fulham

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fulham“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fulham“.

Per pridėtinį laiką įvartį praleidęs „Man Utd“ nusileido „Fulham“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose „Manchester United“ klubas 1:2 pripažino „Fulham“ futbolininkų pranašumą.  „Fulham“ gana aktyviai pradėjo rungtynes ir susikūrė neblogų progų pasižymėti. Visgi nei Alexui Iwobi, nei Rodrigo Munizui nukreipti kamuolio į varžovų vartų tinklą taip ir nepavyko. „Man Utd“ gretose pirmajame kėlinyje pasižymėti puikia proga nepasinaudojo Diogo Dalotas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2024-02-24

Svečiuose žaidęs „Man Utd“ klubas 91-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Fulham“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Fulham“ futbolininkus. Scottas McTominay‘us jau 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir turėjo progą išvesti savo komandą į priekį, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis neįskaitytas. Puikia proga pasižymėti taip pat nepasinaudojo Joao Palhinha, kurio 62-ąją minutę smūgiuotą kamuolį atrėmė priešininkai.
2023-11-04

Užtikrinta pergalė sugrąžino „Tottenham“ į „Premier“ lygos lentelės viršūnę

„Tottenham“ sugrįžo į „Premier“ lygos viršūnę, kai Son Heung-minas ir Jamesas Maddisonas įmušė įvarčius ir klubas užtikrintai 2:0 nugalėjo „Fullham“. Šį sezoną „Tottenham“buvo praradę taškus tik Londono derbiuose - prieš „Arsenal“ ir „Brentford“, tačiau jie visada kontroliavo situaciją prieš ribotą „Fullham“ komandą. Kapitonas S. Heung-minas 36-ąją minutę įmušė puikų įvartį po to, kai prastą Calvino Bassey perdavimą nutraukė Micky van de Ven.
2023-10-24

4 pergalė paeiliui: „Man City" namuose sutriuškino varžovus

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:1 sutriuškino „Fulham“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Andreas Pereira 21-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-09-02

Baudinių serijoje prieš „Fulham“ kritęs „Tottenham“ klubas baigė savo pasirodymą „Carabao“ turnyre

Londono „Tottenham“ Anglijos „Carabao“ taurės antrame etape po vienuolikos metrų baudinių serijos turėjo pripažinti „Fulham“ futbolininkų pranašumą ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre. Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrigo Munizas 7-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2023-08-30

„Premier“ lygos sezono finiše – herojiškas „Everton“ išsigelbėjimas ir nieko nebelėmusi „Leicester“ pergalė

Anglijos „Premier" lygoje šį sekmadienį vyko paskutinis šio sezono turas. Bene labiausiai žiūrovų akys krypo į patyrusias „Leicester" ir „Everton" vienuolikes, kurios skirtinguose stadionuose kovėsi dėl savo išlikimo stipriausiose Europos nacionalinėse pirmenybėse. Liverpulio „Everton“ futbolininkai namuose rezultatu 1:0 (0:0) tik po atkaklios kovos palaužė „Bournemouth“ ekipą.
2023-05-28

Haalandas įsirašė į „Premier“ lygos istoriją, o „Man City“ vėl tapo lyderiu

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino Londono „West Ham United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Riyadas Mahrezas 9-ąją minutę atliko smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko. Jackas Grealishas 30-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.
2023-05-04

„Premier“ lygoje – nulinės „Chelsea“ ir „Fulham“ klubų lygiosios

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Fulham“ komandų  baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Andreas Pereira 25-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį. Kai Havertas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Raheemas Sterlingas 63-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-02-03

Klubo legendą pavijęs Kane'as padovanojo „Tottenham“ pergalę Anglijoje

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje išvykos rungtynėse pasiekė Londono „Tottenham“ komanda, kuri 1:0 pranoko „Fulham“ klubą. Šeimininkai geriau pradėjo mačą, bet svečius į priekį išvedė komandos lyderis Harry Kane'as. Jis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Po pertraukos anglas buvo dar sykį arti įvarčio, bet „Fulham“ gelbėjo vartininkas.
2023-01-24

Fantastišką žygį Anglijoje tęsiantis „Newcastle United“ pakilo į antrąją vietą lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje pimriadienio vakarą sužaistos dar ketverios rungtynės antrąją Šv. Kalėdų dieną. Ir toliau puikią formą demonstruoja „Newcastle United“ ekipa, kuri rezultatu 3:0 svečiuose pranoko „Leicester“ futbolininkus. Svečiai irmąjį įvartį įmušė dar 3-ąją rungtynių minutę, kai11 metrų baudinį realizavo puolėjas Chrisas Woodas. Netrukus rezultatas padvigubėjo, kai po puikios kombinacijos įvartį pelnė saugas Miguelis Almironas.
2022-12-26

Dramatiška pergalė: „Man Utd“ 93-ąją minutę realizavo įvartį į „Fulham“ vartus

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2 – 1 įveikė „Fulham“ futbolininkus. Christianas Eriksenas 14-ąją minutę tiksliai uždarė Bruno Fernandeso perdavimą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. Anthony Martialis 30-ąją minute atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Berndas Leno. Tikslaus perdavimo sulaukęs Ch.Eriksenas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2022-11-13

„Premier“ lygoje dešimtyje likęs „Man City“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Fulham“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Manchester City“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė „Fulham“ futbolininkus ir bent jau laikinai aplenkė Londono „Arsenal“ ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Nors 16-ą minutę „Man City“ į priekį išvedė J.Alvarezas, tačiau jau po dešimties minučių už šiurkštumą raudona kortelė buvo parodyta J.Cancelo ir šeimininkai ne tik rungtynes tęsė dešimtyje, bet ir užsidirbo 11 metrų baudinį, kurį svečių gretose realizavo A.Pereira.
2022-11-05

„Chelsea“ išnešė sveiką kailį prieš „West Ham“, „Tottenham“ susitvarkė su „Fulham“

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2 – 1 palaužė „West Ham Utd“ futbolininkus. Conoras Gallagheris 21-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Perdavimo sulaukęs Mateo Kovačičius 32-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-09-03

„Arsenal“ toliau neklumpa: rungtynių pabaigoje patiesė „Fulham“

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Fulham“ futbolininkus. Aleksandaras Mitrovičius 56-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Fulham“ į priekį 1:0. Martinas Odegaardas 64-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Gabrielis 85-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė „kanonieriams“ pergalę rezultatu 2:1. „Arsenal“...
2022-08-27

Naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone – intrigų virtinė

Ar „Manchester City“ futbolininkai apgins Anglijos čempionų titulą? Kurie klubai pateks į pirmąjį ketvertą, garantuojantį vietą UEFA Čempionų lygoje? Kaip seksis trims „Premier“ lygos debiutantams? Tai tik kelios 30-ojo Anglijos „Premier“ lygos sezono, kuris prasidės rugpjūčio 13 dieną, intrigos.
2021-08-12

Fantastinis Cavani įvartis pažymėtas „Man Utd“ lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Fulham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Edinsonas Cavani 15-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas 26-ąją minutę atliko nuostabų smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-05-18

„Tottenham“ Anglijoje vėl barstė taškus

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Tottenham“ ir „Fulham“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Sergio Reguilono 7-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Harry Kane‘as 25-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Rubenas Loftusas-Cheekas 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2021-01-14

Koronavirusas vėl jaukia „Premier“ lygos planus – atidėtas dar vienas susitikimas

Trečiadienio vakarą neįvyks planuotas Anglijos „Premier“ lygos mačas Londone tarpo „Fulham“ ir „Tottenham“ klubų. Kaip praneša BBC, susitikimas buvo nukeltas sužinojus koronaviruso testų rezultatus. „Fulham“ gretose jau prieš kurį laiką COVID-19 buvo užfiksuotas keliems žaidėjams, juo sirgo ir ekipos treneris Scottas Parkeris. Dabar pranešama apie dar didesnį koronaviruso židinį klube.
2020-12-30

Londone vos neprisižaidę „Liverpool“ grįžta į „Premier“ lygos viršūnę

Sekmadienį Anglijos Premier lygoje tęsiasi 31-ojo turo kovos. Pirmoje dienos dvikovoje nelengvą pergalę po atkaklios kovos iškovojo ir į lygos pirmąją poziciją grįžo „Liverpool“ klubas. Visą sezoną užtikrintai rungtyniaujantys „Liverpool“ futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė vienus lygos autsaiderių, Londono „Fulham“. Pirmasis rungtynių įvartis krito 26-ą minutę, kuomet į priekį būsimus nugalėtojus išvedė Sadio Mane.
2019-03-17

Atviru futbolu paremtą Londono derbį laimėjo trenerio klausimą sprendžiantis „Chelsea“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos paskutinės trys 29-ojo turo rungtynėse. Antroje dienos dvikovoje sunkią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“, vieno įvarčio skirtumu įveikę to paties miesto „Fulham“. Nominalioje išvykoje rungtyniavę „Chelsea“ pergalę pasiekė dar pirmajame kėlinyje. Ir pirmo kėlinio ir rungtynių rezultatas – 2:1. „Mėlynuosius“ į priekį 20 minutę išvedė žiemą prie komandos prisijungęs argentinietis Gonzalo Higuainas.
2019-03-03

„Manchester City” Anglijoje pasityčiojo iš varžovų – mušė kada norėjo

Sekmadienį Anglijos futbolo stadionuose praskriejo FA taurės turnyro atkrintamųjų varžybų trečiasis etapas. Kelialapį toliau iškovojo ir dabartiniai „Premier” lygos čempionai „Manchester City”, savo varžovus įveikę šiuolaikiniame futbole retai matomu rezultatu.
2019-01-06

Kukliausias „Premier” lygos treneris: „Norėjau užmušti savo žaidėją”

Anglijos „Premier” lygoje vidutinio pajėgumo klubams pagrindiniu iššūkiu kasmet tampa kova dėl išlikimo. Tokioje pozicijoje šiais metais atsidurė ir Londono „Fulham” ekipa, prie kurios vairo rudenį stojo 2016-aisiais nepamirštamą stebuklą su „Leicester City” komanda sukūręs italas Claudio Ranieri. Tiesa, šis sezonas jam klostosi kur kas sunkiau.
2018-12-31

„Premier“ lygoje – Egipto princo „hetrickas“ ir reta „Man Utd“ įvarčių fiesta

Šeštadienį startavo 16-asis Anglijos „Premier“ futbolo lygos turas. Puikią pergalę išvykoje šventęs „Liverpool“ klubas 4:0 sudaužė AFC „Bournemouth“ ekipą. Laimėtojams net tris įvarčius mušė Egipto princu pravardžiuojamas Mohamedas Salah (25, 48 ir 77 min.). Egiptietis tapo pirmuoju „Liverpool“ žaidėju nuo 2014 metų, kuriam pavyko pelnyti tris įvarčius išvykos rungtynėse. Paskutinis tai buvo padaręs Luisas Suarezas.
2018-12-08

„Leicester City” stebukladarys grįžta gelbėti „Premier” lygos autsaiderių

2016-aisiais viso pasaulio futbolo bendruomenė stebėjo neįtikėtiną stebuklą, kai vos iš Anglijos „Premier” lygos neiškritusi „Leicester City” komanda vėliau sugebėjo sensacingai triumfuoti čempionate. Lesterio ekipą tuo metu treniravo kuklusis italas Claudio Ranieri. Trečiadienį buvo pranešta, kad strategas, po kelių Prancūzijoje pralaistų metų, grįžta į Anglija ir stoja prie Londono „Fulham” vairo.
2018-11-14

„Premier” lygos autsaideriai iškovojo pirmąją sezono pergalę

Pirmadienio vakarą Anglijos „Premier” lygoje baigėsi 11-asis turas. Itin svarbią pergalę po 12 iš eilės visuose turnyruose nelaimėtų dvikovų iškovojo „Huddersfield Town” komanda, kuriai tai buvo pirmasis sėkmingas vakaras šio sezono metu.
2018-11-05

Anglija: nutrauktas žvaigždės prakeiksmas ir penki įvarčiai Londono derbyje

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus. Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro.
2018-08-18

Anglijos „Premier“ lygoje – nauji veidai ir spalvos

Futbolo gerbėjai nekantriai laukė šio momento – rugpjūčio 10 dieną prasidės populiariausios pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos pirmenybės. Šios šalies čempionato, kuriame rungtyniaus daugybė futbolo žvaigždžių, kovas rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „TVPlay Sports“ (buvęs „Viasat Sport Baltic“) kanalas. Čempionate, kuris baigsis 2019 metų gegužės 12-ąją, vėl kovos 20 klubų. Pirmenybės prasidės „Manchester United“ ir „Leicester City“ rungtynėmis.
2018-08-09

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Čempionų taurė: „Arsenal“ išsigelbėjo rungtynėse su „Chelsea“

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras, kuriame žaidžia prestižiškiausios Europos futbolo komandos. Trečiadienį Dubline lygiosiomis 1:1 išsiskyrė du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Chelsea“. Baudinių serijoje triumfavo „kanonieriai“. Rungtynėse „Chelsea“ greitai išsiveržė į priekį. 5-ąją minutę po Cesco Fabrego perdavimo pasižymėjo Antonio Rudigeris. „Mėlynieji“ 14-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet Alvaro Morata nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-08-01

Frankas Lampardas pradeda trenerio karjerą

Anglijos futbolo legenda Frankas Lampardas pradeda trenerio karjerą. 39-erių vyras vadovaus „Derby County“ komandai. F. Lampardas su klubu pasirašė trejų metų sutartį. „Visada norėjau treniruoti komandą, turinčią istoriją ir tradicijas. Tokią, kaip „Derby County“. Man tai didžiulė garbė. Nors tik pradedu karjerą, žaidžiau geriausių strategų komandose, tad tikiu savo galimybėmis ir naująja ekipa“, – optimistiškas šviežiai iškeptas strategas.
2018-05-31

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Valdo Dambrausko karjera pasuko į Latviją

Valdas Dambrauskas ilgai be darbo neužsibuvo. Spalio pabaigoje iš Vilniaus „Žalgirio“ atleistas strategas keliasi į Latviją ir treniruos Rygos RFS futbolininkus. Šią žinią pranešė pats klubas. „Laba diena! Sveiki atvykę į komandą, treneri. Linkime daug laimėjimų ir sėkmės!“ – lietuviškai rašė RFS, latviškiai pridėjęs V. Dambrausko biografiją.   40-metis treneris baigė studijas Anglijoje ir dirbo Londono „Fulham“, „Manchester United“ bei „Brentford“ akademijose.
2017-12-06

Žvaigždynas: kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius Lietuvoje žaidė

Netrukus į Lietuvą antrą kartą šią vasarą atvyks Bulgarijos futbolo milžinas Razgrado „Ludogorec“. Šįkart su juo žais Marijampolės „Sūduva“. Ji, pergalės atveju, patektų į UEFA Europos lygos grupių etapą. Tuomet Lietuva gali sulaukti ryškiausių futbolo žvaigždžių. Anksčiau mūsų šalyje su įvairiais klubais lankėsi tokie futbolininkai kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius ir kiti.
2017-08-09

Po kraupios traumos į aikštę grįžęs Edvinas Girdvainis: gydytojai išgelbėjo mano karjerą

Kovo 8-osios treniruotėje trūko inkstas, po šešių dienų atlikta sudėtinga operacija. Gegužę – pirmoji lengva treniruotė. Birželio pabaigoje – medikų leidimas dirbti visa jėga ir 60 minučių draugiškose rungtynėse. Tokia išankstines prognozes paneigusio Lietuvos futbolo rinktinės gynėjo Edvino Girdvainio sėkmės istorija.
2017-07-03

Septyni Jurgeno Kloppo vasaros taikiniai

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas vasarą komandą norėtų papildyti septyniais naujokais. Netyla kalbos, kad prie „Liverpool“ netrukus prisijungs 25-erių „Southampton“ vidurio gynėjas Virgilas van Dijkas. Olandas – pagrindinis J. Kloppo taikinys. Treneris į Liverpulį taip pat norėtų prisivilioti Vokietijos vicečempiono „RB Leipzig“ duetą – saugą Naby Keitą ir puolėją Timo Wernerį. N. Keita bei T. Werneris – „RB Leipzig“ lyderiai.
2017-06-06

Šokiruojančiai liekna: išvydusi savo nuotrauką rusė suskubo priaugti svorio

Sužinojusi, kad sveria mažiau nei 45 kg, modelis išsikėlė tikslą – šios gavėnios metu priaugti svorio. Stulbinančios figūros savininkė Maria Pgrebnyak-Shatalova (29 m.) turėjo pakeisti savo mitybą, kai suprato, kad tai labai kenkia jos sveikata. Moteris, ištekėjusi už buvusio futbolo komandos „Fulham“ žaidėjo Pavelo Pogrebnyako, gavėnios metu nesprendė nevalgyti mėsos ir pieno produktų.
2017-03-21

Jose Mourinho neigia kalbas, kad Londone buvo laimingesnis

„Manchester United“ treneris Jose Mourinho šiuo metu gyvena viešbutyje ir kartą per savaitę vyksta į Londoną. Taip portugalas bando suderinti darbą ir asmeninį gyvenimą. Tačiau kalbas, kad jis Mančesteryje yra nelaimingas ir geriau jautėsi Londone, portugalas pavadino „nesąmone“. J. Mourinho tikina, kad viešbutyje negyvens visą laiką ir norėtų pasilikti Mančesteryje po to, kai baigsis kontraktas su „Man United“. „Aš neatvažiuoju į miestą tam, kad juo mėgaučiausi. Aš vykstu ten dirbti.
2016-12-27

Savaitės interviu: vartininkas Evanas Alexandrow-Ridley – australas, mėgstantis cepelinus

„SMScredit.lt A lygos“ rubrikoje „Savaitės interviu“ šiandien svečiuojasi Kauno „Stumbro“ debiutantas Evanas Alexandrow-Ridley. 21-erių metų amžiaus vartininkas į Lietuvą atvyko iš tolimosios Australijos, tačiau nėra laikomas legionieriumi, kadangi turi lietuviškų šaknų ir turi lietuvišką pasą.
2016-04-10

„Tottenham“ antrajame kėlinyje palaužė „Fulham“ ekipą

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį žaidžiamos šešerios XXXV-ojo turo rungtynės. Londone įvyko miesto derbis, kuriame susigrūmė "Tottenham" prieš "Fulham". Įtikinamą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo "Spurs" futbolininkai. 35-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Paulinho, tačiau vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Steve'as Sidwellas. Antrajame kėlinyje "Tottenham" ekipa įrodė savo pranašumą. Po vieną įvartį pelnė Harry Kane'as bei Younesas Kaboulas.
2014-04-19

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

„Chelsea“ ir „Arsenal“ šventė pergales Anglijos lygoje

Šeštadienį Anglijoje įvyko penki XXVIII-ojo "Premier" lygos turo susitikimai. Pergalę išvykoje šventė Londono "Chelsea" ekipa, miesto derbyje palaužusi "Fulham" futbolininkus. Į pergalę Jose Mourinho auklėtinius vedė "hat-trick'u" pasižymėjęs Andre Schurrle, šeimininkų gretose įvartį pelnė Johnas Heitinga. "Arsenal" ekipa išvykoje netikėtai pralaimėjo "Stoke City" vienuolikei po 76-ąją minutę pelnyto Jonathano Walterso įvarčio. Minimalią pergalę namuose iškovojo "Everton" klubas.
2014-03-01

Anglijoje – nesunkios „Arsenal“ ir „Manchester City“ pergalės

Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami "Premier" lygos XXII-ojo turo susitikimai, kuriuose čempionato lyderiai iškovojo eilines pergales. Pergalių keliu ir toliau žygiuoja Londono "Arsenal" futbolininkai. Arsene'o Wengero auklėtiniai po dviejų Santi Cazorlos tikslių smūgių nepaliko vilčių "Fulham" ekipai. Pabėgti "kanonieriams" į priekį neleidžia "Manchester City" ekipa. Manuelio Pellegrini vadovaujami futbolininkai rezultatu 4 - 2 nugalėjo "Cardiff City" ekipą.
2014-01-18

„Liverpool“ sutriuškino „Fulham“ ekipą, „Chelsea“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami šeši XI-ojo turo susitikimai. Nesunkią pergalę namuose iškovojo "Liverpool" futbolininkai, net 4 - 0 sutriuškinę Londono "Fulham" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams įmušė puolėjas Luisas Suarezas, vieną pridėjo Martinas Škrtelas, vieną į savus vartus įsimušė gynėjas Fernando Amorebieta.
2013-11-09

16-metis lietuvis artimiausiu metu gali oficialiai papildyti „Fulham“ ekipą

Lietuvos U-17 rinktinės vartus ginantis Lukas Jurgėlas sėkmingai pasirodė Londono "Fulham" ekipos peržiūroje, praneša "penalty.lt". 16-metis lietuvis kurį laiką viešėjo Anglijos sostinėje, kur sužaidė tris rungtynės. Prieš "Milwall" laimėjo rezultatu 1-3, su "Charlton Athletic" susitikimas baigėsi taikiai 1-1, o su "Blackburn Rovers" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis. Pasak minėto šaltinio, L.Jurgėlas paliko didelį įspūdį "Fulham" jaunimo treneriams.
2013-11-08

Anglijos futbolo lygos turas baigėsi įtikinama svečių pergale

Pirmadienį paskutiniosiose Anglijos futbolo čempionato aštunto turo rungtynėse "Fulham" klubas svečiuose 4:1 (2:1) nugalėjo "Crystal Palace" ekipą ir su 10 taškų pakilo į tryliktąją vietą. Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Pajtimas Kasamis (19 min.), Steve'as Sidwellas (45 min.), Dimitaras Berbatovas (50 min.), Philippe'as Senderosas (55 min.). Garbės įvartį pralaimėjusiems, kurie su 3 taškais liko devynioliktojoje pozicijoje, pelnė Adrianas Mariappa (7 min.
2013-10-22

„Chelsea“ vienuolikė tapo „Premier“ lygos lydere

Sužaistos šešerios Anglijos futbolo lygos penktojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyro lyderiu tapo Londono "Chelsea" (10 tšk.) klubas, namuose 2:0 (0:0) įveikęs autsaiderių gretose žengiančią "Fulham" (4 tšk.) komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Oscaras (52 min.) bei Johnas Obi Mikelis (84 min.). Pirmą pralaimėjimą patyrė bei lyderio poziciją prarado "Liverpool" (10 tšk.
2013-09-22

„Premier“ lygos starte – „Liverpool“ šventė pergalę, o „Arsenal“ patyrė pralaimėjimą

Šeštadienį prasidėjo visą vasarą lauktas naujasis Anglijos "Premier" lygos sezonas, kuriame ginklus tarpusavyje surems stipriausios šalies komandos. "Anfield" stadione pirmosios rungtynės įvyko tarp vietos "Liverpool" ir "Stoke City". Pirmąją sezono pergalę rezultatu 1-0 iškovojo Brendano Rodgerso auklėtiniai. Vienintelį bei pergalingą įvartį Liverpulio ekipoje pelnė puolėjas Danielis Sturridge‘as, kuris varžovų vartininką iš maždaug 20 metrų nuginklavo 37-ąją minutę.
2013-08-17

„Fulham“ klubą įsigijo amerikietis S. Khanas

Pektadienį kompanijos „Jacksonville Jaguars“ savininkas Shahidas Khanas įsigijo Anglijos Premier lygos klubą „Fulham“, praneša forbes.com. S. Khanas tapo šeštu amerikiečiu įsigijusiu vieną iš geresnių Europos klubų. Jis prisijungė prie tokių savo tautiečių kaip Malcolmo Glazero, Johno Henry‘io ir Stanley‘io Kroenke‘o. Įsigijimo kaina dar nėra žinoma. Komandą amerikietis įsigijo iš kito milijardieriaus Mohamedo Al Fayedo, kuris klubą valdė nuo 1997 metų.
2013-07-13

Raudonų kortelių „lietuje“ pergalę šventė „Arsenal“

Šeštadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos septynerios 34 turo rungtynės. Kiekybinę persvarą išnaudojo ir svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 sugebėjo įveikti kitą sostinės klubą „Fulham“. Šeimininkai nepavydėtinoje situacijoje atsidūrė jau pačioje susitikimo pradžioje. 12 minutę už šiurkščią pražangą prieš Mikelį Arteta iš aikštės buvo pašalintas „Fulham“ komandos saugas Steve‘as Sidwellas.
2013-04-20

„Manchester United“ užtikrintai pateko į kitą FA taurės etapą

Šeštadienio vakarą Anglijoje sužaista dvylika FA taurės šešioliktfinalio rungtynių. Užtikrintai į aštuntfinalį pateko „Manchester United“ klubas, kuris namuose 4-1 įveikė Londono „Fulham“ ekipą. Pirmąjį įvartį „Man Utd“ įmušė jau 3 susitikimo minutę kai paskirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo veteranas Ryanas Giggsas. Daugiau įvarčių pirmoje rungtynių dalyje nebuvo Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Man United“ įmušė du įvarčius be atsako.