hawks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hawks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hawks“.

Trae Youngo sugrįžimo rungtynėse – dramatiška „Hawks“ pergalė prieš Vasilije Micičiaus klubą

Po atkaklios kovos pergalę NBA akistatoje iškovojo Šarlotės „Hornets“ (20/60) klubas. Steve'o Cliffordo auklėtiniai svečiuose 115:114 (30:35, 25:26, 22:31, 38:22) įveikė Atlantos „Hawks“ (36/44) krepšininkus. Trae Youngas šiąnakt sugrįžo į aikštę po 23 praleistų rungtynių. Jis Atlantos ekipos gretose per 20 žaidimo minučių įmetė 14 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.
2024-04-11

Niujorke – retas trigubas dublis

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (31/17) krepšininkai. Tomo Thibodeau treniruojama komanda namų arenoje 118:103 (29:22, 28:27, 36:24, 25:30) nugalėjo Jutos „Jazz“ (24/25) klubą. Niujorko klubui Donte DiVincenzo įmetė 33 taškus, gynėjas pataikė 9 tritaškius ir jam tai yra naujas karjeros rekordas. Jalenas Brunsonas prie pergalės prisidėjo 29 taškais. Retą trigubą dublį atliko Joshas Hartas – 10 taškų, 10 perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.
2024-01-31

Po krepšiais karaliavęs Domantas Sabonis padėjo „Kings“ sugrįžti į pergalių kelią

Domantas Sabonis buvo naudingas, o Sakramento „Kings“ (24-18) pagaliau sugrįžo į pergalių kelią, kai namuose 122:107 (27:24, 30:16, 30:29, 35:38) įveikė Atlantos „Hawks“ (18-25) krepšininkus. Sakramento klubas laimėjo po keturių nesėkmių iš eilės. Lietuvis per 37 minutes pelnė 14 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 21 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė.
2024-01-23

NBA – kosminis krepšinis Atlantoje ir rekordas

Kosminės tašku lenktynės įvyko NBA lygoje. Indianos „Pacers“ namuose (8/5) net 157:152 (34:40, 39:46, 46:28, 38:38) pranoko Atlantos „Hawks“ (6/7). Šiose rungtynėse buvo pelnti net 309 taškai ir tai buvo rezultatyviausias šio sezono mačas. Šis susitikimas kartu buvo NBA taurės turnyras, po kurio „Pacers“ tapo pirmąja komanda, užsitikrinusia vietą ketvirtfinalyje. Atkakli kova vyko visų rungtynių metų, o nugalėtojas sprendėsi pabaigoje.
2023-11-22

Valančiūnas buvo kuklus, o „Pelicans“ patyrė dar vieną pralaimėjimą

Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas patyrė pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse. J. Valančiūno komanda 105:110 105:110 (21:28, 15:26, 35:28, 34:28)  pralaimėjo Atlantos „Hawks“ ekipai. J. Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius perėmė 2 kamuolius. Lietuvis taip pat pasižymėjo vienu bloku, 2 klaidomis ir 4 kartus prasižengė.
2023-10-15

LeBrono įrašas pasėjo milžinišką intrigą: kokiame klube Karalius galėtų žaisti su savo sūnumi Bronny?

Atlantos „Hawks“ puoselėja unikalų planą – tapti klubu, kuriame pirmą kartą NBA istorijoje žais tėvas ir sūnus. 2,7 milijonų sekėjų socialiniame tinkle „Facebook“ turintis JAV sporto naujienų puslapis „ClutchPoints“ paskelbė scenarijų, pagal kurį LeBronas Jamesas jau kitą vasarą galėtų persikelti į Atlantos „Hawks“. Pasak „ClutchPoints“, toks scenarijus pakankamai realus, kadangi būtent 2024 m. LeBronas taps laisvuoju agentu, o jo sūnus Bronny dalyvaus NBA naujokų biržoje.
2023-06-28

Bostonas užbaigė „Hawks“ sezoną: „keltų“ laukia intriguojanti serija su „76ers“

Galutinę pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iškovojo Bostono „Celtics“. „Keltai“ penktosiose serijos rungtynėse 128:120 įveikė Atlantos „Hawks“, laimėjo seriją 4:1 ir Rytų konferencijos pusfinalyje išmėgins jėgas su Filadelfijos „76ers“. Pirmuosius tris kėlinius vyko atkakli kova, o paskutinį ketvirtį 10 taškų skirtumu laimėjo Bostono klubas. Likus 2,08 min. Jaysonas Tatumas dėjimu padidino skirtumą iki 8 taškų žymos.
2023-04-28

Po lietuvių teisėjo stumtelėjimo NBA pradėjo tyrimą „Hawks“ gynėjo atžvilgiu

NBA pradėjo tyrimą dėl Dejounte Murray agresyvaus elgesio lietuvių teisėjo Gedimino Petrausko atžvilgiu. Pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matoma, kad Atlantos „Hawks“ gynėjas pasibaigus rungtynėms priėjo prie teisėjo, į jį atsitrankė ir kažką jam pasakė.   NBA griežtai žiūri į tokius kontaktus su teisėjais, spalio mėnesį dėl panašaus elgesio vienoms rungtynėms buvo suspenduotas Bostono „Celtics“ atstovas Grantas Williamsas.
2023-04-24

Iš dviženklio deficito išbridęs Bostono klubas įpusėjo kelionę link Rytų konferencijos pusfinalio

Kelią link NBA Rytų konferencijos pusfinalio įpusėjo Bostono „Celtics“. „Keltai“ namuose vykusiose rungtynėse 119:106 nugalėjo Atlantos „Hawks“ ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 2:0. Vienu metu „Hawks“ buvo sugebėjusi įgyti 11 taškų pranašumą, tačiau jo neišlaikė. Iniciatyvą perėmęs Bostonas vienu metu pirmavo 22 taškais. Įdomu, kad „Celtcis“ blokavo net 12 varžovų metimų, o „Hawks“  – tik 4. Be to, Atlantos ekipa baudų metimus metė vos 50 proc. tikslumu, kai Bostonas atakavo 80 proc.
2023-04-19

„Hawks“ klubas turi naująjį vyriausiąjį trenerį

Atlantos „Hawks“ ir Quinas Snyderis susitarė dėl penkerių metų trukmės kontraktą. Specialistas prie komandos vairo turėtų debiutuoti artėjančią naktį, kai „Hawks“ susitiks su Vašingtono „Wizards“ komanda. Anksčiau skelbta, kad specialistas per metus turėtų uždirbti apie 8 mln. JAV dolerių. „Hawks“ pradėjo vilioti Q.Snyderį iš karto po to, kai atleido Nate’ą McMillaną. Q.Snyderis paskutinį kartą savo karjeroje treniravo Jutos „Jazz“ ekipą.
2023-02-27

Ropščiasi iš duobės: į aikštę sugrįžęs Valančiūnas padėjo „Pelicans“ laimėti trečią kartą iš eilės

Pergalę NBA čempionate iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“, 116:107 įveikusi Atlantos „Hawks“ ekipą. Tai buvo trečioji „Pelicans“ pergalė iš eilės. J. Valančiūnas į aikštę grįžo po vienų praleistų rungtynių dėl smulkios keturgalvio raumens traumos. Uteniškis per 25,30 min. pelnė 16 taškų (8 dvitaškiai iš 10), atkovojo 14 kamuolių (3 iš jų puolime) ir buvo vienas naudingiausių žaidėjų nugalėtojų gretose.
2023-02-08

Sujudimas Atlantoje: Youngas gali pasiprašyti mainų

NBA komandų vadovai mano, kad Trae Youngas gali būti kita lygos žvaigždė, pasiprašysianti mainų. Atlantos „Hawks“ lyderis pagal dabartinį kontraktą laisvuoju agentu taps 2026 metais. T.Youngas gali prašytis mainų, jeigu „Hawks“ komanda šiais metais vėl nieko nepasieks atkrintamosiose. Praėjusiame sezone „Hawks“ atkrintamosiose laimėjo vos vieną kartą. 24 metų 185 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 36 minutes vidutiniškai renka 27,6 taško (41 proc. met., 31 proc. trit., 90 proc. baud.
2022-12-23

Dončičius su „Mavericks“ įkrito į pralaimėjimų liūną

Duobėje atsidūrė Dalaso „Mavericks“ (9-9) krepšininkai. Jasono Kiddo auklėtiniai NBA lygoje pralaimėjo jau trečią mačą iš eilės. Šį kartą Dalaso klubas išvykoje 100:105 (29:24, 23:30, 21:27, 27:24) nusileido Toronto „Raptors“ (10-9) komandai. Pastaroji nutraukė savo dviejų nesėkmių atkarpą. Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Dalaso. Šie jau pirmajame kėlinyje galėjo džiaugtis dviženkle persvara (22:7). Vis dėlto, geras startas pergalės neužtikrino.
2022-11-27

Mainai NBA lygoje: Gallinari atsidūrė Bostone, o „Celtics“ papildė buvęs Sabonio bendraklubis

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) vyksta tikra mainų karuselė. Nemaža dalis krepšininkų kitąmet rungtyniaus jau kitose klubuose, o kai kurie gi pratęsė dabartinius kontraktus. Štai Danilo Gallinari su Bostono „Celtics“ sudarys dvejų metų 13 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Krepšininkas po mainų buvo tapęs San Antonijaus „Spurs“ nariu, tačiau Teksaso klubas kontraktą išpirko.
2022-07-01

„Heat“ net ir be dviejų žvaigždžių pabaigė seriją su „Hawks“

Jimmy Butleris ir Kyle’as Lowry dėl traumų praleido rungtynes, bet Majamio „Heat“ žengė į Rytų konferencijos pusfinalį. „Heat“ namuose 97:94 (21:22, 33:20, 21:22, 22:30) palaužė Atlantos „Hawks“ ir laimėjo seriją 4-1. Pusfinalyje „Heat“ susitiks su Filadelfijos „76ers“ ir Toronto „Raptors“ poros nugalėtoja.
2022-04-27

Karjeros rekordą pasiekęs Butleris ištempė „Heat“ į antrą pergalę

Jimmy Butleris pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą NBA atkrintamosiose varžybose, o Majamio „Heat“ dėjo dar vieną žingsnį Rytų konferencijos pusfinalio link. „Heat“ ekipa namuose 115:105 (26:25, 30:29, 31:22, 28:29) įveikė Atlantos „Hawks“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0. Kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Atlantoje. Nugalėtojams J. Butleris pelnė net 45 taškus (11/18 dvit., 4/7 trit., 11/12 baud.) ir tapo svarbiausių taškų autoriumi mačo pabaigoje.
2022-04-20

Siautėjęs Trae Youngas atvedė „Hawks“ į atkrintamąsias

Paskutinis kelialapis į atkrintamąsias varžybas Rytų konferencijoje atiteko Atlantos „Hawks“ krepšininkams. Jie svečiuose 107:101 (25:36, 26:25, 33:23, 23:17) pranoko Klivlando „Cavaliers“ komandą.
2022-04-16

„Hawks“ galinga pergale pratęsė kovą dėl vietos NBA atkrintamosiose

Atlantos „Hawks“ ekipa galinga pergale pradėjo NBA įkrintamąsias varžybas ir tęsia kovą dėl vietos atkrintamosiose. „Hawks“ namie 132:103 (32:23, 28:29, 42:24, 30:27) nepaliko jokių šansų Šarlotės „Hornets“, kuriai sezonas jau baigtas.
2022-04-14

Niujorke – beveik pusšimtis Trae Youngo taškų

Pergalę NBA lygoje iškovojo Atlantos „Hawks“ (36/36) klubas, kurie svečiuose 117:111 (30:34, 34:23, 23:21, 20:22) pranoko Niujorko „Knicks“ (30/42). Puikų pasirodymą surengė Trae Youngas, kuris per 40 minučių pelnė net 45 taškus (6/10 dvit,, 7/15 trit., 12/15 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, keturis kartus sukldyo ir atkovojo kamuolį. Mače vyko gana atkakli kova.
2022-03-23

Puikus Jonas Valančiūnas tempė „Pelicans“ į dar vieną pergalę

Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno astovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/41) ekipą, kuri svečiuose 117:112 (35:18, 25:32, 31:26, 26:36) praonoko Atlantos „Hawks“ (35/26). Lietuvis buvo rezultatyviausias klubo gretose ir per 33 minutes įmetė 26 taškus (9/14 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko ir 3 asmenines pražangas.
2022-03-21

NBA čempionate – ant bangos esančių komandų dvikovos

Keturios pergalės iš eilės, dešimt laimėtų rungtynių iš pastarųjų dvylikos. Taip įspūdingai NBA čempionate pastaruoju metu žaidžia Dalaso „Mavericks“ komanda, kuriai atstovauja ir latvis Davis Bertans. Šį savaitgalį Dalaso krepšininkai svečiuose išbandys jėgas su Bostono „Celtics“ klubu. Šis irgi yra ant didžiulės bangos. „Celtics“ iškovojo 14 pergalių per paskutinius 16 mačų. Dabar jie paklupdė tris varžovus paeiliui.
2022-03-07

„Lakers“ su LeBronu Jamesu priešakyje bandys grįžti į pergalių kelią

NBA čempionate būrys komandų kaunasi dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Viena jų – „Los Angeles Lakers“. Pastaruoju metu legendinis klubas žaidžia nesėkmingai – iškovojo tik dvi pergales per paskutines septynerias rungtynes. Praėjusiame mače „Lakers“ 107:113 neatsilaikė prieš „Miami Heat“. Viena Los Andželo komandos prasto žaidimo priežasčių ta, kad dėl kelio traumos kurį laiką negalėjo rungtyniauti vienas lyderių Anthony Davisas. Jis šią savaitę turėtų grįžti į aikštę.
2022-01-25

„Lakers“ įgauna pagreitį – LeBrono Jameso traukiamas klubas pasiekė ilgiausia pergalių serija šį sezoną

Pastaruoju metu vis geresnį žaidimą demonstruoja Los Andželo „Lakers“ (21/19) krepšininkai.Šį kartą jie namuose 134:118 (34:28, 30:33, 37:26, 33:31) susitvarkė su Atlantos „Hawks“ (17/21) ir iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės. Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir greitai susikrovė dviženklę persvarą, tai leido padaryti spurtas 13-0 (18:6). Antrajame kėlinyje Los Andželo krepšininkai sudavė dar vieną niuksą varžovams.
2022-01-08

NBA nubaudė Trae Youngą ir Keviną Durantą

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) piniginėmis baudomis nubaudė Atlantos „Hawks“ atakų organizatorių Trae'u Youngą bei Bruklino „Nets“ puolėją Keviną Durantą. T.Youngui skirta 15 tūkst. JAV dolerių bauda už tai, kad rungtynių su Vašingtono „Wizards“ metu, po neskirtos pražangos, kai atakavo krepšį, grįždamas į gynybą stuktelėjo mačo arbitrui Benui Taylorui į ranką. Už šį veiksmą gynėjas buvo nubaustas technine pražanga. Savo ruožtu, K.Durantas užsidirbo 25 tūkst.
2021-10-31

Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį, bet klubas vėl pralaimėjo

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną gerą mačą Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-4) klube, bet ekipa NBA sezono starte kol kas stringa. Šįsyk lietuvio atstovaujama komanda namuose 99:102 (33:19, 26:34, 18:31, 22:18) nusileido Atlantos „Hawks“ (3-1). Lietuvis per 35 minutes surinko 16 taškų (6/14 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo. Mače nugalėtojas sprendėsi tik rungtynių pabaigoje.
2021-10-28

Luka Dončičius šaudė pro šalį, o „Mavericks“ sutriuškinti svečiuose

Į NBA kovas įsitraukė ir Dalaso „Mavericks“ (0-1) klubas. Tiesa, jie savo pirmajame mače neturėjo jokių šansų, kai svečiuose net 87:113 (20:22, 24:29, 20:35, 23:27) pralaimėjo Atlantos „Hawks“ (1-0) komandai. Dalaso ekipa nors nuolat atsilikinėjo, bet pirmoje mačo pusėje išliko šalia varžovų. Vis dėlto antrajame kėlinyje lyderių tempiama Atlanto komanda įgijo 12 taškų persvarą (43:31). Galiausiai rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje.
2021-10-22

Luka Dončičiui apšilti kojų neprireikė – iššovė jau pirmajame ikisezoniniame mače

Luka Dončičius šią vasarą ilsėjosi kiek trumpiau nei įprastai, tačiau ilgai įsivažiuoti, panašu, jam nereikės. Slovėnijos rinktinę į olimpinių žaidynių pusfinalį nuvedęs 22-erių megatalentas sužaidė savo pirmąsias naujojo NBA sezono ikisezonines rungtynes. Slovėno vedama Dalaso „Mavericks“ namuose 111:101 (22:31, 39:25, 31:18, 19:27) nugalėjo Jutos „Jazz“. L. Dončičius rungtyniavo vos 16 minučių, bet atseikėjo 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
2021-10-07

„Hawks“ pratęsė sutartį su vidurio puolėju iš Šveicarijos

Atlantos „Hawks“ komanda prieš sezono pradžią nusprendė ilgam išlaikyti vidurio puolėją Clintą Capelą. 27 metų 208 cm ūgio šveicaras dar turėjo dvejus metus galiojančią sutartį, tačiau „Hawks“ panoro užsitikrinti ramesnę ateitį ilgesniam laikui, tad pasiūlyta pratęsti dabartinį kontraktą dar papildomiems dvejiems metams – iki 2025 sezono pabaigos. Šių papildomų dviejų metų sandorio vertė siekia 46 mln. JAV dolerių. Taigi iš viso per ketverius sutarties metus krepšininkas uždirbs 82 mln.
2021-09-01

Įdomus pirkinys Prienuose – atvyksta Notre Damo auklėtinis

Prienų „Labas GAS“ komandoje – pastiprinimas aukštaūgių grandyje. Prie komandos jungiasi 23 metų 211 cm ūgio amerikietis Juwanas Durhamas. Vidurio puolėjas atvyksta iš Las Vegase vykusios NBA Vasaros lygos, kur gynė Atlantos „Hawks“ komandos garbę. Ten aukštaūgis sužaidė dvejas rungtynes, per kurias fiksavo 2 taškų, 3,5 atkovoto kamuolio ir 1,5 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
2021-08-21

„76ers“ įteikė maksimalų kontraktą savo lyderiui

Filadelfijos „76ers“ ekipa pasiekė susitarimą su Joeliu Embiidu ir pasak ESPN žurnalistės Ramona Shelburne, įteikia jam maksimalų ketverių metų, 196 mln. JAV dolerių kontraktą. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski pridėjo, kad „76ers“ žvaigždė iki 2026/27 m. sezono viso uždirbs 261 mln. JAV dolerių, nes vis dar galioja jo dabartinis kontraktas. 2020/21 m. sezone J.Embiidas rinko po 28,5 taško, atkovodavo po 10,6 kamuolio ir atlikdavo po 2,8 rezultatyvausp erdavimo.
2021-08-17

„Hawks“ žvaigždė sudarė 207 mln. JAV dolerių vertės kontraktą

Atlantos „Hawks“ komanda su Trae Youngu sudarė penkerių metų 207 mln. JAV dolerių kontraktą. T.Youngas praėjusiame sezone atvedė „Hawks“ ekipą į Rytų konferencijos finalą. 22 metų atletas „Hawks“ garbę gina nuo 2018 metų. Praėjusiame sezone gynėjas rinkdavo 25,3 taško ir atlikdavo 9,4 perdavimo.
2021-08-03

„Hawks“ ir „Lakers“ sieks išlaikyti jaunuosius talentus

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubų vadovai neturi kada ilsėtis – vos pasibaigus sezonui artėja laisvųjų agentų rinkos atsidarymas. Atlantos „Hawks“ nusprendė imtis veiksmų išsaugant Johną Collinsą, kurio naujoko kontraktas baigiasi šią vasarą. Klubas pateikė jam kvalifikacinį pasiūlymą, taip paversdamas aukštaūgį apribotu laisvuoju agentu. Tai reiškia, kad jis privalės likti Atlantoje, jei klubas finansiškai permuš finansinius kitų ekipų pasiūlymus.
2021-07-23

Nėra Antetokounmpo, nėra problemų: „Bucks“ priartėjo prie NBA finalo

Be Giannio Antetokounmp žaidusi Milvokio „Bucks“ ekipa serijoje iki keturių pergalių vėl išsiveržė į priekį. Namų tvirtovėje „Bucks“ 123:112 (36:22, 34:29, 26:22, 34:32) įveikė vis dar be Trae Youngo žaidusią Atlantos „Hawks“ ekipą. Serijos rezultatas vėl tapo „Bucks“ naudai 3:2. Aikštės šeimininkai savo pranašumą pradėjo įrodinėti nuo pat rungtynių pradžios.
2021-07-02

Blogos žinios „Bucks“: ne tik pralaimėjo, bet ir dėl traumos neteko Antetokounmpo

Rytų konferencijos finale vėl grįžo intriga. Atlantos „Hawks“ atsitiesė po dviejų pralaimėjimų iš eilės ir namuose 110:88 (25:22, 26:16, 36:24, 23:26) įveikė Milvokio „Bucks“. Serijos rezultatas tapo lygus 2:2. Vis dėlto skaudžiausias momentas Milvokio ekipai šiame mače buvo lyderio Giannio Antetokounmpo trauma. Jis  trečiajame kėlinyje ant žemės nusileido pakreipdamas kelį. Kritęs ant grindų graikas susiėmė už kojos ir garsiai rėkė iš skausmo.
2021-06-30

Ar NBA konferencijų finaluose atsities Atlantos ir Los Andželo komandos?

Milvokio „Bucks“ ir Fynkiso „Suns“ atsidūrė arčiau didžiojo NBA finalo nei Atlantos „Hawks“ bei Los Andželo „Clippers“ komandos. Rytų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių „Bucks“ prieš „Hawks“ pirmauja 2:1, o Vakaruose „Suns“ 3:1 priekyje akistatoje su „Clippers“. Atlantos krepšininkai laimėjo pirmąsias serijos rungtynes, tačiau paskui Milvokio ekipa triumfavo dukart iš eilės.
2021-06-28

Middletono rekordinis šou ketvirtajame kėlinye leido „Bucks“ įsirašyti antrąją pergalę

Milvokio „Bucks“ klubas svečiuose 113:102 (27:32, 29:24, 27:29, 30:17) antrą kartą nugalėjo Atlantos „Hawks“ ir Rytų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 2:1. Mačas atkakliai klostėsi visų rungtynių metu, bet viską nulėmė ketvirtasis kėlinys, o ypač Milvokio ekipos puolėjas Khrisas Middletonas. Jis vien per lemiamą susitikimo kėlinį pelnė 20 taškų.
2021-06-28

Varžovų lyderį pažaboję „Bucks“ atstatė lygybę Rytų finale

Milvokio „Bucks“ efektingu būdu iškovojo pirmąją pergalę NBA Rytų konferencijos finalo serijoje. „Elniai“ namuose 125:91 (34:28, 43:17, 26:18, 22:28) sutriuškino Atlantos „Hawks“. Vis tik „Hawks“ stovykloje nuotaikos išlieka džiugios. Ekipa praėjusiame mače perėmė namų aikštės pranašumą ir kitas dvi rungtynes žais namų teritorijoje. Serijos rezultatas lygus – 1:1. Pirmajame mače siautęs Trae Youngas nebebuvo toks dominuojantis. Gynėjas per 28 minutes pelnė 15 taškų (1/8 trit.
2021-06-26

Lyderio šou padėjo „Hawks“ pergale pradėti Rytų konferencijos finalo seriją

Fantastiškai žaidusio Trae Youngo vedini Atlantos „Hawks“ ekipos krepšininkai pergale pradėjo Rytų konferencijos finalo seriją. Nate‘o McMillano auklėtiniai išvykoje 116:113 (25:28, 29:31, 34:26, 28:28) pranoko Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Nuo pat mačo pradžios aikštėje užvirė atkakli kova. Po pirmųjų dviejų kėlinių nežymia persvarą (59:54) turėjo Milvokio klubas.
2021-06-24

NBA čempionate – bekompromisės konferencijų finalų kovos

Fynikso „Suns“ – Los Andželo „Clippers“, Milvokio „Bucks“ – Atlantos „Hawks“. Šie NBA klubai kausis NBA pirmenybių Vakarų ir Rytų konferencijų finaluose. Jau įvyko pirmosios „Suns“ ir „Clippers“ serijos, kurioje žaidžiama iki keturių pergalių, rungtynės. Jas 120:114 laimėjo Fynikso krepšininkai. „TV3 Sport“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“ tiesiogiai rodys visas konferencijų finalų ir didžiojo finalo rungtynes. Archyve galima bus stebėti šias lemiamas NBA kovas net savaitę.
2021-06-22

„76ers“ stovykloje – dvejonės dėl katastrofišką seriją žaidusio australo

Filadelfijos „76ers“ komandos treneris Docas Riversas po pralaimėto Rytų pusfinalio nenorėjo daug kalbėti apie Beną Simmonsą. Specialistas negalėjo pasakyti, ar australas gali būti čempioniškos NBA komandos įžaidėju. „Šiuo metu aš neturiu atsakymo. Nežinau atsakymo“, – sakė jis po pralaimėto septintojo mačo prieš Atlantos „Hawks“ ekipą. Rytų pusfinalio serijoje krepšininkas keturiose rungtynėse pelnė mažiau nei dešimt taškų ir puldamas krepšį buvo tuščias.
2021-06-21

Filadelfija nepasiduoda: „76ers“ išplėšė lemiamas rungtynes

Rytų konferencijos pusfinalyje bus žaidžiamos lemiamos rungtynės. Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 104:99 (22:29, 25:22, 33:25, 24:23) įveikė Atlantos „Hawks“ ekipą. Serijos rezultatas tapo 3 - 3 ir lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Filadelfijoje. Nugalėtojams po 24 taškus pelnė Sethas Curry ir Tobias Harris, Joelas Embiidas surinko 22 taškus. Pralaimėjusiems Trae Youngas pelnė 34 taškus ir atliko 12 perdavimų.
2021-06-19

26 taškų deficitą panaikinę „ereliai“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę Filadelfijoje

Atlantos „Hawks“ NBA lygoje atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo. Magiškai sugrįžę „ereliai“ išvykoje 109:106 (24:38, 16:24, 29:25, 40:19) palaužė Filadelfijos „76ers“. Nate'o McMillano auklėtiniai serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2 ir kitose rungtynėse turės puikų šansą užbaigti seriją namuose. Paskutinį kartą Rytų konferencijos finale „Hawks“ žaidė 2015 metais. „76ers“ tai kvepia dar vienu nepateisintų lūkesčių sezonu.
2021-06-17

Serijoje – lygu: „Hawks“ išgyveno trilerį prieš „76ers“

NBA Rytų konferencijos pusfinalyje tęsiasi intriguojanti serija. Atlantos „Hawks“ namuose 103:100 (20:28, 29:34, 31:20, 23:18) palaužė Filadelfijos „76ers“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2. Veiksmas iš Atlantos kitose rungtynėse vėl keliasi į Filadelfiją. Ekipos žais iki keturių pergalių.
2021-06-15

Varžovų tvirtovėje dominavusi „76ers“ serijoje išsiveržė į priekį

Filadelfijos „76ers“ komanda persvėrė Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą. Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 127:111 (28:20, 33:36, 34:19, 32:36) įveikė Atlantos „Hawks“ ekipą. Filadelfijos klubas serijoje pirmauja 2:1, kitos rungtynės bus žaidžiamos taip pat Atlantoje. Nugalėtojams Joelas Embiidas pelnė 27 taškus, atkovojo devynis kamuolius ir atliko aštuonis perdavimus. Pralaimėjusiems Trae Youngas surinko 28 taškus.
2021-06-12

Rekordinis Embiidas padėjo „76ers“ atstatyti lygybę serijoje

Filadelfijos „76ers“ Rytų konferencijos pusfinalio serijoje sugebėjo išlyginti rezultatą. Doco Riverso kariauna namuose 118:102 (33:20, 24:35, 34:29, 27:18) nugalėjo Atlantos „Hawks“. Serijos iki keturių pergalių rezultatas lygus – 1:1. „Hawks“ sugebėjo nugvelbti namų aikštės pranašumą, kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Atlantoje. „76ers“ į pergalę vedė Joelis Embiidas. Aukštaūgis per 35 minutes pelnė 40 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
2021-06-09

„Hawks“ smogė dar kartą – iki kito etapo liko vienas žingsnis

Atlantos „Hawks“ komanda atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos pusfinalio. Nate’o McMillano auklėtiniai namuose 113:96 (25:26, 28:23, 35:22, 25:25) įveikė Niujorko „Knicks“ ekipą. „Hawks“ komanda serijoje pirmauja 3:1 ir kitos rungtynės bus žaidžiamos Niujorke. Atlantos klubą į priekį vedė Trae Youngas, kuris pene 27 taškus ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus.
2021-05-30

„Knicks“ vedlys toliau stringa – „Hawks“ serijoje išsiveržė į priekį

Atlantos „Hawks“ komanda susigrąžino pranašumą Rytų konferencijos atkrintamosiose. Nate’o McMillano auklėtiniai namuose 105:94 (29:31, 29:13, 28:28, 19:22) įveikė Niujorko „Knicks“ ekipą. Trae Youngas nugalėtojams pelnė 21 tašką ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Pralaimėjusiems Derrickas Rose’as pelnė 30 taškų, o komandos žvaigždė Julius Randle’as toliau stringa. Jis pataikė du metimus iš 15 ir surinko 14 taškų.
2021-05-29

Niujorke – nušvilptas „Hawks“ lyderis ir serijoje atsitiesusi „Knicks“

Dviejų lyderių vedinas Niujorko „Knicks“ išlygino Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą. Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 101:92 (20:27, 24:30, 32:18: 25:17) pranoko Atlantos „Hawks“ klubą. Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1:1. Dabar dvi iš eilės rungtynės bus žaidžiamos Atlantoje. Mače buvo visiškai skirtingos dvi pusės.
2021-05-27

Beveik idealiai atakavęs Sabonis vėl buvo arti trigubo dublio

Svarbią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (31-35) ekipa, kuri namuose 133:126 (36:26, 36:32, 38:38, 23:30) pranoko Atlantos „Hawks“ (37-31) klubą ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Lietuvis per 41 minutę pelnė 30 taškų (9/11 dvit., 3/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, dukart prasižengė ir perėmė vieną kamuolį.
2021-05-07

Prieš NBA reguliariojo sezono pabaigą – skirtingos Lietuvos „bokštų“ situacijos

Artėjant NBA reguliariojo sezono pabaigai vis aiškesnės darosi komandų pozicijos prieš atkrintamąsias arba vadinamąjį „play-in“ turnyrą. Taip jau atsitiko, kad ir Jono Valančiūno, ir Domanto Sabonio klubai pretenduoja į papildomas kovas dėl atkrintamųjų. Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ per 64 rungtynes iškovojo 32 pergales ir suklupo tiek pat kartų. Uteniškio klubas konkurencingoje Vakarų konferencijoje rikiuojasi 8-tas.