ioc
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ioc“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ioc“.
TOK sureagavo į pasipiktinimą sukėlusią italės ir alžyrietės bokso kovą: „Pranešimuose matėme klaidinančią informaciją“
„Kiekvienas asmuo turi teisę sportuoti be diskriminacijos“, – tokia citata savo pranešimą apie pasipiktinimą sukėlusią situaciją pradeda Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK).
Primename, kad ketvirtadienį olimpinėse žaidynėse įvyko bokso kova tarp italės Angelos Carini ir Alžyro boksininkės Imane Khelif, kuri teigiama, kad nepraėjo testosterono ir lyties atitikimo testo.
Kyjivas sureagavo į skandalingą IOC sprendimą: jie skatina karą Ukrainoje
Ukraina šeštadienį pažėrė kritikos olimpinių žaidynių vadovų sprendimui leisti Rusijos ir Baltarusijos sportininkams kitais metais varžytis su neutralia vėliava, išskyrus komandines rungtynes, jei jie aktyviai neremia invazijos.
„Šį sprendimą priėmę Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) vykdomosios valdybos nariai yra atsakingi už Rusijos ir Baltarusijos skatinimą tęsti ginkluotą agresiją prieš Ukrainą“, – pareiškė Ukrainos užsienio reikalų ministerija.
Lietuvos badmintono federacija nepritaria rusų ir baltarusių sugrįžimui į varžybas
Pasaulio badmintono federacijai (BWF) paskelbus, jog Rusijos ir Baltarusijos sportininkams nuo kitų metų vasario bus leista grįžti į tarptautines badmintono varžybas, Lietuvos badmintono federacija teigia sprendimą vertinanti neigiamai bei jam nepritarianti.
BWF nurodė, kad šių abiejų šalių žaidėjai, kuriems dėl Rusijos invazijos į Ukrainą buvo uždrausta dalyvauti varžybose, galės varžytis kaip neutralūs sportininkai.
IOC nusprendė: Ukrainos fechtuotajai bus rezervuota vieta Paryžiaus olimpinėse žaidynėse
Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) nusprendė, kad Ukrainos fechtuotoja i Olha Charlan galės startuoti i kitais metais vyksiančiose Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.
Skelbiama, jog IOC prezidentas Thomas Bachas parašė sportininkei laišką, kuriame nurodyta, kad bus padaryta išimtis ir ukrainietei bus skirta papildoma vieta.
Aiškią poziciją išlaikanti Vokietija svarsto neįsileisti rusų į tarptautines varžybas
Vokietijos vidaus reikalų ministrė Nancy Faeser grasina uždrausti Rusijos sportininkams atvykti į šalį, jei Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) leis jiems dalyvauti varžybose.
„Šalys, kuriose vyksta dideli sporto renginiai, nėra bejėgės. Jos gali kontroliuoti, ar rusai gali juose dalyvauti, išduodamos vizas", – sakė N. Faeser.
„Jei Vokietijoje organizuojame tarptautines varžybas, galime atitinkamai elgtis. Čia visada elgsimės su aiškia pozicija", – pabrėžė ji.
Protestuotojų Vokietijoje nepabūgęs Bachas: atskirkime politiką nuo sporto
Lankydamasis Vokietijoje Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) prezidentas Thomas Bachas nepabūgo ir nusprendė pabendrauti su protestuojančiais prieš Rusijos ir Baltarusijos priėmimą į olimpines žaidynes.
Lietuvos ir dar 33 šalių sporto ministrai ragina iš naujo persvarstyti sprendimą dėl rusų olimpinėse žaidynėse
Lietuvos ir dar 33 šalių sporto ministrai pasirašė bendrą pareiškimą, kuriuo ragina Tarptautinį olimpinį komitetą (IOC) iš naujo persvarstyti sprendimą leisti Rusijos ir Baltarusijos sportininkams dalyvauti Paryžiaus olimpinėse žaidynėse kaip neutraliems varžybų dalyviams.
Oficialu: šiuolaikinėje penkiakovėje jojimo rungtį pakeis kliūčių ruožas
Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos (UIPM) kongresas priėmė sprendimą dėl naujos rungties pridėjimo. Nuo šiol prie rungčių bus pridėtas kliūčių ruožas.
Kongrese šiam sprendimui pritarė 69 (83,3 proc.) balsuojančių, nepritarė 11 ir trys susilaikė nuo balsavimo. Iš viso balsavime dalyvavo 83 nariai.
UIPM svetainėje teigiama, kad tai leis pasiūlyti Tarptautiniam olimpiniam komitetui (IOC) naują penkiakovės formą su kliūčių ruožo rungtimi.
IOC sprendimas – rusai ir baltarusiai neturi būti kviečiami į sporto varžybas, atimtas ordinas iš Putino
Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) ragina visas šalis nepriimti Rusijos ir Baltarusijos sportininkų bei oficialių asmenų, taip pat atėmė olimpinį ordiną iš Vladimiro Putino.
IOC vykdomasis komitetas posėdžiavo pirmadienį ir paskelbė, kad „skaudančia širdimi“ turi priimti tokį sprendimą.
„Rekomenduojame visas sporto federacijas ir sporto renginių organizatorius nekviesti sportininkų iš Rusijos ir Baltarusijos, taip pat oficialių šių šalių atstovų“, – rašoma IOC pranešime.
2021-ieji pasaulio sporte: septyni kvapą užgniaužę įvykiai
Besibaigiantys 2021-ieji metai sporto pasaulyje buvo intensyvūs ir kupini įsimintinų įvykių. Po Covid-19 sukelto šoko sporto organizacijos išmoko tvarkytis su pandemijos iššūkiais ir po truputį grįžo į įprastą ritmą.
Pagrindiniais 2021-ųjų metų sporto įvykiais tapo Tokijo olimpinės žaidynės ir Europos futbolo čempionatas. Bet netrūko ir kitų įspūdingų nutikimų.
Portalas tv3.lt siūlo pažvelgti į įsimintiniausias šių metų sporto akimirkas.
REKLAMA
REKLAMA
Rusai švenčia nepaisant dopingo skandalų: oficialiai grįžta į olimpinę šeimą
Rusijos olimpinio komiteto prezidentas Alexanderis Žukovas pranešė gerą žinią savo šalies atstovams - dėl dopingo vartojimo nušalinti rusai ir vėl priimami į olimpinę šeimą. Rusija buvo priversta praleisti Pjongčango žiemos žaidynes - čia negalėjo dalyvauti visi dopingu susitepę šalies atletai. Tiesa, švariems ir niekad neįkliuvusiems sportininkams buvo leista startuoti po olimpine vėliava.
Olimpinei čempionei Rūtai Meilutytei – naujos pareigos
Posėdis prasidėjo informacija apie dalyvavimą Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) seminare Varšuvoje, renginyje „Europos sporto vakaras“ Briuselyje ir Europos olimpinių komitetų (EOC) Vykdomojo komiteto posėdyje, EOC neeilinėje Generalinėje asamblėjos sesijoje ir Olimpinio solidarumo seminarą Antalijoje. Įspūdžiais iš šių renginių pasidalijo juose dalyvavusi LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Seminarui Varšuvoje vadovavo įžymioji lenkų lengvaatletė, IOC narė Irena Szewinska.
IOC: 2022 metų žiemos olimpinių žaidynių sostinės pretendentų gretose – šeši miestai
Šeši miestai, įskaitant buvusias vasaros olimpinių žaidynių sostines Pekiną (Kinija) ir Stokholmą (Švedija), pareiškė pageidavimą surengti 2022 metų žiemos olimpiadą, penktadienį oficialiai informavo Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC). Norvegijos sostinė Oslas, kurioje žiemos olimpiada vyko 1952 metais, taip pat siūlo savo kandidatūrą.
IOC prezidentas T. Bachas dopingą sporte palygino su kova prieš terorizmą
Kovai su dopingo vartojimu sporte būtini nauji bei efektyvesni testų metodai, įsitikinęs Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) prezidentas Thomas Bachas, kuris trečiadienį draudžiamų preparatų vartojimą sporte palygino su kova prieš terorizmą. "Mums reikalingi labiau specifiškai orientuoti testai bei gilesni moksliniai tyrimai. Turime koncentruotis į detalesnius antidopingo tyrinėjimus.
Imtynių sporte – ženklios permainos
Maskvoje vyko Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) posėdis. Posėdžio metu buvo priimtas revoliucinis sprendimas imtynių sportui – perskirstyta aštuoniolika komplektų apdovanojimų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių imtynių turnyre. Nuo 2016 metų Olimpiados graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynėse atletai kovos šešiose svorio kategorijose. Trumpiau kalbant, „klasikų“ ir „laisvūnų“ po vieną svorio kategoriją „dovanojama“ moterų imtynėms.
Kinijos prašymu Londone nukabinta Taivano vėliava
Didžiosios Britanijos sostinėje Londone, kur penktadienį prasideda olimpinės žaidynės, Kinijos prašymu nukabinta Taivano vėliava, kuri anksčiau buvo iškelta Ridžento gatvėje, praneša "France Presse”.
Trečiadienį Taivano vėliava buvo pakeista Taivano olimpinio komiteto vėliava.
Į olimpinį kaimelį Londone atvyko Lietuvos dziudo imtynininkai ir irkluotojai
Trečiadienį į olimpinį kaimelį Londone atvyko Lietuvos irkluotojai ir dziudo imtynininkai. Kaip praneša Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), ir vieni, ir kiti po trumpo atokvėpio iškeliavo į treniruotes.
Šalių misijų vadovai trečiadienį dalyvavo bendrame pasitarime su Londono olimpinių žaidynių organizacinio komiteto ir Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) padalinių vadovais.
Liko trys kandidatai rengti 2020 metų vasaros olimpines žaidynes
Kandidatų rengti 2020 metų vasaros olimpines žaidynes sąrašas sutrumpėjo nuo penkių iki trijų. Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) Vykdomojo komiteto posėdyje Kvebeke (Kanada) nuspręsta iš sąrašo išbraukti Baku (Azerbaidžanas) ir Dohą (Kataras).
Kovą dėl teisės rengti 2020 metų vasaros olimpines žaidynes toliau tęs Stambulas (Turkija), Madridas (Ispanija) ir Tokijas (Japonija).
Galutinį sprendimą IOC priims 2013 metų rugsėjo 7 dieną Buenos Airėse (Argentina)....
Tarptautinis olimpinis komitetas durų į olimpiadą D. Rimšaitei neatvėrė
Į Londono olimpines žaidynes bet kokia kaina prastumti buvusią Lietuvos, o dabar Rusijos penkiakovininkę Donatą Rimšaitę mėginę kaimyninės šalies atstovai liko it musę kandę. Trečiadienį Šveicarijoje posėdžiavęs Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) Vykdomasis komitetas nepadarė 24 metų sportininkei išimties ir neleido jai šįmet dalyvauti olimpiadoje.
IOC nori, kad moterų būtų visose olimpinėse rinktinėse
Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) tikisi, kad visose rinktinėse, dalyvausiančiose Londono olimpinėse žaidynėse, bus moterų. Iki šiol trys šalys - Saudo Arabija, Brunėjus ir Kataras sportininkių į olimpines žaidynes nėra delegavusios.
„Kalbamės su šių trijų šalių olimpiniais komitetais dėl moterų įtraukimo į rinktinių sudėtį. Šiuo metu nėra priimta jokių sprendimų, tačiau belieka tikėtis, jog šis klausimas išsispręs teigiamai“, - sakė IOC generalinis direktorius Christophe'as De Kepperas.
2018 metų žiemos olimpinės žaidynės vyks Pjončane
Teisė rengti 2018 metų žiemos olimpines žaidynes suteikta favoritu laikytam Pietų Korėjos miestui Pjončanui. Tai trečiadienį 123-iojoje Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) sesijoje paskelbė šios organizacijos prezidentas Jacquesas Rogge'as.
Rengti 2018 metų „baltąją olimpiadą“ taip pat pretendavo Miunchenas (Vokietija) ir Anesi (Prancūzija).
Rinkimuose dalyvavo 95 IOC nariai iš 76 šalių. Pjončanas nugalėjo jau pirmajame balsavimo ture. Jis gavo 63 balsus.