hughesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hughesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hughesas“.

„Pieno žvaigždžės“ dar kartą nušluostė nosį „Rūdupiui“

Pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10 ir 7) ekipa, namuose 72:63 nugalėjusi Prienų „Rūdupio“ (15 ir 4) krepšininkus. Pasvaliečiai sugebėjo atitrūkti po didžiosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 8:0 ir skirtumas nuo 6 taškų šoktelėjo iki 14. Vėliau šeimininkai pirmavo 17 taškų persvara.
2012-03-17

„Lietuvos rytas“ pirmasis iškovojo pergalę naujojoje Pasvalio arenoje

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ (7 ir 0) ekipa išvykoje 85:75 (21:17, 26:17, 27:15, 11:26) be didesnio vargo nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1 ir 4) krepšininkus. Sostinės klubas šiame susitikime žaidė be Brado Newley, Predrago Samardžiskio, Vilmanto Dilio, o mačo pradžioje susidūręs su varžovu veidą užsigavo Lawrence'as Robertsas ir daugiau ant parketo jis nebegrįžo.