hamedas haddadi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hamedas haddadi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hamedas haddadi“.

Prancūzijos krepšinio rinktinė Tokijuje į atkrintamąsias žengė be pralaimėjimų

Šeštadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse tęsiasi krepšinio turnyras, kuriame įtikinamą pergalę iškovojo Prancūzijos rinktinė (3/0), 79:62 (22:17, 24:10, 16:20, 17:15) nugalėjusi Iraną (0/3) bei užsitikrinusi pirmą vietą A grupėje. Jau antrame kėlinyje skirtumas tarp komandų siekė 20 taškų, o didžiulę persvarą prancūzai išlaikė ir likusią rungtynių dalį. Iranas: Hamedas Haddadi 18 (12 atk. kam.
2021-07-31

"Memphis Grizzlies" vidurio puolėjas iranietis H. Haddadi susimušė su drauge

NBA klubo "Memphis Grizzlies" vidurio puolėjas iranietis Hamedas Haddadi namuose susimušė su savo drauge. Nukentėjo abu kivirčo dalyviai. Anot policijos, kaltinimai pateikti ir vienam, ir kitam. 25-erių metų 218 cm ūgio krepšininkas "Grizzlies" komandai atstovauja nuo 2008 metų. H. Haddadis šį sezoną jis per ketverias rungtynes žaidė 15 min., pelnė 1 tašką ir atkovojo 8 kamuolius.
2010-11-26

Irano krepšininkai įveikė Tunisą

Pirmąją pergalę pasaulio krepšinio čempionato B grupėje iškovojo Irano rinktinė, kuri trečiojo turo susitikime gana lengvai 71:58 (23:11, 10:12, 22:13, 16:22) nugalėjo be pergalių liekančią Tuniso ekipą. Šiose rungtynėse Irano krepšininkai tik pirmosiomis minutėmis buvo priversti vytis varžovus, o vėliau laimėjo atkarpą 18:4 įgijo dviženklį pranašumą (28:13). Visgi ketvirtajame kėlinyje afrikiečiams pavyko atkurti intrigą.