huddersfield town

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „huddersfield town“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „huddersfield town“.

„Huddersfield Town“ su lietuviu priešaky nepavyko prasibrauti į „Premier“ lygą

Legendinis Anglijos futbolo klubas „Nottingham Forest“ sugrįžta į „Premier“ lygą po to, kai sekmadienį „Championship“ finalo rungtynėse 1:0į veikė „Huddersfield Town“ekipą. „Nottingham Forest“ paskutinį kartą „Premier“ lygoje žaidė prieš 23 metus (1998–1999 m. sezone). Vienintelis ir pergalę lėmęs įvartis buvo įmuštas 43-ąją mačo minutę minutę, kai įvartį į savus vartus nukreipė „Huddersfield“ gynėjas Levi Colwillas.
2022-05-30

Pelningiausių futbolo rungtynių pasaulyje dalimi bus ir lietuvis – klubas kuria pelenės istoriją

Nors Anglijos „Premier“ lygos sezonas oficialiai baigėsi praėjusį savaitgalį, bet komandos jau netrukus pradės galvoti apie kitus metus. Vis dėlto „Premier“ lygos dėlionėje yra dar vienas nežinomasis.
2022-05-29

Sėkmės istorija: Velso vartuose karaliauja ketverius metus nežaidęs atletas

„Ilgiuosi futbolo“, – dar 2017-aisiais sakė D.Wardas, kai po sėkmingo sezono „Huddersfield Town“ ekipoje grįžo į „Liverpool“. Tai tuomet 24-ų futbolininkui tebuvo antrasis sezonas suaugusiųjų lygoje, kai jam buvo patikėtas pagrindinio vartininko vaidmuo. Paragavęs tikrojo futbolo jis grįžo į atsarginio vaidmenį. Ir jam net nebuvo skirtas „antrasis numeris“. Kuomet į komandą atvyko Alissonas, velsietis tapo net ne trečiuoju, o ketvirtuoju „Liverpool“ vartininku.
2021-06-17

Skirtingos nuotaikos Mančesteryje: „City“ surengė šou, „United“ patyrė fiasko

Anglijos „Premier“ lygoje skirtingus pasirodymus surengė dvi stipriausios praėjusio sezono futbolo komandos – Mančesterio „City“ ir „United“. Titulą ginantis „City“ sekmadienį namuose 6:1 (3:1) sutriuškino „Huddersfield Town“. „Hetriku“ pasižymėjo Sergio Aguero (25, 35, 75 minutėmis). Po įvartį pridėjo Gabrielis Jesusas (31 min.) ir Davidas Silva (48 min.). Kartą kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Terence’as Kongolo (84 min.
2018-08-19

Jose Mourinho kirtis Anglijos čempionams: gali nusipirkti žaidėjų, bet ne klasę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynes žais abu Mančesterio futbolo klubai. Prieš savąjį mačą vyriausiasis „United“ treneris Jose Mourinho nepraleido progos įgelti principinei konkurentei – „City“ komandai. Pepo Guardiolos auklėtiniai praėjusiame sezone tapo Anglijos čempionais. Šis pasiekimas paženklintas ne vienu rekordu. Bene ryškiausias – 100 taškų per sezoną. Apie istorinį sezoną sukurta dokumentika „All Or Nothing“, kainavusi 10 milijonų svarų sterlingų.
2018-08-19

Sugrįžtančios „Premier“ lygos apžvalga: lygos naujokai ruošiasi kelti triukšmą

Penktadienį „Manchester United“ ir „Leicester“ dvikova atidarys naują Anglijos „Premier“ lygos sezoną, kuriame netrūks intrigų. Ar Jose Mourinho tikrai taps pirmuoju treneriu, kuriam bus parodytos durys? Ar raumenis sustiprinęs „Liverpool“ mes iššūkį praėjusį sezoną dominavusiems „Manchester City“ futbolininkams? Kaip seksis ambicingiems naujokams? Šie ir kiti klausimai bus atsakyti jau netrukus – „Premier“ lygos dvikovas galėsite stebėti „Viasat Sport Baltic“ kanalu ir viaplay.
2018-08-07

Edvino Gertmono komanda išsigelbėjo rungtynėse su „Borussia“

Edvino Gertmono atstovaujama „Rennes“ praleido itin greitą įvartį, bet išsigelbėjo per pridėtą rungtynių laiką. Draugiškas futbolo mačas Austrijoje su Dortmundo „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Vokietijos klubą 2-ąją minutę į priekį išvedė Lukaszas Piszczekas. „Rennes“ rezultatą išlygino 91-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Romainas Del Castillo. E. Gertmonas – vienintelis Reno komandos futbolininkas, likęs ant atsarginių žaidėjų suolo.
2018-08-03

Sunkūs egzaminai prieš startą: „Premier“ lygos klubai žaidė draugiškas rungtynes

Prieš artėjantį Anglijos „Premier“ lygos sezoną antradienį praktikavosi trys čempionate žaisantys futbolo klubai – Londono „Crystal Palace“ ir „West Ham United“ bei „Huddersfield Town“. Hadersfildo futbolininkai Vokietijoje išplėšė pergalę rungtynėse su „Bologna“ – 2:1 (1:0). Anglijos komandą 8-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs australas Aaronas Mooy. 56-ąją minutę rezultatą išlygino Diego Falcinelli. „Huddersfield Town“ laimėjimą lėmė įvartis 90-ąją minutę.
2018-07-31

Trys „Premier“ lygos klubai sužaidė draugiškas rungtynes

Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“. Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana. Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo.
2018-07-10

„Man City“ atsiėmė trofėjų, „Emirates“ skambiai atsisveikino su Arsene’u Wengeru

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trejos futbolo rungtynės. Centriniame turo mače Londono „Chelsea“ savo aikštėje 1:0 (1:0) nugalėjo „Liverpool“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 32-ąją minutę po Victoro Moseso perdavimo įmušė Olivier Giroud. „Chelsea“ (69 taškai) išsaugojo šansus patekti į kito sezono UEFA Čempionų lygą. Antonio Conte auklėtiniai šalies pirmenybėse žengia penkti, skirtumą nuo „Liverpool“ (72 tšk.) sumažinę iki trijų taškų.
2018-05-06

„Šventieji“ išleido pergalę ir padidino intrigą kovoje dėl išlikimo

„Southampton“ futbolininkai šeštadienį „Premier“ lygos rungtynėse ilgą laiką pirmavo, bet išleido pergalę iš rankų, taip nepasinaudoję šansu įtvirtinti savo pozicijas kovoje dėl išlikimo. „Southampton“ varžovų stadione 1:1 (0:0) sužaidė su Liverpulio „Everton“ futbolininkais. Svečiai įmušė pirmieji ir ilgą laiką buvo priekyje. 56-ąją minutę po puikaus Cedrico Soareso perdavimo iš krašto pasižymėjo Nathanas Redmondas.
2018-05-05

Po pergalės – „Manchester City“ titulo laukimas

„Manchester City“ žengė dar vieną tvirtą žingsnį Anglijos „Premier“ lygos titulo link. Šįkart „miestiečiai“ svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. 22-ąją minutę įmušė Gabrielis Jesusas, 72-ąją – Raheemas Sterlingas. 25-ąją 11 metrų baudinį realizavo Ilkay Gundoganas. „Tottenham Hotspur“ neišgelbėjo 42-ąją minutę pelnytas Christiano Erikseno įvartis. „Manchester City“ (87 taškai) užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje.
2018-04-14

Anglijoje – „Spurs“ pergalė ir neįtikėtinas „Leicester City“ išsigelbėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę iškovojo dėl vietos prizininkų trejete kovojanti Londono „Tottenham Hotspur“. Stebuklingai išsigelbėjo „Leicester City“ futbolininkai, rezultatą išlyginę 97-ąją minutę. „Tottenham Hotspur“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Huddersfield Town“. Abu įvarčius pelnė Son Heung-Minas (27, 54 minutėmis). Jam rezultatyvius perdavimus atliko Dele Alli ir Harry Kane’as.
2018-03-03

Anglijoje taškus prarado lyderiai, spindėjo „Arsenal“ naujokai

Anglijos „Premier“ lygoje varžovų nesugebėjo įveikti čempionato lyderiai „Manchester City“ futbolininkai. Tuo metu spindėjo Londono „Arsenal“ naujokai. „Manchester City“ išvykoje 1:1 (1:0) sužaidė su „Burnley“. Svečius 22-ąją minutę į priekį išvedė Danilo. 82-ąją rezultatą išlygino Johannas Gudmundssonas. Įspūdingą pasirodymą surengė „Arsenal“ naujokai. Jų vedama Londono komanda namie 5:1 (4:0) sutriuškino Liverpulio „Everton“. „Hetriku“ pasižymėjo Aaronas Ramsey, įmušęs 6, 19 ir 74 minutėmis.
2018-02-03

„Arsenal“ per 16 minučių įmušė keturis įvarčius

Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“. Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios. 6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as. N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.
2018-01-20

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

„Premier“ lyga: „Liverpool“ išgelbėjo esto įvartis

Ragnaras Klavanas tapo Liverpulio didvyriu. Gynėjas iš Estijos 94-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį, o „Liverpool“ išnešė sveiką kailį pirmadienį svečiuose – 2:1 (0:0) nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. „Liverpool“ 61-ąją minutę į priekį išvedė Sadio Mane, bet 87-ąją rezultatą išlygino Johannas Bergas Gudmundssonas.
2018-01-01

„Premier“ lygoje – kalėdiniai „United“ ir „Bournemouth“ stebuklai

Kalėdinį Anglijos „Premier“ lygos stebuklą sukūrė „Manchester United“ futbolininkai. Jie išsigelbėjo ir namie 2:2 (1:2) sužaidė su „Burnley“. „Manchester United“ gretose dubliu pasižymėjo Jesse Lingardas (53, 91 minutė). „Burnley“ įvarčius pelnė Ashley Barnesas (3 min.) bei Stevenas Defouras (36 min.). Panašiai išsigelbėjo ir „Bournemouth“, namie 3:3 (1:1) išsiskyręs su Londono „West Ham United“. Pastarųjų neišgelbėjo Marko Arnautovičiaus dublis (81, 89 min.
2017-12-26

„Premier“ lyga: nesustabdoma „Man City“ ir Harry Kane’o „hetrikas“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo. „Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis.
2017-12-23

Samo Allardyce’o stebuklai: „Everton“ nesugebėjo įveikti ir Anglijos čempionai

Anglijoje toliau buksuoja šalies čempionai Londono „Chelsea“ futbolininkai. Jie šeštadienį svečiuose nesugebėjo įveikti Liverpulio „Everton“ – 0:0. Nors „Chelsea“ turėjo teritorinę ir žaidybinę persvarą, per rungtynes įvarčio taip ir neįmušė. „Everton“ spalio pabaigoje atleido vyriausiąjį trenerį iš Olandijos Ronaldą Koemaną. Vietą gruodžio pradžioje užėmė Samas Allardyce’as. Jo treniruojama Liverpulio komanda per penkerias „Premier“ lygos rungtynes iškovojo 11 taškų iš 15 galimų.
2017-12-23

„Watford“ kapitonui – griežta bausmė

„Watford“ kapitonui Troy Deeney prasidėjo priverstinės švenčių atostogos. 29-erių puolėjas sulaukė „Premier“ lygos nemalonės. Futbolininkas diskvalifikuotas ketverioms rungtynėms. T. Deeney bus priverstas praleisti mačus su „Brighton & Hove Albion“, „Leicester City“, „Swansea City“ ir „Manchester City“. „Watford“ kapitonui bausmė skirta už raudoną kortelę, kurią puolėjas užsidirbo 33-ąją rungtynių namie su „Huddersfield Town“ minutę, kai neleistinai sustabdė Colliną Quanerį.
2017-12-20

„Premier“ lygoje – Anglijos čempionų ir absoliučių autsaiderių pergalės

Antradienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Pergalę svečiuose iškovojo šalies čempionė Londono „Chelsea“. Ji 3:1 (2:0) nugalėjo „Huddersfield Town“ futbolininkus. Čempionus 23-ąją minutę į priekį išvedė Tiemoue Bakayoko. 43-ąją minutę įmušė Willianas, 50-ąją – Pedro. Willianas ne tik pats pasiuntė kamuolį į vartus, o ir prisidėjo prie kitų dviejų įvarčių – atliko rezultatyvius perdavimus. „Huddersfield Town“ garbės įvartį pelnė Laurentas Depoitre, įmušęs 92-ąją minutę.
2017-12-13

Atsitiesė: „Tottenham Hotspur“ įmušė penkis įvarčius

Ketverių iš eilės nelaimėtų „Premier“ lygos rungtynių seriją su trenksmu nutraukė Londono „Tottenham Hotspur“. Anglijos vicečempionai šeštadienį namie 5:1 (1:0) sutriuškino „Stoke City“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Harry Kane’as (54, 65 minutėmis). Po įvartį pridėjo Heung-Min Sonas (53 min.) ir Christianas Eriksenas (74 min.). Kamuolys pirmąkart vartuose atsidūrė po to, kai jį į savuosius vartus nukreipė Ryanas Shawcrossas (21 min.
2017-12-09

„Premier“ lyga: prabudę Mesutas Ozilas ir Wayne’as Rooney bei įspūdinga „City“ pergalė

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužibėjo šiame sezone dažnai kritikuojami futbolininkai – Wayne’as Rooney ir Mesutas Ozilas. Fantastišką pergalę išplėšė čempionato lyderė „Manchester City“. Įspūdingiausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“. Jis savo aikštėje 5:0 (1:0) sutriuškino „Huddersfield Town“. Dubliu pasižymėjo Olivier Giroud (68, 87 minutėmis). Po įvartį pelnė ir Alexandre’as Lacazette’as (3 min.), Alexis Sanchezas (69 min.) bei M. Ozilas (72 min.
2017-11-30

„Arsenal“ ir „Man City“ išnešė sveikus kailius, „Southampton“ varžovų nepasigailėjo

Sekmadienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ futbolo lygos 13-ojo turo rungtynės. Bernlyje sveiką kailį sugebėjo išnešti Londono „Arsenal“. Jis 1:0 (0:0) nugalėjo „Burnley“. Londono futbolininkai paspruko realizavę 11 metrų baudinį. Tai 92-ąją minutę padarė Alexis Sanchezas.
2017-11-27

„Premier“ lygoje krito dar vieno trenerio galva

„West Bromwich Albion“ verčia naują puslapį klubo istorijoje. Komanda atleido nuo 2015-ųjų jai vadovavusį trenerį Tony Pulisą. „West Bromwich Albion“ permainų ėmėsi po savaitgalio.
2017-11-20

„Premier“ lygoje – keturios pergalės 1:0

Ketverios šeštadienio Anglijos „Premier“ futbolo lygos rungtynės baigėsi vienodais rezultatais – 1:0. Fantasišką pergalę iškovojo „Bournemouth“ komanda. Ji svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Newcastle United“. Tris taškus lėmė 92-ąją minutę pelnytas įvartis. Po Andrew Surmano perdavimo įmušė Steve’as Cookas. „Burnley“ taip pat pasiekė pergalę išvykoje – 1:0 (0:0) palaužė „Southampton“. 81-ąją minutę asistavo Johannas Bergas Gudmundssonas, o įmušė Samas Vokesas.
2017-11-04

„Premier“ lyga: pirmauja Mančesterio klubai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo Mančesterio klubai – „City“ ir „United“. Šių komandų futbolininkai pirmauja čempionate. Lygos lyderių mūšį 1:0 (0:0) laimėjo „Manchester United“, namie įveikęs Londono „Tottenham Hotspur“. Pergalingą įvartį 81-ąją minutę įmušė Anthony Martialis, pasižymėjęs po Romelu Lukaku perdavimo.
2017-10-28

„Premier“ lygos lyderiai iš Mančesterio sužaidė skirtingai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę. „Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“. Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre. „Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas. Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.
2017-10-21

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

It viesulas žaidę „Spurs“ krašto gynėjai lėmė lengvą komandos pergalę

„Tottenham Hotspur“ krašto gynėjai prisidėjo prie visų keturių komandos įvarčių, o Londono futbolininkai šeštadienį svečiuose 4:0 (3:0) nepasigailėjo „Huddersfield Town“. Pirmajame kėlinyje krito trys įvarčiai. Du pelnė puolėjas Harry Kane’as. Jam 9 ir 23 minutėmis asistavo krašto gynėjas Kieranas Trippieras. 16-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo kitas krašto gynėjas – Benas Daviesas. Jis 91-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą. Įmušė Moussa Sissoko.
2017-09-30

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

„Premier“ lygoje – šeši „Man City“ įvarčiai ir prarasti „Liverpool“ taškai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę iškovojo „Manchester City“ futbolininkai. Jie svečiuose 6:0 (3:0) nepasigailėjo „Watford“. Hetriku pasižymėjo Sergio Aguero (27, 31, 81 minutėmis). Jis atliko ir rezultatyvų perdavimą. Po įvartį iš žaidimo pelnė Gabrielis Jesusas (37 min.) bei Nicolsas Otamendi (63 min.). 11 metrų baudinį realizavo Raheemas Sterlingas (89 min.). Davidas Silva atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-09-16

„Newcastle United“ prisiminė pergalės džiaugsmą

„Newcastle United“ prisiminė Anglijos „Premier“ lygos pergalės džiaugsmą. Po metų pertraukos į aukščiausiąjį divizioną grįžusi komanda pralaimėjo pirmuosius du turus, bet trečiajame šeštadienį namie 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“. 36-ąją minutę įvartį pelnė Joselu, 72-ąją – Ciaranas Clarkas, 86-ąją – Aleksandaras Mitrovičius. Rezultatyviai baigėsi dar vienos „Premier“ lygos rungtynės.
2017-08-26

Kuria istoriją: „Huddersfield Town“ iškovojo antrąją pergalę

Anglijoje istoriją kuria „Huddersfield Town“. „Premier“ lygos debiutantai sekmadienį savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo po metų pertraukos į aukščiausiąjį divizioną grįžusius „Newcastle United“ futbolininkus. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. „Huddersfield Town“ varžovus nokautavo antrosios rungtynių pusės pradžioje. 50-ąją minutę po gražios atakos ir Eliaso Kachungos perdavimo puikų įvartį pelnė Aaronas Mooy. Tai – antroji „Huddersfield​ ​Town“ pergalė iš tiek pat galimų.
2017-08-20

„Premier“ lyga įsibėgėja: krito čempionas, varžovus triuškino naujokas

Anglijos „Premier“ lyga įsibėgėja. Šeštadienį neapsieita be staigmenų – pralaimėjo Anglijos čempionė Londono „Chelsea“, o varžovus triuškino naujokė „Huddersfield Town“. „Chelsea“ namie 2:3 (0:3) nusileido „Burnley“. Svečiai po dviejų Samo Vokeso įvarčių (24, 43 minutės) ir tikslaus Stepheno Wardo smūgio (39 min.) pirmavo 3:0. „Chelsea“ viltis grąžino po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.
2017-08-12

Ekspertų žodis: ko tikėtis iš Anglijos „Premier“ lygos sezono?

Futbolo gerbėjai sulaukė šventės – šiandien startuoja Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Šiemet jis žada didžiulę intrigą: komandos dar labiau sustiprėjo, lygą ir toliau gaubia žaidėjų perėjimų gandų debesis, o nuspėti čempionato nugalėtoją – nepaprastai sunku. Daug žadantis sugrįžimas Šiemet tarp 20-ies komandų nebubus „Hull City“, „Middlesbrough“ ir „Sunderland“. Šios ekipos praėjusiame sezone atsidūrė toli nuo išlikimo. Pirmajai pritrūko šešių, antrajai – 12, trečiajai – 16 taškų.
2017-08-11

Prie starto linijos – Anglijos „Premier“ lygos klubai

Jau šį penktadienį prasideda populiariausias ir žiūrimiausias pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos čempionatas. Jo kovas vėl rodys „Viasat Sport Baltic“. Savaitgalį šis kanalas, taip pat vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt tiesiogiai parodys net šešerias rungtynes. Tai bus 26-asis „Premier“ lygos sezonas. Čempionate, kuriose kovos 20 klubų, dalyvaus trys naujokės – Braitono „Hove Albion“, „Newcastle United“ ir „Huddersfield Town“ komandos.
2017-08-10

„Huddersfield Town“ po 45-erių metų grįžta į Anglijos „Premier“ lygą

„Huddersfield Town“ po 45-erių metų pertraukos grįžta į Anglijos „Premier“ lygą. Mažiau nei 200 tūkstančių gyventojų turinčio miesto komanda pirmadienį po 11 metrų baudinių serijos nugalėjo „Reading“ ir iškovojo vietą aukščiausiame šalies futbolo divizione. Londono „Wembley“ stadione vykusiose rungtynėse „Huddersfield Town“ į priekį galėjo išsiveržti mačo pradžioje, bet nepasinaudojo puikiomis progomis. Per 90 minučių įvartis nekrito. Per pusvalandį pratęsimo – taip pat.
2017-05-29

Antausį gavę „Manchester City“ nupūtė antros lygos klubą

„Manchester City“ futbolininkai penktajame FA taurės turnyro etape stojo į kovą su antroje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančia „Huddersfield Town“ ekipa. Netikėta, tačiau pirmąjį rungtynių įvartį jau 7-ąją minutę mušė antros lygos futbolininkai, kai po P. Billingo perdavimo pasižymėjo H. Bunnas. Kamuolys į vartus įskrido pralindęs vartininkui tarp kojų. „Man City“ sugebėjo pasižymėti tik 30-ąją minutę.
2017-03-01

Ištraukti Anglijos futbolo taurės šešioliktfinalio burtai

Pirmadienį ištraukti Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro šešioliktfinalio burtai, komanda suskirstę poromis.Nugalėtojo titulą ginančio Londono "Chelsea" klubo varžove bus kita elitinio diviziono "Wigan Athletic" vienuolikė.Tuo tarpu Londono "Arsenal" susitiks su antrojo diviziono "Stoke City" ekipa arba "Newcastle United" futbolininkais. 1/32 finalo šių komandų mačas sekmadienį baigėsi be įvarčių (0:0) ir klubams teks žaisti pakartotinas rungtynes.