justė jocytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justė jocytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justė jocytė“.

Jocytės klubas eliminuotas Prancūzijos taurės ketvirtfinalyje

Prancūzijos moterų krepšinio taurės ketvirtfinalio barjero neįveikė Liono ASVEL klubas su Juste Jocyte, šeštadienį 68:83 (22:17, 18:19, 20:18, 8:29) pralaimėjęs prieš Buržo „Tango Basket“. ASVEL ketvirtojo kėlinio pradžioje dar turėjo 6 taškų pranašumą (62:56), bet ją netrukus išbarstė (66:68). Negana to, tuomet „Tango Basket“ pradėjo spurtą 15:0 ir susikrovė triuškinančią persvarą (66:83). ASVEL per 7 minučių atkarpą ketvirtajame kėlinyje sukrapštė vos 2 taškus.
2021-03-07

Jocytė žaidė epizodiškai, ASVEL grįžo į pergalių kelią

Trečiadienį elitinėje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte 74:66 (27:13, 18:20, 15:9, 14:24) įveikė „Flammes Carolo Basket“ klubą. ASVEL rungtynes pradėjo 13 taškų be atsako ir nuo tada beveik visą laiką turėjo dviženklį pranašumą, tik paskutinę minutę „Flammes Carolo Basket“ kiek priartėjo prie varžovių. Nepaisant to, 15-metė lietuvė rungtyniavo tik epizodiškai. Ji aikštėje pasirodė likus 45 sek. iki rungtynių pabaigos ir per tą laiką nespėjo nieko nuveikti.
2021-03-03

Jocytė rungtyniavo tik epizodiškai, bet klubas iškovojo pergalę

Trečiadienį aukščiausioje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte 77:63 (11:22, 17:17, 19:13, 30:11) išvykoje įveikė „Saint Amand“ klubą. Likus žaisti kiek daugiau nei 8 min. šeimininkės dar buvo priekyje (54:52), bet tada ASVEL surengė 7 minučių spurtą 20:2, kuris ir nulėmė rungtynių baigtį. J.Jocytė aikštėje pasirodė tada, kai rungtynių laimėtojos jau buvo aiškios. Lietuvė sužaidė vos 38 sek.
2021-02-17

Jocytės diena Lietuvos rinktinėje – treniruotės, „pokaitukas“ ir pamokos

Justė Veronika Jocytė – Lietuvos krepšinio fenomenas. Nors Justei dar tik penkiolika ir krepšinio pasaulyje ji dažnai yra vadinama žaidėja „kūdikio veidu“, ji yra pasiekusi gana nemažai.
2021-02-03

ASVEL su Jocyte Prancūzijos lygoje atsitiesė po siaubingo starto ir šventė pergalę

Šeštadienį aukščiausioje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte 79:61 (13:21, 19:11, 22:13, 25:16) įveikė „Nantes“ krepšininkes. Rungtynių pradžioje ASVEL atsiliko net 4:21, bet dar iki didžiosios pertraukos spėjo išlyginti rezultatą (32:32). Trečiajame kėlinyje šeimininkės persvėrė rezultatą savo naudai, o paskutiniame ketvirtyje netgi spėjo susikrauti triuškinamą pranašumą. Rungtynių pabaigoje žaidusi J.Jocytė aikštėje praleido 3 min. 25 sek.
2020-12-13

Svarbios ASVEL pergalės fone – trumpas Jocytės pasirodymas

Svarbią pergalę moterų Eurolygoje penktadienį iškovojo Liono ASVEL (Prancūzija) komanda su Juste Jocyte, Stambulo „burbule“ 84:70 (22:12, 29:25, 16:16, 17:17) nugalėjusi vietos „Fenerbahce Oznur Kablo“ (Turkija). ASVEL anksti išsiveržė į priekį ir nė karto neleido šeimininkėms bent jau išlyginti rezultato. J.Jocytė į aikštę buvo išleista likus žaisti vos 24 sek. Per tą laiką abi komandos spėjo atlikti po vieną ataką, o lietuvė nepasižymėjo.
2020-12-04

Jocytė pagerino du karjeros Eurolygoje rekordus, ASVEL startavo triuškinančia pergale

Antradienį Stambulo „burbule“ (Turkija) naująjį moterų Eurolygos sezoną pradėjo ir dvi „lietuviškos“ komandos, susitikusios tarpusavyje. B grupės mače Liono ASVEL (Prancūzija) su Juste Jocyte 89:57 (25:14, 23:22, 25:12, 16:9) sutriuškino Lauros Miškinienės atstovaujamą Gdynės „Arką“ (Lenkija). 15-metė J.Jocytė aikštėje pasirodė rungtynių pabaigoje, kai nugalėtojos jau buvo aiškios. Lietuvė aikštėje praleido 4 min. 1 sek.
2020-12-01

Jocytė sužaidė geriausią savo mačą ASVEL klube

Trečiadienį aukščiausioje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte 107:71 (33:15, 37:13, 16:18, 21:25) sutriuškino „Charnay“ ekipą. Rungtynių laimėtojos praktiškai buvo aiškios jau po 2 kėlinukų, bet lietuvė į aikštę vis tiek buvo išleista tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Per trumpą laiką J.Jocytei pavyko sužaisti kol kas geriausias savo rungtynes ASVEL gretose. Lietuvė per 4 min. 30 sek. pelnė 4 taškus, pataikydama abu mestus dvitaškius.
2020-11-18

Paaiškėjo moterų krepšinio rinktinės sudėtis, „burbule“ – tik viena varžovė

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius išrikiavo sudėtį artėjančioms Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynėms su Serbijos rinktine. Moterų rinktinė pirmadienį išvyks į „burbulą“ Turkijoje, tiesa ten, vietoj dviejų planuotų rungtynių lietuvės sužais tik vieną susitikimą. Dėl sudėtingos COVID-19 situacijos šalyje, šiame atrankos etape atsisakė dalyvauti Albanijos rinktinė.
2020-11-06

Jocytė dėl Prancūzijos taurės nekovos: sutrukdė koronavirusas

Šį vakarą turėjo paaiškėti Prancūzijos moterų krepšinio taurės savininkės. Deja, paskutinę akimirką nuspręsta, kad rungtynės tarp Justės Jocytės atstovaujamo Liono ASVEL klubo ir Buržo „Tango Basket“ neįvyks. Rungtynės buvo atšauktos dėl nustatytų koronaviruso atvejų abiejuose klubuose. Pranešama, kad „Tango Basket“ komandoje nustatyti du teigiami koronaviruso testai, o dar viena žaidėja užsikrėtė ir ASVEL gretose. Žaidėjų tapatybės neatskleidžiamos.
2020-09-18

Moterų rinktinės tarpusavio rungtynėse – Jocytės vedamos komandos triumfas

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės stovyklai skaičiuojant paskutines dienas, krepšininkės pradėjo savotišką kontrolinių rungtynių maratoną. Manto Šerniaus auklėtinės pasiskirstė į „Žalių“ ir „Baltų“ komandas bei išmėgino jėgas tarpusavyje. Neoficialiose rungtynėse penktadienį pranašesnė buvo Justės Jocytės, Giedrės Labuckienės ir Daugilės Šarauskaitės vedama „Baltųjų“ komanda, kuri rezultatu 75:70 (21:21, 14:16, 23:19, 17:14) įveikė „Žaliąją“ ekipą. Asmeninė žaidėjų statistika nebuvo vedama.
2020-08-07

Septyniolikmetės sužinojo savo varžoves pasaulio čempionate

Šiandien Kluže-Napokoje (Rumunija) buvo ištraukti 2020 metų pasaulio merginų U17 krepšinio burtai, po kurių paaiškėjo lietuvių varžovės planetos pirmenybėse. C grupėje Viliaus Stanišausko auklėtinės susikaus su Japonijos, Čilės ir Rusijos ekipomis. Visos grupės komandos pateks į aštuntfinalį. Pernai Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionato finale lietuvės susitiko būtent su rusėmis.
2020-03-04

Eurolygoje – svarbi Jocytės klubo pergalė

Ketvirtadienį moterų Eurolygos B grupės rungtynėse be Justės Jocytės žaidusi Liono ASVEL (Prancūzija) komanda išvykoje 92:82 (24:16, 27:24, 26:17, 15:25) nugalėjo autsaiderę – Gdynės „Arkos“ (Lenkija) ekipą. ASVEL taip pasiekė revanšą už sensacingą pralaimėjimą pirmojo rato rungtynėse namuose (71:87). ASVEL su 7 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais B grupėje pateko į tikrą „mėsmalę“, kurioje net 5 klubai tęsia kovą dėl 3 likusių kelialapių į ketvirtfinalį.
2020-02-20

Triskart NBA čempionas apie Jocytę: jei taip ir toliau, riba – tik dangus

Šeštadienį Paryžiuje (Prancūzija) NBA lyga surengė „Global Games“ serijos rungtynes tarp Milvokio „Bucks“ ir Šarlotės „Hornets“. Prieš jas lyga surengė projekto „Jr.NBA“ renginį, kuriame vaikus tradiciškai moko krepšinio paslapčių. Šį kartą šalia NBA legendų – Ronny Turiafo, Bruce‘o Boweno ir Samo Perkinso – buvo pakviesta ir 14-metė lietuvė Justė Jocytė. Prieš porą metų būtent „Jr.
2020-01-25

Jocytė Eurolygoje įsirašė pirmą naudingumo balą

Ketvirtadienį moterų Eurolygos B grupės rungtynėse Liono ASVEL (Prancūzija) su Juste Jocyte namuose net 85:48 (27:13, 15:11, 27:9, 16:15) „nušlavė“ vieną iš grupės lyderių – „Famila Schio“ (Italija) klubą. Lietuvė į aikštę buvo išleista pačioje rungtynių pabaigoje ir sužaidė 1 min. 51 sek. J.Jocytė atkovojo 1 kamuolį ir surinko 1 naudingumo balą. Į krepšį lietuvė metė tik po sirenos. ASVEL klubui 15 taškų pelnė Alysha Clark, o po 14 – Michelle Plouffe bei Helenia Ciak (11 atk. kam.
2020-01-16

Jocytė: Mano didžiausias tikslas – žaisti WNBA

Apie 14-metę Justę Veroniką Jocytę šiuo metu kalba visas krepšinio pasaulis. Ir ne tik Lietuvoje. Palangiškė su jaunučių rinktine tapo Europos vicečempione, debiutavo moterų rinktinėje ir tapo jauniausia visų laikų krepšininke, debiutavusia moterų Eurolygoje. Tačiau kalbėdama apie savo karjerą J. Jocytė išlieka santūri ir akcentuoja du dalykus: sunkų darbą ir komandą.
2019-12-30

Eurolygoje debiutavusi Jocytė pagerino beveik 15 metų gyvavusį rekordą

Trečiadienį moterų Eurolygoje Liono ASVEL (Prancūzija) komanda namuose net 84:59 (10:20, 27:12, 26:15, 21:12) sutriuškino Kursko „Dynamo“ (Rusija) krepšininkes. Šiose rungtynėse įvyko istorinis 14-metės lietuvės Justės Jocytės debiutas Eurolygoje. J.Jocytė žaidė ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Per 2 min. 18 sek. ji prametė tolimą metimą, kartą prarado kamuolį ir sykį prasižengė. 14 metų ir 29 dienų amžiaus lietuvė tapo jauniausia moderniosios Eurolygos žaidėja.
2019-12-19

Sunkiai suvokiamas progresas – Jocytė debiutuos Eurolygoje

14-metė Justė Jocytė neseniai tapo jauniausia visų laikų elitinės Prancūzijos moterų krepšinio lygos žaidėja, o dabar ji ruošiasi įsirašyti ir į Eurolygos istoriją. J. Jocytės tėtis Alvydas Jocys lrt.lt portalui patvirtino, kad lietuvė buvo įtraukta į pagrindinę Liono ASVEL komandos sudėtį Eurolygos varžyboms.
2019-12-16

Moterų Eurolygoje – Jocytės ekipos nesėkmė

Trečiadienį moterų Eurolygos B grupės rungtynėse Justės Jocytės atstovaujama Liono ASVEL (Prancūzija) komanda svečiuose po tragiško ketvirtojo kėlinuko 67:82 (17:19, 17:14, 25:25, 8:24) pralaimėjo prieš Stambulo „Fenerbahce Oznur Kablo“ (Turkija). Likus žaisti mažiau nei 7 min. rezultatas dar buvo lygus (65:65), bet tada ASVEL pateko į gilią duobę ir net 4 min. nepelnė nė taško. Likus žaisti pustrečios minutės ASVEL priartėjo iki 67:71, tačiau nuo tada nebepelnė nė taško.
2019-12-11

Jocytė debiutavo elitinėje Prancūzijos lygoje ir pagerino visų laikų rekordą

Lietuvos krepšinio talentė Justė Jocytė sulaukė galimybės debiutuoti elitinėje Prancūzijos lygoje, o naujoji jos komanda Liono ASVEL namuose 79:66 (24:21, 16:12, 20:12, 19:21) nugalėjo be Marinos Solopovos žaidusią „Saint Amand Hainaut Basket“ ekipą. Lietuvė aikštėje pasirodė ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Per 2 min. 28 sek. J.Jocytė prametė vienintelį tritaškį ir atkovojo vieną kamuolį gynyboje. J.Jocytė tapo jauniausia visų laikų krepšininke, žaidusia Prancūzijos aukščiausioje moterų lygoje.
2019-12-08

Jocytė ir toliau stebina – įtraukta į pagrindinę ASVEL sudėtį

Neseniai 14-ąjį gimtadienį paminėjusi ir tobulėti į Prancūziją išvykusi Lietuvos krepšinio talentė Justė Jocytė per keletą dienų spėjo sužavėti naujuosius trenerius. Tony Parkerio akademijoje plušanti lietuvė vietoj žaidimo Liono ASVEL jaunučių ar jaunių komandose sulauks šanso debiutuoti pagrindinėje moterų komandoje. Kaip skelbia portalas lrt.
2019-12-06

Rinktinėje debiutavusi Jocytė: tuoj sueis 14 metų, neatrodysiu taip jaunai

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė ketvirtadienį pradėjo kovas 2021 m. Europos čempionato atrankoje. Pirmose E grupės rungtynėse lietuvės Kėdainių arenoje 108:43 (21:11, 24:8, 32:15, 31:9) sutriuškino Albanijos rinktinę. Šiose rungtynėse Lietuvos rinktinės gretose debiutavo 13-metė Justė Jocytė. Ji pataikė jau pirmąjį savo metimą, o per beveik 10 minučių aikštėje surinko 4 taškus. „Atėjus iš rūbinės į aikštelę buvo didelis jaudulys.
2019-11-14

Jocytė svariai prisidėjo prie antrosios „Neptūno“ pergalės

Antrąją pergalę Moterų lygoje iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0), kuris išvykoje 84:65 (24:20, 30:13, 13:14, 17:18) užtikrintai įveikė „Šiaulius“ (0-1). Klaipėdietės į priekį šovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:13 ir po dviejų ketvirčių jau pirmavo 21 taško persvara 54:33. Antrąją mačo pusę viešnios pralaimėjo dviem taškais. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidusi Lina Mikelevičienė pelnė 21 tašką (3/9 dvit., 2/4 trit.
2019-10-27

13-metė Jocytė ir 16-metė Zdanevičiūtė su trenksmu debiutavo moterų lygoje

Lietuvos čempionato starte – įspūdinga Europos vicečempionių Justės Jocytės ir Audronės Zdanevičiūtės akistata. Pastaroji pelnė net 37 taškus ir pagerino Moterų lygos rezultatyvumo rekordą, tačiau pergalingu debiutu džiaugėsi 13-metė J. Jocytė. Jos atstovaujamas Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0) savo aikštėje 81:59 (16:21, 25:12, 25:17, 15:9) pranoko Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-1) atstoves.
2019-10-11

Simboliniame Europos merginų čempionato penkete – dvi lietuvės

Lietuvos merginų šešiolikmečių rinktinė Makedonijoje vykstančiame Europos krepšinio (U16) čempionato didžiajame finale po permainingos kovos 66:73 (24:20, 14:15, 15:19, 13:19) turėjo pripažinti Rusijos bendraamžių pranašumą, tačiau pirmą kartą istorijoje iškovojo sidabro medalius. Čempionato MVP tapo 14-metė rusė Anastasija Kosu. 183 cm ūgio puolėja čempionate vidutiniškai rinko po 18 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. Taip pat ji blokuodavo net po 2,3 varžovių metimų.