Ernestas Juškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Ernestas Juškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Ernestas Juškevičius“.

Ispanijos taurėje Ernesto Juškevičiaus klubas kibo į atlapus „Barcelona“ ekipai

Trečiadienį Ispanijos taurės („Copa del Rey“) šešioliktfinalyje iš arti pamatyti „Barcelona“ žaidimą galėjo vartininkas Ernestas Juškevičius, kadangi jo atstovaujamas „Linares“ klubas namuose priėmė Katalonijos pasididžiavimą. Tiesa, kadangi E.Juškevičius vartus gina lygos rungtynėse, lietuvis taurės susitikime buvo paliktas ant suolo ir vartininko poziciją užleido veteranui iš Ganos Brimahui Razakui. „Linares“ klubas šiose rungtynėse pirmasis pelnė įvartį dar 19 minutę ir ilgai pirmavo.
2022-01-05

Italijoje Linas Mėgelaitis įmušė pirmąjį karjeros įvartį

Sekmadienį savo pirmą karjeros įvartį klubiniame futbole pelnė Linas Mėgelaitis. „Viterbese“ klubo saugas šiuo įvarčiu padėjo savo ekipai išvykoje sužaisti lygiosiomis 3:3 su „Reggiana” klubu. Šiose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse L.Mėgelaitis žaidė visas 90 minučių, o įvartį Lietuvos rinktinės saugui pavyko įmušti 57 minutę.
2021-11-29

Titas Milašius pelnė savo pirmąjį įvartį Lenkijos aukščiausioje lygoje

Šeštadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose, o labiausiai ši diena turėjo įsiminti Titui Milašiui. Lietuvos U-21 rinktinės nariui pavyko įmušti savo pirmąjį įvartį Lenkijos Pirmoje lygoje bei tiesiogiai prisidėti prie savo komandos pergalės. Lietuvio atstovaujamas „Podbeskidzie“ klubas namuose 4:0 sutriuškino Polkovicių „Gornik“ klubą.