g. meškonytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. meškonytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. meškonytė“.

Lietuvės Europos čempionatą pradėjo pergale po pratęsimo

Europos merginų jaunimo (U20) krepšinio čempionato B diviziono kovas pradėjo Lietuvos rinktinė. Pirmosiose rungtynėse Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 80:77 (15:20, 13:19, 18:12, 23:18, 11:8) per pratęsimą įveikė Ukrainos rinktinę. Varžovės pirmavo viso susitikimo metu ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo 11-os taškų persvarą. Ją rungtynių pabaigoje lietuvėms pavyko panaikinti.
2018-07-07

Lietuvos 20-mečių rinktinė patyrė dar vieną nesėkmę

Lietuvos merginų (U20) rinktinė, po pralaimėjimo Serbijos komandai, Europos čempionate kovą tęs dėl 13-osios vietos. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės serbėms nusileido rezultatu 73:79 (25:19, 15:20, 18:18, 15:22). Pirmasis kėlinys vyko permainingai. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidusios lietuvės išsiveržė į priekį 25:19. Antrasis kėlinys taip pat buvo atkaklus. Jį Serbijos rinktinė laimėjo 20:15. Lietuvos komandai liko minimalus pranašumas.