eimantas bendžius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eimantas bendžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eimantas bendžius“.

Eimanto Bendžiaus klubas patiesė Eurolygos ekipą

Bolonijos „Virtus“ draugiškame mače patyrė nesėkmę ir 68:69 (12:20, 26:17, 12:16, 18:16) nusileido Eimanto Bendžiaus atstovaujamai Sasario „Dinamo“ komandai. E.Bendžius pelnė 5 taškus, išsamesnė statistika nepateikta. Sasario komandai taip pat 14 taškų rinko Michalas Sokolowskis, 13 – Alessandro Cappelletti (8 atk. kam.), 12 – Brianas Fobbsas. „Virtus“ 16 taškų pelnė Ante Žižičius, 12 – Tornike Shengelia, 9 – Willas Clyburnas, 8 – Matthew Morganas.
2024-09-08

Rinktinės marškinėlius po ilgos pertraukos vėl apsivilkęs Eimantas Bendžius: „Buvau labai pasiilgęs šio jausmo“

Pirmadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmąkart susitiko su Libano ekipa ir pergalingai pradėjo pasirengimą laukiančiai olimpinei atrankai. O rinktinės kapitonui Eimantui Bendžiui šios rungtynės tapo dvigubai ypatingos: ne tik dėl pasiektos pergalės, bet ir todėl, kad buvo pirmosios, kuriose jis žaidė po 9 mėnesių pertraukos. Likus kelioms akimirkoms iki antrojo susitikimo su Libanu, kurį šiandien tiesiogiai transliuos TV3, krepšininkas dalijasi savo komentaru.
2024-06-12

Su tikslu į rezervinę rinktinę atvykęs Eimantas Bendžius: „Esu sveikas nuo kovo mėnesio“

Pirmadienį Druskininkuose startavo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovykla, o prieš pirmąją treniruotę suorganizuotoje spaudos konferencijoje vyriausias rinktinės treneris Kazys Maksvytis kartu su žaidėjais aptarė stovyklos tikslus bei asmeninių karjerų vingius.
2024-06-03

Sasario klubas rado solidžią pamainą traumuotam Bendžiui

Sasario „Dinamo“ klubas surado pamainą traumą besigydančiam Eimantui Bendžiui. Italų klubas sudarė kontraktą iki sezono pabaigos su 31 metų 203 cm ūgio puolėju Alfonzo McKinnie. Nors didžiąją dalį karjeros aukštaūgis praleido Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), tačiau pastarąjį sezoną jis žaidė Plėtojimosi lygoje, kur gynė „Ciudad De Mexico Capitanes“ ekipos garbę.
2023-09-22

Pajėgiausių pasaulio krepšinio lygų starto belaukiant: kokioms užsienio komandoms šį sezoną atstovaus lietuviai?

Kol pajėgiausios pasaulio krepšinio lygos skaičiuoja paskutines savaites iki naujo sezono starto,  krepšinio šventei ruošiasi ir sirgaliai. Tiek Europoje, tiek už Atlanto esančios komandos naują sezoną pasitinka su pokyčiais klubų sudėtyse ir naujais tikslais bei išaugusia konkurencija. Vasarą krepšinio klubai išnaudoja komandų komplektacijai, kad sezoną pasitiktų geriausios sudėties pagal savo galimybes.
2023-09-20

Aišku, kokią traumą pasaulio čempionate patyrė Bendžius – prireiks operacijos

Lietuvai pasaulio krepšinio čempionate atstovavęs Eimantas Bendžius dar prieš ketvirtfinalį patyrė traumą, dėl kurios turėjo praleisti likusias kovas.  Sasario „Dinamo“ klubas, kuriame rungtyniauja E. Bendžius, paskelbė, kad krepšininkas patyrė Achilo sausgyslės traumą.  „Po tyrimų iš pradžių Filipinuose, o po to Lietuvoje, Lietuvos rinktinės atstovų teigimu, žaidėjui teks atlikti operaciją. Po operacijos bus įvertintas atsigavimo laikas“, – rašoma klubo pranešime.
2023-09-12

Itin svarbiame ketvirtfinalio mūšyje Lietuvos rinktinei nepadės Eimantas Bendžius

Antradienį Lietuvos rinktinė stojo į itin svarbų ketvirtfinalio mūšį prieš Serbijos rinktinę. Visgi lietuviai į aikštelę žengė nepilnos sudėties.  Dėl kojos skausmų šį mačą turėtų praleisti Eimantas Bendžius. Apie tai pirmasis pranešė basketnews.lt žurnalistas Lukas Malinauskas, tą patvirtino ir Maniloje kovas stebintis tv3.lt žurnalistas Vytautas Ramanauskas.
2023-09-05

Rinktinės pergalių receptą atskleidęs Bendžius apie tritaškių taikiklį: „Visada smagiau, kai pirmas metimas įkrenta“

Lietuvos krepšinio rinktinė daug poilsio neturi ir jau šiandien, sekmadienį, pasaulio čempionate susitiks su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis. Tai rungtynės, kuriose spręsis, kam atiteks J grupės nugalėtojų vardas. Mačą nuo 15.30 val. tiesiogiai transliuos TV3 kanalas ir portalas tv3.lt. Dėl bilieto į ketvirtfinalį ramios jau yra abi rinktinės. JAV bilietą pačiupo nors ir nelengvai, bet įveikę Juodkalniją, o skrajojantys lietuviai dėl bilieto į ketvirtfinalį 92:67 įveikė graikus.
62 2023-09-03

Nuo blizgesio NBA iki karjeros banke – kaip klostėsi Lietuvos rinktinės krepšininkų kelias iki pasaulio čempionato?

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė 2023 m. pasaulio krepšinio čempionate – itin spalvinga. Komandoje netrūksta NBA patirties turinčių krepšininkų, debiutantų ir net karjerą stabdžiusių aukštaūgių. Prieš prasidedant svarbiausioms planetos pirmenybių kovoms naujienų portalas tv3.lt kviečia prisiminti, kaip klostėsi visų dvylikos rinktinės narių kelias krepšinyje ir kokius karjeros vingius krepšininkai patyrė iki dabar.
2023-08-25

Tritaškių fejerverkais Vilniuje prapliupęs Bendžius: „Daužėmės ir bandėme atsakyti į prancūzų fiziškumą“

Eimantas Bendžius penktadienio vakarą sausakimšoje Vilniaus arenoje sužaidė geriausias savo rungtynes iki šiol kontroliniame cikle, kuris yra skirtas pasiruošti Pasaulio taurei. Lietuvos reprezentacinė rinktinė 70:76 nusileido Prancūzijos rinktinei, tačiau vaizdas aikštėje buvo žymiai pozityvesnis nei trečiadienio vakarą, kai išvykoje prancūzams buvo pralaimėta 18 taškų skirtumu.
2023-08-11

Karjeros piką išgyvenantis Bendžius pasakė, kokia gali būti šių metų Lietuvos rinktinė

Eimantas Bendžius – vienas vyriausių šiųmetinės Lietuvos rinktinės krepšininkų. 33-ejų krepšininkas savo gyvenimiška patirtimi nusileidžia tik Mindaugui Kuzminskui, kuris yra gimęs pusmečiu anksčiau. Aikštę išplečiantis puolėjas jau yra dalyvavęs didžiajame krepšinio turnyre su Lietuvos rinktine – 2017 m. jis žaidė Europos čempionate, kai komandai vadovavo Dainius Adomaitis.
2023-07-18

Bendžius prieš „AX Armani“ įmetė 10 taškų

Pergalę Italijos lygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (23/7) ekipa, kuri namuose 79:67 (9:18, 23:16, 23:14, 24:19) nugalėjo Sasario „Dinamo“ (17/13) komandą. Eimantas Bendžius pralaimėtojų gretose per 30 aikštėje praleistas minučių pelnė 10 taškų (0/2 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 3 sykius. Abejoms komandoms tai buvo paskutinės reguliariojo sezono rungtynės ir sezoną tęs atkrintamosiose.
2023-05-07

Rezultatyviausiu komandoje buvęs Bendžius vedė klubą į pergalę prieš „Virtus“

Pralaimėjimą Italijos lygoje patyrė Sasario „Dinamo“ (16/12) ekipa, kuri svečiuose 69:86 (12:22, 27:16, 14:25, 16:23) pralaimėjo Bolonijos „Virtus“ (22/6) klubui. Eimantas Bendžius pralaimėjusiems per 32 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, perėmė 3 kamuolius, bet prasižengė 3 kartus ir padarė 2 klaidas. „Virtus“: Tornike Shengelia 18 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Jordanas Mickey 14 (8 atk. kam.
2023-04-24

Bendžius Italijoje išmetė net 14 tritaškių

Pergalę Italijos lygoje iškovojo Sasario „Dinamo“ (14/9) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 84:72 (19:20, 20:20, 27:16, 18:16) nugalėjo Tortonos „Derthona Basket“ (16/7) komandą.  Eimantas Bendžius nugalėtojams per 29 aikštėje praleistas minutes surinko 22 taškus (1/4 dvit., 6/14 trit., 2/2 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, bet prasižengė 2 kartus ir suklydo 1 sykį. „Dinamo“: Eimantas Bendžius 22 (6/14 trit.
2023-03-27

Bendžius svariai prisidėjo prie lengvos pergalės Italijoje

Pergalę Italijos lygoje iškovojo Sasario „Dinamo“ (8/9) ekipa, kuri namuose 110:74 (29:21, 32:15, 28:19, 21:19) sutriuškino Pezaro „Victoria Libertas“ (10/7) komandą. Eimantas Bendžius nugalėtojų gretose per 26 minutes pelnė 14 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, rezultatyviai perdavė 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 2 kartus ir suklydo 2 sykius. „Dinamo“: Chris Dowe 22 (7/10 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamalas Jonesas 19 (5 atk. kam.
2023-01-30

Italijoje – puikūs Olisevičiaus ir Bendžiaus pasirodymai pergalingose rungtynėse

Italijos krepšinio lygoje sekmadienį puikiai pasirodė komandas atstovaujantys lietuviai Osvaldas Olisevičius ir Eimantas Bendžius.  Pergalę Italijos lygoje iškovojo Emilijos Redžo „Pallacanestro“ (4/11) ekipa, kuri svečiuose 84:68 (23:13, 24:20, 17:16, 20:19) įveikė Trento „Aquila Basket“ (8/7) komandą.  O. Olisevičius nugalėtojams per 35 aikštėje praleistas minutes surinko 24 taškus (5/7 dvit., 4/5 trit., 2/3 baud.
2023-01-16

Lietuviškų klubų akistatoje Italijoje rezultatyviausias buvo Olisevičius

Italijos čempionate triuškinančią pergalę iškovojo Sasario „Dinamo“ (6-8) komanda su Eimantu Bendžiumi. Ši svečiuose 99:74 (20:16, 32:24, 24:18, 23:16) susitvarkė su Emilijos Redžo „Unahotels“ (3-11) krepšininkais, kurių gretose rungtyniauja Osvaldas Olisevičius. E.Bendžius per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo atšokusį kamuolį, išprovokavo pražangą, kartą pats prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.
2023-01-08

Solidžiai žaidęs Bendžius komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Pralaimėjimą Italijos lygoje patyrė Sasario „Dinamo“ (5/8) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje po pratęsimo 92:94 (17:21, 23:23, 29:13, 15:27, 8:10) nusileido Brešos „Germani“ (7/6) ekipai. Eimantas Bendžius pralaimėtojų gretose per 40 minučių pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius. „Dinamo“: Jamalas Jonesas 21 (7/13 dvit.), Eimantas Bendžius 16 (6 atk. kam.
2023-01-03

Bendžius buvo rezultatyvus, bet lietuvio klubas pralaimėjo Italijos lygoje

Pralaimėjimų Italijos čempionate patyrė Sasario „Dinamo“ (5-7) komanda su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 76:86 (21:18, 18:21, 14:22, 23:25) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ (7-5) krepšininkams, kuriems tai buvo trečioji pergalė iš eilės. Sasario klubas buvo laimėjęs paskutines dvi rungtynes šalies pirmenybėse, tačiau nesėkmė sutrukdė pratęsti šią sėkmingą atkarpą. E.Bendžius ant parketo praleido 37 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (1/3 dvit., 3/6 trit., 1/3 baud.
2022-12-26

Bendžiaus taškai ir pergalė neužtikrino klubui vietos kitame Čempionų lygos etape

Pergale pasirodymą FIBA Čempionų lygoje užbaigė Sasario „Dinamo“ (2-4) komanda su Eimantu Bendžiumi. Italijos klubas svečiuose 92:82 (21:28, 18:22, 24:20, 29:12) pranoko Malagos „Unicaja“ (5-1) krepšininkus, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė antrajame etape. Nors Sasario ekipa ir laimėjo, tačiau G grupėje užėmė paskutinę, ketvirtą, vietą ir pasitraukė iš turnyro.
2022-12-21

Bendžius buvo rezultatyviausias, bet klubas patyrė nesėkmę Italijos čempionate

Pralaimėjimą Italijos lygoje patyrė Sasario „Dinamo“ (3/6) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 63:92 (20:22, 6:28, 20:32, 17:10) nepasipriešino Milano „AX Armani“ (8/1) ekipai. Eimantas Bendžius pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/5 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus ir padarė 1 klaidą.
2022-12-04

Bendžius buvo rezultatyviausias, o klubas pasiekė svarbią pergalę

Pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Sasario „Dinamo“ (1-3) klubas su Eimantu Bendžiumi. Italijos ekipa namuose 82:78 (19:14, 21:16, 23:25, 19:23) pranoko Salonikų PAOK (1-3) krepšininkus. E.Bendžius rungtyniavo 26 minutes, pasižymėjo 18 taškų (4/4 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.
2022-11-30

Italijos čempionate Bendžius pataikė net septynis tritaškius

Pergalę Italijos lygoje iškovojo Sasario „Dinamo“ (3/4) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 86:76 (22:13, 23:23, 24:15, 17:25) nugalėjo Skafačio „Scafati Basket“ (1/6) komandą. Eimantas Bendžius nugalėtojų gretose per 23 žaidimo minutes įmetė 24 taškus (7/9 trit., 3/3 baud.), bet pažeidė taisykles 1 kartą. „Dinamo“: Eimantas Bendžius 24 (7/9 trit.), Jamalas Jonesas 19 (6 atk. kam.), Kasparas Treieras 10, Massimo Chessa 9, Geraldas Robinsonas 9 (8 rez. perd.), Ousmane Diopas 6 (5 atk. kam.
2022-11-21

Bendžiaus klubas FIBA Čempionų lygoje toliau lieka be pergalių

Be pergalės FIBA Čempionų lygoje lieka Sasario „Dinamo“ (0-3) komanda su Eimantu Bendžiumi. Italijos klubas svečiuose 80:88 (21:31, 23:14, 15:19, 21:24) nusileido Dižono JDA (2-1) krepšininkams iš Prancūzijos. E.Bendžius žaidė 33 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.
2022-11-02

Bendžiaus metimai skriejo pro šalį, lietuvio klubas patyrė nesėkmę

Pralaimėjimą Italijos pirmenybėse patyrė Sasario „Dinamo“ (1-2) komanda su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 71:79 (17:20, 20:21, 15:12, 19:26) nusileido Trevizo „Nutribullet“ (1-2) krepšininkams, kurių gretose žaidžia Paulius Sorokas. E. Bendžius aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 8 taškus (2/6 dvit., 1/6 trit., 1/1 baud.
2022-10-16

Bendžiaus pastangos neišgelbėjo – lietuvio atstovaujamas klubas krito akistatoje prieš „Unicaja“

Pralaimėjimu FIBA Čempionų lygos kovas pradėjo Sasario „Banco di Sardegna“ (0-1) komanda, kurios marškinėlius vilki Eimantas Bendžius. Italijos klubas namuose 76:87 (23:19, 18:28, 22:22, 13:18) nusileido Malagos „Unicaja“ (1-0) krepšininkams. E. Bendžius ant parketo praleido 36 minutes, pasižymėjo 18 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit., 7/9 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.
2022-10-06

Bendžius puikiai žaidė prieš „Virtus“, bet lietuvio ekipa krito Supertaurės finale

Eimantui Bendžiui ir Sasario „Banco di Sardegna“ komandai nepavyko po trejų metų pertraukos susigrąžinti Italijos Supertaurės. Lietuvio atstovaujama ekipa finale 69:72 (19:23, 30:20, 10:14, 10:15) nusileido Bolonijos „Virtus“ krepšininkai. E.Bendžius rungtyniavo 35 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.
2022-09-30

Rezultatyvus Eimantas Bendžius padėjo savo ekipai įveikti Eurolygos klubą

Pralaimėjimą draugiškose rungtynėse patyrė Sasario „Dinamo“ krepšininkai su Eimantu Bendžiumi. Italijos klubas po sunkios kovos 79:75 (20:22, 16:22, 23:14, 20:17) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ ekipą. E. Bendžius buvo trečias komandoje pagal rezultatyvumą. Puolėjas surinko 14 taškų. Rezultatyviau už jį rungtyniavo Chinanu Onuaku ir Chrisas Dowe‘as, atitinkamai pasižymėję 17 ir 15 taškų. „Panathinaikos“ gretose išsiskyrė Derrickas Williamsas su 18 taškų.
2022-09-11

Sprendimą nežaisti rinktinėje paaiškinęs Bendžius: „Jei ateityje būsiu reikalingas, tikrai padėsiu“

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) organizuojamoje „SKM Karklė Camp‘22“ stovykloje apsilankė Lietuvos rinktinės kalibro žaidėjas Eimantas Bendžius. Pajūryje gimusiam ir augusiam E. Bendžiui Karklės arba dar kitaip vadinama „Žilvičio“ stovykla yra puikiai pažįstama. Dar pats būdamas vaikas Eimantas čia leisdavo nerūpestingas vasaras, kurias iki šiol atsimena su šypsena.
2022-07-26

Eimantas Bendžius lieka žaisti Sasario klube

Sasario „Banco di Sardegna“ komanda oficialiai paskelbė apie pratęstą sutartį su Eimantu Bendžiumi. Kontraktas pratęstas iki 2025 metų. 32 metų puolėjas šiame Italijos lygos sezone rinkdavo 15,1 taško ir atkovodavo 5,1 kamuolio. E.Bendžiaus vedama „Banco di Sardegna“ komanda pasiekė Italijos lygos pusfinalį.
2022-06-06

Liepsnojusio Bendžiaus nepakako – lietuvio atstovaujamas klubas krito prieš Milano „AX Armani“

Italijoje antrosiose pusfinalio serijos rungtynėse pralaimėjimą patyrė Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa.  Lietuvio klubas namuose 82:91 (18:22, 31:19, 20:27, 13:23) nusileido Milano „AX Armani“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:2. E. Bendžius žaidė naudingiausiai ir rezultatyviausiai komandoje – jis per 34 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.
2022-05-31

Solidžiai žaidęs Bendžius padėjo klubui išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą

Pusiausvyrą Italijos čempionato ketvirtfinalio serijoje atstatė Sasario „Dinamo“ komanda su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 91:85 (15:24, 26:21, 26:12, 24:28) įveikė Brešos „Germani“ krepšininkus. Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. E.Bendžius ant parketo praleido 31 minutę, per kurią pelnė 16 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, pats kartą prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.
2022-05-19

Eimantas Bendžius tritaškiais vedė komandą į pergalę

Pergalių seriją Italijos čempionate pratęsė Sasario „Dinamo“ (16/13) krepšininkai su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 108:73 (17:18, 30:17, 39:20, 22:18) sutriuškino Europos taurės finalininkę Bolonijos „Virtus“ (25/4) komandą. E.Bendžius ant parketo praleido 20 minučių, per kurias pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 6/11 trit., 3/5 baud.
2022-05-07

Italijoje – EImanto Bendžiaus sezono rungtynes

Eimantas Bendžius sužaidė geriausias sezono rungtynes Italijos krepšinio lygoje. Sasario „Banco di Sardegna“ komandos lietuvis mače su Tortonos „Derthona“ per 34 minutes pelnė 29 taškus (4/5 dvit., 5/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 7, perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, bet 4 kartus suklydo ir kartą prasižengė. Puolėjas surinko 38 naudingumo balus. Jis pagerino asmeninius sezono taškų ir naudingumo rekordus.
2022-03-13

Eimantas Bendžius Italijoje prapliupo tritaškiais

Tritaškiais prapliupęs Eimantas Bendžius atvedė Sasario „Banco di Sardegna“ (10/9) komandą į pergalę Italijos čempionate. Lietuvio klubas svečiuose 89:75 (21:19, 27:17, 24:16, 17:23) užtikrintai įveikė Triesto „Allian Pallacanestro“ (10/10) krepšininkus ir išrašė jiems trečią nesėkmę paeiliui. Tuo tarpu Sasario ekipai tai buvo trečios laimėtos rungtynės iš eilės. 30 minučių aikštėje praleidęs E.Bendžius pelnė 26 taškus (1/6 dvit., 8/12 trit.
2022-03-10

Eimantas Bendžius Italijoje svaidė tritaškius pro šalį

Sasario „Banco di Sardegna“ komanda su Eimantu Bendžiumi įsirašė pergalę Italijos lygoje. Lietuvio klubas svečiuose 74:66 (23:15, 10:18, 22:17, 19:16) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ ekipą. E.Bendžius per 31 minutę pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/8 trit.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo pražangą, bet 3 kartus prasižengė ir kartą suklydo. Jasonas Burnellas ir Christianas Mekowulu nugalėtojams pelnė po 14 taškų, pralaimėjusiems 14 surinko Toto Forray.
2022-03-07

Italijoje Eimantas Bendžius prie pergalės prisidėjo 18 taškų

Pergalę Italijos lygoje iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ (7/8) komanda. Lietuvio komanda savo arenoje 89:80 (24:21, 20:17, 22:28, 23:14) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ (8/6) ekipą. E.Bendžius per 33 minutes pelnė 18 taškų (2/5 dvit., 3/10 trit., 5/5 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė.
2022-01-16

Eimantas Bendžius Čempionų pasižymėjo minusiniu naudingumi

riuškinantį antausį paskutinėse FIBA Čempionų lygos A grupės rungtynėse patyrė Sasario „Dinamo“ (1/5) komanda su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio klubas namuose 63:84 (16:25, 16:23, 15:17, 16:19) neatsilaikė prieš Tenerifės „Lenovo“ (4/2) krepšininkus. Šios rungtynės jau nieko nelėmė šioje grupėje.
2021-12-21

Kazys Maksvytis išskyrė Kęstučio Kemzūros indėlį ir įvardijo čekų stiprybes

Jau rytoj Lietuvos rinktinė Čekijos mieste Opavoje žais antrąsias pasaulio čempionato atrankos rungtynes prieš čekus. Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis į Čekiją neišsivežė Eimanto Bendžiaus, o jį dvyliktuke pakeis po Eurolygos kovų prisijungęs Mindaugas Kuzminskas. „Nežais Eimantas Bendžius. Jeigu lygintume su Mindaugu, jis atletiškesnis. Taip pat tą poziciją gerai užpildė Osvaldas Olisevičius“, – kalbėjo treneris.
2021-11-28

Maksvytis apsisprendė: paaiškėjo, ką rungtynėse prieš Čekiją pakeis Mindaugas Kuzminskas

Kazys Maksvytis ir Lietuvos rinktinės trenerių štabas paskelbė rinktinės dvyliktuką, kuris pirmadienio vakarą Pasaulio taurės atrankoje kausis su Čekijos krepšininkais. Prieš Bulgariją rungtynes starto penkete pradėjęs ir 4 taškus pelnęs Eimantas Bendžius vietą užleis Sankt Peterburgo „Zenit“ puolėjui Mindaugui Kuzminskui. „Nežais E. Bendžius. Jeigu lygintume su Mindaugu, jis atletiškesnis. Taip pat tą poziciją gerai užpildė Osvaldas Olisevičius“, – kalbėjo treneris.
2021-11-28

TV3 ir FIBA pratęs draugystę: žiūrovai taps ne vienos Lietuvai lemtingos kovos liudininkais

Su nekantrumu visų krepšinio sirgalių laukta akimirka pagaliau atėjo – Lietuva pradeda savo kovą atrankose į FIBA 2023 metų Pasaulio taurės turnyrą. Pirmosios rungtynės, kurios jau penktadienį įvyks namuose, simbolizuos ne tik reikšmingų kovų pradžią, bet kartu ir ne vienerius metus trunkančios TV3 ir FIBA draugystės tęsinį.
2021-11-25

Eimantas Bendžius Ialijoje kukliai prisidėjo prie klubo pergalės

Sasario „Banco di Sardegna“ su Eimantu Bendžiumi patyrė nesėkmę Italijos lygoje. Lietuvio klubas svečiuose 89:95 (16:15, 22:23, 28:40, 23:17) pralaimėjo Tortonos „Derthona“ ekipai. E.Bendžius per 23 minutes pelnė 5 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 2 kartus prasižengė. Sasario klubui Davidas Loganas pelnė 22 taškus, nugalėtojams po 17 suriniko Jamarras Sandersas ir Tyleris Cainas.
2021-11-14

Eimantas Bendžius žaidė naudingiausiai prieš Eurolygos komandą

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ patyrė nesėkmę Italijos lygoje. Lietuvio klubas svečiuose 50:79 (15:22, 15:20, 6:18, 14:19) nusileido Milano „AX Armani“ klubui. E.Bendžius per 28 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir kartą prasižengė. Jis surinko 16 naudingumo balų ir komandoje buvo naudingiausias.
2021-10-31

Eimantas Bendžius varžovus baudė tritaškiais, tačiau klubui pergalės pasiekti nepavyko

Be pergalių FIBA Čempionų lygos A grupėje vis dar lieka Sasario „Dinamo“ (0/3) komanda su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio klubas namuose 79:87 (22:13, 22:25, 19:27, 16:22) nusileido Kamianskės „Prometey“ (1/2) ekipai iš Ukrainos. 30 minučių aikštėje praleidęs E.Bendžius pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą perėmė 3 kamuolius, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.
2021-10-28

Lietuviškų komandų susidūrime Italijoje lietuviai pasirodė kukliai

Italijos lygos rungtynėse pergalę iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ komanda. Ji svečiuose rezultatu 71:64 (13:12, 22:26, 18:10, 18:16) įveikė Trevizo „Nutribullet“ su Tomu Dimša. E.Bendžius per 25 minutes pelnė 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 4 kartus prasižengė. T.Dimša per 19 minučių pelnė 3 taškus (0/3 dvit., 1/4 trit.
2021-10-17

Spindėjęs Eimantas Bendžius džiaugėsi pergale prieš kitą lietuvį

Lietuviškų klubų dvikova Italijos pirmenybėse baigėsi pratęsimo pareikalavusiu trileriu Sasario „Dinamo“ (2/1) namie 96:93 (17:26, 18:17, 24:21, 24:19, 13:10) palaužė Emilijos Redžo „UnaHotels“ (2/1) klubą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandos žengė koja kojon, o likus žaisti 20 sekundžių rezultatą išlygino Andrea Cinciarini – 83:83. Sasario klubas atsakymo pateikti nespėjo ir teko žaisti papildomą atkarpą.
2021-10-10

Eimantas Bendžius rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie pergalės

Be pralaimėjimų Italijos taurės turnyre rungtyniauja Sasario „Dinamo“ (3/0) klubas, kurio marškinėlius vilki Eimantas Bendžius. Lietuvio ekipa rezultatu 98:87 (28:21, 21:18, 26:26, 23:22) pranoko Kremonos „Vanoli“ (1/2) krepšininkus. 28 minutes žaidęs E.Bendžius pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, padarė 3 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.
2021-09-11

Italas surengė taškų šou, bet pergale džiaugėsi Eimantas Bendžius

Antrąją pergalę Italijos taurės turnyre pasiekė Sasario „Dinamo“ (2/0) klubas su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio ekipa 92:82 (23:26, 24:19, 27:22, 18:15) pranoko Varezės „Openjobmetis“ (0/2) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Paulius Sorokas. 31 minutę rungtyniavęs E.Bendžius pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.
2021-09-08

Italijoje Eimantas Bendžius naudingu žaidimu prisidėjo prie komandos pergalės

Pergale Italijos taurės kovas pradėjo Sasario „Dinamo“ krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Eimantas Bendžius. Lietuvio klubas 83:74 (23:15, 13:17, 19:21, 28:21) įveikė Kremonos „Vanoli“ (0/1) komandą. 33 minutes ant parketo praleidęs E.Bendžius pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.
2021-09-05

Maskoliūno minutės pertraukėlė iš arti: raginimas mesti tritaškius ir prabilęs Bendžius

Kaune prasidėjo olimpinis krepšinio atrankos turnyras. Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinės varžovė Venesuelos vyrų krepšinio rinktinė. Nors rungtynių pradžioje didžiąją laiko dalį pirmavo Dariaus Maskoliūno auklėtiniai, įpusėjus rungtynėms rezultatas tapo lygus 28:28. Minutės pertraukėlės metu trečiojo ketvirčio pradžioje rinktinės strategas D. Maskoliūnas turėjo pastabų komandos snaiperiams ir prašė mesti daugiau tritaškių.