Copa del Rey

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Copa del Rey“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Copa del Rey“.

Sutriuškinta „Atletico“ komanda į Ispanijos taurės finalą užleido Bilbao futbolininkus

Ispanijos taurės pusfinalio varžybose eliminuota Madrido „Atletico“ komanda. Atsakomosiose varžybose Bilbao „Athletic“ net 3:0 sutriuškino varžovus iš Madrido. Pirmose rungtynėse jie turėjo minimalią persvarą, tad seriją jie laimėjo bendru rezultatu 4:0 bei finale kausis su „Mallorca“. 12-ąją rungtynių minutę „Athletic“ įtvirtino savo persvarą. Nico Williamsas skersavo kamuolį savo broliui Inaki Williamsui, kuris smūgiu vienu prisilietimu galingai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.
2024-03-01

Į Ispanijos taurės finalą po baudinių serijos žengė „Mallorca“

Antradienio vakarą baudinių serijoje 5:4 įveikusi „Real Sociedad“ klubą „Mallorca“ žais ketvirtajame savo istorijoje „Copa del Rey“ finale. Palmos komanda į lemiamą finalą nepateko nuo 2003 m., kai buvo karūnuota čempione. Tai vienintelis „Copa del Rey“ trofėjus per 108 metų klubo istoriją, o kiti du finalai buvo pralaimėti 1991 m. Madrido „Atletico“ ir 1998 m. „Barcelona“ klubams. Pirmoji į priekį šiame mače išsiveržė „Mallorca“ ekipa po Giovanni Gonzalezo įvarčio 50-ą minutę.
2024-02-28

„Atletico“ žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

Ispanijoje paaiškėjo ketvirtoji „Copa del Rey“ taurės dalyvė. Madrido „Atletico“ minimalia persvara 1:0 įveikė „Sevilla“ komandą ir pateko tarp keturių stipriausių taurės komandų. Pirmajame kėlinyje daug progų žiūrovai neišvydo. Visgi, „Atletico“ turėjo puikią progą įsiveržti į priekį kai 26-ąją minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus.
2024-01-26

Dramatiškame Madrido derbyje Ispanijos taurėje „Atletico“ eliminavo „Real“

Ispanijos taurės turnyre įspūdingu Madrido derbiu baigėsi aštuntfinalio etapas. Kaip ir prieš savaitę vykusiose Ispanijos Supertaurės rungtynėse, taip ir šį kartą, 90-ies minučių Madrido „Real“ ir „Atletico“ komandoms neužteko. Ispanijos sostinės klubo derbyje šį kartą jėgų svarstyklės pasisuko „Atletico“ naudai: jie pelnė du įvarčius pratęsime ir eliminavo pernai taurę laimėjusius varžovus iš tolimesnių kovų 4:2. Dešimtąją minutę arti tikslo buvo Jude‘as Bellinghamas.
2024-01-19

„Barcelona“ vijosi trečios lygos komandą, tačiau pateko į kitą „Copa del Rey“ etapą

„Barcelonos“ futbolo klubas žengė į kitą Ispanijos „Copa del Rey“ taurės etapą. Ketvirtadienį išvykoje „Barcelona“ ne be vargo palaužė vos trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje rungtyniaujančią „Unionistas“ komandą. Galutinis rungtynių rezultatas – 3:1, „Barcos“ naudai. Šiose rungtynėse „Unionistas“ iššovė pirmieji. Kamuolį į vartus pasiuntė Alvaro Gomezas. Rezultatą išlyginti „Barcelona“ komandai pavyko pirmajame kėlinyje.
2024-01-18

„Barcelona“ iškovojo kuklią pergalę prieš ketvirtos lygos klubą

Ispanijos „Copa del Rey“ pirmenybes pergalingai pradėjo „Barcelona“. Startas Ispanijos taurėje katalonams nebuvo lengvas: pergalę prieš ketvirtoje lygoje žaidžiantį „Barbastro“ klubą jie iškovojo tik minimaliu skirtumu 3:2. Nors „Barcelona“ 18-ąją minutę pelnė savo pirmąjį įvartį po Fermino Lopezo tikslaus smūgio, antrojo įvarčio jiems teko laukti iki pat antrojo kėlinio. Tuomet pranašumą padidino Ralphinha.
2024-01-08

„Real“ klubas po 9 metų pertraukos iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės finale 2:1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtojais. „Real“ puolėjas Rodrygo jau 2-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Netrukus pavojingų epizodų sukūrė abi komandos, bet pasižymėti nepavyko. „Real“  gynėjo Davido Alabos dar 32-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiųstas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2023-05-07

Xavi po sutriuškinimo principiniame mūšyje: „Šis pralaimėjimas nesugadins sezono“

„Barcelona“ strategas Xavi Hernandezas teigė, kad triuškinantis pralaimėjimas „Copa del Rey“ pusfinalyje 0:4 Madrido „Real“ komandai yra „sunkiai virškinamas“, tačiau tvirtina, kad tai nenubraukia viso sezono darbo. Šis pralaimėjimas nutraukė trijų iš eilės „Barcelona“ pergalių seriją „El Clasico“ susitikimuose. „Sunku tai suvirškinti. Mums sekėsi gerai, bet po antrojo įvarčio praradome drausmę. Galbūt tai lėmė mūsų branda, nes turime labai daug jaunų žaidėjų.
2023-04-06

„Barceloną“ svečiuose sutriuškinęs „Real“ klubas – Ispanijos taurės finale

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse svečiuose net 4:0 sutriuškino „Barcelona“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir žengė į šio turnyro finalą. Mačo pradžioje šeimininkai atakavo daugiau, bet vis pritrūkdavo tikslumo. Kėliniui įpusėjus puikų šansą jau susikūrė svečiai, kai Viniciusas Junioras buvo arti įvarčio, bet katalonus išgelbėjo gynėjas.
2023-04-06

Po fiasko Ispanijoje Jasikevičius atsakomybės nesikratė: „Visų pirma, kalčiausias yra treneris“

Sensacija užfiksuota Ispanijos Karaliaus taurėje, kai ketvirtfinalyje Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“  po pratęsimo 87:89 (21:20, 20:14, 14:16, 21:26, 11:13) pralaimėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkams. Katalonai gynė praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų trofėjų. R.Jokubaitis per 18 minučių pasižymėjo 7 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.
2023-02-17

Šaro „Barcelona“ patyrė fiasko: Ispanijos Karaliaus taurėje pralaimėjo ketvirtfinalyje

Tikro trilerio Ispanijos taurės ketvirtfinalyje nepavyko išvengti Barselonos „Barcelona“ komandai, kurios gretose žaidžia Rokas Jokubaitis. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ekipa po pratęsimo 87:89 (21:20, 20:14, 14:16, 21:26, 11:13) sensacingai krito prieš Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Katalonai gynė praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų trofėjų. R.Jokubaitis per 18 minučių pasižymėjo 7 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.
79 2023-02-17

Ispanijos Karaliaus taurė: „Real" laimėjo panaikinęs 2 įvarčių deficitą, o „Barcelona“ sutrypė varžovus

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje 3:2 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą. „Villarreal“ saugas Etienne Capoue 4-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė komandą į priekį 1:0. Dar pirmajame kėlinyje „Villarreal“ padvigubino rezultatą, kai Samuelis Chukwueze 42-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir pelnė įvartį. Bet viskas pasikeitė po pertraukos.
2023-01-20

„Barcelona“ po pratęsimo žengė į kitą Ispanijos Karaliaus taurės etapą

„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės šešioliktfinalyje po pratęsimo 4:3 įveikė „Intercity“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą. Ronaldas Araujo jau 4-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Bet šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti.
2023-01-05

Ispanijos karaliaus taurės finale – Valensijos ir Sevilijos futbolo klubų akistata

Ispanijos karaliaus taurės (Copa del Rey) finale šeštadienį Sevilijoje ietis sukryžiuos vietos „Real Betis“ ir „Valencia“ klubai. Turnyro čempionui atiteks kelialapis į kito sezono UEFA Europos lygos turnyro grupių varžybas. Ispanijos futbolo milžinai Madrido „Real“, „Atletico“ ir „Barcelona“ neįstengė prasibrauti į šių varžybų finalą. Pusfinalio serijoje „Real Betis“ futbolininkai bendru rezultatu 3:2 palaužė Madrido „Rayo Vallecano“, o „Valencia“ 2:1 – Bilbao „Athletic“ ekipą.
2022-04-22

Ispanijos Karaliaus taurėje – „Barcelona" kelias jau baigtas, o „Real“ išvargo pergalę

Bilbao „Athletic“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje po pratęsimo 3:2 įveikė „Barcelona“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.
2022-01-21

Penkis įvarčius supylusi „Atletico“ komanda užsitikrino kelialapį į kitą Karaliaus taurės etapą

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą Ispanijos taurės „Copa del Rey“ Madrido „Atletico“ svečiuose net 5 – 0 sutriuškino trečios lygos „Rayo Majadahonda“ komandą ir žengė į šešioliktfinalį. Po įvartį „Atletico“ komandai pelnė Matheusas Cunha (17’), Renanas Lodi (26’“, Luisas Suarezas (41’), Antoine Griezmannas (67’) ir Joao Felixas (79’). Šešioliktfinalio burtai bus traukiami sausio 7-ą dieną. Jame dalyvaus 13 „La Liga“ komandų, 2 antrojo divizoino ir viena – trečiojo.
2022-01-07

Ispanijos Karaliaus taurės finale – baskų iššūkis „Barcelona“ klubui

Bilbao „Athletic Club“ futbolininkai bandys sukurti staigmeną Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) varžybų lemiamoje dvikovoje. Joje baskai šeštadienį, balandžio 17-ąją, Sevilijoje išbandys jėgas su favorite „FC Barcelona“. Abu klubai turėjo daug vargo pusfinalyje, kuriame žaidė pratęsimus.
2021-04-16

„Barcelona“ sutriuškino „Real“ ir žengė į „Copa del Rey“ finalą

„Barcelona“ futbolininkai sutriuškino Madrido „Real“ jų pačių stadione ir laimėję „El Clasico“ mūšį žengė į Ispanijos futbolo taurės „Copa del Rey“ finalą. Atsakomosiose rungtynėse katalonai buvo stipresni net 3:0 (0:0). Pirmos rungtynės Barselonoje baigėsi 1:1. „Barcelona“ žais šeštame iš eilės „Copa del Rey“ finale ir sieks penkto paeiliui čempionų titulo. „Real“ į finalą neprasimuša penktus metus iš eilės.
2019-02-27

Pirmasis „El Clasico“ mūšis baigėsi lygiosiomis Barselonoje

Pirmosiose Ispanijos futbolo taurės („Copa del Rey“) pusfinalio rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai namie 1:1 (0:1) sužaidė su Madrido „Real“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Lucas pasižymėjo jau šeštąją mačo minutę. Rezultatą 57 min. išlygino Malcolmas. Šiame „El Clasico“ mūšyje ne nuo pat pradžių žaidė Lionelis Messi, į aikštę žengęs po keitimo 63 min. Atsakomosios rungtynės vyks vasario 27 d. Madride.
2019-02-06

Fantastiškas Messi pasiekimas: nuvalė dulkes nuo 68 metus gyvavusio rekordo

Ispanijos Karaliaus taurės finale intrigos nebuvo – „Barcelona“ rezultatu 5:0 įveikė „Sevilla“ ir ketvirtą kartą iš eilės bei 30-ą kartą klubo istorijoje iškovojo šį titulą. Antrąjį įvartį katalonams pelnęs Lionelis Messi pakartojo Telmo Zarros rekordą. Šiuo metu argentinietis yra įmušęs įvarčius penkiuose skirtinguose Karaliaus taurės finaluose. T.Zarros rekordas nepaliestas išbuvo net 68 metus. Atstovaudamas „Athletic Bilbao“ A.Zarra mušė įvarčius 1942, 1943, 1944, 1945 ir 1950 m. finaluose.
2018-04-22

Gražuolis Lionelio Messi įvartis ir „Barcelonos“ žingsnis į Karaliaus taurės ketvirtfinalį

„Barcelona“ futbolininkai sugebėjo padaryti išvadas po praėjusią savaitę Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) aštuntfinalio pirmajame mače patirto pralaimėjimo. Pirmoje dvikovoje svečiuose katalonai 1:2 nusileido Bilbao „Athletic“ futbolininkams, bet savame „Camp Nou“ sugebėjo pasiekti revanšą 3:1 ir žengė toliau. Įvarčius nugalėtojams pelnė visi trys komandos atakų lyderiai: Luisas Suarezas (35 min.), Neymaras (48 min. iš 11m baudinio) bei Lionelis Messi (78 min.
2017-01-12

„Barcelona“ ir Vigo „Celta“ – Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje

Sužaistos dvejos atsakomosios 2015-2016 metų sezono Ispanijos futbolo taurės (Copa del Rey) turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių vietas pusfinalyje užsitikrino šalies čempionė ir taurės savininkė „Barcelona“ vienuolikė bei Vigo „Celta“ komanda. „Barcelona“ futbolininkai atsakomosiose rungtynėse namuose 3:1 (0:1) antrąsyk nugalėjo praėjusio sezono šio turnyro finalininką Bilbao „Athletic“ klubą. Svečiai pirmavo po tikslaus Inakio Williamso (12 min.
2016-01-28

Nauji veidai TV3 eteryje: seriale debiutuos šviesiaplaukė gražuolė J. Žiogaitė

Šviesūs garbanoti plaukai, plati šypsena ir velniukai akyse. Taip aplinkinių apibūdinama TV3 premjeroje – komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ – debiutuojanti jauna talentinga aktorė Justina Žiogaitė. Naujajame lietuviškame seriale žavinga mergina kuria vieną pagrindinių vaidmenų. Jos talentą TV3 žiūrovai galės įvertinti jau nuo šio vakaro, pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. „Jei ne Alvydas Šlepikas, manęs šiame seriale nebūtų.
2014-09-01

C. Ancelotti patvirtino, kad C. Ronaldo nežais Karaliaus taurės finale

Madrido "Real" sirgaliai savo ekipos dievaičio "Copa del Rey" finale neišvys. Karališkojo klubo strategas Carlo Ancelotti spaudos konferencijoje patvirtino, kad neketina rizikuoti Cristiano Ronaldo sveikata ir jis praleis lemiamą susirėmimą su "Barcelona". 29 metų puolėjas traumą patyrė pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače su Dortmundo "Borussia". Futbolininkas nuo to laiko praleido dvi "Primera" rungtynes, tačiau "baltieji" be savo lyderio sugebėjo švęsti pergales.
2014-04-15

C. Ronaldo praleis „Copa del Rey“ finalą

Madrido "Real" klubą pasiekė prastos žinios. Karališkasis klubas kitą trečiadienį vyksiančiame "Copa del Rey" turnyro finale susitiks su "Barcelona" ekipa. Carlo Ancelotti vadovaujamai ekipai gali tekti verstis be geriausio pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo.
2014-04-10

Karaliaus taurės finalo apžvalga: „Real“ – „Atletico“

Prieš du dešimtmečius „Santiago Bernabeu“ stadione vykęs Ispanijos Karaliaus taurės („Copa del Rey“) finalas, kuriame susitiko Madrido komandos „Atletico“ ir „Real“, nesėkmę 0-2 patyrė „karališkasis klubas. Šįvakar ekipos susitinka dar kartą, todėl trenerio Jose Mourinho auklėtiniai sieks istoriją pakeisti. Turnyras: Ispanijos Karaliaus taurė (finalas) Stadionas: „Santiago Bernabeu“ (Madridas) Teisėjas: Carlosas Closas Data: 2013 m. gegužės 17 d. Laikas: 22.30 val.
2013-05-17

C. Ronaldo: penktadienį laukia puikus šou

Madrido „Real“ komandos atakų lyderis Cristiano Ronaldo neabejoja, kad „karališkasis“ klubas yra pajėgus laimėti penktadienį vyksiantį Ispanijos taurės („Copa del Rey“) finalą su Madrido „Atletico“, jei tik žais savo žaidimą. „Nekantriai laukiame finalo, kurį labai norime laimėti. Puikiai suprantame, kad laukia be galo sunkios rungtynės prieš to paties miesto klubą, todėl bus puikus šou. Jei žengsime į aikštę tinkamai nusiteikę ir žaisime savo žaidimą – laimėsime“, - kalbėjo C.Ronaldo.
2013-05-16

A.Turanas: jei laimėsime finalą – nusiskusiu savo plaukus

Madrido „Atletico“ atakuojantis saugas Arda Turanas pareiškė, kad jis nusiskus savo galvą jei jie penktadienį laimės Ispanijos „Karaliaus“ taurę („Copa del Rey“). Priminsime, kad penktadienį „Copa del Rey“ finale susigrums du Madrido klubai – „Atletico“ ir „Real“. „Atletico“ paskutinį kartą šią taurę laimėjo tik 1996 metais, todėl Turkijos rinktinės saugas ketina pradžiuginti komandos fanus ir parvežti taurę į „Atletico“ klubą.
2013-05-13

„La Liga“ apžvalga: „Atletico“ – „Barcelona“

Šeštadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ pirmenybių čempione tapusi „Barcelona“ šįvakar galės mėgautis žaidimu. Nors katalonų laukia nelengvos rungtynės su Madrido „Atletico“, jos trenerio Tito Vilanovos auklėtiniams jau nieko nereiškia. Turnyras: Ispanijos „La Liga“ (35 turas) Stadionas: „Estadio Vicente Calderón“ (Madridas) Teisėjas: Pedro Pérezas Data: 2013 m. gegužės 12 d. Laikas: 20:00 val.
2013-05-12

J. Mourinho: sveikinu „Barcelona“ su titulu

Madrido „Real“ komandos treneris José Mourinho pasveikino nuožmiausius varžovus „Barcelona“ klubo žaidėjus su iškovotu „La Liga“ čempionų titulu, po to, kai jo auklėtiniai išvykoje lygiosiomis 1-1 sužaidė su „Espanyol“ ir užtikrino katalonams lygos auksą. „Pirmiausia, aš norėčiau pasveikinti „Barceloną“, komandos trenerius, žaidėjus ir sirgalius.
2013-05-12

D. Simeone: R. Falcao nėra nepakeičiamas

Madrido „Atletico“ komandos strategas Diego Simeone nesibaimina dėl savo lyderio Radamelio Falcao ateities. Specialistas iš Argentinos įsitikinęs, kad kolumbietis nėra nepakeičiamas ir jei vasarą puolėjas išvyks, jo vietoje atsiras lygiavertis žaidėjas. 42 metų treneris atskleidė, jog kitą sezoną „Atletico“ komandos branduolys neiširs ir startinėje sudėtyje rungtyniaus tie patys žaidėjai.
2013-03-22

Ispanijos taurės finalas vyks „Real“ namuose

Ispanijos Futbolo Federacija (RFEF) šiandien pranešė, kad nusprendė kada ir kur vyks Ispanijos Karaliaus taurės („Copa del Rey“) finalas, kuriame susigrums du Madrido miesto klubai – „Real“ ir „Atletico“. Finalas vyks gegužės 17 dieną, penktadienį, o jis vyks „Real“ klubo tvirtovėje – „Santiago Bernabeeu“ stadione. Šiandien įvyko RFEF susirinkimas, kurio metu ir buvo svarstomas „Copa del Rey“ finalo klausimas. Be datos ir vietos tapo aiškus ir laikas.
2013-03-08

Santillana: jei „Real“ laimės Čempionų lygą, J. Mourinho neišvyks

Madrido „Real“ komandos legenda Santillana įsitikinęs, jog treneris Jose Mourinho po šio sezono gali išsaugoti darbą „karališkajame“ klube tik tuo atveju, jei Ispanijos sostinės ekipai pavyks iškovoti UEFA Čempionų lygos auksą. 60 metų veteranas neabejoja, kad vien tik triumfas šalies Karaliaus taurės („Copa del Rey“) finale „Real“ komandos vadovų netenkintų, todėl strategui iš Portugalijos, nepavykus laimėti Čempionų lygos trofėjaus, iškiltų grėsmė vasarą priverstinai išvykti.
2013-03-04

C. Ronaldo šou paskandino „Barceloną“ Karaliaus taurės pusfinalyje

Antradienį sužaistose atsakomosiose Ispanijos "Karaliaus" taurės pusfinalio rungtynėse Madrido "Real" rezultatu 3:1 nugalėjo "Barcelona" ir bendru rezultatu 4:2 iškovojo kelialapį į finalą. Jau pačioje rungtynių pradžioje kamuolį varžovų baudos aikštelėje gavęs Lionelis Messi iš aštraus kampo smūgiavo visai šalia Diego Lopezo vartų.
2013-02-26

„Atletico“ ir „Sevilla“ dvikovoje – net trys raudonosios kortelės

Vėlų penktadienio vakarą Ispanijoje, Madrido mieste sužaistos vienintelės "Karaliaus" taurės pusfinalių etapo rungtynės tarp Madrido "Atletico" ir "Sevilla" ekipų. Emocijų nestokojusiame mače, kuriame triumfavo "Atletico", parodytos net trys raudonosios kortelės, o visi trys įvarčiai pelnyti nuo 11 metrų žymos.
2013-02-01

Kvapą gniaužiantis „El Clasico“ mūšis baigėsi lygiosiomis

Trečiadienį žaistose Ispanijos "Karaliaus" taurės pirmose pusfinalio "El Clasico" rungtynėse savo aikštėje rungtyniavęs Madrido "Real" sužaidė lygiosiomis 1:1 su principiniais varžovais "Barcelona".  Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai. Jau pačioje rungtynių pradžioje "Barcelona" gynėjas Gerardas Pique prie savo baudos aikštelės paguldė ant žemės Cristiano Ronaldo. Portugalui sėkmingai realizuoti baudos smūgį sutrukdė puiki svečių vartininko reakcija.
2013-01-30

„Barcelona“ iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę

Vėlų penktadienio vakarą įvyko „Copa del Rey“ (Ispanijos Karaliaus taurės) finalo rungtynės, kuriose susitiko šiemet „titulų badą“ kentusi „Barcelona“ bei UEFA Europos lygos finalo dalyvis Bilbao „Athletic“. Nuo pat rungtynių pradžios dominavę katalonai pasižymėjo neįtikėtinai greitai: 3-ąją mačo minutę kamuolį į vartus pasiuntė Pedro. Negana to, 20-ąją ir 25-ąją minutę po įvartį pridėjo Lionelis Messi bei tas pats Pedro, taigi „Barcelona“ visus „formalumus“ išsprendė pirmajame kėlinyje.