fenerbahce

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fenerbahce“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fenerbahce“.

Nusivylimo neslėpęs Šarūnas Jasikevičius – apie „Olympiakos“ trenerio pamokas ir laukiantį iššūkį Turkijoje

Sekmadienio vakarą Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ Eurolygos mažajame finale 84:87 nusileido Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams. Po dar vienų pralaimėtų rungtynių strategas pasidalijo savo emocijomis ir aptarė laukiančias kovas Turkijoje. Primename, kad Š. Jasikevičius jau antrus metus paeiliui Eurolygos finalo ketverte užima 4-tą vietą. Praėjusiais metais jo buvusi ekipa „Barcelona“ mažajame finale krito prieš „AS Monaco“ krepšininkus.
2024-05-26

Prieš Eurolygos pusfinalį pokštavęs Šaras kreipėsi į varžovų trenerį: „Erginai, rytoj irgi galėtum taikyti tokią strategiją“

Eurolygos finalo ketvertas prasideda. Į Berlyną susirinkusių komandų treneriai prieš pusfinalio mačus dalyvavo spaudos konferencijoje, tarp kurių buvo ir Stambulo „Fenerbahče“ vairininkas Šarūnas Jasikevičius. Tai jau trečiasis klubas, su kuriuo Šaras žais finaliniame ketverte būdamas treneriu. Kartu jam tai penktasis finalo ketvertas. Galbūt šis kartas pagaliau bus pergalingas? Šaras Stambulo ekipos vairą perėmė tik praėjusių metų gruodžio viduryje.
2024-05-23

Dar vienam bandymui užkariauti Eurolygą pasirengęs Šarūnas Jasikevičius: „Nesitikėjau, kad vyksime į Berlyną“

Šarūnas Jasikevičius vėl bandys įgyvendinti savo svajonę ir jau kaip treneris triumfuoti Eurolygoje. Tik sezono eigoje Stambulo „Fenerbahče“ klubo vairą perėmęs lietuvis nuvedė komandą į finalo ketvertą, kuris šiemet vyks Berlyne. Tai jau trečiasis klubas, su kuriuo Šaras žais finaliniame ketverte būdamas treneriu. Kartu jam tai penktasis finalo ketvertas.
2024-05-22

„Fenerbahče“ vos išnešė sveiką kailį paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse

Dramatišką pergalę Turkijos lygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ (25/5) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik rungtynių pabaigoje įveikė Stambulo „Buyukčekmece“ (13/17) ekipą 92:90 (22:19, 15:19, 25:21, 30:31). „Fenerbahče“ priešpaskutinę minutę atsilikinėjo 80:87, bet tada surengė spurtą 12:2 ir išvengė varžovų antausio.
2024-05-13

Švenčiančių auklėtinių išmaudytas Šaras: „Geltonieji, ruoškitės Berlynui!“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče po dramatiškos kovos ir pratęsimo 80:79 (13:15, 22:25, 21:15, 14:15, 10:9) įveikė Monako „AS Monaco“ klubą, seriją laimėjo 3-2 ir iškovojo bilietą į Eurolygos finalo ketvertą. Turnyro pusfinalyje Stambulo ekipa susitiks su Atėnų „Panathinaikos“. Po rungtynių kalbėjęs Šaras buvo laimingas ir perdavė linkėjimus namiškiams. Jam tai bus penktasis finalo ketvertas trenerio karjeroje.
101
2024-05-08

Šarūnas Jasikevičius triumfuoja: įspūdingame mače „Fenerbahče“ išplėšė bilietą į Eurolygos finalo ketvertą

Šarūnui Jasikevičiui pavyko atvesti Stambulo „Fenerbahče“ į Eurolygos finalo ketvertą. Lietuvio auklėtiniai lemiamose penktosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose po dramatiškos kovos ir pratęsimo 80:79 13:15, 22:25, 21:15, 14:15, 10:9) palaužė „AS Monaco“ su Donatu Motiejūnu.
217 2024-05-08

Po kilusio konflikto – Šarūno Jasikevičiaus atsiprašymas ir pažadas: „Kausimės kaip išprotėję“

Šarūnui Jasikevičiui ir Stambulo „Fenerbahče“ nepavyko uždaryti serijos namuose ir patekti jau dabar į Eurolygos finalo ketvertą. Lietuvio auklėtiniai po dramatiškos kovos 62:65 pralaimėjo „Monaco“, o po rungtynių kilo ir konfliktas aikštėje. Rungtynių pabaigoje Turkijos ekipos sirgalius galėjo įaudrinti Jaronas Blossomgame’as, kuris kažką pasakė pirmosiose eilėse sėdėjusiems sirgaliams. Tada kilo susistumdymas ir chaosas aikštės viduryje, kurį šiaip ne taip pavyko numalšinti.
2024-05-04

Raktą į pergalę atskleidęs Šarūnas Jasikevičius: „Tai yra atkrintamųjų krepšinis“

Stambulo „Fenerbahče“ treniruojantis Šarūnas Jasikevičius apžvelgė laimėtą pirmąją Eurolygos ketvirtfinalio akistatą prieš Monako „AS Monaco”, kai svečiuose pavyko varžovus įveikti po pratęsimo 95:91. Antrosios serijos rungtynės iki trijų pergalių irgi vyks Monake. „Turime būti nusiteikę dar keturioms tokioms rungtynėms. Jie yra puiki komanda. Sveikinu savo krepšininkus, kai kuriems teko žaisti daug minučių.
2024-04-25

Dramatišką mūšį po pratęsimo laimėję Šaro auklėtiniai Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo pergale

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ komanda dramatiška pergale po pratęsimo pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją, kai svečiuose 95:91 (15:26, 22:20, 23:15, 21:20, 14:10) įveikė „Monaco“ klubą su Donatu Motiejūnu. Antrosios serijos rungtynės irgi vyks Monake.
73 2024-04-24

Skandalingas Turkijos Supertaurės finalas: „Fenerbahče“ gretose žaidė jauniai, mačas baigėsi jau pirmąją minutę

Turkijos Supertaurės finalo rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir Stambulo „Fenerbahče“ komandų baigėsi vos po pirmos sužaistos minutės. „Fenerbahče“ dar prieš rungtynes paprašė atidėti Supertaurės finalą, nes norėjo daugiau laiko skirti pasiruošti ketvirtadienį vyksiančiam Europos Konferencijų lygos ketvirtfinalio susitikimui su Pirėjo „Olympiacos“, tačiau prašymas buvo atmestas.
2024-04-08

Stambulo derbyje – dramatiškas Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių pralaimėjimas

Stambulo derbyje itin reikalingą pergalę šventė Stambulo „Anadolu Efes“ (17/17), kuri išvykoje 82:80 (16:13, 16:23, 19:16, 31:28) įveikė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Stambulo „Fenerbahče“ (20/14) klubą. „Anadolu Efes“ kiek geriau pradėjo rungtynes ir pradžioje pirmavo 16:13. Aikštėje paskui vyko atkakli kova, pirmavo tai vieni, tai kiti. Šaro auklėtiniams kartais trūko susikaupimo ir tuo varžovai vis pasinaudodavo.
2024-04-05

„Fenerbahče“ ateitis pakibusi ant plauko: po incidento klubas svarsto trauktis iš Turkijos futbolo lygos

Antradienį Stambulo „Fenerbahče“ ekipos valdyba ketina balsuoti dėl to, ar patvirtins savo grasinimus pasitraukti iš Turkijos „Super Lig“ pirmenybių. Kovo mėnesį „Fenerbahče“ pareiškė, kad svarstys apie pasitraukimą po to, kai rungtynių metu „Trabzonspor“ sirgaliai užpuolė jų žaidėjus, o pastarieji taip pat smogė ne vienam iš fanų. Antradienį bus surengtas neeilinis visuotinis susirinkimas, kuriame jos nariai balsuos dėl išstojimo iš lygos.
2024-04-02

Visų laikų Eurolygos rekordą pagerinęs Nigelis Hayesas-Davisas tapo naudingiausiu turo žaidėju

50 taškų surinkęs Nigelas Hayesas-Davisas pripažintas naudingiausiu Eurolygos 32 turo krepšininku. Stambulo „Fenerbahče“ puolėjas pagerino turnyro rezultatyvumo rekordą bei surinko 46 naudingumo balus. Amerikietis pataikė 9 dvitaškius iš 11, 9 tritaškius iš 11 bei 5 baudų metimus iš 7. Jis dar atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį, išprovokavo 6 pražangas bei pagerino karjeros naudingumo rekordą.
2024-03-30

Po istorinio vakaro – Šarūno Jasikevičiaus kirčiai: „Man liūdna dėl Turkijos žurnalistų“

Stambulo „Fenerbahče“ treneris Šarūnas Jasikevičius po istorinio Nigelo Hayeso-Daviso vakaro išreiškė nusivylimą Turkijos žurnalistais. Specialistui keista tai, jog vietiniai žurnalistai užduoda mažai klausimų. „Po 50 pelnytų taškų Eurolygoje, aš negaunu nei vieno klausimo. Labai liūdna dėl Turkijos žurnalistikos. Praėjusią savaitę įveikėme „Barcelona“, tai buvo vienos įspūdingiausių rungtynių. Mes puikiai pradėjome rungtynes, tada „Barcelona“ sugrįžo, galiausiai vis tiek laimėjome.
2024-03-30

Skandalas Turkijoje: pergalę šventusius „Fenerbahče“ žaidėjus užpuolė šeimininkų sirgaliai, kilo muštynės

Turkijos aukščiausioje futbolo lygoje užfiksuotos masinės muštynės. Sekmadienį po „Trabzonspor“ ir „Fenerbahče“ komandų susitikimo, kuris baigėsi pastarųjų pergale 3:2, į aikštę išbėgo šeimininkų „Trabzonspor“ sirgaliai, kurie puolė svečių žaidėjus. „Fenerbahče“ žaidėjai aikštės viduryje šventė pergalę ir tai išprovokavo šeimininkų sirgalius, kurie puolė aikšintis, o „Fenerbahče“ žaidėjai nesitraukė.
2024-03-18

Eurolygos tritaškių rekordą pagerinę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nušlavė varžovus iš Ispanijos

Pergalę Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (18/11), kuri namuose net 118:88 (22:19, 35:18, 28:24, 33:27) nušlavė „Valencia“ krepšininkus (13/16). Pirmajame kėlinyje rezultatas dar buvo apylygis, bet Šaro kariauna antrojo kėlinio pradžioje laimėjo atkarpą 14:2 ir atitrūko iki 36:21. Nuo tada jie visiškai dominavo ir skirtumas tik dar labiau didėjo.
2024-03-14

Puikius pirmus du kėlinius sužaidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Turkijoje sutriuškino varžovus

Triuškinančią pergalę Turkijos čempionate iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (18/3) komanda, kuri namuose 109:77 (30:13, 32:15, 25:23, 22:26) sutriuškino Bursos „Tofaš“ (9/12). Persvarą Šaro auklėtiniai susikrovė jau nuo pirmųjų minučių, o po dviejų kėlinių jau pirmavo 62:28. Vėliau rungtynės buvo tik formalumas. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Sertačas Šanli, kuris pelnė 24 taškus. 19 pridėjo Yamas Madaras (10 rez. perd.
2024-03-03

Turkijoje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę

Lengvą pergalę Turkijos lygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (17/3) komanda, kuri išvykoje 96:75 (20:24, 21:16, 35:19, 20:16) įveikė „Samsunspor“ (3/17) ekipą. „Samsunspor“ yra visiška lygos autsaiderė. Pirmajame kėlinyje „Samsunspor“ dar priešinosi ir net laimėjo kėlinį, bet visus reikalus Šaro kariauna sutvarkė po didžiosios pertraukos, kai atitrūko ir išlaikė pergalingą pranašumą. „Samsunspor“: Sekas Henry (4/4 dvit., 3/3 trit.
2024-02-11

Gėdą jautęs Šaras po nesvetingos viešnagės Kaune: „Norisi kuo greičiau dingti iš arenos“

Šarūnui Jasikevičiui liko tik vėl griebtis už galvos po dar vienos sėkmingos žalgiriečių atakos. Užsikūręs Kauno „Žalgiris“ (8/14) penktadienio vakarą sausakimšoje arenoje skriejo lyg ant sparnų ir sutriuškino Šaro vadovaujamą Stambulo „Fenerbahče“ klubą (13/9) net 98:75 (20:14, 23:21, 23:20, 32:20). Kauniečiai išrašė Šarui vos antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje lietuviui stojus prie Turkijos klubo vairo gruodžio viduryje.
178 2024-01-19

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – Šaro „Fenerbahče“, Kaune žaisianti be savo esminio lyderio

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą pratęs kovas 2023–2024 m. Eurolygoje. Andrea Trinchieri auklėtiniai nuo 20:00 val. sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje stos į kovą su Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamais Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkais. Rungtynių tiesioginę transliaciją galėsite stebėti „Go3“ televizijoje, o įvykius operatyviai pateks naujienų portalas tv3.lt. Prieš akistatą su buvusiu klubu Šaras atkreipė dėmesį, kad komandoje jau galima įžvelgti naujo trenerio Andrea Trinchieri pokyčius.
2024-01-19

Andrea Trinchieri – apie ryšį su Šaru, skaudžią netektį ir naujoko klausimą

Kauno „Žalgiris“ (7/14) po dvigubos Eurolygos savaitės Ispanijoje grįžta namo. Andrea Trinchieri auklėtiniai penktadienio vakarą Kaune lauks Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Stambulo „Fenerbahče“ (13/8) komandos. Artėjant rungtynėms žalgiriečių strategas Andrea Trinchieri pasidalino mintimis apie būsimą oponentą, ir ko iš jo reikėtų tikėtis. „Noriu pradėti nuo kitos temos. Esu šokiruotas, kas nutiko praėjusią naktį. Dejanas Milojevičius – neįtikėtinas žmogus.
2024-01-18

Šarūnas Jasikevičius po pergalės Eurolygoje išskyrė du „Fenerbahče“ komandos veidus

Pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ (12-8) klubas, kuriam vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai namuose 91:76 (19:31, 24:17, 25:16, 23:12) susitvarkė su Belgrado „Partizan“ (10-10) krepšininkais. Po rungtynių kalbėjęs Š. Jasikevičius išskyrė kelias problemas. „Ačiū sirgaliams, kurie mums padėjo sunkiu momentu rungtynėse. O rungtynėse turėjome kelias problemas. Blogai pradėjome mačą, mūsų požiūris nebuvo geras.
2024-01-10

Prieš išvyką į Panevėžį Šaras patyrė pirmą pralaimėjimą prie „Fenerbahče“ vairo

Pirmą pralaimėjimą Eurolygoje prie Stambulo „Fenerbahče“ (10/8) klubo vairo patyrė Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai namuose 76:85 (26:18, 9:16, 22:23, 19:28) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/11) su Roku Giedraičiu. R. Giedraitis nuglėtojams per 30 minučių įmetė 19 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, 4 kartus prasižengė ir padarė 2 klaidas.
55 2024-01-02

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Turkijoje visiškai sutrypė varžovus

Šv. Kalėdų dieną triuškinamą pergalę Turkijos lygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Stambulo „Fenerbahče“ (10/3) klubas, kuris svečiuose 98:56 (29:14, 22:15, 25:12, 22:15) sutrypė Stambulo „Daruššafaka“ (6/7). Nugalėtojams 29 taškus surinko karjeros rungtynes sužaidęs Tarikas Biberovičius (4/6 trit., 7 atk. kam.). 14 taškų pridėjo Yamas Madaras, 12 – Georgios Papagiannis (12 atk. kam.
67 2023-12-25

„Žalgirio“ lyderis Keenanas Evansas apie lemiamą ataką: „Atlikau tokį metimą, kokį ir norėjau“

Palaimėjimą Eurolygoje dramatiškose rungtynėse patyrė Kauno „Žalgiris“ (5-10), kuris svečiuose 78:80 (26:22, 22:15, 14:19, 16:24) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (8-7) komandai, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Svečiai per pirmąją mačo pusę žaidė puikiai, o komandos ilsėtis išėjo K. Maksvyčio auklėtiniams pirmaujant 48:37, bet šeimininkai po didžiosios pertraukos sugrįžo į rungtynes ir jau aikštėje užvirė atkakli kova.
93 2023-12-21

Pavyzdinė kova pergalės Eurolygoje neatnešė: Kazio „Žalgiris“ dramatiškai pralaimėjo Šaro „Fenerbahče“ klubui

Kauno „Žalgiris“ (5/10) Eurolygoje patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Turkijoje dramatiškai 78:80 (26:22, 22:15, 14:19, 16:24) pralaimėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamam Stambulo „Fenerbahče“ (8/7) klubui. Vienu metu žalgiriečiai turėjo net 14 taškų pranašumą, tačiau jo neišsaugojo.
2023-12-20

„Fenerbahče“ – per žingsnį nuo nepatekimo į Turkijos čempionato finalą

Pergalę Turkijos lygos pusfinalyje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 97:91 (22:24, 30:27, 19:27, 26:13) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ komandą ir serijoje išsiveržė į priekį 2-1. „Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 25 (6 rez. perd.), Elijahas Bryantas 21 (5/11 dvit., 7 atk. kam.), Willas Clyburnas 20 (5 atk. kam.), Tiboras Pleissas 17 (7/12 dvit., 9 atk. kam.), Amath M'Baye 9, Shane Larkinas 5 (5 atk. kam., 8 rez. perd.
2023-06-07

„Fenerbahče“ ilgam pratęsė sutartį su puolėju

Stambulo „Fenerbahče“ komanda oficialiai pranešė, kad Dyshawnu Pierre’u pratęsė kontraktą dviem metams. Taip pat numatyta galimybė sutartį pratęsti tretiems metams. Puolėjas „Fenerbahče“ garbę gina nuo 2020 metų sezono. 29 metų 198 cm ūgio atletas šiame sezone Turkijos lygoje per 24 minutes vidutiniškai renka 8,3 taško, atkovoja 4,6 kamuolio ir atlieka 2,3 rezultatyvaus perdavimo.
2023-05-30

Lyderių tempiama „Olympiakos“ iškovojo bilietą į Eurolygos finalinį ketvertą

Lemiamą Eurolygos ketvirtfinalio dvikovą užtikrintai sužaidusi Pirėjo „Olympiakos“ pateko į finalinį ketvertą Kaune.   Georgios Bartzoko auklėtiniai namuose 84:72 (20:15, 24:18, 21:19, 19:20) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ bei seriją laimėjo 3-2.   „Olympiakos“ geriau pradėjo rungtynes, kuri po K.Papanikolaou metimo pirmavo 7:2. „Fenerbahče“ vėliau lygino rezultatą, bet pasibaigus kėliniui šeimininkai pirmavo 20:15. 15-ąją žaidimo minutę „Olympiakos“ atsiliko dviem taškais, bet to...
55
2023-05-09

„Žalgiris“ sulaukė malonės: „Fenerbahče“ neatlaikė Belgrado iššūkio pratęsimo dramoje

Ketvirtadienio vakarą reguliarųjį sezoną užbaiginėjo ir Kauno „Žalgirio“ (18/15) likimą sprendė dvi Eurolygos ekipos. Belgrade į kovą stojo šansų prasibrauti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas nebeturinti Belgrado „Crvena zvezda“ (17/17) ir dėl išlikimo su kauniečiais kovojanti Stambulo „Fenerbahče“ (19/15). Po įnirtingos kovos rezultatu 91:89 (15:21; 26:18; 16:18; 22:22; 12:10)  „Fenerbahče“ neatlaikė Belgrado iššūkio ir paliko Kazio Maksvyčio auklėtinių viltį pr...
159 2023-04-13

Nepraleiskite: Eurolygos rungtynės, lemsiančios „Žalgirio“ likimą kovoje dėl atkrintamųjų

Atkrintamąsias dar vis gaudantis Kauno „Žalgiris“ (18/15) pasitinka savo lemtį. Kazio Maksvyčio auklėtiniai nėra savo likimo kalviai, tad ketvirtadienio vakarą komandos ir jos gerbėjų akys bus nukreiptos į du kitus mačus. Patys žalgiriečiai rungtynes Miunchene su „Bayern“ žais penktadienio vakarą.  Bet prieš tai svarbiausios žalgiriečiams rungtynės bus Belgrade, kur susikaus „Crvena Zvezda“ ir Stambulo „Fenerbahče“ (19/14). Mačas Lietuvos laiku prasidės 20.00 valandą.
2023-04-13

Finale su ASVEL triumfavusi Jocytė – Europos taurės čempionė

Trečiadienį finišavo Europos moterų krepšinio taurės turnyro sezonas. Atsakomosiose finalo rungtynėse ASVEL su Juste Jocyte svečiuose 85:57 (23:13, 32:14, 16:15, 14:15) vėl sutriuškino Kamilės Nacickaitės atstovaujamą Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ klubą. Pirmąsias rungtynes ASVEL namie laimėjo net 95:56, tad bendras finalo serijos rezultatas tapo net 180:113 ASVEL naudai.
165
2023-04-12

„Partizan“ pergalių serija nutrūko: serbai pralaimėjo „Fenerbahče“ klubui

Eurolygoje susigrūmė dvi atkrintamųjų tempu žygiuojančios komandos. Stambulo „Fenerbahče“ (15/9) išvykoje 97:94 (22:22, 25:24, 21:23, 29:25) Belgrado „Partizan“ (13/12). Pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje ilgai užtruko teisėjų vaizdo peržiūra, kurioje nuspręsta, kad Mathiasas Lessortas švariai blokavo Marko Guduričiaus metimą ir taškai nebus įskaityti.
2023-02-24

Žemės drebėjimo Turkijoje padariniai: štai, kaip tai įtakos „Žalgirio“ tvarkaraštį

Dėl žemės drebėjimo Turkijoje praėjusią savaitę buvo nukeltos dvejos šioje šalyje turėjusios vykti Eurolygos rungtynes. 24-ojo turo mačą Stambulo „Anadolu Efes“ prieš Madrido „Real“ sužais kovo 14-ąją, antradienį. Tuo tarpu Stambulo „Fenerbahče“ Milano „EA7 Emporio Armani“ vyrus priims kovo 21-ąją, taip pat antradienį.
2023-02-13

Rezultatyvumo rekordą pagerinęs Birutis: „Būtų galima ir geriau“

Ketvirtadienį žalgiriečiai užkūrė tikrą pirtį Stambulo „Fenerbahče“ (10-7) krepšininkams. Net ir be lyderio Keenano Evanso žaidęs Kauno „Žalgiris“ (9-8) namuose sutrypė svečius 86:66 (21:15, 20:15, 26:10, 19:26). Nuostabų pasirodymą mače surengė Laurynas Birutis. Per 23 minutes aikštelėje jis pelnė 15 taškų ir uždirbo 27 naudingumo balus. Po rungtynių savo rezultatus aukštaūgis vertino neblogai ir džiaugėsi visos komandos darbu. „Neblogai vertinu.
174 2023-01-05

Maksvytis po ypatingos pergalės Eurolygoje: „Mėgaujuosi komandos treniravimu“

Kazys Maksvytis po įspūdingos pergalės 86:66 prieš Stambulo „Fenerbahče“ džiaugėsi auklėtinių sėkme, tačiau apgailestavo dėl geriausio Kauno „Žalgirio“ žaidėjo Keenano Evanso traumos. Treneris kalbėjo dar nežinodamas, kad K. Evansui dėl traumos teks praleisti mažiausiai pusmetį be krepšinio. Tai paaiškėjo po kelių valandų, kai krepšininkui buvo atlikti išsamūs tyrimai ir Achilo sausgyslės operacija.  „Džiaugiuosi dėl pergalės, žaidėjų ir sirgalių.
2023-01-05

Eurolygos žavesys: geriausio žaidėjo netekęs „Žalgiris“ pažemino Turkijos milžiną

Kauno „Žalgiris“ (9/8) Eurolygoje iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai sausakimšoje namų arenoje 86:66 (21:15, 20:15, 26:10, 19:26) sutriuškino Stambulo „Fenerbahče“ (10/7) krepšininkus. Tai buvo penktoji iš eilės Dmitrio Itoudžio vadovaujamos komandos nesėkmė.
552 2023-01-05

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – banguojantis, bet labai pavojingas Turkijos grandas

Naujuosius metus Eurolygoje Kauno „Žalgiris“ (8/8) pradės namuose. Kazio Maksvyčio aukletinių laukia rimtas testas, nes ketvirtadienio vakarą į Kauną atvyksta Stambulo „Fenerbahče“ klubas (10/6). Mačas Kauno arenoje prasidės 20 valandą. Jį tiesiogiai transliuos TV3 Sport kanalas ir naujos kartos televizija GO3. Stambulo ekipa sezono starte apskritai buvo vienvaldė turnyro lyderė.
2023-01-05

„Fenerbahče“ treneris Itoudis: „Žinome, kad bus sunku, bet atvykstame su tikslu laimėti“

Stambulo „Fenerbahče“ treneris Dimitris Itoudis pakomentavo artėjančią dvikovą su Kauno „Žalgirio“ ekipa. „Žalgiris“ atgauna formą ir iškovojo kelias skambias pergales. Tai yra komanda, kuri visada prieš savo fanus kovoja iš visų jėgų. Jie turi puikią areną krepšiniui. Tuo tarpu mes po truputi bandome surasti savo chemiją. Žinome, kad bus sunku, bet atvykstame su tikslu laimėti“, – kalbėjo graikas. „Fenerbahče“ šiuo metu turi keturių pralaimėjimų seriją. „Laukiu šių rungtynių.
2023-01-04

Itoudžio auklėtiniai ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų

Eurolyga ir toliau turi dar nei karto nesuklupusią komandą. Stambulo „Fenerbahče“ (5/0) Turkijos klubų susirėmime įveikė „Anadolu Efes“ (2/3).  Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 88:79 (26:27, 23:17, 22:18, 17:17) nepaliko šansų Stambulo „Anadolu Efes“. Pirmasis kėlinys buvo itin rezultatyvus, tačiau antrajame tempas sulėtėjo.  Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos.
2022-10-28

„Fenerbahče“ neturėjo problemų Vokietijoje

Užtikrinta pergale Eurolygos sezoną atidarė Stambulo „Fenerbahče“ (1/0) komanda, kuri išvykoje 74:62 (21:19, 19:15, 19:12, 15:16) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (0/1) klubą. Turkijos komanda pirmavo visų rungtynių metu ir neleido varžovams perimti iniciatyvos. Tiesa, trečiajame kėlinyje buvo atkarpa, kai „Bayern“ kvėpavo jį nugaras svečiams (44:48), kai iš toli pataikė Othello Hunteris.
2022-10-06

Savaitgalį vykusiame Eurolygos mūšyje „Crvena Zvezda“ šventė pergalę

Eurolygoje sunkią pergalę pasiekė Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/15) komanda, kuri namuose 74:69 (20:18, 21:19, 18:23, 15:9) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ (12/12) klubą. „Crvena Zvezda“ antrajame kėlinyje buvo įgavusi persvarą (26:18), bet Marko Guduričius smeigė tritaškį.
2022-02-28

Madrido klubas užduso varžovų gynybos gniaužtuose

Įspūdingą gynybą pademonstravusi Stambulo „Fenerbahce“ (12/10) komanda įsirašė pergalę Eurolygoje. Turkijos grandas namuose 66:51 (19:8, 8:9, 21:13, 18:21) nukovė Madrido „Real“ (20/4) krepšininkus ir nutraukė jų devynių pergalių seriją turnyre. Stambulo klubui tai buvo jau penktos laimėtos rungtynės paeiliui.
2022-02-08

Po dar vieno niukso Jure Zdovcas atviras : „Mūsų tikslas yra nebūti paskutiniais“

Kauno „Žalgiris“ (3/15) prieš Stambulo „Fenerbahče“ pirmavo 17 taškų, tačiau galiausiai pralaimėjo dar vieną Eurolygos dvikovą, šįsyk rezultatu 67:73. Tai devintas „Žalgirio“ pralaimėjimas išvykos rungtynėse šį sezoną Eurolygoje – pergalės svečiuose dar nepavyko pasiekti. Nukraujavę kauniečiai šiame mače atrado netikėtus lyderius – Karolis Lukošiūnas ir Marekas Blaževičius tapo „Žalgirio“ vedė komandą į priekį. M. Blaževičius per 25 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvit.
2022-01-21

Asmeninį rekordą Eurolygoje užfiksavęs Mantas Kalnietis: „Į euforiją nepuolame“

Edgaras Ulanovas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o Kauno „Žalgiris“ (2/9) komanda įsirašė antrą pergalę iš eilės. Jure Zdovco auklėtiniai namuose 86:75 (16:18, 22:11, 26:30, 22:16) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (3/8) ekipą. Puikias rungtynes sužaidė ir Mantas Kalnietis, kuris Eurolygoje atliko pirmą karjeros dvigubą dublį – pelnė 11 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.
2021-11-19

It ant sparnų skriejęs Edgaras Ulanovas apie kritiką: „Gyvenimas ne rožėmis klotas“

Puikią kovą pademonstravęs Kauno „Žalgiris“ (2/9) Eurolygoje iškovojo antrą pergalę, kai namuose 86:75 16:18, 22:11, 26:30, 22:16) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (3/8) komandą. Emocingame mūšyje sunkiai sulaikomas buvo dar vieną solidų mačą sužaidęs Edgaras Ulanovas. Puolėjas per 26 minutes surinko 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje iš viso 21 naudingumo balas.
2021-11-19

Pirmame kėlinyje vos tris taškus pelniusi „Fenerbahče“ pažeminta namuose

Įspūdingą gynybą demonstravusi Milano „AX Armani“ (8-1) įsirašė pergalę Eurolygoje. Ettore Messina auklėtiniai svečiuose 68:43 (22:3, 15:17, 25:19, 6:14) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ (3-6) ekipą. Milano komanda per pirmąsias devynias mačo minutes praleido vos vieną tašką, o visą ketvirtį laimėjo rezultatu 22-3. Vėliau komandas vienu metu skyrė 33 taškai ir nugalėtojas abejonių nekėlė. Stambulo ekipa šiose rungtynėse pataikė 40 proc. dvitaškių (13/32), 19 proc.
2021-11-12

Stambulo derbyje – triuškinanti Eurolygos čempionų nesėkmė

Triuškinančią pergalę Turkijos čempionate iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (4/0) krepšininkai. Jie namuose rezultatu 90:68 (24:16, 23:15, 21:14, 22:23) nepasigailėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (3/1) komandos. Didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo užfiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai jas skyrė net 27 taškai (72:45). Visgi, ketvirčio pabaigoje svečiai kiek sumažino atsilikimą. Nugalėtojai šiame mače pataikė 61 proc. dvitaškių (27/44) ir 46 proc.
2021-10-18

Eurolygoje – naujokų iššūkis Šaro kariaunai

„Monaco“ krepšininkų šį penktadienį laukia itin rimtas išbandymas. Eurolygos debiutantai, kurių gretose yra ir lietuvis Donatas Motiejūnas, namie priims Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Barcelona“ klubą. Katalonijos ekipos aprangą vilki lietuvis Rokas Jokubaitis. „Monaco“ atstovauja vienas geriausių Eurolygos žaidėjų Mike‘as Jamesas. „Barca“ laimėjo visas trejas rungtynes ir yra turnyro lyderė.
2021-10-14

Nerezultatyviame mūšyje „Fenerbahče“ sukrapštė daugiau taškų

Itin nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Stambulo „Fenerbahce“ (1/0) krepšininkai. Jie namuose 61:57 (18:15, 10:11, 17:11, 16:20) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (0/1) komandą. Turkai rungtynes pradėjo atkarpa 14:0, tačiau tai negarantavo lengvos pergalės.