kalėdinės eglės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kalėdinės eglės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kalėdinės eglės“.

Klaipėdiečiai sugalvojo kūrybišką būdą, kaip atsisveikinti su eglutėmis: gyventojai liko sužavėti

Klaipėdos menininkai sugalvojo, kad po švenčių nebereikalingomis tapusias eglutes užtarnauto poilsio galima išlydėti ir ne tiesiog išmetant jas į konteinerius. Uostamiestyje prasidėjo akcija, skatinanti žaliaskares išleisti atostogų. O kad taip širdies nespaustų, kiekvienam, atėjusiam atsisveikinti su Kalėdų simboliu, padeda pantomimos teatro aktoriai. Du klaipėdiečiai draugai – Saulė ir Jokūbas – neša jau nupuoštą kalėdinę eglutę.
Aktualijos 2024-01-11

Praėjus šventėms vilniečiai nežino, kur dėti egles: palieka jas po balkonais

Po kiekvienų švenčių prie daugiabučių konteinerių neretai mėtosi kalėdinės eglutės, nors savivaldybės specialiai įrengia aikšteles, kuriose nupuoštas žaliaskares žmonės gali palikti. Vilniaus savivaldybė įspėja gyventojus: už tai, kad prie komunalinių atliekų konteinerio po švenčių asmuo išmetė eglutę, gresia bauda iki 600 eurų. Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad vazoninę eglę galima pasodinti pavasarį Verkių regioninio parko Kalėdų miške.

Žmonės jau perka kalėdines eglutes: vardija dabartines kainas

Nors iki Kalėdų dar beveik mėnuo, kai kurie verslininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis. Lauke rikiuoja vazonus su gyvais spygliuočiais ir sako jau sulaukia pirmųjų pirkėjų. Dalis skuba ir rezervuoti eglutes, kad jos į namus atkeliautų norimu laiku, o kiti naudojasi eglių nuomos paslauga, kuri vis labiau populiarėja. Prekybininkai aiškina, kad šiemet eglučių kainų beveik nekėlė.

Pasiruoškite mokėti daugiau: šiemet kalėdinės eglės gali kainuoti ir 200–500 eurų, bet galite įsigyti raudoną ar mėlyną

Artėjant didžiausioms metų šventėms žmonės jau skuba pasirūpinti pagrindiniu jų simboliu – kalėdinėmis eglutėmis. Jų pardavėjai neslepia, kad prekybai jomis ruošiasi jau nuo metų pradžios. Šiemet ne vieną pirkėją eglučių kaina gali nemaloniai nustebinti. Nors iki švenčių liko dar mėnuo, kai kur išpirkta daugiau nei pusė visų parduodamų eglių, o pirkimai išaugę trigubai, palyginus su pernai.
2022-12-03

Kalėdinių eglių prekyba: šiemet jos kainuoja nuo 5 iki 50 eurų

Kalėdų eglučių augintojams Lietuvoje – darbų įkarštis. Žaliaskarės fasuojamos ir ruošiamos eksportui į užsienį. Jų užteks ir vietos rinkoje. „Kiek prašo eglučių, tiek turime, jų niekada netrūksta“, – kasmete patirtimi pasitiki ūkininkai. Pastaraisiais metais Lietuvoje populiarėja nuomojamos vazoninės eglės.
2020-12-09

Šventinė karštinė prasidėjo anksčiau: žmonės jau skuba rezervuotis kalėdines eglutes

Nors iki didžiųjų metų švenčių dar liko beveik trys mėnesiai, pasiruošimas joms jau vyksta pilnu tempu. Prekybos tinkluose ant lentynų jau galima matyti šventinę atributiką, o žmonės nieko nelaukdami žiemos švenčių laikotarpiui rezervuojasi tiek ūkiuose, tiek internete pardavinėjamas kalėdines eglutes.  Kalėdinėmis eglutėmis prekiaujančios internetinės parduotuvės „Eglutės.lt“ komanda tv3.lt pasakoja, kad pirmųjų užsakymų sulaukė dar rugsėjo paskutiniosiomis savaitėmis.
Aktualijos 2020-10-25

Kalėdinių eglučių bumas: lietuvaičiai šventinius medžius graibstė jau spalį

Kalėdinėmis eglėmis prekiaujantys verslininkai džiaugiasi, jog lietuviai šiemet šventėms suskubo ruoštis itin anksti. Vieni žaliaskares rezervavosi jau spalio mėnesį. Lapkričio pradžioje šios sužibo ir daugelio namuose. Verslininkai sako, jog lietuviai kasmet renkasi vis didesnes egles. Tuo tarpu etnologai taip skubančiais tautiečiais nesidžiaugia. Esą žaliaskares derėtų puošti tik šventų Kūčių dieną. Aplinkosaugininkai įspėja, kad neteisėtai įsigyto sžaliaskarės gali labai brangiai kainuoti.
Aktualijos 2017-12-09

Kiek sostinėje kainuoja Kalėdinė eglutė?

„Geriau perkas tas eglutes, kurios kvepia, nes, pavyzdžiui, eglės, atvežtos iš Danijos, išvis neturi jokio kvapo. O aš pats auginu eglaites Dzūkijoje, Dargužių kaime. Kalbant apie eglių dydį – tai skonio reikalas sakyčiau, nes perka įvairias: ir pusės metro ir daugiau nei dviejų metrų aukščio. Matyt, priklauso, kiek namuose turi vietos, kur statyti“, – pasakoja egles auginantis ir šalia Šv. Petro ir Povilo bažnyčios stotelės prekiaujantis Jonas.
Lietuva 2014-12-22
Į viršų