hamburger sv

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hamburger sv“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hamburger sv“.

„Barcelona“ iškovojo trofėjų, „Bayern“ – triuškinamą pergalę

Kol Madrido „Atletico“ ir „Real“ futbolininkai aiškinosi santykius UEFA supertaurės rungtynėse Taline, „Barcelona“ iškovojo kitą trofėjų – Joano Gamperio taurę. Katalonijos komanda trečiadienį „Camp Nou“ stadione 3:0 (2:0) nugalėjo Buenos Airių „Boca Juniors“. 18-ąją minutę įmušė Malcomas, kuriam asistavo Lionelis Messi. 39-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė pats argentinietis. 67-ąją minutę paskutinį tašką padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Rafinha.
2018-08-15

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.
2018-04-14

Trenerį pakeitusi „Borussia“ nutraukė nesėkmių seriją

Vokietijos Bundeslygoje nesėkmių seriją nutraukė Dortmundo „Borussia“. Ji antradienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 55-ąją minutę įmušė Sokratis Papastathopoulos, 89-ąją – Shinji Kagawa. Tai buvo pirmoji „Borussia“ pergalė nuo rugsėjo 30-osios. Tada Dortmundo futbolininkai išvykoje 2:1 nugalėjo „Augsburg“. Po šių rungtynių „Borussia“ nelaimėjo aštuonių Bundeslygos mačų iš eilės. Tai vyriausiojo trenerio kėdę kainavo olandui Peterui Boszui.
2017-12-13

Vokietijoje – minimali „Bayern“ pergalė ir eilinis „Borussia“ pralaimėjimas

Vokietijos Bundeslygoje minimalią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Jis šeštadienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus. Lemtinga buvo 20-oji minutė, kai kamuolį po Joshua Kimmicho perdavimo į vartų tinklą pasiuntė Arturo Vidalis. Aštuntųjų Bundeslygos rungtynių iš eilės nelaimėjo Dortmundo „Borussia“. Ji savo aikštėje krito prieš Brėmeno „Werder“ – 1:2 (0:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Johannesas Eggesteinas (26 minutė) ir Theodoras Gebre Selassie (65 min.
2017-12-10

Dar kartą pralaimėjusi „Borussia“ užleido pirmąją poziciją

Vokietijos Bundeslygoje – lyderių rokiruotė. Pastaruoju metu stringanti Dortmundo „Borussia“ šeštadienį pralaimėjo ir pirmąją turnyro lentelės poziciją užleido Miuncheno „Bayern“ futbolininkams. „Borussia“ svečiuose 2:4 (1:2) nusileido „Hannover 96“. Dortmundo komandai rezultatą 27-ąją minutę buvo išlyginęs Danas-Axelis Zagadou. 18-metis prancūzas 59-ąją minutę gavo raudoną kortelę ir rungtynių nebaigė. 52-ąją minutę dar kartą rezultatą lygino Andrejus Jarmolenko.
2017-10-29

Vokietija: „Bayern“ pavijo „Borussia“ futbolininkus

Vokietijos Bundeslygoje – dvivaldystė. Po šeštadienio rungtynių pirmauja po 20 taškų turinčios Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ komandos. „Bayern“ svečiuose 1:0 (0:0) palaužė „Hamburger SV“. 52-ąją minutę pergalingą įvartį po Thomaso Mullerio perdavimo pelnė Corentinas Tolisso. 39-ąją minutę iš aikštės pašalintas Gideonas Jungas. „Borussia“ išvykoje 2:2 (1:0) sužaidė su Frankfurto „Eintracht“. „Borussia“ pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo.
2017-10-22

„Bayern“ įmušė penkis, „Borussia“ pralaimėjo

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynės skirtingai susiklostė čempionato lyderiams. Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo, o jos kluptelėjimu pasinaudojo ir turnyro lentelėje priartėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Pastarieji savo aikštėje 5:0 (2:0) sudaužė „Freiburg“. 8-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Julianas Schusteris. Po įvartį pridėjo „Bayern“ futbolininkai – Kingsley Comanas (42 minutę), Thiago Alcantara (63 min.), Robertas Lewandowski (75 min.) ir Joshua Kimmichas (93 min.
2017-10-15

„Borussia“ startavo įtikinama pergale

Penktadienį varžovus triuškino Miuncheno „Bayern“, šeštadienį tai padarė kita Vokietijos Bundeslygos favoritė – Dortmundo „Borussia“. Ji svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Wolfsburg“. „Borussia“ du įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. 22-ąją minutę įmušė Christianas Pulisicius, 27-ąją – Marcas Bartra. Paskutinį tašką 60-ąją minutę padėjo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.
2017-08-19

„Bayern“ įspūdingu stiliumi nokautavo vicečempionus

Šeštadienį Vokietijoje įspūdingą pergalę iškovojo čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 5:4 (1:2) rungtynių pabaigoje nokautavo šalies vicečempioną – „Leipzig“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę įmušė Marcelis Sabitzeris. 17-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowski. Tačiau 47-ąją minutę „Leipzig“ pirmavo 3:1. Pasižymėjo Yussufas Poulsenas.
2017-05-14

„Bayern“ – Vokietijos nykštukų antausis

Vokietijoje netikėtą pralaimėjimą patyrė „Bundeslygos“ lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 0:1 (0:1) nusileido čempionato nykštukei – tradiciškai sėkmingai žaidžiančiai tris tūkstančius gyventojų turinčio miesto komandai – „Hoffenheim“. Pergalingas įvartis įmuštas 21-ąją minutę. Tiksliai smūgiavo kroatas Andrejus Kramaričius. „Bayern“ (65 taškai) ir toliau užtikrintai pirmauja „Bundeslygoje“. „Hoffenheim“ (51 tšk.
2017-04-04

Vokietijoje – nelengva Miuncheno „Bayern“ pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos penkios 16-ojo turo „Bundesliga“ rungtynės. Sėkmingai pro pralaimėjimo praėjusią savaitę sužaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujokus, „Ingolstadt“ futbolininkus. Bavarai pirmajame kėlinyje atrodė netgi silpniau už savo varžovus. „Ingolstadt“ futbolininkai atliko daugiau smūgių ir į vartų plotą, ir daugiau kėlė kampinių, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis.
2015-12-12

Vokietijos futbolo čempionate pirmasis Miuncheno „Bayern“ pralaimėjimas

„Bundesliga“ čempionate pirmą pralaimėjimą patyrė Miuncheno „Bayern“ klubas. Vokietijos čempionai išvykoje nusileido „Borussia Monchengladbach“ klubui rezultatu 1:3 (0:0). Prieš rungtynes abi komandos demonstravo puikią fromą nacionalinėse pirmenybėse. „Bayern“ buvo nepralaimėję 14 rungtynių iš eilės, o „Gladbach“ – 9-ių. Visgi akivaizdžiais favoritais laikyti Miuncheno futbolininkai turėjo pajausti ir pralaimėjo skonį.
2015-12-05

„Bundesliga“ sugrįžo: pirmose rungtynėse 5 įvarčiai

„Allianz Arena“ stadione startavo naujas Vokietijos „Bundesliga“ sezonas. Varžybose susitiko šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ ir „Hamburger SV“ klubai. Sezono atidarymo varžybose, Bayerno futbolininkai nepasigailėjo Hamburgerio ir šventė triuškinamą pergalę rezultatu 5:0. Pirmajame kėlinyje teisėjas turėjo nemažai darbo – parodė 4 geltonas korteles, po 2 abiejų klubų žaidėjams. 27 minutę buvo įmuštas pirmasis sezono įvartis, kamuolį į vartus pasiuntė Medhis Benatia.
2015-08-15

„Bundesliga“: „Bayern“ įveikė „Schalke“ klubą ir susigrąžino lyderio poziciją

Šeštadieni Vokietijos „Bundeslygoje“ sužaistos penkerios ketvirto turo rungtynės. Nesėkmę patyrė praėjusio sezono čempionai, Dortmundo „Borussia“ futbolininkai. Išvykoje rungtyniavusiems „geltoniesiems“ teko pripažinti „Hamburger SV“ pranašumą rezultatu 3:2. „Borussia“ gretose žibėjo jaunasis kroatas Ivanas Perišičius, kuris pelnė 2 įvarčius.
2012-09-22

M. Žaliūkas pelnė įvartį Europos lygoje, bet „Hearts“ iškrito

Vakar paaiškėjo visos UEFA Europos lygos grupinio etapo dalyvės. Įspūdingos rungtynės vyko Romoje, kur vietos „Roma“ klubas susikovė su „Kosice“ ekipa. Pirmosios rungtynės baigėsi rezultatu 3:3. Aikštės šeimininkai rungtynių pradžioje tiesiog nokautavo savo varžovus, per pirmąsias 18 minučių pelnydami net 5 įvarčius. Per likusį laiką „Roma“ pelnė dar du įvarčius, o jų varžovai įmušė prestižo įvartį.
2009-08-28

Europos lyga: lietuvių laukia „Hamburg“, „Fulham“ ir „Lille“ klubai

Penktadienį Europos futbolo sąjungos (UEFA) būstinėje Nione ištraukti Europos futbolo lygos atrankos varžybų trečiojo etapo burtai. Galimus savo varžovus sužinojo ir trys antrajame atrankos etape žaidžiantys Lietuvos klubai – Kauno FBK „Kaunas“, Vilniaus „Vėtra“ ir Marijampolės „Sūduva“. Jei iškoptų į trečiąjį atrankos varžybų etapą, FBK „Kaunas“ žaistų su „Lille“ (Prancūzija) komanda, „Vėtra“ – su „Fulham“ (Anglija), o „Sūduva“ – su „Hamburger SV“ (Vokietija). Trečiojo atrankos etapo pirmos...
2009-07-17

Deivido Šembero ekipa baigė kovą dėl UEFA taurės

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį 2005 metų šių varžybų nugalėtoja Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Deividas Šemberas, svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo Donecko „Šachtar“ (Ukraina) ekipai ir nepateko į ketvirtfinalį. D. Šemberas žaidė visas rungtynes. 54-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė 11 m baudinį realizavęs Fernandinjas, o 70-ąją min. rezultatą padvigubino Luisas Adrianas.
2009-03-20

Vokietijos taurėje – „Bayern“ fiasko

Vokietijos futbolo taurės varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį nugalėtojų titulą gynę Miuncheno „FC Bayern“ futbolininkai svečiuose 2:4 (0:0) pralaimėjo Leverkuzeno „Bayer“ ekipai ir nepateko į pusfinalį. Pusfinaliuose, be „Bayer“ komandos, žais „Hamburger SV“, Brėmeno „Werder“ ir „FSV Mainz 05“ iš antrosios bundeslygos. 1/4 finalo rungtynių statistika: Antradienis „FSV Mainz 05“ (II divizionas) - „FC Schalke 04“ 1:0 (0:0). Įvartis: Aristide Bance (88 min.
2009-03-05

UEFA taurėje – CSKA ekipos lygiosios ir „Sampdoria“ pralaimėjimas

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų šešioliktfinalio pirmosiose rungtynėse trečiadienį 2005 metų šių varžybų nugalėtoja Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Deividas Šemberas, svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Birmingemo „Aston Villa“ (Anglija) futbolininkais. Lietuvis dėl kortelių limito rungtyniauti negalėjo. 14-ąją min. svečius į priekį išvedė Vagneris Lovas. Tai buvo devintasis brazilo įvartis šio sezono UEFA taurės varžybose. 69-ąją min.
2009-02-19

UEFA taurė: CSKA žais su „Aston Villa“, „Sampdoria“ – su „Metalistu“

Šveicarijos mieste Nione ištraukti UEFA taurės turnyro antrojo ir trečiojo etapo burtai, suskirstę 32-i varžybų dalyves į 16-a, o paskui ir į 8-ias poras. „Lietuviškiems“ klubams burtai pasisekė skirtingai: Maskvos CSKA ekipai su Deividu Šemeberu teko grėsmingas varžovas Birmingemo „Aston Villa“, o Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoriai“ teks grumtis su ukrainiečių Charkovo „Metalist“ vienuolike.
2008-12-19

UEFA taurėje – Olandijos klubų nesėkmės

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, turo rungtynėse trečiadienį Poznanės „Lech“ (Lenkija) svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija) ekipą ir, H grupėje užėmęs trečiąją vietą, pateko į šešioliktfinalį. Vienintelį įvartį 27-ąją min. įmušė Ivanas Džurdževičius. Kitose šios grupės rungtynėse La Korunjos „Deportivo“ (Ispanija) namuose taip pat 1:0 (0:0) įveikė „AS Nancy“ (Prancūzija) futbolininkus ir taip pat iškopė į atkrintamąsias varžybas.
2008-12-18

Futbolininkai – taikiniai: į aikštes skrieja ir kiaulių galvos, ir viskio buteliai

Futbolininko profesija – ne ką mažiau pavojinga nei gaisrininko ar policininko, nes žaidėjai aikštėje turi ne tik demonstruoti tai, ką moka daryti su kamuoliu ir varžovais, bet ir saugotis į stadioną iš žiūrovų tribūnų krentančių daiktų: kartais tai būna paprastas žiebtuvėlis, o kartais - ir kiaulės galva ar gyva katė.
2008-11-25

Ištraukti UEFA taurės turnyro grupių varžybų burtai

Šiandien Šveicarijos mieste Nione buvo ištraukti UEFA taurės turnyro grupių varžybų burtai, kurie 40 komandų suskirstė į aštuonias grupes. 2005 metų šio turnyro nugalėtoja Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Deividas Šemberas, žais H grupėje kartu su La Korunjos „Deportivo“ (Ispanija), Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija), „AS Nancy“ (Prancūzija) ir Poznanės „Lech“ (Lenkija) komandomis.
2008-10-07

Kovoje dėl UEFA taurės – Italijos ir Prancūzijos klubų triumfas

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 37-erios UEFA taurės trečiojo atrankos etapo rungtynės. Jose geriausiai sekėsi Italijos ir Prancūzijos atstovams, kurie visi iškovojo pergales, o prasčiausiai pasirodė jau minėtas Kauno FBK „Kaunas“ ir Petržalkos „Artmedia“, patyrę tiesiog gėdingus pralaimėjimus.
2008-09-19

Vokietijos „Bundesligos“ starte – čempiono lygiosios

Vakar rungtynėmis pilnutėliame Miuncheno „Allianz Arena“ stadione prasidėjo naujasis Vokietijos futbolo čempionatas. Praėjusio sezono nugalėtojai „Bayern“ futbolininkai startavo ne itin sėkmingai – jie iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir buvo priversti tenkintis tik lygiosiomis 2:2 su „Hamburger SV“  ekipa.
2008-08-16

Rafalelis van der Vaartas keliasi į Madrido „Realą“

Šiandien buvo patvirtinta, kad „Hamburger SV“ ir „Real“ ekipos pagaliau pasiekė susitarimą ir 25-erių metų skrajojantis olandas Rafaelis van der Vaartas jau rytoj pasirašys penkerių metų ir, kaip spėjama, 9 milijonų vertės kontraktą su Madrido klubu. R. van der Vaartui beliko atvykti į Ispaniją, įveikti medicininę patikrą ir padėti savo parašą ant sutarties. „Esu laimingas, bet tuo pačiu man šiek tiek ir liūdna. Sunku palikti Hamburgą.
2008-08-04

FBK „Kaunas“ – tarp dviejų šimtų stipriausių pasaulio klubų

Tarptautinės futbolo istorijos ir statistikos federacijos (IIHFS) paskelbtame naujame pasaulio klubų reitinge pirmą vietą išsaugojo UEFA Čempionų lygos laimėtojas „Manchester United“, o į antrąją poziciją iš trečiosios pakilo kitas Anglijos grandas - Londono „Chelsea“. Trečią vietą reitinge užima Vokietijos čempionė Miuncheno „Bayern“ ekipa, ketvirtą – Glazgo „Rangers“, o penktą – „Barcelona“. Aukščiausiai iš ne Europos klubų yra Buenos Airių „Boca Juniors“ komanda, įsitaisiusi devintoje poz...
2008-07-03

EURO 2008: ar jaunoji olandų karta subrendo svaiginančiam skrydžiui?

Birželio 9 dieną į kovas Europos futbolo čempionate įsijungs ir mirtininkų grupės C atstovai. Marco van Basteno vadovaujami Olandijos futbolininkai turnyrą pradės susitikimu Berne su pasaulio čempione Italija. Jau po šios dvikovos bus galima daryti preliminarias išvadas, ar jaunoji olandų futbolo talentų karta, talkinama keleto patyrusių šilto ir šalto mačiusių veteranų, pagaliau subrendo rimtoms pergalėms.
2008-06-02

UEFA taurės turnyras: „Zenit“ eliminavo Marselio futbolininkus

Trečiadienį sužaisti šeši UEFA taurės turnyro aštuntfinalio atsakomieji mačai. Per juos vietas ketvirtfinalyje iškovojo du Vokietijos ir po vieną Ispanijos, Italijos, Olandijos bei Rusijos ekipą.
2008-03-13

UEFA taurė. Rezultatai

Ketvirtadienį įvyko UEFA taurės trečio etapo pirmosios rungtynės. „Dnipro“ Dnepropetrovskas- „PGE GKS“ Bełchatówas 1:1 (0:1) „Tobol“ Kostanajus – „Dyskobolia“ Groclin 0:1„Dinamo“ Tbilisis – „Rapid“ Viena 0:3„FC Mika“ – „Artmedia“ Petržalka 2:1„MyPa“ – „Blackburn“ 0:1„Besa“ – „Litex“ Lovicz 0:3„Ekranas“ Panevėžys – „Valerenga“ Oslo 1:1„Zlate Moravce“ – „Zenit“ St.
2007-08-17

"FC Bayern" pralaimėjo namuose pirmąkart per dvejus metus

Vokietijos futbolo čempionato 28-ajame ture savaitgalį netikėtą nesėkmę patyrė lyderis Miuncheno "FC Bayern", namuose nusileidęs Bremeno "Werder" ekipai 0:1. Tai buvo tik trečiasis Miuncheno klubo pralaimėjimas šį sezoną ir kartu pirmasis namuose per dvejus metus.