christianas eriksenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „christianas eriksenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „christianas eriksenas“.

Neįtikėtinas sugrįžimas: Christianas Eriksenas atskleidė, kas dėjosi galvoje prieš simboliškas jam rungtynes

Sekmadienį Danijos rinktinės saugas Christianas Eriksenas žaidė pirmas rungtynes Europos čempionate nuo tada, kai prieš trejus metus birželio 12 dieną suklupo aikštės viduryje Kopenhagoje, o viskas baigėsi širdies operacija ir implantuotu širdies stimuliatoriumi, kurį sportininkas nešioja po krūtine iki šiol.
2024-06-17

Širdžiai neįsakysi: Christiano Erikseno istorija verčia nepasiduoti – patirtas širdies smūgis nuo futbolo nesustabdė

Danijos rinktinės futbolininkas Christianas Eriksenas kaip niekas kitas gerai žino, ką reiškia akis į akį susigrumti su mirtimi, o tai nutiko ant futbolo vejos lygiai prieš trejus metus. Europos futbolo čempionate savo šalies garbę rungtynėse su Suomija gynusi tuomet 29-erių futbolo žvaigždė sukniubo 43-iąją rungtynių minutę.  Dano gyvybę pavyko išgelbėti ir greitos Danijos rinktinės kapitono Simono Kjaero reakcijos dėka, nes šis iš karto po komandos draugo nelaimės suskubo prie Ch.
2024-06-16

Pamatykite: įsimintini sportininkų gestai, kurie nusipelno plojimų

Profesionalius sportininkus įprasta matyti susikaupusius, pilnus ryžto, o kartais net ir agresijos, siekiant bet kokia kaina įgyvendinti užsibrėžtą tikslą. Visgi sporto bendruomenėje yra ne vienas atletas pasaulį nustebinęs gražiais ir širdį džiuginančiais gestais. Naujienų portalas tv3.lt siūlo prisimintis kai kuriuos momentus, kurie nepaliko abejingų ir yra verti didžiulės pagarbos.
2023-04-15

Eriksenas turėtų sudaryti ilgalaikę sutartį su „Manchester United“

Futbolo žurnalistas Fabrizio Romano pirmadienį pranešė, jog „Manchester United“ artimiausiu metu įsigys laisvuoju agentu tapusį Christianą Erikseną. Pasak šaltinių, susitarimas buvo pasiektas tarp abejų šalių dėl trejų metų trukmės kontrakto. Šiuo metu yra rengiami dokumentai ir užsakomi medicininiai tyrimai, kad šią savaitę būtų galima užbaigti sandorį. „Raudonųjų velnių“ vyriausiasis treneris Erikas ten Hagas buvo pagrindinis veiksnys, nulėmęs šio sandorio įvykdymą.
2022-07-04

Po širdies smūgio atsigavęs Eriksenas domina du Anglijos futbolo grandus

Po širdies smūgio atsigavęs ir puikų žaidimą demonstruojantis 30-metis danas Christianas Eriksenas vasarą domins bent du Anglijos „Premier“ lygos klubus. „Dailymail“ skelbia, kad po to, kai Ch.Eriksenas sugrįžo aukščiausio lygio futbolą ir pradėjo demonstruoti gerą žaidimą „Brentford“ komandoje, juo susidomėjo buvęs jo klubas „Tottenham“ bei „Manchester United“. Skelbiama, kad šie klubai norėtų įsigyti daną nemokamai jau šią vasarą. Ch.
2022-04-05

„Premier“ lygoje – lyderio poziciją susigrąžinęs „Manchester City“ ir visiškas „Chelsea“ krachas

Šeštadienį „Premier“ lygoje lyderės pozicijas susigrąžino „Manchester City“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:0 (2:0) palaužė „Burnley“.  „Miestiečiai“ į priekį pabėgo jau 5-ą rungtynių minutę, kai įvartį pelnė Kevinas De Bruyne'as. Pepo Guardiolos auklėtiniai savo persvarą padidino 25-ąją minutę, kai Ilkay’us Gundoganas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą 2:0. Šį pergalė leido „Man City“ susigrąžinti pirmą turnyrinės lentelės poziciją.
2022-04-02

Eriksenas vėl mušė įvartį, šį kartą – stadione, kuriame patyrė širdies smūgį

Christianas Eriksenas sugrįžo į Kopenhagos „Parken Stadium“ stadioną bei draugiškose rungtynėse prieš Serbiją mušė įvartį, o Danija draugiškose rungtynėse šventė pergalę rezultatu 3:0. 30-mečiui Ch.Eriksenui tai buvo jau antrasis įvartis Danijos rinktinėje, kuomet jis grįžo į ją po 2020 m. birželį patirto širdies smūgio. Būtent šiame stadione Danija žaidė Europos čempionato rungtynės prieš Suomiją ir Ch.Eriksenas tuo metu sukniubo aikštelėje, o daktarai pradėjo kovą dėl jo gyvybės.
2022-03-29

Į oficialias rungtynes po ilgos pertraukos sugrįžęs Christianas Eriksenas: „Jausmas nuostabus“

Praėjus kiek daugiau nei 8 mėnesiams nuo pasaulį sukrėtusios Christiano Erikseno nelaimės „Euro 2020“ čempionate danas grįžo į oficialias futbolo rungtynes. Su Anglijos „Premier“ lygos klubu „Brentford“ kontraktą pasirašęs danas išbėgo į aikštę šeštadienio rungtynėse su „Newcastle“. Naujajai dano komandai rungtynės susiklostė nesėkmingai – jau pirmajame kėlinyje „Brentford“ liko mažumoje, praleido 2 įvarčius ir galiausiai pralaimėjo rezultatu 0:2. Ch.
2022-02-26

Oficialu: infarktą išgyvenęs Christianas Eriksenas papildė Anglijos klubą

Anglijos „Premier“ lygoje rungtyniaujanti „Brentford“ ekipa pirmadienį oficialiai paskelbė, kad pasirašė kontraktą su danu Christianu Eriksenu, kuris Euro 2020 čempionato rungtynių metu patyrė infarktą. Skelbiama, kad sutartis pasirašyta iki sezono pabaigos, su galimybe jį pratęsti dvejiems metams. Kadangi po nelaimės Ch. Eriksenui buvo įmontuotas specialus defibriliatorius, jis negalėjo tęsti karjeros Italijos „Serie A“ čempionate, tuo tarpu Anglijoje nėra draudžiama žaisti su šiuo prietaisu.
2022-01-31

Milaną palikęs Christianas Eriksenas turėtų sugrįžti į „Premier“ lygą

„Premier“ lygos vidutiniokas „Brentford“ susitarė dėl sutarties su saugu Christianu Eriksenu. Pasak „Sky Sports“ informacijos, danui buvo pasiūlyta pasirašyti 6 mėnesių sutartį. Tačiau, kad galėtų žengti į aikštę Anglijos „Premier“ lygoje, danas turės sulaukti kardiologo palaiminimo. Medicininė patikra bus kiek sudėtingesnė negu įprasta, kadangi prieš 7 mėnesius Europos čempionato rungtynėse žaidėjo širdis buvo sustojusi. Saugui po to buvo įmontuotas specialus defibriliatorius.
2022-01-24

Christianas Eriksenas apie artėjantį pasaulio čempionatą: „Labai noriu žaisti“

Danijos rinktinės žvaigždė Christianas Eriksenas po nelaimės „Euro 2020“ čempionate pastaruoju metu treniravosi individualiai, o jau sausio pabaigoje planuoja prisijungti prie grupinių treniruočių. Ch.Eriksenui po nelaimės buvo implantuotas defibriliatorius. Tokiems žmonėms profesionaliai žaisti futbolą draudžia Italijoje nustatytos taisyklės. Dėl šios priežasties 29-erių metų futbolininkas bendru sutarimu nutraukė kontraktą su Milano „Inter“. Laisvuoju agentu tapęs Ch.
2022-01-04

Kai gyvybė tapo svarbesnė už futbolą: Ar Christianas Eriksenas kažkada grįš į aikštę?

Christianas Eriksenas buvo ir yra puikus futbolo talentas, kuris žaidė viename iš Italijos grandų, prestižiškame Milano „Inter“ klube, ir buvo lyderis stiprioje Danijos rinktinėje, kuri pretendavo į „Euro 2020“ čempionų titulą. Tačiau, šių besibaigiančių metų, birželio 12 dieną viskas šiam futbolininkui pasikeitė. Christianas Eriksenas, pirmajame Senojo Žemyno čempionato mače prieš Suomiją, atrodė puikios formos ir pasiruošęs vesti savo bendražygius į pergalę.
2021-12-31

Ryžtas ir valia: nuo mirties išsivadavęs Christianas Eriksenas grįžo į futbolo aikštę

Praėjusiame Europos futbolo čempionate širdies smūgį patyręs Danijos rinktinės lyderis Christianas Eriksenas nusprendė nebaigti karjeros ir sugrįžta į treniruotes. Buvęs Amsterdamo „Ajax“, Londono „Tottenham“ ir Milano „Inter“ žaidėjas paprašė leidimo treniruotis su danų „Odense BK“ klubu – ten, kur ir pradėjo savo futbolininko karjerą. Odensės klubas oficialiame pranešime paskelbė, kad neprieštaravo Ch. Erikseno norams ir leidžia jam naudotis klubo treniruočių baze bei aikšte.
2021-12-03

Eriksenas išleidžiamas iš ligoninės, neaišku ar galės tęsti karjerą

Danijos rinktinės ir Milano „Inter“ futbolininkas Christianas Eriksenas po nelaimės mače su suomiais sėkmingai sveiksta ligoninėje. Ketvirtadienį Danijos rinktinė patvirtino, kad Ch.Eriksenui bus implantuojamas kardioverterio defibriliatorius (ICD). Tai prietaisas, stebintis ir reguliuojantis širdies ritmą. Pranešama, kad jau šiandien penktadienį Ch.Eriksenas bus išleistas iš ligoninės. Tiesa, kol kas nėra atsakymo, ar jis dar galės tęsti karjerą, ar ne. Panašią nelaimę kaip ir Ch.
2021-06-18

Danai dėl draugo padarys viską: „Mes liksime kartu ir įveiksime Rusijos rinktinę“

Mums reikėjo vos dviejų minučių, kad pamatytume, kaip Danija reaguos rungtynėse prieš Belgija, mače, kuris buvo žaidžiamas praėjus penkioms dienoms po to, kai jų lyderis Christianas Eriksenas patyrė širdies smūgį Euro 2020 čempionato rungtynėse su Suomija. Prieš rungtynes slėgė nežinomybė. Danijos puolėjas Yussufas Poulsenas trečiadienį sakė, kad visa komanda nežino, kaip sekmadienio įvykiai paveiks juos rungtynių metu.
2021-06-18

Gydytojas atskleidė pirmuosius Erikseno žodžius atgavus sąmonę

Danijos rinktinės ir Milano „Inter“ futbolininkas Christianas Eriksenas po nelaimės mače su suomiais sėkmingai sveiksta ligoninėje. Praėjus kelioms dienoms po Ch.Erikseno nelaimės Vokietijos žiniasklaida pakalbino gydytoją Jensą Kleinefeldą. Jis jau ilgą laiką dirba FIFA ir UEFA bei buvo vienas iš tų gydytojų, kurie skubėjo gelbėti Ch.Erikseno gyvybę. „Christianas sąmonę atgavo gana greitai – užteko vieną kartą panaudoti defibriliatorių.
2021-06-18

Eriksenui bus implantuojamas širdies ritmą reguliuojantis aparatas

Ketvirtadienį Danijos rinktinė patvirtino, kad širdies smūgį patyrusiam komandos žaidėjui Christianui Eriksenui bus implantuojamas kardioverterio defibriliatorius (ICD). Tai prietaisas, stebintis ir reguliuojantis širdies ritmą. „Christianui atlikus įvairius širdies tyrimus buvo nuspręsta, kad jam turi būti įstatytas ICD. Šis prietaisas yra būtinas po širdies priepuolio dėl ritmo sutrikimų.
2021-06-17

Belgijos ir Danijos rungtynėse bus išreikštas palaikymas Eriksenui

Ketvirtadienį „Euro 2020“ B grupės rungtynėse Kopenhagoje Danijos rinktinė priims favoritus belgus. Danams tai bus pirmas mačas po visą pasaulį sukrėtusios Christiano Erikseno nelaimės. Belgijos rinktinės puolėjas Romelu Lukaku, kuris su Ch.Eriksenu kartu žaidžia Milano „Inter“ klube, trečiadienį atskleidė, kad buvo sugalvota, kaip išreikšti palaikymą futbolininkui rungtynių metu. Ch.Eriksenui ketvirtadienį bus skirta plojimų minutė.
2021-06-17

Eriksenas siunčia linkėjimus gerbėjams: „Man viskas gerai“

Danijos ir Milano „Inter“ saugas Christianas Eriksenas kreipėsi į gerbėjus po kraupaus incidento rungtynėse su suomiais. „Labas visiems. Labai dėkoju už jūsų malonias ir nuostabias žinutes iš viso pasaulio. Tai labai daug reiškia man ir mano šeimai. Man viskas gerai, turint omenyje aplinkybes. Man dar teks atlikti kelis tyrimus ligoninėje, tačiau jaučiuosi gerai. Dabar sirgsiu už Danijos rinktinės vaikinus kitose rungtynėse. Žaiskite už visą Daniją.
2021-06-15

Erikseno agentas atnaujino informaciją apie žaidėjo būklę

„Euro 2020“ rungtynes tarp Danijos ir Suomijos rinktinių paženklino nemalonus incidentas – aikštėje sustojo Christiano Erikseno širdis. Medikams pavyko atgaivinti Ch.Erikseną, kuris sąmonę atgavo dar aikštelėje. Žaidėjas skubiai buvo išgabentas į ligoninę, kur toliau jį prižiūri medikai. Praėjus daugiau nei parai po incidento, apie Ch.Erikseno sveikatos būklę informaciją atnaujino jo agentas Martinas Schootsas. M.Schootsas reguliariai bendrauja su Ch.
2021-06-14

Pasaulį pravirkdžiusio Erikseno istorija: intrigų nesuplėšyta šeima ir startas Amsterdame

2021 m. birželio 12 d. galimai baigėsi dano Christiano Erikseno profesionalaus futbolininko karjera. Širdies priepuolį patyręs atletas sukniubo aikštėje rungtynėse prieš Suomiją, o milijonai aistruolių puolė į ašaras – viskas galėjo baigtis labai tragiškai. Ch. Eriksenas yra tikra Danijos futbolo žvaigždė. Ne vieną garsų klubą atstovavęs ir savo piką pasiekęs 29-erių saugas šiame Europos futbolo čempionate turėjo būti tiek emocinis, tiek žaidimo lyderis.
2021-06-14

Buvęs sukniubusio dano kardiologas: „Nežinau ar jis vėl žais futbolą“

Buvęs Danijos rinktinės žaidėjo Christiano Erikseno kardiologas Sanjay Sharma pakomentavo momentą, kuris sukrėtė visą pasaulį rungtynėse su Suomija. Priminsime, kad 29-ų žaidėjas prarado sąmonę 42-ą rungtynių minutę dėl širdies priepuolio, futbolininką teko gabenti į ligoninę. „Iškart pagalvojau, kad kažką praleidau, tačiau peržiūrėjau visų atliktu tyrimų rezultatus – viskas atrodė idealu.
2021-06-14

Erikseno žinutė iš ligoninės: „Aš nepasiduosiu“

Italijos žurnalistas Fabrizio Romano savo „Twitter“ paskyroje anonsavo Danijos rinktinės saugo Christiano Erikseno žodžius „Gazzetta dello Sport“. Žaidėjas pakomentavo savo sveikatą. „Ačiū, aš nepasiduosiu. Dabar jaučiuosi geriau, tačiau noriu suvokti, kas nutiko. Noriu padėkoti visiems už tai, ką dėl manęs padarėte“, – pareiškė Ch.Eriksenas. Primename, kad kraupus incidentas įvyko rungtynėse tarp Danijos ir Suomijos. Ch. Eriksenas sukniubo aikštėje, žaidėjui sustojo širdis.
2021-06-14

Rungtynių metu susmukęs Danijos futbolininkas atgavo sąmonę

Europos futbolo čempionato mačas tarp Danijos ir Suomijos kuriam laikui buvo sustabdytas. Besibaigiant pirmajam kėliniui aikštėje tiesiog susmuko danų saugas Christianas Eriksenas. Incidentas įvyko apie 43 minutę. Komandos draugas išsimetinėjo kamuolį iš šoninės linijos. C. Eriksenas bandė kamuolį sustabdyti, bet tiesig susmuko ant vejos. Tuoj pat aplink jį apstojo kiti žaidėjai, į aikštė išbėgo medicinos personalas.
2021-06-12

Dramatiška atomazga – Erikseno šūvis atnešė „Inter“ pergalę Milano derbyje

Milano „Inter“ Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje 2:1 įveikė „AC Milan“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą. Rafaelis Leao jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Zlatanas Ibrahimovičius 31-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „AC Milan“ į priekį 1:0. Marcelo Brozovičius per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2021-01-27

Italijoje nepritapęs Eriksenas gali grįžti į „Tottenham“

Milano „Inter“ saugas Christianas Eriksenas gali vėl tapti „Tottenham Hotspur“ žaidėju. „Gazzetta dello Sport“ teigia, kad šis veiksmas bus galimas, jei „Tottenham“ saugas Dele Alli persikels į PSG. Skelbiama, kad Londono komandos treneris Jose Mourinho norėtų, kad danas užsivilktų „Hotspur“ marškinėlius. Pasak trenerio, C.Erikseno sugrįžimas suteiktų komandai daugiau variantų puolime.
2021-01-08

Australams lygiąsias padovanojo dar kartą pasitelkta VAR sistema

1:1 (1:1). Taip baigėsi pirmosios ketvirtadienį vykusios pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Lygiosiomis išsiskyrė dvi C grupės komandos – Danijos ir Australijos rinktinės. Skandinavai mušė greitą įvartį. 7-ąją minutė perdavimo sulaukė į baudos aikštelę įkirtusi ryškiausia Danijos ekipos žvaigždė Christianas Eriksenas. Saugas galingu smūgiu vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą. Pirmajame kėlinyje prie abiejų vartų netrūko standartinių padėčių. Po vienos jų rezultatas tapo lygus.
2018-06-21

Pasaulio futbolo čempionatas: prancūzų mentaliteto bėdos ir 36 metus neregėta komanda

Jau birželio 14 dieną Rusijoje prasidės laukiamiausias metų sporto įvykis – pasaulio futbolo čempionatas. Turnyro atidarymo rungtynėse rusai susitiks su Saudo Arabija, o vėliau aistros įsuks ir kitas rinktines. Mėnesį truksiančioje futbolo fiestoje varžysis 32 rinktinės. Vienos jų atvažiuoja tik taurės, kitos siekas paneigti prognozes ir gerai praleisti laiką. Tv3.lt kviečia susipažinti su C grupe. Portalas kiekvieną dieną pristatys vis kitą grupę.
2018-06-07

Moksliškai pagrįstu metodu išrikiavo geriausius planetos futbolininkus: sąrašas nustebins

Šveicarijoje įsikūrusi „CIES Football Observatory“ kompanija garsėja savo pateikiamos įžvalgomis ir statistika iš futbolo pasaulio, o dabar ši išanalizavo paskutinių trijų mėnesių žaidėjų pasiekimus aikštėje ir sudarė geriausių pasaulio futbolininkų sąrašą. Jame – 23 pavardės. Analizuojamos buvo penkios stipriausios futbolo lygos – Anglijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos. Buvo vertinamas žaidėjų tikslumas, atsistatymas po krūvių, sukuriamos progos, atakavimas, kūrybiškumas.
2018-03-27

Pamatykite: trys nuostabūs „Tottenham“ įvarčiai atvedė komandą į pusfinalį

Londono „Tottenham Hotspurs“ klubas užtikrintai žengė į Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro (FA Cup) pusfinalį „Tottenham“ ekipa 3:0 (2:0) įveikė „Swansea“ ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Christianas Eriksenas (11, 62 min.) ir Erikas Lamela (45+1 min.). Pusfinalyje jų laukia „Manchester United“ ir „Brighton“ poros nugalėtojas.
2018-03-17

Čempionų lygos savaitė: kurios komandos ketvirtfinalių duris pravers pirmosios?

Antradienį „Anfield“ ir „Parc des Princes“ stadionuose paaiškės pirmieji šio sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyviai. Prie jų trečiadienį prisijungs dar dvi futbolo komandos. Kurios ekipos duris į kitą etapą pravers pirmosios? „Liverpool“ – „Porto“ Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse dvi komandos iškovojo pergales didžiausiais rezultatais – 5:0. Viena jų buvo „Liverpool“. Ji, skirtingai nei Miuncheno „Bayern“, tokį laimėjimą užfiksavo svečiuose.
2018-03-06

Atsitiesė: „Tottenham Hotspur“ įmušė penkis įvarčius

Ketverių iš eilės nelaimėtų „Premier“ lygos rungtynių seriją su trenksmu nutraukė Londono „Tottenham Hotspur“. Anglijos vicečempionai šeštadienį namie 5:1 (1:0) sutriuškino „Stoke City“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Harry Kane’as (54, 65 minutėmis). Po įvartį pridėjo Heung-Min Sonas (53 min.) ir Christianas Eriksenas (74 min.). Kamuolys pirmąkart vartuose atsidūrė po to, kai jį į savuosius vartus nukreipė Ryanas Shawcrossas (21 min.
2017-12-09

Airius sutriuškinę danai – pasaulio čempionate

Įspūdingą pergalę lemiamose pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse iškovojo Danijos rinktinė. Ji svečiuose 5:1 (2:1) sutriuškino Airijos komandą ir užsitikrino vietą planetos pirmenybėse. „Hetriku“ pasižymėjo ryškiausia Danijos ekipos žvaigždė – Londono „Tottenham Hotspur“ saugas Christianas Eriksenas. Jis kamuolį į varžovų vartus siuntė 32, 63 ir 73 minutėmis. 90-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Nicklasas Bendtneris.
2017-11-15

Čempionų lyga: „Real“ neturėjo jokių šansų Londone, „Borussia“ nenugalėjo Kipro komandos

Trečiadienį netikėčiausi UEFA Čempionų lygos rezultatai užfiksuoti H grupėje. Titulą ginantis Madrido „Real“ neturėjo jokių šansų Londone, o Dortmundo „Borussia“ futbolininkai namie nelaimėjo prieš Kipro komandą. „Real“ 1:3 nusileido Anglijos vicečempionams – Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkams. Dubliu pasižymėjo Dele Alli. „Tottenham Hotspur“ užsitikrino vietą Čempionų lygos aštuntfinalyje. „Borussia“ namie neišsaugojo persvaros ir 1:1 sužaidė su Nikosijos APOEL.
2017-11-01

„Premier“ lygoje – įvarčių lietus

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje lijo įvarčiais. Vienose rungtynėse įmušti du, trejose – po tris, o dar vienose – keturi įvarčiai. Lesteryje susitiko dviejų pastarųjų metų Anglijos čempionai. Laimėjo šiemet titulu džiaugęsis klubas – Londono „Chelsea“ 2:1 (1:0) nugalėjo „Leicester City“. 41-ąją minutę įmušė Alvaro Morata, 50-ąją – N’Golo Kante. 62-ąją minutę šeimininkų viltis atgaivino 11 metrų baudinį realizavęs Jamie Vardy.
2017-09-09

„Tottenham Hotspur“ – Anglijos vicečempionas

Sekmadienį Anglijos vicečempionu tapo Londono „Tottenham Hotspur“. Jis priešpaskutinio „Premier“ lygos turo rungtynėse 2:1 (1:0) nugalėjo „Manchester United“. Šeimininkai greitai išsiveržė į priekį. 6-ąją minutę „Tottenham Hotspur“ įžaidė kampinį, perdavimą į baudos aikštelę atliko Benas Daviesas, o įvartį pelnė aukščiau už visus iššokęs Victoras Wanyama.
2017-05-15

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Anglijoje – aistromis paženklinta „Tottenham Hotspur“ pergalė

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londone netrūko aistrų. Dukart kilo apsistumdymai. Mače pelnyti trys įvarčiai – vietos „Tottenham Hotspur“ 2:1 (2:0) įveikė „Southampton“. Rezultatas galėjo pasikeisti 3-ąją rungtynių minutę. Heungas-Minas Sonas išbėgo vienas prieš „Southampton“ vartininką Fraserį Forsterį. Dvikovą laimėjo pastarasis. Šeimininkai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę.