dainava

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainava“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainava“.

A lygoje „Šiauliai“ ir „Dainava“ išsiskyrė taikiai

Dar vienas 27-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas įvyko Saulės mieste, kur FA „Šiauliai“ priėmė Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkus. Nors abi ekipos sukūrė ne vieną pavojingą momentą, dvikova baigėsi rezultatu 0:0. 9-ąją susitikimo minutę pavojingą išpuolį surengė alytiškiai, kai po Ivano Koškošo perdavimo šalia vartų smūgiavo Renatas Banevičius, kiek vėliau progą kitoje barikadų pusėje susikūrė Simonas Urbys, visgi, jo šūvis buvo blokuotas.
2024-08-18

Vilniuje lijo įvarčiais – lyderiai nepaliko vilčių svečiams iš Alytaus

„TOPsport A lygos“ antrojo rato įžangoje didžiausia pergale šiame sezone džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės klubas 10-ajame ture savo sirgalių akivaizdoje net 4:0 (2:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Svečiams pirmame kėlinyje teko atlikti priverstinį keitimą – mačo tęsti negalėjo svarbus vidurio gynėjas Glibas Gračiovas. „Žalgiris“ nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą bei pelnė du įvarčius.
2024-04-24

Atėjo tiesos akimirka: A lygos finiše – bronzos medalių ir išlikimo klausimai

Sekmadienį penkeriomis 36-ojo turo rungtynėmis finišuos 2023 metų „Optibet A lygos“ sezonas. „Kauno Žalgiris“ – Kauno rajono „Hegelmann“. Lapkričio 12 dieną, 14.55 val. Kaunas, Dariaus ir Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:3, 1:1, 4:0 TV6 kanalu bus transliuojamos intriguojančios ir lemiamos derbio rungtynės.
2023-11-11

Paskutinį išvykos susitikimą „Panevėžys“ baigė pergale prieš „Dainavą“

„Optibet A lygos“ čempionas „Panevėžys“ paskutinį išvykos susitikimą Alytuje baigė pergalingai. 35-ajame ture panevėžiečiai likvidavo įvarčio deficitą ir 2:1 nugalėjo „Dainavos“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje panevėžiečiai neatliko nė vieno smūgio į vartus, dainaviečiai irgi atakavo retai, bet pelnė įvartį – 26-ąją minutę standartinės padėties metu po Artiomo Baftalovskio perdavimo pasižymėjo Denysas Taraduda. Po pertraukos „Panevėžio“ vyr.
2023-11-05

Pergalių sausrą A lygoje „Sūduva“ nutraukė Alytuje

„Optibet A lygoje“ po ilgos pertraukos laimėjimu džiaugėsi Dovydo Lastausko treniruojama Marijampolės „Sūduva“. 34-ajame ture sūduviečiai po atkaklios kovos nugalėjo turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Dainavą“ – 2:1 (1:0). Svečiai išsiveržė į priekį 23-iąją minutę, kai komandą į priekį išvedė Artiomas Fiodorovas. Tiesa, marijampoliečiams rezultato išlaikyti nepavyko.
2023-10-20

„Dainavos“ centrą Druskininkuose Klinikos planuoja paversti reabilitacijos įstaiga

Iš Vidaus reikalų ministerijos nuo kitų metų perimamą tarnautojų mokymo centrą „Dainava“ Kauno klinikos planuoja paversti reabilitacijos įstaiga, į kurią galėtų vykti po traumų ar protezavimo sveikstantys pacientai. Lovų skaičius Druskininkuose esančioje įstaigoje galėtų padidėti kelis kartus, o naujos paslaugos papildyti šiuo metu teikiamą reabilitaciją širdies ir kraujagyslių ligų pacientams, teigia Klinikų atstovai.
Aktualijos 2023-10-14

„Riteriai“ nutraukė pergalių sausrą: grįžta galimybės pabėgti iš A lygos dugno

31-asis „Optibet A lygos“ turas startavo Alytuje, kur vietos ekipa priėmė varžovus iš sostinės. Vilniaus „Riteriai“ svečiuose nutraukė itin ilgai užsitęsusią prastą seriją – rezultatu 1:0 (1:0) nugalėta Alytaus „Dainavos“ ekipa. Svečiai pasižymėti galėjo jau 9-ąją rungtynių minutę, tačiau Colino Odutayo smūgį atrėmė Orestas Kostykas, atšokusio kamuolio į vartus nepasiuntė Nikola Popovičius. Visgi, 20-ąją minutę varžovų klaida pasinaudojęs C. Odutayo išsiskyrė įvarčiu.
2023-09-22

Lietuvos čempioną nuo prarastų taškų Alytuje išgelbėjo įvarčių mašina iš Rumunijos

„Optibet A lygoje“ dar vieną laimėjimą pasiekė intensyviu ritmu žaidžiantis Vilniaus „Žalgiris“. 27-ajame ture žalgiriečiai svečiuose palaužė Alytaus DFK „Dainava“ pasipriešinimą – 2:0 (0:0). Pirmame kėlinyje abi komandos išsiskyrė aktyviu žaidimu. Leonardo Vaca smūgiavo pro šalį, Ovidijaus Verbicko spirtą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Ernestas Stočkūnas.
2023-08-20

Pergalę iškovojęs „Panevėžys" tolsta nuo persekiotojų

Sekmadienį 26-tojo A lygos turo rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo lyderis „FK Panevėžys", kuris namuose 2:0 pranoko Alytaus „Dainavos“ komandą. Šeimininkai varžovų vartus galiausiai pralaužė tik po pertraukos, kai 66-ąją minutę pasižymėjo Noelis Mbo. O vos po trijų minučių rezultatą padvigubino Ariagneris Smithas. „Dainavai“ atsakyti įvarčiais nepavyko, tad finalinis teisėjo švilpukas paskelbė panevėžiečių pergalę.
2023-08-13

25-ojo A lygos turo apžvalga: abu lyderiai prarado taškus

„Optibet A lygos“ 25-ajame ture lygiosiomis sužaidė abu čempionato lyderiai. Efektas. Marijampolės „Sūduva“ po sudėtingos kovos iškovojo pirmą pergalę šią vasarą – namuose 2:0 palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Esminiu faktoriumi tapo 20-metis nigerietis Oyinlola Kayode, kuris pelnė dublį ir savo sąskaitoje turi 4 įvarčius. Būtent jis po pastarojo mačo tapo rezultatyviu komandos žaidėju. Statistika. „Dainavos“ vyr.
2023-08-09

„Sūduva“ pasiekė svarbią pergalę A lygoje

Pirmą pergalę šią vasarą „Optibet A lygoje“ pasiekė dėl išlikimo kovojanti Marijampolės „Sūduva“. Dovydo Lastausko treniruojama komanda 25-ojo turo mače namuose 2:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Pirmasis kėlinys buvo lėtas ir klampus. Dainavietis Artiomas Baftalovskis smūgiu pažeme privertė padirbėti Giedrių Zenkevičių, savo ruožtu, Airidas Mickevičius susitvarkė su Juno Suzuki baudos smūgiu.
2023-08-04

Įtampa A lygos lentelės viduyje: „Dainava“ ir „Kauno Žalgiris“ pasidalino po tašką

„Optibet A lygos“ 23-iajame ture Alytuje susitiko vietos DFK „Dainava“ ir „Kauno Žalgiris“. Laikinosios sostinės atstovai paskutinės atakos metu pelnė įvartį bei sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0). Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė smūgiais iš tolimesnės distancijos. Artūro Dolžnikovo bandymą atrėmė Airidas Mickevičius, savo ruožtu, Deividas Mikelionis susitvarkė su Artiomo Baftalovskio ir Artemo Radčenkos smūgiais.
2023-07-23

A lygos savaitės rungtynių anonsas: atsinaujinę „Riteriai“ sieks revanšo

Penktadienį ir sekmadienį bus sužaistos dar dvejos 22-ojo turo rungtynės. Gargždų „Banga“ – Telšių „Džiugas“. Liepos 14 dieną, 19 val. Gargždai, Gargždų miesto stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:0, 2:1 Telšiškiai dar kartą sieks pirmojo laimėjimo tarpusavio rungtynėse Lietuvos čempionate. „Banga“ iškovojo itin svarbią pergalę Alytuje, kuri leido atitrūkti nuo Telšių „Džiugo“ bei Vilniaus „Riterių“ – šios komandos lenkiamos jau 8 taškais.
2023-07-14

„Dainavos“ saugas – geriausias A lygos mėnesio jaunasis žaidėjas

„Optibet A lygoje“ gegužės mėnesį solidžiu žaidimu išsiskyrė dar vienas futbolininkas iš Nigerijos – Alytaus DFK „Dainava“ krašto saugas Aaronas Olugbogi. Birželio 2 dieną 22-ąjį gimtadienį pažymėjęs dainavietis, suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, buvo pripažintas geriausiu gegužės mėnesio jaunuoju futbolininku. A. Olugbogi sulauks lygos rėmėjo „Adidas“ prizo.
2023-06-18

A lygos turo rinktinėje išsiskiria Alytaus ir Panevėžio futbolininkai

„Optibet A lygos“ 18-ojo turo rinktinėje dominuoja „Panevėžio“ ir Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai. Vincentas Šarkauskas (Alytaus DFK „Dainava“): Po daugiau nei mėnesio į starto sudėtį sugrįžusiam vartininkui teko akistata su Vilniaus „Žalgiriu“. Su šiuo iššūkiu V. Šarkauskui pavyko susitvarkyti – atremti visi smūgiai bei išlaikyti „sausi“ vartai.
2023-06-15

A lygos lyderis „Panevėžys“ minimaliu rezultatu įveikė „Dainavą“

„Optibet A lygoje“ antrą iš eilės valingą pergalę iškovojo čempionate pirmaujantis „Panevėžys“. Aukštaitijos sostinės komanda 17-ajame ture svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Pirmasis aštresnis epizodas buvo sukurtas 12-ąją minutę – tada į baudos aikštelę įsiveržęs Aaronas Olugbogi smūgiavo pažeme, tačiau tą padarė netiksliai. Po 6 minučių buvo pelnytas vienintelis dvikovos įvartis.
2023-06-07

Vyriausybė pritarė „Dainavos“ ir „Pušyno“ reorganizacijai

Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad būtų reorganizuojami Vidaus reikalų ministerijai pavaldūs poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ bei tarnautojų mokymo centras „Dainava“. Palangoje esantis „Pušynas“ bus prijungiamas prie Respublikinės Klaipėdos ligoninės, o Druskininkuose esanti „Dainava“ – prie Kauno klinikų. Ligoninėms pereis šių įstaigų teisės ir pareigos. Kaip nurodoma teikime, įstaigos reorganizuojamos siekiant atsisakyti Vidaus reikalų ministerijai nebūdingų funkcijų.
2023-05-17

A lygoje – netikėtumas: „Dainava“ nepadoriu rezultatu sutriuškino Vilniaus klubą

„Optibet A lygoje“ į pergalingą ritmą sugrįžo Alytaus DFK „Dainava“, pasiekusi įspūdingą pergalę savo sirgalių akivaizdoje. 13-ajame ture dainaviečiai pasiuntė į nokautą Vilniaus „Riterius“ – 5:0 (1:0). Pirmame kėlinyje abi ekipos daug pavojingų epizodų nesukūrė. Klampioje pirmoje mačo pusėje „Dainava“ išsiveržė į priekį 38-ąją minutę, kai po Artemo Radčenkos perdavimo galva taikliai smūgiavo Klavas Kramenas.
2023-05-13

A lygos turo apžvalga: dainaviečiai šoktelėjo į pirmą penketą

Optibet A lygos“ 10-ajame ture pergales iškovojo trys praėjusio sezono prizininkai. Nutrūko. Per keturis mačus prieš tai „sausus“ vartus išlaikiusi FA „Šiauliai“ praėjusiame ture to nepadarė – dvikova su Vilniaus „Riteriais“ baigėsi rezultatu 1:1. Prie savo vartų suklydę šiauliečiai po 4 turų pertraukos praleido įvartį bei serijos nepratęsė. Šios lygiosios lėmė, jog Saulės miesto atstovai nuo „Panevėžio“ atsilieka 5 taškais. Įplieskė.
2023-04-26

„Dainava“ atėmė taškus iš A lygos lyderių

„Optibet A lygos“ 8-ojo turo šeštadienio rungtynės prasidėjo Panevėžyje, kur įvarčių pelnyti nė vienai komandai nepavyko. Šiame sezone be pralaimėjimų žygiuojantiems panevėžiečiams namų aikštėje nepavyko įveikti Alytaus DFK „Dainava“ ir komandos išsiskyrė taikiai – 0:0. Pirmasis smūgis į vartų plotą buvo atliktas ukrainiečio Artiomo Radčenkos, visgi Vytautas Černiauskas gelbėjo aikštės šeimininkų vartus.
2023-04-15

„Dainavos“ bei Šiaulių“ susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis

Antrose „Optibet A lygos“ 7-ojo turo rungtynėse įvarčių taip pat neišvydome ir „Dainava“ bei FA „Šiauliai“ išsiskyrė taikiai 0:0. Pirmoji pirmojo kėlinio pusė progų gausa neišsiskyrė – komandos apsikeitė smūgiais iš toli, o du kartus „Dainavos“ ekipai smūgiais grasino „Šiaulių“ komandos puolėjas Oleksijus Ščebetunas, tiesa, kamuolys abu kartus prašvilpė greta virpsto.
2023-04-08

„Sūduva“ A lygoje įsirašė antrąją pergalę

Paskutinėse trečiadienio vakaro rungtynėse į kovą stojo Marijampolės „Sūduva“ ir Alytaus „Dainava“. 6-ąjį „Optibet A lygos“ turą vainikavo marijampoliečių pergalė namų tvirtovėje rezultatu 2:0.  Pirmasis pavojingas išpuolis buvo sukurtas namuose žaidžiančios komandos – Levanas Matcharashvilis smūgiavo iš toli, tačiau „Dainavos“ vartų sargas žaidė nepriekaištingai.
2023-04-05

Į A lygos ketvertą įsiveržusios „Dainavos“ treneris: „Tikiuosi, progresas nesustos“

Į „Optibet A lygą“ grįžusi Alytaus „Dainava“ po keturių turų su septyniais taškais tarp dešimties komandų rikiuojasi ketvirtoje vietoje. Kaip vertina startą, kokie esminiai skirtumai tarp „Pirmos lygos“ ir „Optibet A lygos“ bei ar turi kokių prietarų – pokalbyje su „Dainavos“ vyr. treneriu Sergejumi Kuznecovu. – Čempionate pertrauka. Kokios nuotaikos komandoje? – Nuotaikos geros. Dviejų savaičių pertrauka, tad stengiamės gerai padirbėti ir pasiruošti būsimiems čempionato susitikimams.
2023-04-01

A lygoje „Dainava“ išsivežė pergalę iš Telšių

Su pirmaisiais taškais „Optibet A lygoje“ neužtruko ir į pirmenybes sugrįžusi Alytaus DFK „Dainava“. 2-ojo turo akistatoje svečiuose alytiškiai rezultatu 1:0 (0:0) palaužė čempionato starto staigmeną pateikusį Telšių „Džiugą“. Pirmoji susitikimo pusė buvo pakankamai rami – per jį buvo susikurta viena puiki proga. Kamuolys baudos aikštelėje pasiekė Aaroną Olugbogi, tačiau futbolininkas iš Nigerijos smūgiu pažeme į vartų plotą nepataikė.
2023-03-12

Akibrokštas A lygos mače – ant aikštės išpieštas didžiulis vyriškas lytinis organas

Akibrokštas vienose iš A lygos sekmadienio rungtynių. Transliaciją įsijungę arba stadione mačą stebėję žiūrovai jo pradžioje ant vejos galėjo pamatyti iš sniego išraižytą didžiulį vyrišką organą. Šiį akibrokštą buvo galima pamatyti Telšių „Džiugo“ ir Alytaus „Dainavos“ rungtynėse Žemaitijoje. Rungtynės vyko ne manieže, o atvirame stadione, nors oras ir nelepino, kurį laiką smarkiai pustė. „Trūksta žodžių.
100 2023-03-12

A lygos pirmojo turo anonsas: sezono startas – Vilniuje

2023 metų „Optibet A lygos“ sezonas startuoja kovo 3-iąją – nuo penktadienio iki sekmadienio bus sužaistos penkerios 1-ojo turo rungtynės. Visų mačų tiesiogines transliacijas galite stebėti ČIA. Vilniaus „Riteriai“ – FA „Šiauliai“. Kovo 3 dieną 19.30 val. Vilnius, „Sportima“. Šių metų sezoną atidarys tiesioginių konkurentų, kurie grumsis dėl vietų tarptautiniame fronte, dvikova.
2023-03-03

„Dainava“ oficialiai grįžta į A lygą: paskelbtas galutinis komandų sąrašas

Vasario 13 d. vykusiame LFF Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdyje buvo svarstytas klausimas dėl A lygos licencijos siekusių klubų pateiktų apeliacijų. Įvertinęs klubų pateiktą medžiagą LFF Apeliacinis licencijavimo komitetas priėmė sprendimą patenkinti Telšių „Džiugo“ ir Alytaus „Dainavos“ pateiktas apeliacijas ir klubams išduoti 2023 m. sezono A lygos licencijas. 2023 m. A lygos licencijos buvo išduotos visiems jų siekusiems klubams.
2023-02-13

Į „Dainavos“ piniginę įkris apvali suma – Hamuličius persikėlė į Prancūziją

Alytaus „Dainavai“ priklausęs puolėjas Saidas Hamuličius savo karjerą tęs Prancūzijoje. Šiandien futbolininkas oficialiai tapo „Toulouse“ klubo nariu ir su juo sudarė puspenktų metų sutartį.
2023-01-24

Alytaus „Dainava“ – Pirmos Lietuvos lygos čempionai

Penktadienį vakare paaiškėjo Lietuvos Pirmos lygos nugalėtojai. Jais tapo Alytaus „Dainavos“ žaidėjai. „Dainava“ šįvakar Kėdainiuose 1:0 palaužė vietos „Nevėžį“ ir po šios pergalės tapo nepavejami. Vienintelį ir pergalingą įvartį pelnė „Dainavos“ puolimo lyderis Kazeemas Aderounmu.
2022-11-04

„Optibet A lygos“ turo apžvalga: pirmauja vis dar įvarčių nepraleidusios komandos

Po 4-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynių turnyro lentelėje dvivaldystė – pirmauja Vilniaus bei Panevėžio klubai. Jaunimas. Gargždų „Banga“ trečiose sezono rungtynėse pralaužė ledus puolime ir 3:1 nugalėjo autsaiderę „Jonavą“. Davido Afonso kariaunos gretose taikliais smūgiais pasižymėjo du jauni vietiniai žaidėjai – Darius Zubauskas įformino dublį, kartą pasižymėjo Ignas Venckus. Du rezultatyvius perdavimus atliko kitas jaunas žaidėjas – Karolis Žebrauskas.
2022-03-23

Įspūdingoje dramoje A lygoje „Dainava“ išsigelbėjo Gargžduose

Penktadienį A lygos čempionate Gargždų miesto stadione „Banga“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Alytaus „Dainava“. Atsargiai prasidėjusioje dvikovoje pirmąją įtampą prie varžovų vartų sukūrė R.Vėževičius, pabandęs aplenkti vartininkui kamuolį palikinėjusį  „Dainavos “gynėją. Netrukus teko padirbėti K.Smilingiui – 20 minutę po S.Hamulič smūgio iš baudos aikštelės gargždiškis nukreipė kamuolį į kampinį. Dar kartą pavojingais smūgiais komandos apsikeitė besibaigiant kėliniui.
2021-11-19

„Optibet A lygos“ turo anonsas: „Žalgiris“ gali užsitikrinti rekordinį titulą

Nuo šio penktadienio iki sekmadienio bus sužaisti penki 35-ojo turo „Optibet A lygos“ mačai, o pergalę iškovoję Vilniaus „Žalgiris“ džiaugtųsi rekordiniu – devintuoju – titulu. Vilniaus „Žalgiris“ – „Kauno Žalgiris“. Lapkričio 19 dieną 18 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 2:2, 2:0 Šias rungtynes, kuriose gali galutinai paaiškėti pirmenybių nugalėtojas, transliuos TV6 kanalas. Aritmetika paprasta: „Žalgiriui“ iki antrojo iš eilės čempionų titulo trūksta vos 2 taškų.
2021-11-19

Seimo narys siūlo 2023-iuosius skelbti Dzūkijos metais

Seimo narys „valstietis“ Robertas Šarknickas siūlo 2023-iuosius skelbti Dzūkijos (Dainavos) metais. Tokį siūlymą parlamentaras registravo, nes 2023 metais sukanka 770 metų nuo Dainavos vardo pirmojo paminėjimo karaliaus Mindaugo donaciniame akte Livonijos kryžiuočiams. Pasak nutarimo projekto, Dainavos žemė (lot. terra Deynowe medietatem) buvo pirmą kartą paminėta 1253 metais.

„Kauno Žalgiris“ užsitikrino vietą Konferencijų lygos atrankoje

Dėl bronzos medalių kovojantis „Kauno Žalgiris“ šiame „Optibet A lygos“ sezone visus keturis kartus įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. 33-iojo turo mače namuose kauniečiai 2:0 (2:0) palaužė 8-ąją vietą užimančius bei dėl išlikimo kovojančius oponentus. Pirmąją pavojingą progą šiose rungtynėse susikūrė svečiai iš Alytaus. Saidas Hamuličius atitrūko nuo Steveno Thicot bei sukūrė puikią progą Henrique Devensui, tačiau pastarasis iš puikios situacijos smūgiavo į Deividą Mikelionį.
2021-10-31

Rezultatyviame „Optibet A lygos“ mače „Dainava“ pranoko „Džiugą“

Nukeltose 23-iojo turo „Optibet A lygos“ rungtynėse užfiksuoti penki įvarčiai, o Alytaus „Dainava“ jose palaužė turnyro lentelės kaimyną Telšių „Džiugą“ 3:2 (1:1). Dzūkai šia pergale nutraukė ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Tuo tarpu telšiškiai sezoną užbaigs taip ir nepatyrę pergalės skonio prieš sekmadienio varžovus. Susitikimo pradžioje netrūko veiksmo prie abiejų vartų.
2021-10-24

Geriausio „Optibet A lygos“ mėnesio žaidėjo laurus vėl susižėrė „Sūduvos“ atstovas

Geriausiu „Optibet A lygos“ mėnesio žaidėju tapo dar vienas Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkas – rugsėjį sau lygių neturėjo saugas Nicolas Gorobsovas. Antrą sezoną Marijampolės klube rungtyniaujantis argentinietis per trejas rungtynes rugsėjo mėnesį pelnė įvartį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus, taip prisidėdmas prie laimėjimų serijos.
2021-10-19

„Optibet A lygoje“ „Džiugas“ ir „Dainava“ išsiskyrė taikiai

Telšių „Džiugas“ toliau išlieka šiame sezone neįveikęs Alytaus „Dainavos“. „Optibet A lygos“ 32-ojo turo rungtynėse abi komandos išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1). Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė agresyviau žaidusiems svečiams iš Dzūkijos. Jie išsiveržė į priekį 18 minutę, kai Alexas Kyeremeh techniškai sužaidė prie baudos aikštelės prieigų ir efektingu smūgiu į viršutinį dešinį vartų kampą nuginklavo vartininką.
2021-10-16

„Dainava“ dar kartą atėmė taškus iš „Hegelmann Litauen“

Į „Optibet A lygą“ sugrįžusi Alytaus DFK „Dainava“ kovoje dėl išlikimo pasižymėjo dar vienu pozityviu rezultatu. 31-ojo turo akistatoje savo sirgalių akivaizdoje dainaviečiai likvidavo įvarčio deficitą bei sužaidė taikiai 1:1 (1:1) su 5-oje vietoje žengiančiu Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubu. Andriaus Skerlos kariauna sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau 11-ąją minutę išsiveržė į priekį.
2021-10-02

„Optibet A lygoje“ „Panevėžio“ ir „Dainavos“ mače nugalėtojas nepaaiškėjo

„Optibet A lygos“ 30-ajame ture „Panevėžys“ namuose nesugebėjo susitvarkyti su čempionato naujokės Alytaus „Dainavos“ pasipriešinimu. Daug pavojingų epizodų padovanojusios rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Per pirmąsias 20 minučių abi komandos turėjo savų progų. „Dainavos“ gretose puikią galimybę turėjo Saidas Hamuličius, kuris kontratakoje įveikė vartininką, bet pataikė į virpstą.
2021-09-24

„Optibet A lygos“ turo anonsas: sostinės derbis ir debiutui pasiruošęs Keisuke Honda

Nuo penktadienio iki sekmadienio „Optibet A lygoje“ bus sužaistos penkerios 30-ojo turo rungtynės. „Panevėžys“ – Alytaus DFK „Dainava“. Rugsėjo 24 dieną 18 val. Panevėžys, „Aukštaitijos“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 3:1, 3:0, 2:1 Rungtynės iš „Aukštaitijos“ stadiono šį penktadienį bus transliuojamos TV6 kanalu. Išties banguotai antroje sezono pusėje rungtyniaujantys panevėžiečiai atitrūkti nuo „Kauno Žalgirio“ nesugebėjo – 4-oje vietoje žengiantys žalgiriečiai yra lenkiami vos tašku.
2021-09-24

„Optibet A lygos“ savaitės rungtynių apžvalga: „Žalgirio“ kluptelėjimai kursto intrigą

Po praėjusią savaitę sužaistų šešerių „Optibet A lygos“ rungtynių – dar daugiau intrigos pirmame turnyro lentelės penkete. Lygybė. Vilniaus „Žalgiris“, kaip ir buvo galima tikėtis, praėjusią savaitę žaidė du sudėtingus išvykos mačus.
2021-09-20

„Optibet A lygos“ artėjantis turas: ar išvysime Keisuke Honda?

Skambiausias „Optibet A lygos“ pirkinys Keisuke Honda yra registruotas ir jau galėtų debiutuoti penktadienio mače. Alytaus DFK „Dainava“ – Marijampolės „Sūduva“. Rugsėjo 17 dieną 18 val. Alytus, Alytaus miesto stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:3, 1:1 Dvikovos iš Alytaus transliacija – nuo 18 val. TV6 kanalu. Dainaviečiai nutraukė ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją ir svarbiame susidūrime įveikė turnyro lentelės konkurentą.
2021-09-17

Pergalę iškovojusi „Dainava“ šoktelėjo aukštyn turnyrinėje lentelėje

„Optibet A lygoje“ labai svarbiu metu Alytaus DFK „Dainava“ nutraukė ketverių nelaimėtų rungtynių seriją. 26-ojo turo mače savo sirgalių akivaizdoje dainaviečiai 3:1 (1:1) palaužė turnyro lentelės kaimynę Gargždų „Bangą“, kurią aplenkė ir sugrįžo į 8-ąją vietą. Pirmosiomis minutėmis aštriau atakavo alytiškiai, tačiau atsimušusi nuo išpuolių „Banga“ perėmė iniciatyvą ir susikūrė puikią progą – Shogo Yoshikawa galva smūgiavo tiesiai į Martyną Matijošką.
2021-09-12

Paskutinių akimirkų dramą išgyvenęs „Kauno Žalgiris“ įveikė „Dainavą“

„Optibet A lygos“ 24-ajame ture „Kauno Žalgiris“ iškovojo išties dramatišką pergalę, kuri buvo antroji iš eilės. Žalgiriečiai svečiuose buvo lydimi sėkmės ir dar kartą po atkaklios kovos įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus – 1:0 (0:0). Pirmosiomis minutėmis aktyvesni buvo svečiai, kurie surengė kelias aštresnes atakas, tačiau po to „Dainava“ atsakė itin pavojingomis atakomis.
2021-08-20

„Optibet A lygos“ turo apžvalga: lyderiai iškovojo triuškinamas pergales

Po daugiau nei mėnesio pertraukos „Optibet A lygos“ turo rungtynes sužaidė visos dešimt ekipų. Statusas. Savo, kaip itin tvirtos namų komandos įvaizdį, eilinį kartą patvirtino vėl savo sirgalių akivaizdoje nugalėjęs Telšių „Džiugas“ – 2:0 buvo palaužtas Kėdainių „Nevėžis“. Žemaitijos klubas net 21 tašką iš 25 iškovojo žaisdamas namuose. Vis dėlto daug klausimų sukėlė skirtas itin abejotinas baudinys į „Nevėžio“, kurį uždirbęs ir realizavęs Leo Ribeiro yra įmušęs jau 7 įvarčius šiemet.
2021-08-10

„Optibet A lyga“ tiesiogiai: „Dainava“ – „Džiugas“

„Optibet A lygoje“ žemesnio penketo dvikova. Alytaus „Dainava“ meta iššūkį Telšių „Džiugui“. Tiesioginės transliacijos pradžia portale tv3.lt ir TV3 PLAY – nuo 17 val. Po 24 mačų ekipas skiria vos trys taškai. „Džiugas“ su 25 tšk. rikiuojasi septintas, o „Dainava“ su 22 tšk. aštunta.
2021-08-09

„Optibet A lygoje“ „Riteriai“ tik ketvirtuoju bandymu įveikė „Dainavą“

„Optibet A lygos“ vidutiniokai Vilniaus „Riteriai“ ketvirtuoju bandymu šiemet įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. 19-ojo turo mače namuose sostinės klubas atsiliko, tačiau antrame kėlinyje perlaužė dvikovos eigą – 2:1 (0:1). Dvikova „Riteriams“ prasidėjo šaltu dušu: jau 5-ąją minutę po preciziško Vytauto Lukšos perdavimo iš gilumos į akistatą su vartininku išbėgęs Saidas Hamuličius nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.
2021-08-01

Atsilaikiusi „Dainava“ įveikė „Riterius“

Alytaus DFK „Dainava“ „Optibet A lygoje“ iškovojo pirmąją pergalę šią vasarą – džiaugėsi laimėjimu namuose. Dzūkai po puikiai sužaisto pirmojo kėlinio 2:1 (2:0) nugalėjo Vilniaus „Riterius“, kurie pastarąjį sykį nugalėjo birželio viduryje. Kamuolį per pirmas 45 minutes ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau įvarčius mušė dainaviečiai. 25-ąją minutę po puikiai įžaisto kampinio taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo „Dainavos“ naujokas Joshua Silva.
2021-07-19

„Dainava“ pranešė apie du naujokus

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ turi dar du naujokus – ekipą papildė saugas iš Ganos Alexas Kyeremeh ir gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis portugalas Joshua Silva. 25-erių metų A. Kyeremeh jau yra pažįstamas Lietuvos futbolo gerbėjams. 2019–ųjų metų sezono antroje pusėje futbolininkas prisijungė prie „Vilniaus Vyčio“ bei iš karto tapo vienu komandos lyderių. Debiutiniame sezone saugas pelnė 7 įvarčius.
2021-07-19

„Optibet A lygos“ savaitės apžvalga: namuose spindintis „Džiugas“ ir tikslus spėjimas

Po praėjusios savaitės „Optibet A lygos“ rungtynių savo situaciją turnyro lentelėje pagerino dvi ekipos. Tendencija. Net ketvirtame susitikime iš eilės Alytaus DFK „Dainava“ praleidžia skaudų įvartį paskutinėmis minutėmis bei neišsaugojo lygiųjų arba pergalės. Beveik visas rungtynes iniciatyvą turėję alytiškiai su Kėdainių „Nevėžiu“ sužaidė taikiai – 1:1. Saidas Hamuličius tame susitikime pelnė 7-ąjį šio sezono įvartį, o Cyrille'as Tchayi Tchamba atliko 4-ąjį rezultatyvų perdavimą.