čempionato tvarkaraštis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čempionato tvarkaraštis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čempionato tvarkaraštis“.

Ispanija – labiausiai dominuojanti šio amžiaus Europos rinktinė, Lietuva – tarp geriausių

Pasaulio taurę sekmadienį iškovojusi Ispanijos rinktinė yra labiausiai dominuojanti Europos komanda šiame amžiuje. Kinijoje laimėtas aukso medalis jiems yra 13-asis. Jie per paskutinius 18 metų laimėjo penkis aukso, keturis sidabro ir tiek pat bronzos medalių. Antrąją vietą šiame reitinge užima Jugoslavijos/Serbijos ir Prancūzijos rinktinės, kurios laimėjo po šešis medalius. Treti yra lietuviai, jie laimėjo penkis medalius.
2019-09-16

Gasolis: man tai potencialiai paskutinis pasaulio čempionatas

Ispanijos rinktinės žvaigždė Marcas Gasolis neatmeta tikimybės, kad jam šis Pasaulio taurės turnyras galėjo būti paskutinis karjeroje. Krepšininkas buvo paklaustas, ar kitų metų Tokijo olimpinėse žaidynėse galime tikėtis išvysti brolių Gasolių. „Šiame karjeros etape tu nieko negali žinoti. Tu nori žaisti rinktinėje, bet negali duoti jokių pažadų. Man tai potencialiai buvo paskutinis Pasaulio taurės turnyras“, - sakė M.Gasolis. 34 metų centras šiais metais tapo NBA čempionu ir pasaulio čempionu.
2019-09-16

Scariolo apie Ispanijos pergalę: jie to nusipelnė

Šiandien įvyko paskutinis Kinijoje vykusio pasaulio krepšinio čempionato susitikimas. Finale kovėsi Ispanijos ir Argentinos rinktinės. Pranašumas visų rungtynių metų šįkart buvo ispanų pusėje. Jie laimėjo rezultatu 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28) ir iškovojo čempionų vardą. Spaudos konferencijoje, vykusioje po finalinės pasaulio čempionato kovos Ispanijos rinktinės treneris Sergio Scariolo negailėjo gerų žodžių tiek savo žaidėjams, tiek priešininkams. „Ačiū žaidėjams, jie buvo nuostabūs.
2019-09-15

Argentinos rinktinės treneris: mes nepralaimėjome

Šiandien įvyko paskutinis Kinijoje vykusio pasaulio krepšinio čempionato susitikimas. Finale kovėsi Ispanijos ir Argentinos rinktinės, tačiau pranašumas visų rungtynių metų šįkart buvo ispanų pusėje. Jie laimėjo rezultatu 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28). Ispanai titulą susigrąžino po 13 metų pertraukos. Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje Argentinos rinktinės treneris Sergio Hernandezas gyrė Ispanijos rinktinę ir teigė, kad jie daug geresni už argentiniečius.
2019-09-15

Naujais pasaulio čempionais tapo Ispanijos krepšininkai!

Daugiau kaip dvi savaites Kinijoje vykusi pasaulio krepšinio čempionato fiesta sekmadienį baigėsi su trenksmu – naujais pasaulio čempionais tapo finale nuo pat pirmos minutės dominavę Ispanijos krepšininkai. Finalo dvikovą prieš Argentiną ispanai laimėjo 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28). Ispanai titulą susigrąžino po 13 metų pertraukos.
2019-09-15

Net ir po laimėto bronzos medalio nusivylęs Fournier: mes atvykome čia ne JAV nugalėti ar bronzos laimėti

Sekmadienį Kinijoje baigiasi pasaulio taurės turnyras, kurio mažajame finale Prancūzijos rinktinė 67:59 (11:16, 10:14, 21:16, 25:13) nugalėjo Australijos krepšininkus bei iškovojo bronzos medalius. Prancūzai grupių etape laimėjo prieš Vokietiją, Jordaniją ir Dominikos Respublika, antrame etape įveikė Lietuvą, bet pralaimėjo Australijai, o ketvirtfinalyje nukovė pačią JAV rinktinę.
2019-09-15

Rubio prieš pasaulio taurės finalą: kažkur viduje jaučiau, kad laimėsime šį čempionatą

Ispanijos rinktinė Kinijoje vykstančiame pasaulio taurės 2019 finale surems ginklus su Argentinos krepšininkais. Ricky Rubio prieš lemiamą mūšį pripažino, kad jau kiek anksčiau jautė, jog su nacionaline komanda gali pavykti iškovoti čempionų titulą. „Sergio Llullas ir Rudy Fernandezas jau mane įspėjo dėl Facundo Campazzo. Jie man pasakė, kad jei jis keletą kartų pelno lengvus taškus, vėliau tampa labai sudėtinga jį sustabdyti. Manau, kad mums tai yra dar vienas iššūkis, Argentinai taip pat.
2019-09-15

Bronzinį prancūzų spurtą vainikavo įspūdingas tritaškis: australams nusviro rankos

Sekmadienį prasidėjo ilgai laukti Kinijoje vykstančio pasaulio krepšinio čempionato finalai. Pirmosios mažajame finale susitiko Prancūzijos ir Australijos rinktinės. Australijos rinktinė pirmą rungtynių pusę pirmavo, tačiau ketvirtame kėlinyje atsigavę prancūzai ne tik prisivijo priešininkus, bet ir išplėšė pergalę 67:59. Lemiamame kėlinyje netrūko intrigos, o žiūrovams buvo padovanotas ne vienas gražus epizodas.
2019-09-15

Įspūdingai grįžusi Prancūzijos rinktinė iškovojo bronzos medalius

Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate sekmadienį paaiškėjo pirmoji medalius iškovojusi rinktinė. Bronzą į savo gimtinę parveš Australijos barjerą peršokę Prancūzijos krepšininkai. Mažasis pasaulio taurės finalas baigėsi prancūzų pergale po atkaklios kovos – 67:59 (11:16, 10:14, 21:16, 25:13). Trečiojo kėlinio metu Prancūzijos rinktinė dar turėjo 15 taškų deficitą (25:40), tačiau tuomet prasidėjo įspūdingas ir pergalingai pasibaigęs spurtas.
2019-09-15

Po ilgosios pertraukos atsitiesę serbai iškovojo 5-ąją vietą

Kinijoje vykstančio pasaulio krepšinio čempionato žiūrovai jau su nekantrumu laukia sekmadieninio finalo, tačiau prieš rinktinės aiškinosi, kas vertesnis pelnyti  5-ąją vietą. Kuri rinktinė geresnė aikštelėje aiškinasi Serbijos ir Čekijos krepšininkai.
2019-09-14

JAV be vargo susitvarkė su Lenkijos rinktine

Kinijoje vykstančio pasaulio krepšinio čempionato žiūrovai jau su nekantrumu laukia sekmadieninio finalo, tačiau prieš tai vyko ne ką prastesnės rungtynės dėl 7-8 vietų. Pirmosios dėl šių vietų į kovą stojo JAV ir Lenkijos rinktinės, tačiau pranašumas visų rungtynių metu buvo JAV krepšininkų rankose 87:74 (28:14, 19:16, 16:25, 24:19). JAV po šios kovos pasaulio krepšinio čempionate užėmė septintą vietą. Lenkai liko aštunti. JAV rinktinė visų rungtynių metu išlaikė pranašumą.
2019-09-14

Kazlauskas rinktinės netreniruos: aš jau užverčiau šį puslapį

Lietuvos rinktinė po pasaulio taurės turnyro liko be vyriausiojo trenerio, kai iš savo posto pasitraukė Dainius Adomaitis. Tarp kandidatų perimti trenerio vairą krepšinio specialistų buvo minimas Jonas Kazlauskas, tačiau jis 24sek.lt žurnalistui Kęstučiui Rimkui sakė, kad komandos netreniruos. „Ne, aš jau užverčiau šį puslapį. Dar prieš Rio olimpines žaidynes sakiau, kad tai mano paskutinės varžybos su Lietuvos rinktine.
2019-09-14

Scola finale pakartos dar vieną rekordą

Argentinos rinktinę į finalą atvedęs Luisas Scola sekmadienį pakartos visų laikų Pasaulio taurės turnyro rekordą. Krepšininkui tai bus 41-asis mačas šiame turnyre. Tiek rungtynių čia yra sužaidęs tik brazilas Bira Macielas, kuris tai padarė nuo 1963 iki 1978 metų šešiuose čempionatuose. L. Scola pasaulio čempionate debiutavo 2002 metais. Sekmadienį Argentina finale susitiks su Ispanija. L. Scola Kinijoje vidutiniškai renka 19,3 taško, atkovoja 8,1 kamuolio ir atlieka 1,7 rezultatyvaus perdavimo.
2019-09-14

Prancūzai pašiepė sistemą, 39-erių Scola kalbėjo apie tuos, kurie netikėjo

Argentinos krepšinio rinktinė atsidūrė ten, kur niekas jos nesitikėjo pamatyti – pasaulio čempionato finale. Veterano Luiso Scola vedami argentiniečiai pusfinalyje 80:66 įveikė favorite laikytą Prancūziją ir nepyksta, kad aplinkinių buvo nurašomi. Varžovus į neviltį varęs 39-erių L. Scola pelnė net 28 taškus (5/13 dvit., 3/4 trit., 9/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus. Dvigubą dublį jis buvo surinkęs dar per pirmus du kėlinius.
2019-09-13

Iš Bryanto lūpų – įspūdingi Jordano ištarti žodžiai apie Marčiulionį

Pasaulio krepšinio čempionato pusfinalius prie pat Pekino krepšinio arenos aikštelės įdėmiai stebėjusi NBA legenda Kobe Bryantas sukėlė tikrą vietinių sirgalių šėlsmą vos pakilęs iš savo vietos. Kiek vėliau pirmenybių Kinijoje ambasadorius surengė spaudos konferenciją, kurioje sulaukė daugybės klausimų apie įvairių valstybių rinktines, tarp kurių ir Lietuvos.
2019-09-13

Pergalę išplėšė tik po dviejų dramatiškų pratęsimų: į finalą keliauja Ispanija

Kinijoje vykstantis pasaulio krepšinio čempionatas jau alsuoja finalų nuotaikomis, tačiau prieš juos pirmiausia turi būti įveikti pusfinalių susitikimai. Pirmoji pusfinalio kova vyko tarp Ispanijos ir Australijos rinktinių. Šiame čempionate jos dar nebuvo nei karto pralaimėjusios ir į kovą žengė turėdamos po šešias pergales.
2019-09-13

Argentinos jėga: dominavo visose rungtynėse ir palaužė Prancūziją

Kinijoje vykstantis pasaulio krepšinio čempionatas beveik alsuoja finalų nuotaikomis, tačiau prieš juos pirmiausia turi būti įveikti pusfinalių susitikimai. Pusfinalyje susitiko Argentinos ir Prancūzijos rinktinės. Abi jos stebino savo pasirodymais ketvirtfinalyje, kai argentiniečiai pateikė tikrą sensaciją palaužę serbus, o Prancūzijos rinktinė susidorojo su JAV.
2019-09-13

JAV rinktinės treneris nepamirš krepšininkų, kurie atsisakė atstovauti rinktinei

JAV rinktinės bosas Jerry Colangelo prieš rinkdamas kitų metų nacionalinės komandos sudėtį žada prisiminti šią vasarą atsisakiusius žaisti krepšininkus. „Negaliu nepastebėti ir neatsiminti tų, su kuriais manau šią vasarą eisiantis kartu kariauti, bet jie nepasirodė. Tikiu tuo, kad turi žaisti su kortomis, kurias gauni. Turėjome patvirtinimų iš daugybės krepšininkų, kad jie žais ir tada jaučiausi ramus, kad turėsime pajėgią komandą.
2019-09-13

Čekija po ilgos kovos palaužė charakterį demonstravusią Lenkiją

Šiuo metu Kinijoje vykstantis pasaulio krepšinio čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Ketvirtfinalio etapą pasiekusios, bet jo barjero neperšokusios rinktinės tarpusavyje kaunasi dėl garbingų 5-8 vietų. Ketvirtadienio pavakarę sunkią pergalę šiame etape iškovojo Čekijos rinktinė, įveikusi Lenkijos krepšininkus.
2019-09-12

Serbai išliejo pyktį – galingas blokas ir dėjimas gniuždė JAV viltis laimėti

JAV rinktinė sužaidė blogiausią kėlinį per visą savo dalyvavimo pasaulio čempionatuose istoriją, tuomet per dešimt minučių pademonstravo fantastišką sugrįžimą, bet galiausiai įspūdingoje dvikovoje pripažino Serbijos krepšininkų pranašumą. Nuo pat pirmosios rungtynių akimirkos priekyje buvę serbai JAV rinktinę įveikė tik po atkaklios kovos – 94:89 (32:7, 12:33, 27:28, 23:21). Po pirmo kėlinio švieslentėje degė sunkiai suvokiamas rezultatas.
2019-09-12

Gėdingą kėlinį sužaidusi JAV rinktinė nebespėjo pasivyti tvirtai atsilaikiusios Serbijos

2019-09-12

Didžiausia turnyro sensacija: prancūzai ketvirtfinalyje įveikė JAV

Šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate trečiadienį popiet nugriaudėjo kol kas didžiausia sensacija – Prancūzijos rinktinė įveikė JAV, o tai reiškia, kad turnyro favoritai savo pasirodymą baigia jau ketvirtfinalyje. Beveik visą laiką taškas į tašką vykusi dvikova baigėsi prancūzų pergale 89:79 (18:18, 27:21, 18:27, 26:13). Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik lemiamo ketvirčio metu, paskutinėmis minutėmis.
2019-09-11

Čekus įveikusi Australija pirmą kartą istorijoje žais pusfinalyje

Šiuo metu Kinijoje vykstantis pasaulio krepšinio čempionatas artėja finišo link. Paskutinį bilietą į pusfinalį trečiadienį popiet iškovojo Čekijos krepšininkų barjerą perkopę Australijos krepšininkai. Visą rungtynių laiką priekyje buvę australai Čekijos nacionalinę komandą įveikė 82:70 (17:17, 16:13, 30:18, 19:22). Pergalę australai praktiškai užsigarantavo jau po trečiojo kėlinio, kurį laimėjo 12 taškų skirtumu.
2019-09-11

Argentinos rinktinės herojus Campazzo: nežinau, kur kelias baigsis

Argentinos rinktinė Pasaulio taurės ketvirtfinalyje 97:87 (25:23, 29:26, 14:18, 29:20) įveikė čempionato favoritais laikytus Serbijos krepšininkus ir pateko tarp keturių stipriausių komandų. 18 taškų pelnęs ir 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs Facundo Campazzo pripažino, kad mėgaujasi šiuo metu vykstančiu Kinijoje procesu. „Esame labai jauna komanda ir mėgstame varžytis, norime tai tęsti. Nežinau, kur kelias baigsis, tačiau mėgaujamės šiuo procesu. Šiuo metu jaučiuosi visiškai laimingas.
2019-09-11

Pažymiai rinktinės žaidėjams: pagyrimų verti žalgiriečiai, nueinantys veteranai ir balas Adomaičiui

Lietuvos rinktinė baigė savo pasirodymą Pasaulio taurės turnyre – mūsiškiai užėmė 9-ąją poziciją ir jau yra pakeliui namo. Portalas Krepsinis.net nusprendė įvertinti kiekvieno komandos žaidėjo pasirodymą ir parašė pažymį dabar jau buvusiam vyriausiajam treneriui Dainiui Adomaičiui. #5 Mantas Kalnietis (23 min., 10 tšk., 2 atk. kam., 5 rez. perd., 12,4 naud. bal.). Įvertinimas – 7,5 balo. Dar sykį pamatėme, kad atakų organizatorius rinktinėje ir klube yra tarsi du visiškai skirtingi žaidėjai.
2019-09-10

Garbinga pabaiga: lietuviai išliejo pyktį ant Dominikos Respublikos

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiuo metu Kinijoje vykstantį pasaulio čempionatą baigė galinga pergale. L grupėje Dainiaus Adomaičio kariauna nesunkiai susitvarkė su Dominikos Respublikos iššūkiu. Visą rungtynių laiką pirmavę lietuviai varžovus įveikė 74:55 (19:14, 19:10, 14:15, 22:16). Į pergalę Lietuvos rinktinę, kaip ir beveik visų pirmenybių metu, vedė centras Jonas Valančiūnas.
2019-09-09

JAV susidorojo su dar viena komanda: palaužė brazilus

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) (5/0) rinktinė Pasaulio taurės varžybose ir toliau žengia be pralaimėjimų. Greggo Popovičiaus kariauna ketvirtame kėlinyje atitrūko ir rezultatu 89:73 (21:18, 22:21, 24:17, 22:17) nugalėjo už ketvirtfinalio borto likusią Brazilijos (3/2) rinktinę. Brazilijos, Čekijos (3/2) ir Graikijos (3/2) komandos yra iškovojusios po 3 pergales, tačiau tolyn keliavo čekai kadangi šios ekipos tarpusavio rungtynėse įmestų ir praleistų taškų skaičius yra geriausias.
2019-09-09

Paskutinių akimirkų pergalė: australai palaužė prancūzus

Šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionato antrame varžybų etape, L grupėje, akis į akį susitiko iki tol nepralaimėjusios rinktinės. Po įtemptos kovos galiausiai nenugalėta liko Australija 98:100 (23:24, 23:22, 25:29, 28:23). Australai tapo L grupės nugalėtojais ir išvengs susitikimo su JAV rinktine ketvirtfinalyje. Laimėjusi rinktinė kartu tapo ir nugalėtoja L grupėje, o tai reiškia, kad ketvirtfinalyje lauks antroji K grupės rinktinė.
2019-09-09

Ispanai po vyriškos kovos įveikė serbus: išvarytas nesitvardęs Jokičius

Šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate vieni favoritų, Serbijos krepšininkai, patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Antrajame varžybų etape, J grupėje, serbus įveikė Ispanijos rinktinė.
2019-09-08

Dominavusi Argentina sutriuškino Lenkijos rinktinę

Šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate kaimynė Lenkija patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Antrajame varžybų etape, I grupėje, lenkai buvo sutriuškinti Argentinos krepšininkų. Lenkai varžovams neprilygo nuo pat dvikovos praždios, trečiojo kėlinio metu komandas skyrė 31 taškas, o viso kaimynai krito 65:91 (14:20, 13:22, 14:28, 24:21). Tiesa, tiek Lenkijos, tiek Argentinos rinktinės jau turi garantuotą vietą ketvirtfinalyje. Šios dvikovos nugalėtojas tapo ir I grupės nugalėtoju.
2019-09-08

Neįtikėtinai sugrįžę italai įveikė Puerto Riką: „atlošė“ beveik 30 taškų

Pasaulio krepšinio čempionate, šiuo metu vykstančiame Kinijoje, nugriaudėjo dar viena galinga dvikova. Tiesa, didelės reikšmės šios rungtynės neturėjo, tačiau jų scenarijus – išskirtinis. Italijos rinktinė antrame varžybų etape, J grupėje, po pratęsimo 94:89 nukovė Puerto Riko krepšininkus.
2019-09-08

Klampioje dvikovoje – išvargta rusų pergalė prieš Venesuelą

Pasaulio taurėje atėjo laikas paskutiniesiems į ketvirtfinalį nepatekusių rinktinių mačams. Fošano mieste Rusija (3/2) palaužė Venesuelą (2/3) – 69:60 (13:10, 14:17, 21:15, 21:18). Rusijos rinktinė daug sėkmingiau pradėjo rungtynes ir kieta gynyba per pirmąsias 7 minutes susikrovė dviženklę persvarą – 13:2. Vis dėlto venesueliečiai sugebėjo atsitiesti ir daugiau taškų nepraleido – 10:13. Komandos ir toliau sunkiai krapštė taškus, tik tryliktąją minutę pirmąjį rusų dvitaškį pelnė Grigorijus Motov...
2019-09-08

JAV rinktinė lengvai susitvarkė su Graikija

Solidžią gynybą demonstravusi JAV (4/0) rinktinė įsirašė pergalę ketvirtąją pergalę paeiliui Pasaulio taurės turnyre. Greggo Popovičiaus auklėtiniai 69:53 (19:17, 19:8, 16:12, 15:16) įveikė Graikijos (2/2) krepšininkus. JAV komanda nuo antrojo kėlinio pradžios nei karto neatsiliko ir vienu metu turėjo 19 taškų pranašumą. Graikijos žvaigždė Giannis Antetokounmpo per 27 minutes pelnė 15 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.
2019-09-07

Pergalė turėjo būti lietuvių? Rungtynių pabaiga kelia daug klaustukų

Šiuo metu Kinijoje vykstančio pasaulio čempionato antrajame varžybų etape Lietuvos rinktinė dramatiškai pralaimėjo Prancūzijos rinktinei. Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinę dvikovos minutę. Jonas Valančiūnas pelnė rezultatą išlyginantį dvitaškį, tačiau teisėjai nusprendė jo neįskaityti (74:76). Teisėjai užfiksavo pražangą prieš metimą ir lietuvių centras stojo mesti baudų metimų. Pirmas metimas tikslą pasiekė, tačiau antras skriejo pro šalį.
2019-09-07

Du žvėriški Valančiūno dėjimai grąžino viltį lietuviams

Šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio čempionate prasidėjus antrajam varžybų etapui Lietuvos rinktinė siekia peršokti grėsmingą Prancūzijos barjerą.  Nuo pat pirmų rungtynių minučių aikštelėje užvirė tikra kova. Prancūzai primetė savo žaidimo stilių, lietuviai atsilikinėjo, bet antrajame kėlinyje pagaliau prabilo rinktinės lyderis Jonas Valančiūnas. Centras vos per dvi atakas pelnė 5 taškus ir suteikė rinktinei oro gūsį. Pasigrožėkite ataka. Vaizdo įrašas teksto viršuje.
2019-09-07

Lietuviai pralaimėjo paskutinės minutės dramą prieš Prancūziją

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio čempionate patyrė antrąjį ir kol kas skaudžiausią pralaimėjimą. Lietuviai naujai suformuotoje L grupėje po dramatiškos kovos 75:78 (14:26, 26:24, 14:15, 21:13)  nusileido Prancūzijos krepšininkams. Rungtynių nugalėtojo klausimas sprendėsi paskutinę minutę. Lietuviai, vedami Jono Valančiūno, surengė įspūdingą spurtą ir išlygino (70:70) bei persverė (72:70) rezultatą.
2019-09-07

Staigmena pasaulio taurėje: Čekija nušlavė Braziliją

Čekijos (3/1) rinktinė pateikė staigmeną Pasaulio taurės antrojo etapo rungtynėse, kuri 93:71 (20:16, 25:16, 20:14, 28:25) įveikė Brazilijos (3/1) krepšininkus. Tomas Satoransky nugalėtojams pelnė 20 taškų, atkovojo septynis kamuolius ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus. Jis surinko 35 naudingumo balus. Pralaimėjusiems po 11 taškų pelnė Marcelinho Huertas ir Leandro Barbosa. Čekijos komanda nei karto neatsiliko ir trečiajame kėlinyje vienu metu pirmavo net 29 taškų persvara.
2019-09-07

Australai toliau laimi viską: nukovė ir Dominikos Respubliką

Pasaulio krepšinio čempionate susiformavus antrajam varžybų etapui pralaimėjimo skonio vis dar nepatyrė Australijos rinktinė. Australai L grupėje nukovė Dominikos Respubliką. Didelį žingsnį link ketvirtfinalio Australijos nacionalinė komanda dėjo po tik po atkaklios kovos.
2019-09-07

Batumas Lietuvą regi tarp komandų, kurios gali nustebinti

Pasaulio taurės turnyro antrojo etapo starte Lietuvos rinktinė žūtbūtiniame mūšyje susitiks su Prancūzijos krepšininkais. Prancūzijos komandos senbuvis Nicolas Batumas šiame turnyre kol kas nežiba – praleido mačą su Jordaniją, o per likusias dvejas rungtynes žaisdavo po 25 minutes, įmesdavo po 4 taškus ir rinkdavo po 6 naudingumo balus. 30-metis puolėjas teigė, kad Lietuva yra sąraše tų komandų, kurios pirmenybėse gali nustebinti.
2019-09-06

Paskutinių minučių pergalė: ispanai po įtemptos kovos palaužė Italiją

Esminę pergalę Pasaulio taurės antrojo etapo J grupėje iškovojo Ispanijos rinktinė (4/0). Ispanai po permainingos kovos 67:60 (18:18, 12:13, 20:17, 17:12) įveikė antrą nesėkmę patyrusius Italijos (2/2) krepšininkus.  Svarbus labai atkaklios kovos akcentas – puikios sužaista Italijos rinktinės atkarpa ketvirtame kėlinyje. Jos metu italai pademonstravo puikią gynybą.
2019-09-06

Argentina be vargo palaužė Venesuelos rinktinę

Pasaulio taurėje tęsiasi antrojo etapo kovos. Svarbią, tačiau nesunkią pergalę iškovojo Argentina (4/0), Fošane 87:67 (17:12, 21:13, 25:22, 24:20) patiesusi Venesuelą (2/2). Argentiniečiai lėtai pradėjo rungtynes, o situaciją dar pablogino ir Facundo Campazzo trauma – už kelio susiėmęs įžaidėjas paliko aikštelę.
2019-09-06

Iranas iškovojo pirmą pergalę Pasaulio taurėje

Kovoje dėl 17-32 vietų Pasaulio taurėje pradėjo Nigerijos (1/3) rinktinė, kuri N grupės rungtynėse 71:62 (19:17, 9:12, 20:16, 23:17) nugalėjo Angolos (1/3) komandą. Likus žaisti penkias minutes Angol priartėjo prie varžovų 57:60, tačiau Iranas sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą ir šventė pirmą pergalę čempionate. Be Irano ir Nigerijos N grupėje taip pat kovoja Tunisas ir Filipinai. Angola: Carlosas Moraisas 17 (7/14 dvitaškiai), Valdelicio Joaquimas (5 praž.) ir Jose Antonio (4 per. kam.
2019-09-06

Serbija be pasigailėjimo sutriuškino Puerto Riką

Netikėtai lengvą pergalę Pasaulio taurės antrojo etapo J grupėje iškovojo Serbijos (4/0) rinktinė. Aleksandro Džordževičiaus kariauna be didesnio vargo net 90:47 sutriuškino Puerto Riką (2/2). Vos 2 tritaškius iš 24 pataikę puertorikiečiai šiame mače surinko vos 32 naudingumo balus, savo ruožtu, jų surinko net 133. Serbijos ekipa šiame mače atliko net 30 rezultatyvių perdavimų. Ši pergalė praktiškai užtikrino serbams vietą ketvirtfinalyje.
2019-09-06

Pasaulio čempionate Lenkijos pergalė prieš rusus

Vos nurimus pirmojo Pasaulio taurės etapo kovoms, prasidėjo antrojo. Pergalingą žygį I grupėje pratęsė Lenkija (4/0), 79:74 (16:22, 18:18, 19:17, 26:17) palaužusi Rusiją (2/2). Be pralaimėjimų A grupėje pražygiavusiems lenkams vienas kluptelėjimas dabar nebūtų tragedija. Tuo tarpu rusai nebegali sau leisti klysti, nes taip jų šansai žengti tolyn sumenks iki minimalių. Abi komandos nepasižymi galingomis priekinėmis linijomis, todėl įdomiausia stebėti kovą trečiojoje pozicijoje.
2019-09-06

FIBA reitingas: Lietuva neliko neįvertinta

Lietuvos rinktinė pirmąjį turnyro etapą baigė su dvejomis pergalėmis iš trijų galimų ir antrajame etape susidurs su nelengva situacija. Pasaulio taurės dalyves apžvelgianti FIBA paskelbė savo reitingą po pirmojo etapo, kuriame Lietuva užėmė aštuntąją vietą bei yra vadinama geriausia 2 – 1 komanda. „Lietuva yra geriausia dvi pergales pirmojo etapo turinti komanda. Jeigu ji žaistų kitoje grupėje, tikrai turėtų tris pergales.
2019-09-06

Dar vienas JAV rinktinės žaidėjas patyrė traumą

JAV rinktinė prarado dar vieną krepšininką – Marcusą Smartą. Gynėjas praleido paskutines komandos rungtynes prieš Japoniją ir turėtų nesportuoti dar keletą dienų. Jis patyrė kojos raumens traumą. Kol kas nėra žinoma, ar jis galės žaisti pirmose antrojo etapo rungtynėse. JAV taip pat padėti negali ir kitas Bostono „Celtics“ narys Jaysonas Tatumas. Čiurną susižeidęs puolėjas praleis artimiausias amerikiečių rungtynes. Greggo Popovičiaus auklėtiniai šeštadienį susitiks su Graikija.
2019-09-06

Prancūzija 34 taškų skirtumu sutriuškino Dominikos Respubliką

Prancūzijos rinktinė (3/0) Pasaulio taurės 2019 rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje 90:56 (18:8, 25:13, 25:19, 22:16) nepaliko šansų Dominikos Respublikos krepšininkams (1/2). Užtikrintai nuo pat pirmų susitikimo minučių tiek gynyboje, tiek puolime rungtyniavę prancūzai susikrovė triuškinamą persvarą 41:18. Vincento Colleto auklėtiniai per likusį laiką nemažino apsukų ir iškovojo triuškinamą pergalę - 90:56. Prancūzija: Nando De Colo – 15 (4/6 dvit., 4/4 baud. met., 14 naud. bal.
2019-09-05

Valančiūnas: pasidarėme tai, ką pasidarėme – reikia žiūrėti toliau

Lietuvos rinktinė Pasaulio taurėje patyrė pirmąją nesėkmę, kai 82:87 nusileido Australijos krepšininkams. 7 taškus pelnęs Jonas Valančiūnas apgailestavo, kad komanda gynyboje pradėjo žaisti gerai tik antroje dvikovos dalyje. „Pasidarėme tai, ką pasidarėme – dabar jau turime žiūrėti toliau“, – trumpai mačą apibūdino J.Valančiūnas. – Kas leido australams atitrūkti mačo pradžioje? – Tritaškiai buvo problema, tas pats Baynesas metė juos, kur mes ėjome padėti nuo jo, bet susimetė tuos metimus.
2019-09-05

Graikai laimėjo „finalą“ ir pateko į kitą etapą

Graikijos rinktinė (2/1) Pasaulio taurės 2019 rungtynėse po atkaklios kovos 103:97 (28:19, 23:25, 20:22, 32:31) įveikė tiesioginius konkurentus dėl bilieto į kitą etapą Naujosios Zelandijos krepšininkus (1/2). Galingai rungtynes puolime pradėję graikai greitai susikrovė dviženklį pranašumą 31:21. Baltos vėliavos nekėlę Naujosios Zelandijos krepšininkai trečiajame kėlinyje sugebėjo sumažinti savo deficitą iki vos penkių taškų 66:71. Visgi netrukus graikai pelnė tris tritaškius iš eilės ir vėl nut...
2019-09-05

JAV rinktinė sutriuškino Japoniją

JAV rinktinė (3/0) Pasaulio taurės 2019 rungtynėse 98:45 (23:9, 33:14, 28:8, 14:14) nušlavė Japonijos krepšininkus (0/3) ir užtikrintai žengė į kitą etapą.