copa america

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „copa america“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „copa america“.

Po „Copa America“ finalo sulaikyti Kolumbijos futbolo federacijos prezidentas ir jo sūnus

Po „Copa America“ finalo Majamyje suimti 71 metų Kolumbijos futbolo federacijos prezidentas ir jo sūnus. Abu vyrai kaltinami muštynėmis su apsaugos darbuotojais, o apie tai patvirtino policija. Sekmadienio finalas, kurį Kolumbija pralaimėjo Argentinai, prasidėjo daugiau nei valandą vėliau, kai policija ėmėsi uždaryti stadioną ir šimtai sirgalių įstrigo prie Floridos „Hard Rock“ stadiono.
2024-07-16

Chaotiškame „Copa America“ finale – stipriai vėlavusi pradžia, Messi trauma, ašaros ir Argentinos triumfas

Kai sirgaliai įsilaužė pro vienus iš pagrindinių įėjimų į „Hard Rock“ stadioną, „Copa America“ finalas tarp Argentinos ir Kolumbijos rinktinių buvo atidėtas maždaug 75 minutėms, tačiau galiausiai įvykus rungtynėms, argentiniečiai šventė pergalę rezultatu 1:0 ir laimėjo trečią pagrindinį titulą iš eilės. Pranešimuose teigiama, kad į stadioną pateko apie 7 tūkst. žmonių be bilietų ir tik prasidėjus rungtynėms apsauga tikrino be vietos esančius sirgalius.
2024-07-15

Baudinių serijoje išsigelbėjęs Urugvajus „Copa America“ čempionate pasipuošė bronza

Šeštadienį „Copa America“ varžybose dėl trečiosios vietos Urugvajus įveikė Kanadą ir pasipuošė bronzos medaliais.  „Bank of America“ stadione Šarlotėje (JAV) Luisas Suarezas pelnė vėlyvą išlyginamąjį įvartį ir komandos sužaidė lygiosiomis 2:2, todėl rinktinės santykius aiškinosi baudinių serijoje.
2024-07-14

Kolumbija žengė į „Copa America“ finalą, po mačo tribūnuose mušėsi ir žiūrovai, ir žaidėjai

„Copa America“ turnyre Kolumbijos rinktinė pusfinalyje 1:0 (1:0) įveikė Urugvajų. Visgi po mačo neapsieita be neramumų. Lemiamą įvartį 39-ąją minutę rungtynėse pelnė Jeffersonas Lerma, kamuolį į vartus pasiuntęs galva. Kolumbiečiai dar kėlinį žaidė dešimtyje po to, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas gynėjas Danielis Munozas. Visgi Urugvajus rezultato taip ir neišlygino ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.
2024-07-11

Brazilijos žygį „Copa America“ ketvirtfinalyje nutraukė 11 metrų baudinių seriją laimėjęs Urugvajus

Šeštadienį „Copa America“ turnyro ketvirtfinalyje Urugvajaus rinktinė po baudinių serijos 1:0 nugalėjo Brazilijos rinktinę ir prasibrovė į pusfinalį, kuriame susikaus su Kolumbija. Vartininkas Sergio Rochetas atrėmė pirmą Brazilijos rinktinės baudinį, kurį mušė Ederas Militao, o jo komanods draugas Douglasas Luisas pataikė į virpstą.
2024-07-07

„Copa America“ Argentina išvargo pergalę prieš Čilę ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje

Antradienį „Copa America“ turnyre Argentinos rinktinė 1:0 nugalėjo Čilę, užsitikrino vietą ketvirtfinalyje, tačiau išsigando dėl savo lyderio Lionelio Messi sveikatos. 88-ą minutę Argentinos ekipą į priekį išvedė po keitimo pasirodęs Lautaro Martinezas. Pirmoje rungtynių pusėje L. Messi prireikė medikų, tačiau vėliau argentinietis nuramino komandos draugus ir sirgalius. „Tai mane vargino, bet galėjau baigti rungtynes, – sakė L. Messi.
2024-06-26

„Copa America“ čempionate – 64 metus nematytas Brazilijos rezultatas

Los Andžele prasidėjusiame „Copa America“ čempionate 64 metus neregėtą rezultatą užfiksavo Brazilija, 0:0 nesugebėjusi įveikti nykštukinės Kosta Rikos. D grupės rungtynėse Dorivalio Junioro auklėtiniai treniruojami daugkartiniai Amerikos žemyno čempionai iššvaistė daugybę progų ir nutraukė 9 iš eilės pergalių seriją prieš kostarikiečius. Paskutinį kartą pralaimėję Kosta Rikai tituluotieji varžovai buvo 1960-aisiais ir iki šių rungtynių fiksavo 9 iš eilės pergalių seriją.
2024-06-25

Argentinos rinktinė su rekordiniu Messi priešaky pergalingai startavo „Copa America“ turnyre

Pergalingai Jungtinėse Amerikos Valstijose startavusį „Copa America“ turnyrą pradėjo pasaulo čempionai argentiniečiai, kurie 2:0 (0:0) įveikė. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje. Iš pradžių Julianas Alvarezas pasižymėjo 49-ąją minutę, o pergalę mačo pabaigoje, 88-ąją, įtvirtino Lautaro Martinezas, tikslų smūgį atlikęs po gero Lionelio Messi perdavimo. A grupėje be Argentinos ir Kanados dar žaidžia Čilė ir Peru.
2024-06-21

Lionelis Messi ir Neymaras – atostogose Katalonijoje: susitiks su Luisu Suarezu

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse penktadienį 4:2 nugalėjo „Brest“ futbolininkus. PSG šiame sezone vis dar verčiasi be dviejų itin ryškių savo žvaigždžių – Lionelio Messi bei Neymaro. Jie abu vasarą žaidė „Copa America“ čempionate, todėl PSG nenori skubinti jų sugrįžimo į aikštę, kad sumažintų traumų riziką. L.Messi su Neymaru dabar turi nemažai laisvo laiko ir tuo naudojasi.
2021-08-21

Penki pretendentai į geriausio planetos futbolininko apdovanojimą

Pasibaigus Euro 2020 čempionatui ir „Copa America“ turnyrui, šiuo metu išlieka didžiausia intriga, kam atitiks prestižinis „Ballon d‘Or“ apdovanojimas. Ispanijos dienraštis „Marca“ pateikia penkis pretendentus, galinčius laimėti šį prizą. Lionelis Messi Lionelio Messi vedama Argentinos rinktinė pirmą kartą po 28-erių metų pertraukos iškovojo svarbų titulą. Tuo tarpu pats L.Messi pirmą kartą istorijoje su nacionaline komanda kėlė į viršų išsvajotą trofėjų.
2021-07-13

Pirmąjį trofėjų su Argentinos rinktine iškovojęs Messi: „Apie tai svajojau daug kartų“

Argentinos rinktinė „Copa America“ finale 1:0 įveikė Brazilijos futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Titulą su nacionaline komanda pirmąjį kartą iškovojęs Lionelis Messi atskleidė, jog šiuo metu jaučia neapsakomą laimę. „Tai yra beprotiška, sudėtinga yra apibūdinti šį laimės jausmą. Žinojau, kad kažkada tai įvyks. Mūsų tikslas buvo akivaizdus ir mes sugebėjome tapti čempionais. Laimė yra neapsakoma. Apie tai svajojau daug kartų.
2021-07-11

Titulų badas – nutrauktas: Argentina su Messi triumfavo „Copa America“ finale

Šeštadienį Argentinos rinktinė iškovojo pirmą svarbų čempionų titulą per 28-erius metus, kai Angelis Di Maria pelnė įvartį, o argentiniečiai „Copa America“ finale 1:0 palaužė Brazilijos rinktinę. Paskutinį kartą Argentina finale triumfavo 1993 m., kai nugalėjo Meksiką. Nuo to laiko „Copa America“ finaluose jie žaidė dar keturis kartus (2004, 2007, 2015 ir 2016 m.), tačiau nei karto nelaimėjo. Kartu L. Messi tai buvo pirmasis tarptautinis trofėjus atstovaujant Argentinos rinktinei.
2021-07-11

Paredesas prieš „Copa America“ turnyro finalą su Brazilija: „Neymaras žino, kad išvesiu jį iš proto"

Argentinos rinktinės atstovas Leandro Paredesas būsimame „Copa America“ turnyro finale susitiks su komandos draugu Neymaru. Saugas pripažino, jog artėjančiame mūšyje užmirš draugystę už aikštės ribų ir rungtynių metu aikštėje su brazilu bus aršiausi varžovai. „Neymarui patinka varžovų dėmesys, kontaktas, jie dažnai prieš jį prasižengia. Niekada nežinai, kur jis bėgs. Tas pats vyksta ne tik su juo, bet ir su Lioneliu Messi. Net jei juos ir gerai pažįsti, jie pasižymi kitokios savybėmis.
2021-07-10

„Copa America“ finale laukia Pietų Amerikos futbolo gigantų susidūrimas

Argentinos futbolo rinktinė tik po permainingos ir atkaklios kovos prasibrovė į Pietų Amerikos futbolo čempionato „Copa America“ finalą. Lionelio Messi vedama rinktinė tik po baudinių serijos (3:2) sugebėjo palaužti Kolumbijos futbolininkus. Pagrindinis rungtynių ir pratęsimas baigėsi rezultatu 1:1. Finale argentiniečiai susitiks su Brazilijos futbolininkais.
2021-07-07

Brazilijai užteko vienintelio įvarčio – pateko į „Copa America“ finalą

Pirmadienį „Copa America“ pusfinalio rungtynėse Brazilijos rinktinė 1:0 palaužė Peru bei užsitikrino vietą finale. Vienintelis įvartis krito 35-ą minutę, kai Neymaras iš kairiojo krašto perdavė kamulį Lukasui Paquetai ir šis smūgiu iš arti nukreipė jį į vartus. Finale titulą ginantys brazilai susikaus su Argentinos ir Kolumbijos poros nugalėtojais.
2021-07-06

Messi vedama Argentina – „Copa America“ pusfinalyje

Šeštadienį buvo sužaisti paskutinieji „Copa America“ čempionato ketvirtfinaliai. Du rezultatyvius perdavimus atlikusio ir įvartį pridėjusio Lionelio Messi vedama Argentina 3:0 sutriuškino rungtynių pabaigoje dėl raudonos kortelės mažumoje likusią Ekvadoro rinktinę. 40-ą minutę po L.Messi perdavimo pasižymėjo R.De Paulas, o skirtumą padvigubinti argentiniečiams pavyko tik 84-ą minutę, kai vėl po L.Messi perdavimo pasižymėjo L.Martinezas.
2021-07-04

„Copa America“ turnyre – dubliu paženklintas Messi rekordas ir triuškinama Argentinos rinktinės pergalė

Argentinos rinktinė „Copa America“ turnyre įvykusiose rungtynėse užtikrintai 4:1 sutriuškino Bolivijos futbolininkus. Šiame susitikime ypatingą pasiekimą užfiksavo Lionelis Messi, kuris tapo daugiausiai rungtynių Argentinos rinktinėje sužaidusiu futbolininku – 148. Šis rekordas iki šiol priklausė buvusiam komandos draugui Javierui Mascherano – 147. Alejandro Gomezas jau 6-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį 1:0. Lionelis Messi 33-ąją ...
2021-06-29

„Copa America“: Brazilijos rinktinė dramatiškame mače palaužė Kolumbiją

Brazilijos rinktinė „Copa America“ turnyro rungtynėse 2:1 nugalėjo Kolumbijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę. Luisas Diazas 10-ąją minutę nuostabiu smūgiu per save nuginklavo vartininką ir išvedė Kolumbijos rinktinę į priekį 1:0. Nuostabaus perdavimo sulaukęs Neymaras 66-ąją minutę atliko smūgį iš artimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
2021-06-24

„Copa America“: Brazilija varžovams atseikėjo 4 įvarčius

Penktadienį Brazilija 2021 m. „Copa America“ čempionate 4:0 nugalėjo Peru ir dviem pergalėmis pradėjo B grupės kovas. Po to, kai brazilai 3:0 įveikė Venesuelą, komandos strategas Tite atliko šešis pakeitimus, tačiau komanda vis tiek išliko stipri ir joje žaidė tokie žaidėjai kaip Neymaras bei Thiago Silva. 12-ą minutę pasižymėjo Alexas Sando, 68-ą – Neymaras, 89-ą – Evertonas Ribeiro, o 90+3 – Richarlisonas.
2021-06-18

Messi pasižymėjo, tačiau argentiniečiai „Copa America“ pradėjo lygiosiomis

„Copa America” turnyro A grupės rungtynės tarp Argentinos ir Čilės rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1. Tikslaus perdavimo sulaukęs Lautaro Martinezas 12-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Nicolas Gonzalezas 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.
2021-06-15

„Copa America“ turnyrą brazilai pradėjo pergale

Brazilijos rinktinė pirmose „Copa America“ turnyro B grupės rungtynėse 3:0 sutriuškino Venesuelos futbolininkus. Richarlisonas jau 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-06-14

„Copa America“ čempionatas Argentinoje stabdomas dėl COVID-19 pliūpsnio

Pietų Amerikos futbolo konfederacija (CONMEBOL) sekmadienį pranešė, kad Argentinos organizuojamas regiono čempionatas „Copa America“ („Amerikos taurė“) stabdomas „atsižvelgus į dabartines aplinkybes“, šaliai kovojant su koronavirusinės infekcijos pliūpsniu. „CONMEBOL informuoja, kad atsižvelgus į dabartines aplinkybes buvo nuspręsta sustabdyto „Copa America“ organizavimą Argentinoje“, – sakoma konfederacijos pranešime.
2021-05-31

Į Lietuvą atvyks salės futbolo čempionė Argentina: ilgas žygis link viršūnės

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą yra laimėjusios tik trijų šalių rinktinės, o viena iš jų prieš kelis metus tai padarė pirmą kartą. Nugalėtojų titulą rudenį Lietuvoje gins Argentinos komanda. Kaip argentiniečiams pavyko nutraukti Brazilijos bei Ispanijos hegemoniją ir tapti geriausia komanda pasaulyje? Apie tai ir daugiau – šioje Argentinos rinktinės apžvalgoje.
2021-01-28

Čempionų lygos finale sužibusi nuogalė kartojo triuką: viskas baigėsi kitaip

UEFA Čempionų lygos finale į aikštę išbėgusi Kinsey Wolanski sulaukė didelio populiarumo visame pasaulyje. Garsaus „Youtube“ kanalo veikėjo Vitalijaus Zdoroveckio mergina jo projektui suteikė kelių milijonų JAV dolerių naudą. Tuo metu pačios merginos „Instagram“ paskyrą šiuo metu seka jau 3,2 milijono žmonių, nors anksčiau šis skaičius siekė „tik“ porą šimtų tūkstančių.
2019-07-10

Treniruotę į brazilų triumfą iškeitęs Neymaras kursto aistras

Pasiruošimą naujam sezonui pradėjęs Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas išplatino oficialų pranešimą, kuriame teigia, kad komandos palaiminimo nesulaukęs Neymaras nepasirodė pirmoje Prancūzijos čempionų treniruotėje ir dėl to sulauks pasekmių. 27-erių metų puolėjas turėjo pasirodyti PSG treniruočių bazėje šį pirmadienį.
2019-07-08

Į bronzos medalį „spjovęs“ Messi: raudoną kortelę gavau ne šiaip sau

Brazilijoje vykstantis kasmetinis prestižinis Pietų Amerikos „Copa America“ futbolo turnyras pasiekė finišo tiesiąją. Bronzos medalius iškovojo Argentinos futbolininkai, tačiau ramiai jų atsiimti visa komanda nesiruošė. Rungtynių dėl trečiosios vietos metu, kuomet Argentina 2:0 pirmavo prieš Čilę, tarp dviejų žaidėjų – Lionelio Messi ir Gary Mendelio – įvyko rimtas apsistumdymas. Netrukus teisėjas išsitraukė ne geltoną, kaip buvo tikėtasi, o raudoną kortelę. Ir ją skyrė abiems futbolininkams.
2019-07-07

„Copa America“ mūšyje dėl bronzos – raudona kortelė Messi

Brazilijoje vykstantis kasmetinis prestižinis „Copa America“ futbolo turnyras pasiekė finišo tiesiąją. Šeštadienio vakarą trečiąją turnyro vietą užsitikrino Argentina, tačiau tai padaryti nebuvo lengva. Argentiniečiai mažajame finale 2:1 (2:0) po atkaklios kovos įveikė Čilės futbolininkus. Dar pirmojo kėlinio metu iš aikštės be pirmo įspėjimo, iškart gavęs raudoną kortelę, buvo išvarytas Lionelis Messi. Jį „palydėjo“ ir incidente dalyyvavęs čilietis Gary Mendelis.
2019-07-07

Staigmeną pateikusi Peru – „Copa America“ finale

Peru futbolo rinktinė po 44-ejų metų pertraukos varžysis „Copa America“ turnyro finale. Varžybų pusfinalyje Peru futbolininkai 3:0 sutriuškino Čilės futbolininkus ir didžiajame finale varžysis su pirmenybių šeimininkais brazilais. Čilė prieš tai buvo laimėjusi du pastaruosius „Copa America“ turnyrus. Nugalėtojams įvarčius mušė Edisonas Floresas (21 min.), Yoshimaras Yotunas (38 min.) ir Jose Paolo Guerrero (90 min.
2019-07-04

Nuleista Messi galva: „Copa America“ finalas – be Argentinos

Brazilijoje tęsiasi kasmetinis prestižinis Pietų Amerikos šalių „Copa America“ turnyras. Naktį iš antradienio į trečiadienį paaiškieji finalo dalyviai, o jais tapo turnyro šeimininkai, Brazilijos futbolininkai. Brazilai pusfinalyje be didesnio vargo 2:0 (0:0) nukovė Lionelio Messi į priekį vedamą Argentinos rinktinę. Po įvartį nugalėtojams pelnė Gabrielis Jesusas ir Roberto Firmino.  Finale brazilai susikaus su Peru ir Čilės poros nugalėtoju.
2019-07-03

Lemtingo baudinio nepataikęs futbolininkas sulaukė grasinimų mirtimi

Kolumbijos futbolo rinktinės žaidėjas Williamas Tesillo negali ramiai miegoti naktimis, nes sulaukė grasinimų mirtimi. Jo atstovaujama rinktinė pasirodymą Brazilijoje vykstančiame „Copa America“ turnyre baigė ketvirtfinalyje, kur po 11 m baudinių serijos pralaimėjo Čilei. W. Tesillo nesugebėjo realizuoti lemtingu tapusio baudinio – pergale džiaugėsi visus penkis smūgius pataikę Čilės atstovai.
2019-07-02

„Copa America“ pusfinalyje – 11 m baudinius laimėję brazilai

Prestižiniame Pietų Amerikos „Copa America“ turnyre paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai – jais tapo dramą išgyvenę Brazilijos futbolininkai. Ketvirtfinalio mūšis su Paragvajaus futbolininkais baigėsi 0:0, o komandoms pasižymėti nepavyko ir per pratęsimą. Rinktinės stojo mušti 11 metrų baudinių, o serijos nugalėtoją išaiškino paskutinis taiklus Gabrielio Jesuso smūgis. Baudinių seriją brazilai bendru rezultatu laimėjo 4:3. Dabar beliko sulaukti kitų trijų pusfinalio dalyvių.
2019-06-28

Futbolo pasaulis plyšta iš juoko: tokio absurdo dar nematė niekas

Brazilijoje tęsiasi kasmetinis prestižinis Pietų Amerikos „Copa America“ turnyras, kuriame jau aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės. Vis tik, daugiausiai dėmesio kol kas sulaukė ne rungtynės, o absurdiškas urugvajiečio Luiso Suarezo epizodas. Paskutinėse C grupės rungtynėse Urugvajus 1:0 nugalėjo Čilės futbolininkus. Kartu su šia pergale urugvajiečiai užsitikrino grupės nugalėtojų vardą, tačiau rungtynės susilaukė kur kas daugiau atgarsio visuomenėje, nei įprastai.
2019-06-25

„Copa America“: Urugvajaus pergalė paliko japonus už borto

Pietų Amerikoje tęsiasi prestižinis „Copa America“ turnyras. Aiškėja ir grupių etapo nugalėtojai, o C grupėje šiąnakt triumfavo Urugvajaus rinktinė. Urugvajiečiai dėl grupės nugalėtojo vardo kovojo su Čile ir susitikimą laimėjo minimaliu rezultatu 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį 82 minutę pelnė Edinsonas Cavani. Urugvajus užėmė pirmąją vietą, antri liko Čilės futbolininkai. Šios dvi komandos keliauja tolyn, o Japonija ir Ekvadoras turnyra jau baigia.
2019-06-25

Fiasko išvengusi Argentina žengė į „Copa America“ ketvirtfinalį

Brazilijoje tęsiasi „Copa America“ futbolo turnyras. Lemiamose B grupės rungtynėse pirmąją pergalę šiose pirmenybėse iškovojusi Argentinos rinktinė 2:0 įveikė Katarą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Lautaro Martinezas (4 min.) ir Sergio Aguero. B pogrupio antroje finišavę Argentinos futbolininkai čempionato ketvirtfinalyje grumsis prieš Venesuelą. Grupės laimėtoja tapo Kolumbijos rinktinė, kuri 1:0 palaužė Paragvajų.
2019-06-24

Gyva brazilų legenda Dani Alvesas palieka PSG

Vienas geriausių krašto gynėjų pasaulyje, šiuo metu savo talentą „Copa America“ turnyre demonstruojantis brazilas Dani Alvesas užverčia dar vieną karjeros lapą. Besivaržydamas „Copa America“ 36-erių futbolininkas paliko įrašą savo instagrame, kuriame – atsisveikinimas su Paryžiumi. „Viskas turi savo pradžią, vidurį ir pabaigą. Dabar atėjo laikas dėti tašką šioje pergalių, pamokų ir patirties kupinoje istorijoje.
2019-06-23

„Copa America“: įpykę brazilai pasiekė didžiausią turnyro pergalę

Pietų Amerikoje tęsiasi prestižinis „Copa America“ turnyras, kuriame vietą kitame etape jau iškovojo kol kas didžiausią pergalę pasiekusi Brazilijos rinktinė. Brazilai po nulinių lygiųjų su Venesuela savo įvarčių buldozerį „užkūrė“ taip, kad maža nepasirodė – be pasigailėjimo 5:0 (3:0) buvo nugalėta Peru.
2019-06-23

„Copa America“: atgimęs Sanchezas dovanoja šventę Čilei

Pietų Amerikoje tęsiasi prestižinis „Copa America“ turnyras, kuriame antrą pergalę iškovojo Čilės rinktinė, Čiles futbolininkai griuvo, klydo, kūrė ir kovėsi kol galiausiai  2:1 palaužė Ekvadorą.
2019-06-22

„Copa America“: Argentina artėja prie dar vieno rimto fiasko

Argentinos futbolo rinktinė artėja prie dar vienos skaudžios turnyro pabaigos. Pergalių taip ir nepasiekiantys argentiniečiai atsidūrė vos per žingsnį nuo iškritimo iš „Copa America“ turnyro. Lionelis Messi pasižymėjo įvarčiu, tačiau tai neišgelbėjo jo komandos nuo lygiųjų 1:1 su Paragvajumi. „Barcelona“ žvaigždė pasižymėjo 57-ą rungtynių minutę, kuomet tiksliu smūgiu realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą.
2019-06-20

„Copa America“: brazilai mušė tris, bet baigė su 0

Pietų Amerikoje tęsiasi prestižinis futbolo turnyras „Copa America“, kuriame varžosi 12 pajėgiausių žemyno ir 2 kviestinės rinktinės. Brazilijos rinktinė pirmosiose rungtynėse iškovojo nesunkią pergalę, tačiau antrosios susiklostė priešingai – brazilai, nors ir į vartus pataikė tris kartus, įvarčio pelnyti nesugebėjo.
2019-06-19

„Copa America“: Čilės vyrukai nepasigailėjo japonų

Pietų Amerikoje tęsiasi prestižinis stipriausių žemyno šalių „Copa America“ futbolo turnyras. C grupėje lengvą ir netgi triuškinančią pergalę iškovojo Čilės nacionalinė komanda, 4:0 (1:0) įveikusi svečius iš tolimosios Azijos – Japoniją. Du įvarčius nugalėtojams pelnė E. Vargasas, po kartą pasižymėjo A. Sanchezas ir E. Pulgaras. Kartu C grupėje dėl vietos tolimesniame etape varžosi Urugvajaus ir Ekvadoro komandos.
2019-06-18

Košmariškas Messi ir Argentinos startas „Copa America“ čempionate

Brazilijoje tęsiasi šį savaitgalį prasidėjęs „Copa America“ futbolo čempionatas. Pirmenybių starte viena iš favoričių Argentinos rinktinė netikėtai 0:2 suklupo prieš Kolumbiją. Nugalėtojų gretose tiksliais smūgiais į vartų tinklą pasižymėjo Rogeris Martinezas (71 min.) ir Duvanas Zapata (86 min.). Paskutinį kartą Kolumbija pergale prieš Argentiną džiaugėsi dar 2007-ais metais, kai laimėjo tarpusavio atrankos į pasaulio čempionatą rungtynes.
2019-06-16

Coutinho vedė brazilus į pergalę „Copa America“ starte

Brazilijos futbolo rinktinė pergalingai startavo namuose vykstančiame 2019 metų „Copa America“ turnyre. Antrajame kėlinyje reikalus sutvarkę čempionato šeimininkai 3:0 nugalėjo Boliviją. Dar prieš turnyro startą Brazilijos rinktinė dėl traumos neteko pagrindinio komandos žaidėjo Neymaro, todėl daugelis tikėjosi, kad iš jo lyderio vaidmenį perims „Barcelona“ klube rungtyniaujantis Philippe Coutinho. Bent jau pirmose rungtynėse jam pavyko pateisinti ekipos draugų ir visos Brazilijos lūkesčius.
2019-06-15

Brazilijos rinktinės treneris atėmė kapitono raištį iš Neymaro

Birželio 14 – liepos 17 dienomis Brazilijoje vyksiančiame Pietų Amerikos futbolo čempionate („Copa America“) pirmenybių šeimininkai turės naują kapitoną. Brazilijos ekipos trenerio Tite sprendimu, nuo 2018-ųjų metų kapitonu buvęs Neymaras šias pareigas turės perduoti geram savo draugui Dani Alvesui. Abu šie futbolininkai atstovauja Paryžiaus „Saint Germain“ ekipai. Pietų Amerikos čempionato šeimininkai pirmose rungtynėse kovos su Bolivija. A grupėje taip pat žais Peru ir Venesuela.
2019-05-28

Įspūdinga: Brazilijos pergalę prieš Urugvajų lėmė trys atraminio saugo Paulinho įvarčiai

Pietų Amerikos žemyno atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą sužaistos visos ketverios 13-ojo turo rungtynės. Įspūdingą pergalę prieš Urugvajų pasiekė Brazilijos rinktinė, o argentiniečiai išvargo tris taškus prieš Čilę. Turnyro lentelės lyderių dvikovoje Montevidėjuje šeimininkai pirmieji pasižymėjo įvarčiu, tačiau po Paulinho šou Brazilijos rinktinė 4:1 (1:1) parbloškė Urugvajų.
2017-03-24

Anglijos FA taurėje – keturių keitimų taisyklė

FA taurės mačų pratęsimo metu komandos galės įvykdyti ketvirtą keitimą. Taisyklė įsigalios ne nuo turnyro pradžios. Toks formatas jau buvo išbandytas Copa America turnyre šią vasarą. Klubai ketvirtą keitimą galės daryti tik nuo ketvirtfinalio etapo. FA direktorius Martinas Glennas sakė, kad šis pakeitimas pridės „intrigos ir įdomumo“. „Tai yra svarbu žiūrint į tai, kaip FA stengiasi pridėti intrigos turnyre, kurį myli milijonai“, – kalbėjo M. Glennas.
2016-07-27

Fantastiškas Lionelio Messi įvartis ir triuškinamas argentiniečių pranašumas prieš JAV

„Copa America“ čempionate JAV nacionalinė komanda turėjo pripažinti triuškinamą argentiniečių pranašumą. Į istoriją patekusio Lionelio Messi vedama rinktinė turnyro pusfinalį laimėjo net 4:0. 70 tūkst. sirgalių akivaizdoje rungtynės vyko kone į vienus vartus. Į finalą patekę argentiniečiai naktį iš sekmadienio į pirmadienį žais arba su titulą ginančia Čile, arba su Kolumbija. L. Messi su 55 įvarčiai tapo rezultatyviausiu visų laikų Argentinos rinktinės žaidėju.
2016-06-22

Atleistas Brazilijos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris

Brazilijos futbolo konfederacija (CBF) iš nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų atleido Dungą, jo vadovaujamai vienuolikei nepatekus į šešiolikos komandų Pietų, Centrinės ir Šiaurės Amerikos futbolo čempionato („Copa America Centenario“) JAV ketvirtfinalį. Brazilija sužaidė lygiosiomis 0:0 su Ekvadoru, 7:1 sutriuškino Haičio futbolininkus, 0:1 pralaimėjo Peru vienuolikei ir B grupėje liko trečia.
2016-06-15

Copa America ir Europos čempionatas. Kur futbolo sirgaliai karštesni?

Vienu metu vykstančios Amerikos ir Europos futbolo pirmenybės sutraukė daugybę futbolo gerbėjų. Fanai kaip visuomet nestokoja fantazijos ir visokiais nutrūktgalviškais būdais mėgina palaikyti savo nacionalines ekipas. Kurio turnyro sirgaliai karštesni ir išradingesni? Prancūzijoje vykstantis Europos futbolo čempionatas startavo birželio 10 dieną. Prie starto linijos pirmą kartą stojo net 24 komandos, o kas bus naujieji čempionai, paaiškės liepos 11 dieną.
2016-06-13

Brazilus pražudė kontraversiškas įvartis, bet gal jie to verti?

Po kontraversiško Peru įvarčio į brazilų vartus Copa America čempionate „selecoa" pirmą kartą nuo 1987 metų neiškopė iš grupių etapo. Teigiama, kad ranka įmuštas įvartis čia ne kaltas – Dungos auklėtiniai ir taip nebuvo verti žaisti toliau. Išsivadavęs iš 22 protestuojančių žaidėjų globos teisėjas Andresas Cunha apie radijo ryšiu konsultavosi su kažkuo dėl Raulio Ruidiazo įvarčio ir galiausiai prisėmė sprendimą jį įskaityti.
2016-06-13

„Copa America“ futbolo varžybose – didžiausia staigmena

Venesuelos saugas Alejandro Guerra smūgiavo kamuolį beveik iš aikštės vidurio. Urugvajaus vartininkas reagavo į smūgį, bet kamuolys atšoko nuo skersinio ir pirmasis suskubo Salomonas Rondonas. Anglijos „Premier“ lygoje rungtyniaujantis puolėjas išplėšė antrą pergalę iš eilės 1:0 ir atvedė Venesuelos rinktinę į ketvirtfinalį. Įdomu tai, kad Venesuela pirmą kartą šalies istorijoje laimėjo du mačus iš eilės „Copa America“ turnyre.