Eimantas Andriuška

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Eimantas Andriuška“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Eimantas Andriuška“.

Imtynių turnyre Čekijoje – trys Lietuvos atletų medaliai

Čekijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių „Chomutov Grand Prix“ turnyre trys mūsų šalies atletai užėmė prizines vietas. Jaunimo turnyro vicečempionu tapo Rokas Čepauskas (72kg, 24 dalyviai). Vilniečio finalinė dvikova su Europos jaunių vicečempionu Levente Levajumi iš Vengrijos baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau pagal papildomus kriterijus pergalė buvo skirta varžovui.
2023-05-11

Imtynininkui Eimantui Andriuškai – Europos jaunių čempionato bronza

Lietuvis Eimantas Andriuška tapo Bukarešte (Rumunija) vykstančio Europos jaunių (U17) imtynių čempionato prizininku. Mūsiškis trečiadienį puikiai pasirodė paguodos varžybose, kuriose per dieną laimėjo net tris kovas ir iškovojo bronzos medalį. Antradienį graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 60 kg aštuntfinalyje E. Andriuška 0:4 pralaimėjo Sakartvelo atstovui Avtandilui Mamaladzei. Pastarasis vėliau nukeliavo iki finalo ir atvėrė lietuviui duris į paguodos turnyrą.