Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „georgios papagiannis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „georgios papagiannis“.

Motiejūno vietą „AS Monaco“ komandoje užims graikas Georgios Papagiannis

Monako „AS Monaco“ komanda pranešė apie papildymą vidurio puolėjo pozicijoje. Ateinančiame sezone komandos garbę gins Georgios Papagiannis, kuris palieka Stambulo „Fenerbahče“ ekipą. Skelbiama, kad sprendimą palikti Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą ekipą nulėmė graikos noras žaisti vienoje komandoje su savo tautiečiu Nicku Calathesu, kuris Stambulą paliko kiek anksčiau.
2024-07-09

Turkijoje – beprotiškas metimas išplėšęs pratęsimą Jasikevičiaus klubui

Po atkaklios kovos pergalę Turkijos lygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ (15/3) krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečių arenoje po pratęsimo 110:105 (21:19, 28:14, 23:31, 24:32, 14:9) įveikė Stambulo „Bahčešehir Koleji“ (7/11) klubą. „Fenerbahče“ buvo arti pralaimėjimo, tačiau paskutinę pagrindinio laiko sekundę įspūdingą metimą pataikė Georgios Papagiannis ir išplėšė pratęsimą. „Bahčešehir Koleji“: Axelas Bouteille (4/7 dvit., 5/8 trit., 4 atk. kam.
2024-01-28

Pavyko išvengti sensacijos: „Panathinaikos“ nepasigailėjo varžovų ir žengė į finalą

Atėnų „Panathinaikos“ komanda išsigelbėjo lemiamose Graikijos lygos pusfinalio rungtynėse ir namie 89:43 (28:12, 18:11, 27:12, 16:8) sutriuškino Larisos „Larisa“ klubą. Seriją PAO laimėjo 3:2 ir finale susitiks su Pirėjo „Olympiacos“. Nugalėtojams 17 taškų pridėjo Okaro White’as (4/4 trit.), 16 – Nemanja Nedovičius, 14 – Darylas Maconas (4/6 trit. 5 rez. perd.), 11 – Ioannis Papapetrou, 10 – Georgios Papagiannis (10 atk. kam.
2022-06-08

B grupė: sunki slovėnų pergalė ir dviejų pratęsimų trileris

Europos krepšinio čempionato B grupėje be pralaimėjimų žygiuoja slovėnai. Sekmadienį dramatišką pergalę po dviejų pratęsimų iškovojo ir suomiai. Pastarieji 90:87 (18:8, 18:24, 16:20, 14:14, 12:12, 12:9) palaužė lenkus.
2017-09-03

NBA – užtikrintos „Hawks“, „Nuggets“ ir „Kings“ pergalės

NBA akistatose, kuriose nebuvo lietuvių, įtikinamas pergales iškovojo Atlantos „Hawks“, Denverio „Nuggets“ ir Sakramento „Kings“. Atlantos krepšininkai namie 103:76 ant menčių paguldė Šarlotės „Hornets“. Svečiai 5-ąją minutę pirmavo 12:10, bet vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė ir skirtumą vis didino „Hawks“. Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:40. Jie atliko 30 rezultatyvių perdavimų, varžovai – 16. Tikslą pasiekė 41 „Hawks“ metimas iš 79 (52 procentai) ir 29 „Hornets“ bandymai iš...
2017-04-12

D-Mo žaidė tik „šiukšlių minutes“

Donatas Motiejūnas žaidė tik vadinamąsias NBA „šiukšlių minutes“ – nieko nelėmusią rungtynių pabaigą. Lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ namie 117:89 sutriuškino Sakramento „Kings“. Svečiai 2-ąją minutę pirmavo 5:2. Nedidelę persvarą pavyko išlaikyti beveik pusę pirmojo kėlinio. Tačiau tai buvo viskas. „Pelicans“ pirmajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą ir įgijo 13 taškų pranašumą (30:17 – 12 minutė). Antrajame kėlinyje persvara siekė 23 taškus (54:31 – 20 min.