edinsonas cavani

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edinsonas cavani“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edinsonas cavani“.

Urugvajaus žvaigždžių apmaudas: Suarezas liejo ašaras, o Cavani įniršį išliejo ant VAR monitoriaus

Penktadienį vakare 2022 m. Pasaulio taurės H grupės paskutinėse rungtynėse Urugvajaus rinktinė 2:0 nugalėjo Ganą, tačiau nepalankus kitų rungtynių rezultatas lėmė, kad urugvajiečiai keliauja namo jau po grupių etapo. Itin sunkiai pralaimėjimą išgyveno Luisas Suarezas ir Edinsonas Cavani. Jeigu L.Suarezas liejo ašaras, tai E.Cavani ėmėsi fizinių veiksmų ir išeidamas iš stadiono trenkė VAR monitoriui, kuris krito ant žemės.
2022-12-02

Fantastinis Cavani įvartis pažymėtas „Man Utd“ lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Fulham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Edinsonas Cavani 15-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas 26-ąją minutę atliko nuostabų smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-05-18

Rasizmo apraiška „Man Utd“: didelė bauda ir diskvalifikacija puolėjui

Po dramatiškos pergalės prieš „Southampton“ Edinsonas Cavani socialiniuose tinkluose sulaukė daug sveikinimų. Vienam iš internautų jis nusprendė viešai padėkoti „instagram“ tinkle, bet tai darydamas pavartojo žodį iš n raidės („gracias negrito“), todėl buvo apkaltintas rasizmu. Po maždaug mėnesį trukusio tyrimo Anglijos futbolo asociacija padarė išvadą, kad urugvajiečio komentaras buvo rasistinis. Už tai E.Cavani buvo diskvalifikuotas 3 rungtynėms ir turės sumokėti didelę – 100 tūkst.
2021-01-01

„Copa America“: Urugvajaus pergalė paliko japonus už borto

Pietų Amerikoje tęsiasi prestižinis „Copa America“ turnyras. Aiškėja ir grupių etapo nugalėtojai, o C grupėje šiąnakt triumfavo Urugvajaus rinktinė. Urugvajiečiai dėl grupės nugalėtojo vardo kovojo su Čile ir susitikimą laimėjo minimaliu rezultatu 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį 82 minutę pelnė Edinsonas Cavani. Urugvajus užėmė pirmąją vietą, antri liko Čilės futbolininkai. Šios dvi komandos keliauja tolyn, o Japonija ir Ekvadoras turnyra jau baigia.
2019-06-25

PSG pergalė Prancūzijoje pažymėta reto grožio argentiniečio šūviu – tokių reta

Ketvirtą pergalę iš eilės Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse įsirašė čempionų titulą ginanti Paryžiaus „Saint-Germain“, kuri išvykoje 4:2 (2:0) įveikė „Nimes“ futbolininkus, o rungtynes papuošė reto grožio Angelio Di Maria įvartis. Abi komandos rungtynes baigė dešimtiese, kai jau per pridėtą antro kėlinio laiką raudonas korteles užsidirbo Teji Savanieris ir Kylianas Mbappe. Geltona kortele buvo nubaustas ir Neymaras. Nugalėtojams įvarčius mušė Neymaras (36 min.), Angelis Di Maria (40 min.
2018-09-01

Edinsonas Cavani greičiausiai nepadės Urugvajui ketvirtfinalio mūšyje

Urugvajaus futbolo rinktinėje – rimti nuostoliai. Artėjant pasaulio pirmenybių ketvirtfinaliui su Prancūzija beveik aišku, kad šiose rungtynėse nežais puolėjas Edinsonas Cavani. Viena ryškiausių Urugvajaus žvaigždžių susižeidė aštuntfinalyje prieš Portugaliją, prieš tai spėjęs pelnyti du įvarčius. 31-erių puolėją kamuoja blauzdos trauma ir jis jau tris dienas iš eilės nesitreniravo kartu su komanda.
2018-07-05

Akimirka, kuri pasako viską: Cristiano Ronaldo pasižymėjo nuostabiu poelgiu

Cristiano Ronaldo ir visai Portugalijos futbolo rinktinei planetos pirmenybės pasibaigė aštuntfinalyje, kuriame Europos čempionai 1:2 (0:1) nusileido Edinsono Cavani vedamai Urugvajaus komandai. E.Cavani pelnė įvarčius 7 ir 62 min., o portugalai į tai atsakė vieninteliu Pepe tiksliu smūgiu 55-ąją min. E.Cavani spindėjo savo rinktinėje, tuo tarpu 33-ejų C.Ronaldo buvo visiškai uždarytas ir didesnės įtakos žaidimui nepadarė.
2018-06-30

Namo važiuoja ir Cristiano Ronaldo: Urugvajus įveikė Europos čempionę Portugaliją

Europos čempionei Portugalijai ir jos lyderiui Cristiano Ronaldo pasaulio pirmenybės Rusijoje jau baigtos. Aštuntfinalyje ji 1:2 (0:1) nusileido Urugvajaus rinktinei. Urugvajus čempionato ketvirtfinalyje susikaus su Prancūzija, kuri kitose šeštadienio rungtynėse 4:3 nugalėjo Argentiną. Tad per vieną dieną čempionatas pasibaigė dviem didžiausioms futbolo žvaigždėmes – C.Ronaldo ir Lioneliui Messi. Urugvajus šiose rungtynėse visiškai uždarė 33-ejų C.Ronaldo ir neleido šiam įsisiautėti.
2018-06-30

Egiptas be Mohamedo Salah prieš Urugvajų krito pačioje rungtynių pabaigoje

Itin sudėtinga pergale pasaulio futbolo čempionatą pradėjo Urugvajaus rinktinė, kuri 1:0 (0:0) palaužė Egiptą. Vienintelis rungtynių įvartis krito pačioje mačo pabaigoje, kai po baudos smūgio 90-ąją minutę galva pasižymėjo gynėjas Jose Maria Gimenezas. Perdavimą jam atliko Carlosas Sanchezas. Egiptas šiose rungtynėse vertėsi be savo žvaigždės Mohamedo Salah, kuris šventė 26-ąjį gimtadienį.
2018-06-15

Pasaulio futbolo čempionatas: rusų neįgalumas gynyboje, Salah klausimas ir mirtinas duetas

Jau birželio 14 dieną Rusijoje prasidės laukiamiausias metų sporto įvykis – pasaulio futbolo čempionatas. Turnyro atidarymo rungtynėse rusai susitiks su Saudo Arabija. Mėnesį truksiančioje futbolo fiestoje varžysis 32 rinktinės. Vienos jų atvažiuoja tik taurės, kitos siekas paneigti prognozes ir gerai praleisti laiką. Tv3.lt kviečia susipažinti su A grupe, kurioje varžysis šeimininkė Rusija. Portalas kiekvieną dieną pristatys vis kitą grupę.
2018-06-05

„Saint-Germain“ įspūdingu stiliumi tapo Prancūzijos čempionu

Prancūzijoje įvyko laukiamiausias vietos futbolo mūšis. Jame intrigos nebuvo – „Ligue 1“ pirmaujantis Paryžiaus „Saint-Germain“ savo aikštėje 7:1 (4:1) sutriuškino titulą gynusį „Monaco“ ir tapo naujuoju šalies čempionu. Dubliais pasižymėjo Giovani Lo Celso (14, 27 minutėmis) bei Angelis Di Maria (20, 58 min.). Po įvartį pridėjo Edinsonas Cavani (17 min.) ir Julianas Draxleris (86 min.). 76-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių lyderis Radamelis Falcao.
2018-04-16

PSG stovykloje nerimas dėl Neymaro – aikštelę paliko ant neštuvų

Sekmadienio vakarą Prancūzijos futbolo čempionato lyderiai Paryžiaus „Saint Germain" savo namų tvirtovėje 3:0 nugalėjo „Marseille" vienuolikę ir turi jau 14 taškų pranašumą prieš artimiausius konkurentus. Lieka vis mažiau abejojančių, kad PSG klubas po metų pertraukos ir vėl taps „Ligue 1" laimėtojais, tačiau pergalingą sekmadienio nuotaiką paryžiečiams gerokai pagadino Neymaro trauma.
2018-02-26

10 gražiausių UEFA čempionų lygos įvarčių

Stipriausias pasaulyje klubinis futbolo turnyras UEFA čempionų lyga savo gerbėjus kasmet žavi ne tik aukščiausio lygio futbolu, bet ir pasakiškais įvarčiais. Portalas tv3.lt siūlo desertą Jūsų akims ir kviečia pasigrožėti šio sezono gražiausių UEFA čempionų lygos įvarčių dešimtuku! 10. Lionelis Messi („Barcelona”) Vienam geriausių planetos žaidėjų sutekiame garbę „atidaryti” dešimtuką.
2018-02-24

„Ligue 1“: eilinė PSG pergalė, Claudio Ranieri auklėtiniai nugalėjo čempionus

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani. Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai.
2017-11-30

Be pralaimėjimų: PSG žvaigždynas nugalėjo ir Prancūzijos čempionus

14 rungtynių ir nė vieno pralaimėjimo. Taip Prancūzijos futbolo lygoje žygiuoja Paryžiaus „Saint-Germain“. Pirmenybių lyderis sekmadienį svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjo čempiono titulą ginantį „Monaco“. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Edinsonas Cavani. 52-ąją minutę rezultatą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs Neymaras. „Monaco“ viltis 81-ąją minutę buvo grąžinęs Joao Moutinho, bet šeimininkai pralaimėjo – 1:2. PSG (38 taškai) pirmauja Prancūzijos čempionate.
2017-11-27

Philippe’as Coutinho papildys PSG žvaigždyną?

Edinsonas Cavani, Kylianas Mbappe, Neymaras – didysis Paryžiaus „Saint-Germain“ trejetas. Prie jo gali prisidėti ir „Liverpool“ lyderis Philippe’as Coutinho, skelbia užsienio žiniasklaida. Be Neymaro PSG žaidžia dar keturi futbolininkai iš Brazilijos – gynėjai Dani Alvesas, Marquinhosas, Thiago Silva ir saugas Lucasas Moura. „Dažnai kalbu su Philippe’u. Būtų nuostabu, jei jis po sezono arba net anksčiau prisijungtų prie mūsų“, – vylėsi T. Silva.
2017-11-21

Įvarčių fejerverkas: PSG mušė penkis, „Monaco“ – šešis

Šeštadienį Prancūzijos futbolo lygoje įspūdingas pergales iškovojo čempionato lyderės ir favoritės – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei „Monaco“. PSG svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino Anžė SCO. Dubliais pasižymėjo Kylianas Mbappe (5, 84 minutėmis) bei Edinsonas Cavani (30, 60 min.). Įvartį pridėjo ir Julianas Draxleris (14 min.). „Monaco“ namie mušė dar daugiau – 6:0 (4:0) nepasigailėjo „Guingamp“. Dublius pelnė Guido Carrillo (10, 78 min.) ir Adama Traore (27, 75 min.
2017-11-05

Prancūzijoje – įtikinama PSG pergalė

Penktadienį sužaistos vienos Prancūzijos „Ligue 1“ XI turo rungtynės. Jose įtikinamą pergalę namie iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas – 3:0 (2:0) sutriuškino „Nice“ futbolininkus. Pirmieji du įvarčiai pelnyti po Angelio Di Marios perdavimų. Dubliu pasižymėjo Edinsonas Cavani, įmušęs 3 ir 31 minutėmis. Paskutinį tašką padėjo ne PSG, o varžovas. 52-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Dante.
2017-10-28

Prancūzijoje – raudona kortelė Neymarui ir dramatiškas PSG žvaigždyno išsigelbėjimas

Prancūzijoje netoli pirmojo pralaimėjimo buvo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jis įmušė per pridėtą laiką ir svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Marselio „Olympique“. Šeimininkus 16-ąją minutę į priekį išvedė Luizas Gustavo. 33-ąją po Adrieno Rabiot perdavimo rezultatą išlygino Neymaras. „Olympique“ pergalę galėjo išplėšti Florianas Thauvinas. Jis įmušė 78-ąją minutę. Rungtynių nebaigė Neymaras. Brangiausias pasaulio futbolininkas 87-ąją minutę užsidirbo antrąją geltoną kortelę.
2017-10-23

Spindintis žvaigždynas: PSG mušė šešis

Šeštadienį smaginosi žvaigždžių perpildyta Paryžiaus „Saint-Germain“. Prancūzijos futbolo čempionato lyderė namie 6:2 (5:1) sutriuškino „Bordeaux“. Prie pergalės prisidėjo ryškiausios komandos asmenybės. Neymaras įmušė du įvarčius − 5, 40 minutėmis. Pastarasis tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos. Neseniai Neymaras ir Edinsonas Cavani buvo susiginčiję, kuris muš baudinį. Šįkart smūgis patikėtas brazilui. Neymaras šeštadienį Paryžiuje E. Cavaniui atliko rezultatyvų perdavimą.
2017-09-30

Čempionų lyga: labiausiai laukiamos sezono rungtynės ir intriguojanti trenerių kova

Trečiadienį futbolo gerbėjų kvapą užgniauš dvejos itin intriguojančios UEFA Čempionų lygos rungtynės. Paryžiuje vietos „Saint-Germain“ žais su Miuncheno „Bayern“, o Madride „Atletico“ priims Londono „Chelsea“. Ko galima laukti iš šių futbolo spektaklių? Paryžiaus „Saint-Germain“ – Miuncheno „Bayern“ Rungtynes transliuos TV6 televizija, o jas, tradiciškai, komentuos Žydrūnas Grudzinskas ir Rytis Vyšniauskas.
2017-09-27

Neymaro pramintu taku: Kylianas Mbappe debiutavo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu

18-metis Prancūzijos supertalentas Kylianas Mbappe su Paryžiaus „Saint-Germain“ apranga sužaidė pirmąsias rungtynes. Ir ne bet kokias – futbolininkas įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. PSG 5:1 (1:1) svečiuose sutriuškino Prancūzijos lygos autsaiderę „Metz“ komandą. „Saint-Germain“ futbolininkams pirmasis kėlinys nebuvo lengvas. 31-ąją minutę po Neymaro perdavimo įmušė Edinsonas Cavani, bet 37-ąją rezultatą išlygino Emmanuelis Riviere. PSG šou prasidėjo sužaidus valandą.
2017-09-09

Neymaro serija nutrūko – nei įvarčio, nei rezultatyvaus perdavimo

Įspūdingai Paryžiaus „Saint-Germain“ klube startavęs Neymaras pirmąkart neįmušė, neatliko rezultatyvaus perdavimo. Vis dėlto, PSG laimėjo ir be didesnių brazilo pastangų. Paryžiaus komanda penktadienį namie 3:0 (1:0) sutriuškino „Saint Etienne“ futbolininkus. Pirmąjį įvartį 20-ąją minutę įmušė Edinsonas Cavani, realizavęs 11 metrų baudinį. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Motta, 89-ąją – E. Cavani. Neymaras žaidė visas rungtynes.
2017-08-26

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.
2017-08-21

Amerikoje – Neymaro dublis ir „Spurs“ įvarčių fiesta

Tęsiasi tarptautinis draugiškas čempionų turnyras. Šiąnakt Jungtinėse Amerikos Valstijos pergales iškovojo „Barcelona“ ir Londono „Tottenham Hotspur“. Katalijonos ekipa Naujajame Džersyje 2:1 (2:0) nugalėjo Turino „Juventus“. Pirmajame kėlinyje dublį įmušė Neymaras, pasižymėjęs 15 ir 26 minutėmis. Po pertraukos rezultatą sušvelnino Giorgio Chiellini (63 minutė), bet to „Juventus“ buvo maža.
2017-07-23

PSG Prancūzijoje stebuklingai pratęsė pergalių seriją

Antradienį Prancūzijos čempionate „Ligue 1“ šeštąją pergalę iš eilės iškovojo PSG. Paryžiaus komanda svečiuose 3:2 (2:0) palaužė „Metz“. Laimėtojai du įvarčius įmušė iki pertraukos. Abu tikslūs smūgiai atlikti po brazilo Maxwello perdavimų. 33-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė urugvajietis Edinsonas Cavani, 36-ąją – Blaise’as Matuidi. Atrodė, kad PSG nevargs. Tačiau tada prabilo „Metz“ futbolininkai, išlyginę rezultatą.
2017-04-18

Įspūdinga: Brazilijos pergalę prieš Urugvajų lėmė trys atraminio saugo Paulinho įvarčiai

Pietų Amerikos žemyno atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą sužaistos visos ketverios 13-ojo turo rungtynės. Įspūdingą pergalę prieš Urugvajų pasiekė Brazilijos rinktinė, o argentiniečiai išvargo tris taškus prieš Čilę. Turnyro lentelės lyderių dvikovoje Montevidėjuje šeimininkai pirmieji pasižymėjo įvarčiu, tačiau po Paulinho šou Brazilijos rinktinė 4:1 (1:1) parbloškė Urugvajų.
2017-03-24

PSG varžovams atseikėjo 9 įvarčius bei tapo „Ligue 1“ čempionais

„Stade de l‘Aube“ stadione susitiko „Ligue 1“ autsaidėriai, „Troyes“ futbolininkai bei šalies čempionai Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai. Pergalę rezultatu 9:0 (3:0) iškovojo išvykoje žaidusi PSG ekipa. Po pergalės PSG klubas užsitikrino čempiono titulą likus dar aštuoniems turams iki čempionato pabaigos. Rungtynėse su paskutinėje vietoje esančiais „Troyes“ futbolininkais kaip reikiant pasismagino Zlatanas Ibrahimovičius.
2016-03-13

E. Cavani įžeidė „Napoli“ prezidento komentaras

Šiuo metu su kartu su Urugvajaus rinktine esantis puolėjas Edinsonas Cavani neliko sužavėtas „Napoli“ prezidento Aurelio De Laurentiis komentaru. Puolėjas teigia, kad dabar jis nori su klubo prezidentu pašnekėti akis į akį. Apie E.Cavani ateitį paskutiniu metu kalbama tikrai daug. „Napoli“ prezidentas už puolėją nori gauti 63 milijonus eurų, tačiau kol kas dar joks klubas nesutiko tiek mokėti.
2013-06-24

„Manchester City“ siūlys E. Cavani per metus uždirbti 15 mln. eurų

Turtingasis Anglijos „Manchester City“ klubas yra pasiruošęs vasarą prisivilioti Italijos „NapolI“ komandos lyderį Edinsoną Cavani. Apie savo sūnaus ateities planus prasitarusi futbolininko mama Berta Gomez suteikė arabų Šeichams priklausančiai ekipai vilčių, todėl pastaroji ketina imtis veiksmų. Pranešama, kad „miestiečiai“ nepagailėtų 26 metų urugvajiečiui per sezoną mokėti 13.3 milijonų svarų sterlingų (kiek daugiau nei 15 mln. eurų) atlyginimą.
2013-04-20

Jei E. Cavani norės palikti „Napoli“, klubas leis jam tai padaryti

„Napoli“ klubo prezidentas Aurelio De Laurentiis pareiškė, kad jei komandos lyderis Edinsonas Cavani panorės išvykti, klubas jam netrukdys ir parduos. Praėjusią vasarą ir šią žiemą Urugvajaus rinktinės puolėjas sulaukė daug dėmesio iš tokių klubų kaip Madrido „Real“, „Manchester City“ ir „Chelsea“. Visgi puolėjas nusprendė likti Neapolyje ir ne taip ir seniai 25 metų futbolininkas su „Napoli“ pasirašė penkių metų kontraktą.
2013-02-22

Spauda: „Manchester City“ ir PSG už E.Cavani pasiryžę sumokėti 63 mln. eurų

Spaudoje pasirodė pranešimų, kad turtingieji Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Manchester City“ klubai vasarą ketina aktyvuoti „Napoli“ klubo puolėjo Edinsono Cavani išpirkos sumą. „The Daily Star“ skelbia, kad Prancūzijos ir Anglijos gigantai yra pasiryžę už „Napoli“ lyderį sumokėti jo išpirkos sumą – 63 milijonus eurų. Britų dienraštis skelbia, kad abu klubai jau kalbėjo su 25 metų urugvajiečio atstovu ir pradėjo vesti derybas dėl jo įsigijimo vasarą.
2013-02-04

„Napoli“: E. Cavani kaina – 100 milijonų eurų

„Napoli“ klubas galiausiai įvardijo urugvajiečio Edinsono Cavani perėjimo sumą. Italai už talentingą dvidešimt penkerių metų žaidėją nori gauti 100 milijonų eurų perėjimo mokestį, praneša „Espn.com“. Urugvajietis 2011/2012 metų  futbolo sezone per 47 mačus italams pelnė 33 įvarčius ir buvo vienas komandos lyderių.