getafe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „getafe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „getafe“.

Joselu pelnytas dublis leido „Real“ sugrįžti į Ispanijos lygos viršūnę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus.  Į priekį svečius išvedė Joselu, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Dominavę „Real“ rezultatą padvigubino iškart po pertraukos, kai tas pats Joselu 56-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime gražiu smūgiu pelnė įvartį. Svečiai žaidė užtikrintai, o „Getafe“ dar kartą smūgiavo į skersinį.
2024-02-02

Dešimtyje žaisti likęs „Atletico“ paskutinėmis minutėmis apmaudžiai išleido pergalę iš rankų

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių akistata tarp Madrido „Atletico“ ir „Getafe“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.  Rodrigo Riquelme 10-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Memphis Depay‘us 28-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas Soria užtikrintai atrėmė kamuolį. Stefanas Savičius 38-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir šeimininkai liko žaisti dešimtyje.
2023-12-20

Dramatiškas išsigelbėjimas 95-ąją minutę: Bellinghamo pelnytas įvartis išplėšė „Real“ pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Getafe“ futbolininkus. Borja Mayoralis 11-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Getafe“ ekipą į priekį 1:0.  Luka Modričius 33-ąją minutę atliko smūgį į kariįjį vartų kampą, tačiau Davidas Soria meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-09-02

Progų neišnaudojusi „Barcelona“ sužaidė lygiosiomis su „Getafe“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Getafe“ ir „Barcelonos“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Muniras El Haddadi 5-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Enesas Unalis 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Raphinha 25-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-04-16

Ankstyvą įvartį pelnęs „Real“ klubas Ispanijoje iškovojo minimalią pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 1:0 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus. Ederis Militao 3-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Rodrygo 40-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko. Aurelienas Tchouameni 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.
2022-10-09

„La Liga“ starte – ankstyva raudona kortelė ir „Valencia“ pergalė

Penktadienį startavusiame Ispanijos „La Liga“ naujame sezone „Valencia“ rungtyniavo dešimtyje, tačiau vis tiek namuose 1:0 sugebėjo nugalėti „Getafe“ komandą. Jau 3-ią susitikimo minutę Hugo Guillamonas Sanmartinas buvo nubaustas raudona kortele ir „Valencia“ liko žaisti dešimtyje. Visgi jau po aštuonių minučių Carlosas Soleras realizavo 11 metrų baudinį ir tai buvo vienintelis rungtynių įvartis, leidęs šeimininkams džiaugtis pergale.
2021-08-14

Ispanijoje „Atletico“ ir toliau neklumpa

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Getafe“ futbolininkus ir toliau išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje. Tikslaus perdavimo sulaukęs Thomas Lemaras 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Luisas Suarezas 20-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0. Yannickas Carrasco 25-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau svečiai sėkmingai nutraukė varžovų išpuolį.
2020-12-30

„Real“ iškovojo penktą pergalę iš eilės Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Puertas jau 1-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Varžovo gynybą įveikęs Karimas Benzema 3-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį. Toni Kroosas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
2020-12-23

„Getafe“ prezidentas: nieko nėra svarbiau nei sveikata

Futbolo pasaulį kasdien vis labiau paralyžiuojantis koronavirusas griauna ir UEFA Europos lygos planus. Jau paskelbta, kad dalis aštuntfinalio susitikimų bus sužaisti už uždarų durų, tačiau trečiadienį paaiškėjo, kad vienerios rungtynės turėtų apskritai neįvykti.
2020-03-11

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Nieko nelėmusiame „El Clasico“ – emocingos lygiosios

„Barcelona“ dar kartą įrodė, kad šiame sezone ne veltui tapo Ispanijos futbolo čempione. Katalonai principiniame mače sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su Madrido „Real“, nepaisant to, jog kėlinį rungtyniavo mažumoje. Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 10-ąją minutę tikslus buvo šeimininkų puolėjas Luisas Suarezas, bet 14-ąją rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo. Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje „Barcelona“ situacija komplikavosi.
2018-05-06

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo trys Madrido klubai. „Atletico“ namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Valensijos „Levante. 33-ąją minutę įvartį pelnė Angelis Correa, 48-ąją – Antoine’as Griezmannas, 77-ąją – Fernando Torresas. „Real“ svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Malaga“. 29-ąją minutę pasižymėjo Isco. Ispanas 63-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Casemiro. 93-ąją minutę „Malaga“ viltis atgaivino Diego Rolanas.
2018-04-15

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.
2018-03-03

Ispanijoje taškus netikėtai prarado „Barcelona“ futbolininkai

„Barcelona“ futbolininkai prarado taškus Ispanijos pirmenybėse - namie nesugebėjo įveikti vidutiniokės „Getafe“ ekipos. Rungtynės baigėsi be įvarčių - 0:0. „Barcelona“ išlieka pirmenybių lydere su 59 taškais po 23 turų. „Getafe“ - dešimta (30 tšk.
2018-02-11

„Barcelona“ prarado taškus derbyje

Ispanijos futbolo čempionate taškus prarado lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį svečiuose 1:1 (0:0) sužaidė su Barselonos „Espanyol“. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį. 66-ąją minutę įmušė Gerardas Moreno. „Barcelona“ rezultatą išlygino 82-ąją minutę, kai po Lionelio Messi perdavimo pasižymėjo Gerardas Pique. Kitose rungtynėse susitiko antrąją ir trečiąją vietas užimančios komandos.
2018-02-04

Ištikimas sau: Diego Costa debiutavo įvarčiu ir raudona kortele

Pirmąsias rungtynes sužaidė į Madrido „Atletico“ po ketverių pertraukos grįžęs kontraversiškasis Diego Costa. Futbolininkas debiutavo įvarčiu ir raudona kortele. „Atletico“ laimėjo derbį namie – 2:0 (1:0) nugalėjo sostinės „Getafe“. 18-ąją minutę įmušė Angelis Correa, 68-ąją – debiutuojantis D. Costa. Jis įvartį nubėgo švęsti į tribūnas ir gavo antrąją geltoną kortelę. Pirmąją puolėjas užsidirbo 62-ąją minutę. D. Costa visos savo karjeros metu garsėjo kontraversišku elgesiu.
2018-01-07

„Real“ per kėlinį subombardavo „Sevilla“ vartus

Ispanijoje triuškinamą pergalę iškovojo šalies čempionas Madrido „Real“. Jis šeštadienį 5:0 (5:0) nepasigailėjo „Sevilla“ futbolininkų. Visi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Dubliu pasižymėjo geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo, įmušęs 23 ir 31 minutėmis. Pastarasis įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. Po tikslų smūgį pridėjo Nacho (3 minutė), Toni Kroosas (38 min.) bei Achrafas Hakimi (42 min.). „Real“ (31 taškas) užima trečiąją lygos poziciją, „Sevilla“ (28 tšk.
2017-12-10

„Barca“ užtikrintai pradėjo „Copa del Rey“ etapą

Barselonos sporto gerbėjų nuotaiką po krepšininkų pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ praskaidrino futbolininkai. „Barcelona“ svečiuose 3:0 (1:0) sudorojo Mursijos „Real“ ir užtikrintai pradėjo „Copa del Rey“ etapą. Barselonos komandai įvarčius mušė Paco Alcaceras (44 minutė), Gerardas Deulofeu (52 min.) ir Jose Arnaizas (56 min.
2017-10-25

Ispanijoje – eilinė „Barcelona“ pergalė

Ispanijoje – nieko naujo. „Barcelona“ šeštadienį savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo „Malaga“ futbolininkus. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę pasižymėjo Gerardas Deulofeu. 56-ąją rezultatyvų perdavimą atliko Lionelis Messi, o įmušė Andresas Iniesta. „Barcelona“ (25 taškai) pirmauja Ispanijos čempionate, lenkdama „Valencia“ (21 tšk.) ir Madrido „Real“ (17 tšk.
2017-10-22

Cristiano Ronaldo ir Harry Kane'as susitinka Čempionų lygoje

Atėjo metas, kai Cristiano Ronaldo pasitinka rungtynes, kuriose jis nebus daugiausia įvarčių štampuojantis puolėjas. Harry Kane'as yra įmušęs penkis per du Čempionų lygos grupės mačus. C. Ronaldo pelnęs keturis. Du puikūs puolėjai susitiks antradienį, kai čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ Ispanijos sostinėje priims „Tottenham Hotspur“. Tai bus H grupės lyderių dvikova. Prieš ją H. Kane'as sulaukė pagarbos iš Madrido komandos trenerio Zinedine'o Zidane'o. „Įvykiai jam klostosi palankiai.
2017-10-17

„Real“ laimėjo derbį, lyderiai sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalę šventė Madrido „Real“. Kita Ispanijos sostinės komanda „Atletico“ 1:1 sužaidė su lygos lydere „Barcelona“. „Real“ svečiuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė Madrido „Getafe“. 39-ąją minutę įmušė „Real“ puolėjas Karimas Benzema. 56-ąją rezultatą išlygino Jorge Molina. 85-ąją po Isco perdavimo pergalę išplėšė Cristiano Ronaldo.
2017-10-15

Barselonos komandai sveiką kailį padėjo išnešti Lietuvoje žaidęs futbolininkas

Nedaug trūko, kad futbolo grandė „Barcelona“ būtų patyrusi pirmąjį pralaimėjimą Ispanijos lygoje. Taip neįvyko. Barselonos futbolininkai išnešė sveiką kailį Madride, rungtynėse su „Getafe“ – 2:1 (0:1). Šeimininkai pirmavo po Gaku Shibasaki įvarčio. Japonas įmušė 39-ąją minutę. „Barca“ strigo iki pat 62-osios minutės. Tada kamuolį į vartus nukreipė Denisas Suarezas. 84-ąją minutę pergalingą Barselonos komandos įvartį po Lionelio Messi perdavimo įmušė Paulinho.
2017-09-16

„Real“ antrajame ture prarado pirmuosius taškus

Madrido „Real“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus Ispanijoje. UEFA Čempionų lygos užkariautojas ir Ispanijos čempionas sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su „Valencia“. Prieš rungtynes „Santiago Bernabeu“ žiūrovams pristatyti pastarieji Madrido komandos trofėjai, mat šis mačas – pirmasis „Real“ Ispanijos čempionato susitikimas namie. Taures į aikštę įnešė kapitonas Sergio Ramosas, lyderis Cristiano Ronaldo ir ilgametis narys Marcelo. Du pastarieji su „Valencia“ dėl diskvalifikacijų nežaidė.
2017-08-28

Traumų išretinta „Barcelona“ startavo pergale

Ispanijos čempionate pirmąją pergalę iškovojo traumų išretinta „Barcelona“. Ji sekmadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“. Abu įvarčiai krito prieš pertrauką. 36-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Alinas Tosca. 39-ąją minutę įmušė Sergi Roberto. Barselonos komandoje dėl traumų nerungtyniavo Andresas Iniesta, Luisas Suarezas ir Rafinha.
2017-08-21

„La Liga“ čempionate lyderiai šventė lengvas pergales

Sekmadienį buvo sužaistos penkios „La Liga“ 19-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi lygos lyderiai, Madrido „Real“ ir „Barcelona“ klubai. Sėkmingai su „Real“ klubu debiutavo naujasis vyriausiasis treneris – Zinedine Zidane. Prancūzo vadovaujama komanda namuose 5:0 (2:0) nugalėjo La Korunjos „Deportivo“. Karališkajam klubui trys įvarčius pelnė Garethas Bale‘as, du pridėjo Karimas Benzema.
2016-01-09

„Celta“ Vigo ir toliau nepralaimi Ispanijoje

Po sekmadienį dar vienos „Celta“ Vigo pergalės, „Celta“ klubas ir toliau tęsia savo puikų žygį „La lygoje“. „Celta“ Vigo išvykoje susitiko su „Villareal“ klubu, kuris prieš aštuntąjį turą buvo pirmoje vietoje. Pergalę rezultatu 1:2 iškovojo „Celta“ Vigo futbolininkai.
2015-10-18

Prarado titulą? „Barcelona“ paskutinę akimirką išleido pergalę mače su „Getafe“

Šeštadienį Ispanijoje sužaistos keturios XXXVI-ojo turo "Primera" čempionato rungtynės. "Camp Nou" stadione "Barcelona" susitiko su Madrido "Getafe". Apmaudžią pergalę iš rankų išleido Gerardo Martino auklėtiniai. 23-ąją minutę Lionelis Messi po tikslaus Dani Alveso perdavimo išvedė katalonus į priekį, tačiau dar iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatą išlygino svečių krašto puolėjas Angelis Lafita.
2014-05-04

„Getafe“ futbolininkai neatsilaikė prieš „Real“ pasipriešinimą

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos dvejos "Primera" čempionato XXIV-ojo turo rungtynės. Madride įvyko mažasis miesto derbis. "Getafe" savo žiūrovų akivaizdoje patyrė pralaimėjimą prieš "Real" rezultatu 0-3. Pirmasis "karališkąjį" klubą į priekį išvedė jaunasis Jese Rodriguezas, o rezultatą dar pirmajame kėlinyje padvigubino puolėjas Karimas Benzema. Paskutinis įvartis krito antrojo kėlinio 66-ąją minutę. Po tikslaus Marcelo perdavimo maždaug iš 20 metrų pasižymėjo Luka Modričius.
2014-02-16

Pedro vedama „Barcelona“ sutriuškino „Getafe“ futbolininkus

Penkioliktąją pergalę Ispanijos futbolo čempionato XVII turo rungtynėse iškovojo ir dėl geresnio įvarčių skirtumo dvidešimties komandų turnyre pirmavusį Madrido "Atletico" klubą aplenkė šalies čempionė "Barcelona" (po 46 tšk.) vienuolikė, sekmadienį svečiuose 5:2 (3:2) nugalėjusi aštuntojoje pozicijoje likusią "Getafe" (23 tšk.) ekipą. Šeimininkai po Sergio Escudero (10 min.) bei Lisandro Lopezo (15 min.
2013-12-23

Ispanijoje – Pedro „hat-trick'as“ ir „Barcelona“ klubo pergalė

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse buvo žaidžiami XVII-ojo turo susitikimai. Pergalę išvykoje prieš "Getafe" ekipą rezultatu 5 - 2 šventė Gerardo Martino treniruojami "Barcelona" futbolininkai. Sergio Escudero ir Lisandro Lopezo įvarčiai išvedė į priekį šeimininkus mačo pradžioje, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Pedro šou leido pranašumą įgyti "Barca" ekipai.
2013-12-22

Madrido „Atletico“ be dviejų pašalintų žaidėjų dvikovą su „Getafe“ baigė lygiosiomis

62-ąjį tašką Ispanijos futbolo pirmenybių XXXI turo rungtynėse iškovojo trečiąją vietą užimantis Madrido "Atletico" klubas, sekmadienį svečiuose susitikimą su aštuntojoje pozicijoje esančia "Getafe" (44 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 0:0. Rungtynes "Atletico" futbolininkai baigė devyniese - 72-ą minutę raudona kortelė buvo parodyta Mario Suarezui, o pačioje susitikimo pabaigoje (90+2 min.) iš aikštės buvo pašalintas Diego Godinas (90+2 min.
2013-04-08

Devyniese mačą baigęs „Atletico“ klubas prarado du taškus

Sekmadienį Ispanijoje ir toliau vyko 30-ojo „La Liga“ čempionato turo rungtynės. Šalies sostinėje Madride susitiko dvi šio miesto ekipos – „Getafe“ ir „Atletico“. Komandų akistata baigėsi be įvarčių, tad ekipos pasidalino po tašką.
2013-04-07

D. Villa: bet kokiam kitam klube žaisčiau po 90 minučių

Po sunkios traumos pasveikęs „Barcelona“ puolėjas Davidas Villa šventai tiki, kad bet kokiam kitam klube būtų nekeičiamas startinės sudėties žaidėjas. Praėjusį gruodį ispanas susilaužė koją, todėl dabar nori kuo greičiau vėl tapti pagrindiniu komandos puolėju, nors pripažįsta, kad nevalia skubėti. „Kokias 15 ar 20 dienų dirbsiu ramiai ir nesiveršiu į startinę sudėtį. Noriu sugrįžti kuo greičiau, tačiau viskas yra mūsų trenerio rankose.
2012-09-13

G. Pique: „Real“ Ispanijos čempionate startavo silpnai

„Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique pripažįsta, kad silpnas pagrindinio konkurento Madrido „Real“ startas Ispanijos čempionate jį gerokai nustebino. „Real“ sekmadienį netikėtai 2-1 pralaimėjo Madrido „Getafe“ ekipai, tuo tarpu „Barsa“ tokiu pat rezultatu po atkaklios kovos įveikė Pamplonos „Osasuna“ vyrus. Po šių rungtynių Tito Vilanovos auklėtiniai prieš karališkąjį klubą turnyrinėje lentelėje jau turi susikrovę solidžią 5 taškų persvarą.
2012-08-27

„Getafe“ treneris: nusipelnėme pergalės prieš „Real“

Vyriausiasis „Getafe“ treneris Luisas Garcia Plaza neslepia pasitenkinimo savo auklėtinių pergale prieš Madrido „Real“ rezultatu 2-1 ir mano, kad jo ekipa tris taškus iškovojo pelnytai.
2012-08-27

„La Liga“: „Real“ fiasko Madrido derbyje

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos ketverios antrojo turo rungtynės. Kone didžiausia staigmena užfiksuota Madrido derbyje tarp „Getafe“ ir „Real“ ekipų.
2012-08-27

J. Mourinho: Kaka neturi šansų patekti į pagrindinę komandos sudėtį

Madrido „Real“  treneris Jose Mourinho neregistravo Ispanijos čempionato dvikovai su Madrido „Getafe“ 9 milijonus eurų per metus uždirbantį saugą  Kaka. Ispanų žiniasklaida rašo, kad strategas pranešė brazilui, jog šis nesitikėtų žaidimo laiko šiame sezone. „Pasakiau jam, jei jis liks komandoje, vargu bau ar bus registruojamas rungtynėms. Kaka jau praėjusiame sezone rungtyniavo mažai, tai šiemetiniame  jis neturi šansų įsitvirtinti pagrindinėje “Real„ sudėtyje.
2012-08-26

Ispanijoje „Barcelona“ kvėpuoja į nugarą Madrido „Real“ ekipai

Ispanijos „La Liga“  pirmenybės Madrido „Real“ nuo „Barcelona“ ekipos skiria tik vienas taškas. Tokia situacija susiklostė po  32 turo rungtynių, kuriame „Barcelona“ 4-0 sutriuškino Madrido „Getafe“ klubą. „Camp Nou“ stadione rungtyniavę  titulą ginantys katalonai svečiams nepaliko jokių šansų. Po  taiklių Aleksio Sanchezo ir Lionelio Messi smūgių pirmą kėlinį „blaugrana“ baigė turėdami dviejų įvarčių persvarą.
2012-04-11

„Real” klubas grįžta į pirmą Ispanijos čempionato vietą

Šeštadienį vėlai vakare sužaistose centrinėse Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XVI turo rungtynėse Madrido „Real“ futbolininkai atsitiesė po pralaimėjimo prieš savaitę „Barcelona“ komandai ir išvykoje rezultatu 2:6 sutriuškino „Sevilla“ vienuolikę. Verta pastebėti, kad praėjusį sezoną Ramono Sanchezo Pizjuano vardo stadione vykusį mačą 'karališkasis' klubas Andalūzijos ekipą įveikė tokiu pačiu skirtumu.
2011-12-18

D. Villa: turime šaltakraujiškai įveikti „Real“

Vakarykštis „Barcelona“ komandos pralaimėjimas Madrido „Getafe“ klubui buvo gana netikėtas ir jau dabar Ispanijos čempionus nuo pirmoje vietoje esančios „Real“ ekipos skiria net šeši taškai. Tačiau net ir ši nesėkmė nenubraukia katalonų viltis apginti pirmenybių titulą. Tai tvirtina ir puolėjas Davidas Villa kurio teigimu, gruodžio 10 dieną iškovota pergalė prieš „Real“ klubą vėl sugrąžintų čempionate intrigą. „Tai dar ne pabaiga.
2011-11-27

P. Guardiola: turime savo tikslą ir jį pasieksime

„Barcelona„ komandos strategas Josepas Guardiola po pralaimėjimo Madrido „Getafe“ futbolininkams rezultatu 0-1 nekritikuoja savo ekipos žaidėjų bei sveikina varžovus su pergale. „Mes turime savo tikslą ir jį mes pasieksime. Visgi šiose rungtynėse mes nelaimėjome nors sukūrėme daugybę progų įmušti. Nėra lengva žaisti kas tris dienas", - kalbėjo Guardiola. „Iki sezono pabaigos dar labai daug rungtynių.
2011-11-27

Madrido „Real” tapo čempionato lyderiu

Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios 10-ojo turo rungtynės. Sunkią pergalę svečiuose iškovojo Madrido „Real„ klubas, kuris minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo „Real Sociedad“ ekipą. Vienintelis ir kartu pergalingas šių rungtynių įvartis krito 9-ą minutę, kai po puikaus Fabio Coentrao perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Gonzalo Higuainas. Po šios pergalės „karališkasis„ klubas savo sąskaitoje turi 25 taškus ir bent jau iki sekmadienio vakaro užima pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.
2011-10-30

Žiūrovui nosį sužalojęs C. Ronaldo atsiprašė įteikdamas marškinėlius

Madrido „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo dvikovoje su „Getafe“ žibėjo ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Tris įvarčius pelnęs portugalas rungtynių metu išspirdamas kamuolį į užribį netyčia pataikė greta aikštės sėdėjusiam žiūrovui į veidą, o iš jo nosies pasipylė kraujas. Vienas geriausių planetos puolėjų jau po finalinio švilpuko nepamiršo nuskriaustojo ir priėjęs prie jo atidavė savo atsarginius marškinėlius bei atsiprašė.
2011-05-11

Ispanijos futbolo čempionate – lyderių pergalės

Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį lyderė „FC Barcelona“ namuose 2:1 (1:0) įveikė „Getafe“ futbolininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Dani Alvesas ir Bojanas Krkičius. Antrąją vietą užimanti Madrido „Real“ svečiuose taip pat 2:1 (2:0) nugalėjo Madrido „Atletico“ ekipą. „Real“ nepralaimi šiai komandai nuo 1999 metų spalio. Nugalėtojams įvarčius pelnė Karimas Benzema ir Mesutas Oezilas. „FC Barcelona“ po 29 rungtynių turi 78 taškus. „Real“ atsilieka penkiais taškais.
2011-03-20

„Real“ išvykoje palaužė „Getafe“ ekipą

Pirmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XVII turo rungtynėse pergalę šventė Madrido „Real“ futbolininkai. Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje rezultatu 3:2 palaužė Madrido priemiesčio komandą „Getafe“ ir vėl iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo turnyrinėje lentelėje pirmaujančios „Barcelona“ ekipos. Verta paminėti, kad šiame mače „karališkojo“ klubo gretose po keitimo pasirodė 2007 metų geriausias planetos žaidėjas Kaka, kuris 5 mėnesius gynėsi kelio traumą.
2011-01-04

Ispanijoje – pirmas antausis „Realo“ žvaigždžių galaktikai

Savaitgalį Ispanijoje buvo žaidžiamos „La Liga“ čempionato 6-ojo turo rungtynės. Jose pirmą kartą šiame sezone suklupo žvaigždžių perpildytas Madrido „Realas“, kuris patyrė pralaimėjimą. Centrinėje turo dvikova Sevilijos mieste tarp vietos „Sevilla“ vienuolikės ir iki tol visus varžovus sau iš kelio šlavusių Madrido „Real“ futbolininkų prasidėjo kiek nelauktai – šeimininkų atakomis.
2009-10-05

Madrido „Realo“ žvaigždės „muša“ ir varžovus, ir rekordus

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Liga“ čempionato 4-ojo turo mačai. Toliau apsukų nemažina „Realo“ futbolininkai, kurie ne tik iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, bet ir pagerino net du rekordus. „Realo“ žvaigždės įsišėlo Toliau nesustabdomi yra vasarą kaip reikiant savo sudėtį sustiprinę Madrido „Realo“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:0 (1:0) įveikė „Villarreallį“ ir įsirašė į savo sąskaitą ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.
2009-09-24

„Real“ ir „Barcelona“ įmušė net po penkis įvarčius

Savaitgalį buvo žaidžiami Ispanijos „La Liga“ čempionato 3-iojo turo mačai. Juose tiesiog lijo įvarčiais, o favoritai negailestingai skriaudė savo varžovus. Titulą ginanti FC „Barcelona“ savo gimtajame „Camp Nou“ stadione net 5:2 (4:1) parklupdė Madrido „Atletico“ futbolininkus. Reto grožio rungtynėse, kuriose jau 42 min. rezultatas buvo 4:0, du įvarčius pelnė argentinietis Lionelis Messi. Savo ruožtu dar įspūdingesnę pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa.
2009-09-21

„Barcelona“ už 25 mln. eurų įsigijo ukrainietį

Dmytro Chygrynskiy, kurį „Barcelona“ už 25 mln. eurų įsigijo iš Donecko „Shakhtar“ klubo, šiandien su Katalonijos komanda pasirašė penkerių metų sutartį. 22 metų centro gynėjas, tapęs pirmuoju Blaugrana gretas papildžiusiu ukrainiečiu per visą klubo istoriją, pirmadienį sėkmingai praėjo medicininį patikrinimą ir pasirašė kontraktą, kuriame numatyta žaidėjo išpirkos suma yra 100 mln. eurų. Chygrynskiy tapo trečiuoju šio sezono „Barca“ pirkiniu.
2009-08-31

Maskvos „Spartak“ ekipa atleido Michaelį Laudrupą

Po vakar pralaimėtų Rusijos taurės turnyro rungtynių Maskvos „Dinamo“ ekipai rezultatu 0:3 kito Rusijos sostinės klubo „Spartak“ klubo vadovai nusprendė atsisakyti trenerio iš Danijos Michaelio Laudrupo paslaugų. Į klubą strategas atvyko praėjusių metų rugsėjo mėnesį, tačiau jam vadovaujant komanda nepasiekė gerų rezultatų ir buvusiam futbolininkui tenka palikti ekipą. Drauge su juo atleistas ir trenerio asistentas Erikas Larsenas. Laikinai ekipai vadovaus Valerijus Karpinas.