Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ignas sargiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ignas sargiūnas“.

Iš pajūrio į Lietuvos sostinę persikeliantis Ignas Sargiūnas įvardijo, kodėl pasirinko „Rytą“

Iš Klaipėdos „Neptūno“ į Vilnių persikeliantis Ignas Sargiūnas nekantrauja pajausti „Ryto“ sirgalių kuriamą atmosferą ir būti to dalimi. Trenerių ir žurnalistų balsų daugumą „Betsafe-LKL“ metų proveržiu pripažintas krepšininkas sako, kad bendruomeniškumas ir abipusis ryšys – būtinas dalykas klubui, norinčiam pasiekti sėkmę. „Komandiška dvasia, bendruomeniškumas ir abipusis ryšys yra kertiniai dalykai klubui pasiekti sėkmę.
2024-06-26

Maksvyčio su Kaukėnu palygintas Ignas Sargiūnas: „Rinktinė – aukščiausias tikslas“

Šiandien Lietuvos rezervinės vyrų rinktinės laukia trečiosios, paskutinės kontrolinės rungtynės su Libano nacionaline komanda. Po šių rungtynių Kazys Maksvytis turėtų apsispręsti, kurie žaidėjai pratęs darbą su pagrindine Lietuvos rinktine treniruočių stovykloje Palangoje. Vienas realių pretendentų, kuriam gali pasitaikyti proga savo jėgas išbandyti ir su geriausiais Lietuvos krepšininkais – 24-erių metų įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti Ignas Sargiūnas.
2024-06-14

LKL metų proveržiu pripažintas „Neptūne“ sužibėjęs Ignas Sargiūnas

Žurnalistai bei treneriai tarė savo žodį. Jų balsų dauguma, šio sezono metų proveržiu išrinktas Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas Ignas Sargiūnas. Po metų, praleistų Bairoito „Medi“ (Vokietijos lyga), gynėjas sugrįžo į Lietuvą, kur iškart tapo vienu „Neptūno“ lyderiu. „Smagu gauti apdovanojimą, malonu. Tai pirmasis toks apdovanojimas profesionalioje karjeroje, smagu dėl to“, – į sulauktą pripažinimą sureagavo I. Sargiūnas.
2024-06-03

Smūgis „Neptūno“ komandai: mėnesiui neteko vieno savo lyderių

Klaipėdos „Neptūno“ komanda sulaukė nemalonios žinios. Ji net keturioms savaitėms prarado vieną savo lyderių Igną Sargiūną. Pranešama, kad krepšininkas žaisti negalės dėl atliktos apendicito operacijos. 24 metų gynėjas šiame „Betsafe-LKL“ sezone renka 12,9 taško, atkovoja 2,3 kamuolio ir atlieka 2,3 perdavimo.
2024-04-13

Ignas Sargiūnas gyrė naująjį „Neptūno“ strategą: „Skiriasi gynybinės sistemos“

Klaipėdos „Neptūnas“ šiuo metu „Betsafe-LKL“ yra ilgiausiai nelaiminti komanda. Iš krepšinio žemėlapio išnykus „Gargždams“, klaipėdiečiai neteko sausio 14-ąją pasiektos pergalės pajūrio derbyje.
2024-03-04

Krepšinio specialistas ramina: „Talentai masiškai išvyksta į JAV, bet Lietuvos ateitis – šviesi“

Vienas populiariausių Lietuvos naujienų portalų tv3.lt pristato naujausią rubrikos „Ekspertai prie parketo“ dalį. Joje krepšinio specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie Lietuvoje, Europoje ir visame pasaulyje vykstančius oranžinio kamuolio procesus. Vienas iš skilties bendraautorių – krepšinio treneris Edvinas Justa.
2024-01-23

Sargiūnas – apie 1999-ųjų kartą, savo plaukus ir rezervinę rinktinę

Betsafe-LKL TV parengė dar vieną pokalbį, kurį pristato prekybos tinkas DEPO. Šįkart pašnekovo kėdėje atsidūrė Klaipėdos „Neptūno“ gynėjas Ignas Sargiūnas. Po sezono pertraukos į tėvynę sugrįžęs žaidėjas papasakojo, kaip jam prigijo dabartinė šukuosena. „Plaukus užsiauginau JAV. Ten man labai nepatiko kirpėjai, tad nesikirpau, laukiau, kol grįšiu į Lietuvą. Galvojau, kad pasiliksiu tuos plaukus, kuriuos užsiauginau“, – pasakojo 24-erių lietuvis.
2023-10-13

Vokietijoje rungtyniavęs Sargiūnas sudarė kontraktą su „Neptūnu“

Į Klaipėdos „Neptūną“ atvyksta praėjusiame sezone Vokietijos aukščiausioje lygoje rungtyniavęs gynėjas Ignas Sargiūnas.  Iš Kauno kilęs krepšininkas 2022–2023 m. sezone per 21 minutę pelnydavo po 10,4 taško, atkovodavo po 2,7 kamuolio, atlikdavo 2 rezultatyvius perdavimus ir fiksuodavo 10,1 naudingumo balo vidurkį per rungtynes.
2023-07-27

Vokietijoje – net 13 rezultatyvių Veličkos perdavimų

Užtikrintą pergalę Vokietijos čempionate iškovojo Chemnico „Niners“ (12-17) komanda su Arnu Velička ir Mindaugu Sušinsku. Lietuvių atstovaujama ekipa svečiuose 102:86 (24:26, 20:26, 25:15, 33:19) susitvarkė su Bairoito „Medi“ (5-24) klubu. A.Velička žaidė 32 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit.), atliko net 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, padarė 5 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2023-04-19

Tarp lietuvių Vokietijoje ryškiausiai žibėjo Sargiūnas ir Beliauskas

Pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Bairoito „Medi“ (3-11) klubas su Ignu Sargiūnu. Šis namuose 83:99 (31:24, 22:26, 16:24, 14:25) nusileido Viurcburgo „s.Oliver“ (7-7) krepšininkams. 29 minutes rungtyniavęs I.Sargiūnas pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų, 2 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.
2023-01-08

Vokietijos čempionate – rezultatyvios Sargiūno rungtynės

Triuškinantį pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Bairoito „Medi“ (3-10) komanda, kuriose gretose rungtyniauja Ignas Sargiūnas. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 73:95 (17:31, 16:22, 13:22, 27:20) nepasipriešino Getingeno „Gottingen“ (8-4) krepšininkams. Pastarieji vietiniame čempionate įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės. I.Sargiūnas per 16 minučių pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.
2022-12-30

Pradės legionieriaus karjerą: Sargiūnas keliasi į Vokietijos klubą

Skiriasi Prienų „Labas GAS“ ekipos ir Igno Sargiūno keliai. Perspektyvusis 22 metų 194 cm ūgio gynėjas keliasi į Vokietijos čempionate rungtyniaujantį Bairoito „Medi“ klubą. I. Sargiūnas prie Prienų klubo prisijungė 2020-2021 metų sezono viduryje. „Betsafe–LKL“ čempionate sužaidė 21 rungtynes, per kurias vidutiniškai aišktelėje praleisdavo po 24 minutes bei pelnė po 9,5 taško, atkovojo po 2,6 kamuolio, atliko po 2,1 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 8,3 naudingumo balo.
2022-07-22

Ignas Sargiūnas sukratė 30 taškų ir atvedė Prienų ekipą į pergalę

Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) komandos toliau aiškinasi, kas pateks į ketvirtfinalį. Dėl likusio bilieto kaunasi trečias vietas grupėse užėmusios ekipos – „Šiauliai-7bet“ bei Prienų „Labas GAS“. Pirmojoje šių komandų akistatoje „Labas GAS“ pasiekė dramatišką pergalę svečiuose – 100:94 (19:24, 27:30, 18:22, 36:18) palaužė „Šiaulius-7bet“. Prienų ekipą į priekį vedė įspūdingas trio: Jovano Kljajičiaus sąskaitoje – 28 taškai, Juwano Durhamo – 22 (11/11 dvit., 12 atk. kam.
2021-11-11

Spindintis jaunasis Ignas Sargiūnas – apie įžūlumą ir atsakomybę Prienuose

Ignas Sargiūnas šių metų sausį debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), kuomet prisijungė prie Prienų „Labas GAS“ ekipos. Nors laiko kojoms apšilti prireikė, 22-ejų gynėjas gana greitai įsiliejo į komandos gretas ir jau praeito sezono pabaigoje tapo ryškesniu Prienų klubo veidu.
2021-11-03

Ignas Sargiūnas nukalė Prienų ekipai pergalę prieš „Nevėžį-Optibet“

Citadele Karaliaus Mindaugo (Citadele KMT) turnyre įspūdingą pergalę pasiekė Prienų „Labas GAS“ komanda. Namuose žaidusi Prienų ekipa nepaliko jokių vilčių Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkams. Ignas Sargiūnas sužaidė dar vieną puikią dvikovą, o įžaidėjo vedama Prienų ekipa pasiekė didžiausią sezono pergalę. Varžovus iš Kėdainių prieniškiai įveikė trisdešimties taškų skirtumu 89:59 (15:17, 25:16, 21:10, 28:16). Intriga rungtynėse buvo gyva du kėlinius.
2021-10-21

Dramatiškoje kovoje „Dzūkija“ palaužė Prienų ekipą

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) atkaklios rungtynės vyko Alytuje, kur vietos „Dzūkijos“ (2/2) krepšininkai 72:69 (13:13, 19:15, 15:26, 25:15) palaužė Prienų „Labas GAS“ (0/3) klubą. Pastarasis lieka vienas iš dviejų, kuris dar nelaimėjo nė vieno mačo šio sezono „Betsafe-LKL“. Kita tokia ekipa – Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Rungtynės prasidėjo apylygiai ir labai nerezultatyviai.
2021-10-04

Prieniškiai laimėjo labai svarbią akistatą Pasvalyje

Prienų „CBet“ (14/20) komanda „Betsafe-LKL“ mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei. Manto Šerniaus auklėtiniai dramatiškoje kovoje išvykoje 85:79 (18:16, 23:24, 21:26, 23:13) atsilaikė prieš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12/22) klubą. Įnirtinga dvikova prasidėjo nuo pirmų minučių.
2021-05-02

„CBet“ gretas papildė iš NCAA grįžęs jaunas lietuvis

Prienų „CBet“ komanda sulaukė dar vieno pastiprinimo – prie ekipos jungiasi 21 metų 193 cm ūgio gynėjas Ignas Sargiūnas. Po dvejų metų pertraukos į Lietuvą sugrįžusį žaidėją Prienų ekipai skolina teises į krepšininką išlaikęs Kauno „Žalgirio“ klubas. „Žalgirio“ sistemoje augęs 2018 metais I. Sargiūnas išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV), kur NCAA čempionate atstovavo Džordžijos universiteto komandai.
2021-01-20

„Žalgirio“ auklėtinio karjera JAV apkarto – be krepšinio teks praleisti metus

Kauno „Žalgirio“ sistemoje užaugęs Ignas Sargiūnas pasibaigus praėjusiam sezonui nusprendė palikti Lietuvą ir kelti sparnus į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV). Čia 20 metų 194 cm ūgio gynėjas dalyvavo Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) pirmenybėse, kur visą šį sezoną atstovavo Džordžijos universiteto komandą. Dar pernai pagrindinės „Žalgirio“ ekipos marškinėlius simboliškai vilkėjęs kaunietis šiame NCAA čempionate vidutiniškai ant parketo gaudavo pasireikšti vos po 6 minutes.
2019-03-27

„Neptūnas-Akvaservis“ po trejų metų pertraukos grįžo į NKL viršūnę

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ atsiteisė už praėjusio sezono nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finale. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Jonavoje lygos superfinale palaužė Kauno „Žalgirio-2“ komandą. Uostamiesčio klubas čempionate triumfavo Tomo Masiulio kariauną nugalėjęs 68:57 (25:19, 10:12, 12:9, 21:17). Klaipėdos komanda NKL pastarąjį kartą triumfavo 2015 metais Raseiniuose.
2018-04-14

NKL favoritai pasirengę užimti „Vytauto“ vietą LKL

Paaiškėjo visos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto dalyvės. Akivaizdžia favorite laikoma Šakių „Vyčio“ komanda. Ji jau žvalgosi į horizontą – galimybę žaisti Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Galimybė žaisti LKL – labai reali „Vadovai labai intensyviai dirba šiuo klausimu, aiškios visos gairės. Manau, jei laimėtume NKL, galimybė žaisti LKL – labai reali“, – tv3.lt vertino vyriausiasis „Vyčio“ treneris Aurimas Jasilionis.
2018-04-04

Jaunasis žalgirietis taikliu metimu atvedė komandą į finalo ketvertą

Ant prarajos ribos buvęs Kauno „Žalgiris-2“ į finalo ketvertą Jonavoje žengė pačiu dramatiškiausiu būdu. Ignas Sargiūnas prieš pat finalinę sireną pataikė metimą ir jo vedami jaunieji kauniečiai išvykoje 77:75 (21:23, 17:21, 8:11, 31:20) palaužė „Šilutę“ ir seriją laimėjo 3-2. Žalgiriečiai žengė į pusfinalį, kur kovos su reguliariojo sezono nugalėtojais, Šakių „Vyčio“ krepšininkais.
2018-04-03

Lietuvos aštuoniolikmečiai – tarp keturių stipriausių Europoje

Lietuvos aštuoniolikmečiai pateko į Europos čempionato pusfinalį. Ketvirtfinalyje mūsiškiai nelengvai, bet 73:67 (23:14, 19:16, 14:18, 17:19) atrėmė italų iššūkį. Pusfinalyje lietuvių laukia serbų arba bosnių barjeras.
2017-08-04

Lietuvos 19-mečų rinktinėje – netektys ir naujos pavardės

Lietuvos vaikinų 19-mečių rinktinė kitą savaitę pradės pasiruošimą artėjančiam pasaulio krepšinio čempionatui, kuris liepos 1–9 dienomis vyks Egipte. Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinės treneris Rimantas Grigas į pirmąją treniruočių stovyklą Druskininkuose pakvietė 17 krepšininkų. „Pasiruošimui turėsime mėnesį. Norėtume truputį daugiau laiko, tačiau nesiskundžiame, nes praėjusių metų Europos čempionatui pasiruošti turėjome vos kelias dienas.
2017-05-22

Lietuviai per pratęsimą palaužė Izraelio ekipą

Lietuvos jaunių (U-18) rinktinė įveikė Izraelio krepšininkus ir pateko į Senojo žemyno pirmenybių ketvirtfinalį. Lietuviai pergalę šventė po pratęsimo 94:88 (18:18, 16:18, 14:26, 28:14, 18:12). Du kėlinius vyko atkakli kova, tačiau izraeliečiai nutolo trečiajame ketvirtyje spurtavę 15:0. Dar ketvirto kėlinio pradžioje lietuvių deficitas siekė 15 taškų (50:65). Tačiau tuomet sėkmingą atkarpą (14:0) sužaidė lietuviai.
2016-12-18

Lietuvos jaunių rinktinė pergalingai baigė pasirengimą Europos čempionatui

Rimanto Grigo vadovaujama Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė pergalingai baigė pasiruošimą Europos čempionatui. Trečiadienį lietuviai Samsune įveikė Švedijos bendraamžius 82:64 (21:14, 13:17, 24:11, 24:22). Rungtynių pradžioje ekipoms nepavyko įgyti didesnio pranašumo, o įpusėjus antrajam kėliniui lietuviai buvo besivejančių vaidmenyje.
2016-12-14

Lietuvos 16-mečių rinktinė Europos jaunučių krepšinio čempionato starte įveikė ispanus

Lietuvos rinktinė pergale pradėjo „Paysera“ Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionatą Kaune, kuriame kovas pradėjo 15 rinktinių - į turnyrą neatvyko FIBA Europe suspenduota Rusijos komanda. Ketvirtadienį pirmosiose keturių ekipų B grupės turnyro rungtynėse sporto halėje Gedimino Petrausko auklėtiniai 66:61 (16:13, 11:17, 20:18, 19:13) įveikė Ispanijos bendraamžius.