clippers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „clippers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „clippers“.

Russelui Westbrookui buvo atlikta operacija

Los Andželo „Clippers“ gynėjui Russellui Westbrookui pirmadienį buvo atlikta lūžios kairės rankos operacija. Tikimasi, kad krepšininkas spės sugrįžti į aikštę prieš atkrintamąsias, kurios prasidės balandžio mėnesio antroje pusėje. R.Westbrookas traumą patyrė rungtynėse prieš Vašingtono „Wizards“, kai bandė išmušti kamuolį iš Jordano Poole rankų. 35 metų gynėjui tai pirma trauma šiame sezone ir iki jos nepraleido nei vieno mačo. Jis šiame sezone renka 11,1 taško ir atlieka 4,4 perdavimo.
2024-03-05

Be ryškiausios savo žvaigždės žaidę „Bucks“ klampiose rungtynėse galiausiai ištraukė pergalę

Be lyderio Gianno Antetokounmpo žaidę Milvokio „Bucks“ (41-21) NBA lygoje vis vien iškovojo pergalę, kai namuose 113:106 (25:35, 23:20, 25:26, 40:25) pranoko Los Andželo „Clippers“ (39-21) klubą.
2024-03-05

Itin retas reiškinys: „Celtics“ pralaimėjo namų arenoje

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (30/14) klubas. Tyronno Lue'o auklėtiniai svečiuose 115:96 (26:21, 29:18, 36:21, 24:36) įveikė Bostono „Celtics“ (35/11) krepšininkus. Kawhi Leonardas pelnė 26 taškus, Paulas George‘as surinko 17 ir „Clippers“ pergalę lėmė galingas spurtas trečiajame ketvirtyje. „Celtics“ ekipai Jaysonas Tatumas įmetė 21 tašką, Paytonas Pritchardas surinko 12. Vienas komandos lyderių Kristapas Porzingis nežaidė dėl čiurnos traumos.
2024-01-28

Paulas George'as pasiekė asmeninį sezono rekordą: tai padėjo įveikti „Thunder“

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (26/14) krepšininkai. Tyronno Lue'o treniruojama komanda namų arenoje 128:117 (35:30, 30:31, 34:28, 29:28) įveikė Oklahomos „Thunder“ (27/13) klubą. Los Andželo klubą į pergalę vedė Paulas George'as, kuris įmetė 38 taškus bei sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Kawhi Leonardas ir Jamesas Hardenas įmetė po 16 taškų. „Clippers“ šiąnakt laimėjo 9 kartą per 11 rungtynių.
2024-01-17

Karščiausios ir geriausios konferencijos komandų susidūrime – „Timberwolves“ pergalė

Minesotos „Timberwolves“ iškovojo pergalę reguliariajame NBA sezone. „Timberwolves“ 109:105 palaužė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. Pataruoju metu į viršų kopiantiems „Clippers“ krepšininkams tai buvo vos antroji nesėkmė per 10 pastarųjų rungtynių. „Timberwolves“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, o didžiausias jų pranašumas ketvirtojo kėlinio viduryje pasiekė 17 taškų. Per likusį laiką „Clippers“ tik priartėjo prie varžovų, tačiau rungtynių nugalėtojas buvo jau nulemtas.
2024-01-15

Jonas Valančiūnas buvo tarp rezultatyviausių komandoje, bet nutrūko „Pelicans“ pergalių serija

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-15) patyrė pralaimėjimą NBA lygoje, kai namuose 95:111 (26:26, 15:30, 27:36, 27:19) nusileido Los Andželo „Clippers“ (22-12) klubui. Ties šiuo pralaimėjimu nutrūko „Pelicans“ keturių iš eilės laimėtų mačų serija. Lietuvis per 23 minutes įmetė 13 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, tris kartus suklydo ir 2 sykius rasižengė.
2024-01-06

„Clippers“ žvaigždynas pratęsė sėkmingą seriją

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Los Andželo „Clippers“ (21/12) ekipa. Tyronno Lue'o auklėtiniai svetimoje arenoje 131:122 (35:20, 35:31, 37:40, 24:31) įveikė Fynikso „Suns“ (18/16) komandą. Paulas George‘as šiąnakt pelnė 33 taškus, Kawhi Leonardas surinko 30 ir „Clippers“ komanda įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės. Taip pat tai yra 13 laimėjimas iš paskutinių 15 dvikovų bei Los Andželas nutraukė „Suns“ keturių pergalių seriją.
2024-01-04

Skambus Hardeno prisistatymas Los Andžele: „Nesu sistemos žaidėjas, aš – sistema“

Filadelfijos „76ers“ po mainų palikęs Jamesas Hardenas pasidalijo savo blogais prisiminimais iš šios komandos. NBA žvaigždė sakė, kad žaisdamas „76ers“ gretose jis jautėsi lyg būtų „už pavadėlio“. „Tai sakau turėdamas omeny ne tik atakavimą į krepšį kada noriu. Turiu omeny visą žaidimą, aikštėje aš esu kūrėjas. Man trūko balso aikštėje, jog treneriui galėčiau pasakyti: „Ei, treneri. Aš matau tai. Ką manai?“. Reikėjo, kad manimi pasitikėtų ir tikėtų.
2023-11-03

Hardenas pagaliau pasiekė savo – sulaukė mainų

Jamesas Hardenas pagaliau surado naują karjeros stotelę. Skelbiama, kad krepšininkas po mainų iš Filadelfijos „76ers“ komandos keliasi į Los Andželo „Clippers“ Gynėjas mainų pasiprašė praėjusią vasarą ir jo santykiai su „76ers“ komanda buvo įtempti. Jis praleido praktiškai visą pasirengimo stovyklą ir reguliariajame sezone nei karto nepasirodė aikštelėje. J.Hardenas šiame sezone uždirbs 35 mln. JAV dolerių ir po to taps laisvuoju agentu.
2023-10-31

NBA žaidėjų turgus: buvęs „Žalgirio“ aukštaūgis žais „Rockets“, o Westbrookas lieka Los Andžele

Buvęs Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis iš Australijos Jockas Landale'as susitarė dėl ketverių metų 32 mln. JAV dolerių vertės kontrakto su Hjustono „Rockets“ ekipa. Visgi kaip skelbia ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski, tik pirmieji metai sutartyje yra garantuoti. Po etapo „Žalgiryje“ J.Landale‘as rungtyniavo Melburne, o vėliau žaidė „Spurs“ ir „Suns“ komandose.
2023-07-02

Permaingose rungtynėse – siautėjęs Bookeris ir išlygintas serijos rezultatas

Pergalę NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje pasiekė Fynikso „Suns“. Arizonos valstijos klubas namuose 123:109 susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ klubu ir išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą (1:1). Šios rungtynės turėjo dvi kardinaliai skirtingas dalis. Pirmoje mačo pusėje iniciatyvą savo rankose laikę „Clippers“ krepšininkai didžiąją dali pirmavo dviženkliu skirtumu, o vienu metu turėjo 13 taškų pranašumą. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė.
2023-04-19

Nerimas Los Andžele: George'as praleis atkrintamųjų pradžią

Los Andželo „Clippers“ žvaigždė Paulas George’as sveiksta po kelio traumos, tačiau turėtų praleisti atkrintamųjų pradžią. Puolėjas nežaidžia nuo kovo 22 dienos, kai susižeidė kelį kovodamas dėl kamuolio. Tada prognozuota, kad jis negalės rungtyniauti kelias savaites. „Clippers“ pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su Fynikso „Suns“ krepšininkais. 32 metų atletas šiame sezone pelno 23,8 taško, atkovoja 6,1 kamuolio ir atlieka 5,1 perdavimo.
2023-04-11

Pusšimtis Curry taškų neišgelbėjo – čempionai krito Los Andžele

Pergalę NBA lygoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (37/33) krepšininkai, kurie namuose 134:126 (28:23, 33:35, 38:35, 35:33) nugalėjo San Francisko „Warriors“ (36/34). Nuo pralaimėjimo svečių neišgelbėjo ir fantastiškas Stepheno Curry pasirodymas. Jis per 39 minutes pelnė 50 taškų (12/14 dvit., 8/14 trit., 2/4 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis 12 kartą savo karjeroje pasiekė tokią taškų ribą. Snaiperis vien trečiajame kėlinyje pelnė 21 tašką.
2023-03-16

Priminė apie save: Leonardas prapliupo tritaškiais ir padėjo įveikti NBA čempionus

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną smūgį sugėrė čempionai San Francisko „Golden State Warriors“ (29/29). „Kariai“ išvykoje 124:134 (23:31, 42:30, 28:44, 31:29) nusileido Los Andželo „Clippers“ (32/28). Iki ilgosios pertraukos komandos apsikeitė spurtais, o lemiamą smūgį „Clippers“ paruošė trečiajame kėlinyje. Spurtas 12:0 leido šeimininkams atitrūkti dviženkliu skirtumu (100:89), kuris svečiams pasirodė nesunaikinamas iki finalinės sirenos.
2023-02-15

NBA čempionate – vienų iš lyderių mūšis

Bostono „Celtics“ prieš Memfio „Grizzlies“. Šias intriguojančias NBA rungtynes, kuriose susitiks vieni NBA lyderių, krepšinio sirgaliai galės žiūrėti ateinantį sekmadienį. Be to, tądien bus įdomu stebėti, kaip atrodys Bruklino „Nets“ komanda likusi be Kyrie Irvingo, kurį išsiuntė į Dalaso „Mavericks“ ekipą. Jis dabar suvienys jėgas su kita NBA superžvaigžde Luka Dončičiumi.
2023-02-07

Kaip geriausiais laikais žaidę George'as ir Leonardas sutriuškino „Spurs“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) triuškinančią pergalę pasiekė Los Andželo „Clippers“ (27/24) ekipa. Kalifornijos klubas namie 138:100 (41:25, 37:32, 26:24, 34:19) nušlavė San Antonijaus „Spurs“ (14/35). „Clippers“ toli pabėgo dar pirmajame kėlinyje (41:25), o iki ilgosios pertraukos peržengė 20 taškų persvarą (78:57). Ketvirtajame kėlinyje skirtumą dar labiau padidinti sugebėjo ir rezerviniai krepšininkai.
2023-01-27

NBA čempionate – žvaigždžių dvikovos

Įsibėgėja NBA čempionatas, kuriame jau neliko nesuklupusių komandų. Prasčiau nei tikėtasi pirmenybes pradėjo Bruklino „Nets“ klubas su lygos žvaigždėmis Kevinu Durantu ir Kyrie Irvingu. Bruklino krepšininkai lapkričio 12-ąją, šeštadienį, svečiuose išbandys jėgas su „ant bangos“ esančia Los Andželo „Clippers“ ekipa. Šias intriguojančias rungtynes nuo 23.00 val.
2022-11-09

Nerimas „Clippers“ organizacijoje: Leonardo sugrįžimo data skendi nežinioje

Los Andželo „Clippers“ komandos žvaigždė Kawhi Leonardas iš rikiuotės iškrito neapibrėžtam laikotarpiui. Krepšininkas pastarąsias septynias rungtynes praleido dėl kelio problemų. „Nėra apibrėžtas laikas, kada jis gali grįžti“, - sakė „Clippers“ treneris Tyronnas Lue. K.Leonardas paskutines rungtynes sužaidė spalio 23 dieną ir šiame sezone aikštėje pasirodė dvejose rungtynėse.  31 metų 201 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 21 minutę vidutiniškai renka 12,5 taško (44 proc. met.
2022-11-07

NBA nubaudė „Clippers“ klubą už neteisingus duomenis apie traumuotus žaidėjus

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) nubaudė Los Andželo „Clippers“ klubą 25 tūkst. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių bauda. Prieš rungtynes su Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa Los Andželo klubas Brandoną Bostoną ir Moussa Diabate pažymėjo, kaip traumuotus, tačiau abu krepšininkai buvo registruoti susitikimui ir žengė ant parketo. Susitikimą Jono Valančiūno atstovaujamas „Pelicans“ klubas laimėjo 112:91. B.Bostonas šiame mače pelnė 6 taškus, o M.Diabate pasižymėti taškais nesuspėjo.
2022-11-03

„Pelicans“ su Valančiūnu sieks brautis tarp NBA Vakarų konferencijos lyderių

Naujojo Orelano „Pelicans“ klubas, kuriam atstovauja Jonas Valančiūnas, solidžiai pradėjo naują NBA sezoną. „Pelicans“ iškovojo tris pergales iš keturių galimų ir Vakarų konferencijoje užima penktąją vietą. Naujojo Orleano komanda sekmadienį Lietuvos žiūrovams ypač patogiu laiku - 21.00 val. svečiuose išbandys jėgas su Los Andželo „Clippers“ krepšininkais. Šie laimėjo du susitikimus iš keturių – Vakaruose rikiuojasi dešimti.
2022-10-26

Sabonis žaidė trigubo dublio ritmu, bet pergalei to neužteko

Šalia trigubo dublio buvęs Domantas Sabonis neišgelbėjo Sakramento „Kings“ (0-2) komandos nuo pralaimėjimo NBA lygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 109:111 (26:29, 29:23, 25:34, 29:25) nusileido Los Andželo „Clippers“ (2-0) krepšininkams. 35 minutes ant parketo praleidęs D.Sabonis pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 0/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.
2022-10-23

Jonas Valančiūnas nežibėjo, bet spaudimą atlaikiusi „Pelicans“ žais NBA atkrintamosiose

Žūtbūtinę pergalę, atvedusią į NBA atkrintamąsias, iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 105:101 (30:22, 26:24, 18:38, 31:17) įveikė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. Vakarų konferencijoje 8-ą vietą užėmusi „Pelicans“ pirmajame atkrintamųjų rate iki keturių pergalių susikaus su pirmoje vietoje reguliarųjų sezoną baigusiu Fynikso „Suns“ klubu. J. Valančiūnas pergalingame mače per 25 minutes pelnė 8 taškus (3/7 dvit.
2022-04-16

50 taškų sukratęs DeRozanas atvedė „Bulls“ į pergalę po pratęsimo

DeMaras DeRozanas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, pelnydamas 50 taškų ir atvesdamas Čikagos „Bulls“ (45/32) ekipą į pergalę NBA pirmenybėse. „Bulls“ namie po pratęsimo 135:130 (22:32, 28:27, 32:33, 36:26, 17:12) įveikė Los Andželo „Clippers“ (37/40). D. DeRozanas vien per ketvirtą kėlinį surinko 17 taškų, dar dešimt pridėjo pratęsimo metu, o mačą baigė su 50 (15/24 dvit., 2/2 trit., 14/15 baud.). Iki karjeros rekordo jam pritrūko vos dviejų taškų.
2022-04-01

NBA čempionate – ant bangos esančių komandų dvikovos

Keturios pergalės iš eilės, dešimt laimėtų rungtynių iš pastarųjų dvylikos. Taip įspūdingai NBA čempionate pastaruoju metu žaidžia Dalaso „Mavericks“ komanda, kuriai atstovauja ir latvis Davis Bertans. Šį savaitgalį Dalaso krepšininkai svečiuose išbandys jėgas su Bostono „Celtics“ klubu. Šis irgi yra ant didžiulės bangos. „Celtics“ iškovojo 14 pergalių per paskutinius 16 mačų. Dabar jie paklupdė tris varžovus paeiliui.
2022-03-07

NBA stebuklai: „Clippers“ išlipo iš 35 taškų duobės, puolėjas smeigė 7 taškus per 9 sekundes

Įspūdingą pergalę NBA lygoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (24/25) komanda. Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 116:115 (23:32, 13:34, 40:27, 40:22) palaužė Vašingtono „Wizards“ krepšininkus. „Clippers“ išgelbėjo Luke’as Kennardas, kuris per paskutines devynias sekundes pelnė septynis taškus. Likus žaisti 9 sekundėms L. Kennardas realizavo tritaškį, mažindamas „Clippers“ deficitą iki trijų taškų.
2022-01-26

Jonas Valančiūnas įspūdingu dubliu prisidėjo prie „Pelicans“ pergalės

Antrą pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (16/26) su Jonu Valančiūnu, namie 113:89 (28:15, 25:19, 34:29, 26:26) įveikę Los Andželo „Clippers“ (21/22). J. Valančiūnas aikštėje praleido 31 minutę ir surinko solidų dvigubą dublį: pelnė 18 taškų bei atkovojo 16 kamuolių. Lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 9, 2 tritaškius iš 3 bei abu baudų metimus. Tai buvo jau 29-as JV dvigubas dublis šį sezoną.
2022-01-14

NBA: ar „Clippers“ ir be savo lyderių toliau kurs stebuklus?

NBA čempionate pastaruoju metu nestinga staigmenų. Net ir smarkiai nukraujavusi „Los Angeles Clippers“ komanda vis tiek klupdo potencialiai stipresnius varžovus. Šį savaitgalį Los Andželo krepšininkai namie priims „Memphis Grizzlies“ ir „Atlanta Hawks“ klubus. Abejas rungtynes šeštadienį ir sekmadienį nuo 22.30 val.
2022-01-03

Tritaškiais prapliupęs Jonas Valančiūnas NBA lygoje surengė karjeros šou

Įspūdingai puolęs Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias karjeros rungtynes ir atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ (6/17) į pergalę. Willie Greeno auklėtiniai svečiuose 123:104 (37:22, 30:30, 23:26, 33:26) įveikė Los Andželo „Clippers“ ekipą (11/10). J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė net 39 taškus (8/16 dvit., 7/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 15, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo 2 kartus prasižengė.
2021-11-30

„Lakers“ žvaigždyną bandys užtemdyti „Spurs“ komanda

Sekmadienį vakarą, lapkričio 14-ąją, NBA čempionato pradžioje stringantys vieni favoritų Los Andželo „Lakers“, priims San Antonio „Spurs“ komandą. „Lakers“ iškovojo penkias pergales, patyrė tiek pat pralaimėjimų ir Vakarų konferencijoje užima tik devintąją vietą. Los Andželo klubas suklupo pastarosiose dvejose rungtynėse. Šią dvikovą tiesiogiai rodys „TV3 Sport 2“ ir TV6 kanalai bei naujos kartos televizija „Go3“. „Lakers“ gretose gausu pirmo ryškumo žvaigždžių.
2021-11-08

„Panathinaikos“ sukirto rankomis su tik NBA rungtyniavusiu amerikiečiu

Atėnų „Panathinaikos“ netrukus papildys gynėjų grandį. SDNA skelbia, kad šalies čempionai pasiekė susitarimą su Los Andželo „Clippers“ palikusiu Yogi Ferrellu. Apie tai netrukus bus paskelbta oficialiai.
2021-10-10

Luka Dončičiui apšilti kojų neprireikė – iššovė jau pirmajame ikisezoniniame mače

Luka Dončičius šią vasarą ilsėjosi kiek trumpiau nei įprastai, tačiau ilgai įsivažiuoti, panašu, jam nereikės. Slovėnijos rinktinę į olimpinių žaidynių pusfinalį nuvedęs 22-erių megatalentas sužaidė savo pirmąsias naujojo NBA sezono ikisezonines rungtynes. Slovėno vedama Dalaso „Mavericks“ namuose 111:101 (22:31, 39:25, 31:18, 19:27) nugalėjo Jutos „Jazz“. L. Dončičius rungtyniavo vos 16 minučių, bet atseikėjo 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
2021-10-07

NBA veteranas išmainytas antrą sykį per vieną vasarą

Memfio „Grizzlies“ ir Minesotos „Timberwolves“ komandos atliko mainus. „Grizzlies“ nariu neseniai tapęs Patrickas Beverley keliasi žaisti į Minesotą, o „Timberwolves“ atidavė Jarrettą Culverį ir Juancho Hernangomezą. 33 metų P.Beverley praėjusiame sezone žaidė Los Andželo „Clippers“ gretose, jis rinkdavo 7,5 taško, atkovodavo 3,2 kamuolio ir atlikdavo 2,1 perdavimo. J.Culveris praėjusiame sezone pelnydavo 5,3 taško, J.Hernangomezas - 7,2 taško.
2021-08-17

NBA įvyko mainai: komandą keičia keturi žaidėjai

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko mainai, pakeitę keturių įžaidėjų namus. Los Andželo „Clippers“ išsiuntė Patricką Beverley, Rajoną Rondo ir Danielį Oturu į Memfio „Grizzlies“ už Ericą Bledsoe bei 8,3 milijonų Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių mainų išimtį. Memfio klubas tokiu būdu atsikratė komandoje žaisti nenorėjusio E.Bledsoe, o „Clippers“ kiek atlaisvino „algų kepurę“, sutaupydama ir dėl sumažėjusio prabangos mokesčio.
2021-08-16

Kawhi Leonardas pasirašė maksimalią sutartį su „Clippers“

Kawhi Leonardas dar bent ketveriems metams liks Los Andželo „Clippers“ komandoje. Skelbiama, kad krepšininkas su komanda pasirašė maksimalų 176,3 mln. JAV dolerių kontraktą. K.Leonardas prieš tai nepasinaudojo žaidėjo galimybe dar metams pratęsti sutartį už 36 mln. JAV dolerių ir tapo laisvuoju agentu. Visgi dar praėjusį penktadienį jis pranešė, kad tikrai sugrįš į „Clippers“ ekipą.
2021-08-13

Kawhi Leonardas tapo laisvuoju agentu – nutraukė sutartį su „Clippers“

NBA žvaigždė Kawhi Leonardas žengė laisvų agentų rinką, praneša JAV žurnalistai Chrisas Haynesas ir Adrianas Wojnarowskis. K. Leonardas galėjo dar metams prasitęsti kontraktą su Los Andželo „Clippers“ ir būtų gavęs 36 milijonų JAV dolerių atlygį, tačiau pasirinko siekti naujos sutarties. Tikimasi, kad žaidėjas liks Los Andžele ir pasirašys naują kontraktą. Puolėjas šį sezoną vidutiniškai rinko po 25,8 taško, 6,7 atkovoto ir 1,7 perimto kamuolio bei 5 rezultatyvius perdavimus.
2021-08-02

„Clippers“ žvaigždei atlikta kelio operacija

Los Andželo „Clippers“ komandos žvaigždei Kawhi Leonardui atlikta įplyšusių kelio raiščių operacija. Neskelbiama, kiek laiko puolėjas negalės žaisti. Krepšininkas traumą patyrė Vakarų konferencijos pusfinalio ketvirtose rungtynėse ir po to daugiau nežaidė. K.Leonardas šią vasarą turi galimybę tapti laisvuoju agentu, jeigu nutrauks kontraktą.
2021-07-14

„Mavericks“ ir „Heat“ taikosi į Leonardą

Los Andželo „Clippers“ komandos žvaigždė Kawhi Leonardas šią vasarą gali tapti laisvuoju agentu. Pranešama, kad jeigu NBA žvaigždė nuspręs nutraukti sutartį, jį prisivilioti bandys Dalaso „Mavericks“ ir Majamio „Heat“ komandos. Kitame sezone K.Leonardas gali uždirbti 36 mln. JAV dolerių ir tikėtina, kad jis nuspręs likti „Clippers“ gretose. Jis praleido Vakarų finalo seriją dėl kelio traumos. Šiame NBA sezone puolėjas rinkdavo 24,8 taško, atkovodavo 6,5 kamuolio ir atlikdavo 5,2 perdavimo.
2021-07-03

Rekordą pagerinusio George'o vedama „Clippers“ laimėjo išlikimo rungtynes

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo penktosiose serijos rungtynėse triumfavusi Los Andželo „Clippers“ ekipa sušvelnino serijos rezultatą – 2:3. Išvykoje žaidusi „Clippers“ po permainingos kovos 116:102 (36:26, 23:26, 32:26, 25:24) palaužė Fynikso „Suns“ krepšininkus. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje.
2021-06-29

Ar NBA konferencijų finaluose atsities Atlantos ir Los Andželo komandos?

Milvokio „Bucks“ ir Fynkiso „Suns“ atsidūrė arčiau didžiojo NBA finalo nei Atlantos „Hawks“ bei Los Andželo „Clippers“ komandos. Rytų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių „Bucks“ prieš „Hawks“ pirmauja 2:1, o Vakaruose „Suns“ 3:1 priekyje akistatoje su „Clippers“. Atlantos krepšininkai laimėjo pirmąsias serijos rungtynes, tačiau paskui Milvokio ekipa triumfavo dukart iš eilės.
2021-06-28

„Suns“ toliau stebina – darsyk įveikė „Clippers“ ir priartėjo prie didžiojo finalo

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Fynikso „Suns“ klubas visiškai priartėjo prie didžiojo finalo. Ketvirtame Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų finalo serijoje susitikime Fynikso komanda svečiuose 84:80 nugalėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.
2021-06-27

George'as žaidė fantastiškai, o „Clippers“ varžovų teritorijoje laimėjo išlikimo rungtynes

NBA Vakarų konferencijos finalo serijoje Los Andželo „Clippers“ sušvelnino rezultatą, kai išvykoje 116:102 (36:26, 23:26, 32:26, 25:24) pranoko Finikso „Suns“. Serijos rezultatas dabar tapo 2:3. Šiame mače svečiams nepadėjo Kawhi Leonardas ir Ivica Zubacas. Mačas klostėsi gana atkakliai, bet svečiai iniciatyvą perėmė po pertraukos. Trečiojo kėlinuko viduryje po atkarpos 10:0 jie jau piramvo 71:62, vėliau skirtumas dar kiek ūgtelėjo.
2021-06-27

„Trail Blazers“ treneriu tapo Chauncey Billupsas

Portlando „Trail Blazers“ komandos vyriausiuoju treneriu tapo Chauncey Billupsas. 44 metų specialistas šiame sezone debiutavo kaip trenerio asistentas, jis dar darbuojasi Los Andželo „Clippers“ trenerių štabe. Ch.Billupsas pats žaidė krepšinį 17 metų ir kartą tapo NBA čempionu. Portlande jis pakeis Terry Stottsą.
2021-06-26

Grįžusio Paulo nepakako: trečiajame kėlinyje siautę „Clippers“ sušvelnino serijos rezultatą

NBA Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų finalo serijoje – daugiau intrigos, prie kurios prisidėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkai. Sugrįžęs į namų areną Los Andželo klubas 106:92 (29:21, 17:27, 34:21, 26:23) nugalėjo Fynikso „Suns“ ekipą.
2021-06-25

Neįtikėtina drama: „Suns“ dėjimu paskutinę mačo sekundę dar sykį įveikė „Clippers“

Tiesiog fantastinę pergalę Vakarų konferencijos finale išplėšė Finikso „Suns“ klubas, kuris paskutinėmis sekundėmis namuose 104:103 (25:22, 23:25, 27:24, 29:32) pranoko Los Andželo „Clippers“ komandą ir serijoje iki keturių pergalių atitrūko 2:0. Atkakli kova vyko viso mačo metu. Per pirmąją rungtynių pusę nei vienai iš komandų nepavyko susikurti solidesnės persvaros, o po dviejų kėlinių Fynikos ekipa priekyje buvo vos tašku. Lygiai tokiu pat scenarijumu klostėsi ir kita mačo dalis.
2021-06-23

Nesulaikomo Bookerio šou leido „Suns“ pergale pradėti Vakarų konferencijos finalą

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) startavo Vakarų konferencijos finalas. Pirmajame serijos mače Fynikso „Suns“ namie 120:114 (21:21, 36:33, 36:39, 27:21) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ ir lenktynėse link keturių pergalių atsiplėšė 1:0. Prieš pat mačą buvo pagerbtas Arizonos ekipos generalinis direktorius Jamesas Jonesas, pripažintas geriausiu šio sezono NBA klubų vadovu. Rinkimuose jis per plauką aplenkė Jutos „Jazz“ Dennisą Lindsey.
2021-06-21

„Clippers“ ištraukė netikėtą faktorių ir žengė į Vakarų konferenijos finalą

Los Andželo „Clippers“ komanda Vakarų pusfinalyje iškovojo ketvirtą kartą iš eilės ir pirmą kartą žais konferencijos finale. Tyronno Lue auklėtiniai namuose 131:119 (31:33, 19:39, 41:22, 40:25) įveikė Jutos „Jazz“ ekipą. Vakarų konferencijos finale „Clippers“ žais su Fynikso „Suns“ krepšininkais. Los Andželo kišomandą į pergalę vedė antrametis Terance’as Mannas. 49 šaukimas sužaidė karjeros rungtynes, kuris per 36 minutes pelnė 39 taškus.
2021-06-19

„Muzikantai“ pavojuje – be lyderio likę „Clippers“ triumfavo Jutoje

NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje svarbią pergalę pasiekė Los Andželo „Clippers“. Tyronno Lue auklėtiniai išvykoje 119:111 (36:37, 24:28, 32:18, 27:28) palaužė Jutos „Jazz“. „Clippers“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2 ir turės šansą kitose rungtynėse uždaryti seriją namuose. Vienu metu šioje serijoje Kalifornijos komanda atsilikinėjo 0:2. Los Andželo ekipa per visą istoriją nėra buvusi Vakarų konferencijos finale.
2021-06-17

Pirmoje pusėje sugriuvę „Jazz“ antrą sykį suklupo Los Andžele

NBA Vakarų konferencijos finale savo varžovo laukia Fynikso „Suns“, tačiau serija žada daug intrigos. Los Andželo „Clippers“ namuose 118:104 (30:13, 38:31, 26:29, 24:31) nugalėjo Jutos „Jazz“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2. „Clippers“ iš varžovų teritorijos parsivežė du pralaimėjimus, tačiau namuose reabilitavosi. Kitas mačas serijoje iki keturių pergalių bus žaidžiamas Jutoje.
2021-06-15

Žvaigždžių dueto vedama „Clippers“ sušvelnino serijos rezultatą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų pusfinalio serijoje pirmąją pergalę pasiekė Los Andželo „Clippers“ krepšininkai. Namuose žaidusi „Clippers“ 132:106 (27:23, 37:26, 30:34, 38:23) įveikė Jutos „Jazz“ komandą ir dabar serijoje atsilieka 1:2. Los Andželo komandą į priekį vedė Kawhi Leonardas, pelnęs 34 taškus, ir Paulas George’as, pridėjęs 31. Tai antras kartas atkrintamosiose, kai abu šie krepšininkai pelnė po daugiau nei 30 taškų.
2021-06-13

„Clippers“ iki sezono pabaigos prarado Ibaką

Vakarų konferencijos pusfinalyje rezultatu 0:2 atsiliekanti Los Andželo „Clippers“ komanda prarado Serge Ibaka. Aukštaūgiui buvo atlikta nugaros operacija, dėl kurios jis šiame sezone nebežais. Dėl tos pačios priežasties jis anksčiau praleido dalį sezoną. S.Ibaka šiame sezone sužaidė 41 dvikovą, per kurias rinkdavo 11,1 taško ir atkovodavo 6,7 kamuolio.