hegelmann litauen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hegelmann litauen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hegelmann litauen“.

Laimėjęs „Hegelmann“ įnešė intrigos kovoje dėl medalių

„Optibet A lygos“ kovoje dėl bronzos medalių po Kauno rajono „Hegelmann“ klubo pergalės paaštrėjo intriga. 31-ojo turo dvikovoje Andriaus Skerlos treniruojama komanda 3:1 (2:1) įveikė FA „Šiauliai“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje daugiau smūgių atliko svečiai, kartą Vincentas Šarkauskas turėjo atremti pavojingą Rolando Baravyko smūgį bei susitvarkyti su dar pora bandymų. 29-ąją minutę mėlynai balti išsiveržė į priekį.
2023-09-24

Kaune – rezultatyvios „Hegelmann“ ir „Sūduvos“ lygiosios

Antradienį „Optibet A lygoje“ startavo 16-asis turas. Pirmosiose rungtynėse Kauno raj. „Hegelmann“ du kartus pirmavo prieš Marijampolės „Sūduvą“, bet susitikimas baigėsi lygiosios 2:2 (0:0). Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atsargiai ir daugiau užsiėmė vartų žvalgyba. Visgi vėliau kiek didesnę iniciatyvą atakuojant demonstravo marijampoliečiai, kurie nevengė paspausti varžovų jų aikštės pusėje, bet didesnių galimybių įmušti nesusikūrė.
2022-06-21

A lygos turo anonsas: dar viena proga „Kauno Žalgiriui“ priartėti prie pirmojo penketo

Antradienį ir trečiadienį bus sužaistos penkerios „Optibet A lygos“ 16-ojo turo rungtynės. Kauno rajono „Hegelmann“ – Marijampolės „Sūduva“. Birželio 21 dieną 18 val. Kaunas, LFF Kauno treniruočių centro stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0 Mėlynai balti per pusantros savaitės sužais trejas labai sudėtingas rungtynes. „Hegelmann“ futbolininkai Gargžduose patyrė netikėtą pralaimėjimą, po kurio vyr.
2022-06-21

Kauno miesto derbyje „Hegelmann“ įveikė „Kauno Žalgirį“

Antradienį „Optibet A lygoje“ sužaistos dar vienerios 10-ojo turo rungtynės. Kauno raj. „Hegelmann“ toliau demonstruoja pavyzdingą formą ir svečiuose 3:1 (2:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Rungtynes puikiai pradėjo Andriaus Skerlos auklėtiniai. 4 minutę šeimininkų žaidėjas Divine'as Naah baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas skyrė 11 m. baudos smūgį. Jį užtikrintai realizavo Vilius Armanavičius, įsirašęs jau trečiąjį įvartį šiame sezone.
2022-04-26

A lygoje – atkaklios „Hegelmann“ ir „Riterių“ lygiosios

Šeštadienį „Optibet A lygoje“ sužaistos dar vienerios 7-ojo turo rungtynės. Kauno „Hegelmann“ ir Vilniaus „Riteriai“ apsikeitė įvarčiais ir sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1). Rungtynių pradžioje „Riteriai“ aktyviai atakavo šeimininkų vartus. Jau 5 minutę puikią galimybę turėjo Plamenas Dimonas, kuris baudos aikštelėje iš arti galva smūgiavo į vartus, bet vartininkas Ignas Plūkas blokavo smūgį. Dar po poros minučių neįtikėtinos progos neišnaudojo ir Valdemaras Borovskis.
2022-04-16

Ambicijų neslepiantis „Hegelmann“ šoktelėjo į pirmąjį trejetą

Ambicijų neslepianti Kauno rajono „Hegelmann“ komanda šio sezono „Optibet A lygoje“ iškovojo ketvirtą pergalę per šešerias rungtynes. Mėlynai balti 6-ojo turo mače namuose užtikrintai 2:0 (1:0) įveikė trečią kartą pralaimėjusią Gargždų „Bangą“. Rungtynių pradžia šeimininkams susiklostė puikiai: Yukiyoshi Karashima dar sykį įrodė, kad puikius standartinių padėčių specialistas – šio japono baudos smūgis 4-ąją minutę buvo neišsprendžiamas uždavinys Mantui Bertašiui.
2022-04-06

A lyga: „Panevėžys“ svečiuose palaužė „Hegelmann“

„Optibet A lygos“ 3-iajame ture „Panevėžys“ didžiąją rungtynių dalį praleido gindamasis, bet minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) sugebėjo įveikti Kauno raj. „Hegelmann“ komandą. Rungtynių pradžioje šeimininkai užkūrė pirtį prie panevėžiečių vartų ir juos pralaužti bandė įvairiais būdais – dažnais kampiniais, tolimais smūgiais ir aštriais perdavimais į baudos aikštelės epicentrą.
2022-03-15

„Hegelmann“ klubo gretas papildė perspektyvus puolėjas

Kauno rajono FC „Hegelmann“ gretas papildė perspektyvus lietuvis. Su klubu sutartį pasirašė Italijos komandose patirties įgijęs Lietuvos jaunimo rinktinių narys Augustinas Klimavičius. Puolėjo pozicijoje įprastai rungtyniaujantis 20 metų žaidėjas Lietuvą paliko dar būdamas jaunuolis, vos 13 metų. „Italijoje praleidau nemažai metų.
2022-01-21

„Hegelmann Litauen“ pristatė pirmąjį kitą sezono naujoką

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ 2022 metų sezonui pasirašė kontraktą su krašto gynėjo ir saugo pozicijose galinčiu rungtyniauti „Optibet A lygos“ žiūrovams gerai pažįstamu Hugo Pereira Figueredo. Brazilijos ir Portugalijos pilietybes turintis futbolininkas atvyksta iš „Panevėžio“ klubo, kur jis praleido du pastaruosius sezonus. Prieš tai 29 metų žaidėjas rungtyniavo gimtojoje šalyje įvairiuose klubuose.
2021-12-03

Paskutinysis „Optibet A lygos“ 2021 m. sezono turas

Sekmadienį oficialiai nusileidžia „Optibet A lygos“ sezono uždanga. Visos 10 čempionato komandų sužais paskutiniuosius savo mačus. Tiesiogines paskutinio 36-tojo turo kovas nuo 15 val. galite stebėti portale tv3.lt arba per TV3Play. Vis dėlto dar prieš paskutinį turą šalies čempionas jau aiškus.
2021-11-28

„Optibet A lyga“: mačas tarp „Hegelmann Litauen“ ir „Riterių“ baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį 35-ojo „Optibet A lygos“ ture Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ ir Vilniaus „Riteriai“ pasidalino po tašką rezultatu 0:0. Rungtynių pradžioje buvo kiek aktyvesni vilniečiai. Jie dažniau rengė perspektyvių išpuolių prie šeimininkų vartų. Tuo tarpu Andriaus Skerlos auklėtiniai nebuvo tokie aktyvūs, tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir ryškios dominuojančios komandos aikštėje nebuvo. Kėliniui persiritus į antrąją dalį abi komandos apsikeitė puikiomis progomis įmušti.
2021-11-20

„Optibet A lygos“ turo anonsas: „Žalgiris“ gali užsitikrinti rekordinį titulą

Nuo šio penktadienio iki sekmadienio bus sužaisti penki 35-ojo turo „Optibet A lygos“ mačai, o pergalę iškovoję Vilniaus „Žalgiris“ džiaugtųsi rekordiniu – devintuoju – titulu. Vilniaus „Žalgiris“ – „Kauno Žalgiris“. Lapkričio 19 dieną 18 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 2:2, 2:0 Šias rungtynes, kuriose gali galutinai paaiškėti pirmenybių nugalėtojas, transliuos TV6 kanalas. Aritmetika paprasta: „Žalgiriui“ iki antrojo iš eilės čempionų titulo trūksta vos 2 taškų.
2021-11-19

„Optibet A lygos“ turo apžvalga: lyderių lenktynėse – dar vienas lūžis

„Optibet A lygos“ 34-ajame ture praėjusią savaitę buvo sužaistos ketverios rungtynės, po kurių antra komanda sužinojo savo galutinę poziciją – Vilniaus „Riteriai“ pirmenybes jau tikrai užbaigs 6-oje vietoje. Atsilaikė. Septyneriose iš eilės rungtynėse pergalės neiškovojęs „Panevėžys“ aštuntuoju bandymu pasiekė tikslą – svečiuose 2:1 buvo nugalėti „Riteriai“, kuriuos pavyko įveikti pirmą sykį šiame sezone.
2021-11-09

Vilniaus „Žalgiris“ taškų nebarsto – šventė penktą pergalę iš eilės

„Optibet A lygoje“ pirmaujantis Vilniaus „Žalgiris“ po atkaklios kovos pratęsė pergalių seriją iki penkių. Žalgiriečiai 33-iojo turo dvikovoje savo sirgalių akivaizdoje 2:1 (1:1) įveikė daug problemų šiame sezone sukėlusią Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandą.
2021-10-30

„Žalgirio“ talentas Karolis Uzėla: „Mes visada tikime, kad galime tapti čempionais“

Dramatiškose rungtynėse prieš Marijampolės „Sūduvą“ pirmajame kėlinyje Karolis Uzėla atliko smūgį galvą ir įsitikinęs, kad kamuolys vartų liniją nubėgo džiaugtis. Daugelio nuostabai įvartis nebuvo įskaitytas, tačiau tas epizodas lemtingu netapo – „Žalgiris“ savo pranašumą įrodė paskutinę dvikovos minutę. „Emocijos dviprasmiškos, vieną sekundę esi euforijoje, rezultatas būtų buvęs 3:1. Tai būtų svarbus įvartis. Kitą sekundę jau matai, kad reikia pilnu greičiu bėgti namo gintis.
2021-10-30

„Optibet A lygoje“ trečiadienį susikaus keturi pirmenybių lyderiai

Šį trečiadienį atidėtose „Optibet A lygos“ 20-ojo turo rungtynėse tarpusavyje kovos keturi čempionato lyderiai. „Kauno Žalgiris“ – „Panevėžys“. Spalio 27 dieną 18 val. Kaunas, LFF Kauno treniruočių centro stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:2, 1:2, 0:4 Žalgiriečiai sieks pirmą kartą šiame sezone nugalėti tiesioginį konkurentą ir labiau įsitvirtinti 3-ioje vietoje.
2021-10-27

„Optibet A lygos“ Kauno derbyje – „Hegelmann Litauen“ pergalė

„Optibet A lygos“ turnyro lentelės 3-ioje vietoje žengiantis „Kauno Žalgiris“ nepralaimėjo jau ketvirtame mače iš eilės. Roko Garasto kariauna, žaisdama svečių teisėmis, 32-ojo turo dvikovoje 2:1 (2:0) nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus ir šio sezono derbiuose iš 12 galimų taškų iškovojo 10. Žalgirečiai rungtynes pradėjo puikiai – jų spaudimas davė vaisių jau 8-ąją minutę.
2021-10-16

Į futbolo rinktinę grįžęs Edvinas Girdvainis: „Viskas man tinka ir patinka“

Rugpjūtį prie „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos prisijungęs Edvinas Girdvainis greitai užsitarnavo vietą startinėje komandos sudėtyje ir rungtyniaudamas Lietuvoje įgauna vis geresnę sportinę formą. Prieš tai beveik tris mėnesius be futbolo praleidęs centro gynėjas praėjusiame rinktinių lange į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę nepateko, tačiau pastovus žaidimas vilkint žaliai baltus marškinėlius vėl atkreipė rinktinės trenerių štabo dėmesį.
2021-10-09

„Optibet A lygos“ turo apžvalga: puiki savaitė čempionams

Praėjusios savaitės „Optibet A lygos“ rungtynėse buvo užfiksuotos net ketverios lygiosios, o nugalėjo tik Vilniaus „Žalgiris“. Tendencija. Net ketveriose rungtynėse praėjusią savaitę nugalėtojas nepaaiškėjo – trys susitikimai baigėsi rezultatu 0:0. Savo ruožtu Vilniaus „Riteriai“ ir „Kauno Žalgiris“ išsiskyrė be įvarčių, o tai reiškia, kad sostinės komandai ir šiemet varžovų iš Kauno nugalėti nepavyko. Gynyba.
2021-10-04

„Dainava“ dar kartą atėmė taškus iš „Hegelmann Litauen“

Į „Optibet A lygą“ sugrįžusi Alytaus DFK „Dainava“ kovoje dėl išlikimo pasižymėjo dar vienu pozityviu rezultatu. 31-ojo turo akistatoje savo sirgalių akivaizdoje dainaviečiai likvidavo įvarčio deficitą bei sužaidė taikiai 1:1 (1:1) su 5-oje vietoje žengiančiu Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubu. Andriaus Skerlos kariauna sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau 11-ąją minutę išsiveržė į priekį.
2021-10-02

Paaiškėjo LFF taurės pusfinalio poros

Lietuvos futbolo federacijos prezidento Tomo Danilevičiaus ranka lėmė, kad taurės pusfinalio poras sudarys Vilniaus „Žalgiris“ – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ir Plungės „Babrungas“ – „Panevėžys. Pusfinalio susitikimai bus žaidžiami rugsėjo 28 – 29 dienomis. Abiejų pusfinalių nugalėtojai spalio 23 dieną Šiauliuose išsiaiškins, kas taps naujaisiais taurės savininkais. Priminsime, kad titulą gina „Panevėžio“ futbolininkai.
2021-09-24

LFF taurės ketvirtfinalio drama: po baudinių serijos „Žalgiris“ palaužė „Sūduvą“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje trečiadienį kovojo Lietuvos galiūnai. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi 0:0, bet vienuolikos metrų baudinių seriją Marijampolėje laimėjęs Vilniaus „Žalgiris“ palaužė „Sūduvą“. „Sūduva“ šiose rungtynėse rungtyniavo dar be skambaus pirkinio – Keisuke Hondos. 35-erių japonas treniruojasi su komanda, bet oficialių rungtynių su Marijampolės klubo marškinėliais dar nesužaidė.
2021-09-22

Geriausiu „Optibet A lygos“ mėnesio žaidėju tapo „Sūduvos“ atstovas

„Optibet A lygos“ lyderė Marijampolės „Sūduva“ svarbioje čempionato atkarpoje atrado futbolininką, kuris pradėjo reguliariai mušti įvarčius. Puikiai ir efektingai rugpūtį rungtyniavęs sūduvietis Jordanas N'Kololo tapo geriausiu rugpjūčio mėnesio žaidėju, per šešerias rungtynes pelnęs 4 įvarčius bei atlikęs rezultatyvų perdavimą.
2021-09-21

„Optibet A lygos“ debiutantai minimaliu skirtumu įveikė „Panevėžį“

„Optibet A lygos“ debiutantė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda įveikė dar vieną varžovą, kurio prieš tai nugalėti dar nepavyko. Mėlynai balti 27-ojo turo rungtynėse savo sirgalių akivaizdoje po paskutinėmis minutėmis pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) palaužė 3-ioje pozicijoje žengiantį „Panevėžį“. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau tikrai nebuvo nuobodus.
2021-09-19

Vilniuje – atkaklios „Riterių“ ir „Hegelmann Litauen“ lygiosios

„Optibet A lygos“ kaimynų dvikovoje Vilniaus „Riteriai“ ir Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ išsiskyrė be įvarčių. Šiame sezone prieš kauniečius abi dvikovas pralaimėję sostinės futbolininkai turėjo galimybę nutraukti vyravusias tendencijas, tačiau jų ambicingi bandymai atakose buvo nugesinti. Tuo tarpu „Hegelmann Litauen“ puolime nebuvo sau įprastai efektyvūs ir daug progų nesukūrė.
2021-09-10

Vilniaus „Žalgiris“ tašką Kaune išplėšė mačo pabaigoje

Dar vieneriose „Optibet A lygos“ 24-ojo turo rungtynėse įvarčiai buvo mušami paskutinėmis minutėmis. Namuose žaidusiai Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandai nedaug trūko iki dar vienos sensacijos – akistata su titulą ginančiu Vilniaus „Žalgiriu“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Pirmame kėlinyje svečiai turėjo dvi labai geras progas: pirmoje situacijoje Francis Kyeremeh po Josipo Tadičiaus perdavimo mušė virš vartų, o antrame epizode futbolininko iš Ganos smūgį puikiai atrėmė Ignas Plūkas.
2021-08-22

Geriausiu liepos mėnesio A lygos futbolininku išrinktas „Hegelmann Litauen“ japonas Yukiyoshi Karashima

Puikiai liepos mėnesį rungtyniavusi Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda sulaukė dar vieno individualaus apdovanojimo. Vieną po kito įvarčius mušęs vidurio saugas Yukiyoshi Karashima, susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus bei žurnalistų ir ekspertų įvertinimus, tapo geriausiu liepos mėnesio žaidėju. Kurį laiką šešėlyje buvęs 24-erių japonas liepą per penkerias rungtynes pelnė net 4 įvarčius ir prasibrovė tarp rezultatyviausių čempionato futbolininkų.
2021-08-20

Kauno miesto derbyje „Optibet A lygoje“ triumfavo žalgiriečiai

„Kauno Žalgiris“ nutraukė šešių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Tai jie padarė derbio rungtynėse nugalėdami Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandą 2:1 (2:1). Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė aukšto intensyvumo futbolą, bet pavojingų situacijų buvo užfiksuota mažai. „Hegelmann Litauen“ gretose ambicingus smūgius atliko Levanas Mačarašvilis, o „žalgiriečiai“ bene geriausią progą turėjo, kai Philippo Otele smūgį atrėmė vartininkas Ignas Plūkas.
2021-08-15

„Optibet A lyga“ tiesiogiai: sekmadienį – dvejos rungtynės

„Optibet A lygoje“ sekmadienį bus sužaistos dvejos čempionato dvikovos. Nuo 13 val. galėjote stebėti Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Riterių“ akistatą. Apie mačo baigį galite paskaityti čia. Na, o nuo 17 val. bvuvo galima stebėti Kauno derbį – susitiko „Kauno Žalgiris“ ir „Hegelmann Litauen“. Apie tų rungtynių baigtį galite paskaityti čia.
2021-08-15

„Optibet A lygos“ turo apžvalga: lyderiai iškovojo triuškinamas pergales

Po daugiau nei mėnesio pertraukos „Optibet A lygos“ turo rungtynes sužaidė visos dešimt ekipų. Statusas. Savo, kaip itin tvirtos namų komandos įvaizdį, eilinį kartą patvirtino vėl savo sirgalių akivaizdoje nugalėjęs Telšių „Džiugas“ – 2:0 buvo palaužtas Kėdainių „Nevėžis“. Žemaitijos klubas net 21 tašką iš 25 iškovojo žaisdamas namuose. Vis dėlto daug klausimų sukėlė skirtas itin abejotinas baudinys į „Nevėžio“, kurį uždirbęs ir realizavęs Leo Ribeiro yra įmušęs jau 7 įvarčius šiemet.
2021-08-10

„Hegelmann Litauen“ iškovojo dar vieną triuškinamą pergalę

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa ir toliau sėkmingai tvarkosi su apatinėje „Optibet A lygos“ turnyro lentelės dalyje esančiais varžovais. Čempionato debiutantai į savo sąskaitą įsirašė 10-ąją pergalę 29-ojo turo akistatoje svečiuose 4:1 (4:0) sutriuškindami Gargždų „Bangą“. Gargždiškiai buvo pakankamai aktyvūs ir atsakė keliais aštresniais išpuoliais, tačiau po pirmojo praleisto įvarčio 18-ąją minutę subyrėjo.
2021-07-23

„Hegelmann Litauen“ papildė perspektyvus brazilas

„Optibet A lyga“ debiutantė Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ ekipa sulaukė pastiprinimo – prie komandos prisijungs perspektyvus brazilas Alex Negueba iš „Santos“ FC klubo, kuris visame pasaulyje garsėja išugdytais futbolo talentais. 20-metis brazilas su „Santos“ klubu sutartį sudarė 2019 metais po puikaus pasirodymo „Portuguesa Santista“ komandoje. Didžiąją dalį savo laiko „milžinų maitintojų“ klube Alex Negueba praleido U-20 ekipoje.
2021-07-21

„Dainava“ pranešė apie du naujokus

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ turi dar du naujokus – ekipą papildė saugas iš Ganos Alexas Kyeremeh ir gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis portugalas Joshua Silva. 25-erių metų A. Kyeremeh jau yra pažįstamas Lietuvos futbolo gerbėjams. 2019–ųjų metų sezono antroje pusėje futbolininkas prisijungė prie „Vilniaus Vyčio“ bei iš karto tapo vienu komandos lyderių. Debiutiniame sezone saugas pelnė 7 įvarčius.
2021-07-19

„Hegelmann Litauen“ nesunkiai įveikė Kėdainių „Nevėžį“

Šeštadienio vakarą Kaune įvyko 28-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės tarp „Hegelmann Litauen“ ir Kėdainių „Nevėžio“ komandų. Namuose rungtyniavusi „Hegelmann Litauen“ komanda iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 2:0. „Hegelmann Litauen“ komanda yra įsitaisiusi turnyro lentelės viduryje ir šiuo metu užima penktąją vietą. „Nevėžio“ situacija kur kas prastesnė. Per 27 turus Kėdainių ekipa tesurinko devynis taškus ir rikiuojasi paskutinėje vietoje.
2021-07-17

„Optibet A lyga“: Kauno derbyje krito keturi įvarčiai, bet nugalėtojas nepaaiškėjo

Atidėtose „Optibet A lygos“ 9-ojo turo Kauno derbio rungtynėse vyko atkakli ir permaininga kova. Čempionato lyderiu buvęs „Kauno Žalgiris“ neišlaikė įvarčio pranašumo ir namuose sužaidė 2:2 (1:1) su taip pat šeštame mače iš eilės nepralaimėjusiu Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubu. Per pirmą susitikimo pusvalandį vienuolikės aštrių epizodų gausa neišsiskyrė – tik sykį darbo turėjo Deividas Mikelionis, atrėmęs tolimą Yukiyoshi Karashimos smūgį.
2021-06-20

Po dar vienos pergalės „Hegelmann Litauen“ pakilo į 5-ąją vietą

Ir toliau ant sėkmingos bangos plaukia „Optibet A lygos“ naujokai Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Šį kartą Andriaus Skerlos treniruojama ekipa išvykoje 3:1 (1:0) susitvarkė su Vilniaus „Riteriais“. Tai buvo jau trečioji lygos naujokų pergalė paeiliui – prieš tai jie nukovė Vilniaus „Žalgirį“ ir Kėdainių „Nevėžį“. Kauniečiai taip pat iškovojo ir antrą pergalę tarpusavio akistatose su „Riteriais“ – pirmas rungtynes namuose jie buvo laimėję 2:0. Tuo tarpu šis mačas svečiams prasidėjo ...
2021-05-19

„Optibet A lygoje“ „Nevėžis“ ir toliau dugne – pralaimėjo jau 12 kartą sezone

A lygos autsaideriai Kėdainių „Nevėžio“ klubas ir šįkart liko be pergalės. Komanda namuose 0:1 nusileido Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkams. Vienintelis mačo įvartis krito rungtynių pradžioje, kai 9-ąją minutę 11 m. baudinį realizavo Nauris Petkevičius. Kauniečiai kontroliavo susitikimo eigą, turėjo progų pelnyti ir antrąjį įvartį, bet to padaryti jiems nepavyko.
2021-05-14

A lygos turo anonsas: ekipos pratinsis rungtyniauti žolės stadionuose

Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį bus sužaistos visos penkerios „Optibet A lygos“ 14-ojo turo rungtynės. Vilniaus „Žalgiris“ – „Panevėžys“. Gegužės 14 dieną 18 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:0 Antroji šios savaitės komandų akistata nuo 18 val. bus transliuojama TV6 kanalu. Žalgiriečiai neslėpė, kad prieš mačą Panevėžyje juos kaustė nemenka įtampa, susikaupusi po sensacingo pralaimėjimo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkams.
2021-05-14

Staigmena A lygoje – čempionas „Žalgiris“ suklupo Kaune

Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ klubas pateikė vieną didžiausių šio sezono staigmenų „Optibet A lygoje“ – Andriaus Skerlos auklėtiniai savo aikštėje 2:1 (1:0) nugalėjo čempionų titulą ginantį Vilniaus „Žalgirį“. Šia pergale kauniečiai revanšavosi sostinės klubui už nesėkmę pirmo rato susitikime – tada „Žalgiris“ namuose taip pat iškovojo pergalę 2:0. Šiame susitikime „Žalgiris“ ant atsarginių suolo nuo rungtynių pradžių paliko įprastai startinėje sudėtyje rungtyniaujančius Hugo Videmo...
2021-05-08

„Dainava“ iš Kauno grįžta su antrąja pergale

Alytaus DFK „Dainava“ pirmą kartą šiame „Optibet A lygos“ sezone pakilo iš paskutinės turnyro lentelės vietos. Tomo Ražanausko treniruojama komanda 12-ojo turo dvikovoje išvykoje 1:0 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubą, kuris patyrė septintąjį pralaimėjimą. Pirmąją išties pavojingą progą šiame mače susikūrė svečiai.
2021-05-04

„Optibet A lyga“: antrą kartą iš eilės triumfavo „Banga“

Antrą pergalę iš eilės „Optibet A lygoje“ iškovojo ir prie turnyro lentelės vidurio priartėjo Gargždų „Banga“. Gargždiškiai varžovo aikštėje po pirmame kėlinyje pelnyto įvarčio 1:0 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandą, prieš tai nepralaimėjusią trejose rungtynėse iš eilės. Pakankamai lygiose rungtynėse abi ekipos daug progų nesukūrė, o įvartis buvo pelnytas 41-ąją minutę.
2021-04-17

Savaitgalį žiūrovus stebins įtraukiančios filmų premjeros, kulinarinės laidos bei įsimenančios sporto dainos

Laukia dar vienas turiningas savaitgalis su TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 programa. Stebėkite kulinariniais iššūkiais nustebinsiančią premjerą „Džeimis: gaminkite ir tuo mėgaukitės“, žaidimą „galvOK“, kuriame susirungs Go3 serialo „Medikai paramedikai“ žvaigždės Aistis Mickevičius ir Julius Žalakevičius, nepraleiskite įspūdingų filmų – už širdies griebiančio „Kafarnaumo“ ar veiksmo kupino „Rembo.
2021-04-17

„Hegelmann Litauen“ gretas papildė legionierius iš Anglijos

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ savo gretas papildė krašto saugu iš Anglijos – Kyle‘u Spence‘u. 24 metų futbolininkas praeitame sezone rungtyniavo Norvegijoje ir jam pasibaigus tapo laisvuoju agentu. Mėlynai baltų naujokas netruko įrodyti savo vertę ekipos treneriams ir su juo buvo pasirašyta sutartis iki šio sezono pabaigos. „Atvykau į Lietuvą, nes matau čia galimybių tobulėti ir žengti žingsnį į priekį.
2021-04-16

Vien pergales skinančių nebeliko: „Panevėžys“ prarado taškus

„Optibet A lygoje“ oficialiai nebeliko komandų, kurios dar nebūtų praradusios taškų – keturiomis pergalėmis iš eilės turnyrą pradėjęs „Panevėžys“ 7-ojo turo rungtynėse namuose 2:2 (2:2) išsiskyrė su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa. Lygiosios aukštyn nepakėlė nė vienos komandos – panevėžiečiai ir toliau išlieka treti, tuo tarpu „Hegelmann Litauen“ klubas užima šeštą vietą.
2021-04-13

LFF supertaurė: pavarų dėžę tvarkantys čempionai ir antrojo titulo siekis Panevėžyje

Balandžio 3-iąją – pirmoji kova dėl titulo Lietuvos klubiniame futbole. Dėl LFF supertaurės susikaus Vilniaus „Žalgiris“ ir FK „Panevėžys“. Rungtynes stebėkite šeštadienį nuo 13.40 val. TV6 kanalu ir internetinėje platformoje TV3 PLAY. Koronaviruso pažeisti čempionai įgaudinėja formą „Optibet A lygos“ trofėjaus gynybą pradėjęs Vilniaus „Žalgiris“ daugelio ekspertų buvo išskirtas favoritu vėl nugalėti.
2021-04-02

„Žalgiris“ nesunkiai susitvarkė su „Hegelmann Litauen“

Antruoju laimėjimu iš eilės „Optibet A lygoje“ džiaugėsi titulą ginantis čempionas Vilniaus „Žalgiris“. 4-ojo turo rungtynėse namuose sostinės klubas nugalėjo čempionato debiutantus Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus – 2:0 (1:0). Šį kartą strategas Vladimiras Čeburinas nuo pirmųjų minučių kairiajame krašte išleido Ovidijų Verbicką, o ne Hugo Videmontą. Jau pačioje dvikovos pradžioje Lietuvos rinktinės saugo smūgiuotą kamuolį atrėmė Ignas Plūkas.
2021-03-20

Savaitės A lygos apžvalga: netikėtumas Vilniuje ir „Kauno Žalgirio“ fejerverkas

„Optibet A lygoje“ praėjusią savaitę buvo sužaistos dar ketverios rungtynės, po kurių į pirmaujančiųjų gretas įšoko antras pergales iškovoję du klubai – „Kauno Žalgiris“ ir „Panevėžys“. Atsikvėpė. Marijampolės „Sūduva“ nusimetė nedidelį psichologinį barjerą – po nelengvos kovos rezultatu 2:0 palaužė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą ir iškovojo pirmą pergalę šiame sezone.
2021-03-15

A lygoje „Sūduva“ pasiekė pirmąją sezono pergalę

Praėjusio sezono vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ džiaugėsi pirmuoju laimėjimu naujame „Optibet A lygos“ sezone. Victoro Basadre kariauna atkeltose 11-ojo turo rungtynėse namuose 2:0 (0:0) įveikė antrą nesėkmę patyrusius Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus. Viso pirmojo kėlinio metu šeimininkai turėjo žaidybinį pranašumą, o varžovai atsakė tik pavieniais išpuoliais ir pora pakeltų kampinių.
2021-03-12

A lygos rungtynių anonsas: sezoną pradeda čempionas

Nuo penktadienio iki sekmadienio „Optibet A lygoje“ bus sužaistos ketverios rungtynės, o į kovą pirmą sykį stos čempionas Vilniaus „Žalgiris“. Marijampolės „Sūduva“ – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Kovo 12 dieną 18 val. Marijampolė, „Hikvision“ arenos maniežas. Savaitės rungtynių atkarpą pradės dvi komandos, kurios 1-ajame ture patyrė nemalonius pralaimėjimus.
2021-03-12

„Džiugas“ A lygos kovas pradėjo pergalingai

„Optibet A lygos“ sezoną pergalinga gaida pradėjo pirmenybių debiutantas Telšių „Džiugas“, namuose džiaugęsis pirmuoju laimėjimu. Mariaus Šlutos treniruojama komanda 1-ojo turo dvikovoje po labai atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje iniciatyvą perimdavo tai viena, tai kita komanda.