dario šaričius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dario šaričius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dario šaričius“.

Po nesėkmės olimpinėje atrankoje du Kroatijos krepšininkai įsivėlė į muštynes

Kroatijos rinktinei nepavyko patekti į Paryžiaus olimpines žaidynes, o po apmaudaus pralaimėjimo du kroatai savo liūdesį išliejo kumščiais. Kroatai atrankos finale neatsilaikė prieš Graikijos krepšininkus, kurie ir užkirto jiems kelią į olimpiadą. Skaudulį kroatai malšino viename iš Pirėjo barų, tačiau ir ten nepavyko išvengti nesklandumų. Vaizdo įraše užfiksuota kaip kumščius į darbą paleido du Kroatijos rinktinės žaidėjai: Ivica Zubacas ir Dario Šaričius.
2024-07-08

Šaričius sustiprino „Warriors“ ekipos gretas

Oklando „Warriors“ komanda su Dario Šaričiumi susitarė dėl vienerių metų veterano minimumo vertės kontrakto, skelbia ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski. 29 metų kroatas praėjusiame sezone žaidė Fynikso „Suns“ ir Oklahomos „Thunder“ komandose. Praėjusiame sezone jis rinkdavo 6,4 taško, atkovodavo 3,6 kamuolio ir atlikdavo 1,3 perdavimo.
2023-07-08

Trečiojo kėlinio šturmą surengę kroatai sutriuškino britus

Europos čempionate pirmąją pergalę antruoju bandymu pasiekė Kroatijos rinktinė (1/1). Damiro Mulaomerovičiaus auklėtiniai C grupės mače Milane sutriuškino Didžiąją Britaniją (0/2) – 86:65 (20:17, 17:14, 35:9, 14:25). Mačo pradžioje abi komandos išsitraukė ginklus, kurių nenaudojo pirmajame mače. Rezultatyviai startavo Dario Šaričius, o britai pirmavo kovoje po krepšiais, ypač iš baudos aikštelės ištraukus Ivica Zubacą.
2022-09-03

Dončičius, Porzingis, Embiidas ir kiti: kokių žvaigždžių trūks pasaulio čempionate?

Daug diskusijų ir įvairiausių nuomonių sukėlęs FIBA atrankų langas baigtas – aiškios visos 32 rinktinės, kurios po pusmečio Kinijoje stos į kovą dėl pasaulio krepšinio taurės. 15 mėnesių trukusi atranka ypač negailestinga buvo kai kurioms Europos rinktinėms, kurių tikrai pasigesime tarp geriausių. Kartu su jomis neišvysime ir būrio ryškiausių žvaigždžių ir talentų. Paskutinė į pirmenybių traukinį pirmadienį įšoko Juodkalnija, Puerto Rikas bei Dominikos Respublika.
2019-02-26

Fiasko patyrusių kroatų žvaigždė sumalė į miltus atrankos sistemą

Kroatijos krepšinio rinktinė – viena iš Europos komandų, skaudžiai nusvilusių dėl FIBA pasaulio čempionato atrankos varžybų sistemos ypatumų. Vienoje grupėje (J) su lietuviais žaidę kroatai per 11 rungtynių sugebėjo iškovoti vos 4 pergales, bei neturi jokių šansų patekti į planetos pirmenybes. Vadinasi, šios ekipos nebus ir 2020-ųjų metų Tokijo olimpinėse žaidynėse, nes į čia kelialapiai bus dalinami pasaulio krepšinio čempionate.
2019-02-24

Netikėtas kroatų žvaigždės pareiškimas: „Jei nežaisčiau rinktinėje, būčiau geresnis“

Kroatijos krepšinio žvaigždė Dario Šaričius kiek netikėtai pasisakė apie žaidimą nacionalinėje komandoje, tačiau ir toliau planuoja ginti jos garbę. 24-erių krepšininkas dar 2010 atstovavo U-16 rinktinei, o vyrų komandos duris pravėrė po trejų metų. Puolėjas žaidė visuose svarbiausiuose turnyruose, įskaitant ir rugsėjį vykusias atrankos varžybas.
2018-10-28

Dainius Adomaitis po pergalės prieš Kroatiją nusilenkė žaidėjams

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pratęsė pergalių seriją FIBA 2019 metų pasaulio krepšinio čempionato Europos zonos atrankos antrojo etapo J grupės varžybose. Penktadienį lietuviai Osijeke 84:83 (21:21, 15:22, 19:20, 21:28) įveikė Kroatiją, o Dainius Adomaitis po mačo nukėlė kepurę prieš žaidėjus. Lietuviai (7 pergalės ir 0 pralaimėjimų) toliau lieka vienvaldžiais šios grupės lyderiais, o kroatai (3/4) yra turnyro lentelės viduryje.
2018-09-15

Auksinės D.Šaričiaus ašaros: kaip kroatų talentas finale vienas sudaužė Lietuvos jaunius

2012-ais metais Lietuvoje vykusiame Europos jaunių (iki 18 metų amžiaus) krepšinio čempionate pirmenybių šeimininkai laimėjo visas aštuonias iki tol žaistas akistatas ir pateko į finalą. Vilniaus „Siemens“ arenoje vykusioje lemiamoje akistatoje lietuviai susitiko su kroatais.
2018-09-14

E. Ulanovas išskyrė NBA žaidėjus sukvietusių kroatų žaizdą, kuria galima pasinaudoti

Edgaras Ulanovas vienu akies kraštu stebi, kaip Turkijoje sekasi Kauno „Žalgirio“ komandos draugams, bet galvoja tik apie tai, kaip su Lietuvos rinktine pratęsti pergalių seriją pasaulio čempionato atrankoje. „Svarbiausia, kad ištaisytume klaidas, nes jų buvo daug, – prisimindamas pralaimėjimą sekmadienį Latvijos rinktinei, žurnalistams sakė krepšininkas. – Svarbu, kad turėjome tas rungtynes ir jos nebuvo oficialios.
2018-09-13

Lietuvos rinktinės varžovė pasaulio čempionato atrankoje suburs galingą sudėtį

Kroatijos vyrų krepšinio rinktinės treneris Draženas Anzulovičius paskelbė penkiolikos kandidatų pavardes, kurie kviečiami ginti nacionalinės ekipos garbę artėjančiame FIBA pasaulio čempionato atrankos lange. Kroatai rugsėjį žais su Lietuva ir šiose rungtynėse tikrai turėtume pamatyti ryškiausias varžovų žvaigždes.
2018-08-22

„76ers“ laimėjo ir pratęsė sezoną

Filadelfijos „76ers“ nepasiduoda. Ji namuose 103:92 (21:22, 26:21, 29:22, 27:27) nugalėjo Bostono „Celtics“ ir pratęsė savo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną. Rytų konferencijos pusfinalio rezultatas – 1:3. Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes bei pirmojo kėlinio viduryje pirmavo dvigubai – 14:7. „Celtics“ netrukus laimėjo atkarpą 9:0 ir išsiveržė į priekį – 16:14. „76ers“ dar kartą atitrūko trečiajame kėlinyje.
2018-05-08

Drama Filadelfijoje: Marco Belinelli išpešė pratęsimą, bet antrojo išplėšti nepavyko

Italas Marco Belinelli išplėšė pratęsimą ir galėjo tai padaryti dar kartą, bet jo tritaškis skriejo pro šalį. Filadelfijos „76ers“ savo aikštėje 98:101 (20:19, 31:29, 17:21, 21:20, 9:12) neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“ krepšininkus. Svečiai pirmajame kėlinyje pirmavo 17:8, bet pralaimėjo atkarpą 0:12 (17:20). Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli ir permaininga kova.
2018-05-06

„Celtics“ Rytų konferencijos pusfinalį pradėjo pergale

„Celtics“ pergale pradėjo Rytų konferencijos pusfinalį. Bostono krepšininkai namuose 117:101 (25:22, 31:23, 31:30, 30:26) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ ir serijoje pirmauja 1:0. Šeimininkai pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 21:13, bet „76ers“ antrojo ketvirčio pradžioje išlygino rezultatą (27:27). Netrukus Bostono krepšininkai spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą – 56:43. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Celtics“ pranašumas pasiekė naują rekordą – 87:70. Rungtynių pabaigoje Bostono komanda užbrė...
2018-05-01

Atkrintamųjų sensacija stebina toliau – laimėjo ir trečiąsias rungtynes

Šeštąją Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos vietą užėmusi Naujojo Orleano „Pelicans“ ir toliau stebina Ameriką. Komanda laimėjo trečiąsias pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynes bei serijoje pirmauja 3:0. Šįkart „Pelicans“ namie 119:102 (36:20, 28:25, 27:25, 28:32) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“, kuri Vakaruose buvo trečia. Šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą – 36:20. Nugalėtojams 30 taškų pelnė Nikola Mirotičius, 28 – Anthony Davisas.
2018-04-20

Pergalingame mače Domantas Sabonis žibėjo rezultatyviais perdavimais

Domantas Sabonis rungtynes vėl pradėjo ant atsarginių suolo, tačiau žaidė 32 minutes, o „Indiana Pacers“ (30-24) NBA reguliariojo sezono rungtynėse namuose 100:92 (33:27, 29:30, 14:18, 24:17) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ (25-25) klubą. Lietuvis pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 6/7 baud.), atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus. Pastarasis rodiklis buvo geriausias „Pacers“ komandoje.
2018-02-04

Jonas Valančiūnas žaidė naudingai

Toronto „Raptors“ nesusigadino šventinės nuotaikos. Kanados komanda šiąnakt savo aikštėje 102:86 (27:27, 28:19, 26:17, 21:23) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ krepšininkus. Prie šeimininkų pergalės naudingu žaidimu prisidėjo lietuvis Jonas Valančiūnas. „76ers“ varžovams priešinosi 15 rungtynių minučių.
2017-12-24

Jonas Valančiūnas sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes

Jei Jonas Valančiūnas praėjusiame mače pasižymėjo keturiais taškais, šįkart buvo dar nerezultatyvesnis. Vis dėlto, Toronto „Raptors“ skina pergales ir be didesnio lietuvio indėlio puolant. Kanados komanda pastarąją naktį svečiuose įspūdingu stiliumi 114:109 (30:31, 22:34, 34:23, 28:21) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ krepšininkus. Atkakli ir permaininga kova vyko pusantro kėlinio. Jo pabaigoje „76ers“ atitrūko ir po ketvirčio pirmavo 65:52. Trečiasis kėlinys buvo itin kontrastingas.
2017-12-22

Ispanai nugalėjo šeimininkus, rusai išsiuntė namo kroatus

Sekmadienį paaiškėjo paskutinieji Europos čempionato ketvirtfinalių dalyviai. Jais tapo Ispanijos ir Rusijos krepšininkai. Ispanai 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) nugalėjo šeimininkus turkus. Ispanijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, o 13-ąją minutę pirmavo dvigubai – 24:12. Savų žiūrovų palaikomi turkai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo 43:46, tačiau paskutinysis ketvirtis priklausė ispanams. Pastarieji per rungtynes metė 20 baudų, turkai – devynias.
2017-09-11

C grupė: ispanai – pirmi, į aštuntfinalį rimtai kesinasi vengrai

Likus vienam turui, aiškėja C grupės situacija. Ispanai užsitikrino pirmąją poziciją, kroatai – antrąją. Likę du kelialapiai į Europos krepšinio čempionato aštuntfinalį, greičiausiai, priklausys juodkalniečiams ir vengrams. Antradienį vykusį grupės lyderių susitikimą 79:73 (21:20, 17:12, 15:22, 26:19) laimėjo kroatus nugalėję ispanai. Kroatijos rinktinė rungtynes pradėjo 6:0, 10:1. Vis dėlto, ispanai po pirmojo kėlinio pirmavo 21:20. Atkakli ir permaininga kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.
2017-09-05

Balkanų mūšį po atkaklios kovos laimėjo kroatai

Balkanų derbyje triumfavo kroatai. Jie 76:72 (25:17, 18:14, 19:21, 14:20) palaužė aktyviai besipriešinusius juodkalniečius. Kroatijos krepšininkai šiame Europos čempionate dar nepralaimėjo. Kroatai rungtynes pradėjo tobulai – 15:0 (3 minutė). Nepaisant prasto starto, Juodkalnijos rinktinei paskutinę minutę pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo (72:73). Tada iniciatyvos ėmėsi Dario Šaričius. Jis pataikė dvitaškį, o vėliau – baudą iš dviejų.
2017-09-04

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.
2017-09-03

Antroji diena startavo belgų ir kroatų pergalėmis

Penktadienį prasidėjo Europos krepšinio čempionato C ir D grupių kovos. Jas pergalėmis pradėjo belgai bei kroatai. Belgijos rinktinė 103:90 (24:26, 30:27, 19:14, 30:23) nugalėjo Didžiosios Britanijos komandą. Rungtynės startavo apylygiai (9:9, 16:16, 24:24). Taikus rezultatas buvo ir antrojo kėlinio pabaigoje (51:51). Belgai iniciatyvą perėmė trečiojo ketvirčio finiše.
2017-09-01

Ar kroatai jau išsiugdė nugalėtojų mentalitetą?

Kroatijos krepšinio rinktinė, visada turėjusi gausybę talentų, jau dešimt Europos čempionatų iš eilės nesugeba laimėti medalių. Matyt, kroatams, skirtingai nei jų kaimynams serbams, trūksta nugalėtojų mentaliteto. Šįkart kroatai pasiryžę žūtbūt nutraukti labai ilgai besitęsiantį prakeiksmą. Šios šalies nacionalinė komanda Senojo žemyno pirmenybėse apdovanojimuss nuskynė tik 1993 ir 1995 metais – abusyk bronzą. 1994-ųjų pasaulio čempionate Kroatijos ekipa irgi užėmė trečiąją vietą.
2017-08-30

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

Rungtynes su kroatais praleis dar trys krepšininkai

Klaipėdoje draugiškų rungtynių maratoną pradėjusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasiruošimą Europos čempionatui tęsia Prancūzijoje. Orleano mieste lietuviai dalyvauja trijų komandų turnyre ir sužais du kontrolinius mačus. Trečiadienį Lietuvos rinktinė jėgas išmėgins su kroatais, kurie turnyro atidarymo rungtynėse įveikė šeimininkus prancūzus 92:87. Iškovoti pergalės Aleksandaro Petrovičiaus auklėtiniams nesutrukdė ir tai, kad kroatai pasiruošimą Europos čempionatui pradėjo rugpjūčio 1 dieną.
2017-08-09

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

JV svariai prisidėjo prie pergalės, bet lemiamo kėlinio nežaidė

Jonas Valančiūnas buvo netoli dvigubo dublio ir svariai prisidėjo prie Toronto „Raptors“ pergalės. Kanados komanda namie 113:105 nugalėjo Filadelfijos „76ers“. J. Valančiūnas atkovojo ginčo kamuolį prieš Richauną Holmesą. Tačiau rungtynių pradžia buvo geresnė svečiams. Jie tritaškiu pelnė pirmuosius taškus ir pirmavo 3:0, 5:2, 12:9. Prasidėjo permaininga kova.
2017-04-03

NBA naktis – su pergalingais metimais ir galingais individualiais pasirodymais

Naktį iš antradienį į trečiadienį nežaidė nė viena iš keturių lietuvį savo sudėtyje turinti NBA komanda. Kitų ekipų rungtynėse netrūko atkaklios kovos, pergalingų metimų ir galingų individualių pasirodymų. Trys pergalingos baudos ir auksinė ranka Minesotos „Timberwolves“ fantastiškai išsigelbėjo Indianapolyje, kur 115:114 palaužė Indianos „Pacers“. Šeimininkai tvirtai kontroliavo situaciją ir nuo 35-osios minutės iki pat rungtynių pabaigos pirmavo.
2017-03-29

NBA naktis. Keturi lietuviai, kartu sudėjus, rungtyniavo 31 minutę

Naktį iš penktadienio į šeštadienį keturi NBA lietuviai svarbių vaidmenų savo komandose neatliko. Jie, kartu sudėjus, žaidė 31 minutę. Domantui sekėsi geriausiai Šįkart geriausiai sekėsi Domantui Saboniui. Jis žaidė 13 minučių, pelnė 11 taškų (4/5 metimų) ir atkovojo 3 kamuolius.
2017-03-04

Kroatijos rinktinė tapo aštuntąja Europos krepšinio pirmenybių aštuntfinalio dalyve

Trečią pergalę Europos vyrų krepšinio pirmenybėse iškovojo ir jau aštuntąja aštuntfinalio dalyve tapo Kroatijos rinktinė. Be kroatų prieš paskutinį turą vietas atkrintamosiose varžybose jau užsitikrino Prancūzijos, Izraelio, Serbijos, Italijos, Graikijos, Čekijos bei Lietuvos komandos.
2015-09-10

Europos krepšinio pirmenybių C grupės turnyre Zagrebe šeimininkai iškovojo antrą pergalę

Antrą pergalę Europos vyrų krepšinio pirmenybių C grupės turnyro Kroatijoje trečiajame ture iškovojo Kroatijos rinktinė, antradienį 73:55 (15:18, 15:14, 22:10, 21:13) nugalėję antrą nesėkmę patyrusią Makedonijos ekipą. 15 taškų nugalėtojams pelnė Dario Šaričius, 13 - Bojanas Bogdanovičius, 12 - Krunoslavas Simonas. Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Predragas Samardžiskis (10 tšk.
2015-09-08

„Huawei Cup 2015“ turnyrui artėjant: sirgalių palaikymas yra ypač svarbus mūsų komandos jauniems žaidėjams

„Turnyras Kaune bus labai geras išbandymas mūsų komandai, nes žaisime su rinktinėmis, kurios ir Europos čempionate veikiausiai pretenduos į aukščiausias vietas“, – kalbėdamas apie pirmadienį prasidėsiantį „Huawei Cup 2015“ turnyrą sakė Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas. Antrus metus iš eilės Kaune rengiamame „Huawei Cup 2015“ turnyre aistruoliai turės galimybę stebėti ne tik geriausius Lietuvos krepšinio atstovus.
2015-08-15

Renaldo Seibučio komandos nesėkmė Turkijos krepšinio taurės turnyro pusfinalio mače

2014-2015 metų sezono Turkijos vyrų krepšinio taurės turnyro pusfinalio rungtynes Renaldo Seibučio atstovaujamas Stambulo "Daruššafaka Doguš" klubas 73:88 (26:28, 19:20, 12:20, 16:20) pralaimėjo į finalą iškopusiems Stambulo "Anadolu Efes" krepšininkams. Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 9 taškus, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei trissyk prasižengė.