el clasico

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „el clasico“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „el clasico“.

Ispaniška drama: Jokubaičio „Barcai“ pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje išrašė „Real“ klubas

Pergalę Ispanijos grandų derbyje iškovojo Madrido „Real“ (5/0), namuose 65:64 (12:19, 16:11, 23:11, 14:23) įveikęs „Barcelonos“ (4/1) ekipą. Abi komandos iki šiol buvo laimėjusios po 4 rungtynes ir nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo. Po šios pergalės „Real“ tapo vienvaldžiu Eurolygos lyderiu. Ilgą laiką dviženkliu skirtumu pirmavo „Real“, tačiau ketvirtajame kėlinyje Barselona sugebėjo priartėti iki 2 taškų žymos ir netgi turėjo galimybę išlyginti rezultatą.
86
2023-10-26

Europos stadionuose – „El Clasico“ ir kiti milžinų susirėmimai

„Barcelona“ – prieš Madrido „Real“. Sekmadienio „El Clasico“ rungtynių nekantriai laukia ne tik Ispanijos, bet ir viso pasaulio futbolo gerbėjai. Nestigs intriguojančių mačų ir Italijos lygoje, kur savaitgalį „Lazio“ varžysis su „Roma“, o Milano „Inter“ – su Turino „Juventus“. Nyderlandų čempionate ietis sukryžiuos lyderiai – Amsterdamo „Ajax“ ir Roterdamo „Feyenoord“. „Real“ komandai dvikovoje su „Barca“ būtina pergalė, norint išsaugoti realias viltis pakovoti dėl šalies čempionų titulo.
2023-03-17

Karaliaus taurėje Ispanijoje „El Clasico“ mūšis gali įvykti dar iki finalo

Ispanijoje ištraukti Karaliaus taurės burtai, po kurių aiškios visos ketvirtfinalio poros bei galimi varžovai pusfinalyje. Didžiausią ažiotažą kelia galimas „El Clasico“ mūšis dar pusfinalyje, jei „Barcelona“ ir „Real“ laimės savo mačus. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ir Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ ketvirtfinalyje susitiks su Malagos „Unicaja“ klubu.
2023-01-23

Ispanijoje – paskutinis reguliariojo sezono „El Clasico“ mūšis

„Barcelona“ – Madrido „Real“. Šiai dvikovai neabejingi ne tik Ispanijos, bet ir visos Europos krepšinio gerbėjai. Krepšinio galiūnai susitiks sekmadienį Ispanijos „Liga Endesa“ rungtynėse. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barca“, kuriai atstovauja Rokas Jokubaitis, su „Real“ kovoja dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone.
2022-04-08

„El Clasico“ neįvyks – koronavirusas išretino „Barcelona“ gretas

Ispanijos ACB pirmenybių puošmena turėjusios tapti sausio 2 d. rungtynės tarp „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipų neįvyks. Tokį sprendimą lygos vadovai priėmė po to, kai katalonų klube buvo užfiksuoti šeši nauji COVID-19 atvejai. COVID-19 susirgo vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius, gynėjas Nicolasas Laprovittola, centras Brandonas Daviesas ir dar trys personalo nariai, tarp kurių irgi gali būti lietuvių, nes dirba klube dar Tomas Masiulis, Darius Maskoliūnas bei Justinas Grainys.
2022-01-01

Pirmajame „El Clasico“ be Lionelio Messi pergalę šventė Madrido „Real“

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ mūšyje 2 – 1 įveikė „Barcelona“ futbolininkus. Tai bus 247-asis „El Clasico“ susitikimas tarp „Barcelonos“ ir „Real“ komandų. Po ilgo laiko tarpo katalonai į šį mūšį stojo be ilgamečio savo žaidėjo ir talismano Lionelio Messi. 25-ą rungtynių minutę realią progą pasižymėti turėjo Sergino Destas, kuris sulaukė puikaus Memphio Depay perdavimo, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.
2021-10-24

„Auksinis berniukas“ grąžino šlovę į Kataloniją: Šaras – Ispanijos čempionas

„El Clasico“ virtęs Ispanijos pirmenybių finalas šį kartą pašykštėjo sau įprastos intrigos. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ namie 92:73 (26:15, 22:15, 29:25, 12:18) sutriuškino Madrido „Real“ ir šalies čempione tapo finalo seriją laimėjusi 2:0. Katalonai rungtynes pradėjo užsidegę, pataikė visus septynis pirmuosius savo metimus ir per mažiau nei šešias minutes atsiplėšė dviženkliu skirtumu – 18:7. Šio gaisro nesugebėję užgesinti svečiai savo situaciją iki ilgosios pert...
2021-06-16

Jasikevičius po pralaimėto derbio: mums atsibodo laimėti, „Real“ išėjo mirti

Šarūnas Jasikevičius nebuvo patenkintas po „Barcelonos“ pralaimėto „El Clasico“ ir leido apie tai žinoti žiniasklaidai. Auksinio berniuko vadovaujami katalonai su Madrido „Real“ susitiko jau šešis kartus – keturis iš jų triumfavo.
2021-04-12

Eurolygoje – bekompromisis „El Clasico“ mūšis

Madrido „Real“ – „Barcelona“, Maskvos CSKA – Milano „Armani“. Šie Europos krepšinio gigantai aiškinsis santykius ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse. „Barcelona“ (20 pergalių, 8 pralaimėjimai), kurią treniruoja Šarūnas Jasikevičius, yra turnyro lyderė. Traumų išretintas „Real“ (17-11), kuris nėra garantuotas dėl vietos atkrintamosiose varžybose, rikiuojasi tik šeštas. Pirmojo rato tarpusavio mačą 79:72 laimėjo Katalonijos klubas.
2021-03-10

„El Clasico“ mūšis Ispanijoje: derbis baigėsi be įvarčių

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs „El Clasico“ tarp „Barcelonos" ir Madrido „Real" derbis baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0. Garethas Bale‘as jau 1-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų. Jordi Alba 4-ąją minutę atliko žemą perdavimą baudos aikštelėje buvusiam Luisui Suarezui, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir ataka nutrūko.
2019-12-18

Ispanijos finalo starte – triuškinantis „Real“ smūgis „Barcelonai“

Šeštadienio vakarą startavo Ispanijos krepšinio lygos finalo serija iki 3 pergalių. Madrido „Real“ namuose 87:67 (22:17, 25:15, 16:20, 24:15) sutriuškino principinius varžovus Barselonos „Barcelona Lassa“ krepšininkus. Antrasis serijos mačas trečiadienį vyks taip pat Madride.
2019-06-15

„Barcelona“ pergalė prieš „Real“ perrašė Ispanijos futbolo istoriją

Vėlų šeštadienio vakarą Madride (Ispanija) vyko ketvirtasis šio sezono „El Clasico“ mūšis, kuriame grūmėsi du pajėgiausi Ispanijos futbolo klubai: „Real“ ir „Barcelona“. Trečią iš eilės pergalę pasiekusi „Barcelona“ perrašė šalies futbolo istoriją.
2019-03-03

Madrido „Real“ pagerino įspūdingą dvikovų prieš „Barcelona“ rekordą

Trečiadienį Barseloną (Ispanija) sudrebino futbolo gerbėjų ilgai lauktas „El clasico“ mūšis tarp vietos „Barcelona“ ir Madrido „Real“ klubų. Nugalėtojo pirmose Ispanijos taurės rungtynėse išsiaiškinti nepavyko, o „Real“ futbolininkai, ko gero, to net nežinodami, pagerino įspūdingą klubo išvykos įvarčių rekordą.
2019-02-07

„Barcelona“ nerimauja dėl Messi – gali praleisti mūšį su „Real“

Artėjantį trečiadienį (vasario 6 d.) įvyksiantis „Barcelona“ ir Madrido „Real“ futbolininkų mūšis Ispanijos taurės („Copa del Rey“) pusfinalyje gali netekti labai svarbios detalės. Futbolo naujienų portalas „Goal.com“ praneša, kad katalonų klubas nerimauja dėl savo lyderio Lionelio Messi sveikatos.
2019-02-04

Detektyvas: tv3.lt išsiaiškino, kur pasuks geidžiamojo Osvaldo Olisevičiaus karjera

Osvaldas Olisevičius – geidžiamas Lietuvos krepšinio padangėje. Vienas rezultatyviausių ir naudingiausių LKL krepšininkų vasarą pirmąkart tapo legionieriumi, bet neseniai grįžo namo. Puolėjas ant stalo turėjo ne vieno klubo pasiūlymą, bet galiausiai pasirinko. Kvietė ir Pasvalys, ir Klaipėda „Vis dar svarstau, – dieną tv3.lt sakė O. Olisevičius. – Kol kas esu laisvasis agentas, bet tai artimiausiomis dienomis, o gal ir šiandien, turėtų pasikeisti.
2018-01-03

Šventinis „El Clasico“: nuostabi kontrataka ir raudona kortelė

Vieną didžiausių pasaulio futbolo švenčių laimėjo „Barcelona“. Ji šeštadienį „El Clasico“ rungtynėse svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjo principinius varžovus – Madrido „Real“ futbolininkus. „Barcelona“ kontroliuoja padėtį Ispanijos čempionato turnyro lentelėje, tad atakuoti privalėjo šeimininkai. Jie ilgai netruko – tikslas pasiektas 2-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus nukreipė Cristiano Ronaldo.
2017-12-23

Eurolygoje – nepastebimas Jonas Mačiulis ir neįtikėtinas Lukos Dončičiaus metimas

Eurolygos „El Clasico“ laimėjo namie žaidęs Madrido „Real“. Jis ketvirtadienį 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Atkakli kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje dominavo šeimininkai. Jie 32-ąją minutę pirmavo 75:54. „Real“ atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu per visą aikštę baigė „Real“ supertalentas Luka Dončičius. Jonas Mačiulis žaidė septynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2017-12-15

Teisėjavimo skandalo atomazga: LKL baus arbitrus ar „Lietuvos rytą“?

„Rungtynių baigtį nulėmė ne žaidėjai, o teisėjai, kurie buvo „Žalgirio“ sirgaliai“, – tokius rimtus kaltinimus feisbuke metė Vilniaus „Lietuvos ryto“ viceprezidentas Linas Kleiza. Apie skirtingą baudų metimų skaičių rungtynėse kalbėjo ir vyriausiasis vilniečių treneris Rimas Kurtinaitis.
2017-10-09

„Lietuvos rytas“ sieks išlaikyti atgimusį lietuviškojo „El Clasico“ prestižą

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Kauno „Žalgiris“. Ši kova vis dar vadinama lietuviškuoju krepšinio „El Clasico“. Nors šios rungtynės pastaraisiais metais praradusios žavesį, vilniečiai sekmadienį tikisi jį sugrąžinti. Jei pralaimės – žiūrovai gali nebesirinkti „Sprendžiant iš to, kas kalbama ir ką rašo spauda, bandoma ažiotažą sugrąžinti. Tačiau tai gali padaryti tik įdomios, geros, nenuspėjamos rungtynės.
2017-10-07

Pirmajame „El Clasico“ spektaklyje pranašumą įgijo „Real“

Sekmadienį baigė vienas didžiausių futbolo spektaklių pasaulyje – „El Clasico“. Madrido „Real“ svečiuose 3:1 (0:0) nugalėjo „Barcelona“. Atsakomoji Ispanijos supertaurės akistata – trečiadienį. Barselonoje pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. „Real“ aktyviai pradėjo antrąją rungtynių dalį ir tai davė vaisių. 50-ąją minutę Marcelo atliko perdavimą iš kairės.
2017-08-14

Įsiutęs Neymaras šoko į akis komandos draugui, spardė daiktus ir paliko treniruotę

Paskutiniu metu Neymaras dėmesio centre yra atsidūręs dėl gandų, kad jį ruošiasi įsigyti „Paris Saint-Germain“ klubas, tačiau šįkart brazilas pasižymėjo neįprastai. „Barcelona“ treniravosi prieš artėjančias draugiškas „El Clasico“ rungtynes su Madrido „Real“, kai įvyko incidentas, kurio centre atsidūrė Neymaras ir komandos naujokas Nelsonas Semedo.
2017-07-28

Madrido „Real“ jau rado pamainą Zinedine`ui Zidane`ui?

Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Lowas yra pagrindinis kandidatas vyriausiojo Madrido „Real“ trenerio poste pakeisti Zinedine`ą Zidane`ą, praneša Ispanijos dienraštis „AS“. Dabartinio „karališkojo“ klubo stratego kėdė pradėjo klibėti po paskutinio pralaimėjimo „Barcelona“ ekipai sekmadienį. Madrido „Real“ dabar žengia antroje Ispanijos lygos vietoje, tačiau turi vienas rungtynes atsargoje. Kita Madrido ekipa „Atletico“ bus „Real“ varžovė Čempionų lygos pusfinalyje.
2017-04-25

Lionelio Messi šedevras lėmė Barselonos triumfą legendiniame „El Clasico“

Ispanijoje susitiko amžini priešininkai Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Po įnirtingų ir aistrų kupinų rungtynių bei įvarčio paskutinėmis akimirkomis triumfavo Katalonijos komanda. Pirmąjį rungtynių įvartį 28-ąją minutę po nuo virpsto atšokusio kamuolio pelnė Casemiro. Madrido „Real“ šventė tęsėsi neilgai. Jau 33-ąją minutę Lionelis Messi po gražios kombinacijos pasiuntė kamuolį į tinklą. Rezultatas nesikeitė iki 77-sios minutės, kai Ivanas Rakitičius išvedė „Barcelona“ ekipą į priekį.
2017-04-24

„El Clasico“ Eurolygoje laimėjo Madrido „Real“ ir Jonas Mačiulis

Jonas Mačiulis ir Madrido „Real“ (20-7) trečiadienio vakarą namuose 85:69 (22:13, 19:14, 23:24, 21:18) laimėjo „El Clasico“ mūšį Eurolygoje prieš „Barcelona“ (10-28). J.Mačiulis nugalėtojams per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, perėmė vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų, 2 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.
2017-03-23

Nepagarba: Dani Carvajalis „Barcos“ fanus „pavaišino“ viduriniu pirštu

Madrido „Real“ žaidėjai džiaugėsi po išlyginamojo įvarčio 90-ąją rungtynių minutę, o Dani Carvajalis ne tik triumfavo, bet ir vidurinį pirštą „Camp Nou“ stadione susirinkusiems žaidėjams parodė. „El Clasico“ baigėsi lygiosiomis 1:1, o madridiečiai išlaikė šešių taškų persvarą turnyrinėje lentelėje. Pirmasis rungtynėse pasižymėjo „Barcelona“ ekipos puolėjas Luisas Suarezas, o rezultatą paskutinėmis akimirkomis išlygino Sergio Ramosas.
2016-12-04

Gresia sankcijos: „Camp Nou“ stadione skambėjo homofobiškos skanduotės

„Barcelona“ klubas gali pakliūti į bėdą dėl homofobiškų sirgalių skanduočių Cristiano Ronaldo atžvilgiu „Camp Nou“ stadione „El Clasico“ metu. „Cristiano, išlysk iš spintos“, – skandavo fanai, o toks pasakymas reiškia, kad futbolininkui buvo pašaipiai sakoma, kad šis prisipažintų esąs gėjus. Tokios dainos buvo nustelbtos kitų stadione susirinkusių gerbėjų, tačiau „La Liga“ vadovas Javier Tebas vis tiek gali imtis veiksmų.
2016-12-04

Legendinis „El Clasico“ baigėsi įspūdingu „Real“ išsigelbėjimu

Viso pasaulio akys šeštadienio vakarą buvo nukreiptos į Kataloniją, kur „Barcelona“ ir Madrido „Real“ surėmė ginklus garsiajame „El Clasico“. Po įtemptos kovos susitikimas baigėsi lygiosiomis. Pirmasis kėlinys buvo apylygis, daug progų neturėjo nei viena, nei kita komanda, tačiau kėlinio pabaigoje kur kas aktyviau žaidė Madrido „Real“ futbolininkai.
2016-12-03

Nesutaikomi varžovai: L. Messi ir C. Ronaldo ginklus surems „El Clasico“ mače

Išaušo ta diena, kai dvi amžinos Ispanijos futbolo varžovės „Barcelona“ ir Madrido „Real“ stoja į „El Clasico“ vadinamą mūšį. Katalonų trigalvis drakonas Neymaras, L. Suarezas ir L. Messi namuose meta iššūkį karališkajam žvaigždynui. Po 13-kos etapų „La Liga“ čempionate su 10 pergalių ir 33 taškais pirmauja Madrido „Real“, „Barca“ žengia antra ir savo kraityje turi 8 laimėjimus ir 27 taškus. Tiesa, tiek pat taškų turi ir „Sevilla“. Tarpusavio statistika palankesnė yra Katalonijos klubui.
2016-12-03

Š. Jasikevičius džiaugėsi išlaikytu testu, T. Pačėsas išskyrė pralaimėjimo priežastis

Po pergalingai pasibaigusių rungtynių Vilniuje, „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius tikino, kad komanda sužaidė geras rungtynes ir teigė, jog tai buvo puiki repeticija dar besiformuojančiai komandai prieš startą Eurolygoje. „Visada yra malonu laimėti varžovų arenoje. Manau, kad sužaidėm solidžias rungtynes. Aišku, klaidų išvengti nepavyksta, ypač sezono pradžioje. Privertėme juos žaisti ir su kamuoliu eiti ten, kur mes norėjom“, – spaudos konferenciją pradėjo Š. Jasikevičius.
2016-10-08

„Real“ išvykoje dešimtyje įveikė „Barcelona“

Ispanijos „La Liga“ čempionate 31-ajame ture „Camp Nou“ stadione susitiko Ispanijos čempionė „Barcelona“ ir karališkasis Madrido „Real“ klubas. Po įtemptos kovos rezultatu 2:1 (0:0) pergalę šventė Madrido „Real“ ekipa.   Viso pasaulio futbolo fanų ilgai laukta dvikova tarp „Barcos“ ir „Realo“ galiausiai įvyko. Nors prieš rungtynes turnyrinėje lentelėje skirtumas tarp ekipų buvo didžiulis visi galėjo tikėtis aukščiausio lygio rungtynių.
2016-04-02

Eurolygos turnyre vykusiame „El Clasico“ mūšyje pergalę paskutinę sekundę iškovojo „Barcelona“

Ketvirtadienį Eurolygos „Top 16“ etape įvyko Ispanijos grandų dvikova tarp Madrido „Real“ (2/2) ir „Barcelona“ (2/2) ekipų. Sunkią pergalę rezultatu 87:86 (17:27, 20:21, 25:15, 25:23) šventė katalonai. „El Clasico“ sėkmingiau pradėjo svečiai iš Barcelonos spurtuodami 8:0, tačiau šeimininkai iš karto susigriebė, bei laimėjo atkarpą 20:2, įgydami dešimties taškų persvarą kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos.
2016-01-21

„El Clasico" rungtynės baigėsi triuškinama katalonų pergale

„La Ligos" 12-ame ture „Santiago Bernabeu" stadione įvyko „El Clasico" susitikimas. Išvykoje žaidę „Barcelona" futbolininkai netikėtai net 4:0 (2:0) sutriuškino karališkąjį Madrido „Real". Startinės sudėtis: „Real“ Madrid: K. Navas; Marcelo, S. Ramos, R. Varanae , Danilo; T. Kroos, L. Modrič, C. Ronaldo, G. Bale, J. Rodriguez; K. Benzema. „Barcelona“: C. Bravo; J. Alba, J. Mascherano, G. Pique, D. Alves; A. Iniesta, S. Busquets, I. Rakitič; Neymar, L. Suarez, S. Roberto.
2015-11-21

Prasideda Čempionų lygos pusfinaliai: finale laukti „El Clasico“?

Jau rytoj prasideda UEFA Čempionų lygos pusfinaliai, kuriuose kovos Turino „Juventus“ su Madrido „Real“, o kitas Ispanijos klubas „Barcelona“ – su Miuncheno „Bayern“. Šias įspūdingas dvikovas rodys kanalai „Viasat Sport Baltic“ ir TV6. „Viasat Sport Baltic“ komentatoriai Žydrūnas Grudzinskas ir Nerijus Kesminas mano, kad yra didelė galimybė finale Berlyne išvysti „El Clasico“ – rungtynes tarp Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Visą video interviu su „Viasat Sport Baltic“ komentatoriais galite ...
2015-05-04

Luisas Suarezas: svarbu, kad vis dar esame pirmoje vietoje

"Barcelona" puolėjo Luiso Suarezo debiutas komandoje nebuvo sėkmingas, tačiau urugvajietis pabrėžia, kad turnyrinėje lentelėje jie turi vieno taško pranašumą. Vakarykštėse "El Clasico" rungtynėse Madrido "Real" klubas savo žiūrovų akivaizdoje katalonus nugalėjo rezultatu 3-1. L.Suarezui tai buvo debiutinės rungtynės, kuriose jis atliko rezultatyvų perdavimą.
2014-10-26

Carlo Ancelotti po „El Clasico“: sunku išrinkti rungtynių žvaigždę

Vyriausiasis Madrido „Real“ treneris Carlo Ancelotti liko patenkintas kiekvienu komandos žaidėju „El Clasico“ akistatoje, tačiau pabrėžė, kad Karimas Benzema buvo labiausiai užsivedęs. Principinėje dvikovoje „Real“ klubas „Barcelona“ pranoko rezultatu 3-1. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Cristiano Ronaldo, Pepe ir K.Benzema. C.Ancelotti po rungtynių spaudos konferencijoje tvirtino, kad ši pergalė jiems buvo itin svarbi, nes nuo Katalonijos ekipos liko tik vieno taško skirtumas.
2014-10-26

Gera pradžia prie gero neprivedė: „Real“ namuose pranoko „Barceloną“

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse žaidžiamos penkerios 9-ojo turo rungtynės.  Neeilinis susitikimas įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma Madrido "Real" ekipa susigrūmė su "Barcelona". Carlo Ancelotti auklėtiniai pranoko katalonus rezultatu 3-1. Pirmasis kėlinys prasidėjo itin apmaudžiai "baltųjų" komandai, kai po debiutavusio Luiso Suarezo perdavimo Ikerą Casillasą nuginklavo Neymaras.
2014-10-25

Pirmasis „El Clasico“ susirėmimas: Madrido „Real“ – „Barcelona“

Šeštadienis – futbolo diena. Šiandien viso pasaulio futbolo mėgėjų dėmesys bus sutelktas į Madridą, kur įvyks neeilinė dvikova tarp dviejų amžinų priešų. „Real Madrid“ – „Barcelona“ Turnyras: Ispanijos „Primera“, 9 turas Stadionas: „Santiago Bernabeu“, Madridas Teisėjas: Jesus Gil (Ispanija) Data ir laikas: 2014-10-25, 19 val. „Santiago Bernabeu“ stadione ginklus surems Madrido „Real“ ir „Barcelona“ futbolininkai. Tai – pirmasis šio sezono „El Clasico“, kuris žada didelę intrigą.
2014-10-25

Luisas Enrique patvirtino, kad Luisas Suarezas pasirodys „El Clasico“

„Barcelona“ strategas Luisas Enrique atskleidė, jog Luisas Suarezas išbėgs į aikštę šeštadienio mače prieš Madrido „Real“. Vis dėlto, treneris nutylėjo faktą, ar urugvajietis pasirodys startiniame vienuoliktuke. Puolėjui pagaliau baigėsi diskvalifikacija, gauta už įkandimą Giorgio Chiellini pasaulio futbolo čempionato metu. Suarezas neabejotinai bus registruotas rungtynėms, tačiau jas veikiausiai pradės nuo suolo.
2014-10-24

Jei Lionelis Messi pagerins rekordą, „El Clasico“ mačas gali būti sustabdytas

„Barcelona“ lyderis Lionelis Messi „La Liga“ čempionate yra iš viso pelnęs 249 įvarčius. Argentinietis netrukus turėtų pralenkti absoliutų rekordininką Telmo Zarra, kuris atstovaudamas Bilbao „Athletic“ komandai yra taikliai smūgiavęs 251 kartą. Užsienio spauda teigia, kad Ispanijos futbolo asociacijoje verda diskusijos, ką daryti, kai artimiausių mačų L.Messi įrašys savo pavardę į legendinių žaidėjų viršūnę.
2014-10-09

L. Suarezas „Barcelona“ gretose veikiausiai debiutuos per „El Clasico“

LFP galiausiai oficialiai paskelbė datą, kada įvyks pirmasis "El Clasico" Ispanijos "Primera" čempionate. Madrido "Real" prieš "Barcelona" kausis spalio 25-ąją dieną, o susitikimas įvyks "Santiago Bernabeu" tvirtovėje. Ši data turėtų tenkinti visus katalonų sirgalius. Keturių mėnesių diskvalifikaciją gavęs Luisas Suarezas vilkėdamas "Barcos" marškinėlius oficialiose rungtynėse debiutuoti galės būtent per principinę Ispanijos grandų dvikovą.
2014-09-10

„El Clasico“ dvikovoje – kortelių šou, įvarčių fiesta ir „Barcelona“ pergalė

Sekmadienį Ispanijoje įvyko keturi XXIX-ojo turo "Primera" čempionato susitikimai. Įdomiausia dvikova įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kuriame susitiko Madrido "Real" futbolininkai prieš "Barcelona". Rezultatyviose rungtynėse rezultatu 4-3 triumfavo Gerardo Martino auklėtiniai.
2014-03-23

S. Busquetsas: Madridas vėl verkia dėl teisėjo?

"Barcelona" saugas Sergio Busquetsas davė patarimą Madrido "Real" ekipos žaidėjams ir treneriui. Anot 25 metų katalono, negražu visą kaltę dėl pralaimėjimo suversti teisėjui. "Madridas vėl verkia dėl arbitro? Jie visada ieško pasiteisinimų. Tačiau nei šiandien, nei anksčiau šiame sezone tam nebuvo jokio pagrindo", - kalbėjo Busquetsas. "Lengva nurašyti kaltę teisėjui. Kaip ir visada.
2013-10-27

C. Ancelotti po pralaimėjimo: žaidėme geriau nei „Barcelona“

Madrido "Real" treneris Carlo Ancelotti po pralaimėtų "El Clasico" rungtynių gyrė savo komandos auklėtinius ir tikino, kad jie turėjo iniciatyvą. Vakar "Camp Nou" stadione "Barcelona" rezultatu 2-1 nugalėjo karališkąjį klubą ir Ispanijos "Primera" čempionate prieš juos įgijo 6 taškų pranašumą. Daug diskusijų sukėlė centro gynėjo Sergio Ramoso pozicija šiame mače - jis rungtyniavo atraminio saugo pozicijoje, o puolime buvo ne Karimas Benzema, bet Cristiano Ronaldo.
2013-10-27

Pirmame šio sezono „El Clasico“ – „Barcelona“ nepaliko vilčių C. Ronaldo kariaunai

Šeštadienio vakarą Ispanijoje įvyko pirmoji šio sezono „El Clasico“ dvikova, kurioje tradiciškai susitiko „Barcelona“ ir Madrido „Real“ klubai. Dešimtojo „La Liga“ pirmenybių turo mače pergalę minimalia persvara 2-1 šventė kur kas užtikrinčiau namuose žaidę katalonai. Susitikimą aktyviau pradėjo šeimininkai. Greitų ir tikslių perdavimų dėka katalonai ne kartą priartėjo prie priešininkų baudos aikštelės, bet didesnio pavojaus nesukūrė.
2013-10-26

V. Del Bosque: „El Clasico“ Čempionų lygos finale būtų nuostabu

Ispanijos rinktinės treneris Vicente Del Bosque teigia, kad ispaniškasis „El Clasico“ tarp „Barcelona“ ir Madrido „Real“ klubų būtų geriausias variantas UEFA Čempionų lygos finalui, į kurį patekti taip pat siekia ir Miuncheno „Bayern“ bei Dortmundo „Borussia“. „Visi norime (Čempionų lygos) finalo tarp „Barcelona“ ir „Real“ klubų. „El Clasico“ finale būtų geriausias variantas.
2013-04-17

C. Ronaldo šou paskandino „Barceloną“ Karaliaus taurės pusfinalyje

Antradienį sužaistose atsakomosiose Ispanijos "Karaliaus" taurės pusfinalio rungtynėse Madrido "Real" rezultatu 3:1 nugalėjo "Barcelona" ir bendru rezultatu 4:2 iškovojo kelialapį į finalą. Jau pačioje rungtynių pradžioje kamuolį varžovų baudos aikštelėje gavęs Lionelis Messi iš aštraus kampo smūgiavo visai šalia Diego Lopezo vartų.
2013-02-26

Ispanijoje laukia kvapą gniaužianti „El Clasico“ dvikova

Ketvirtadienį Ispanijos "Karaliaus" taurės turnyre sužaistos dvejos ketvirtfinalių etapo atsakomosios rungtynės. Išvykoje "Malaga" vienuolikę rezultatu 2:4 įveikė "Barcelona" futbolininkai (pirmoji dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2), tuo tarpu Madrido "Atletico" ir Sevilijos "Real Betis" sužaidė lygiosiomis 1:1 (pirmoji dvikova baigėsi "Atletico" pergale namuose rezultatu 2:0). Į pusfinalių etapą pateko Madrido "Real", "Barcelona", "Atletico" ir "Sevilla" klubai.
2013-01-25

A. Iniesta: nejaučiu neapykantos Pepe

„Barcelona“ žvaigždė Andresas Iniesta prisipažino, kad nejaučia neapykantos Madrido „Real“ gynėjui Pepe. Šį sezoną vykusiame „El Clasico“ mūšyje, kuris baigėsi lygiosiomis 2:2, abu futbolininkai apsikeitė keliomis riebiomis frazėmis, tačiau paklaustas, ar galėtų užkasti karo kirvį su portugalu, A.Iniesta atsakė teigiamai. „Kodėl negalėtume su Pepe būti draugais?“, - saugas klausė dienraščio „SportYou“ žurnalistų.
2012-11-13

S. Ramosas: „Real“ – ne tas klubas, kuris kalba apie teisėjų darbą

Madrido „Real“ gynėjas Sergio Ramosas po lygiosiomis 2:2 pasibaigusių rungtynių su „Barcelona“ pareiškė, kad jo atstovaujamas vengia viešai kalbėti apie teisėjų darbą ir kelti bet kokius su tuo susijusius skandalus. Ispanijos nacionalinės rinktinės žaidėjas mano, kad po pražangos prieš Mesutą Ozilą į katalonų vartus turėjo būti skirtas 11 metrų baudinys, tačiau dėl to nekaltina rungtynėms teisėjavusio Carloso Delgado Ferreiros. „Delgado yra geras teisėjas.
2012-10-08

J. Mourinho: C. Ronaldo ir L.Messi – iš kitos planetos

Po lygiųjų 2:2 su „Barcelona“ vyriausiasis Madrido „Real“ treneris Jose Mourinho mače po du įvarčius pelniusius Cristiano Ronaldo ir Lionelį Messi pavadino ateiviais iš kitos planetos. Treneris iš Portugalijos liko patenkintas savo žaidėjų pasirodymu, nors ir nepavyko sumažinti „La Liga“ pirmenybių turnyrinėje lentelėje tarp klubų esančio 8 taškų skirtumo. „Messi ir Ronaldo yra iš kitos planetos. Noriu, kad mano žaidėjas laimėtų, tačiau jie abu yra tiesiog fantastiški“, - tvirtino specialistas.