galatasaray

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „galatasaray“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „galatasaray“.

„Manchester United“ išmestas iš UEFA Čempionų lygos: legendinis klubas liko ir be Europos lygos

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą sužaisti aštuoni susitikimai. Grupių etapai baigėsi A, B, C ir D grupėse. Po rungtynių paaiškėjo 8 komandos, kurios tęs kovą dėl didžiojo trofėjaus.  Centrinėse turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:0 palaužė „Manchester United“. Vienintelį mačo įvartį 71 min. po Harry Kane‘o perdavimo pelnė Kingsley Comanas. Kitose A grupėse rungtynėse FC „Copenhagen“ namuose 1:0 įveikė „Galatasaray“. Pergalingą įvartį 58 min.
2023-12-13

Čempionų lyga: du kartus svarbų pranašumą iššvaistęs „Man Utd“ nesugebėjo palaužti „Galatasaray“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji mačai. A grupės rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi įnirtingomis lygiosiomis 3:3. Alejandro Garnacho jau 11-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd" ekipą į priekį 1:0. Vėliau Mauro Icardi 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Andre Onana.
2023-11-29

Neįtikėtinas futbolo spektaklis Vilniuje baigėsi „Žalgirio“ ir „Galatasaray“ lygiosiomis

Antradienio vakarą Vilniaus „Žalgiris“ žaidė 2023–2024 m. sezono UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo rungtynes su Stambulo „Galatasaray“ klubu. Rungtynėse LFF stadione netrūko aistrų ir kovos, tačiau galiausiai rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmajame kėlinyje abejose aikštės pusėse buvo daugybė progų, kurių nei vienai komandai išnaudoti nepavyko.
241 2023-07-25

Prieš anšlaginį Čempionų lygos vakarą – „Žalgirio“ atmintinė vilniečiams

2023–2024 m. sezono UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo rungtynėse liepos 25 d. nuo 19 val. LFF stadione „Žalgiris“ priims „Galatasaray“ komandą. Šiose rungtynėse galios per tarptautines varžybas įprasta tvarka žiūrovams. Bilietai Bilietai į rungtynes beveik išparduoti ir stadione jais prekiaujama nebus.
2023-07-25

Penkis tritaškius „smeigusi“ Nacickaitė stipriai priartino „Galatasaray“ prie Europos taurės pusfinalio

Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ (Turkija) su Kamile Nacickaite išvykoje 86:61 (19:12, 21:19, 29:8, 17:22) sutriuškino „Cadi La Seu“ (Ispanija) ir beveik užsitikrino vietą pusfinalyje. „Cadi La Seu“ šiose rungtynėse vienintelį kartą pirmavo, kai pataikė pirmą susitikimo tritaškį. Netrukus viešniose surengė spurtą 10:0 ir perėmė iniciatyvą.
163
2023-02-22

„Galatasaray“ savo sudėtyje Ronaldo mato jau šią žiemą

„Manchester United“ puolėjas Cristiano Ronaldo gali karjerą pratęsti Turkijoje. Pasak „Fotomac“, „Galatasaray“ vis dar ieško galimybių pasirašyti sutartį su 37-ų puolėju. Klubas, priminsime, jau šią vasarą buvo susisiekęs su Anglijos klubu bei žaidėjo atstovais, tačiau tuomet jiems buvo atsakyta, nes futbolininkas norėjo žaisti komandoje, kuri rungtyniauja Čempionų lygoje. Dabar skelbiama, kad kontaktas taip ir nebuvo nutrūkęs.
2022-10-13

Buvęs žalgirietis tapo Donato Motiejūno komandos draugu

Monako „AS Monaco“ komanda pasirašė kontraktą su Brocku Motumu. Buvęs žalgirietis sportavo kartu su komanda nuo treniruočių stovyklos pradžios ir treneriai nusprendė australą pasilikti savo gretose. 31 metų atletas praėjusį sezoną pradėjo Stambulo „Galatasaray“, o užbaigė Nantero „Nanterre 92“ komandoje. Prancūzijos lygoje jis rinkdavo po 14 taškų ir atkovodavo 3,9 kamuolio.
2021-09-02

Buvęs žalgirietis gali tapti Donato Motiejūno komandos draugu

Monako „AS Monaco“ šią savaitę pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui Bormijuje, Italijoje. Prie ekipos prisijungė ir be klubo šiuo metu esantis Brockas Motumas. Australas užfiksuotas sportuojantis kartu su kitais kontraktuotais „AS Monaco“ žaidėjais, tarp jų ir Donatu Motiejūnu. 31 metų 208 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną pradėjo Stambulo „Galatasaray“, o vėliau persikėlė į Nantero „Nanterre 92“ ekipą.
2021-08-22

„Banga“ paskutinėmis minutėmis iškovojo pergalę A lygoje

Gargždų „Banga“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 privertė kapituliuoti Vilniaus „Riterius“. Julius Kasparavičius 7-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Donato Kazlausko 19-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovų gynyba. Justinas Marazas 45-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.
2020-06-07

„Galatasaray“ atstovas atskleidė, kokia suma suviliojo pereiti į FIBA Čempionų lygą

Stambulo „Galatasaray“ komandos vadovas Omeras Canseveras atskleidė sumą, kurią gaus už persikėlimą į FIBA Čempionų lygą. Suma siekia 350 tūkst. eurų, o su turnyru sudaryta trejų metų trukmės sutartis su galimybe ją pratęsti dar dviem sezonams. „Galatasaray“ iki šiol žaidė Europos taurėje, anksčiau komanda kovojo ir Eurolygoje. FIBA Čempionų lygos turnyro dalyve anksčiau tapo ir Vilniaus „Ryto“ komanda.
2020-06-07

„Galatasaray“ treneris dėl koronaviruso paguldytas į ligoninę

Stambulo „Galatasaray“ futbolo bendruomenę pasiekė nerimą keliančios naujienos. Pranešama, kad koronavirusu COVID-19 užsikrėtė komandos treneris Faithas Terimas. 66-erių futbolo specialistas žinią pranešė pats, savo tviteryje rašydamas, kad yra gerose rankose ir netrukus viskas turėtų grįžti į senas vėžes. „Paaiškėjo, kad mano testo rezultatas yra teigiamas. Noriu, kad nesijaudintumėte. Aš esu gerose rankose ir mes visi netrukus vėl susisieksime“, – rašė F. Terimas.
2020-03-24

Vos 2 tūkst. sirgalių palaikomas „Rytas“ pergale baigė sezoną Europoje

Vilniaus „Ryto“ (3-3) krepšininkai pergale baigė pasirodymą Europos taurės turnyre. Paskutinėse „Top 16“ etapo G rungtynėse Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namie 83:75 (20:12, 23:15, 24:23, 16:25) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ (2-4). Dar prieš šį susitikimą „Rytas“ neturėjo vilčių žengti į ketvirtfinalį, po pralaimėjimo jų neteko ir Turkijos klubo atstovai. Matyt tai atbaidė daugelį žmonių – „Siemens“ arenoje rungtynes stebėjo 2380 žmonių.
2020-03-03

Adomaitis prieš Europos taurės uždangą: dėl žaidėjų sveikatos labai gaila

Vilniaus „Rytas“ yra pasirengęs paskutinei kovai šio sezono Europos taurėje – į Lietuvą atvyksta Stambulo „Galatasaray“ ekipa. „Rytas“ šią dvikovą jau reklamuoja kaip duoklės atidavimą žiūrovams, nes per penkis mačus tris kartus „Top 16“ etape suklupę vilniečiai nebeturi šansų žengti tolyn. Tuo metu „Galatasaray“ dar kabins į vietą akrintamosiose, nors jiems daug lems ir kita grupės dvikova.
2020-03-02

Čempionų lyga: „Bayer“ įveikė „Lokomotiv“, „Galatasaray“ įmušė pirmą įvartį

Antradienio vakarą Europos futbolo stadionuose griaudi penktasis UEFA Čempionų lygos turas. Ankstyvosiose dienos rungtynėse pergalę iškovojo Leverkuzeno „Bayer“. Turkijoje paaiškėjo, kad šių metų turnyre nebėra neįmušusių komandų. Pirmą turnyro įvartį įmušė ir Stambulo „Galatasaray". „Bayer“ išvykoje 2:0 (1:0) įveikė su viena pergale liekantį Maskvos „Lokomotiv“ klubą. Tą vienintelę pergalę rusų komanda iškovojo būtent išvykoje į Leverkuzeną.
2019-11-26

Turkijos čempionate – blogiausia krepšinio komanda Europoje?

Turkijos krepšinio čempionatas savo klubais, jų turimais biudžetais ir garsiomis krepšininkų pavardėmis drąsiai gali būti laikomas „Top“ klasės pirmenybėmis. Sezono metu su tokiais grandais, kaip Stambulo „Fenerbahče“, „Anadolu Efes“, „Besiktaš“, „Galatasaray“, varžosi ir ne pirmo garsumo klubai, bet vieno jų žaidimas šiemet tiesiog atima žadą. Prieš sezono pradžią į aukščiausią Turkijos lygą pateko vietos joje tiesiogiai neiškovojusi Stambulo Technikos Universiteto komanda.
2019-11-19

Di Maria įrašė savo vardą į Čempionų lygos istoriją

Angelis Di Maria pelnė du įvarčius, o jo atstovaujama Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa pirmose naujojo sezono Čempionų lygos rungtynėse 3 – 0 nugalėjo Madrido „Real“ komandą. 31-erių metų futbolininkas tapo vos trečiuoju žaidėju Čempionų lygos istorijoje, kuriam pavyko dubliu (14‘ ir 33‘) pasižymėti tiek prieš „Real“, tiek prieš „Barcelona“ komandas.
2019-09-19

Iškalbingi skaičiai: „Real“ po 15 metų pertraukos Čempionų lygos rungtynėse neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą

Madrido „Real“ pirmose UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynėse svečiuose net 0 – 3 turėjo pripažinti Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkų pranašumą. Zinedine‘o Zidane‘o auklėtiniai šiame susitikime atliko vos 8 smūgius, tačiau pirmą kartą nuo 2003/2004 m. sezono šiame turnyre neužfiksavo nei vieno smūgio į vartų plotą.
2019-09-19

Jasikevičius: norėtųsi didesnio progreso galvose

Šarūnas Jasikevičius po Kauno „Žalgirio“ pergalės prieš Stambulo „Galatasaray“ komandą 71:70 kalbėjo, kad norėtų greitesnio auklėtinių progreso. „Labai smagu yra laimėti. Tai yra gera treniruotė, tikiuosi, iš jos kažką pasimokėme. Aišku, yra dalykų, kurie jaudina. Sezono pradžioje, ar jam net neprasidėjus, gal ir logiška, bet norėtųsi didesnio progreso kai kuriuose dalykuose, ypač – galvose“, – teigė Š. Jasikevičius. Žalgiriečiams tai buvo antrosios rungtynės „Gloria Cup“ turnyre.
2019-09-13

„Žalgiris“ po trilerio palaužė „Galatasaray“

Dviženklę persvarą antrosiose „Gloria Cup“ turnyro rungtynėse iššvaistę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 71:70 (20:21, 19:18, 22:10, 10:21) pranoko Stambulo „Galatasaray“ ir pasiekė pirmąją savo pergalę. Jau aišku, kad žalgiriečiai savo grupėje liks antri ir sekmadienį rungtynes dėl trečiosios vietos pradės 16.00 val.
2019-09-12

„Žalgiris“ po dramatiško pratęsimo pripažino Eurolygos vicečempionų pranašumą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienio vakarą „Gloria Cup“ turnyro pirmosiose rungtynėse per pratęsimą 98:100 (23:26, 21:16, 23:25, 21:21, 10:12) nusileido Eurolygos vicečempionei Stambulo „Anadolu Efes“ komandai. Ketvirtadienį žalgiriečių nuo 20.00 val. lauks Stambulo „Galatasaray“ išbandymas.
2019-09-11

„Žalgiris“ artėjančiam sezonui išvyko ruoštis į Turkiją

Kauno „Žalgirio“ komanda artėjančiam sezonui ruoštis išvyko į Turkiją, kur nuo pirmadienio apsistojo Antalijoje ir čia dalyvaus trečiadienį prasidėsiančiame „Gloria Cup“ turnyre. Kartu su Lietuvos čempionais į Turkiją iškeliavo ir „Žalgiris TV“ kolektyvas, kuriam po pirmųjų treniruočių sąlygas bei tikslus Antalijoje nušvietė „Žalgirio“ fizinio rengimo treneris Justinas Grainys. „Atvykome į sporto kompleksą, kuris yra idealus sportininkams, tiek atsistatymo, tiek treniruočių procesui.
2019-09-11

Gerbėjai leipsta juokais po „Žalgirio“ naujoko įrašo internete

Kauno „Žalgirio“ marškinėlius artėjantį sezoną vilkėsiantis amerikietis Nigelis Hayesas savo dienas jau leidžia Kaune. Individualios treniruotės ir pažintis su miestu yra tik dalis to, ką artimiausiu metu čia teks patirti 203 cm ūgio krepšininkui. N. Hayesas, akivaizdu, nestokoja ir humoro jausmo. Štai paskutinis krepšininko įrašas socialiniame tinkle kaip reikiant prajuokino žaliai-baltus sirgalius. Amerikietis įsigijo lietuvių kalbos pradžiamokslį ir sirgaliams skyrė ambicingą pažadą.
2019-08-22

Sveiki atvykę į pragarą: 42 tūkst. futbolo gerbėjų stadioną pavertė fakelu

Lietuva garsėja vienais triukšmingiausių ir ištikimiausių krepšinio gerbėjų pasaulyje. Tiesa, futbole tuo pasigirti negalime, todėl tenka su pavydu stebėti kitų šalių sirgalių pasirodymus. Pavyzdžiui, pašėlusių Turkijos sirgalių „šou”. Šeštadienį Stambulo „Galatasaray” futbolininkai rinkosi į įprastą treniruotę, tačiau tai, ką išvydo įžengę į aikštelę, kaip reikiant suvirpino visą kūną. Net 42 tūkstančiai vietinių gerbėjų į stadioną sugužėjo anksčiau, nei patys futbolininkai.
2018-12-01

Čempionų lygoje Maskvos „Lokomotiv“ nuskandino paskutinius turkų šansus išsigelbėti

Trečiadienį finišuoja UEFA Čempionų lygos grupių etapo penkto turo varžybos. A grupės rungtynėse Madrido „Atletico“ namuose 2:0 nugalėjo AS „Monaco“ klubą. Pergalę iškovoję ispanai užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias varžybas, tuo metu Prancūzijos ekipa išlieka turnyro lentelės dugne. Stadiono šeimininkams šiame mače įvarčius mušė Beniotas Badiashile (2 min. – į savo vartus) ir didžiausia komandos žvaigždė Antoine‘as Griezmannas (24 min.
2018-11-28

Turkiją į Prancūziją keičiantis Adas Juškevičius buvusį klubą duos į teismą

Adas Juškevičius iš Turkijos keliasi į Prancūziją. 29-erių krepšininkas dėl nesumokėtų atlyginimų žada paduoti buvusį klubą į teismą, rašo Krepsinis.net. Gynėjas galiojančią sutartį su Stambulo „Galatasaray“ nutraukė pats. Naujoji lietuvio karjeros stotelė – „Nanterre 92“. Šis klubas praėjusiame Prancūzijos lygos sezone nužengė iki ketvirtfinalio. A. Juškevičius į „Galatasaray“ iš Panevėžio „Lietkabelio“ persikėlė sausį.
2018-08-03

Sunkūs egzaminai prieš startą: „Premier“ lygos klubai žaidė draugiškas rungtynes

Prieš artėjantį Anglijos „Premier“ lygos sezoną antradienį praktikavosi trys čempionate žaisantys futbolo klubai – Londono „Crystal Palace“ ir „West Ham United“ bei „Huddersfield Town“. Hadersfildo futbolininkai Vokietijoje išplėšė pergalę rungtynėse su „Bologna“ – 2:1 (1:0). Anglijos komandą 8-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs australas Aaronas Mooy. 56-ąją minutę rezultatą išlygino Diego Falcinelli. „Huddersfield Town“ laimėjimą lėmė įvartis 90-ąją minutę.
2018-07-31

Turkijoje – spindėjęs Šarūnas Vasiliauskas ir taikliai šaudęs Adas Juškevičius

Turkijoje toliau dominuoja į Trabzono „Trabzonspor“ grįžęs Šarūnas Vasiliauskas. Krepšininkas sužaidė puikias rungtynes, padėjęs komandai laimėti – 100:95 (18:26, 25:19, 32:34, 25:16) palaužti Giresuno „Belediye“. Tikslą pasiekė 60 procentų „Trabzonspor“ (20/33) bei 63 „Belediye“ (29/46) dvitaškių. Trabzono krepšininkai apšaudė varžovus ir tolimais metimais, „įskraidinę“ 15 iš 29 (51 procentas). Š. Vasiliauskas žaidė beveik visas rungtynes – ilsėjosi septynias sekundes.
2018-05-05

Adas Juškevičius Turkijoje prapliupo tritaškiais

Adas Juškevičius sužaidė pasakiškas rungtynes Turkijos krepšinio lygoje. Snaiperis į varžovų krepšį siuntė vieną tritaškį po kito, bet to Stambulo „Galatasaray“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 78:85 (16:20, 22:20, 10:26, 30:19) pralaimėjo Ušako „Muratbey“. „Galatasaray“ pirmojoje rungtynių pusėje priešinosi, bet trečiąjį kėlinį pralaimėjo 10:26. A. Juškevičius buvo rezultatyviausias mače. 29-erių lietuvis per 27 minutes pelnė 22 taškus.
2018-04-15

Rezultatyvumo redordą Europos taurėje pakartojęs M.Grigonis šventė pergalę prieš A.Juškevičiaus komandą

Paskutinėse Europos taurės „Top 16" etapo rungtynėse Ado Juškevičiaus atstovaujamas Stambulo „Galatasaray" (1/5) klubas namuose po pratęsimo 92:97 (18:21, 21:24, 25:26, 21:14, 7:12) nusileido Berlyno „Albai" (2/4), kurios gretose spindėjo Marius Grigonis.
2018-02-06

Moterų rinktinės treneris paskelbė sudėtį rungtynėms su Albanija ir Vengrija

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius paskelbė komandos sudėtį 2019 metų Europos čempionato atrankos rungtynėms su Albanijos ir Vengrijos rinktinėmis. Šį kartą į treniruočių stovyklą atvyks 12-a krepšininkių. „Treniruočių ciklas yra labai trumpas ir kviesti daug žaidėjų nėra prasmės. Ištikus nelaimei ir kažkam patyrus traumą, kitos krepšininkės yra pasiruošusios prisijungti ir padėti.
2018-01-29

Marius Grigonis – naudingiausias komandos žaidėjas

Berlyno ALBA patyrė nesėkmę Europos taurės turnyro rungtynėse. Vokietijos ekipa trečiadienį namie 66:79 (23:17, 11:23, 13:17, 19:22) nusileido Stambulo „Darussafaka“ krepšininkams. Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje, bet vėliau iniciatyvą perėmė svečiai. Didžiausias „Darussafaka“ pranašumas – 15 taškų (69:54). Marius Grigonis buvo naudingiausias ALBA gretose. Lietuvis per 33 minutes surinko 21 balą, pelnė 12 taškų, pataikęs visas 10 baudų.
2018-01-25

Benas Madgenas apie „Lietkabelio“ viliones: esu labai laimingas Vilniuje

Vilniaus „Lietuvos ryte“ stringantis krepšininkas Benas Madgenas domina Panevėžio „Lietkabelį“. Vis dėlto, 32-ejų australas norėtų likti sostinėje. „Man patinka „Lietkabelis“, kuriame žaidžiau pernai, bet dabar rungtyniauju „Lietuvos ryte“ ir čia esu labai laimingas“, – tv3.lt Panevėžio klubo susidomėjimą komentavo B. Madgenas. Kai australo paklausėme, ar jis nori likti Vilniuje, snaiperis nedvejodamas atsakė: „Žinoma! Nėra klausimų!“ B. Madgenas pastaruoju metu sulaukia kritikos.
2018-01-23

Rimas Kurtinaitis Beno Madgeno „Lietkabeliui“ neatiduos

Adą Juškevičių praradusį Panevėžio „Lietkabelį“ domina Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Benas Madgenas. Vis dėlto, sostinės krepšininkus treniruojantis Rimas Kurtinaitis su australu atsisveikinti neketina. „Beno nepaleistume. Taip manau aš, treneris. Dar turime klubą, bet iki šiol visi reikalai be mano sutikimo ar sprendimo nevyko, – kalbėjo R. Kurtinaitis. – Nemanau prasmės, nė vienos priežasties paleisti Beną. Žinome, ką jis gali ir kaip jis mums reikalingas.
2018-01-20

Adas Juškevičius iš „Lietkabelio“ keliasi į Turkiją

Panevėžio „Lietkabelio“ lyderis Adas Juškevičius palieka komandą. tv3.lt žiniomis, 29-erių krepšininkas papildys Stambulo „Galatasaray“. Snaiperio sutartis su Turkijos klubu galios dvejus metus. „Galatasaray“ Panevėžio komandai pasiūlė didžiulę išpirką, kurios Lietuvos vicečempionai negalėjo atsisakyti. tv3.lt žiniomis A. Juškevičius „Lietkabelyje“ per mėnesį uždirbdavo 12 tūkstančių eurų. Stambule krepšininko atlyginimas bus gerokai didesnis.
2018-01-18

Eurolygoje – galingas Gintarės Petronytės žaidimas

Moterų Eurolygoje galingą pasirodymą surengė Gintarė Petronytė. Krepšininkė savo žaidimu gerokai prisidėjo prie Stambulo „Galatasaray“ pergalės ketvirtadienį namie 87:76 (26:15, 18:19, 20:26, 23:16) prieš Bren l’Alė „Castors“. G. Petronytės komanda pirmavo visų rungtynių metu. Lietuvė mačą pradėjo starto penkete ir žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 17 taškų, pataikiusi penkis dvitaškius iš šešių ir visas septynias baudas.
2018-01-12

Marius Grigonis vedė komandą į pergalę

Marius Grigonis buvo vienu rezultatyviausių rungtynių žaidėjų, vedusių Berlyno ALBA į pergalę Europos taurės turnyro mače. Vokietijos komanda namie 95:62 (24:13, 20:21, 23:13, 28:15) sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ krepšininkus. ALBA pirmavo visą mačą. Didžiausias pranašumas – 35 taškai (95:60). Berlyno krepšininkai pataikė 12 tritaškių iš 24 (50 procentų), Stambulo – šešis iš 27 (22 proc.). ALBA atliko 25 rezultatyvius perdavimus, „Galatasaray“ – 14. Abi komandos dažnai klydo.
2018-01-11

„Gyvenk arba mirk“: kokie scenarijai tinka „Lietkabeliui“?

Jei Vilniaus „Lietuvos rytas“ kelialapį į Europos taurės turnyro TOP16 etapą užsitikrino seniai, Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkų trečiadienį Juodkalnijoje laukia „gyvenk arba mirk“ rungtynės. Panevėžiečiams būtina pergalė. „Lietkabelio“ grupėje – tikra sumaištis A, C ir D grupėse ketvertukai, žengsiantys toliau, aiškūs. Šiose grupėse kova vyksta dėl aukštesnių vietų. B grupėje, kurioje žaidžia „Lietkabelis“ – tikra sumaištis.
2017-12-27

Galingas Gintarės Petronytės žaidimas į pergalę Eurolygoje neatvedė

Lietuvos krepšinio rinktinės lyderė Gintarė Petronytė sužaidė dar vienas galingas Eurolygos rungtynes. Lietuvės pastangų nepakako – Stambulo „Galatasaray“ trečiadienį savo aikštėje 73:75 (12:22, 13:14, 23:22, 25:17) pralaimėjo Šoprono „Basket“. Viešnios pirmąjį kėlinį laimėjo dviženkle persvara – 22:12. Skirtumas trečiojo kėlinio viduryje buvo išaugęs iki 20-ies taškų (54:34). Tada „Galatasaray“ kilo į šturmą ir, likus 43 sekundėms, atsliko 73:75. Vėliau dvitaškį prametė „Basket“ krepšininkė Yvo...
2017-12-13

„Lietkabelio“ trenerio paieškos: kandidatų netrūksta, bet klubas pasirinkti neskubės

Šįvakar „Lietkabelis“ žais aštuntąsias Europos taurės turnyro B grupės rungtynes. Panevėžio krepšininkai į kovą stos be vyriausiojo trenerio Artūro Štalbergo, kuris savaitgalį atleistas. Pasak klubo direktoriaus Manto Ignatavičiaus, kandidatų į stratego postą netrūksta, bet „Lietkabelis“ trenerio patvirtinti neskubės. Netenkino žaidimas Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai drebino Laikinosios sostinės arenos krepšius, o šalies vicečempionai – internetą.
2017-12-13

Čempionų lygos aštuntfinalio burtus įvertino geriausias Lietuvos futbolininkas

Pirmadienį Nione ištrauktus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtus tv3.lt įvertino dvejus metus iš eilės geriausiu Lietuvos futbolininku renkamas Fiodoras Černychas. „Įdomios rungtynės, beveik visur yra ryškus favoritas. Labiausiai nustebino Madrido „Real“ ir PSG pora, nes, mano nuomone, abi komandos galėjo žaisti finale. Gaila, kad labai anksti neteksime ir vienos iš šių gerų komandų – Londono „Chelsea“ arba „Barcelona“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi F. Černychas.
2017-12-12

Europos taurė: lietuvių keliuose – rezultatyviausia ir trenerį pakeitusi komandos

Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pradeda antrąjį Europos taurės turnyro ratą. Panevėžiečiai Izraelyje žais su vyriausiąjį trenerį pakeitusia komanda. Vilniečiai Ispanijoje varžysis su rezultatyviausia Europos taurės turnyro ekipa. <br> Be lyderio ir su nauju treneriu „Lietkabelis“ pirmajame rate laimėjo trejas rungtynes iš penkerių.
2017-11-15

Moterys pradeda žygį į Europos čempionatą

Vyrai netruks sieks vietos 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionate, o Lietuvos moterys šeštadienį pradės kovą dėl galimybės žaisti tų pačių metų Europos pirmenybėse. Pirmoji varžovė – Vengrijos rinktinė. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija. Stiprybė – priekinė linija Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Mantas Šernius į kandidačių sąrašą įtraukė 14 krepšininkių. Tarp jų – Eurolygoje sunkiai sulaikoma vidurio puolėja Gintarė Petronytė.
2017-11-10

„Lietuvos ryto“ rungtynių lankomumas toliau auga: Europos taurėje nusileista tik vienai komandai

„Lietuvos ryto“ ekipos sirgaliai vis gausiau užplūsta „Siemens“ areną. Antradienio Europos taurės turnyro rungtynes prieš Limožo CSP stebėjo beveik šeši tūkstančiai krepšinio sirgalių ir šis rezultatas buvo vienas geriausių praėjusiame ture. Vilniaus klubo gerbėjai parodė ištikimybę ir jų nusistatymo palaikyti „Lietuvos ryto“ klubą nepakeitė net ir pirmuosiuose turuose Rimo Kurtinaičio auklėtinių patirtos nesėkmės. Sirgalių skaičius vis auga.
2017-11-09

Į Panevėžį atvyksta visus nustebinusi buvusio „Lietuvos ryto“ trenerio komanda

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį žais paskutines pirmojo Europos taurės turnyro rato rungtynes. Į „Cido“ areną atvyksta Podgoricos „Budučnost“ klubas. Prieš sezoną bukmekerių į B grupės dugną nustumti Juodkalnijos čempionai savo sąskaitoje turi tris pergales ir vieną pralaimėjimą bei užima antrąją poziciją.
2017-11-06

Metų kadras: „Lietkabelio“ krepšininkai lėktuve sutiko pačią Dalią Grybauskaitę

Vakar Stambule viešėję ir pergalę iš čia parsivežę „Lietkabelio“ krepšininkai įsiamžino metų nuotraukoje – prieš fotokamerą stojo su tuo pačiu lėktuvu skridusia šalies prezidente Dalia Grybauskaite. „Į Lietuvą grįžau su pergalingais vyrais“, – socialinėje erdvėje dalindamasi bendra nuotrauka skelbė Lietuvos prezidentė. Trečiadienį „Lietkabelio“ krepšininkai susikovė su vietos komanda „Galatasaray“. Mūsiškiams po atkaklios kovos pavyko pelnyti pergalę.
2017-11-02

Moterų Eurolygoje – nuostabus Gintarės Petronytės pasirodymas

Dvigubas dublis – 29 taškai, 11 atkovotų kamuolių. 35 naudingumo balai. Tokias moterų Eurolygos rungtynes sužaidė Gintarė Petronytė. Krepšininkės atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ svečiuose 72:71 (15:19, 15:19, 20:12, 22:21) palaužė Bren l’Alė „Castors Braine“. „Galatasaray“ nesutrukdė prastas tritaškių pataikymas – tikslą pasiekė du iš 12-os bandymų.
2017-11-02

Iš Stambulo – su puikia pergale

Puikią pergalę Europos taurės turnyro B grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (2/2), kuris išvykoje 78:73 (13:25, 19:18, 26:18, 20:10) palaužė Stambulo „Galatasaray“ (0/4) krepšininkus.
2017-11-01

Lietuvių išvykos: „Lietkabelis“ žaidžia Turkijoje, „Lietuvos rytas“ – Vokietijoje

Dvi Lietuvos krepšinio komandos – Panevėžio „Lietkabelis“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ – išvykose žaidžia Europos taurės turnyro trečiojo etapo rungtynes. „Lietkabeliui“ teko turtingas varžovas iš Turkijos – Stambulo „Galatasaray“. Tiesa, kol kas turkai pralaimėję visas trejas turnyro rungtynes. <br> „Lietuvos rytas“ Berlyne susitinka su ALBA, kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės krepšininkas Marius Grigonis.
2017-11-01

„Lietkabelio“ varžovė – lietuviams artima Italijos komanda

Trečiasis Panevėžio „Lietkabelio“ Europos taurės varžovas – Italijos Emilijos Redžo „Grissin Bon“. Panevėžiečiams tai – galimybė reabilituotis po skaudaus pralaimėjimo Miunchene. Turi tikrą lyderį „Grissin Bon“ ir „Lietkabelio“ statistika – vienoda. Abi komandos laimėjo po rungtynes iš dviejų.
2017-10-25

Antrasis turas: serbiški „Lietuvos ryto“ ir „Lietkabelio“ išbandymai

Trečiadienį – antrasis Europos taurės turnyro turas. Jame Lietuvos krepšinio klubų laukia serbiški išbandymai. Vilniaus „Lietuvos rytas“ vyks į Belgrado pragarą, Panevėžio „Lietkabelis“ svečiuose susitiks su Miuncheno „Bayern“. Kardinaliai pasikeitusi komanda „Partizan“ namų rungtynes žaidžia Aleksandaro Nikoličiaus halėje, kuri anksčiau vadinosi „Pionir“ arena. Ji nėra didžiausia Serbijoje – bene perpus mažesnė už „Kombank Arena“ (18,386) Belgrade.