Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karimas benzema“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karimas benzema“.

Saudo Arabija ir toliau traukia futbolininkus – „Inter“ saugas jungsis prie Ronaldo

Derybos tarp Milano „Inter“ ir „Al-Nassr“ buvo sėkmingos: Marcelo Brozovičius kelsis į Saudo Arabiją. Apie tai praneša „Saudi Sky Sport“. Kiek anksčiau buvo skelbiama, kad Saudo Arabijos klubas, kuriame jau žaidžia Cristiano Ronaldo, sumokės 23 mln. eurų už kroatą. Skelbiama, kad per sezoną jis uždirbs 20 mln. eurų, o sutartis galios 3 metus. Primename, kad šių metų pradžioje prie „Al-Nassr“ prisijungė vienas geriausių pasaulio futbolininkų C. Ronaldo.

Pamatykite: Įspūdinga Benzemos sutiktuvių šventė Saudo Arabijoje priviliojo 60 tūkst. sirgalių

Prie Saudo Arabijos klubo prisijungęs Karimas Benzema užbaigė 14 metų trukusį karjeros etapą Madrido „Real“ ekipoje. Į Naująjį kulbą atvykęs sportininkas sulaukė įspūdingų sutiktuvių.  Ketvirtadienio vakarą Džedos „Al-Ittihad“ stadione žiūrovams buvo pristatytas 34-erių futbolininkas. Dėl šios sutiktuvių šventės susirinko per 60 tūkst. sirgalių. Šventėje griaudėjo garsios fanų ovacijos ir įspūdingi fejerverkai.
2023-06-09

Oficialu: Benzema pasirašė įspūdingą kontraktą su Saudo Arabijos klubu

Madrido „Real“ klubo legenda Karimas Benzema antradienį oficialiai persikėlė į Saudo Arabijos čempionų „Al-Ittihad“ gretas. 35-erių metų K.Benzema net 14 sezonų praleido Madride, tačiau dabar pasirašė garantuotą 2 metų, su galimybe jį pratęsti ir tretiems metams, kontraktą. Skelbiama, kad šio susitarimo vertė gali siekti apie 400 mln. eurų. „Džiaugiuosi galėdamas išbandyti naują futbolo lygą kitoje šalyje.
2023-06-06

„Real“ paliekantis Benzema papildys Saudo Arabijos klubo gretas

Madrido „Real“ šią vasarą palikęs Karimas Benzema pasirašė trejų metų trukmės kontraktą su Saudo Arabijos čempionais „Al-Ittihad“, kuris galios iki 2026-ųjų metų.  Į Saudo Arabiją rungtyniauti persikeliantis prancūzas susitiks su buvusiu komandos draugu Cristiano Ronaldo, kuris gina varžovų „Al-Nassr“ komandos garbę. Saudo Arabijos čempionai taip pat bando į savo gretas prisivilioti su Paryžiaus „Saint – Germain“ klubu atsisveikinusį Lionelį Messi.
2023-06-06

Ancelotti prakalbo apie Benzema išvykimą: „Tai buvo staigmena mums visiems“

Sekmadienio rytą „Real“ oficialiai išplatino pranešimą, kuriame paskelbė, kad po 14 metų praleistų komandoje ją palieka Karimas Benzema, o komandos strategas Carlo Ancelotti atskleidė, kad apie tai sužinojo tik tą patį rytą. „Tai buvo paskutinės minutės sprendimas. Šį rytą jis normaliai treniravosi, o paskui pranešė man apie savo sprendimą. Mes jį supratome. Jis man pasakė, kad sprendimas jau priimtas.
2023-06-05

„La Liga“ pirmenybių sezono finiše – „Real“ lygiosios su „Athletic“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir Bilbao „Athletic“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Mikeliui Vesga 10-ąją minutę nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.  Viniciusas Junioras 25-ąją minutę atliko smūgį į kariįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Unai Simonas atrėmė kamuolį. Yuri Berchiche 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Thibautas Courtoisas.
2023-06-04

„Real“ palikęs Benzema kelsis į Saudo Arabiją

Saudo Arabijos „Al Ittihad“ susitarė su prancūzų puolėju Karimu Benzema dėl dvejų metų sutarties pasirašymo, sekmadienį pranešė Saudo Arabijos valstybinė televizija „Al Ekhbariya“. K. Benzema prisijungs prie „Al Ittihad“ kaip laisvasis agentas po to, kai Madrido „Real“ pranešė, kad 35-erių metų futbolininkas paliks „La Liga“ klubą po 14 trofėjais apdovanotų metų.
2023-06-04

Įspūdingo pasiūlymo iš Saudo Arabijos sulaukęs Benzemo svarsto galimybę palikti „Real“

Pelningą pasiūlymą iš Saudo Arabijos gavęs Karimas Benzema svarsto galimybę palikti Madrido „Real“ klubą. Kaip skelbia ESPN, 35-erių metų futbolininkas buvo sulaukęs dvejų metų trukmės kontrakto pasiūlymo dar sausio mėnesį, o sandorio vertė siekė 400 mln. eurų. Pasak šaltinių, „Real“ buvo pasiekęs su prancūzu susitarimą dėl kontrakto pratęsimo dar vieneriems metams. Visgi situacija pasikeitė pastarosiomis savaitėmis, kadangi S. Arabija vis dar vilioja prancūzą pelningu pasiūlymu.
2023-05-30

„Barceloną“ svečiuose sutriuškinęs „Real“ klubas – Ispanijos taurės finale

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse svečiuose net 4:0 sutriuškino „Barcelona“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir žengė į šio turnyro finalą. Mačo pradžioje šeimininkai atakavo daugiau, bet vis pritrūkdavo tikslumo. Kėliniui įpusėjus puikų šansą jau susikūrė svečiai, kai Viniciusas Junioras buvo arti įvarčio, bet katalonus išgelbėjo gynėjas.
2023-04-06

Geriausias pasaulio futbolininkas Benzema vasarą gali pakeisti klubą

Karimas Benzema pats nuspręs, ar likti Madrido „Real“ ekipoje, praneša „COPE“. 2023-ųjų vasarą jis taps laisvuoju agentu. Dabartinėje sutartyje yra nurodyta, kad futbolininkas turi opciją pratęsti sutartį dar vienam sezonui, nes laimėjo „Auksinį kamuolį“. Tačiau jau dabar yra žinoma, kad prancūzas sulaukė ypatingai gerų pasiūlymų iš Saudo Arabijos. „El Mundo“ jau rašė, kad K.Benzema buvo pasiūlyta keltis į Saudo Arabiją už 30 mln. eurų per sezoną.
2023-02-03

„Real“ dėlioja ateities planus: jau ieško pamainos Benzema ir Modričiui

Madrido „Real“ planuoja sustiprinti ne vieną poziciją ir drąsiai žvelgia į ateitį. Pasak „AS“, Ispanijos klubas nori pasirašyti sutartį su puolėju, kuris galėtų pakeisti Karimą Benzemą, saugą, kuris galėtų keisti Luką Modričių, ir du krašto gynėjus. Jau yra aišku, kad „Real“ pratęs sutartį su K.Benzema dar vienam sezonui, tačiau klubas nori, kad atsirastų naujas pagrindinis puolėjas. Šią žiemą klubas klausimo nespręs, nes rinkoje nėra puolėjų, sugebančių žaisti geriau už K.Benzemą.
2023-01-19

„Barcelona“ užtikrintai įveikė „Real“ ir iškovojo Ispanijos Supertaurę

„Barcelona“ Ispanijos Supertaurės finale užtikrintai 3:1 nugalėjo Madrido „Real“ futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtojais.  Karimas Benzema 19-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-01-16

Geriausias pasaulio futbolininkas Benzema baigia karjerą Prancūzijos rinktinėje

Dėl traumos Pasaulio taurės turnyrą Katare praleidęs Karimas Benzema paskelbė apie pasitraukimą iš Prancūzijos rinktinės. „Dėjau pastangas ir padariau klaidų, kurių reikėjo, kad pasiekčiau tai, ką turiu šiandien. Tuo didžiuojuosi“, – rašė K.Benzema. „Parašiau savo istoriją, o mūsų istorija baigta“. Įdomu tai, kad apie šį sprendimą K. Benzema pranešė pasitikdamas savo 35-ąjį gimtadienį. Priminsime, kad sekmadienį Argentina Pasaulio taurės finale po 11 m baudinių serijos nugalėjo Prancūziją.
2022-12-19

Socialiniame tinkle – Karimo Benzemos atsakas dėl žaidimo pasaulio čempionato finale

Karimas Benzema socialiniame tinkle „Instagram" pasidalijo trumpu įrašu, kuriuo paneigė gandus apie galimą jo sugrįžimą į Prancūzijos rinktinę ir pasirodymą 2022 m. Pasaulio taurės finale. „Manęs tai nedomina“, – kontraversiška žinute pasidalijo 34-erių metų Prancūzijos rinktinės futbolininkas.
2022-12-17

Kokių futbolo žvaigždžių neišvysime Katare? Iki paskutinės minutės vylęsis Sadio Mane ir apmaudi Timo Wernerio trauma

Jau šiandien startuoja ilgai futbolo aistruolių lauktos 2022 m. Pasaulio futbolo čempionato kovos. Pirmenybių išvakarėse Prancūzijos futbolo rinktinė pranešė apie vieno iš nacionalinės rinktinės lyderio Karimo Benzemos traumą, tad praėjusio sezono „Ballon d'Or“ titulo laimėtojui pirmenybės baigėsi nė neprasidėjusios.
2022-11-20

Karimas Benzema pasidalijo jautria žinute: jam čempionatas baigėsi neprasidėjęs

Prancūzijos rinktinės lyderis Karimas Benzema dėl naujos patirtos traumos paliko nacionalinės komandos sudėtį ir nedalyvaus sekmadienį startuosiančiame 2022 m. pasaulio futbolo čempionate. „Savo gyvenime aš niekada nepasiduodu, tačiau šį vakarą turiu galvoti kaip visada apie komandą. Taigi priežastis liepia man užleisti savo vietą tam, kuris galėtų padėti mūsų komandai puikiai pasirodyti pasaulio čempionate.
2022-11-20

Pavojaus varpai Prancūzijos rinktinei – Benzema patyrė traumą, baiminamasi blogiausio scenarijaus

Šeštadienį likus vos trims dienoms iki Prancūzijos starto pasaulio čempionate Katare, Karimas Benzema dėl traumos negalėjo baigti treniruotės. 34-erių metų futbolininkas pastarosiomis savaitėmis kovojo su skausmais, tačiau traumos pobūdis nėra patikslintas. K. Benzema šį sezoną kentėjo nuo kelio ir sprando skausmų, todėl prieš pasaulio čempionatą Prancūzijos rinktinė jam buvo skyrusi specialią treniruočių programą.
2022-11-19

Mourinho apie naująjį „Ballon d‘Or“ savininką Benzema:„Jis nėra apsėstas savimi“

Pirmadienį pirmą kartą savo karjeroje prestižinį „Ballon d‘Or“ apdovanojimą iškovojo Madrido „Real“ puolėjas 34-erių metų Karimas Benzema. Nuo 2009 m. Madrido klube rungtyniaujantis K.Benzema daugelį metų buvo Cristiano Ronaldo ir Garetho Bale‘o užnugaryje, tačiau kai 2018 m. C.Ronaldo išvyko į Turino „Juventus“, K.Benzema tapo „Real“ pagrindiniu akcentu ir visada būdavo puolimo lyderiu.
2022-10-18

Sekso įrašo skandale nuteistas Benzema galiausiai atsiėmė skundą

Madrido „Real“ žvaigždė Karimas Benzema galiausiai nusprendė baigti teisminį procesą buvusio komandos draugo Prancūzijos rinktinėje Mathieu Valbuenos sekso įrašo skandale. 2021 m. lapkritį K.Benzema buvo nuteistas dėl bendradarbiavimo šantažuojant M.Valbueną ir gavo 75 tūkst. eurų baudą ir vienerių metų lygtinę laisvės atėmimo bausmę. Iš pradžių K.Benzema pateikė skundą, tačiau šią savaitę, anot „L‘Equipe“, jį atsiėmė. „Karimas atsiėmė skundą, nes teismo procesas jį per daug išvargino.
2022-06-05

Lionelis Messi įsitikinęs – geriausiu pasaulio žaidėju turi tapti Karimas Benzema

Pernai rekordinį – 7-ą – „Ballon d‘Or“ trofėjų gavęs Lionelis Messi pripažįsta, kad 2022 m. geriausiu pasaulio futbolininku turi būti išrinktas Madrido „Real“ atakų lyderis Karimas Benzema. „Man dėl to nekyla jokių abejonių. Akivaizdu, kad Benzema turėjo nuostabų sezoną, kurį vainikavo pergalė Čempionų lygoje. Nuo aštuntfinalio etapo kiekvienose rungtynėse jis žaidė nuostabiai“, –  sakė L.Messi.
2022-05-31

Neįtikėtinas „Real“ vartininko Th. Courtois vakaras padėjo „Real“ iškovoti 14-ą Čempionų lygos trofėjų

Šeštadienio vakarą „Stade de France“ stadione paaiškėjo naujieji Europos futbolo karaliai. Įspūdingo grožio UEFA Čempionų lygos finale pergalę rezultatu 1:0 (0:0) šventė karališkasis Madrido „Real“ klubas. Vienintelį rungtynių įvartį 59-ą rungtynių minutę pelnė Vinicius Junioras, o tikra vakaro žvaigžde tapo 30-metis „Real“ vartų sargas iš Belgijos Thibaut Courtois. Finale belgas į neviltį varė visus Jurgeno Kloppo ekipos puolėjus.
2022-05-29

Po „Man City“ ir „Real“ fiestos Guardiola džiaugėsi rezultatu, Benzema žadėjo pergalę Madride

„Manchester City“ treneris Josepas Guardiola džiaugėsi savo ekipos pasirodymu Čempionų lygos pusfinalio pirmose rungtynėse, o Madrido „Real“ puolėjas Karimas Benzema žadėjo laimėti antrąjį susitikimą. „Žinoma, žiūrovams tai buvo linksmos rungtynės. Norėjome laimėti kuo didesniu skirtumu, bet ir 4:3 – neblogas rezultatas. Važiuosime į Madridą, kur parodysime savo žaidimą, bet nereikia pamiršti, kad tai – „Real“, jie turi puikių ginklų puolime“, – sakė treneris.
2022-04-27

„Real“ treneris apie Benzemą: „Jis kaip vynas – geresnis kiekvieną dieną“

Trečiadienį Karimas Benzema Čempionų lygos ketvirtfinalyje pelnė tris įvarčius, o jo vedama Madrido „Real“ ekipa svečiuose 3:1 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus bei susikrovė solidų pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes Madride. Į Londoną tik rungtynių dieną atvykęs po COVID-19 pasveikęs „Real“ strategas Carlo Ancelotti negailėjo pagyrų „hat-tricką“ pelniusiam K.Benzema. „Jis kaip vynas – geresnis kiekvieną dieną“, – sakė C.Ancelotti.
2022-04-07

Benzema įspūdingai išgelbėjo „Real“ ir išspyrė PSG iš UEFA Čempionų lygos

Prancūzas Karimas Benzema per 17 minučių atliko „hat-tricką“ ir išgelbėjo dviejų įvarčių deficitą turėjusį Madrido „Real“, kartu pabaigdamas Paryžiaus „Saint-Germain“ sezoną UEFA Čempionų lygoje. Į ketvirtfinalį žengė ir „Manchester City“, viską išsprendęs dar pirmose aštuntfinalio rungtynėse.
2022-03-09

Karimo Benzemos įvartis padovanojo „Real“ vienuoliktą pergalę Ispanijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1:0 įveikė Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Karimas Benzema pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Oiero Zarragos 47-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Dani Garcia 60-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2021-12-02

Teisiamam „Real“ lyderiui Karimui Benzema siūlomas lygtinis laisvės atėmimas ir 75 tūkst. eurų bauda

Madrido „Real“ žvaigždė Karimas Benzema turi problemų su teisėsauga. Jis teisiamas dėl buvusio komandos draugo Prancūzijos rinktinėje Mathieu Valbuenos sekso įrašo. Viskas prasidėjo dar 2015 m., kai du vyrai pavogė M.Valbuenos ir jo žmonos sekso įrašą bei pradėjo šantažuoti futbolininką, jog šis sumokėtų išpirką. Vyriškiai nieko nepešė, todėl nusprendė kreiptis į M.Valbuenos vaikystės draugą K.Benzemą.
2021-10-22

Pirmajame kėlinyje įvarčius rinkusi Prancūzija nugalėjo Suomiją

Prancūzijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos D grupės rungtynėse 2:0 nugalėjo Suomijos futbolininkus. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Karimas Benzema, kurio 23-ąją minutę smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.
2021-09-08

„Real“ žvaigždė Benzema užsikrėtė koronavirusu

Madrido „Real“ penktadienį oficialiai pranešė, jog Karimas Benzema užsikrėtė koronavirusu. Teigiamo Covid-19 testo atsakymo sulaukęs prancūzas privalės saviizoliuotis ir dėl šios priežasties negalės su komanda dalyvauti treniruotėse. 33-ejų metų futbolininkas ateityje galės prisijungti prie „Karališkojo“ klubo tik po to, kai sulauks neigiamo Covid-19 testo atsakymo.
2021-07-23

Nerimas Prancūzijos stovykloje: draugiškose rungtynėse susižeidė Benzema

Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Bulgarijos futbolininkus. Karimas Benzema 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Kylianas Mbappe 27-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-06-09

Galingame prancūzų sąraše Europos čempionatui – Benzema, Mbappe, Griezmannas

Nuo pat 2015 m. Prancūzijos rinktinėje nežaidęs vienas geriausių šios šalies puolėjų 33-ejų metų Karimas Benzema oficialiai kviečiamas ginti Prancūzijos rinktinės garbę Euro 2020 čempionate. Prieš šešerius metus K.Benzema įsivėlė į skandalą, po kurio buvo pašalintas iš rinktinės. Įtariama, kad jis 2015 m. bandė šantažuoti buvusį komandos draugą Prancūzijos rinktinėje Matthieu Valbuena, grasindamas paviešinti jo lytinio akto vaizdo įrašą.
2021-05-18

„Real“ ir „Man City“ sutvarkė reikalus – žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalių kovos. Į kitą etapą žengė Madrido „Real“ ir Mančesterio „City“. Karališkasis „Real“ namuose 3:1 (1:0) įveikė Bergamo „Atalantą“. Ispanai pamatus pasiklojo jau Italijoje, kur triumfavo 1:0. Pirmosios 10 minučių priklausė „Atalanta“ ekipai. Itin aštrus priekyje buvo Luisas Murielis, o „Real“ gynyba užtruko prisitaikyti.
2021-03-16

„Real“ iškovojo penktą pergalę iš eilės Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Puertas jau 1-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Varžovo gynybą įveikęs Karimas Benzema 3-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį. Toni Kroosas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
2020-12-23

Čempionų lygoje paaiškėjo atkrintamųjų dalyviai – įšoko ir „Real“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį pasibaigė grupių etapas, po kurio paaiškėjo visos atkrintamųjų dalyvės. Tarp jų įšoko ir karališkasis Madrido „Real“. Daugiausiai chaoso buvo B grupėje, kurioje visos keturios komandos prieš paskutinį turą turėjo šansų žengti toliau. Galiausiai „Real“ namuose 2:0 (2:0) įveikė Menchengladbacho „Borussia“ ir užėmė pirmą vietą. Pergalingą pranašumą Ispanijos čempionai susikrovė pirmame kėlinyje, kai dukart pasižymėjo Karimas Benzema (9 ir 32 min.
2020-12-09

Oro linijų karaliai: futbolininkai, kurie skrieja aplink pasaulį privačiais lėktuvais

Jie vairuoja greičiausius pasaulio automobilius, dėvi prabanga spindinčius drabužius, vakarieniauja žymiausiuose restoranuose, tačiau vienas dalykas juos išskiria iš kitų futbolininkų ir mes šiuo metu kalbame apie privačius lėktuvus. Portalas tv3.lt pristato 10 žymių pasaulio futbolininkų, kurie mėgaujasi prabanga keliauti po pasaulį savo asmeniniais lėktuvais.
2019-06-23

Geriausius laikus prisiminęs Benzema vienas sudaužė baskus

Karimas Benzema Šv.Velykų dieną visiems futbolo gerbėjams priminė apie save. Sekmadienį prancūzo atstovaujamas Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ futbolo čempionato rungtynėse namuose 3 – 0 sudaužė Bilbao „Athletic“ vienuolikę. Nugalėtojams visus tris įvarčius pelnė K. Benzema (47, 76 ir 90 min.). Po šios pergalės „Real“ futbolininkai turi 64 taškus ir turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, „Athletic“ (46 tšk.) rikiuojasi septinti.
2019-04-21

Du Benzemos įvarčiai išplėšė „Real“ pergalę

Karališkasis Madrido „Real“ klubas grįžo į pergalių kelią Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. 31-ojo turo rungtynėse „Real“ namie 2:1 (0:1) palaužė „Eibar“. Šeimininkai atsiliko, kai 39-ąją minutę pasižymėjo Marcas Cardona, bet antroje susitikimo pusėje savo žodį tarė Karimas Benzema. Puolėjas pelnė du įvarčius 59 ir 81 minutėmis bei leido išvengti „Real“ dar vieno gėdingo pralaimėjimo. „Real“ su 60 taškų žengia treti.
2019-04-06

„Real“ puolėjas Ronaldo nepasiilgsta: „Pagaliau galiu žaisti tikrą futbolą“

Šią vasarą Madrido „Real“ neteko savo ilgamečio simbolio Cristiano Ronaldo. Net keturis kartus su karališkuoju klubu UEFA Čempionų lygos laimėtoju tapęs portugalas vasarą už maždaug 100 mln. eurų išpirką persikėlė į Turino „Juventus“. Etatinio įvarčio mušėjo netekusi Madrido komanda 2018-2019 m. sezoną pradėjo labai prastai, tačiau pamažu sugrįžta tarp geriausių Ispanijos „La Liga“ čempionato komandų.
2019-02-26

„ManUtd“ Turine šokiravo „Juventus“, „Real“ ir „Man City“ kartu pelnė 11 įvarčių

„Manchester City“ ekipa vienintelė prisijungė prie „Barcelona“ klubo ir užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose, tuo tarpu arti to buvusi Turino „Juventus“ gavo antausį nuo „Manchester United“. „Juventus“ namie 1:2 (0:0) nusileido anglams. Šeimininkai pirmavo, kai 65-ąją minutę į buvusios komandos vartus įmušė Cristiano Ronaldo. Po šio epizodo portugalas pradėjo demonstruoti savo pilvo preso raumenis. Vis tik „ManUtd“ smogė pačioje rungtynių pabaigoje.
2018-11-07

Karimas Benzema užfiksavo įspūdingą pasiekimą „La Liga“ čempionate

Prancūzas Karimas Benzema demonstruoja įspūdingą formą „La Liga“ pirmenybėse. 30-metis puolėjas savaitgalį vykusiose trečio turo rungtynėse dar kartą įmušė dublį, o futbolininko atstovaujamas Madrido „Real“ klubas šventė pergalę 4:1 prieš „Leganes“ klubą. K. Benzema abu savo įvarčius įmušė po ilgosios pertraukos, taip sunaikindamas visas „Leganes“ futbolininkų viltis pasiekti teigiamą rezultatą. Madrido „Real“ puolėjas per trejas pirmąsias „La Liga“ rungtynes jau yra įmušęs keturis įvarčius.
2018-09-03

Garethas Bale’as toliau muša, o „Real“ toliau neklumpa Ispanijoje

Trečiajame Ispanijos „La Liga“ ture užtikrintą pergalę pasiekė Madrido „Real“ futbolininkai, kurie namie 4:1 (1:1) sutriuškino „Leganes“. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Karimas Benzema (48 ir 61 min.), po vieną pridėjo Garethas Bale’as (17 min.) ir 11 m baudinį realizavęs Sergio Ramosas (66 min.). Svečiai vienintelė savo įvartį pelnė taip pat realizavę 11 m baudinį – tą 24 min. padarė Guido Carrillo. Be pralaimėjimų žengiantis „Real“ su 9 taškais liko „La Liga“ viršūnėje.
2018-09-02

„Real“ žvaigždės prabilo apie C.Ronaldo ilgesį: „Neįmanoma jo pamiršti“

Madrido „Real“ dviem pergalėmis pradėjo naują Ispanijos futbolo pirmenybių „La Liga“ sezoną, tačiau nepaisant to, negali pamiršti vasarą klubą palikusio portugalo Cristiano Ronaldo. 33-ejų puolėjas buvo parduotas už 100 milijonų eurų ir dabar vilki Turino „Juventus“ marškinėlius. Per devynerius metus Madride C.Ronaldo pelnė net 450 įvarčių.
2018-08-27

„Real“ atakuojantis trejetas „nukalė“ antrąją pergalę

Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia. Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą.
2018-08-27

Dramatiškas vakaras Taline: „Atletico“ išplėšė pratęsimą ir UEFA supertaurę

Futbolo šventė aplankė Baltijos šalis. Estijos sostinėje Taline vyko trilerio vardo vertos UEFA supertaurės rungtynės. Jas po pratęsimo 4:2 laimėjo Madrido „Atletico“, įveikęs to paties miesto „Real“. Nugalėtojai pelnė pirmąjį mačo įvartį. „Atletico“ 1-ąją minutę į priekį išvedė Diego Costa. Puolėjas pergudravo „Real“ gynėjus ir iš itin aštraus kampo pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą (1:0). Tai – greičiausias įvartis UEFA supertaurės rungtynių istorijoje.
2018-08-16

Čempionų taurė: krito abu Ispanijos grandai

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras. Šiąnakt jame nesėkmes patyrė Ispanijos futbolo grandai – „Barcelona“ ir Madrido „Real“. Barselonos futbolininkai krito įvarčių fiestoje Teksase – 2:4 (1:1) pralaimėjo „Roma“ komandai. Katalonijos ekipai 6-ąją minutę įvartį pelnė Rafinha, 49-ąją – Malcomas. „Roma“ gretose pasižymėjo Stephanas El Shaarawy (35 min.), Alessandro Florenzi (78 min.), Bryanas Cristante (83 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Diego Perotti (86 min.
2018-08-01

Lorisas Kariusas Čempionų lygos finale klaidas darė sukrėstomis smegenimis

Grubiai UEFA Čempionų lygos finale klydęs „Liverpool“ vartininkas Lorisas Kariusas žaidė sukrėstomis smegenimis. Manoma, kad jos futbolininkui pažeistos susidūrus su Madrido „Real“ kapitonu Sergio Ramosu. L. Kariusiui smegenų sukrėtimą, praėjus penkioms dienoms po finalo, diagnozavo Jungtinių Amerikos Valstijų medikai. Įtariama, jog L. Kariusas nukentėjo per incidentą antrojo kėlinio pradžioje. Isco smūgiavo į virpstą, o S. Ramosas po pakelto kampinio alkūne kliudė vartininko veidą.
2018-06-05

Aistros nerimsta: Mo Salah traumavęs Sergio Ramosas smogė ir „Liverpool“ vartininkui?

Madrido „Real“ kapitono Sergio Ramoso veiksmai lieka viena pagrindinių UEFA Čempionų lygos finalo temų. Su gynėju aikštės viduryje susidūręs „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah patyrė traumą. Kameros taip pat užfiksavo, kad S. Ramosas antrajame kėlinyje alkūne pataikė varžovų vartininkui į veidą. Tai įvyko antrojo kėlinio pradžioje. Isco smūgiavo į virpstą, o S. Ramosas po pakelto kampinio alkūne kliudė „Liverpool“ vartų sargo Loriso Kariusio veidą.
2018-05-29

Finalinis futbolo sezono akordas: ar treneriai starto sudėtyse pateiks netikėtumų?

Didžiosios futbolo šventės diena. Šįvakar UEFA Čempionų lygos finale Kijeve ginklus surems Madrido „Real“ ir „Liverpool“. Kokius vienuoliktukus spektaklyje pasiūlys abiejų komandų treneriai? Didžiausias klaustukas – Cristiano Ronaldo partneris „Real“ finalą pasitikta pajėgiausios sudėties. Zinedine’as Zidane’as neturi nė vieno traumuoto ar diskvalifikuoto futbolininko. Prancūzas vartininko ir gynėjų pozicijose neturėtų rizikuoti.
2018-05-26

Bomba: Madrido „Real“ įsigys Neymarą ir perrašys futbolo istoriją

Madrido „Real“ šią vasarą ketina pagerinti pasaulio rekordą ir įsigyti Brazilijos ir Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolo klubo žvaigždę Neymarą. Net du ispanų leidinio „Don Balon“ žurnalistai paskelbė, kad jų šaltiniai patvirtino žinią dėl brazilo persikėlimo į „Real“ jau šią vasarą. Tai komandai kainuos mažiausiai 260 mln. eurų, o suma gali išsipūsti iki 300 mln. Bet kokiu atveju tai bus naujas pasaulio rekordas. Kol kas tas pats Neymaras yra brangiausiai kada nors parduotas žaidėjas.
2018-05-09

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.