Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janas vesely“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janas vesely“.

„Panathinaikos“ mėgino prisivilioti dar keturias Eurolygos žvaigždes

Atėnų „Panathinaikos“ šią vasarą paskelbė jau ne apie vieną skambų perėjimą, tačiau jų galėjo būti ir daugiau. Klubo vadovas Dimitris Giannakopoulosas patvirtino, kad derėjosi dar su keturiais krepšininkais, kurie būtų gerokai sustiprinę ekipą. „Panathinaikos“ mėgino prisivilioti Walterį Tavaresą, Mario Hezonją, Janą Vesely bei Tylerį Dorsey. Vis dėlto, šie krepšininkai nebuvo sudominti Atėnų komandos pasiūlymais ir nutarė likti dabartinėse ekipose.
2023-07-19

Atodūsis „Barcelona“ stovykloje: Vesely bus pasirengęs finalo ketvertui

Barselonos „Barcelona“ aistruoliai ir pati komanda gali lengviau atsikvėpti. Panašu, kad aukštaūgis Janas Vesely išvengė sunkios traumos. 33 metų 213 cm ūgio čekas susižeidė nugarą Ispanijos čempionato rungtynėse ir buvo abejojama dėl jo žaidimo Eurolygos finalo ketverte. Vis dėlto, krepšininkas jau dalyvavo ekipos treniruotėje ir bus pasirengęs pusfinaliui prieš Madrido „Real“ ekipą. Finalo ketvertas startuos penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje.
Lietuva 2023-05-16

Sunkiai: Vesely tempiami čekai nukovė Nyderlandų krepšininkus

Namie rengiamame Europos čempionate lengvo gyvenimo ir toliau neturi Čekijos rinktinė (1/2). D grupės šeimininkai atkakliame mače 88:80 (24:14, 26:13, 16:30, 22:23) palaužė Nyderlandus (0/3). Čekai uraganiniu tempu pradėjo rungtynes ir dar iki ilgosios pertraukos pabėgo triuškinančiai – 50:27. Vis dėlto antrojoje mačo dalyje viskas apsivertė aukštyn kojomis.
2022-09-05

„Fenerbahče“ žengė dar vieną žingsnį Turkijos čempionų titulo link

Eurolygos čempionai, Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai, Turkijos čempionato finale atsidūrė ties prarajos riba. Ergino Atamano auklėtiniai antrajame serijos mače svečiuose 78:93 (20:18, 12:36, 17:20, 29:19) neatsilaikė prieš Stambulo „Fenerbahce“ komandą. „Anadolu Efes“ klubas finalo serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2 ir norėdamas laimėti titulą privalo laimėtis kitus tris susitikimus. Nugalėtojams po 18 taškų surinko Janas Vesely (8 atk. kam.
2022-06-09

„Barcelona“ dirba: planuose du čekai ir kartvelas

Barselonos „Barcelona“ komanda jau atrodo susitaikė, kad teks atsisveikinti su vidurio puolėju Brandonu Daviesu. Pastarasis jau ne vieną kartą atmetė ekipos pasiūlymą pratęsti kontraktą ir ketina ieškoti naujų iššūkių. Pagrindinė priežastis – žaidėjas norėtų didesnio atlyginimo, tačiau katalonai su tuo nesutinka. Po nesėkmingų derybų „Barcelona“ nusitaikė į Stambulo „Fenerbahce“ čeką Janą Vesely.
2022-05-24

Rimti „Fenerbahče“ nuostoliai: Nando De Colo lūžo riešas, traumą patyrė ir kitas lyderis

Stambulo „Fenerbahče“ komanda dėl traumų prarado savo lyderius Nando De Colo ir Janą Vesely. Abu krepšininkai susižeidė Eurolygos rungtynėse prieš Vilerbano ASVEL ekipą. N.De Colo lūžo riešas ir negalės žaisti apie du mėnesius, o čiurną susižeidusio J.Vesely situacija yra neaiški. Tačiau čekas šiuo metu negali minti kojos.
2021-12-24

Eurolygos turo MVP – čempionus baudęs CSKA puolėjas

Antrasis Eurolygos turas nepašykštėjo nei intriguojančių kovų, nei solidžių asmeninių pasirodymų. Turo MVP susižėrė Maskvos CSKA lyderis Tornikė Šengelija, 29 naudingumo balais nukalęs pergalę prieš Stambulo „Anadolu Efes“. 30 metų 206 cm ūgio kartvelas per 32 minutes pelnė 23 taškus (5/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus pažeidė taisykles bei išprovokavo 5 pražangas.
2021-10-09

Olimpinio krepšinio pradžia: nuvylę amerikiečiai, rekordinis Dončičiaus pasirodymas ir parako turintys veteranai

Visos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės olimpiniame turnyre sužaidė po vienerias grupių etapo rungtynes, kuriose netrūko dramos, rekordų, netikėtumų ir per plauką ištrauktų pergalių. Portalas TV3.lt kviečia susipažinti su pirmojo turo rezultatų apžvalga, trenerių ir žaidėjų komentarais. Nuvylę amerikiečiai Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšininkai pirmajame olimpinių žaidynių mače 76:83 (22:15, 23:22, 11:25, 20:21) nusileido Evano Fournier vedamai Prancūzijos rinktinei.
2021-07-26

Olimpinis krepšinis: Didžiulį pranašumą iššvaistę čekai sugebėjo nepalūžti prieš Iraną

Japonijoje vykstančiose Tokijo olimpinėse žaidynėse krepšinio turnyrą sėkmingai pradėjo Čekijos rinktinė, kuri po atkaklios kovos 84:78 (25:19, 21:11, 21:16, 17:32) Čekijos rinktinė dominavo rungtynėse ir po 30 minučių pirmavo jau 67:46, tačiau ketvirtame kėlinyje Iranas pademonstravo charakterį bei per pirmąsias penkias kėlinio minutes spurtavo 15:2 ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (61:71). Likus žaisti 1 min. 24 sek.
2021-07-25

„Fenerbahče“ bėdos tęsiasi: koronavirusu užsikrėtė jau 7 nariai

Stambulo „Fenerbahče“ klubas Eurolygos atkrintamosioms ruošis ne pačios pajėgiausios sudėties – komandos žaidėjus kamuoja koronavirusas. Po nesėkmingo Eurolygos mačo prieš Madrido „Real“ visai komandai buvo atlikti COVID-19 testai, vienas iš jų parodė teigiamą rezultatą. Susirgusio asmens tapatybė nenurodyta, tačiau jam teks praleisti laiko saviizoliacijoje.
2021-04-16

„Fenerbahče“ čekas pripažintas Eurolygos mėnesio žaidėju

Stambulo „Fenerbahče“ komandos aukštaūgis Janas Vesely tapo naudingiausiu sausio mėnesio krepšininku. Jis sausio mėnesį surinko daugiausiai naudingumo balų, o „Fenerbahče“ laimėjo visas šešias žaistas rungtynes. Turkijos klubas mėnesį pradėjo būdamas 13 vietoje, o dabar dalijasi aštunta vieta su kitomis komandomis. J.Vesely sausį rinkdavo po 16 taškų, atkovodavo 5,5 kamuolio ir atlikdavo 2,8 rezultatyvaus perdavimo.
2021-02-01

Jasikevičius nori sudrebinti Europą – nusitaikė į „Fenerbahče“ žvaigždę

Šarūnas Jasikevičius į „Barcelonos“ komandą norėtų prisivilioti dar vieną Europos krepšinio superžvaigždę – Janą Vesely. „Mundo Deportivo“ žurnalistas Jose Ignacio Huguetas skelbia, kad katalonų prioritetas dabar yra surasti vidurio puolėją, kuris pakeistų klubą po aštuonerių metų paliekantį Ante Tomičių. Pirmasis numeris Šaro sąraše – dar dvejų metų sutartį su Stambulo „Fenerbahče“ turintis čekas J. Vesely, 2018-2019 m. sezone pripažintas naudingiausiu Eurolygos krepšininku.
2020-07-05

Eurolygos sezono MVP – Vesely

Šeštadienį Vitorijoje išdalinti Eurolygos reguliariojo sezono apdovanojimai. Naudingiausiu lygos krepšininku išrinktas Stambulo „Fenerbahče“ centras Janas Vesely. 29-erių čekas šiame sezone pelnė po 12,5 taško, atkovojo po 4,9 kamuolio ir rinko 17,9 naudingumo balo. Renginyje dalyvavo ir Kauno „Žalgirio“ lyderis Brandonas Daviesas, atsiėmęs prizą už patekimą į simbolinį geriausių Eurolygos žaidėjų penketuką. Į jį taip pat pateko J.Vesely, Kostas Sloukas, Willas Clyburnas ir Nickas Calathesas.
2019-05-18

„Fenerbahče“ džiaugsmas: Eurolygos finalo ketverte sulauks lyderių

Penktadienio vakarą Vitorijoje (Ispanija) prasideda krepšinio gerbėjų ilgai lauktas Eurolygos finalo ketvertas. Pirmame pusfinalyje dėl vietos finale kausis du Stambulo klubai – „Fenerbahče“ ir „Anadolu Efes“, o vienas jų sulaukė džiugių naujienų. Žjelko Obradovičiaus vadovaujamą „Fenerbahče“ komandą pastaruoju metu retino traumos, tačiau oficialiai pranešta, kad iki rungtynių pasveikti spės du vieni svarbiausių ekipos žaidėjų – Nicola Kaliničius ir Janas Vesely.
2019-05-17

Latvių tempiamas „Olympiacos“ neturėjo vilčių prieš „Fenerbahce“

Stambulo „Fenerbahce“ (18-2) toliau užtikrintai žygiuoja Eurolygoje. Namie žaidę Željko Obradovičiaus auklėtiniai 90:75 (21:15, 19:13, 28:26, 22:21) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (12-8). Turkai dviženklį pranašumą įgijo dar iki didžiosios pertraukos ir ją sėkmingai išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Graikai skirtumą iki vienženklio buvo sumažinę tik ketvirto kėlinio pradžioje, bet tada „Fenerbahce“ pelnė 5 taškus be atsako ir vėl atitrūkę 77:63 nepaliko abejonių, kas stipresni.
2019-01-24

Stambule – „Real“ parbloškęs „Fenerbahce“ spurtas rungtynių gale

Penktadienį Stambule susitiko dvi praėjusio Eurolygos sezono finalininkės, o pergale džiaugėsi Stambulo „Fenerbahce“ (14-1), kuri privertė čempioną Madrido „Real“ (12-3) patirti trečią pralaimėjimą.
2018-12-28

Įspūdingi dėjimai, sudrebinę Lietuvą ir pasaulį 2018 metais

Dėjimas iš viršaus į krepšį – daugeliui krepšinio gerbėjų yra gražiausios šio žaidimo elementas. 2018 metais Lietuvos ir pasaulio arenose krepšius sudrebino ne vienas įspūdingas dėjimas, o portalas tv3.lt siūlo prisiminti įsimintiniausius krepšininkų dėjimus iš viršaus šiemet. Nors Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniauja tik du lietuviai, šiais metais jie abu įsiminė nepakartojamais dėjimais.
2018-12-25

Žalgirietis Daviesas – tarp realiausių kandidatų tapti Eurolygos MVP

Kauno „Žalgirio“ centras Brandonas Daviesas yra realus kandidatas perimti Luka Dončičiaus prizą ir tapti naudingiausiu šio sezono Eurolygos žaidėju, rašo „Eurohoops“. Portalas sudarė dešimties žaidėjų sąrašą, kurie išsiskiria savo efektyvumu. 27-erių centrui skirta aštuntoji vieta. „Treniruojamas Šarūno Jasikevičiaus Brandonas Daviesas tapo dominuojančiu centru. Amerikietis surengė mistiškus pasirodymus prieš Maskvos srities „Chimki“ ir Milano „Olimpia“ klubus.
2018-12-14

Stambulo klubų derbyje – „Anadolu Efes“ pergalė prieš „Fenerbahce“

Įspūdingą pergalę Eurolygoje įsirašė trijų buvusių žalgiriečių atstovaujama Stambulo „Anadolu Efes“ (3-1), kuri namuose išrašė pirmą pralaimėjimą Željko Obradovičiaus vadovaujamai „Fenerbahce“ (3-1). „Anadolu Efes“ sužaidė tragišką pirmą, bet pasakišką trečią kėlinį ir laimėjo 89:83 (12:26, 26:26, 28:13, 23:18). Nugalėtojams Rodrigue’as Beauboisas pelnė 17, Adrienas Moermanas 15, Tiboras Pleissas 13 taškų. 13 surinko ir Vasilje Micičius (3/3 trit.
2018-10-25

Tarp NBA prapuolusių žvaigždžių – du lietuviai

Du lietuviai – Šarūnas Jasikevičius ir Arvydas Macijauskas – įtraukti į Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) prapuolusių kitų žemynų žvaigždžių sąrašą. Š. Jasikevičius už Atlanto sužaidė 138 rungtynes, per kurias rinko 6,8 taško ir atakavo 39,7 procento taiklumu. „Prieš nesėkmingą bandymą įsitvirtinti antruoju „Golden State Warriors“ bei Indianos „Pacers“ įžaidėju, Š. Jasikevičius surengė puikių pasirodymų prieš Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinę ir dominavo Eurolygoje.
2018-08-24

Brangiausiai apmokamų Eurolygos krepšininkų dešimtukas: niekas neprilygsta A.Švedui

Portalas „Eurohoops“ paskelbė daugiausiai uždirbančių Eurolygos krepšininkų dešimtuką, kurio viršūnėje užtikrintai atsidūrė ruso Aleksejaus Švedo pavardė, atstovaujančio Maskvos srities „Chimki“ klubą. Jis per metus susižeria net 3,465 mln. eurų. Praėjusiame Eurolygos sezone 29-erių gynėjas rinko po 21,8 taško (50 proc. dvit., 33 proc. trit., 82 proc. baud.) ir atlikdavo 5,2 rezultatyvaus perdavimo. Artimiausią konkurentą pagal algos dydį jis lenkia net milijonu eurų.
2018-08-06

19 metų laukta svajonė neišsipildė – „Žalgiris“ liko už finalo borto

Po 19 metų pertraukos Eurolygos finalo ketverte žaidžiančiam Kauno „Žalgiriui“ Belgrade nepavyko patekti į rungtynes dėl trofėjaus. Lietuviai 67:76 (13:19, 20:20, 17:15, 17:22) nusileido pusfinalyje galingai žaidusiai Stambulo „Fenerbahče“, kuri gina titulą.
2018-05-18

Auklėtinių ramybe pasidžiaugęs Šarūnas Jasikevičius: svarbiausia – širdis

Šarūnas Jasikevičius, plėšydamas Belgrado „Štark“ arenos tinklelį, atidarė Kauno „Žalgirio“ treniruotę prieš Eurolygos pusfinalio rungtynes su Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkais. Šaras, po nurodymų žalgiriečiams, džiaugėsi auklėtinių ramybe ir akcentavo, kad aikštėje bus svarbiausia – širdis. Š. Jasikevičius pripažino, jog krepšininkai dėl didžiulio dėmesio šiek tiek išsiblaškę. Vakare žalgiriečių laukia varžovų videoanalizė. „Įtampa nelabai jaučiama. Žaidėjai atrodo ramūs.
2018-05-17

„Fenerbache“ trina rankomis: šis ginklas „Žalgiriui“ gali smogti visa jėga

Kol Kauno „Žalgiris“ trina rankomis pačiu laiku pratęsęs sutartį su įspūdingą sportinę formą demonstruojančiu amerikiečiu Brandonu Daviesu, „Fenerbache“ stovykloje sirgalių optimizmą vėl išvysti savo mylimą klubą Eurolygos finale didina 213 cm ūgio čekas Janas Vesely.
2018-05-15

Antrajame Eurolygos geriausiųjų penkete – „Žalgirio“ lyderiai

Eurolyga paskelbė antrąjį geriausiųjų sezono žaidėjų penketą. Į jį įtraukti du Kauno „Žalgirio“ krepšininkai – komandos lyderiai Kevinas Pangosas ir Paulius Jankūnas. 25-erių K. Pangosas šiame sezone renka 12,7 taško, šešis rezultatyvius perdavimus bei 14,1 naudingumo balo per 28 minutes. P. Jankūno šio sezono statistika – 11,4 taško, 4,9 atkovoto kamuolio ir 13,9 naudingumo balo per 23 minutes.
2018-05-11

Eurolyga paskelbė geriausių sezono žaidėjų penketą

Eurolyga paskelbė geriausių sezono žaidėjų penketą. Jame vietos Kauno „Žalgirio“ krepšininkams neatsirado. Į penketuką pateko Nickas Calathes (Atėnų „Panathinaikos“), Nando De Colo (Maskvos CSKA), Luka Dončičius (Madrido „Real“), Tornikė Šengelija (Vitorijos „Baskonia“) ir Janas Vesely (Stambulo „Fenerbahče“). N. Calathes, L. Dončičius bei T. Šengelija tokio įvertinimo sulaukė pirmąkart karjerose. Antrasis Eurolygos penketas bus paskelbtas penktadienį.
2018-05-10

Įvertino ekspertai: tarp geriausių Eurolygos žaidėjų – du žalgiriečiai

Paulius Jankūnas ir Kevinas Pangosas sulaukė dar vieno pripažinimo. Oficialus Eurolygos informacinis partneris Eurohoops.net Kauno „Žalgirio“ lyderius įtraukė į antrąjį geriausių lygos krepšininkų penketą. 25-erių K. Pangosas šiame sezone renka 12,7 taško, šešis rezultatyvius perdavimus ir 14,1 naudingumo balo per 28 minutes. Kanadiečiui rinkimuose atiteko 13,5 taško. Gynėjas du kartus buvo paminėtas pirmajame penkete, 23 – antrajame.
2018-05-10

Žalgiriečius nenuilstamais kariais pavertęs jaunuolis: jie stiprūs, nes tiki sistema

Europa aikčioja ne tik dėl Kauno „Žalgirio“ rezultatų, o ir to, kaip Lietuvos čempionai žaidžia rungtynių pabaigas. Liaupsinamas neįtikėtinas komandos fizinis pasiruošimas. Vienas pagrindinių šios stiprybės kalvių – 29-erių Justinas Grainys. Treneris „Žalgiryje“ dirba kartu su 36-erių Nerijumi Navicku. „Justinu ir Nerijumi esame labai patenkinti. Kiek teko girdėti, reta komanda turi du šios srities specialistus. Mums tai suteikia galimybę puikiai pasinaudoti laiku prieš treniruotes ir po jų.
2018-05-02

„Baskonia“ nepasiduoda – sušvelnino ketvirtfinalio serijos rezultatą

Eurolygoje pergalę iškovojo Vitorijos „Baskonia“ krepšininkai, sušvelninę ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:2. Ispanijos komanda antradienį namuose 88:83 (19:20, 28:18, 20:28, 21:17) nugalėjo titulą ginančią Stambulo „Fenerbahče“. Svečiai rimčiau priešinosi pusantro kėlinio. Vėliau pranašesnė buvo „Baskonia“. Ji ketvirtajame kėlinyje spurtavo 15:0 ir pirmavo 82:66. „Fenerbahče“ atsakė atkarpa 10:0 (78:84), bet nebeišsigelbėjo.
2018-04-25

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

Paskutinę sekundę pataikęs Nando de Colo atnešė pergalę CSKA

Prancūzas Nando de Colo tapo Eurolygos vakaro didvyriu. 30-metis krepšininkas paskutinę sekundę pataikė pergalingą metimą, o Maskvos CSKA svečiuose 81:79 (25:23, 19:17, 10:18, 27:21) paguldė ant menčių titulą ginančią Stambulo „Fenerbahče“. Rungtynės vyko banguotai. 7-ąją minutę šeimininkai pirmavo 17:9, bet tada CSKA spurtavo 11:0 (20:17). Rusijos komandos pranašumas 14-ąją minutę pasiekė aštuonis taškus (34:26). „Fenerbahče“ krepšininkams pasivijus, vyko atkakli ir permaininga kova.
2018-03-16

„Žalgiris“ Eurolygos čempionams užkūrė ir antrąją pirtį, bet to pergalei nepakako

Kauno „Žalgiris“ penktadienį namie ilgą laiką pirmavo prieš Eurolygos čempionus, bet jų antrąkart šiame sezone įveikti nepavyko. Žalgiriečiai pralaimėjo 78:85 (24:17, 16:14, 18:21, 20:33). Šeimininkai rungtynių pradžioje atsiliko 6:7, bet vėliau spurtavo 12:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 18:7. „Žalgiris“ šios atkarpos metu žaidė agresyviai bei aštuonis taškus iš 12 pelnė baudų metimais.
2018-03-09

Eurolygoje – iš aikštės išvytas „Crvena Zvezda“ treneris

Penktadienį Eurolygoje užfiksuotas retas įvykis – iš aikštės išvytas vyriausiasis „Crvena Zvezda“ treneris Dušanas Alimpijevičius. Nepaisant to, Belgrado krepšininkai iškovojo pergalę – namie 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“. Šeimininkai buvo priekyje didžiąją rungtynių dalį. „Crvena Zvezda“ į duobę įkrito, kai trečiojo kėlinio pradžioje dvi technines pražangas iš eilės užsidirbo ir iš aikštės buvo išprašytas D. Alimpijevičius.
2018-01-26

Drąsus ir rezultatyvus Luko Lekavičiaus žaidimas prisidėjo prie principinės pergalės

Lukas Lekavičius žaidė drąsiai ir rezultatyviai, o Lietuvos krepšininko atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ penktadienį svečiuose 70:62 (16:17, 19:13, 14:17, 21:15) nugalėjo principinį varžovą – Pirėjo „Olympiacos“. „Panathinaikos“ su nedidelėmis pertraukomis pirmavo visų rungtynių metu. 37-ąją minutę komandas skyrė 12 taškų – 66:54. Svečiai pataikė 58 procentus dvitaškių (19/33), šeimininkai – 41 (15/37). „Olympiacos“ metė 19 baudų, „Panathinaikos“ – septynias.
2017-11-10

Eurolyga: titulą ginanti „Fenerbahce“ nugalėjo Ispanijos čempionę

Ketvirtadienį Eurolygoje pergalę iškovojo titulą ginantys Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai. Jie savo aikštėje 79:66 (20:18, 18:12, 19:19, 22:17) įrodė pranašumą prieš Ispanijos čempionę „Valencia“. Svečiai priešinosi 12 minučių. Tada „Valencia“ pirmavo 22:20. „Fenerbahce“ surengė spurtą 11:0 ir atitrūko (31:22). Stambulo komanda buvo priekyje visą likusį rungtynių laiką.
2017-11-02

Eurolyga: naudingas Luko Lekavičiaus žaidimas ir atsistatydinęs pirmasis treneris

Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11). CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę.
2017-10-26

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

Janas Vesely: atsiprašau, bet Europos čempionate nežaisiu

Čekijos rinktinei – liūdna žinia. Vienas garsiausių šalies krepšininkų Janas Vesely nusprendė nedalyvauti Europos čempionate. „Atsiprašau, bet nedalyvausiu Europos čempionate šiais metais“, – taip oficialų pranešimą pradėjo puolėjas. Dabar didžiausia čekų viltimi liks Vašingtono „Wizards“ atstovas Tomasas Satoransky. „Turėjau ilgą, daug reikalaujantį ir sėkmingą sezoną su „Fenerbahče“, todėl esu fiziškai ir psichologiškai pavargęs. Liepos pabaigoje aš vedžiau, man tai yra labai svarbus įvykis.
2017-08-02

Jonas Mačiulis šiemet Eurolygos nelaimės

Jonas Mačiulis šiemet Eurolygos čempionu netaps. Tai paaiškėjo penktadienį Stambule, kur vietos „Fenerbahce“ pusfinalyje 84:75 (21:13, 23:21, 19:16, 21:25) sudorojo lietuvio atstovaujamą Madrido „Real“. „Fenerbahce“ savo pranašumą pradėjo įrodyti rungtynių pradžioje. Stambulo komanda 4-ąją minutę pirmavo 9:2. Finalo ketverto šeimininkai 7-ąją minutę pabėgo dviženkliu atstumu – 19:9. Madrido ekipa mače taip niekada ir neišsiveržė į priekį.
2017-05-19

Svarbiame mače – turkų triumfas

Kauno „Žalgiris“ pralaimėjo itin svarbias Eurolygos rungtynes. Kauniečiai namie 67:76 (17:19, 14:11, 17:25, 19, 21) nusileido Eurolygos vicečempionei Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) komandai. Rungtynes dviem taškais pradėjo Augusto Lima, bet svečiai pirmavo kone visą pirmąjį kėlinį. Persilaužymas įvyko antrojo ketvirčio viduryje.
2017-03-02

Vaidas Čeponis. Ar „Žalgiris“ parblokš nukraujavusį Eurolygos milžiną?

Puikiai ginasi, žaidžia drausmingai, turi du individualiai itin stiprius krepšininkus, bet silpnokai puola, nekaip kovoja dėl atšokusių kamuolių. Taip galim apibūdinti Kauno „Žalgirio“ šios dienos varžovą Eurolygos rungtynėse Stambulo „Fenerbahce“. Manau, kad „Žalgiris“ turi gerų šansų nuskinti dar vieną pergalę. Tos galimybės padidėjo, kai paaiškėjo, jog dėl traumų „Fenerbahce“ klubui neatstovaus Janas Vesely ir Kostas Sloukas. Be jų Turkijos čempionai bus silpnesni.
2017-03-02

Į Kauną atvyksta neeilinis varžovas

Ketvirtadienį Kaune „Žalgiris“ priims Eurolygos vicečempionę – Stambulo „Fenerbahce“ komanda. „Atvažiuoja neeilinis varžovas“, – sako žalgiriečių kapitonas Paulius Jankūnas. Nori patekti į aštuonetą P. Jankūno nuomone, „Fenerbahce“ – labai stipri, gerai sukomplektuota komanda, turinti po kelis žaidėjus į vieną poziciją. „Žalgirio“ kapitono vertinimu, jo komanda taip pat progresuoja, prie abejų krepšių žaidžia agresyviau nei anksčiau.
2017-03-01

Jonas Mačiulis pralaimėtose rungtynėse taškų pelnyti nespėjo

Naujajam Ispanijos krepšinio lygos sezonui besirengiantis Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido „Real“ klubas kontrolines rungtynes namuose 87:90 (20:22, 25:25, 13:27, 29:16) pralaimėjo Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) krepšininkams. Lietuvos rinktinės puolėjas savo komandai taškų nepelnė, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei keturissyk prasižengė. Per 13 su puse (13:29) žaidimo minučių J. Mačiulis prametė abu tritaškius ir abu dvitaškius.
2016-09-17

Čekijos krepšininkai pateikė staigmeną: aštuntfinalyje nukovė į medalius pretendavusius kroatus

Sekmadienį penktosiose Prancūzijoje vykstančių Europos vyrų krepšinio pirmenybių atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio rungtynėse Čekijos rinktinė 80:59 (20:13, 28:18, 17:12, 15:16) nugalėjo Kroatijos ekipą ir pirmą kartą pateko tarp aštuonių pajėgiausių Senojo žemyno komandų. Dvigubais dubliais prie pergalės prisidėjo Janas Vesely'as, pelnęs 20 taškų ir po krepšiais atkovojęs 13 kamuolių, ir Tomašas Satoransky's, į varžovų krepšį įmetęs 10 taškų bei atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.
2015-09-13

„Eurobasket 2015“ pradžia: čekai, vokiečiai, lenkai ir olandai įsirašė pirmąsias pergales

Šeštadienį keturiose valstybėse - Kroatijoje, Latvijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje - prasidėjo 24-ių komandų Europos vyrų krepšinio čempionato finalinis etapas. Pirmosios pirmenybių rinktinės baigėsi Rygoje, kur pirmajame D grupės susitikime Čekijos rinktinė 80:57 (18:9, 25:15, 21:11, 16:22) nugalėjo Estijos ekipą. 16 taškų prie pergalės prisidėjo Janas Vesely'as, 14 - Blake'as Schilbas, 11 - Davidas Jelinekas. Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Siimas-Sanderis Vene (18 tšk.
2015-09-05

„Oranžinėje manijoje“ – M. Mikutavičius lovoje su broliais Lavrinovičiais

Šie metai Lietuvoje – krepšinio metai, o TV3 televizija pirmoji pakvietė susiburti visus krepšinio gerbėjus ir nepraleisti progos palinkėti sėkmės Lietuvos rinktinei Europos čempionate.
2011-08-05

D. Motiejūnui - kai kurių NBA klubų vadovų kritikos pliūpsnis

Paraišką dalyvauti Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje pateikęs Donatas Motiejūnas sulaukė kritikos pliūpsnių iš lygos komandų vadovų. Neįvardyti NBA klubų atstovai skeptiškai vertino jaunojo Lietuvos talento žaidimą. Daugiausia pretenzijų D. Motiejūnas sulaukė dėl aistros krepšiniui stokos. Taip pat amerikiečiams į akis krito pasyvi kova dėl kamuolių. „Jis ne visa širdimi myli krepšinį.
2011-05-03

„Partizan“ žaidėjai vėl bus išgraibstyti?

Į seniai užleistas Europos krepšinio aukštumas vėl pakilęs Belgrado „Partizan“ klubas kitą sezoną baiminasi prarasti komandos branduolį sudariusius krepšininkus. Visus pagrindinius žaidėjus siekiantys išlaikyti Serbijos čempionai kitąmet gali prarasti Aleksandrą Maričių, Janą Vesely, Bo McCalebbą bei Lawrence'ą Robertsą.