labas gas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „labas gas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „labas gas“.

LKL spindesys ir skurdas: kiek prestižinėje lygoje yra „kaimo”?

Savaitės pradžioje įvykusi akistata tarp Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderių Prienų „Labas GAS“ (0/15) ir „Gargždų“ (2/13) bei šias rungtynes lydėję įvykiai paskatino dar kartą atidžiau pažvelgti į lygos klubų gyvenimą.
2023-01-11

LKL teisėjai pateikė paaiškinimus ir komentarus apie diskusijas sukėlusius epizodus

Pasibaigus penkioliktajam „Betsafe-LKL“ čempionato turui ir kilus diskusijoms dėl teisėjų sprendimų, Lietuvos krepšinio lyga kartu su LKL teisėjų departamentu pateikia LKL teisėjų departamento komentarus bei paaiškinimus. Pirmasis epizodas. Likus žaisti 1,5 sek. iki 4-ojo ketvirtojo kėlinio pabaigos, Pirenų „Labas GAS“ komandos žaidėjas Kyanas Andersonas į krepšį iš 3-jų taškų zonos.
2023-01-10

Prienų klubas atsisveikino su vidurio puolėju

Šeštadienį Prienų „Labas GAS“ ekipa pranešė, kad komandą paliko vidurio puolėjas Džoko Šaličius. 27-erių metų krepšininkas D.Šaličius per 19 minučių pelnydavo po 9,5 taško ir atkovodavo po 4,3 kamuolio. Primename, kad dar šios savaitės pradžioje komandą paliko ir dar vienas vidurio puolėjas – Rokas Gadiliauskas. „Labas GAS“ kol kas per 14 mačų nėra laimėjusi nei vienų rungtynių.
2023-01-07

Filipiniečio debiutas paženklintas triuškinančia „Wolves“ pergale prieš Prienų klubą

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape po pralaimėjimo turnyro starte reabilitavosi „Wolves“ (1-1) ekipa. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai Alytuje 95:70 (33:13, 20:19, 19:23, 23:15) nepasigailėjo Prienų „Labas GAS“ (0-2) komandos ir įsirašė pirmąją pergalę Citadele KMT A grupėje.
73
2022-10-26

Lyg užkeikta: trečias rungtynes per pratęsimą pralaimėję Prienai lieka be pergalių

Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate trečią sezono pergalę per šešerias rungtynes iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/3) komanda. Pasvaliečiai namuose per dviejų pratęsimų pareikalavusią dramą 115:110 (27:23, 24:21, 17:26, 22:20, 14:14, 11:6) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0/6) klubą. Tai pačios rezultatyviausios ir ilgiausiai trukusios šio sezono rungtynės. Per 40 prabėgusių minučių komandos nugalėtojo taip ir neišsiaiškino.
2022-10-23

KMT kovų starte – „Gargždų“ klubo pergalė

Palangoje startavo šio sezono Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) kovos. Gargždų „Gargždai“ namais vadinamoje arenoje 76:67 (19:11, 19:18, 16:22, 22:16) nugalėjo Prienų „Labas GAS“ bei žengė pirmąjį žingsnį link kito etapo.
2022-10-04

„Labas GAS“ štabą papildė su vietiniais moksleiviais dirbęs treneris

Prienų „Labas Gas“ turi naująjį trenerio asistentą. Trenerių štabą papildė puikiai Prienų krašte pažįstamas Mantas Jančiauskas. „Nuo mažens esu krepšinyje. Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie Prienų krepšinio komandos trenerių štabo“, – teigė M.Jančiauskas. 34-ių prienietis jau 11 metų dirba vaikų krepšinio treneriu Prienų KKSC. M.Jančiausko siekis yra prisidėti prie komandos augimo, tobulėti ir įgyti naujos patirties.
2022-08-02

Antroje mačo pusėje kontrolę perėmęs „Rytas“ palaužė prieniškius

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ginklus surėmė skirtingose turnyro lentelės pusėse esančios komandos. Galiausiai svarbią pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (25-3), kuris namuose 86:70 (16:22, 25:19, 19:12, 26:17) įveikė Prienų „Labas GAS“ (3-26) ekipą. Abi ankstesnes akistatas taip pat buvo laimėję vilniečiai. „Rytas“ vis dar vertėsi be Ivano Buvos, Vaido Kariniausko, o taip pat – Kennetho Smitho.
2022-04-20

Fantastiškas šiauliečių naujoko iš Ukrainos debiutas – suvertė 30 taškų

Ketvirtadienio vakarą sunkią pergalę po atkaklios kovos „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo „Šiauliai-7Bet“ komanda. Namuose rungtyniavę šiauliečiai sulaukė įspūdingo komandos naujoko prisistatymo ir, būtent jo vedami į priekį, nugalėjo Prienų „Labas GAS“ ekipą. Šiaulių klubas namuose triumfavo 96:93 (19:27, 27:24, 31:14, 19:28). Intriga šioje dvikovoje buvo gyva iki pat finalinės sirenos.
2022-04-14

LKL čempionate „Pieno žvaigždės“ šventė dramatišką pergalę po pratęsimo

Prienų „Labas GAS“ (3-22) komanda išbarstė dviženklę persvarą, tačiau didvyriu tapti galėjo Ignas Sargiūnas. Vis tik jo metimas buvo atliktas ne laiku ir laukė pratęsimas.
2022-03-27

Koronaviruso išretinta Prienų ekipa krito Panevėžyje

Panevėžio „Lietkabelio“ (12/5) komanda iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namų rungtynėse 87:69 (24:17, 20:16, 23:14, 20:22) įveikė koronaviruso išretintą Prienų „Labas GAS“ (1/16) klubą. Prieniškiai vertėsi labai kuklia sudėtimi: žaidė Tahjus Eaddy, Vasilije Pušica, Ivanas Perasovičius, Juwanas Durhamas, Giedrius Stankevičius, Mantvydas Staniulis ir Edas Valenta. 2 minutėms ant parketo išbėgo ir Dominykas Jurgelionis.
2022-01-22

„Neptūnas“ dominuojančiu pasirodymu nutraukė pralaimėjimų seriją

Antrajame kėlinyje į priekį nurūkęs ir atgal nebesidairęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-6) nutraukė penkių pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate. Po krepšiais dominavę Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 87:62 (19:17, 24:13, 25:16, 19:16) paliko be pergalių Prienų „Labas GAS“ (0-9) krepšininkus.
2021-11-15

Jure Zdovcas: apie netenkinantį „Žalgirį“ ir Zorano Dragičiaus svarbą

Kauno „Žalgiris“ sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse 103:77 įveikė Prienų „Labas GAS“ krepšininkus. Kauno ekipos vyriausiasis treneris Jure Zdovcas nebuvo patenkintas komandos žaidimu. „Negaliu būti patenkintas žaidimu. Gerai žaidėme pirmas 8 minutes, tačiau po to atsipalaidavome. Praleidome per daug taškų. Pralaimėdami Eurolygoje negalime taip žaisti ir LKL bei daryti tiek klaidų“, – kalbėjo J.Zdovcas.
2021-10-31

Ramus „Žalgirio“ vakaras: virš šimto taškų ir jokių šansų prieniškiams

Kauno „Žalgiris“ (7/0) išlieka nepralaimėjęs Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Žaliai balti namuose 103:77 (32:16, 29:24, 20:23, 22:14) sudorojo Prienų „Labas GAS“ (0/7). Kauniečiai šį sezoną pergales skina tik vietiniame fronte. Jure Zdovco auklėtiniai užtikrintai pirmauja LKL. Tuo tarpu prieniškiai lieka vienintele ekipa pirmenybėse, kuri vis dar neturi pergalių.
2021-10-31

Praradimas „Lietkabelyje“ – Dovydas Giedraitis patyrė rimtą traumą

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė užtikrintą pergalę, kai 92:65 nugalėjo Prienų „Labas GAS“ ekipą. Dvikovos pirmajame kėlinyje Dovydas Giedraitis prasiveržė krepšio link ir pelnė lengvus taškus, tačiau iškart pajuto skausmą ir nukrito ant parketo, o aikštę paliko tik padedamas komandos draugų. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis Panagiotis Kalaitzakis šlubčiodamas buvo priverstas traukti atsarginių suolo link.
2021-10-14

Dramatiškoje kovoje „Dzūkija“ palaužė Prienų ekipą

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) atkaklios rungtynės vyko Alytuje, kur vietos „Dzūkijos“ (2/2) krepšininkai 72:69 (13:13, 19:15, 15:26, 25:15) palaužė Prienų „Labas GAS“ (0/3) klubą. Pastarasis lieka vienas iš dviejų, kuris dar nelaimėjo nė vieno mačo šio sezono „Betsafe-LKL“. Kita tokia ekipa – Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Rungtynės prasidėjo apylygiai ir labai nerezultatyviai.
2021-10-04

KMT turnyrą atidarys Kėdainių ir Prienų ekipų dvikova

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro kovos prasideda. Antradienio vakarą 2021–2022 metų sezono Citadele KMT pirmąjį etapą atidarys Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ir Prienų „Labas GAS“ tarpusavio dvikova. Šiais metais Citadele KMT turnyro etape varžysis tik „Betsafe-LKL“ komandos.
2021-09-28

Įdomus pirkinys Prienuose – atvyksta Notre Damo auklėtinis

Prienų „Labas GAS“ komandoje – pastiprinimas aukštaūgių grandyje. Prie komandos jungiasi 23 metų 211 cm ūgio amerikietis Juwanas Durhamas. Vidurio puolėjas atvyksta iš Las Vegase vykusios NBA Vasaros lygos, kur gynė Atlantos „Hawks“ komandos garbę. Ten aukštaūgis sužaidė dvejas rungtynes, per kurias fiksavo 2 taškų, 3,5 atkovoto kamuolio ir 1,5 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
2021-08-21

Prienų ekipa prisiviliojo Italijos pirmenybėse žaidusį serbą

Prienų „Labas GAS“ komanda rado naują atakų organizatorių. Juo tapo 25 metų 196 cm ūgio serbas Vasilije „Vasa“ Pušica. Gynėjas atvyksta po sezono Italijoje, kur rungtyniavo Sasario „Dinamo“ ekipoje. „Be galo džiaugiamės, jog turėjome galimybę įsigyti tokio lygio žaidėją kaip Vasa, kuris yra jaunas, labai talentingas, bet tuo pačiu jau ir aukšto lygio krepšinio matęs profesionalas, – sakė komandos vyriausiasis treneris Marius Leonavičius.