finišuoti pusfinalio etapas. Vienoje atkrintamųjų varžybų medžio pusėje vietą finale užsitikrino Vilniaus „Rytas“, triumfavęs „sausu“ rezultatu 3:0 ir į bronzinę seriją pasiuntęs sensacingai ketvertuką pasiekusius Jonavos „CBet“ vyrukus.
2023-05-26

Įsimintinas „Žalgirio“ sezonas Eurolygoje – arenas drebinę dėjimai, fantastiški sirgaliai ir prognozes paneigę žaidėjai

Nors Eurolygos atkrintamosiose Kauno „Žalgiris“ savo sezoną baigė 0:3 pralaimėję Šarūno Jasikevičiaus „Barcelonai“, tačiau prabėgęs sezonas – neeilinis. Visas išankstines prognozes paneigęs „Žalgiris“ turėjo ne vieną momentą vertą aplodismentų. Prieš prasidedant sezonui beveik niekas netikėjo, kad „Žalgiris“ gali pasiekti atkrintamąsias. Visgi 2021-2022 m. sezone po reguliaraus sezono likę paskutinėje vietoje žalgiriečiai savo kovingumu ir užsispyrimu įrodė, kad tokio nuvertinimo nėra verti.
2023-05-05

Birutis pasidžiaugė progresu: „Pavyko išsikovoti savo vaidmenį“

Kauno „Žalgiris“ trečiosiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse 66:77 nusileido Barselonos „Barcelona“ ekipai ir baigė savo tarptautinį sezoną. Vienas iš naudingiausių Kauno ekipoje buvo Laurynas Birutis, kuris per 18 minučių pelnė 12 taškų ir surinko 13 naudingumo balų. „Mintys dvejopos. Baigėme ne ta nata, kuria galbūt norėjome. Vis tik prieš sezoną negalėjome net pagalvoti, kad kausimės prieš „Barcelona“ ketvirtfinalyje“, – kalbėjo vidurio puolėjas.
2023-05-03

Birutis nesureikšmina kartaus serijos rezultato: „Visada būna pirmas kartas“

Kauno „Žalgirio“ komanda parodė kitą veidą Barselonoje, tačiau dar kartą nusileido „Barcleona“ ekipai – 81:98. Po susitikimo Laurynas Birutis, pelnęs 10 taškų ir atkovojęs 2 kamuolius, pasidžiaugė tuo, kad pasirodymas buvo neblogas. Belieka jį perkelti į Kauną, kur serija tęsis. „Lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, šiandien turėjome šansą laimėti, kas nesišvietė pirmosiose. Parodėme visai kitą kovą, buvome fiziškesni.
2023-04-29

Biručio ir Šmitso tandemas nukalė „Žalgirio“ pergalę prieš „Wolves“

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko vienas paskutiniųjų lentelės viršūnę pakoreguoti galėjusių mačų. Kauno „Žalgiris“ (25-4) namie 71:65 (22:20, 20:12, 11:14, 18:19) nugalėjo taip pat į medalius nusitaikiusius Alytaus „Wolves“ (20-9). Intrigą skatino tai, kad „vilkai“ buvo laimėję pastarąjį tarpusavio susidūrimą (80:75), o žalgiriečiai prarado dalį namų aikštės pranašumo.
167
2023-04-22

„Ryto“ jaunimo programos vadovas Noreika – apie Biručio augimą ir Rubštavičiaus galimybes „Žalgiryje“

Lietuvos dvidešimtmečių krepšinio rinktinę į Europos vicečempionų sostą atvedęs 44-erių Mindaugas Noreika stengiasi nepraleisti Lietuvos krepšinio klubų kovų Europiniuose turnyruose.
2023-04-01

Ulanovas: apie Evanso traumą, kritiką Biručiui ir tolimesnį „Žalgirio“ kelią Eurolygoje

Ketvirtadienio vakarą „Žalgirio“ arena skambėjo nuo pergalingų sirgalių ir žaidėjų šūksnių. Puikiai kovęsi žalgiriečiai 86:66 (21:15, 20:15, 26:10, 19:26) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ ekipą. Jau pirmąją minutę žalgiriečių veidus perkreipė nerimas, kai dėl Achilo sausgyslės traumos aikštę paliko komandos lyderis amerikietis Keenanas Evansas. Visgi panašu, kad toks praradimas tik dar labiau sustiprino komandą.
50 2023-01-06

Rezultatyvumo rekordą pagerinęs Birutis: „Būtų galima ir geriau“

Ketvirtadienį žalgiriečiai užkūrė tikrą pirtį Stambulo „Fenerbahče“ (10-7) krepšininkams. Net ir be lyderio Keenano Evanso žaidęs Kauno „Žalgiris“ (9-8) namuose sutrypė svečius 86:66 (21:15, 20:15, 26:10, 19:26). Nuostabų pasirodymą mače surengė Laurynas Birutis. Per 23 minutes aikštelėje jis pelnė 15 taškų ir uždirbo 27 naudingumo balus. Po rungtynių savo rezultatus aukštaūgis vertino neblogai ir džiaugėsi visos komandos darbu. „Neblogai vertinu.
174 2023-01-05

Sutrumpėjo rinktinės kandidatų sąrašas – komandos stovyklą paliko Laurynas Birutis

Europos čempionatui besirengiančią Lietuvos krepšinio rinktinę paliko pirmasis žaidėjas. Nacionalinės komandos treneris Kazys Maksvytis po ketvirtadienio mačo su suomiais paskelbė, kad rinktinėje nebelieka 24-erių metų aukštaūgio Lauryno Biručio. „Šiandien padėkojome Laurynui Biručiui. Nėra jis blogas žaidėjas, neveltui pasikvietėme į Kauną, bet tiesiog šiuo metu jis yra panašios stilistikos žaidėjas kaip Jonas Valančiūnas ar Domantas Sabonis ir jam nebelieka daug vietos.
2022-08-11

Lentvaryje susituokė krepšininkas Laurynas Birutis su širdies drauge Greta Matusevičiūte

Vestuvės po vestuvių – šeštadienį amžinąją meilę prisiekė krepšininkas, Lietuvos rinktinės narys Laurynas Birutis ir jo širdies draugė Greta Matusevičiūtė. Vestuves pora iškėlė Lentvaryje. Poros vestuvės įvyko Lentvaryje, Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje. Socialiniuose tinkluose vyra spasidalijo laimingos dienos akimirkomis. „Greta ir Laurynas Biručiai“, – pažymėjo šalia nuotraukos naujai sukurta šeima.
2022-06-26

Birutis praleis rinktinės startą: švęs vieną svarbiausių gyvenimo švenčių

Trečiadienį startuoja Lietuvos vyrų krepšinio rinktine, Rygoje sužais draugiškas varžybas. Tačiau šių varžybų metu neišvysime vieno iš žaidėjų. Laurynas Birutis praleis draugiškas varžybas su latviais dėl to nes švęs savo vestuves. Apie vieną svarbiausių sportininko gyvenimo švenčių paskelbė žurnalistas Vidas Mačiulis.  „Gaila, bet smagu! Naujoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė su nacionaline Latvijos komanda žais trečiadienį Rygoje ir sekmadienį Šiauliuose.
2022-06-22

Birutis džiaugiasi dėl sugrįžimo į Kauną: „Jaučiuosi pasirengęs žaisti „Žalgirio“ komandoje“

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė pirmojo naujoko šią vasarą. Juo tapo jau anksčiau komandoje rungtyniavęs vidurio puolėjas Laurynas Birutis. Su 24 metų 213 cm ūgio krepšininku Kauno ekipa sudarė dvejų metų sutartį. Iš Šiaulių kilęs žaidėjas kelią profesionaliame krepšinyje pradėjo „Žalgirio“ dubleriuose, kur rungtyniavo tris sezonus. Vėliau žaidėjas buvo skolinamas kitiems LKL klubams, o „Žalgiryje“ sužaidė 2018–2019 m. sezoną, kuriame tapo LKL čempionu.
2022-06-10

Pirmasis „Žalgirio“ pirkinys – į Kauną sugrįžta Ispanijoje solidžiai žaidęs Birutis

Tarpsezonio darbus pradėjęs Kauno „Žalgirio“ klubas turi pirmą būsimo sezono naujoką. Į Kauną rungtyniauti sugrįžta vidurio puolėjas Laurynas Birutis, su kuriuo sudaryta dvejų metų sutartis. Iš Ispanijos ACB lygoje rungtyniaujančio „Monbus Obradoiro“ klubo į komandą atvykstantis 24-erių metų vidurio puolėjas Kaune nebus visiškas naujokas – čia jis mokėsi krepšinio paslapčių ir „Žalgirio“ klubui priklausė šešerius metus.
2022-06-10

Laurynas Birutis atvedė komandą į pergalę Ispanijos čempionate

Dviejų nesėkmių atkarpą Ispanijos pirmenybėse nutraukė Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (10/19) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas. Lietuvių ekipa svečiuose 82:77 (19:18, 17:16, 21:22, 25:21) pranoko Burgoso „San Pablo“ (9/20) komandą. L.Birutis žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (7/12 dvit., 2/3 baud.
2022-04-16

Lauryno Biručio komanda Ispanijoje laimėjo trilerį su pratęsimu

Ispanijos pirmenybėse Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ (9/17) namuose po pratęsimo 98:91 (14:22, 29:19, 23:23, 19:21, 13:6) palaužė Manresos BAXI (17/9). L. Birutis per 28 minutes prie pergalės prisidėjo 12 taškų (5/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, sykį suklydo, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų. L. Beliauskas per 13 minučių pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvit.
2022-04-02

Ispanijoje trijų lietuvių akistatoje geriausiai pasirodė Birutis

Ispanijos lygos rungtynėse susitiko trys Lietuvos krepšininkai. Pergalę šventė Lugo „Breogan“ komanda, kuri namuose  80:78 (21:17, 14:21, 23:16, 22:24) pranoko Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipą. Mindaugas Kačinas nugalėtojams per keturias minutes atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė. Laurynas Beliauskas pralaimėjusiems per 7 minutes taip pat taškų nepelnė (0/1 trit.), išprovokavo 3 pražangas ir kartą prasižengė. Laurynas Birutis per 35 minutes surinko 16 taškų (5/7 dvit.
2022-03-26

Lietuviškų klubų akistatoje Ispanijoje „Baskonia“ patyrė pralaimėjimą

Lauryno Beliausko ir Lauryno Biručio atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ įsirašė pergalę Ispanijos lygoje. Ji namuose 81:76 (17:16, 16:14, 22:24, 26:22) įveikė Vitorijos „Baskonia“ su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu. L. Beliauskas per 22 minutes pelnė 22 taškus (1/3 dvit., 6/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po dukart suklydo ir prasižengė. Jam tai yra rezultatyviausias sezono pasirodymas.
2022-03-13

Ispanijoje Lauryno Biručio ekipa nesulaikė 38-erių brazilo siautulio

Ispanijos pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ (7/15), kuri svečiuose 83:86 (19:16, 16:24, 21:24, 27:22) nusileido Tenerifės „Iberostar“ (12/8). L. Birutis per 23 minutes įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 8/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, dusyk suklydo, 3 kartus prasižengė, blokavo metimą ir surinko 22 naudingumo balus.
2022-03-06

Šarui nervus tampęs Laurynas Birutis gerokai pranoko kitus du lietuvius

Pergalę Ispanijos lygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (14/3) ekipa su Roku Jokubaičiu, kuri namuose 83:67 (19:19, 18:15, 20:16, 26:17) nugalėjo du lietuvius savo gretose turinčią Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6/13) komandą. 10 minučių žaidęs R.Jokubaitis pelnė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.
2022-02-06

Ispanijoje – galingas Lauryno Biručio pasirodymas

Pergalę Ispanijoje pasiekė du lietuvius savo gretose turinti Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6/11) ekipa, kuri namuose 100:83 (29:27, 22:13, 25:21, 24:22) nugalėjo Lugo „Breogan“ (9/8) klubą, kurio garbę gina Mindaugas Kačinas.
2022-01-24

TV3 ir FIBA pratęs draugystę: žiūrovai taps ne vienos Lietuvai lemtingos kovos liudininkais

Su nekantrumu visų krepšinio sirgalių laukta akimirka pagaliau atėjo – Lietuva pradeda savo kovą atrankose į FIBA 2023 metų Pasaulio taurės turnyrą. Pirmosios rungtynės, kurios jau penktadienį įvyks namuose, simbolizuos ne tik reikšmingų kovų pradžią, bet kartu ir ne vienerius metus trunkančios TV3 ir FIBA draugystės tęsinį.
2021-11-25

Keturių lietuvių akistatoje Ispanijoje naudingiausias buvo Laurynas Birutis

Ispanijos čempionate susitiko po du lietuvius savo gretose turinčios Santjago De Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (3/7) ir Bilbao „Surne“ (3/7) ekipos. Pergalę 80:76 (12:16, 28:24, 20:17, 20:19) iškovojo namuose žaidusi Gyčio Masiulio ir Regimanto Minioto atstovaujama Bilbao ekipa. Ši pergalė jiems leido pakilti iš turnyrinėles lentelės dugno. Nugalėtojams R.Miniotas per 20 minučių įmetė 6 taškus (3/5 dvit.
2021-11-14

Lietuviškoje akistatoje Ispanijoje – Šaro keiksmai ir Biručio siautulys prieš „Barceloną“

Ispanijos pirmenybėse ir toliau neklumpa lietuviškoji Barcelonos „Barcelona“ (9/0). Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 79:65 (23:13, 16:23, 26:13, 14:15) nugalėjo Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (3/6) klubą. „Barcelona“ pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau tai nesukliudė Š.Jasikevičiui pažerti necenzūrinės tirados minutės pertraukėlės metu.
2021-11-07

Dviejų lietuvių atstovaujamas klubas Ispanijoje patyrė sutriuškinimą

Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (2/4) komanda su dviem lietuviais patyrė nesėkmę Ispanijos lygoje. Ji namuose 70:104 (13:28, 19:27, 22:29, 16:20) nepasipriešino Mursijos UCAM (4/2) klubui. Laurynas Birutis per 23 minutes surinko 12 taškų (4/8 dvit., 4/4 baud.), atkovojo kamuolį, 4 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus. Laurynas Beliauskas per 16 minučių pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud.
2021-10-16

Ispanijoje – puolime ir gynyboje siautusio Lauryno Biručio dvigubas dublis

Pergalę Ispanijos pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (2/2) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas. Lietuvių ekipa namuose 93:81 (22:14, 28:17, 24:19, 19:31) įveikė Fuenlabrados „Urbas“ (1/3) komandą. 15 minučių žaidęs L.Beliauskas pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, 3 sykius pats prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.
2021-10-03

Laurynas Birutis buvo rezultatyviausias, bet jo ekipa pralaimėjo

Pralaimėjimą kontroliniame mače patyrė Kompostelos „Obradoiro“ komanda su Laurynu Biručiu ir Laurynu Beliausku. Lietuvių ekipa 82:89 (20:25, 25:15, 19:25, 18:24) nusileido Malagos „Unicaja“ krepšininkams. L. Birutis rungtyniavo 21 minutę, per kurią pelnė 13 taškų ir atkovojo 6 atšokusius kamuolius. Savo ruožtu L.Beliauskas per 15 minučių spėjo surinkti 7 taškus. Kompostelos komandoje rezultatyviausiai žaidė L. Birutis ir Kassiusas Robertsonas, įmetę po 13 taškų.
2021-09-11

Biručio taškų klubo pergalei nepakako

Pralaimėjimą Ispanijos ACB lygoje patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Obradoiro CAB. Klubas išvykoje 70:83 (22:23, 17:17, 18:17, 13:26) nusileido Saragosos „Basket“ ekipai. Laurynas Birutis žaidė 20 minučių, pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/8 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, dukart prasižengė ir perėmė vieną kamuolį. Lauryno „+-“ rodiklis buvo žemiausias komandoje (-19). Laurynas Beliauskas žaidė 15 minučių, pelnė 4 taškus (1/6 trit., 1/1 baud. met.
2021-02-06

Ispanijoje – galingas Biručio žaidimas ir kanadiečio taškų lietus

Pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro” (6-9). Ji namuose 102:91 (28:23, 19:14, 38:24, 17:30) įveikė Saragosos „Casademont“ (4-11). L. Birutis žaidė 30 minučių ir per jas pelnė 19 taškų (7/14 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo tris varžovų metimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus. L. Beliauskas aikštėje praleido 8 minutes ir pridėjo du taškus.
2020-12-20

Birutis buvo naudingiausias, bet komanda suklupo

Nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (5/9) ekipa, namie 83:87 (17:21, 15:19, 27:15, 24:32) nusileidusi Badalonos „Joventut“ (9/4). Dar likus žaisti minutę šeimininkai pirmavo 83:82, tačiau Ante Tomičius pataikė iš dviejų taškų zonos, o Lauryno Biručio metimas skriejo pro šalį.  Vos tašku atsiliekanti „Obradoiro CAB“ lemiamoje varžovų atakoje bandė gintis be pražangos, tačiau Albertas Ventura tolimu metimu uždarė rungtynes.
2020-12-18

Ispanijoje žvėriškus rodiklius rodantis Birutis: „Vasarą teko daug dirbti“

Laurynas Birutis garsiai prisistatė Ispanijos krepšinio publikai. 23 metų aukštaūgis vasarą papildė Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ komandos gretas ir tapo vienu svarbiausių ekipos krepšininkų. Žaidėjas kurį laiką blaškėsi tarp įvairių LKL komandų. Kauno „Žalgirio" sistemoje užaugęs sportininkas rungtyniavo Šiauliuose, kelis sezonus su pertrauka Prienuose.
2020-11-26

Ispanijoje siautėjantis Birutis patyrė traumą

Puikų sezoną Ispanijoje žaidžiantis Laurynas Birutis turės kurį laiką priverstinai pailsėti. Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ aukštaūgis patyrė čiurnos traumą. Prognozuojama, kad 23-ejų centras nežais apie dvi savaites. Pirmą kartą užsienyje žaidžiantis 213 cm ūgio lietuvis per vienerias ACB lygos rungtynes renka po 16,4 taško, atkovoja 6,9 kamuolio, blokuoja 1,3 metimo ir renka 23,2 naudingumo balo.
2020-11-13

Birutis už nugaros paliko Mirotičių – tapo mėnesio geriausiu Ispanijoje

Puikiai legionieriaus karjerą aukščiausioje Ispanijos ACB krepšinio lygoje pradėjęs Laurynas Birutis sulaukė įvertinimo - 23-ejų lietuvis pripažintas rugsėjo mėnesio naudingiausiu žaidėju (MVP). 213 cm vidurio puolėjo atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipa sezoną pradėjo trimis pergalėmis iš tiek pat galimų. Per šias rungtynes L. Birutis fiksavo 19,3 taško, 8 atkovotų kamuolių ir 27,7 naudingumo balų vidurkius.
2020-09-29

Naudingiausiu turo žaidėju Ispanijoje tapęs Birutis: buvo malonu vėl žaisti

Laurynas Birutis fantastiškai debiutavo Ispanijos krepšinio čempionate. Galingą pasirodymą surengęs lietuvis tapo pirmojo čempionato turo naudingiausiu žaidėju. 23 metų lietuvis pelnė 27 taškus (9/11 dvitaškių, 9/10 baudų), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus, išprovokavo 8 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 42 naudingumo balus. Jo ir Lauryno Beliausko atstovaujama Kompostelos „Obradoiro“ ekipa pirmajame ture 101:82 pranoko Fuenlabrados „Montakit“ klubą.
2020-09-22

Birutis Prienuose išplėšė dramatišką pergalę prieš „Pieno žvaigždes“

Devynis mėnesius nerungtyniavęs Laurynas Birutis sugrįžimo mače Prienuose įmetė pergalingą dvitaškį, Lukas Uleckas pridėjo pergalingą bloką, o „CBet“ (5-6) ekipa iškovojo saldžią pergalę. 14 taškų deficitą panaikinę Manto Šerniaus auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 81:79 (16:19, 23:26, 19:20, 23:14) dramatiškai palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-8) bei šventė pirmąją pergalę po mėnesio pertraukos.