denverio nuggets

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „denverio nuggets“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „denverio nuggets“.

Jamalas Murray su „Nuggets“ susitarė dėl įspūdingo dydžio kontrakto

Denverio „Nuggets“ pirmojo NBA čempionų žiedo kalvis Jamalas Murray susitarė su klubu dėl naujo maksimalios vertės kontrakto. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis praneša, jog įžaidėjas per ketverius metus uždirbs 208 mln. JAV dolerių. Kanadietis turėjo dar metus turėjusį galioti kontraktą, o jį pratęsus J. Murray užsigarantavo 244 mln. dolerių per artėjančius penkis sezonus.
2024-09-07

Sezonas baigėsi net neprasidėjęs – 22-as NBA Naujokų biržos šaukimas patyrė skaudžią traumą

Denverio „Nuggets“ komandos šios vasaros 22-asis šaukimas DaRonas Holmesas dėl sunkios traumos veikiausiai praleis visą artėjantį sezoną.  Skelbiama, kad 22 metų krepšininkui plyšo dešinysis Achilas. Traumą jis patyrė Las Vegaso vasaros lygos rungtynėse prieš Los Andželo „Clippers“ ekipą.  Krepšininkas šiame mače pelnė 11 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.
2024-07-13

Pergalę lemiamose pusfinalio serijos rungtynėse išplėšę „Timberwolves“ eliminavo NBA čempionus

Minesotos „Timberwolves“ NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos septintosiose rungtynėse 98:90 (19:24; 19:29; 28:14; 32:23) įveikė NBA čempionus Denverio „Nuggets“ ir išplėšė bilietą į konferencijos finalą. Minesotos ekipa šią seriją laimėjo rezultatu 4-3. Po šio pralaimėjimo „Nuggets“ tapo jau penktąja komanda paeiliui, kuri gindama NBA titulą nepateko į konferencijos finalą.
2024-05-20

Prireiks lemiamų rungtynių: „Nuggets“ sutriuškinusi „Timberwolves“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą

Anthony Edwardso vedama Minesotos „Timberwolves“ 115:70 (31:14; 28:26; 27:21; 29:9) įveikė NBA čempionę Denverio „Nuggets“ ir išplėšė septintąsias Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes. Po šių rungtynių serijos rezultatas tapo lygus 3-3. Lemiamos rungtynės dėl vietos Vakarų konferencijos finale įvyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį 23.00 val. Lietuvos laikus, Denveryje.
2024-05-17

MVP prizą atsiėmęs Nikola Jokičius priartino „Nuggets“ prie konferencijos finalo

Denverio „Nuggets“ komanda Vakarų pusfinalio serijoje laimėjo trečią kartą paeiliui ir priartėjo prie konferencijos finalo. Michaelo Malone'o auklėtiniai namuose 112:97 (28:26, 22:18, 38:30, 24:23) įveikė Minesotos „Timberwolves“ ekipą ir serijoje pirmauja 3-2. Šeštosios serijos rungtynės vyks Minesotoje ir jeigu prireiks septintųjų, jos bus žaidžiamos Denveryje. N. Jokičius šiąnakt sužaidė geriausias savo rungtynes pusfinalio serijoje.
2024-05-15

Antrą kartą Minesotoje triumfavę „Nuggets“ išlygino pusfinalio seriją Vakaruose

Vakarų konferencijos pusfinalio seriją išlygino praeito sezono čempionai. Nikola Jokičiaus vedami Denverio „Nuggets“ 115:107 (29:24, 35:25, 26:30, 25:28) įveikė Minesotos „Timberwolves“.  Čempionų titulą besivaikanti Minesotos komanda savo namų aikštelėje pralaimėjo antrą kartą iš eilės. Serijos rezultatas šiuo metu – 2-2.  N. Jokičius 16 iš savo pelnytų 35 taškų pelnė ketvirtajame ketvirtyje.
2024-05-13

NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje – čempioniškas „Nuggets“ atsakas

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje lygos čempionė Denverio „Nuggets“ reabilitavosi trečiosiose. Išvykoje žaidę Michaelas Malone'o auklėtiniai dominavo puolime ir nupūtė Minesotos „Timberwolves“ 117:90 (20:28, 21:28, 25:37, 24:24). Puikias rungtynes sužaidė abu čempioniškos „Nuggets“ lyderiai. Nikolas Jokičius ir Jamalas Murray pelnė po 24 taškus.
2024-05-11

„Timberwolves“ duetas nukalė antrą pergalę prieš čempionus

Dominavusi Minesotos „Timberwolves“ komanda Vakarų konferencijos pusfinalyje įsirašė antrąją pergalę. Chriso Fincho auklėtiniai svetimoje arenoje 106:80 (28:20, 33:15, 21:25, 24:20) nugalėjo Denverio „Nuggets“ komandą ir serijoje pirmauja 2-0. Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Minesotoje. Nugalėtojus į priekį vedė Anthony Edwardsas ir Karlas-Anthony Townsas, kurie kartu pelnė po 27 taškus.
2024-05-07

Dramatiškoje kovoje lemiamu metimu NBA čempionai užbaigė LeBrono Jameso ir „Lakers“ sezoną

Lemiamus taškus rinkęs Jamalas Murray'us išvedė Denverio „Nuggets“ komandą į Vakarų konferencijos pusfinalį. Michaelo Malone'o auklėtiniai savo arenoje 108:106 (28:24, 22:29, 31:26, 27:27) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ krepšininkus ir seriją laimėjo 4-1. Pusfinalio serijoje „Nuggets“ susitiks su Minesotos „Timberwolves“ ekipa.
2024-04-30

LeBrono Jameso vedama „Lakers“ nutraukė palaimėjimų seriją prieš „Nuggets“

Los Andželo „Lakers“ iškovojo pirmąją pergalę Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje, kai savo sirgalių akivaizdoje 119:108 (28:23, 33:25, 30:32, 28:28) nugalėjo Denverio „Nuggets“ komandą ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1-3. Tiesa, tai buvo pirmoji „Lakers“ pergalė prieš „Nuggets“ nuo 2022 m. gruodžio. Iki šiol jie buvo NBA čempionams pralaimėję net 11 kartų iš eilės. „Lakers“ į pergalę vedė 30 taškų pelnęs LeBronas Jamesas.
2024-04-28

NBA čempionai ir trečiąkart nepaliko vilčių „Lakers“

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Denverio „Nuggets“ klubas. Michaelo Malone'o auklėtiniai svečiuose 112:105 (23:33, 26:20, 34:22, 29:30) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ krepšininkus ir serijoje jau pirmauja 3-0. Ketvirtosios serijos rungtynės, kurios „Lakers“ komandai gali būti paskutinės, bus žaidžiamos Los Andžele. „Nuggets“ apskritai prieš „Lakers“ laimėjo 11 kartą iš eilės.
2024-04-26

Jamalo Murray taškai su sirena išplėšė „Nuggets“ pergalę prieš persvarą išbarsčiusią „Lakers“

Neįtikėtiną pergalę NBA atkrintamųjų serijoje iškovojo praeito sezono čempionai Denverio „Nuggets“. Išgyvenę įtemptą rungtynių pabaigą jie 101:99 (24:28, 20:31, 25:20, 32:20) įveikė Los Andželo „Lakers“.  Atkrintamųjų serijoje Denveris į priekį išsiveržė 2-0.  Nors trečiame kėlinyje „Lakers“ pirmavo beveik 20 taškų (74:55), tačiau ketvirtame kėlinyje „Nuggets“ sukūrė atkarpą 10:1 ir po Jamalo Murray dvitaškio komandas skyrė vos du taškeliai (83:81).  Visgi vėliau iniciatyvos ėm...
2024-04-23

Nikola Jokičiaus lyderystė leido „Nuggets“ sėkmingai pradėti titulo gynybą

Pergalingai NBA atkrintamosiose varžybose startavo Denverio „Nuggets“ krepšininkai. NBA čempionai titulo gynybą pradėjo namuose 114:103 (25:33, 32:27, 32:18, 25:25) nugalėdami Los Andželo „Lakers“ komandą. Denverio klubas Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0. Nugalėtojų gretose žibėjo Nikola Jokičius. Serbas per 39 minutes surinko 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.
2024-04-21

Victoras Wembanyama ir „Spurs“ tėškė antausį NBA čempionams

Dramatišką pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (21/60) klubas. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda savo arenoje 121:120 (32:31, 18:37, 37:32, 34:20) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (56/25) krepšininkus. „Spurs“ komanda trečiajame kėlinyje atsiliko 19 taškų, o paskutinio kėlinio pradžioje turėjo 17 taškų deficitą. Galiausiai likus žaisti 0,9 sekundėms pirmą kartą komandą antroje mačo pusėje į priekį išvedė ir pergalingus taškus įmetė Devonte Grahamas.
2024-04-13

Kovoje dėl Vakarų konferencijos lyderio pozicijos – žvėriškas Nikola Jokičiaus pasirodymas

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (56/24) ekipa. Michaelo Malone'o auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 116:107 (26:28, 23:24, 34:28, 33:27) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (55/25) komandą. Denverio ekipa po šios pergalės Vakarų konferencijoje pakilo į pirmąją vietą. Nugalėtojus į priekį vedė žvėriškai žaidęs Nikola Jokičius. Jis per 38 žaidimo minutes surinko 41 tašką (14/18 dvit., 2/2 trit., 7/12 baud.
2024-04-11

Victoras Wembanyama buvo arti keturgubo dublio, bet nugalėjo Nikola Jokičiaus vedama „Nuggets“

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (53/23) krepšininkai. Michaelo Malone'o treniruojama komanda namų arenoje 110:105 (30:23, 25:31, 31:31, 24:20) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (18/58) klubą. Nikola Jokičius nugalėtojams per 37 minutes įmetė 42 taškus (17/26 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau dusyk pažeidė taisykles ir suklydo 4 sykius.
2024-04-03

Trigubą dublį užfiksavęs Nikola Jokičius su komanda šventė triuškinamą pergalę

Įtikinamą pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (52/23) komanda, kuri namuose 130:101 (30:26, 35:30, 36:21, 29:24) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (45/30) ekipą. Nikola Jokičius šiąnakt užfiksavo 22-ąjį sezono trigubą dublį. Jis per 34 žaidimo minutes surinko 26 taškus (10/16 dvit., 1/2 trit., 3/5 baud.), atkovojo 18 atšokusių kamuolių, atliko 16 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 2 kartus bei padarė 3 klaidas. Pralaimėjusiems Evanas Mobley pelnė 23 taškus.
2024-04-01

Vakarų lyderių akistatoje – „Timberwolves“ pergalė

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Minesotos „Timberwolves“ (51/22) ekipa. Chriso Fincho auklėtiniai svetimoje arenoje 111:98 (33:26, 29:17, 25:21, 24:34) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (51/23) komandą. Minesotos komandai Anthony Edwardsas pelnė 25 taškus, Mike Conley surinko 23, Rudy Gobertas įmetė 21 ir atkovojo 12 kamuolių. Nikola Jokičius pralaimėtojų gretose per 37 minutes įmetė 32 taškus (11/21 dvit., 0/3 trit., 10/13 baud.
2024-03-30

„Suns“ išsivežė pergalę iš čempionų tvirtovės

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (43/30) krepšininkai. Franko Vogelo treniruojama komanda svečiuose 104:97 (29:29, 30:23, 24:21, 21:24) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (51/22) klubą. Fynikso komandai Kevinas Durantas pelnė 30 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei blokavo penkis metimus. Devinas Bookeris įmetė 17 taškų ir atliko 9 perdavimus. Pralaimėjusiems Nikola Jokičius pelnė 22 taškus, atliko 10 perdavimų ir sugriebė 9 kamuolius.
2024-03-28

Nikola Jokičiaus vedami NBA čempionai namuose susidorojo su „Grizzlies“

Namuose žaidusi Denverio „Nuggets“ (51/21) 128:103 (39:24; 30:20; 30:32; 29:27) įveikė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus. Į pergalę Denverio ekipą vedė Nikola Jokičius, kuris surinko 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir padavė 8 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu Memfio komandos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Lamaras Stevensas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir pasižymėjo 2 rezultatyviais perdavimais.
2024-03-26

NBA čempionai „Nuggets“ pergalę prieš „Timberwolves“ pasiekė paskutinėmi minutėmis

NBA lygoje trečiadienio rytą sunkią pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ (48/21) ekipa, kuri išvykoje 115:112 (35:28; 35:27; 17:29; 28:28) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (47/22). Denverio ekipą į pergalę vedė dvigubą dublį užfiksavęs Nikola Jokičius, kuris surinko 35 taškus, 16 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu Minesotos komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Anthony Edwardsas, kuris pelnė 30 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir padavė 8 rezultatyvius perdavimus.
2024-03-20

Denveryje – Nikola Jokičiaus trigubas dublis ir „Celtics“ nesėkmė

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (43/20) krepšininkai. Michaelo Malone'o auklėtiniai namų arenoje 115:109 (30:28, 32:26, 28:26, 25:29) įveikė Bostono „Celtics“ (48/14) klubą. Nikola Jokičius šiąnakt užfiksavo 20–ąjį sezono trigubą dublį. Jis nugalėtojams per 38 žaidimo minutes įmetė 32 taškus (11/18 dvit., 10/10 baud.
2024-03-08

Visų laikų NBA rekordininkas LeBronas Jamesas pasiekė dar vieną istorinę žymą

Pergalę NBA lygoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (42/19), kuri išvykoje 124:114 (27:33, 31:33, 31:23, 35:25) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (33/29) ekipą. Įsimintinas šis vakaras, nepaisant nesėkmės, buvo LeBronui Jamesui. Jis šiąnakt tapo pirmuoju NBA žaidėju, peržengusiu 40 tūkst. taškų ribą. Puolėjui tam reikėjo 9 taškų. Krepšininkas šią ribą pasiekė antrojo kėlinio pradžioje, kai kaire ranka pataikė iš po krepšio.
2024-03-03

NBA finalo pakartojime nutrūko Nikola Jokičiaus trigubų dublių serija

Sunkią pergalę NBA rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ (41/19) ekipa. Michaelo Malone'o treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 103:97 (36:20, 20:31, 27:19, 20:27) nugalėjo Majamio „Heat“ (33/26) komandą. Šiąnakt nutrūko Nikola Jokičiaus keturių trigubų dublių serija. Jis nugalėtojams per 38 minutes įmetė 18 taškų (6/12 dvit., 0/3 trit., 6/6 baud.
2024-03-01

Domanto Sabonio ir Nikola Jokičiaus akistatoje – čempionės titulą ginančios „Nuggets“ pergalė

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (33/25) Denveryje 96:117 (35:28; 20:37; 17:35; 24:17) nusileido čempionų titulą šiame sezone ginančiai „Nuggets“ (40/19). D. Sabonis per 32 minutes pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis surinko 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir padavė 7 rezultatyvius perdavimus.
2024-02-29

Prieš „Warriors“ dominavo Nikola Jokičius, o Stepheno Curry tritaškiai skriejo pro šalį

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ (39/19) ekipa. Michaelo Malone'o treniruojama komanda svetimoje arenoje 119:103 (30:36, 31:25, 30:26, 28:16) įveikė San Fransisko „Warriors“ (29/27) komandą. Nikola Jokičius nugalėtojų gretose per 36 minutes pelnė 32 taškus (11/18 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 16 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius, blokavo metimą, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus bei suklydo 2 sykius.
2024-02-26

Nikola Jokičius užfiksavo išskirtinį pasiekimą – trigubus dublius išdalino visoms komandoms

Praėjusio NBA sezono čempionas Nikola Jokičius užfiksavo išskirtinį pasiekimą.  Denverio „Nuggets“ žvaigždė praėjusią naktį atliko trigubą dublį prieš Vašingtono „Wizards“ ekipą ir tokią statistiką jis jau užfiksavo prieš visas galimas NBA komandas.
2024-02-23

Domantas Sabonis vėl pranoko Nikola Jokičių ir padėjo „Kings“ dar kartą įveikti čempionus

Pergalę NBA Vakarų konferencijoje išskovojo Sakramento „Kings“ (30/23). Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 102:98 (16:27, 25:26, 30:21, 31:24) įveikė praeito sezono čempionus Denverio „Nuggets“ (36/18).  Tai buvo antroji „Kings“ pergalė per penkias dienas prieš „Nuggets“, kuriuos jie praėjusį penktadienį Sakramente įveikė 135:106. D. Sabonis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis per 38 min. pelnė 20 taškų (9/16 dvit., 2/3 baud.
2024-02-15

Įsibėgėjanti „Bucks“ sutriuškino NBA čempionus

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (35/19) klubas. Doco Riverso auklėtiniai savo arenoje 112:95 (28:23, 32:21, 31:19, 21:32) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (36/18) krepšininkus. Giannis Antetokounmpo nugalėtojų gretose per 30 žaidimo minučių surinko 36 taškus (14/19 dvit., 8/14 baud.), sugriebė 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau po dusyk suklydo ir prasižengė.
2024-02-13

Domantas Sabonis pranoko Nikola Jokičių ir tapo sezono trigubų dublių lyderiu

Pergalę NBA dvikovoje pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (30/21) ekipa, kuri namuose 135:106 (32:35, 35:22, 39:29, 29:20) įveikė čempionus Denverio „Nuggets“ (36/17) krepšininkus. Domantas Sabonis per 30 minučių įmetė 17 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 17 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, tačiau prarado 3 kamuolius ir tiek pat kartų prasižengė. Lietuviui tai yra 16-asis sezono trigubas dublis.
87
2024-02-10

NBA čempionai išvykoje palaužė „Lakers“

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (36/16) ekipa. Michaelo Malone'o treniruojama komanda svetimoje arenoje 114:106 (29:23, 30:26, 24:30, 31:27) įveikė Los Andželo „Lakers“ (27/26) komandą. Nikola Jokičius nugalėtojų gretose per 36 žaidimo minutes surinko 24 taškus (7/14 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), sugriebė 13 atšokusių kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, bet dusyk prasižengė ir suklydo 6 sykius.
2024-02-09

22 kamuolius atkovojęs Nikola Jokičius surengė įspūdingą pasirodymą prieš „Blazers“

NBA lygoje įspūdingą asmeninį pasirodymą surengė naudingiausias pastarųjų dviejų sezonų krepšininkas Nikola Jokičius. Serbo vedami Denverio „Nuggets“ (34/16) namuose 108:120 (20:33, 35:26, 29:33, 24:28) įveikė Portlando „Trail Blazers“ ekipą (15/34). Serbas Nikola Jokičius nugalėtojų gretose per 38 minutes įmetė 27 taškus (10/15 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.
2024-02-03

Vasilije Micičius akistatoje su NBA čempionais sužaidė geriausias sezono rungtynes

Sunkią pergalę NBA rungtynėse iškovojo Oklahomos „Thunder“ (33/15) klubas. Marko Daigneaulto auklėtiniai savo arenoje 105:100 (19:28, 28:23, 26:21, 32:28) įveikė Denverio „Nuggets“ (33/16) krepšininkus. Nugalėtojams Shai Gilgeous-Alexanderis įmetė 34 taškus, Chetas Holmgrenas pelnė 18 bei atkovojo 13 kamuolių. Geriausias savo sezono rungtynes sužaidė „Thunder“ gynėjas Vasilije Micičius. Jis per 17 minučių pelnė 12 taškų bei atliko 5 perdavimus.
2024-02-01

Nikola Jokičiaus tritaškis įtvirtino „Nuggets“ pergalę Indianoje

Sunkią pergalę NBA rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ (31/14) krepšininkai. Michaelo Malone'o treniruojama komanda svečių arenoje 114:109 (28:29, 26:33, 39:19, 21:28) nugalėjo Indianos „Pacers“ (24/20) klubą. Nikola Jokičius nugalėtojams per 37 minutes pelnė 31 tašką (10/15 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, tačiau prasižengė 3 kartus ir suklydo 1 sykį. Aukštaūgiui tai yra 13 trigubas dublis šiame sezone.
2024-01-24

„Wizards“ priešinosi čempionams, tačiau patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės

Čempionų titulą ginanti Denverio „Nuggets“ (30/14) iškovojo pergalę Vašingtone. Rezultatu 113:104 (33:24, 29:28, 27:26, 23:26) jie įveikė „Wizzards“ (7/35) krepšininkus.  Lyderiavęs Nikola Jokičius pelnė 42 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Serbas pataikė 15 iš 20 metimų iš žaidimo ir 12 iš 14 baudų metimų. Jis taip pat blokavo tris metimus.
2024-01-22

„Celtics“ pirmą kartą krito namuose: nesustabdė įspūdingo Nikola Jokičiaus ir Jamalo Murray'aus dueto

Jamalo Murray'aus ir Nikola Jokičiaus dueto vedama Denverio „Nuggets“ (29-14) ekipa 102:100 (31:32, 24:29, 26:21, 21:18) palaužė „Celtics“ (32-10) krepšininkus, kurie šiame sezone dar nebuvo patyrę pralaimėjimo namuose. J. Murray'us šiose rungtynėse tiesiog spindėjo ir surinko 35 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.
2024-01-20

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyvus, tačiau to neužteko – „Pelicans“ krito prieš čempionus

Pergalių serijos pratęsti nepavyko Naujojo Orleano „Pelicans“ (23/16) komandai. Jono Valančiūno atstovaujamas klubas 113:125 (25:37, 26:29, 29:34, 33:25) nepasipriešino praeito sezono čempionams Denverio „Nuggets“.  J. Valančiūnas mače buvo rezultatyvus ir per 25 min. surinko 17 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.). Taip pat lietuvis atkovojo ir 6 kamuolius.  Daugiau taškų Naujojo Orleano komandos gretose surinko tik į aikštelę sugrįžęs Zionas Williamsonas, kuris sumetė 30 taškų.
2024-01-13

Fantastiškas Nikola Jokičiaus metimas išplėšė pergalę San Franciske

Po atkaklios kovos pergalę NBA akistatoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (25/11) krepšininkai. Michaelo Malone'o auklėtiniai svečių arenoje 130:127 (34:33, 36:30, 24:44, 36:20) nugalėjo San Fransisko „Warriors“ (16/18) klubą. „Nuggets“ komandos pergalę fantastišku metimu išplėšė Nikola Jokičius, kuris su sirena pataikė tolimą tritaškį ir taip Denveris laimėjo panaikindamas 18 taškų deficitą paskutiniame kėlinyje.
2024-01-05

„Nuggets“ naujus metus pradėjo pergale prieš „Hornets“

NBA čempionų titulą ginanti Denverio „Nuggets“ ekipa namuose 111:92 (24:28l 25:31; 40:17; 22:27) susidorojo su Šarlotės „Hornets“ krepšininkais. Šarlotės ekipa jau yra pralaimėjusi 11 kartų paeiliui. Šarlotės ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Milesas Bridgesas, kuris surinko 26 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus.
2024-01-02

„Thunder“ žvaigždė pranoko Jokičių, tėškė antausį ir NBA čempionams

Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (21/9) ekipa. Marko Daigneaulto treniruojama komanda svetimoje arenoje 119:93 (33:27, 21:21, 34:20, 31:25) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (23/11) komandą. Oklahomos komandai Shai Gilgeous-Alexanderis pelnė 40 taškų, jis penktą kartą šiame sezone pasiekė šią taškų ribą. Gynėjas pataikė 14 metimų iš 20 bei visus 10 baudų metimus. „Thunder“ šiąnakt laimėjo trečią kartą iš eilės bei nutraukė „Nuggets“ komandos šešių pergalių seriją.
2023-12-30

Nikola Jokičius pamokė „Warriors“: NBA čempionai iškovojo pergalę, o serbas išsiskyrė vienoje kategorijoje

Sunkią pergalę NBA akistatoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (22/10) ekipa. Michaelo Malone'o auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 120:114 (29:26, 24:28, 39:35, 28:25) įveikė San Fransisko „Warriors“ (15/15) komandą. NBA čempionus į pergalę vedė Jamalas Murray, kuris pelnė 28 taškus. Nikola Jokičius įmetė 26 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 8 perdavimus. Serbas pataikė visus 18 baudų metimus. „Warriors“ komandai Andrew Wigginsas įmetė 22 taškus, Stepheno Curry sąskaitoje – 18 taškų.
2023-12-26

Luka Dončičiaus vedama „Mavericks“ pristabdė Nikola Jokičių, bet pergalės neiškovojo

NBA Europos žvaigždžių susitikime pirmadienio vakarą pergalę pasiekė Denverio „Nuggets“ (18/10), kurie rezultatu 130:104 (28:20, 40:39, 30:21, 32:24) susitvarkė su Dalaso „Mavericks“ (16/10). Jamalas Murray pelnė 22 taškus, pataikydamas 4 iš 4 tritaškių, Aaronas Gordonas pridėjo 21 tašką, o komandos lyderis Nikola Jokičius pridėjo 8 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.
2023-12-19

„Thunder“ braunasi į elitą: paskutiniu metimu pribaigė NBA čempionus

Skaudų pralaimėjimą paskutinėmis sekundėmis NBA lygoje patyrė Denverio „Nuggets“ (17-10) krepšininkai. NBA čempionai namuose 117:118 (31:27, 25:27, 31:31, 30:33) nusileido Oklahomos „Thunder“ (16-8) komandai. Denverio klubas buvo laimėjęs tris pastaruosius mačus, tačiau pergalių serijos pratęsti nepavyko. Aikštės šeimininkai dar ketvirtajame kėlinyje puikavosi dviženkliu pranašumu (107:97), tačiau jis pergalės garantu netapo.
2023-12-17

Nikola Jokičius surinko trigubą dublį, „Nuggets“ įsirašė užtikrintą pergalę namuose

Ankstų penktadienio rytą Denveryje įvyko dvikova tarp „Nuggets“ ir Bruklino „Nets“ komandų. Nikola Jokičiaus vedami šeimininkai 124:101 (29:22; 23:17; 38:28; 34:34) nukalė užtikrintą pergalę. Praėjusiose rungtynėse iš aikštės išvarytas N. Jokičius šį kartą surinko trigubą dublį. Serbas surinko 26 taškus, 15 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.
2023-12-15

Be iš aikštės išvaryto Nikola Jokičiaus rungtyniavę „Nuggets“ įsirašė pergalę Čikagoje

Nors Denverio „Nuggets“ komandos žvaigždė Nikola Jokičius antrajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės, tačiau jo komanda sugebėjo iškovoti pergalę išvykoje. Be savo lyderio daugiau nei pusė rungtynių kovoję „Nuggets“ 114:106 (32:25; 25:25; 35:30; 22:26) įveikė Čikagos „Bulls“. Likus daugiau nei 5 minutėms iki trečiojo ketvirčio pabaigos Denverio komanda pirmavo 80:64, tačiau viskas pasikeitė trečiojo kėlinio pabaigoje.
2023-12-13

Permainingose rungtynėse „Clippers“ palaužė „Nuggets“ ir nutraukė pralaimėjimų seriją prieš čempionus

Los Andželo „Clippers“ (10/10) trečiadienio vakarą 111:102 (21:36, 40:21, 18:25, 32:20) įveikė Denverio „Nuggets“ (14/8) ir nutraukė aštuonių nesėkmių seriją prieš NBA čempionų titulą ginančius „Nuggets“. Tai buvo pirmasis Denverio pralaimėjimas „Clippers“ ekipai nuo 2022 m. sausio 11 d. „Nuggets“ rungtynes pradėjo atkakliai ir per pirmąjį kėlinį pataikė aštuonis tritaškius, įskaitant tris Michaelio Porterio metimus. Jie pataikė 58 proc. metimų iš žaidimo ir pirmavo 15 taškų skirtumu.
2023-12-07

Nikola Jokičius ir Jaysonas Tatumas – geriausi NBA mėnesio žaidėjai

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) išrinko geriausius spalio ir lapkričio mėnesio krepšininkus. Rytų konferencijoje tokiu buvo pripažintas Jaysonas Tatumas. Bostono „Celtics“ puolėjas vidutiniškai rinkdavo 27,7 taško, atkovodavo 8,8 kamuolio ir atlikdavo 4,1 rezultatyvaus perdavimo. Vakarų konferencijoje lygių sau neturėjo arti trigubo dublio ribos žaidęs Nikola Jokičius.
2023-12-04

Nikola Jokičius sulaukė baudos už suvaidintą pražangą prieš Domantą Sabonį

NBA skyrė 2 tūkst. JAV dolerių baudą pražangą prieš Domantą Sabonį suvaidinusiam Nikola Jokičiui. Denverio „Nuggets“ žvaigždė suvaidino gruodžio 2 dieną vykusiose rungtynėse. Ketvirtajame kėlinyje likus kiek daugiau nei trims minutėms jis imitavo neleistiną D. Sabonio kontaktą metimo metu ir stojo mesti baudos metimus.
2023-12-04

Galingas Domanto Sabonio dvigubas dublis padėjo „Kings“ patiesti NBA čempionus

Pergalę prieš NBA čempionus pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (11/7), kuri namuose 123:117 (25:30, 39:20, 24:28, 35:39) įveikė Denverio „Nuggets“ (14/7) krepšininkus. Lietuvis per 36 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (6/15 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), sugriebė 15 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau prasižengė 5 kartus ir suklydo 2 sykius.
2023-12-03

Kevino Duranto pasiekimą apkartino NBA čempionai

NBA lygos rezultatyviausių žaidėjų sąraše palypėjęs Kevinas Durantas negalėjo prie šio pasiekimo pridėti ir pergalės. Amerikiečio atstovaujamas Finikso „Suns“ (11-8) klubas namuose 111:119 (30:41, 33:29, 28:24, 20:25) nusileido Denverio „Nuggets“ (14-6) krepšininkams. Arizonos valstijos ekipai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės, o NBA čempionai pergalių seriją pratęsė iki keturių paeiliui laimėtų rungtynių.