hoffenheim

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hoffenheim“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hoffenheim“.

„Bayer“ Vokietijos čempionato sezoną užbaigė be pralaimėjimų, o „Bayern“ gavo dar vieną niuksą

Lėverkuzeno „Bayer“ paskutinėse Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus. „Bayer“ jau pirmajame kėlinyje greitai įrodė savo pranašumą. Victoro Boniface ir Roberto Andricho įvarčiai padėjo įgyti šeimininkams dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Puikia proga sušvelninti rezultato nepasinaudojo Ermedinas Demirovičius, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas. „Bayer“ ir antrajame kėlinyje atliko daugiau smūgių, tačiau įvartį pelnė varžovai.
2024-05-18

Taškus Vokietijoje barstė ir „Bayern“, ir „Borussia“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir „Hoffenheim“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Šeimininkus į priekį išvedė Benjaminas Pavardas, kuris 17-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį tiksliai į vartus.
2023-04-15

Pralaimėjimo skonio šiemet dar nejautusi „Borussia“ pakilo į „Bundesliga“ lentelės viršūnę

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Hoffenheim“ futbolininkus. Nico Schlotterbeckas 20-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Sebastienas Halleris 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko. N.Schlotterbecko 42-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.
2023-02-25

Vokietijoje „Borussia“ toliau barsto taškus

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Dortmundo „Borussia“ ir „Hoffenheim“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2. Jadonas Sancho 24-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0. Erlingas Haalandas 29-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2021-02-13

Reuso įvartis padovanojo „Borussia“ pergalę prieš „Hoffenheim“

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Hoffenheim“ futbolininkus. Mijatas Gacinovičius 19-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marwinas Hitzas sėkmingai atrėmė kamuolį. Thomas Meunieris 37-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.
2020-10-17

Vokietijoje – „Wolfsburg“ ir „Hoffenheim“ lygiosios

Nors didžiausias dėmesys pirmadienį vakare buvo kreipiamas FIFA apdovanojimams, aukščiausioje Vokietijos lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose lygiosiomis rezultatu 1 – 1 po tašką pasidalino „Wolfsburg“ ir „Hoffenheim“. Turnyro lentelės viduryje įsitaisiusios komandos įvarčius mušė dar pirmajame kėlinyje, o pirmieji į priekį išsiveržė svečiuose žaidę „Hoffenheim“. Sužaidus vos šešias minutes Sebastianas Rudy išlaukė baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu nukreipė j...
2019-09-24

Bundeslygos sezonas startavo dviem atšauktais čempionų įvarčiais

Startavo Bundeslygos sezonas. Jį sunkia pergale pradėjo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, penktadienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Hoffenheim“ futbolininkus. Svečiai ilgą laiką sėkmingai gynėsi. „Bayern“ varžovų vartus atrakino 23-ąją minutę, kai po Joshua Kimmicho pakelto kampinio įmušė Thomas Mulleris (1:0). „Hoffenheim“ pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet Joelintonas iš dėkingos padėties nepataikė į vartus.
2018-08-24

Vokietijos taurėje – sunki „Bayern“ pergalė ir Luko Spalvio įvartis

Vokietijos taurės „DFB Pokal“ rungtynėse šeštadienį įvartį pelnė Lukas Spalvis. Lietuvio tikslaus smūgio nepakako – „Kaiserslautern“ baigė pasirodymą pirmajame varžybų etape. Kaizerslauterno komanda namuose 1:6 (1:3) pralaimėjo „Hoffenheim“. L. Spalvis kamuolį į vartus pasiuntė 33-ąją minutę. Lietuvis pakeitė rezultatą į 1:3. Svečių gretose „hetriku“ pasižymėjo Joelintonas (6, 22, 53 minutėmis). Po įvartį pridėjo Nico Schulzas (13 min.), Pavelas Kaderabekas (51 min.) ir Joshua Brenetas (63 min.
2018-08-18

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Atskleistos sumos, kiek iš Čempionų lygos uždirbs futbolo milžinai

Atskleista, kokiomis iš UEFA Čempionų lygos ir jos rungtynių transliacijų uždirbtomis sumomis biudžetus papildys didieji futbolo klubai. Iš Anglijos komandų labiausiai praturtėjo į pusfinalį patekęs „Liverpool“ – 66 milijonais eurų. Londono „Chelsea“ uždirbo 64 milijonus, „Manchester City“ – 62, Londono „Tottenham Hotspur“ – 60, „Manchester United“ – 39. Jei Liverpulio klubas laimės Čempionų lygą, pajamos didės iki 83 milijonų. Iš Italijos klubų daugiausia uždirbo „Roma“ – 82 milijonus eurų.
2018-04-17

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.
2018-04-14

Vokietijoje – aštuntoji „Bayern“ pergalė iš eilės

Bundeslygoje eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Vokietijos čempionai šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 33-ąją minutę įmušė Franckas Ribery, 44-ąją – Jamesas Rodriguezas. Tai – aštuntoji „Bayern“ pergalė Bundeslygoje iš eilės. Titulą ginantys Miuncheno futbolininkai paskutinį kartą pralaimėjo lapkričio 25-ąją, kai svečiuose 1:2 nusileido Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ įspūdinga persvara pirmauja lygoje.
2018-02-03

Vokietijos čempionai vargo su absoliučiais autsaideriais

Trečiadienį minimalią pergalę iškovojo Vokietijos čempionas ir Bundeslygos lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo absoliučius lygos autsaiderius „Koln“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 60-ąją minutę po Thomaso Mullerio perdavimo įmušė Robertas Lewandowski. „Bayern“ (38 taškai) užtikrintai pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas Gelzenkircheno „Schalke 04“ (29 tšk.) ir „RB Leipzig“ (28 tšk.). „Koln“ (3 tšk.) – absoliutus lygos autsaideris, užimantis paskutinę, 18-ąją poziciją.
2017-12-14

„Sūduvos“ prezidentas – apie norą viską mesti, kišimąsi į trenerių darbą ir žaidėjų lėbavimus

14 metų. Tiek laiko save Marijampolės „Sūduvai“ aukojo klubo prezidentas Vidmantas Murauskas. Jis nesėkmingai siekė pagrindinio tikslo – laimėti A lygą. Šiemet Marijampolės futbolo mecenato svajonė tapo realybe. Viską mestų nors ir šiandien – Pone Murauskai, praėjęs sezonas – svajonės išsipildymas? – Jei laimi čempionatą, sezonas, aišku, sėkmingas. Kad suprastume tai, kas įvyko, reikia laiko.
2017-11-23

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Dar kartą pralaimėjusi „Borussia“ užleido pirmąją poziciją

Vokietijos Bundeslygoje – lyderių rokiruotė. Pastaruoju metu stringanti Dortmundo „Borussia“ šeštadienį pralaimėjo ir pirmąją turnyro lentelės poziciją užleido Miuncheno „Bayern“ futbolininkams. „Borussia“ svečiuose 2:4 (1:2) nusileido „Hannover 96“. Dortmundo komandai rezultatą 27-ąją minutę buvo išlyginęs Danas-Axelis Zagadou. 18-metis prancūzas 59-ąją minutę gavo raudoną kortelę ir rungtynių nebaigė. 52-ąją minutę dar kartą rezultatą lygino Andrejus Jarmolenko.
2017-10-29

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.
2017-10-26

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

„Bayern“ įmušė penkis, „Borussia“ pralaimėjo

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynės skirtingai susiklostė čempionato lyderiams. Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo, o jos kluptelėjimu pasinaudojo ir turnyro lentelėje priartėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Pastarieji savo aikštėje 5:0 (2:0) sudaužė „Freiburg“. 8-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Julianas Schusteris. Po įvartį pridėjo „Bayern“ futbolininkai – Kingsley Comanas (42 minutę), Thiago Alcantara (63 min.), Robertas Lewandowski (75 min.) ir Joshua Kimmichas (93 min.
2017-10-15

Trenerio atleidimas problemų neišsprendė – „Bayern“ sužaidė lygiosiomis

Miuncheno „Bayern“, šią savaitę atleidęs vyriausiąjį trenerį Carlo Ancelotti, taip savųjų problemų neišsprendė. Prancūzo Willy Sagnolio debiutas stratego poste pergalingas nebuvo – „Bayern“ sekmadienį svečiuose 2:2 (1:0) sužaidė su Berlyno „Hertha“ futbolininkais. „Bayern“ neišsaugojo 2:0 turėtos persvaros. 10-ąją minutę įmušė Matsas Hummelsas, 49-ąją – Robertas Lewandowski. „Hertha“ lygybę atstatė per penkias minutes. 51-ąją minutę tikslus buvo Ondrejus Duda, 56-ąją – Salomonas Kalou.
2017-10-01

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Netikėtumai Vokietijoje: „Bayern“ pralaimėjo, „Borussia“ sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Vokietijos „Bundeslygoje“ neapsieita be didelių netikėtumų. Pralaimėjo daugkartinis šalies čempionas Miuncheno „Bayern“, o kita vietos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ sužaidė lygiosiomis. „Bayern“ svečiuose nusileido Sinsheimo „Hoffenheim“ – 0:2 (0:1). Abu įvarčius pelnė Markas Uthas (27, 51 minutėmis). „Borussia“ varžovų stadione nesugebėjo įveikti „Freiburg“ – 0:0. Šeimininkai nuo 29-osios minutės žaidė mažumoje – raudoną kortelę užsidirbo Yoricas Ravet.
2017-09-10

Vokietijoje – Roberto Lewandowski dublis ir nelengva „Bayern“ pergalė

Robertas Lewandowski įmušė dublį, o Miuncheno „Bayern“ šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. „Bayern“ rungtynės nebuvo lengvos. Atrakinti varžovų vartų nepavyko iki 72-osios minutės. Tada ledus pralaužė R. Lewandowski. Lenkas dar vieną įvartį pridėjo po trijų minučių – 75-ąją. Miuncheno futbolininkai iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.
2017-08-26

Milžinų mūšyje „Liverpool“ aiškinsis santykius su „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygos trečiajame ture didžiausią susidomėjimą kels šios šalies milžinų „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkų dvikova. Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso savaitgalį parodys penkerias rungtynes. Sekmadienį Londono komandoje aikštėje jau turėtų pasirodyti po traumos atsigavęs Alexis Sanchezas. Po diskvalifikacijos žais ir Laurent‘as Koscielny.
2017-08-25

Čempionų lyga: „Liverpool“ žengė į grupių etapą

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos penkerios atrankos paskutinio etapo atsakomosios rungtynės, po kurių paaiškėjo paskutiniai laimingieji. Penki bilietai į prestižiškiausią žemyno turnyrą atiteko Maskvos CSKA, Agdamo „Qarabag“, Lisabonos „Sporting“, „Liverpool“ bei Nikosijos APOEL. Jurgeno Kloppo treniruojamas „Liverpool“ užbaigė prieš savaitę pradėtą darbą.
2017-08-24

Čempionų lygoje – atkrintamųjų varžybų revanšo dvikovos

Šią savaitę paaiškės paskutinės dešimt komandų, kurios žais UEFA Čempionų lygos grupių turnyre. Antradienį ir trečiadienį vyks atkrintamųjų varžybų antrosios rungtynės. Keturis atsakomuosius mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Prancūzijos „Nice“ klubas namie priims „Napoli“ iš Italijos. Pirmąją dvikovą 2:0 laimėjo Neapolio komanda.
2017-08-22

„Borussia“ startavo įtikinama pergale

Penktadienį varžovus triuškino Miuncheno „Bayern“, šeštadienį tai padarė kita Vokietijos Bundeslygos favoritė – Dortmundo „Borussia“. Ji svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Wolfsburg“. „Borussia“ du įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. 22-ąją minutę įmušė Christianas Pulisicius, 27-ąją – Marcas Bartra. Paskutinį tašką 60-ąją minutę padėjo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.
2017-08-19

„Liverpool“ iš Vokietijos grįžta su minimaliu pranašumu

Pirmąsias UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų etapo rungtynes laimėjo „Liverpool“. Anglijos komanda antradienį 2:1 (1:0) Vokietijoje nugalėjo Sinsheimo „Hoffenheim“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0. Įvartį 35-ąją minutę pelnė gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas. „Liverpool“ 74-ąją minutę padvigubino skirtumą. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Hoffenheim“ atstovas Havardas Nordtveitas. Vokiečiams rungtynių pabaigoje pavyko sušvelninti rezultatą.
2017-08-16

Čempionų lygoje – bilietų dalybos į grupių turnyrą

UEFA Čempionų lygoje dar nežinomi 10 klubų, kurie žais grupių turnyre. Šiandien ir rytoj vyks atkrintamųjų varžybų pirmosios rungtynės. Keturis mačus šią savaitę parodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Anglijos futbolo milžinas „Liverpool“ antradienį svečiuose grumsis su „Hoffenheim“ komanda iš Vokietijos. Šios ekipos praėjusį sezoną savo šalių čempionatuose užėmė ketvirtąją vietą.
2017-08-15

Čempionų lygos burtai: „Liverpool" vyks į Vokietiją

UEFA būstinėje Nione ištraukti lemiamo Čempionų lygos atrankos varžybų etapo burtai, suskirstę 20 komandų į 10 porų. Į Čempionų lygą sugrįžti norintys „Liverpool“ futbolininkai paskutiniajame etape susirems su Vokietijos ekipa „Hoffenheim“, o savo gretose Mario Balotelli turinti „Nice“ klubas gavo rimtą varžovą iš Italijos – „Napoli“. 10 porų laimėtojų pateks į Čempionų lygos grupių etapą, o 10 pralaimėtojų gaus teisę varžytis Europos lygos grupių varžybose.
2017-08-04

„Schalke“ naujasis treneris – 31-erių Domenico Tedesco

Gelzenkircheno „Schalke“ klubas paskelbė, kad naujuoju komandos treneriu tapo 31 metų italas Domenico Tedesco. Nors yra gimęs Italijoje, D. Tedesco visą karjerą dirba Vokietijoje. Jis 2013 m. pradėjo karjerą„Stuttgart“ klubo U-17 komandos trenerio asistentu. Vėliau jis dvejus metus treniravo Štutgarto ekipos 17-mečius, o 2015-aisiais persikėlė į „Hoffenheim“, dirbo su jauniais, o vėliau su U-19 komanda.
2017-06-10

„Bayern“ įspūdingu stiliumi nokautavo vicečempionus

Šeštadienį Vokietijoje įspūdingą pergalę iškovojo čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 5:4 (1:2) rungtynių pabaigoje nokautavo šalies vicečempioną – „Leipzig“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę įmušė Marcelis Sabitzeris. 17-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowski. Tačiau 47-ąją minutę „Leipzig“ pirmavo 3:1. Pasižymėjo Yussufas Poulsenas.
2017-05-14

„Bayern“ stringa ir toliau – neįveikė dešimtiese žaidusio lygos vidutinioko

Pastaruoju metu buksuojantis Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ stringa ir toliau – šeštadienį „Bundeslygos“ 29-ojo turo rungtynėse svečiuose neįveikė daugiau kaip pusvalandį dešimtiese žaidusio Lėverkuzeno „Bayer“. Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0. „Bayer“ nuo 59-osios minutės žaidė mažumoje, kai antrąjį geltoną kortelę prieš save išvydo kroatas Tinas Jedvajus.
2017-04-16

„Bayern“ – Vokietijos nykštukų antausis

Vokietijoje netikėtą pralaimėjimą patyrė „Bundeslygos“ lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 0:1 (0:1) nusileido čempionato nykštukei – tradiciškai sėkmingai žaidžiančiai tris tūkstančius gyventojų turinčio miesto komandai – „Hoffenheim“. Pergalingas įvartis įmuštas 21-ąją minutę. Tiksliai smūgiavo kroatas Andrejus Kramaričius. „Bayern“ (65 taškai) ir toliau užtikrintai pirmauja „Bundeslygoje“. „Hoffenheim“ (51 tšk.
2017-04-04

Robertas Lewandowski įmušė tris įvarčius, „Bayern“ laimėjo 6:0

Bundeslygos lyderiai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai namie sutriuškino „Augsburg“ klubą 6:0, o tris įvarčius bavarams pelnė lenkas Robertas Lewandowski. Po šios pergalės „Bayern“ išsaugojo 13 taškų persvarą prieš antrojoje vietoje žengiantį „Leipzig“, kuris šeštadienį 4:0 įveikė „Darmstadt“. Bavarai, kurie šį mėnesį Čempionų lygos ketvirtfinalyje žais su Madrido „Real“, demonstruoja puikią sportinę formą.
2017-04-02

„Liverpool“ žvaigždė vairavo neblaivus, paskirta nedėkinga teismo diena

Anglijos policija patvirtino, kad „Liverpool“ žvaigždė Roberto Firmino buvo suimtas po to, kai jį neblaivų prie vairo pagavo per Kūčias. Brazilą policijos pareigūnai sustabdė gruodžio 24-sios rytą Liverpulio centre. Kitą mėnesį futbolininko laukia teismas. Teismo diena sutampa su „Liverpool“ ir „Chelsea“ susitikimu „Anfield“ stadione. Į Angliją iš „Hoffenheim“ ekipos žaidėjas persikėlė 2015-siais ir nuo tada pelnė 17 įvarčių per 67 rungtynes.
2016-12-27

Vokietijoje – nelengva Miuncheno „Bayern“ pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos penkios 16-ojo turo „Bundesliga“ rungtynės. Sėkmingai pro pralaimėjimo praėjusią savaitę sužaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujokus, „Ingolstadt“ futbolininkus. Bavarai pirmajame kėlinyje atrodė netgi silpniau už savo varžovus. „Ingolstadt“ futbolininkai atliko daugiau smūgių ir į vartų plotą, ir daugiau kėlė kampinių, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis.
2015-12-12

Vokietijos futbolo čempionato turas prasidėjo kuklia svečių pergale

Penktadienį pirmosiose Vokietijos futbolo elito pirmenybių (Bundesliga) X turo rungtynėse "Hambuerger SV" klubas išvykoje 1:0 (0:0) įveikė septynioliktojoje pozicijoje likusią "Hoffenheim" (6 tšk.) ekipą ir su 14 taškų pakilo į devintą vietą. Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Pierre'as-Michelis Lasogga (88 min.). Dvikovą šeimininkai baigė be pašalinto iš aikštės Ermin Bicakčičiaus (68 min.). Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja šalies čempionas Miuncheno "Bayern" (27 tšk.
2015-10-24

Vokietijoje – „Bayern“ lygiosios ir M. Reuso šou

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos penkerios "Bundesliga" pirmenybių 28-ojo turo rungtynės. Praėjusiame ture Vokietijos čempionų titulą užsitikrinusi Miuncheno "Bayern" ekipa išsiskyrė taikiai su "Hoffenheim". Įvarčius bavarų gretose pelnė Xherdanas Shaqiri ir du kartus pasižymėjo Claudio Pizarro, tačiau jų įvarčių pergalei pasiekti nepakako. Tuo tarpu Dortmundo "Borussia" klubas po atkaklios kovos išvykoje palaužė "Stuttgart" futbolininkus.
2014-03-29

Gražuolis M. Gotze įvartis padėjo Dortmundo „Borussia“ klubui įveikti „Hoffenheim“

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate sužaistos dvejos XVII turo rungtynės. 30-ąjį tašką iškovojo ir į trečią turnyro lentelės vietą pakilo Dortmundo "Borussia" klubas. Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 1:3 palaužė "Hoffenheim" ekipą, kuriai tai buvo net septintas pralaimėjimas iš eilės. Pirmąjį mačo įvartį, suklaidinęs varžovų gynėją, puikiu smūgiu nuo maždaug 16 metrų žymos į artimąjį vartų kampą pelnė "Borussia" talentas Mario Gotze.
2012-12-16

„Bundesliga“: „Bayern“ iškovojo septintą pergalę iš eilės

Šeštadienį sužaistos penkios Vokietijos „Bundeslygos“ VII turo rungtynės. Įtikinamas pergales iškovojo Miuncheno „Bayern“, „Freiburg“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ ekipos, kurios savo varžovus įveikė atitinkamai rezultatais 2:0, 3:0 ir 3:0. „Pergalės kalviu“ bavarų ekipoje tapo prancūzas Franckas Ribbery, kurio įvarčiai 19 bei 48 minutėmis ir nulėmė „Bayern“ pergalę prieš „Hoffenheim“. „Bayern“ ekipa šiame sezone ir toliau nesulaikoma - sužaidus 7 čempionato rungtynes komanda iškovojo 21 tašką iš ...
2012-10-06

„Schalke“ įsigijo jauną puolėją Ch. Obasi

Gelzenkircheno „Schalke“ gretas papildys „Hoffenheim“ puolėjas Chinedu Obasi. Sandoris įsigalios iškart po naujų metų. 25 metų futbolininkas bus paskolintas iki sezono pabaigos su galimybe išpirkti kontraktą už 5 milijonus eurų. Tokiu atveju būtų sudaryta trejų metų sutartis. „Myliu “Hoffenheim„, nes čia tobulėjau kaip žaidėjas. Tačiau manau, kad atėjo laikas permainoms“,- sakė Obasi. Tiesa, kol kas neaiški dviejų „Schalke“ puolėjų - Raulio ir Jeffersono Farfano - ateitis.
2011-12-24

„Bayern“ kapitonas iškrito iš rikiuotės

Miuncheno „Bayern“ kapitonas Markas van Bommelis negalės rungtyniauti nuo trijų iki keturių savaičių, nes naujojo Vokietijos „Bundesligos“ sezono  pirmojo turo mače su „Hoffenheim“ vienuolike, kuris baigėsi rezultatu 1:1 (1:1), futbolininkas patyrė traumą. Saugui lūžo dešinės kojos didysis pirštas bei trūko sausgyslė. Pirmadienį olandui bus atlikta operacija. 32 metų žaidėjas papildė „Bayern“ traumuotų futbolininkų sąrašą ir prisijungė prie Luca Toni bei Martinas Demichelis.
2009-08-10

Futbolo stebuklas iš Hofenheimo

Labai nedaug kas ne tik visame pasaulyje, bet ir Vokietijoje prieš šį sezoną buvo girdėję apie tokį futbolo klubą kaip „Hoffenheim“, tačiau dabar ši vienuolikė pirmauja Vokietijos Bundeslygoje. Vos prieš kelis mėnesius vargiai kas būtų prognozavęs, kad Vokietijos pietvakariuose, pusiaukelėje tarp Šutgarto ir Frankfurto, esančio kaimelio, kuriame gyvena vos 3,2 tūkst. žmonių, komanda pirmaus elitinėje Vokietijos futbolo lygoje.
2008-12-05

Vokietijos čempionate – dar vienas „Bayern“ pralaimėjimas

Antrą nesėkmę iš eilės Vokietijos „Bundesligos“ čempionate patyrė titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas. Jis išvykoje 0:1 neatsilaikė prieš „Hannover“ vienuolikę ir turnyrinėje lentelėje nusirito net į devintą vietą. Vienintelį įvartį šeimininkams 23 minutę pelnė saugas iš Vengrijos Szabolcsas Huszti. Tikra įvarčių fiesta ir tikras trileris vyko Brėmene, kur vietos „Werderis“, net ir be vieno iš aikštės pašalinto žaidėjo, 5:4 palaužė lygos naujokus „Hoffenheimo“ futbolininkus.
2008-09-27

Ar M. Stankevičiui ir kompanijai pavyks dar kartą sudrebinti Europą?

Šeštadienį išvykoje nepadoriu rezultatu net 3:0 su Rumunija susidorojusių lietuvių šiandien Marijampolėje laukia ne ką mažiau intriguojanti akistata su Austrijos vienuolike, kuri savaitgalį taip pat pateikė sensaciją - 3:1 nuskriaudė Prancūzijos futbolininkus. Kas ką nustebins šį kartą? Austrai atvyko pergalės Vakar po pietų Karmėlavos oro uoste nusileidusi Austrijos rinktinė be užuolankų išdėstė savo planus - iš Lietuvos išsivežti tris taškus.
2008-09-10

Vokietijos čempionas nepateko į šalies taurės turnyro pusfinalį

Staigmeną Vokietijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje pateikė II lygos Jenos „Carl Zeiss“ klubas, antradienį svečiuose baudinių serijoje 5:4 įveikęs šalies čempionę „VfB Stuttgart“ vienuolikę ir patekęs į pusfinalį. Pagrindinis šio susitikimo Štutgarte laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1), o per pratęsimą komandos įmušė dar po įvartį. „Carl Zeiss“ futbolininkai pirmavo po tikslaus Tobiaso Wernerio (32 min.) smūgio, tačiau pagrindinio laiko pabaigoje Mario Gomezas (81 min.