joventut

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joventut“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joventut“.

Liūdna tradicija: persvarą vėl iššvaistę „Vilkai“ namuose pralaimėjo „Joventut“ klubui

Vilniaus „Wolves“ (4/7) Europos taurėje patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namuose 79:94 (20:15, 23:26, 21:30, 15:23) pripažino Badalonos „Joventut“ (7/5) pranašumą. Kaip jau tampa įprasta, „Wolves“ palūžo antroje mačo pusėje. Po pirmojo kėlinio sostinės klubas pirmavo 20:15, o įpusėjus rungtynėms – 43:41. Trečiajame kėlinyje „Wolves“ buvo įgiję 8 taškų persvarą, tačiau visą ją išbarstė ir po 30 min.
2023-12-20

Kemzūra po nesėkmės Ispanijoje: „Apmaudžios mums rungtynės“

Vilniaus „Wolves“ komanda trečiadienį buvo arti pirmosios pergalės Europos taurės turnyre. Tačiau Kęstučio Kemzūros auklėtiniai po pratęsimo pripažino Badalonos „Joventut“ ekipos pranašumą. Nepaisant nesėkmės, treneris didžiuojasi savo komanda. „Apmaudžios mums rungtynės. Manau, kad turėjome gerus šansus šįvakar laimėti, bet šiek tiek pritrūko. Didžiuojuosi savo komandos vyrais dėl to, kaip ji kovėsi kiekvienoje pozicijoje.
2023-10-19

„Wolves“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau krito nuo ispanų rankos per pratęsimą

Antrąjį pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Vilniaus „Wolves“. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykos rungtynėse ilgą laiką pirmavo prieš tituluotą Badalonos „Joventut“ klubą, tačiau galiausiai pralaimėjo po pratęsimo 107:98 (21:17, 25:24, 18:24, 24:23, 10:19) Nuo pat mačo pradžios aikštėje vyko atkakli kova.
2023-10-18

„Barcelona“ ruošiasi mokėti solidžią išpirką už „Joventut“ puolėją

Priekinės linijos dėlionę sprendžianti Barselonos „Barcelona“ turėtų prisivilioti jauną vietinį žaidėją. Katalonijos radijas „Esport3“ skelbia, kad Badalonos „Joventut“ garbę ginantis Joelis Parra kelsis į Ispanijos čempionų gretas, o už jį katalonai sumokės net 1 mln. eurų siekiančią išpirką. 23 metų 202 cm ūgio J. Parra prabėgusiame sezone Europos taurėje per 26 minutes rinko 12,9 taško (49 procentai tritaškių), 3,9 atkovoto kamuolio, 1,2 rezultatyvaus perdavimo bei 14,4 naudingumo balo.
2023-06-30

Šaro kariaunai Ispanijoje – „Unicaja“ klubo barjeras

„Barcelona“ klubo, kuris Ispanijos „Endesa“ lygos ketvirtfinalyje lengvai sudorojo „Valencia“ ekipą, pusfinalyje laukia rimtesnis išbandymas. Katalonijos komanda galynėsis su puikios sportinės formos esančiais Malagos „Unicaja“ krepšininkais. Pastariesiems „Barca“ šį sezoną jau nusileido Karaliaus taurės (Copa del Rey) turnyre. Kitame pusfinalyje Eurolygos čempionas Madrido „Real“ sieks palaužti Badalonos „Joventut“ pasipriešinimą.
2023-06-06

Likus žingsniui iki finalo Šaras gyrė auklėtinius: „Jie žinojo, kad reikia aukotis“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ trečiadienio vakarą laimėjo trečiąsias Ispanijos krepšinio lygos pusfinalio serijos rungtynes prieš Badalonos „Joventut“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1. Mačas klostėsi atkakliai, tačiau Šaro auklėtiniai visada išlaikė kad ir nedidelį, bet pranašumą. Galiausiai jie solidžiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę 83:77. Po susitikimo Š. Jasikevičius negailėjo pagyrų auklėtiniams.
2022-06-09

Šaro auklėtiniai suklupo Barselonos derbyje

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (19/5) patyrė nesėkmę Ispanijos lygoje. Lietuvio klubas svečiuose 72:83 (17:20, 17:30, 19:13, 19:20) pripažino Badalonos „Joventut“ (17/8) pranašumą. Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems nepadėjo dėl peties traumos. „Barcelona“ komanda per paskutinius tris kėlinius nei karto nepirmavo ir vienu metu atsiliko 17 taškų. Jie problemų prisidarė jau pirmoje mačo pusėje. Štai antrajame kėlinyje į savo krepšį leido varžovams įmesti net 30 taškų.
2022-03-27

Po pertraukos spurtavęs „Lietkabelis“ patiesė varžovus iš Ispanijos

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai toliau stebina sėkmingu žaidimu Europos taurės varžybose. Šeštose A grupės rungtynėse „Lietkabelis“ (3/3) savo arenoje rezultatu 87:77 (20:13, 21:24, 20:12, 26:28) nugalėjo vieną garsiausių Ispanijos klubų Badalonos „Joventut“ (4/2). Susitikimo pradžioje šešis taškus surinko Gabrielius Maldiūnas, kurio dėka šeimininkai pirmavo 6:2. Ispanai vėliau rezultatą trumpam persvėrė, bet du Vytenio Lipkevičiaus tritaškiai grąžino „Lietkabelio“ klubui iniciatyvą i...
2021-12-08

„Lietkabelis“ pasitinka komandiniu žaidimu garsėjančius ispanus

Po beveik mėnesio pertraukos Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa grįžta į savo namų aikštelę – „Cido“ areną. Tiesa, grįžta paskutinį kartą šiemet, kadangi kitas mačas savų žiūrovų akivaizdoje bus žaidžiamas tik sausio 3-ąją. Paskutinis oponentas Panevėžyje aukščiausio kalibro – Europos taurės A grupėje pirmaujanti Badalonos „Joventut“ ekipa, kuri per 5 turus pasiekė 4 pergales.
2021-12-07

Panevėžio „Lietkabelis“ pradeda kovas Europos taurėje

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai trečiadienį pradės mūšius Europos taurės (angl. „Basketball EuroCup“) turnyre. Pirmajame ture panevėžiečiai svečiuose išbandys jėgas su Vroclavo „Sląsk“ (Lenkija). Tai bus A grupės rungtynės.
2021-10-19

Ispanijos krepšinio lygoje – intriguojanti „Joventut“ ir „Baskonia“ dvikova

Ispanijos krepšinio lygos „Endesa“ antrajame ture nemenką susidomėjimą kels Badalonos „Joventut“ ir Vitorijos „Baskonia“ akistata. Joje sekmadienį pasirodys būrys žaidėjų iš visų trijų Baltijos šalių. Baskų klubui atstovauja lietuviai puolėjai Rokas Giedraitis, Tadas Sedekerskis, latvis gynėjas Arturas Kurucas ir estas puolėjas Sanderis Raieste. Katalonijos komandos aprangą vilki latvis „centras“ Krissas Helmanis.
2021-09-24

Sedekerskis žaidė efektyviai, bet „Baskonia“ suklupo namuose

Trečią pralaimėjimą per pastarąsias ketverias rungtynes Ispanijos čempionate patyrė Vitorijos „Baskonia“ (22/10) klubas su Tadu Sedekerskiu bei Roku Giedraičiu. Vitorijos komanda namuose 71:79 turėjo pripažinti taip pat ketvirtfinalyje žaisiančios Badalonos „Joventut“ (19/15) ekipos pranašumą.
2021-05-11

Aiškėja, kurios komandos pretenduoja į ilgalaikes vietas Europos taurėje

Europos taurės turnyre kitą sezoną varžysis 20 klubų, iš kurių 16 gaus trejų metų licencijas. Prancūzijos ir Malagos žiniasklaida skelbia 12 komandų pavadinimus, kurios turėtų gauti licencijas.
2021-04-27

Katalonijos derbyje Jasikevičiaus auklėtiniai vargo neturėjo

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (19/3) komanda Ispanijos čempionate svečiuose 80:62 (23:12, 22:20, 20:6, 15:24) įveikė Badalonos „Joventut“ (12/10) klubą.  Nors jau pirmame kėlinyje „Barcelona“ pirmavo 23:12, bet galutinai varžovus lietuvio auklėtiniai palaužė trečiame kėlinuke.  Jį pradėjo spurtu 17:0, o galiausiai bendras kėlinio rezultatas buvo 20:6 „Barcelonos“ naudai.
2021-02-28

Kulboka Ispanijoje svaidė netaikliai, bet buvo tarp rezultatyviausių

Arnoldo Kulbokos metimai skriejo pro šalį ir su Bilbao „RETABet“ komanda patyrė pralaimėjimą Ispanijos lygoje. Lietuvio komanda svečiuose 81:88 (18:33, 23:19, 23:16, 17:20) įveikė Badalonos „Joventut“ klubą. Puolėjas per 21 minutę pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/7 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir padarė 5 klaidas.
2020-10-11

„Lietkabelyje“ – iš ACB grįžtantis Saulius Kulvietis

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas savo gretas stiprina antruoju naujoku šį tarpsezonį – metų sutartis pasirašyta su Sauliumi Kulviečiu. „Labai norėjome Sauliaus, kuris šioje pozicijoje su Donatu Taroliu šiek tiek panašūs, bet kartu ir skirtingi – S. Kulvietis gali išplėsti aikštelę puolant, kadangi gerai pataiko iš toli. Per sezoną Ispanijoje jis sustiprėjo ir fiziškai, todėl yra tvirtesnis nei buvo prieš kelerius metus.
2018-07-29

„Ryto“ radare – trys sunkieji krašto puolėjai?

Vilniaus krepšinio klubas „Rytas“, su naujuoju vyriausiuoju treneriu Dainiumi Adomaičiu priešaky, pradeda komandos komplektavimo darbus. Ekipos radare atsidūrė trys sunkieji krašto puolėjai. Tai – Eimantas Bendžius, Saulius Kulvietis ir Edgaras Želionis, praneša krepsinis.net. Portalo duomenimis, „Rytas“ sieks įsigyti du iš šių trijų žaidėjų. Vienas jų pakeis vilčių nepateisinusį amerikietį Travisą Petersoną.
2018-06-26

Paskelbtas išplėstinis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašas

Likus daugiau nei mėnesiui iki pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Vengrijos ir Kosovo komandomis, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis paskelbė išplėstinį 33-ių kandidatų sąrašą, kurie gali būti kviečiami į artėjančias rungtynes. Lyginant su pirmosios stovyklos sąrašu, šį papildė Eurolygos klubuose rungtyniaujančių lietuvių pavardės.
2018-01-18

Puikiai atakavęs Deividas Gailius buvo rezultatyviausias komandoje

Deividas Gailius pelnė 17 taškų, pataikęs visus šešis dvitaškius. Tačiau krepšininko pastangų buvo maža – Burgoso „San Pablo“ sekmadienį svečiuose 78:87 (15:23, 19:22, 24:20, 20:22) pralaimėjo „Valencia“. „San Pablo“ nusileido taikliau atakuodama. Burgoso krepšininkai pataikė 56 procentus dvitaškių (25/45) ir 38 tritaškių (8/21). „Valencia“ – 39 (14/36) bei 37 (11/30). Pagrindinis skirtumas – baudų metimų skaičius. „Valencia“ metė 28, „San Pablo“ – šešias.
2017-11-05

Rezultatyvus Eimanto Bendžiaus žaidimas neišgelbėjo Barselonoje

Eimantas Bendžius buvo vienas rezultatyviausių Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ krepšininkų, bet to nepakako – lietuvio komanda patyrė skaudų pralaimėjimą Barselonoje. „Monbus Obradoiro“ sekmadienį vakare nusileido 58:102 (15:20, 7:29, 17:29, 19:24). „Barcelona“ pataikė 23 dvitaškius iš 39 (59 procentai), 15 tritaškių iš 27 (56 proc.
2017-10-15

Ispanijos lygoje – Eimanto Bendžiaus sėkmingas pasirodymas

Ispanijos krepšinio lygos rungtynėse San Sebastiano „Rio Natura Monbus“ (2/1) ekipa su Eimantu Bendžiumi namuose 77:68 (23:7, 19:29, 17:16, 18:16) nugalėjo Sauliaus Kulviečio atstovaujamą Badalonos „Joventut“ (0/2) klubą. E.Bendžius prie savo komandos pergalės prisidėjo 10 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 1/4 baud.), 7 atkovotais kamuoliais ir 4 išprovokuotomis pražangomis. Jis žaidė 19 minučių ir spėjo surinkti 13 naudingumo balų.
2017-10-08

Sauliaus Kulviečio debiutas ACB – 16 taškų į „Barca“ krepšį

Puikiai stipriausiu nacionaliniu Europos krepšinio čempionatu tituluojamoje Ispanijos ACB lygoje debiutavo Saulius Kulvietis. 26-erių puolėjas ketvirtadienį į „Barcelona“ krepšį sumetė 16 taškų, bet to lietuvio komandos pergalei nepakako – Badalonos „Joventut“ namie pralaimėjo 72:74 (20:26, 17:11, 13:17, 22:20). Svečiai rungtynes pradėjo geriau ir pirmavo 9:3, 12:5. „Joventut“ pirmojo kėlinio viduryje pavyko išlyginti rezultatą – 14:14. Tada Barselonos krepšininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir šeimini...
2017-10-06

Virginijus Šeškus – apie skolas, mažiausią biudžetą lygoje ir neįprastus naujokus

„Klausau“, – pasigirdo apsimiegojęs balsas kitame laido gale. Nors laikrodis rodė artėjančią darbo dienos pabaigą, vyriausiasis Prienų-Birštono „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus miegojo. „Tik paryčiais grįžome iš Olandijos“, – tv3.lt aiškino 50-metis krepšinio mylėtojas. Rėmėjų ieško ir treneris „Vytautas“ antradienį Nyderlanduose 77:75 nugalėjo Groningeno „Donar“. Atsakomosios rungtynės – ketvirtadienį Prienuose. „Rezultatas geras, bet norėtųsi brandesnio žaidimo“, – konstatavo V. Šeškus.
2017-09-20

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

Ispanijos rinktinėje – žvaigždės, patriotai, „aktoriai“

Prieš artėjantį Europos vyrų krepšinio čempionatą daugelis specialistų aukso medalius iš anksto kabina Ispanijos rinktinei. Ne veltui. Šios šalies nacionalinė komanda, net ir sunkią traumą patyrus vienam lyderių Sergio Lullui, popieriuje atrodo galingiausiai iš visų. Straipsnių cikle pateiksiu įdomių, pikantiškų, primirštų, galbūt kai kam negirdėtų faktų apie grėsmingiausius Lietuvos komandos varžovus. Šįkart rašinys – apie ispanus. Sergio Lullas (nuotr.
2017-08-14

Ispanijoje siautė Deividas Dulkys

Sekmadienį aukščiausioje Ispanijos krepšinio lygoje žaidė šeši lietuviai. Geriausiai sekėsi Deividui Dulkiui, pelniusiam 16 taškų. 29-erių lietuvis aikštėje praleido 33 minutes ir komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą. Daugiau taškų už D. Dulkį pelnė Mickey McConnellis (24). Krepšininkas pataikė visus penkis dvitaškius ir visas penkias baudas, atliko 10 rezultatyvių perdavimų. 17 taškų pridėjo Shayne’as Whittingtonas, pataikęs visus šešis dvitaškius ir atkovojęs šešis kamuolius.
2017-04-02

Š. Vasiliauskas pasirodė geriau, tačiau nugalėjo M. Pociaus klubas

Ispanijos pirmenybės startavo dviejų lietuvių Martyno Pociaus ir Šarūno Vasiliausko akistata. Po įtemptos kovos iki paskutinių sekundžių triumfavo Mursijos „UCAM“ komanda, kuri 67:65 palaužė Bodalonos „Joventut“ klubą. Rungtynių baigtį nulėmė pergalingas Facundo Campazzo dvitaškis su rungtynių sirena. M. Pocius žaidė prastai: per 14 minučių jis prametė du tritaškius, tris dvitaškius, atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo kamuolį, padarė tris klaidas ir surinko -7 naudingumo balus.
2016-10-02

„Barcelona“ su Š. Jasikevičiumi iškovojo Katalonijos taurę

Katalonijos (Ispanija) krepšinio lygos turnyro finale trečiadienį Barselonos „FC Barcelona Regal“ komanda, kuriai atstovauja Šarūnas Jasikevičius, 76:69 (18:17, 21:12, 16:20, 21:20) nugalėjo Badalonos „FIATC Joventut“ ekipą. „FC Barcelona Regal“ Katalonijos lygos nugalėtoja tapo ketvirtus metus iš eilės. Š. Jasikevičius nugalėtojams pelnė 4 taškus.
2012-09-27

„Real“ su M. Pociumi sensacingai pralaimėjo Badalonoje

Trečiajį pralaimėjimą į savo sąskaitą Ispanijos nacionalinėse pirmenybėse netikėtai įsirašė Madrido „Real“ (10/3) klubas, kuriame rungtyniauja Martynas Pocius. Išvykoje žaidę Pablo Laso auklėtiniai 75:78 (17:22, 19:17, 21:22, 18:17) pralaimėjo Badalonos „Fiatc Mutua Joventut“ komandai. Vos keturioliktą vietą Ispanijos čempionate užimanti „Fiatc Mutua Joventut“ ekipa pirmavo nuo pat pirmojo kėlinio, kuomet po dešimties minučių turėjo penkių taškų persvarą.
2011-12-29

Europos taurės burtai: „Šiauliai“ žais C grupėje

Šiandien Barselonoje buvo ištraukti 2009-2010 metų sezono Europos taurės turnyro pirmojo etapo varžybų burtai, kurie 32 ekipas suskirstys į aštuonias grupes. Burtai lėmė, kad „Šiauliai“ kovos C grupėje, kur jų varžovai bus Salonikų „Aris“ (Graikija), Zadaro „Zadar“ (Kroatija) ir Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) klubai. Į kitą etapą pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos.
2009-10-30

R. Fernandezas tikisi svarbesnio vaidmens „Blazers“ klube

Su Ispanijos rinktine Europos čempionu tapęs 24 metų Portlendo „Trail Blazers“ komandos gynėjas Rudy Fernandezas ateinantį sezoną tikisi svarbesnio vaidmens NBA ekipoje. Savo mintis ispanas išdėstė Ispanijos dienraščiui „Ultima Hora“. „Noriu būti svarbesnis komandai, noriu žaisti daugiau minučių per rungtynes, nes manau, kad praėjusiame sezone gerai pasinaudojau man suteiktu žaidimo laiku. Aš privalau tobulėti kaip žaidėjas.
2009-09-27

Tanoka Beardas baigė savo karjerą Europoje

Buvęs Kauno „Žalgirio“ ekipos kapitonas Tanoka Beardas vakar sužaidė paskutines karjeros rungtynes Europoje. Amerikiečio atstovaujama Tartu „Rock“ komanda Estijos pirmenybių finale 65:68 nusileido Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams bei pralaimėjo seriją - 2:4. Pats krepšininkas anksčiau yra minėjęs, kad šis sezonas jam bus paskutinis Europoje. Aukštaūgis galbūt dar nebaigs karjeros ir kitą sezoną rungtyniaus Puerto Rike.
2009-06-02

„Union Olimpija“ netikėtai parklupdė „Albą“

Berlyno „Alba“ klubas patyrė pralaimėjimą namuose, įtemptose ir nervingose rungtynėse rezultatu 59:67 (16:13, 14:18, 15:16, 14:20) nusileidęs C grupės autsaideriams Liublianos „Union Olimpija“ krepšininkams. Tačiau pralaimėjimą patyrė ir Badalonos „Joventut“ krepšininkai, kurie po reguliaraus sezono taip pat turi 4 pergales.
2009-01-16

S. Jasaičio klubas pralaimėjo Vitorijoje ir nepateko į Eurolygos TOP-16

Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkai namuose iškovojo pergalę, rezultatu 91:83 (21:24, 21:27, 29:11, 20:21) nugalėjo Badalonos „Joventut“ ekipą su Simu Jasaičiu ir Eurolygos C grupėje su 7 pergalėmis užėmė pirmąją vietą. „Joventut“ ir Berlyno „Alba“ komandos su keturiomis pergalėmis sprendė, kuri iš šių ekipų rungtyniaus Top-16 varžybose. Kadangi abi patyrė nesėkmes, o „Alba“ krepšininkai abu sykius nugalėjo ispanus, į kitame etape žais vokiečiai.
2009-01-16

„Lietuvos rytas“ patiesė „Realą“ ir pateko į Eurolygos jaunimo atrankos pusfinalį

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa pateko į Ispanijoje vykstančio „Nike International Junior Classification Tournaments“ turnyro pusfinalį. Pirmadienį lemiamose B grupės rungtynėse vilniečiai rezultatu 93:65 (26:16, 15:19, 28:17, 24:13) sutriuškino Madrido „Real“ klubą, iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir tapo grupės nugalėtojais. Pusfinalyje vilniečiai susitiks su C grupės nugalėtoja Badalonos DKV „Joventut“ ekipa.
2009-01-05

S. Jasaičio ekipa sutriuškinta Turkijoje

Simo Jasaičio sėkmingas pasirodymas neatnešė pergalės Badalonos „Joventut“ komandai. Ispanijos ekipa sutriuškinta Stambule, kur 63:89 (13:21, 16:25, 16:21, 18:22) turėjo pripažinti „Fenerbahce Ulker“ krepšininkų pranašumą. Abi ekipos turi po keturias pergales.
2008-12-18

Kauno sporto halė – ketvirta Eurolygoje pagal žiūrovų skaičių

Nepaisant pralaimėjimų serijos, Kauno „Žalgiris“ ir Kauno sporto halė paskutiniame Eurolygos ture užėmė 4-ą vietą pagal žiūrovų skaičių rungtynėse. Kauniečių dvikovą su „Panathinaikos“ stebėjo 4751 aistruolis. Tradiciškai daugiausiai žiūrovų susirenka Tel Avive, kur „Maccabi Elite“ ir „Cibona“ komandų rungtynes stebėjo 11 tūkstančių žiūrovų.
2008-12-05

„DKV Joventut“ su S. Jasaičiu parklupdė Liublianos „Olimpiją“

Badalonos „DKV Joventut“ klubas su Simu Jasaičiu iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje, Slovėnijoje 86:65 (14:13, 24:18, 24:14, 24:20) sutriuškinęs vos vieną susitikimą laimėjusią Liublianos „Olimpija“ ekipą. Susitikimo pradžia buvo įtempta: abi komandos gana sunkiai rinko taškus.
2008-12-05

S. Jasaičio ekipa suklupo prieš „Albą“

Badalonos „Joventut“ ekipa, kurioje rungtyniauja Simas Jasaitis, Eurolygos rungtynėse išvykoje nusileido Berlyno „Alba“ ekipai rezultatu 72:74 (19:19, 18:19, 24:18, 11:18). Atkakli kova vyko visų rungtynių metu, o pirmaujanti komanda nuolat keitėsi. Svečiai atitrūko trečiame kėlinuke, tačiau Vokietijos čempionai paskutiniame kėlinuke pasivijo, o lemiamomis akimirkomis buvo taiklesni bei šventė pergalę. S.Jasaitis traukė Ispanijos komandą į priekį.
2008-11-14

S. Jasaičio ekipa suklupo prieš „Lottomaticą“

Labai nesėkmingai trečiąjį ketvirtį sužaidę Badalonos „DKV Joventut“ klubo, kuriame rungtyniauja ir Simas Jasaitis, krepšininkai ketvirtadienį ULEB Eurolygos C grupės antrojo turo rungtynėse svečiuose 71:85 (18:17, 21:20, 12:31, 20:17) nusileido Romos „Lottomatica“ ekipai ir patyrė pirmąją nesėkmę turnyre. Pergalę Italijos sostinės klubui lėmė įspūdingai sužaistas trečiasis mačo kėlinys.
2008-10-31

R. Rubio pagaliau galės vairuoti automobilį

Vienas talentingiausių savo amžiaus krepšininkų Ricky Rubio vakar šventė aštuonioliktą gimtadienį. Kartu su Ispanijos rinktine Pekino olimpinių žaidynių sidabrą iškovojęs gynėjas pagaliau galės laikyti teises ir vairuoti automobilį.
2008-10-21

„Viasat“ krepšinio aistruoliams siūlo per 50 Eurolygos rungtynių

Spalio 20 d. startuoja naujas Eurolygos sezonas. Skaitmeninė palydovinė televizija „Viasat“ žiūrovams siūlo daugiau negu 50 šio turnyro transliacijų. Ir svarbiausia - rungtynės bus komentuojamos lietuvių kalba. Eurolyga – svarbiausias Europos klubų krepšinio turnyras.
2008-10-14

S. Jasaičio ekipa nusileido „Barcelonai“

Ispanijos čempionatą Simo Jasaičio Badalonos „Joventut“ ekipa pradėjo nesėkmingai - ji išvykoje 18 taškų skirtumu 77:95 (22:22, 25:23, 28:19, 20:13) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkams.
2008-10-05

S. Jasaitis prie pergalės prisidėjo 14 taškų

Badalonos „Joventut“ klubas su Simu Jasaičiu antrąjį kėlinuką pradėjo spurtu 21:0, o rungtynes prieš antrosios pagal pajėgumą lygos LEB Gold „Extra Pujol Lleida“ krepšininkus - 79:64 (15:18, 27:9, 17:13, 20:24). S.Jasaitis, pataikęs keturis tritaškius, buvo vienas ryškiausių nugalėtojų ekipoje. Jis iš viso surinko 14 taškų ir kartu su E.Hernandezu-Sonseca buvo rezultatyviausi komandoje.
2008-09-21

„Joventut“ įveikė „Real“, S. Jasaitis pelnė 11 taškų

Draugiškų rungtynių ciklą tęsianti Badalonos „DKV Joventut“ komanda 90:80 (26:20, 16:19, 16:24, 32:17) nugalėjo Madrido „Real“ komandą, o Simas Jasaitis buvo trečias pagal rezultatyvumą savo ekipoje. Dvikovos nugalėtojas sprendėsi paskutiniame kėlinuke. „Joventut“ krepšininkai spurtavo 18:4 ir susigrąžino pranašumą 78:71. Per likusį laiką jie tik padidino persvarą ir laimėjo rungtynes.
2008-09-07

K. Kemzūra nusitaikė į Europos taurę

Lietuvos trenerio Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda, šią vasarą Europos krepšinio rinką sudrebinusi įspūdingais pirkiniais, artėjančiam sezonui rengiasi Lietuvos pajūryje. Maskvos srities komanda vasarą prisiviliojo iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pasitraukusius Jorge Garbajosą ir Carlosą Delfino, iš ULEB taurės laimėtojo Badalonos „Joventut“ pasikvietė prancūzą Jerome‘ą Moiso, įsigijo ir Lietuvos klubus dominusį amerikietį Miltą Palacio.
2008-09-02

S. Jasaitis: „Mėginsiu įrodyti, kad galiu rungtyniauti daug geriau“

Lietuvos rinktinės puolėjas 26 metų 200 cm ūgio Simas Jasaitis atvyko į Badaloną, kur rytoj atliks medicininius tyrimus ir jis pradės treniruotis su „Joventut“ ekipa. „Man nereikėjo daug laiko, kad apsispręsčiau žaisti „Joventut“ komandoje. Manau, kad turėsime pajėgią komandą ir sėkmingai pasirodysime kitą sezoną. Praėjęs sezonas man nebuvo sėkmingas, todėl tikiuosi, kad šie metai bus kur kas geresni,“ - sakė S.Jasaitis. „Žaisiu puikioje komandoje ir Ispanijoje esu ne naujokas.
2008-09-01

Komentaras: Įspūdingai žaidę Lietuvos vyrai patiesė ant menčių olimpinę čempionę

Net ir be traumų pandemijos kamuojamų trijų savo mohikanų žaidusi  Lietuvos rinktinė žvaigždžių perpildytai olimpinei čempionei Argentinai sugebėjo nušluostyti nosį. Surietę varžovus į ožio ragą net 94:75, lietuviai su Orensės miestu atsisveikino aukštai pakėlę galvas. Po itin skaudaus pralaimėjimo Ispanijos krepšininkams mūsiškiai  surado savyje jėgų reabilituotis.
2008-07-26

Naujoji S. Jasaičio ekipa Badalonos „Joventut“ pratęsė sutartį su vidurio puolėju

ULEB taurės savininkė Badalonos „Joventut“ ekipa pratęsė sutartį su 25 metų 212 cm ūgio vidurio puolėju Eduardo Hernandezu-Sonseca. Ispanas Badalonoje rungtyniaus iki 2009/10 metų sezono pabaigos. Praėjusį sezoną E.Hernandezas-Sonseca sužaidė 16 ULEB taurės turnyro rungtynių, per kurias vidutiniškai rinko po 5,5 taško, atkovojo po 4,2 kamuolio, atliko po 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo po 1,3 metimo.
2008-07-11

Naujasis Simo Jasaičio klubas - Badalonos „Joventut“

Lietuvos rinktinės puolėjas Simas Jasaitis sukirsto rankomis su ULEB taurės laimėtoju Badalonos „Joventut“ klubu, skelbia ACB lygos svetainė. Praėjusį sezoną 26 metų 202 cm ūgio lietuvis atstovavo kitai Ispanijos komandai Vitorijos „Tau Ceramica“. Ispanijos pirmenybėse Lietuvos krepšininkas rinko tik po 4,1 taško ir atkovojo po 1,9 kamuolio.