kanados rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kanados rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kanados rinktinė“.

Baudinių serijoje išsigelbėjęs Urugvajus „Copa America“ čempionate pasipuošė bronza

Šeštadienį „Copa America“ varžybose dėl trečiosios vietos Urugvajus įveikė Kanadą ir pasipuošė bronzos medaliais.  „Bank of America“ stadione Šarlotėje (JAV) Luisas Suarezas pelnė vėlyvą išlyginamąjį įvartį ir komandos sužaidė lygiosiomis 2:2, todėl rinktinės santykius aiškinosi baudinių serijoje.
2024-07-14

JAV žvaigždynas pergale pradėjo pasiruošimą, į aikštę išbėgo ir buvęs žalgirietis

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo JAV žvaigždės, kurios Las Vegase rezultatu 86:72 (14:21, 27:12, 28:21, 17:18) nugalėjo Kanados krepšininkus. JAV komandos gretose šiose rungtynėse į aikštę išbėgo 13 krepšininkų, tarp jų ir buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas-Davisas. Jis sužaidė dvi minutes. JAV gretose rezultatyviausias buvo 13 taškų pelnęs Anthony Edwardsas, 12 įmetė Stephenas Curry, 11 – Jrue Holiday. Pralaimėjusių gretose su 12 taškų rezultatyviausias buvo R.J.Barrettas.
2024-07-11

Galutinis Kanados rinktinės dvyliktukas – su sugrįžtančia NBA žvaigžde

Kanados rinktinės treneris Jordi Fernandezas apsiskelbė dėl galutinio dvyliktuko, kuris ruošis Paryžiaus olimpinėms žaidynėms. Nacionalinei komandai atstovaus didžiausia jos žvaigždė Shai Gilgeousas-Alexanderis, o taip pat prie jos jungiasi ir NBA čempionas Jamalas Murray, kuris nežaidė pasaulio čempionate.  Kanadiečių gretose ir toliau išvysime RJ Barrettą, Dilloną Brooksą, Nickeilą Alexanderį-Walkerį bei Kelly Olynyką.
2024-07-10

Po istorinio Kanados medalio lyderis prakalbo apie blogiuko etiketę, treneris dėkojo Blattui

Kanados rinktinė pasaulio krepšinio čempionate iškovojo istorinį šaliai medalį, kai po labai gražios kovos ir pratęsimo 127:118 pranoko JAV rinktinę. Amerikiečiai antrą pasaulio čempionatą iš eilės liko be medalių, o kanadiečiams tai buvo pirmasis pasaulio čempionato apdovanojimas šalies istorijoje. Mače dėl bronzos kanadiečiai ilgą laiką pirmavo, bet rungtynių pabaigoje spurtą surengę amerikiečiai priartėjo, o paskui įvyko tikras krepšinio spektaklis.
2023-09-10

Pratęsimo dramoje – istorinė kanadiečių pergalė: JAV rinktinę tuščiomis išsiuntę namo pasipuoš bronza

Paskutinę pasaulio krepšinio čempionato dieną mažajame finale susitiko Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinės. Po itin dramatiško ketvirtojo kėlinio pratęsimą išplėšusi JAV rinktinė visgi 118:127 (24:35, 31:24, 26:33, 29:20, 7:16) nusileido kanadiečiams, o šie laimėjo istorinius bronzos medalius.  Kanados rinktinei tai pirmieji pasaulio čempionato medaliai.
2023-09-10

Finalinės Pasaulio taurės kovos: JAV stos prieš Kanadą, o vokiečiai sieks įveikti serbus

Daugiau nei dvi savaites trukusi krepšinio fiesta šiandien, rugsėjo 10-ąją, pasieks savo finišą. Šį sekmadienį žiūrovai kviečiami išvysti lemiamas rungtynes – serbai su vokiečiais kovos dėl 1-2 vietos, o JAV ir Kanada – dėl trečiosios. Paskutiniuosius mačus stebėkite per TV3, naujienų portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje Go3. Rugsėjo 10 -ąją (sekmadienį) stebėkite: 11.30 val. JAV – KANADA 15.40 val.
2023-09-10

Po bilieto į finalą serbų lyderiai atskleidė pergalės receptą: „Kitaip mes būtume tiesiog pralaimėję”

Disciplinuotą žaidimą pademonstravusi Serbijos rinktinė iškovojo bilietą į pasaulio krepšinio čempionato finalą. Serbai pusfinalyje 95:86 (23:15, 29:24, 23:24, 20:23) nugalėjo Kanadą. Jų varžovais finale bus JAV ir Vokietijos poros nugalėtojai. Serbai nuo pat pirmųjų minučių fiziškumu išmušė kanadiečius iš vėžių. Solidi gynyba jiems leido ir išnaudoti šansus puolime, o po pirmųjų dešimties minučių serbai pirmavo 23:15. Vaizdas aikštėje šliko panašus ir toliau rungtynėse.
79
2023-09-08

Serbų antausį pajautė ne tik Lietuva: Serbijos nebepavijusi Kanada užleido jiems vietą finale

Penktadienį pirmame 2023 pasaulio krepšinio čempionato pusfinalyje į kovą stojo Lietuvą iš lenktynių dėl medalių pašalinusi Serbija ir viena iš šio turnyro favoričių Kanados rinktinė. Žūtbūtinėje kovoje dėl bilieto į finalą neįtikėtiną gynybą demonstravę serbai 95:86 (23:15; 29:24; 23:24; 20:23) įveikė kanadiečius.
2023-09-08

Pasaulio taurės pusfinaliai: Kanada stos prieš Serbiją, o vien pergales renkanti Vokietija sieks įveikti JAV

Šį penktadienį paaiškės didžioji FIBA pasaulio krepšinio čempionato intriga – sužinosime, kurios dvi stipriausios komandos sekmadienį turnyro finale susikaus dėl čempionų titulo, o kurioms teks pasitenkinti 3 ir 4-ąja vietomis. Tačiau iki tol liko sužaisti po vieną mačą – lietuvius įveikę serbai stos prieš Kanadą, o mūsų šalies nugalėta JAV rinktinė – prieš Vokietiją.
2023-09-08

Brookso pasitikėjimas savimi: „Esu geriausias perimetro gynėjas pasaulyje“

Vienas Kanados rinktinės vedlių Dillonas Brooksas tapo svarbia rinktinės dalimi. Puolėjas išsiskiria ne tik gynyboje, bet ir puolime. Krepšininkas puikiai tvarkosi su varžovų lyderiais ir visiškai nesikuklina to. „Aš esu geriausias perimetro gynėjas šiame turnyre visame pasaulyje ir NBA lygoje“, – sakė D.Brooksas. 27 metų 198 cm ūgio kanadietis praėjusią vasarą sudarė kontraktą su Hiustono „Rockets“ klubu.
2023-09-07

Iš aikštės išvarytas Kanados krepšininkas laiko veltui neleido – koridoriuje demonstravo bokso sugebėjimus

Trečiadienį Kanada 100:89 įveikė Slovėniją ir pirmą kartą šalies istorijoje pateko į FIBA pasaulio taurės pusfinalį, o iš aikštės išvarytas Dillonas Brooksas prajuokino socialinius tinklus.  Jordi Fernandezo auklėtiniai dar kartą įrodė savo meistriškumą, nukovę Slovėniją ir Luka Dončičių, kuris ketvirtajame rungtynių ketvirtyje dėl antros techninės pražangos buvo pašalintas iš aikštės.
2023-09-07

Rungtynes rūbinėje užbaigęs Dončičius turėjo priekaištų teisėjams: „Nemanau, kad tai yra sąžininga“

Paskutiniame pasaulio krepšinio čempionato ketvirtfinalio mače Slovėnijos rinktinė 89:100 neatsilaikė prieš kanadiečius, kuriems su šia pergale atiteko bilietas į pusfinalį. Iki pat trečiojo kėlinio rungtynėse vyko kova taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavykdavo į priekį išsiveržti stabilesniu skirtumu.  Visgi vaizdas pakito po ilgosios pertraukos, kai į aikštė sugrįžę kanadiečiai žaidė labai aukštu tempu, kurio slovėnams atlaikyti nepavyko.
135 2023-09-06

Be Dončičiaus rungtynes užbaigę slovėnai nebeatsitiesė: bilietą į pusfinalį iškovojo Kanada

Paskutinėse pasaulio krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį susitiko Kanados ir Slovėnijos rinktinės. Paskutinį bilietą į pusfinalį po įnirtingos kovos pačiupo kanadiečiai, kurie 100:89 (26:24; 24:26; 30:21; 20:18) įveikė Slovėnijos krepšininkus. Po šių rungtynių paaiškėjo, kad Kanada pusfinalyje susitiks su Serbija, o Slovėnija ketvirtadienį kovas dėl 5-8 vietos pradės prieš Lietuvą.
2023-09-06

Trečiadienio kovos: latvių laukia vokiečių išbandymas, o Dončičiaus į priekį vedamos Slovėnijos – kanadiečių

Kovos Pasaulio taurėje tęsiasi, o šį trečiadienį žiūrovai kviečiami išvysti net dvi, žadančias itin gražų krepšinį. Savo istoriją rašantys latviai bandys atlaikyti vokiečių išbandymą, o Slovėnijos rinktinę į priekį vedantis Luka Dončičius – itin daug potencialo turinčią Kanados ekipą.
87
2023-09-06

Aišku, kada kitas rungtynes žais Lietuvos rinktinė

Po pralaimėtų rungtynių Serbijai paaiškėjo, kada į kitą kovą pasaulio čempionate stos Lietuvos rinktinė.  Lietuviai su Kanada arba Slovėnija susitiks ketvirtadienį, 15.30 val. Tiesa, Lietuvos rinktinė kovos tik dėl 5-8 vietų.  Varžovas paaiškės jau rytoj, trečiadienį. Ketvirtfinalyje 15.30 val. susitiks Kanada ir Slovėnija, o pralaimėjusi ekipa taip pat keliaus kovoti dėl 5-8 vietų.
191 2023-09-05

Pasaulio krepšinio čempionate – ketvirtfinalio mūšiai

Planetos vyrų krepšinio pirmenybėse liko aštuonios rinktinės, kurios toliau kaunasi dėl medalių. Ketvirtfinalio dvikovose Maniloje JAV komanda antradienį išbandys jėgas su italais, Lietuvos ekipa tądien – su Serbija, trečiadienį Vokietija – su Latvija, o Kanada su Slovėnija. Pasaulio čempionate pralaimėjimo skonio iki šiol nepatyrė tik dvi rinktinės – Lietuvos ir Vokietijos. Visi kiti ketvirtfinalio dalyviai yra suklupę po vieną kartą.
2023-09-04

Netikėtumai tęsiasi: Brazilija išrašė Kanadai pirmąjį pralaimėjimą

Pirmąją nesėkmę Pasaulio taurės turnyre patyrė Kanados (3/1) rinktinė. Jordi Fernandezo auklėtiniai rezultatu 65:69 (13:16, 24:11, 15:18, 13:23) pralaimėjo Brazilijos (3/1) rinktinei. Pirmoje mačo pusėje Kanada pirmavo 12 taškų persvara. Tačiau vėliau 13 taškų be atsako įmetusi Brazilija grįžo į rungtynes ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę mačo minutę. Likus 1:14 minutei Yago Santosas išvedė brazilus į priekį.
123
2023-09-01

Dviženklį pranašumą iššvaistę latviai kapituliavo prieš Kanadą

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Kanados (3/0) rinktinė. Jordi Fernandezo auklėtiniai H grupės akistatoje Džakartoje 101:75 (13:23, 30:19, 24:15, 34:18) sutriuškino Latvijos (2/1) komandą. H grupėje Kanada užėmė pirmąją vietą, Latvija – antrąją. Nugalėtojus į priekį vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris įmetė 27 taškus ir atliko šešis perdavimus. RJ Barrettas pridėjo 22 taškus. Pralaimėjusiems Andrejus Gražulis surinko 16 taškų, Rodionsas Kuručas - 14 ir 10 atkovotų kamuolių.
2023-08-29

Dar trečiame kėlinyje 100 taškų sumetę kanadiečiai pervažiavo Libano rinktinę

H grupės mūšyje sekmadienį susitiko Kanados ir Libano rinktinės. 8 NBA žaidėjus savo sudėtyje turinti Kanada (2/0) be jokio pasigailėjimo rezultatu 73:128 sutrypė Libaną (0/2) ir įsirašė antrą pergalę.   Jau pirmajame kėlinyje kanadiečiai pradėjo rodyti savo meistriškumą, o į antrąjį kėlinį išėjo su solidžia 16 taškų persvara.
2023-08-27

Pareiškimas auksui: Kanada tėškė skambų antausį Prancūzijos rinktinei

Triuškinančia pergale pasaulio čempionato kovas pradėjo Kanados krepšininkai (1-0). Pastarieji Džakartoje net 95:65 (14:18, 29:22, 25:8, 27:17) tiesiog sutraiškė Prancūzijos rinktinę (0-1). Susitikimą sėkmingiau pradėjo prancūzai, surengę tris rezultatyvias atakas iš eilės ir ėmę tolti (0:7). Visgi, atkarpa 8-0 kanadiečiams leido pavyti ir galiausiai aplenkti oponentus (8:7). Vincento Collet auklėtiniai kontroliavo situaciją ir antrajame kėlinyje, kai susigrąžino persvarą ir vėl diktavo s...
153 2023-08-25

Pasaulio pirmenybių starte – nenuspėjamas kanadiečių ir prancūzų mūšis

Jau pirmąją pasaulio krepšinio čempionato dieną nestigs intriguojančių dvikovų. Vienoje jų santykius aiškinsis Kanados ir Prancūzijos rinktinės. Pirmajame etape H grupėje žaisiantys kanadiečiai ir prancūzai yra vieni pagrindinių pretendentų iškovoti medalius. Dalis specialistų mano, kad šios komandos gali apylygiai kautis ir su pagrindiniais favoritais amerikiečiais ar net juos nugalėti.
2023-08-25

Dominikos Respublikos pareiškimas: Townso vedama rinktinė įveikė kanadiečius

Pralaimėjimą kontrolinėse rungtynėse patyrė Pasaulio taurei besiruošianti Kanados rinktinė. Ispanus įveikė kanadiečiai šį kartą 88:94 (26:27, 21:21, 19:18, 22:28) krito prieš Dominikos Respublikos krepšininkus. Kanados rinktinėje išsiskyrė 13 taškų įmetęs Luguentzas Dortas (1/6 trit.), 12 įmetė Trae Bellas-Haynesas, po 10 – Dillonas Brooksas ir RJ Barrettas. Nugalėtojus į pergalę atvedė po 20 surinkęs Karlo-Anthony Townso (7 kld.) ir LJ Figueroa duetas.
2023-08-19

Dramatiškame mūšyje kanadiečiai pranoko ispanus

Dramatišką pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo Kanados rinktinė, kuri svečiuose po pratęsimo 85:80 (27:21, 13:23, 15:12, 18:17, 12:7) įveikė ispanus. Abi komandos galėjo laimėti per pagrindinį laiką, bet lemiamu metu prametė metimus. O pratęsime sėkmingiau pasirodė kanadiečiai, kurie jį pradėjo spurtu 7:0. Ispanai dar priartėjo iki 80:82, bet kanadiečiai irgi surado savo atsakymų ir galiausiai įtvirtino pergalę. Nugalėtojams  Sh.
2023-08-18

Kanadai pasaulio čempionate nepadės NBA čempionas

Kanados rinktinė sulaukė blogų naujienų. Paaiškėjo, kad pasaulio čempionate nacionalinei komandai nepadės vienas iš lyderių Jamalas Murray’us. Krepšininkas patvirtino, kad po konsultacijų su gydytojais priimtas sprendimas praleisti artėjančias pirmenybes. J.Murray'us buvo prisijungęs prie Kanados rinktinės stovyklos, bet draugiškose rungtynėse nežaidė. J. Murray'us praėjusiame sezone kartu su Denverio „Nuggets“ tapo NBA čempionu.
2023-08-16

NBA žaidėjų vedama Kanada palaužė Vokietiją

Dramatišką pergalę draugiškose rungtynėse Vokietijoje iškovojo Kanados rinktinė, kuri po pratęsimo 113:112 (20:26, 25:23, 33:38, 23:14, 12:11) palaužė šeimininkus. Pagrindinio laiko pabaigoje pratęsimą lėmė Kanados rinktinės puolėjo RJ Barretto dvitaškis. Pratęsimo pabaigoje puolėjas taip pat pelnė svarbius taškus, kuriuo didino kanadiečių pranašumą iki trijų taškų. Per likusį laiką vienintelius taškus surinko dvitaškį pataikęs vokietis Franzas Wagneris.
2023-08-14

Latviai įsirašė dar vieną pergalę kontroliniame mače

Latvijos rinktinė šventė pergalę draugiškame mače, kuri Rygoje 74:69 (19:17, 24:19, 15:16, 16:17) įveikė Dominikos Respublikos nacionalinę komandą. Latviams šiame mače nepadėjo NBA atstovai Davis Bertanis ir Kristapas Porzingis. Abi rinktinės ruošiasi Pasaulio taurės kovoms.
2023-08-12

Pergalė braliukams išsprūdo: dukart pirmavusi Latvija pusfinalyje pralaimėjo Kanadai

Vieną po kito sensacijas pasaulio ledo ritulio čempionate teikę latviai pusfinalyje buvo labai arti to, jog pateiktų dar vieną netikėtumą, tačiau galiausiai turėjo pripažinti Kanados ekips pranašumą. Du kartus pirmavusi Latvijos rinktinė 2:4 (1:0, 1:1, 0:3) nusileido Kanadai ir kovą tęs dėl bronzos apdovanojimų. Latviai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Dans Locmelis (8:18) pakartojo komandos draugo smūgį.
69
2023-05-27

Pasaulio futbolo čempionate – nelengvą pergalę įsirašė Belgijos rinktinė

Belgijos rinktinė 2022 m. Pasaulio taurės F grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Kanados futbolininkus. Michy Batshuayi jau 1-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė Kanados rinktinės vartų sargas Milano Borjano rankose. Jonathanas Davidas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-11-23

Kanados rinktinės sudėtyje – net aštuoni NBA krepšininkai

Kanados nacionalinės komandos dvyliktuke olimpian krepšinio atrankos turnyrui – net aštuonios NBA pavardės. Ryškiausi trys rinktinės krepšininkai yra Andrew Wigginsas, RJ Barrettas ir Luguentzas Dortas. Kanada rengia Tokijo žaidynių atrankos turnyrą namuose ir A grupėje susitiks su Graikija ir Kinija.
2021-06-28

Perdavimais išsiskyręs Inglesas: esame toli gražu nuo geriausio savo žaidimo

Donguane startavo H grupės kovos, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė. Pirmajame susitikime vieni čempionato favoritų australai iškovojo įtikinamą pergalę 108:92 (29:20, 23:20, 24:37, 32:15), nors trečiajame ketvirtyje buvo įkritę į duobę ir leido varžovams pelnyti net 37 taškus. Visgi NBA lygoje žaidžiančių patyrusių veteranų nestokojantys australai sugebėjo iš jos išlipti, o aikštelėje savo laiką efektyviai stengėsi išnaudoti kiekvienas į ją žengęs žaidėjas.
2019-09-01

Antrąsias pergales olimpiadoje ledo ritulio turnyre iškovojo Kanados ir Suomijos rinktinės

Antrąsias pergalę Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre iškovojo B grupėje pirmaujančios Suomijos ir Kanados komandos. Vankuverio olimpiados bronzos medalininkė Suomijos rinktinė penktadienį 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) nugalėjo Norvegijos ekipą. Pirmąjį šio susitikimo įvartį įmušęs jau šeštosiose olimpinėse dalyvaujantis suomis Teemu Selanne (5:46) tavo vyriausiu žaidėju, pasižymėjusiu žiemos olimpiadose. Jam penktadienį buvo 43 metai septyni mėnesiai ir 11 dienų.
2014-02-14

L. Rautinis: mokomės iš tokių rungtynių

„Kalbėti lietuviškai ar angliškai“, – laužyta lietuvių kalba spaudos konferenciją pradėjo Kanados rinktinės vyr. treneris Leo Rautinis ir tuoj pat sulaukė žurnalistų iš Lietuvos aplodismentų. Nors ir nusivylęs, tačiau šyptelėjęs treneris apgailestavo, kad jo auklėtiniai neišnaudojo savo galimybės, tačiau tuo pačiu pažymėjo, jog jauna Kanados rinktinė mokosi tokiose rungtynėse. „Turėjome galimybę laimėti rungtynes, tačiau nepavyko sužaisti paskutinių minučių.
2010-08-29

Kanados ledo ritulio rinktinė finale tik per pratęsimą palaužė JAV

Šiąnakt vykęs vyrų ledo ritulio turnyro finalas tapo tikra paskutinės Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių dienos puošmena. Šeimininkės Kanados rinktinė išbarstė dviejų įvarčių persvarą ir buvo priversta žaisti pratęsimą, bet jame visgi įrodė savo pranašumą prieš amerikiečius 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) ir pasidabino aukso medaliais. Visų lauktą mačą sėkmingiau pradėjo kanadiečiai, kurie po 12 min. 50 sek.
2010-03-01

Medalių lentelėje pirmą vietą užėmė Kanada, o Rusija liko tik 11-ta

Sekmadienį pasibaigusių Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių medalių lentelėje pirmojoje vietoje išliko Kanados rinktinė. Jos sportininkai iškovojo 14 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos medalius. Antrąją vietą užėmė Vokietijos komanda, turinti 10 aukso, 13 sidabro ir 7 bronzos apdovanojimus. Trečiojoje pozicijoje – JAV atletai, iškovoję 9 aukso, 15 sidabro ir 13 bronzos apdovanojimų.
2010-03-01

Olimpinių medalių suvestinėje lyderiais išlieka kanadiečiai

Po 15-osios Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių varžybų dienos - šeštadienio - medalių lentelėje pirmojoje vietoje išliko Kanados rinktinė. Jos sportininkai iškovojo 13 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos medalius. Antrąją vietą užima Vokietijos komanda, turinti 10 aukso, 12 sidabro ir 7 bronzos apdovanojimus. Trečiojoje pozicijoje žengia JAV atletai, iškovoję 9 aukso, 14 sidabro ir 13 bronzos apdovanojimų. Šeštadienį buvo išdalyti septyni medalių komplektai.
2010-02-28

Akmenslydžio varžybose - kanadiečių triumfas

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių vyrų akmenslydžio varžybų nugalėtoja tapo Kanados rinktinė, finale šeštadienį 6:3 nugalėjusi Norvegijos ekipą. Kanados akmenslydininkai olimpiniais čempionais tapo antrąjį kartą iš eilės. 2002 metais Solt Leik Sityje ir 1998 metais Nagane Kanados rinktinė pelnė sidabro medalius. Bronzos medalius iškovojo Šveicarijos komanda, mače dėl trečiosios vietos 5:4 įveikusi Švedijos ekipą.
2010-02-28

Kanados čiuožėjai pelnė olimpinį auksą

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių vyrų komandų 3200 m persekiojimo lenktynes šeštadienį laimėjo Kanados komanda, kuriai atstovavo Matjė Žiru (Mathieu Giroux), Lukas Makovskis (Lucas Makowsky), Denis Morisonas (Denny Morrison) ir Fransua Olivjė Roberžas (Francois-Olivier Roberge). Kanadiečiai finale distanciją įveikė per 3 min. 41,37 sek. ir 0,21 sek. pranoko JAV ekipą. Bronzos medalius pelnė Olandijos sportininkai, kovoje dėl trečiosios vietos pagerinę olimpinį rekordą (3 min. 39,95 sek.
2010-02-28

Daugiausia olimpinių medalių susižėrė kanadiečiai

Po 14-osios Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių varžybų dienos - penktadienio - medalių lentelėje į pirmąją vietą pakilo Kanados rinktinė. Jos sportininkai iškovojo 10 aukso, 7 sidabro ir 4 bronzos medalius. Antrąją vietą užima Vokietijos komanda, turinti 9 aukso, 11 sidabro ir 7 bronzos apdovanojimus. Į trečiąją poziciją nukrito JAV atletai, iškovoję 8 aukso bei po 13 sidabro ir bronzos apdovanojimų. Penktadienį buvo išdalyti septyni medalių komplektai.
2010-02-27

Latvijos ledo ritulio rinktinei Vankuveryje reikės įveikti Čekiją

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro trečiojo turo rungtynėse A grupėje sekmadienį pasaulio vicečempionė Kanados rinktinė 3:5 (1:2, 1:1, 1:2) pralaimėjo JAV ledo ritulininkams ir grupėje liko antra. Nugalėtojams įvarčius pelnė Brianas Rafalskis (1 ir 10 min.), Chrisas Drury's (37), Jamie Langenbrunneris (48) ir Ryanas Kesleris (60). Kanados komandoje pasižymėjo Ericas Staalas (9 min.
2010-02-22

JAV ledo ritulininkai nukarūnavo kanadiečius

Antradienį Kanadoje pasibaigusio pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato nugalėtoja tapo JAV rinktinė, finale po pratęsimo 6:5 (2:2, 1:1, 2:2; 1:0) įveikusi nugalėtojų titulą gynusius varžybų šeimininkus Kanados ledo ritulininkus. Pergalingą įvartį, iki pratęsimo pabaigos likus 29 sek., JAV komandai pelnė 19-metis Vašingtono „Capitals“ gynėjas Johnas Carlsonas. Amerikiečiai pasaulio čempionais tapo antrą kartą. Pirmą kartą ji šiose varžybose triumfavo 2004 metais.